پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

12- الكس ساندرو

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
540 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

فقط میتونم بگم فوق العاده س...بعد از کالچوپولی ما به هیچ وجه یه مدافع چپ خوش تکنیک و با هوش نداشتیم که بالاخره چرخ روزگار چرخید و چرخید

تا ماجرای پورتو و ساندرو پیش اومد و ماروتا هم از فرصت استفاده کرد و ...به نظر من پتانسل این رو داره که حتی خودش رو در میان 2،3 مدافع کناری

برتر اروپا به اثبات برسونه...من به شخصه عاشق اعتماد به نفسشم..اراده بکنه یک در برابر یک ها رو رد میشه ..ساندرو نسخه چپ پا و متواضع و بی حاشیه دنی آلوزه...

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

ساندرو نیاز داره بیشتر بازی کنه، دقیقاً فرقش با کوادرادو اینه که پاس هایی که میده فوق خطرناک و دقیق تر از کوادرادو و لیخته 

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

با اینکه خوب پا به توپ میشه ولی لامصب توپ لو نمیده تو این چند بازی ندیدم که بازیکن حریف تونسته باشه توپ رو ازش بگیره سانترهاش شبیه سانترهای مایکونه تکنیکش هم خیلی خوبه اصل دلقک بازی هم نیست ، منتها اورا هم بازیکن بزرگیه یکی از بازیکنان مهم رختکن یووه است نباید بچسبه به نیمکت کما اینکه تجربه خیلی بالایی هم داره به نظرم فعلا همینطور چرخشی بازی کنن تا فصل بعد ...

• Bianconero Amore, mory, Numero Uno و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

19461068867376348686.jpg

مطمئناً هر بازیکنی با بازی های خوبی که برای تیمش انجام میده، به تبع مشتریانی هم پیدا می کنه که بخوان بقاپنش  :nish: 

باشگاه منچسترسیتی برای به خدمت گرفتن الکس ساندرو مبلغ 40 میلیون یورو به همراه دستمزد 6 میلیون یورویی تا پایان سال 2021 برای این مدافع - هافبک برزیلی به سران یوونتوس پیشنهاد کرده که این پیشنهاد فوراً توسط بپه ماروتا مدیر ورزشی باشگاه رد شده است.

Spoiler

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4146 ارسال

یک چیزی که ما الان تو بازی از جناح چپ یا راست داریم اینه که قبلا ما وقتی از جناحین حمله می کردیم سه نفر اونجا بودن یعنی پوگبا و اورا و یک بازیکن دیگه...از جناح راست هم همینطور... اما الان این حضور دو نفره شده یعنی مثلا از جناح چپ فقط پوگبا و اورا یا ساندرو شاهدیم.

• Bianconero Amore, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

بازم نمی تونم قانع بشم به همچین مسئله ای . یعنی موفقیت باسگاه و دل میلیون ها هوادار و سود و زیان باشگاه همه فدای احترام ؟ نمیتونم قبول کنم

شما دقت نمیکنی که اورا بازیش بد نیست که موفقیت باشگاه را فدا بکنه

کار درست هم همین هست که بازیکن باتجربه و بزرگ فیکس باشه و ساندرو به عنوان تعویضی به بازی بیاد تا مثلا پایان سال(که فکر کنم آخر سال اورا از تیم بره).

یک مربی همیشه باید هوای بازیکن های باتجربه و با افتخار تیم را داشته باشه همه مثل الکس نیستند که 4-5 دقیقه بیارنش توی بازی و بعد هیچ اعتراضی نکنند.

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

شما دقت نمیکنی که اورا بازیش بد نیست که موفقیت باشگاه را فدا بکنه

کار درست هم همین هست که بازیکن باتجربه و بزرگ فیکس باشه و ساندرو به عنوان تعویضی به بازی بیاد تا مثلا پایان سال(که فکر کنم آخر سال اورا از تیم بره).

یک مربی همیشه باید هوای بازیکن های باتجربه و با افتخار تیم را داشته باشه همه مثل الکس نیستند که 4-5 دقیقه بیارنش توی بازی و بعد هیچ اعتراضی نکنند.

وقتی در مورد دفاع چپ خوب صحبت میکنیم همه میدونن یعنی هم تو دفاع خوب باشه هم تو حمله 

اورا تو کارهای هجومی که کلا نمیشه در موردش حرف زد و به قول پژمان بهتره در موردش سکوت کنیم . 

در مورد کارهای دفاعی هم اونقدرها خوب نیست . اورا تقریبا زیاد جا میمونه و دلیل اینکه به چشم نمیاد پوشش خوب کیه لینی هست که خیلی متمایل به چپ بازی میکنه حالا دلیلش اینه که دفاع چپ بازی کرده یا هر چی مهم نیست مهم اینه کیه لینی واقعا پوشش میده اورا رو 

حالا یووه از دفاع چپ چی میخواد ؟ توانایی تو فاز دفاعی یا هجومی ؟ اگه صرفا توانایی تو فاز دفاعی باشه که خب کیه لینی باشه که جا نمونه تو سیستم 4 دفاعه یا حتی آساموا تو سیستم 3-5-2 با توجه به سنش کارایی بیشتری داره تا اورا 

اگه هم تو فاز هجومی میخواد اورا نباید کلا بازی کنه . اصلا این اورا بازی پوگبا رو هم خراب کرده . تو کارهای دفاعی هم بازم میگم اونقدرها خوب نیست یا حداقل ساندرو ضعف چندانی نسبت به اورا نداره 

حالا بازی کردن اورا جای ساندرو یعنی کاهش قدرت تیم تو فاز هجومی . جا موندن تو کارهای دفاعی که اگه کیه لینی نباشه ضربه میخوریم از اون سمت . همه اینا یعنی نتیجه نگرفتن و نتیجه نگرفتن یعنی احترام شده فدای سود و زیان یووه 

باز اگه ساندرو یه جوون بی تجربه بود که بازی بزرگ ندیده تو لیگ قهرمانان بازی نکرده و یا هر مورد دیگه بازم میشد قبول کرد که نیمکت نشین ی بازیکن 34 ساله هست 

ولی داریم در مورد ساندرو صحبت میکنیم . اصلا آلگری بازیهای قبلی ساندرو رو هم ندیده باشه نوع بازی ساندرو تو همین فصل گویای همه چیزه و نیمکت نشین کردنش ظلمه و یک اشتباه بزرگ 

• alexdelpiero, Alex2003, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
به هر حال ساندرو جلو من سیتی ثابت کرد که میشه بهش اعتماد کرد و اگر صرفا بازی ندادن بهش به این دلیل باشه که تو دفاع خوب نیست ، چه راهی به جز بازی دادن بهش وجود داره که بتونه ضعفهاش تو دفاع هم برطرف کنه .
در کل با اون بازی درخشان جلو سیتی ، زخیره شدنش جلو پالرمو یه کم ازار دهندست و پالرمو تیمی نیست که یووه بخاد دفاعی بازیکنه جلوش که از اورا استفاده کنه . ساندرو با بازی کردن هست که بهتر و بهتر میشه به نظرم .
پ . ن : ساندرو هم واقعا دوندگی بالایی داره و همون دقایق 70 میشه اورا رو جایگزینش کرد چون واقعا کم میاره . و چیزی که مشخص هست اینه که تا دیقه 70 حداقل 4 یا 5 سانتر عالی رو دروازه حریف خواهیم دید
  • Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

هیچکی اساموا نمیشه

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Alex2003 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

روبرتو کارلوس در مورد الکس :

• حقیقت دارد ، او شبیه من است و اگر به همین شکل ادامه دهد می تواند وارث من باشد.

• خواهید دید ، او شما راضی خواهد کرد.او پسر فوق العاده ای ست و بسیار هوشیاراست.من بازی های او را چند بار دیده ام ، وقتی برای تیم ملی و پورتو بازی می کرد.

• او تکنیکی است ، یک دفاع کنار مدرن است و کسی که هم می تواند دفاع کند و هم حمله . در برزیل او با من مقایسه می شود و اگر راستش را بخواهید  شباهت هایی بین خودم و او می بینم.

• در واقع باید بپذیرم که الکس ساندرو سانترهای دقیق تری نسبت به من ارسال می کند و این یکی از ویژگی های اوست.

• سانترهای او تقریبا همیشع روی سر مهاجم هاست ، این یک مزیت فوق العاده برای موراتا و مانزوکیچ است. الکس ساندرو قطعا مدافع کناری است که برای پاس گل دادن ساخته شده است! :worship:

:worship: :8: :worship:

این پست مال ۲۰ شهریوره فک کنم ، همون موقع  ها همتو محافل دوستانه بهش می گفتم سانترو :nish:  واقعا سانتراش فوق العاده است و توی تیم ما کمیاب بوده  ، تا اینجا ۳ تا پاس گل داده که فقط پوگبا با ۴ تا ازش جلوتره :1:

بعد یه خصوصیت خوبی که داره اینه که خیلی سریع تصمیم می گیره و بهترین تصمیم رو هم می گیره ، چیزی که توش مشکل داریم تو تیممون. اینده  روشنه تو این پست ...

Spoiler

:thank: :pep: :yes1:

• mory, alex 4ever, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

"There's Magic in The Air"

alex_sandro_stats_juventus-manchester-ci

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

فوق العاده بود دیشب..راحت چند سطح از بازیکنای روبروی لاتزیویی بالاتر بود..چه به لحاظ تکنینک چه به لحاظ قدرت و سرعت..

مطمئنم آلگری هم مثل همه میدونه که ساندرو از اورا بهتره ولی داره کم کم ساندرو رو وارد ترکیب اصلی میکنه و از باقیمونده های تجربه اورا هم نهایت استفاده رو میبره. یه طورایی تا آخر فصل یکی در میون به هردو بازی برسه ولی با این فرق که بازی های حساس آخر فصل رو ساندرو بجای اورا بازی کنه..

• Bianconero Amore, juve's fan, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4146 ارسال

دیشب یک پاس بلند ریسکی رو به عقب فرستاد..

یکی از اشکالات کار دفاعی ساندرو همین مورده

• alexdelpiero, Massimiliano Allegri, Alex2003 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

راستی دیروز کسی برونو پرز رو دید؟ :1:  تو جیب ساندرو می گن پیداش کردن :nish:

• juve's fan, MaMpIeRo, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

گل مانژو به سیتی رو زیاد دیدم ، حفظم قشنگ حرفای گزارشگر بی تی اسپورت رو ، توجهتون رو توی این گل به سرعت ساندرو جلب می کنم :

تو عکس اول ساندرو تو محوطه ی جریمه پشت کیه لینیه و پوگبا توپی که کیه لینی از جلوی پای یایا توره دور کرد رو گرفته  :

%DB%B4%DB%B4%DB%B4.jpg

اینجا توپ نزدیک دایره ی وسط زمینه و پوگبا در اندیشه ضایع کردن ۸۰ میلیونی ، ساندرو  تو کادر نیست :nish: :

Screen_Shot_1394_10_04_at_2_05_01_a_m_.j

اما .... :

Screen_Shot_1394_10_04_at_2_05_21_a_m_.j

:8: :6: :8:

پ.ن : حجم عکس ها نفری ۲۷ کیلوباته :1:

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

سانترو :nish:  :

آیا دیبالا می تواند به سطح نیمار برسد؟

• دیبالا تمام کیفیت لازم برای اینکه به قهرمانی مثل هالک و یا نیمار تبدیل شود دارد.من مطمئنم او جهان فوتبال را شگفت زده خواهد کرد.

می توانم در مورد جو رختکن سوال بپرسم؟ اورا به ما گفته است که شما در وینوو ( کمپ تمرینی یوونتوس) مثل خانواده هستید .آیا تاثیر امریکای جنوبی را در رختکن حس می کنی؟چون افراد زیادی از آن منطقه در تیم هستند ، کوادرادو ، کاسرس ...

• با اورا موافقم ، ما مثل خانواده هستیم و این در زمین به ما کمک می کند.داشتن دوستان اهل امریکای جنوبی همیشه خوب است ، چون زبان خیلی برایمان اسان تر و فرهنگمان نزدیک تر است.ما دوست داریم که وقتمان چه درون تیم و چه بیون از آن با هم بگذرانیم ، این مسئله اهمیت دارد.

آیا یووه اخرین قدم در دوران حرفه ای توست؟
  •  سبک ایتالیایی و سبک یوونتوس کمک زیادی به من کرده است و هنوز هم دارد کمکم می کند.فکر میکنم با پیروی از آموزش های الگری و هم تیمی هایم می توانم بهتر و بهتر شوم.

زندگی در تورین چگونه است؟

• من احساس ‘suadade’ ندارم.[کلمه ی پرتغالی معادل انتظار کشیدن برای کسی و یا جایی] ، من همین الان هم به زندگی در اروپا و تورین عادت کرده ام.
  • اینجا شهر زیبا و صمیمیانه ایست با گردشگران و مردمی که از کشورهای دیگر می آیند.
  • رقصیدن با پوگبا و کوادرادو؟ من استعدادی که آن دو در رقص دارند را ندارم.[می خندد] ، بنابراین ترجیح می دهم که آنها برقصند!

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

امار ساندرو تو بازی ورونا :‌

۳ تکل ، ۴ قطع توپ ، ۲ بار دور کردن توپ از منطقه ی خطر ، ۲۹ پاس صحیح از مجموع ۳۵ پاس ارسال شده ، ۸۲٪ ، از مجموع ۳ دوئل ، در ۲ تاش پیروز شده.

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

2qwlrdurvuqc6x8db1uv.jpg

الکس ساندرو Vs اودینزه

1 شوت | 1 گل | 5 بار دور کردن توپ از منطقه خطر | 3 سانتر | سه تکل | 3 قطع توپ | 2 دریبل | 81 درصد پاس صحیح 

تا سال های سال دفاه چپ نمی خواییم ! باید به کسی که این خرید رو کرد تبریک گفت !

:pep:   :1: 

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

^^ مسئله ی خیلی جالب اورلپ های دائمی سانترو و آسا بو دکه واقعا واسه من یکی بهترین بخش بازی بود  ، هیت مپ آسا و ساندرو :rp0a_screen_shot_1394-10-29_at_3.09.42_a

امار و هیت مپ ساندرو به تنهایی :‌lsmr_screen_shot_1394-10-27_at_10.40.44_

اُورلپ :nish: : ld57_screen_shot_1394-10-29_at_3.08.16_a

• MaMpIeRo, El rey leon, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

برای الکس ساندرو ، امروز حداقل دو دلیل برای جشن گرفتن ۲۵ سالگی اش وجود دارد ، اگر دلیل اولش این باشد که برای اولین بار این روز خاص را کنار هم تیمی هایش در یوونتوس می گذراند ، دلیل دوم شش ماه فوق العاده ای بوده که از زمان آمدن به تورین برای این وینگ-بک برزیلی پشت سر گذاشته شده و به یکی از اعضای کلیدی تیم مدعی اسکودتوی آلگری تبدیل شده است.

از کارهای محکم دفاعیش و تلاشش برای قطع توپ های کلیدی ، تا دریبل های هیپنوتیزم کننده ، سانترهای دقیق و حتی گلزنی هایی که یک چشمه اش را مقابل اودینزه دیدیم ، بازیکن سابق پورتو همین الان ذهن و قلب هواداران بانوی پیر را تسخیر کرده است.همه ی کسانیکه به باشگاه فوتبال یوونتوس مربوطند ، برای الکس ساندرو بهترین آرزوها را دارند.

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی