پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امتیاز دهی

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
345 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

erfan

3 ====hozoor
1=====faaliat
!!!!!!!!!!!??????????????======akhlagh ham ke hatman 0 bodam hichi emtiyaz nadadin????????

نه،خوب همه پست های شما توی انجمن پیش بینی بود.
ولی توی فروم میاید معمولا.3 برای حضور دادیم ولی 3 برای اخلاق هم خیلی میشد دیگه.
یعنی گفتم قبال، بحث خوبی و بدی نیست.بحث اینه که برخوردی وجود نداشته که امتیاز بدیم.
همه کسایی که به اندازه ی حضور امتیاز گرفتند توی فروم شرکت داشتند ولی برخود خاصی نداشتند.ولی شما توی فروم زیاد شرکت نداشتید.

ولی مثلا برای ماه بعد مطمئنا امتیاز اخلاق دارید.چون توی تاپیک مثل کامپیوتر بحث کردید و اینا.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
اگه امتیاز اخلاق باشه که من کامل میگیرم چون خدایی خیلی اخلاقم خوبه ;D

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اقا این 2.3 امتیاز ناقابل ما رو می دین؟ افسردگی گرفتم از بس دیدم امتیازم رو 0 مونده 1 امتیازم بدی قبوله .فقط 0 نباشه .اصلا دپرس می شم می بینم 7.8 ساله یوونتوسی ام ولی امتیازم 0 هست البته من ادم کم توقعی هستم .1 امتیاز به من کمک کنیدَََََََََََََََ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به به به به یا الله من واقعا حال میکنم با این مدیرای انجمن ها مخصوصا رضا و بهمن همیشه در خدمت اعضا هستند واقعا می تونن بگن من متعلق به همه شما هستم تا درخواست دادم 2 دقیقه نشده کارم حل شد. دمتون گرم

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
آقا اين امتيازهاي جديد رو كي وارد ميكنيد؟ ممنون

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال
طی همین 2 . 3 روز آینده حتما امتیازات رو به بچه ها میدیدم . اگر نکته ای ، پیشنهادی و یا انتقادی دارید حتما بگید که در روند امتیاز دهی حق کسی خورده نشه . ممنون

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ولی من بعید میدونم امتیازات شهریور رو داده باشید! واسه من یکی که اینجوری بود!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
آقا ما كنكوري هستيم نميتونيم زياد بيايم نميشه به ما فوقالعاده سختي كار بدين!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
امتیازات رو 1 ماه یکدفعه می دهید یا 2 ماه یک بار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه ماهی یه بار باشه فردا پس فردا باید بدید درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این ماه خیلی افت فعالیت در کل داشتیم.ولی فعالیت چند کاربر خیلی بیشتر شد. 24 نفر امتیاز گرفتند. =-=-=-=-=-=-= امتیازات ماه آبان =-=-=-=-=-=-= -مانی bianco vino71 7 برای حضور-7 برای فعالیت-10 برای فعالیت مفید-10 برای برخورد و رفتار=34 امتیاز -امین juventini 6 برای حضور-10 برای فعالیت-10 برای فعالیت مفید-10برای برخورد و رفتار=36 امتیاز -سجاد juve lover 4 برای حضور-4 برای فعالیت- 9 برای فعالیت مفید-10 برای برخورد و رفتار=27 امتیاز -بابک pessoto 7 برای حضور-10 برای فعالیت-7 برای فعالیت مفید-9برای برخورد و رفتار=33 امتیاز -روزبه Zirh 2 برای حضور-2 برای فعالیت=5 امتیاز -حسین 10 برای حضور-9 برای فعالیت-5 برای مفید بودن-10 برای برخورد=34 امتیاز -مهرنوش gigi joon 3 برای حضور-4 برای فعالیت-4 برای فعالیت مفید-3 امتیاز برخورد به اندازه ی حضور=14 امتیاز -احسان AD EY 10برای حضور-8 برای فعالیت-7 برای فعالیت مفید-10 برای برخورد و رفتار=35 امتیاز -بهمن BaHMaN 4 برای حضور-5 برای فعالیت-5 برای فعالیت مفید-4امتیاز حضور به اندازه ی برخورد=18 امتیاز -فریبرز 8 برای حضور-8 برای فعالیت-7 برای فعالیت مفید-8امتیاز برخورد به اندازه ی حضور=31 امتیاز -حمیرد 6 برای حضور-4برای فعالیت-2 برای فعالیت مفید-8 برای برخورد=20 امتیاز -یووه 8 برای حضور-10 برای فعالیت-10 برای فعالیت مفید-10 برای برخورد=38 امتیاز -سعید ندود 3 برای حضور-4 برای فعالیت-2 برای فعالیت مفید-3 امتیاز برخورد به اندازه ی حضور=12 امتیاز -محمد الکس 9 برای حضور-8 برای فعالیت-7 برای فعالیت مفید-10 امتیاز برخورد=34 امتیاز -عاطفه 2 برای حضور-1 برای فعالیت-2 امتیاز برخورد به اندازه ی حضور=5 امتیاز -احسان الکس 9 برای حضور-9 برای فعالیت-7 برای فعالیت مفید-9 برای برخورد و رفتار=34 امتیاز -محسن 7 برای حضور-7 برای فعالیت-6 برای فعالیت مفید-7 امتیاز برخورد به اندازه ی حضور=27 -سعید arezzuri 4برای حضور-3 برای فعالیت-2 برای فعالیت مفید.4 امتیاز برخورد به اندازه ی حضور=13 امتیاز -علی پینتوریکیو 3 برای حضور-7 برای فعالیت-4 برای فعالیت مفید-3 امتیاز برخورد به اندازه ی فعالیت=17 امتیاز -سیناک 5 برای حضور-3 برای فعالیت-3 امتیاز برای فعالیت مفید-5امتیاز برخورد به اندازه حضور=16 امتیاز -محمد mamalxi 2 برای حضور-1 برای فعالیت-2 امتیاز برخورد به اندازه حضور=5 امتیاز -نفیسه nafisfigo 5 برای حضور-5 ز برای فعالیت-3 برای فعلیات مفید-5 امتیاز برخورد به اندازه حضور=18 امتیاز -نیک 10 برای حضور-10برای فعالیت.10 برای فعالیت مفید.10 برای برخورد=40امتیاز -فراز FaRaZ 7 برای حضور-5 برای فعالیت-6 برای فعالیت مفید-7 امتیاز برخورد به اندازه حضور=25 امتیاز -عرفان 8 برای حضور-8 برای فعالیت-5 برای فعالیت مفید-9 برای برخورد و رفتار=30 امتیاز -وحید 3 برای حضور-3 برای فعالیت-2 برای فعالیت مفید-3 برای برخورد و رفتار=11 امتیاز

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آخه کجا نیک فعالیت مفید داشته ;D اصلا نیک میدونه مفید رو به چه ط ای مینویسن ::) ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این بنده خدا همش تو فروم بود این ماه(آبان) توی تاپیک ها توی بحث ها بود ! همیشه تو فروم بود ! اکثر وقت ها هم تو فروم میچرخید ولی چیزی پیدا نمی کردم پست بده ! مثل می نشست کاربران حاضر در انجمن رو نگاه میکرد !!! من نسبت به فعالیت کل فروم امتیاز میدم.فعالیت نیک از فعالیت متوسط کل فروم خیلی بالاتر بود. دیگه اگر به نیک 40 ندم باید امتیاز 40 رو حذف کنیم از امتیازات !!!

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
پس از بررسی های انجام گرفته توسط حراست فروم به این نتیجه رسیدیم که یکی از مدیران فروم به نام رضا با گرفتن پول از کاربران نسبت به امتیاز دادن بالا به کاربران اقدام غیر قانونی انجام داده است این مدیر تحت تعقیب میباشد - از کاربران محترم درخواست داریم وقتی این شخص گناهکار را دیدند سریعا با شماره تلفن 118 تماس حاصل کنند و بعد شماره تلفن پلیس 110 را از 118 بگیرن و بعد به ما زنگ بزنند تا ما نسیت به دستگیریه این مجرم اقدام کنیم با تشکز شما دوستان پلیس فروم

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من زياددر قيد اين امتياز دهي نيستم البته نه اينكه منظورم اين باشه كه برام ارزشي نداره .بلكه خيلي هم با ارزشه اما هدف اصلي من نيست و حتي جزء 5 گزينه اولم هم نيست و از شركت در مسابقات جمعي فقط جهت سنجيدن خودم بهره ميبردم اما اين جدول امتياز دهي رو نميدونم جريانش چيه و چه هدفي رو دنبال ميكنه؟ ولي با تمام اينها از آقا رضا بابت طراحيش تشكر ميكنم و فقط يك سئوال دارم و اونهم مسئله ايي كه خيلي ناراحتم كرده واون امتيازي كه براي برخورد و رفتار به من دادن:8؟؟؟؟؟؟علتش رو من نفهميدم وقتي ميبينم خيلي از دوستان اين آيتم رو از من بيشتر گرفتن به اخلاق و منش و نوع برخوردي كه داشتم شك ميكنم و در كل به اخلاقيات بد بين ميشم يعني كجاي كار من اشكال داشته و كدوم برخورد من نامناسب بوده يا چه كسي از دست من رنجيده و يا چه حرف نابجايي رو زدم كه باعث شد از نظر اخلاقي دچار كسري نمره بشم؟؟؟؟؟ فقط دوست دارم اقا رضا هر جور كه صلاح ميدونه جوابم رو بده به خدا اصلا" امتياز برام مهم نيست فقط ميخوام بدونم كجاي اخلاقم ايراد داره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این امتیاز اخلاق رفتار خیلی برای من مصیبت شده !!!!! این مورد سجاد رو قبول میکنم اشتباه کردم.من،فعالیت ماه مهر رو گذاشتم جلوم و تغییرات روش انجام دادم.چند تا از افراد مثل آقا سجاد چون تغییری نسبت به ماه قبل نداشت فعالیتشون دست نزدم دیگه.همون امتیاز رو نوشتم. پس من این امتیاز 8 رو اگر بخوام توضیح بدم باید ماه مهر رو توضیح بدم. توی ماه مهر اوج دعواهای الکس بود.و من به کسایی که توی دعوا ها شرکت داشتند امتایز کم دادم ( مثلا به احسان فکر کنم 3 دادم یا به کسایی دیگه همین حدود 2 و 3 دادم) .با اینکه سجاد توی بحث ها هر حرفی میزد سعی میکرد منطقی و با دلیل باشه و به کسی بی احترامی نکنه،ولی بهرحال چون یه طرف ماجرا بود با کسی که اصلا توی ماجرا شرکت نداشت باید فرقی گذاشته میشد.بعدشم من اگر توی مهر به سجاد 10 میدادم شاید خیلی ها می گفتند چرا به یه سمت دعوا به همه کم دادی،ولی سمت دیگه دعوا امتیاز کامل دادی.یعنی ازین طرف هم تحت فشار بودم که مثلا بهم تهمت بزنند که تو طرفداری یه گروه رو میکنی. برای همین چون نه می تونستم به سجاد امتیاز کم بدم(چون واقعا هیچوقت سجاد خارج از ادب حرف نزده و اصلا شأنش بالاتر از این چیزاست !) هم نمی تونستم امتیاز کامل بدم! برای همین 8 دادم. الان حواسم نبود !! همون ماه پیش رو که زدم یادم رفت امتیاز رفتار رو درست کنم ! شرمنده !! ---- من اصلا در جایگاهی نیستم که بخوام در مورد رفتار کسی قضاوت کنم که چه کسی خوب بوده یا بد بوده.و اگر هم به کسی کمتر امتیاز بدم باز معنیش این نیست که اون آدم رفتار خوبی داشته یا بدی داشته.مفهومش اصلا این نیست. این رو (به پیشنهاد بقیه مدیر ها) فقط برای این گذاشتم که فرقی بین کسی که توی دعوا یا جنجال های فروم شرکت داره و کسی که شرکت نداره وجود داشته باشه !! اصلا من در حدی نیستم که بخوام بگم اخلاق کسی ایراد داره یا نداره.چه برسه کسی مثل سجاد که هم از خودم بزرگتره هم احترام زیادی براش قائلم ! دفعه قبل هم گفتم !!! این امتیاز دهی ممکنه خیلی ایراد داشته باشه !!! ولی هیچ کدومش عمدی نیست. این ماه هم بقیه مدیر ها نبودند برای همین اشتباهاتش ممکنه بالاتر باشه. بهرحال من بازم معذرت خواهی میکنم. شاید بهتر باشه امتیاز رفتار رو حذف کنیم. منم الان حس خوبی ندارم که به خواهم به رفتار کسی امتیاز بدم. شاید بهتر باشه هرکسی دعوا کرد ازش امتیاز کم کنیم.نه اینکه کلا به رفتار امتیاز بدیم.

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
آقا رضا متشكرم از توضيحاتت البته من از دست شما ناراحت نيستم از اين ناراحت بودم كه نكنه من اخلاقم ناجور باشه و خودم هم متوجه نشده باشم حق به جانب شماست. البته من زياد اين منطق رو قبول ندارم اما بهر حال شما مدير هستيد و اگر قرار باشه مطابق ميل اعضا نظراتتون رو تغيير بديد ديگه سنگ روي سنگ بند نميشه و من هم به نظر شما احترام ميذارم فقط يك موضوع ،هميشه در يك دعوا دو طرف رو تنبيه نميكنن بلكه مقصران را مجازات ميكنند و البته گاها" فقط يك سوءتفاهم است كه در اين صورت هيچ كس تنبيه نميشود اما به نظر شما اگر در خيابان كسي يقه شما را گرفت و توهين هم كرد و شما در مقابل با منطق و بسيار محترمانه جوابش را داديد،بايد قاضي هر دوي شما را روانه زندان كند و فقط در مدت حبستان اختلاف داشته باشيد؟؟؟ اما با اين حال در كل من شكايتي ندارم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته من گفتم می خواستم فرقی بین کسی که توی دعوا بوده و نبوده باشه،ولی بهرحال قبول دارم.زیاد منطق درستی نبود. خوب ولی کار منم سخته،تو اون دوره هم خیلی روی من فشار بود.هرچی مشکل بود تقصیر من شده بود.هم ادم پارتی باز شده بودم !! هم دیکتاتور !!! بازم میگم،این امتیازات اصلا ملاک خوبی و بدی نیست.فقط جنبه ی تشویقی داره. و بازم میگم من در حدی نیستم که در مورد رفتار کسی قضاوت کنم.چون اصلا به قضاوت اعتقادی ندارم. و به خاطر تمام اشتباهات که انجام دادم یا اشتباهات احتمالی که انجام خواهم داد هم معذرت خواهی میکنم !

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
اي بابا !!عزيزم من كه دنبال محكوم كردنت نيستم ،ميخوام به يك روش مناسب براي سنجش برسيم و البته من هم ايراداتم رو بدونم در كل وقتي بار يك كاري روي دوش يك نفر باشه قطعا" خسته ميشه و خستگي ،اشتباه بدنبال داره ما هم بهتر بجاي ايراد گرفتن و نق زدن دنبال راه حل معقول باشيم در پايان از زحماتت متشكرم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

البته من گفتم می خواستم فرقی بین کسی که توی دعوا بوده و نبوده باشه،ولی بهرحال قبول دارم.زیاد منطق درستی نبود.
خوب ولی کار منم سخته،تو اون دوره هم خیلی روی من فشار بود.هرچی مشکل بود تقصیر من شده بود.هم ادم پارتی باز شده بودم !! هم دیکتاتور !!!

بازم میگم،این امتیازات اصلا ملاک خوبی و بدی نیست.فقط جنبه ی تشویقی داره.
و بازم میگم من در حدی نیستم که در مورد رفتار کسی قضاوت کنم.چون اصلا به قضاوت اعتقادی ندارم.

و به خاطر تمام اشتباهات که انجام دادم یا اشتباهات احتمالی که انجام خواهم داد هم معذرت خواهی میکنم !

منظور رضا از اونی که بهشون گفته بود دیکتاتور منم چون دقیقا این حرف رو بارها من تقریبا بیش از 1 ماه پیش زدم که منظورم خیلی ها بودن . در کل فشاری که روی رضا تو این 1 ماه بوده واقعا باعث شده که گاهی خیلی کوچیک اشتباهاتی بکنه که اصلا اشتباهات بزرگی نیستن و باید بهش حق داد ; به قول سجاد خستگی معمولا باعث اشتباهاتی هم میشه . من حرفم رو در مورد مدیریت در تاپیک مدیران زدم ولی فکر کنم به مذاق بعضی ها خوش نیومد ...

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
رضا جون تو جمع بندي امتيازهاي من اشتباه كردي 7-7-6-7 ميشه 27 كه شما حساب كردي 21 اون پيشنهادي كه من درباره امتيازها دادم آيا به خاطر اون امتيازي نميگيرم؟ با تشكر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی