پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

12- الكس ساندرو

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
540 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

بهترین مدافع چپ جهان؟؟ :22: :22:  یه نفرو اونقدر نبرید بالا بعد با اولین سوتی بکوبیدش زمین!! :22: :22:

محض اطلاع بهترین مدافع چپ جهان تیم ملی برزیل دعوت نمیشه!!

(این نکته رو هم بگم که خوشحالم از خریدش و اعتقاد دارم مدافع بسیار خوبیه و بنظرم ممکنه یکی از بهترین مدافع چپای جهان بشه ولی این بحث فعلا یه احتماله نه چیزی بیشتر)

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یه بازیکن متوسط رو به بالا ...........دونگا جان هیچ خری نمیتونه مثل روبرتو کارلوس بشه اون استثناس 

گابرینی بهترین دفاع چژ تاریخ یووه بود با نزدیک 500 بازی ......اما دانیلو خیلی بهتر از ساندرو بود ....واقعا نبودش تو بازی برگشت با بایرن باعثث شد پدر پورتو درآد

اما قیمت ......واقعا تعجب میکنم برا ساندرو این همه میدیم اما برای بازیکنی که واقعا نیاز داریم نمیدیم .........ماروتا خیلی عجیب کار میکنه خدایی

9 روز دیگه مونده واقعا تا لب چشمه اومدیم ...شرط میبندم تشنه برمیگردیم

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

دیگه اینقدر ساندرو رو نکوبین

مطمئن باشین اگه بازیکن شاخی نبود عمرا ماروتا اینقدر براش میداد و چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است- در توانایی های ساندرو هیچ شکی نیست

علیرضا منم یخورده زیاد راجب ماروتا قضاوت میکردم الان دیگه راجبش چیزی نمی گم تا پایان نقل انتقالات و بعد میشه راجبش بحث کرد

بازیساز همین الانم داریم منتها اگه قرار بازیساز بخره باید یه بازیکن شاخ بخره نه امثال میختاریان و کاسمیرو

اتفاقا من به ساندرو  میبینم خودشو به سطح کارلوس برسونه

• alexdelpiero, Escanor, Georgia و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

کلا اعتقاد دارم چیزی که همه بگن کاملا برعکس میشه پس چیزی ازتوش در نمیاد 

26 میلیون راحت سوخت رفت فقط و فقط هم چون برزیلی هست و همه میگن خوبه :1:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
دوستان کارلوس بهترین دفاع چپه تاریخه ها مخصوصا تو فاز هجومی
من که بخیل نیستم ایشالا مث کارلوس بشه
  • Orphée, mory, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

اگه من سرمربی یه تیم فوتبال باشم و بهم بگن برای چه پستی بازیکن برزیلی می خوای، بدوم لحظه ای تامل می گم برای دفاع کنار ! هم چپ هم راست. اصلا این پست تو برزیل مورد خیلی عجیبیه کلا !!بازیکنای این پست برزیل هم خوبن، هم بر خلاف مهاجم ها و هافبک های این تیم عمر فوتبالیشون زیاده. برای مثال کارلوس، کافو، مایکون، دنی آلوز و مارسلو . درسته شاید این وسط کسی مثل مارسلو و دنی آلوز به خوبی کافو و کارلوس نبودن اما خب مدت زمان زیادی رو حداقل خوب بودن و تیماشون رو لنگ نزاشتن !!

نمی خوام بگم الان ساندرو واسمون فوق العاده می شه و بهترین دافع چپ دنیائه، ولی حداقل خیالم راحت اگه توی تیم جا بیفته و خوب باشه ( حتی خوب نه عالی ! ) کم کم 7-8 سال خیالمون از دفاع چپ راحته. چون این مورد افت کردن سریع برزیلی ها برای دفاع های کنار این کشور واقعا معنی نداره. اگر هم بیاد و فوق العاده بازی کنه که نونمون قشنگ می ره تو روغن ،،،

پ.ن : امیدوارم موفق باشه. یعنی می شه بعد از توریچلی دوباره یه مدافع چپ شاخ داشته باشیم ؟! :2:  :fp:  :1: 

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 24 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

همین که مربی پورتو از رفتنش عصبی و ناراحته معلومه بازیکن خوبیه :pep:

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Caspian+Gauss

Caspian+Gauss

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 230 ارسال

الکس ساندرو سومین برزیلی حال حاضر یووه، به دومین مدافع گرون قمیت تاریخ یووه تبدیل شد... بعد لیلیان تورام40 میلیونی  و بالاتر از زنونی-بونوچی-اوگبونای 15 میلیونی و کینگ ایزلای 13 میلیونی :fp:

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
از مصاحبت آفتاب می آیم
کجاست سایه؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- شماره 12 بهش رسيد.

اگه كسي لقب ساندرو رو ميدونه بگه تا به عنوان تاپيكش اضافه بشه.

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

خریدش به نظرم خیلی خوبه . همین که مجبور نباشیم دوباره از آساموا تو اون پست استفاده کنیم نشونه خوبیه . با توجه به سن و کیفیتی که داره چندین سال مشکلی بابت دفاع چپ نداریم

اونقدر این پست چندین ساله داغونه که دی چلیه و ایسلا و کیه لینی و حتی لیخ رو هم دیدیم . بعد توقع دارید بهتر از ساندرو گیرمون بیاد ؟

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

خرید این پلایر می تواند منتج از ناامیدی باشگاه از اساموا در ابعاد مختلف چه به لحاظ مدومیتی، چه به لحاظ کیفیت فنی و چه به لحاظ رقابتهای افریقا باشد و یا این که الگری قصد دارد از اساموا بازیکنی اکلکتیک بسازد.

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

amir_adp

amir_adp

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 111 ارسال
امروز ( بعد از تمرینات) ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران به هوادارا معرفی میشه.
  • Bianconero Amore, Principino, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

جیجی :

مارکیزیو، تنها بازیکنی با رنگ سیاه و سفید که من می شناسم!

Juventus_1.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

بهترین خرید این فصل ... 

cnlibjgxaaexemy.jpg

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Caspian+Gauss

Caspian+Gauss

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 230 ارسال

r0vcrtrqw2ooy23leamf_thumb.jpg

:fp:

the-wolf-of-wall-street-m-009.jpg

8pucosgt7b70b5v3besh_thumb.jpg

3jjyf9xac2marcz86vwk_thumb.jpg

11wyie2mn316s8zeshjc_thumb.jpg

• Principino, eⁿzº, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
از مصاحبت آفتاب می آیم
کجاست سایه؟

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
الکس ساندرو، امروز بطور رسمی به هواداران یووه معرفی شد . بازیکن برزیلی جدید یووه که امروز در مرکز وینوو و موزه باشگاه هم حاضر شد ، در مورد پیوستنش به یووه و شرایطش گفت :

" بسیار خوشحالم که به یوونتوس آمدم ، بازی کردن در چنین باشگاهی از بزرگترین آرزوهای من بوده است و اکنون به آن رسیدم و بسیار از این انتخاب راضی هستم . من مطمئنم که بازی در یووه و لیگ ایتالیا باعث پیشرفت من می شود ، زیرا لیگ ایتالیااز تاکتیکی ترین لیگ های دنیا است "

الگوهای تو ؟

" روبرتو کارلوس همیشه بازیکنی بوده است که من بازی او را دوست داشتم ، او و پاتریس اورا الگوهای من هستند "

بازی آینده یووه برابر رُم ؟

" این یک الکلاسیکو است و مطمئنا بازی بسیار سختی خواهد بود ، من هم آماده بازی کردن در این دیدار هستم و در صورتی که مربی بخواهد می توانم بازی کنم. من از گذشته بازی های لیگ ایتالیا را دنبال می کنم، این یکی از بهترین و فنی ترین لیگ های اروپایی است و می دانم که اینجا برای من خوب خواهد بود "

" یوونتوس تیم بزرگی است و انتخاب فوق العاده ای برای من بوده ، بازی کردن در این تیم که همیشه برای قهرمانی تلاش می کند لذت بخش است. می دانم که یووه باعث پیشرفت من می شود و در این تیم می توانم عملکرد خوبی داشته باشم "

بازی دیروز و حضور در ورزشگاه ..

" جو فوق العاده ای بود، من آن را دوست داشتم. شک ندارم که در این تیم انگیزه بسیار زیادی خواهم داشت و هر روز برای بهتر شدن تلاش می کنم. متاسفم که با یک اتفاق گل خوردیم اما این شروع کار برای یوونتوس و من است "
" شماره 12 را انتخاب کردم ، این عدد را دوست دارم و دوستم هالک هم در پورتو آن را بر تن می کرد. من با آلگری صحبت کردم و کاملا می دانم که او چه انتظاری از من دارد . بدون شک برای موفقیت یووه همه تلاشم را خواهم کرد "

43945934183191062828.jpg

• Bianconero Amore, AAG, Principino و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

006.variant1400x787.jpg

بهترین سلاحت چیه؟ چه چیزی می تونی به یووه اضافه کنی؟

• یکی از خصوصیات مهم من اینه که من همیشه به قصد برنده شدن میام ، ٪۱۰۰ -ِ توانم رو رو می ذارم ، همیشه تلاش می کنم که خوب دفاع کنم و خوب هم حمله کنم. تو تمرینا و در طول بازی ، من همیشه قادرم کیفیتم رو به نمایش بذارم.

تا حالا با آلگری اینا :1:  صحبت کردی؟

• بله ، ارتباط داشتیم. یه گفت و گو با هم داشتیم. چیز خاصی جز یه مقدار بحث تاکتیکی نبود البته ، یه کم در موردش حرف زدیم.رویکردش در مورد یوونتوس رو هم می دونم. گفت و گوی زیبایی بود.

چی راضیت کرد که یوونتوس رو به جای همه ی باشگاه های بزرگی که دنبالت بودن انتخاب کنی؟[1]

• چیزی که منو به یوونتوس آورد  رویای همیشگیم برای بازی کردن برای یوونتوس بود , اعتمادی که من به این باشگاه دارم ، رویام به واقعیت پیوسته. :8:

چرا تو تیم ملی انتخاب نمی شی؟

• من تو تیم ملی نبودم چون مربی ترجیح داد یکی دیگه رو انتخاب کنه.اما من همیشه کار خودمو انجام می دادم. امیدوارم به تیم ملی برگردم.

دونگا گفته بود یووه تیم ایده الیه که بتونی تو تیم ملی جا داشته باشی ، خودت چی فکر می کنی؟

• اعتقاد دارم حق با دونگاس ، در حال حاظر یووه تیم خوبی برای منه ، کاملا باهاش موافقم.

گفته بودی بعد از حذف پورتو از UCL طرفدار یووه بود ی ، موقعی که واسه تست پزشکی به تورین اومدی.فک می کنی یووه هنوز می تونه رقابت کنه بدون توز ، پیرلو و ویدال؟

• بله ، درسته.بعد از خروج پورتو من طرفدار همیشه طرفدار یووه بودم.ما داریم سخت تلاش می کنیم و سخت تلاش می کنیم که بهش برسیم. میدونیم و داریم کار می کنیم تا به فینال برسیم و قهرمان بشیم ، دوست داریم تو همه رقابت ها برنده بشیم.

چی شد که با پورتو تمدید نکردی ، حتی وقتی کاپیتانی رو بهت پیشنهاد دادن؟

• اینکه اومدم یووه به این علت نبود که نمی خواستم تمدید کنم. به توافق نرسیدیم.مسئله این بود که من از قبل می خواستم بیام یووه.انتخاب فوق العاده ای بود ، بی نقص!بودن در یوونتوس منو چه از نظر بازیکن و چه از نظر انسانی، بهتر می کنه. :worship:

چرا اینقدر به یووه علاقه داری؟

• وقتی بچه بودم دل پیرو و ترزگه رو دیدم :worship: :6:  ، نام های بزرگی واسه یووه بازی می کردن.تیمی بود که همیشه دوستش داشتم. :8:

۱. ساندرو [و پورتو] علاوه بر پیشنهاد با حقوق هنگفت سیتی برای سال بعد ، پیشنهاد اتلتیکو مادرید [۳۰ میلیونی بود و احتمالا واسه همین یووه مجبور شد مبلغ رو تا ۲۶ بالا ببره] رو هم رد کرد که بیاد یووه :8:

۲. @Soheil Bianconeri  ببخشید تا جایی که تونستم اون تیکه هاش که مشترک بود رو حذف کرم :53: 

پ.ن : فک کن بچه باشی بازیای ندود و بوفون رو از تلیویزیون ببینی ، بعد بزرگ شی ، بوفون هم تیمیت باشه ، ندود هم تو راس باشگاه  :happy crying:

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 26 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

هنوز یه مقداری به توانایی هاش شک دارم. به نظر میاد گاهاً روی توپ های کلیدی تصمیم های جا افتاده ای نمی گیره. به هر حال بعد از اون نمایش دور از انتظار اورا مقابل رم حالا انتظارات ازش بالاست. اُمیدوارم بتونه مثل اورا با پوگبا هماهنگ بشه تا روی کارای ترکیبی در فاز هجومی کارآمد باشه. اورا جلوی رم نااُمید کننده بود واقعاً. روی توپ های تک به تک بارها جا موند. به نظر میاد باید آروم آروم قضیه ی جانشینیش جدی تر بشه و حالا بعد از اون کارت قرمز و محرومیت همه منتظر نمایش الکس ساندرو مقابل کیه وو هستند ...

• Bianconero Amore, juve's fan, Numero Uno و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

من آرام هستم

آلکس :8:  :

• در ابتدای فصل من یک یوونتوس با قدرتمند را دیدم که همواره برای بهتر شدن تلاش می کند ، هم در حمله هم در دفاع. این تیم برای جا افتادن بازیکنان جدید خیلی خوب کار میکند ، یک پروژه ی خاص دارد و ورای نتیجه آن را دنبال می کند.
  • من به اینجا آمده ام تا از همه لحاظ به یوونتوس کمک کنم ، به خصوص از لحاظ جنگندگی و بازی درگیرانه ، همواره بهترین تلاشم را برای تیم خواهم کرد.
  • اورا برای من همواره یک الگو بوده است و خواهد بود.هیچ رقابتی وجود ندارد ، اگرچه ما در یک پست بازی می کنیم و فکر نمی کنم همزمان بازی کنیم.تلاش من این است که بازی کنم برای او هم همین هدف مطرح خواهد بود.با این حال من چیزهای فراوانی باید بیاموزم ، از او هم چیزهای زیادی باید یاد بگیرم.
  • من آرام هستم . حتی اگر حقوق زیادی هم می گرفتم باز هم راحت بودم.
  • گفتید من دومین مدافع گران قیمت تاریخ باشگاه بعد از لیلیان تورام هستم؟ :nish:خُب مطمئنا من او یک قهرمان است ، اما من فشاری احساس نمی کنم.می خواهم بهترین تلاشم را بکنم.  :worship: و به این چیزها فکر نمی کنم.
  • در مقابل کیه وو ازاول شروع می کنیم ، راستش را بخواهید اینکه من در ۱۲ سپتامبر اولین بار شماره ی ۱۲ را می پوشم تصادفی بوده است. امیدوارم تصادف خوش یمنی باشد. :8:

43945934183191062828.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

روبرتو کارلوس در مورد الکس :

او شاید وارث من باشد

• حقیقت دارد ، او شبیه من است و اگر به همین شکل ادامه دهد می تواند وارث من باشد.
  • خواهید دید ، او شما راضی خواهد کرد.او پسر فوق العاده ای ست و بسیار هوشیاراست.من بازی های او را چند بار دیده ام ، وقتی برای تیم ملی و پورتو بازی می کرد.
  • او تکنیکی است ، یک دفاع کنار مدرن است و کسی که هم می تواند دفاع کند و هم حمله . در برزیل او با من مقایسه می شود و اگر راستش را بخواهید  شباهت هایی بین خودم و او می بینم.
  • او مثل من شوت نمی زند ، اما این به این خاطر است که افراد کمی مثل من شوت می زنند :nish: در باقی چیزها ما اشتراکات گوناگونی داریم.
  • در واقع باید بپذیرم که الکس ساندرو سانترهای دقیق تری نسبت به من ارسال می کند و این یکی از ویژگی های اوست.
  • سانترهای او تقریبا همیشع روی سر مهاجم هاست ، این یک مزیت فوق العاده برای موراتا و مانزوکیچ است. الکس ساندرو قطعا مدافع کناری است که برای پاس گل دادن ساخته شده است! :worship:
  • علت اینکه تیم ملی دعوت نمی شود ساده است.ما بازیکنان بسیار با کیفیتی در آن پست داریم ، مثل مارسلو در رئال مادرید و فلیپه لوییز در اتلتیکو.
  • الکس ساندرو  در زمانی که در پورتو بود پیشرفت کرده  است و هم حالا در یوونتوس می تواند بیشتر رشد کند.
  • و هم چنین یووه ، در کنار  اینتر،میلان ، رئال مادرید و بارسلونا ، یکی از پرمخاطب ترین تیم ها در برزیل است. همه بازی های بیانکونری را دنبال خواهند کرد.
  • اگر شما در این باشگاه ها خوب کار کنید ارزش شما باز هم بالاتر خواهد رفت. :worship:

43945934183191062828.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال
یعنی می خواد بگه مارسلو و دیوید لوییز از ساندرو بهترن! باید به عقلش شک کرد
  • Signora Omicidi, Alex2003, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی