پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امتیاز دهی

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
345 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سلام.برای اینکه دوستان عزیز بیشتر ازین درخواست امتیاز نکنن و توی پیغام خصوصی پیگیر پست هاس مستعد امتیازشون نشن ، گفتم یه سری توضیحات بدم و یه سری شفاف سازی ها انجام بشه. البته این کارها منتظر تصویب نهایی حسین و بقیه مدیرها هم هست.برای همین فعلا کمتر امتیاز داده میشه. الان زیاد توضیح نمی دم فقط سیستم امتیاز دهی رو می خوام توضیح بدم. قرار بر این که پست های مفید خارج فوتبال حداقل امتیاز رو داشته باشند.یعنی حداکثر مثلا 2 امتیاز یا اگر خیلی خفن بود 3 امتیاز.ولی پست های یوونتوسی بین 3 تا 9 که در صورت موافق حسین بین 3-15 بشه.و برای پست ها یا خدمات و کارهای ویژه هم تا سقف 20. توجه کنید پست یوونتوسی نه فوتبالی ! یوونتوسی ! ازون طرف من پیشنهاد دادم که به کسانی هم که حضور مداومی در تاپیک های یوونتوسی دارند و بحث میکنند و در اخبار شرکت کنند هفتگی امتیاز بدیم.مثلا هر هفته به کسانی تو اون هفته حضور فعال در تاپیک های یووه داشتند امتیاز بدیم. که البته اینم هنوز باید بررسی بشه و نظر حسین و بقیه مدیر ها داده بشه که مشکلاتی پیش نیاد مثل این که یکی بیاد بگه چرا من امتیاز نگرفتم چرا اون گرفت چرا فلانه و بعد دوباره جو بهم بریزه. و در نهایت از نظر من امتیاز نباید یه چیزی باشه که فقط در حال رشد باشه.امتیاز باید کیفیت کار کاربر رو نشون بده.پس مثلا اگر کسی فعالیتش کم شد.کسی همش تو خارج فوتبال بود.یا حتی برخورد بد داشت.رفتارش نا مناسب بود باید ازش امتیاز کسر بشه.تا امتیاز عاملی برای نشون دادن کیفیت کار یک کاربر باشه. که البته.خودتون حساب کنید اگر این چیزا درست اجرا نشه چقدر جار و جنجال و سر صدا ایجاد میکنه. من الان این رو گفتم فقط برای اینکه درخواست امتیاز نکنید ! درسته من ابهت کمال رو ندارم و کمی نرم تر برخورد میکنم ! ولی دیگه ازم سو استفاده نکنید خوب !!!! همه اینا به بهمن هماهنگ شده.و بهمن هم که دست به امتیازش خوب بود فعلا امتیاز نمیده. من فکر میکنم بعد از نظر حسین و بقیه مدیران باید یه دوره آزمایشی انجام بشه تا هم مقدار امتیاز دهی و هم شرایط و دلایل امتیاز دهی تعیین بشه. و اگر حسین خواست سقف امتیاز برای رسیدن به جایزه یا حتی خود جایزه هم انتخاب بشه. از سیستم امتیاز دهی باید برای عاملی برای پویایی و تحرک فروم استفاده کرد.الان خیلی تشریفاتی این سیستم.یواش یواش درست میشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من الان به این تاپیک یه نظر سنجی اضافه میکنم تا یواش یواش امتیاز دهی پیشرفته رو شروع کنیم !! فعلا برای اصلاح طرح این موارد به نظرم اومده. قبل از کم کردن امتیاز از هرکس بهش پیغام خصوصی زده میشه و گفته میشه به این علت شما ممکنه با کسر امتیاز مواجه بشید. و یک فرصت یک هفته به طرف داده میشه. و برعکس کسی که شروع کنه به فعالیت در تاپیک های یووه ای با پیغام خصوصی ازش تشکر میشه و گفته میشه که همین طوری ادامه بده امتیاز خوبی خواهد گرفت. به کسانی که با هدف امتیاز گرفتن پست بدهند حداقل امتیاز داده میشه. سعی میکنیم حداکثر امتیاز برای حضور مداوم در تاپیک های یوونتوسی باشه و امتیاز کمتری برای پست های پراکنده در نظر گرفته بشه. هدف اینه که به کیفیت کار یک کاربر امتیاز داده بشه. مثلا با اگر این سیستم در ماه قبل اجرا میشد من شخصا به مانی و یووه بیشترین امتیاز رو میدادم. برای خارج فوتبال حداکثر 2 امتیاز در نظر گرفته میشه.و پست های فوتبالی غیر یوونتوسی هم تقریبا معادل خارج فوتبال اند. --------------------- با هر قسمت و هر بند این سیستم ایمتیاز دهی مشکل دارید بگید تا درموردش حرف بزنیم.و در صورت لازم حذف یا اضفه کنیم. هنوز هییییییییییییچ چیزی نه تصویب شده و نه رد شده.حتی هنوز نظر حسین هم نیمی دونم.پس نظر بدید. الان نظر سنجی رو میزنم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
سيستم خوبي هست ولي يك سري ايرادات داره پس بررسي مي كنيم و به زودي نتيجه نهايي رو اعلام مي كنيم و توي اين چند روز به همان روش قبلي امتياز مي دهيم دوستان هم نظرات خودشون رو ارسال كنند تا سيستمي براي اين مورد اتخاذ كنيم كه مورد قبول همه دوستان باشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یکی از تصویبات اینه که امتیازات از حالت سلیقه ای در میان و از در سیستم جدید امتیاز به اسم : گروه مدیران ،داده میشه و تا جایی که بشه مشورت میکنیم قبل از امتیاز دادن. بچه ها چرا فقط توی نظر سنجی شرکت می کنید !؟ الان یه رای کاملا مخالف داریم و 3 رای که میگن سیستم خوبی نیست. این چهار نفر اگر حرف بززند و اشکالش رو بگند مدیرها متوجه میشند. اگر کسی نظر نده نهایتا مجبوریم همین چیزی که خودمون تصویب میکنیم اجرا کنیم. سیستم امتیاز دهی قراره یه ملاک مهم برای کیفیت کاربر بشه.شما هم نظر بدید طرح بدید.فقط مشورت مدیر ها که نیست.مشورت همه است.چه مدیر چه کاربر فرقی نداره.فقط مدیر ها اجرا میکنند. نظرتون در مورد طرح کم کردن امتیاز به این شیوه چیه !؟ کسی که کم کاری کنه در ابتدا چیزی ازش کم نمیشه ولی اول بهش تذکر داده میشه و فرصت بعد از اون فرصت اگر تغییری نداشت کم میشه. البته من فکر میکنم باید یه سری ماه های خاص رو هم قرار بدیم که از کسی امتیاز کم نشه.مثل ایام امتحانات یا ایام نوروز. و اصلا اگر کسی یه مدتی تیو فروم نبود ایرادی نداره امتیاز کم نیشه.شاید مشکلی داشته. ولی اگر بود و به تاپیکای یووه محل نمیزاشت اونوقت. یه چیزی بگید دیگه !من هی دارم برای خودم اراجیف می بافم !!

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال
من فکر میکنم فقط حضور مداوم نباید ملاک باشه چون هر کسی میتونه با پست های معمولی حضور مداوم داشته باشه .
به نظر من باید امتیاز به کسی داده بشه که پست های مفید زده باشه و هر جا که نیاز بوده پست داده .مثلآ نه جروبحث کردن درمورده یوونتوس یا اینکه بره از  یک سایت خبری اخبار یووه را کپی و پیست کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره اینم درسته.حتما باید فرقی بین کسی که زحمت کشیده با مسی که کپی پیست کرده باشه. باید به کار مفید و کیفیت کاربر توجه کرد نه کمیت.مثلا نگاه کنیم که 50 تا پست داده توی یک هفته ولی شاید کسی 10-20 پست داده ولی خیلی بیشتر اهمیت داده. مطمئنا فرقی بین این دو خواهد بود.و همچنین پست های یک کلمه که فقط به برای اینکه پست داده باشه و بره هم فکر میکنم نباید به عنوان حضور در نظر گرفته بشه.

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
دوست دارم اولین امتیاز منفی رو داشته باشم! ::) اینجا اعلام میکنم همش تو خارج از فوتبال بودم. هر مدیری هم که خواست میتونه بره ببینه :P اگه لازمه هم دیگه پست چرت و بی مورد نمیدم تو فروم ( حرف اضافه موقوف ) الحق که همه ی شما هم مردم همین کشورین با این فرهنگ قشنگتون. اگه لازمه خداحافظ همتون. اگه نیست این کارای بچه گونه رو نداره یه رفاقت 2 ساله

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نه بابا توي اخبار يوونتوس هم بودي نبودي ؟

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
با اجازتون. نه اونقدر که بعضیا پست مفید داشتن :P

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من نمی دونم میلاد مشکلش کجاست ! چه ربطی به فرهنگ داره. اصلا چرا همش رو به خودش گرفته؟ چرا فکر میکنم به اون گیر دادیم. بابا ما که خودمون رو خفه کردیم که با خارج فوتبال مشکل نداریم.من خودم یکی از فعالان خارج فوتبالم !!! چه ربطی به رفاقت داره !؟!؟! چه ربطی به سابقه داره ؟ میلاد تو از چی ناراحتی ؟ خوب حرف بزن.بگو مشکل این مسئله کجاست ؟ مگه ما خواستیم چیزی رو بزور اجرا کنیم ؟ گفتیم همه حرف بزنن بعد تصمیم میگیریم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21089 ارسال
در ضمن پست دادن توی خارج فوتبال نه تخلفه و نه گناه شرعی !!!! ما گفتیم که اولویت با تاپیکهای یوونتوسی هست . امتیاز منفی و مثبت هم جرئی از قضیه هست که البته الزامیه .

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
مشکل = دارین با این کاراتون جو رو بهم میزنین دیگه! اینجور که معلومه شما یه فروم نمیخواین . یه بلاگ میخواین. که هر کی میاد خیلی خشک بگه رونالدینیو رفت آث میلان - پست بعدی تا حالا هی پستی از من پاک نشده بود. حالا اومدم به بهمن گفتم فرق ن و خ رو نمیدونه شد توهین >:( باشه :-X ولی من نمیخوام همینطوری جو فروم سقوط کنه یعنی تا اینجا که خوب بوده بقیشو نمیخوام ببینم که خراب شده.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

ولی اگر بود و به تاپیکای یووه محل نمیزاشت

من با اين قسمت مخالفم
به نظرم همينكه امتيازي تعلق نگيره كافيه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
میلاد.در مورد بهمن خودت می دونی که تو عمدا داری به بهمن گیر میدی.منم بهت گفته بودم تو فروم این کار رو نکن. بعدشم.من تاحالا چند دفعه به وبلاگی شدن فروم چه حالا چه وقتی کاربر عادی بودم اعتراض کردم ؟ اصلا دیدی ؟! بعدشم. اصلا خوندی که من گفتم خارج فوتبال مشکلی نداره من خودم هم تو خارج فوتبال ام !؟ پس چرا میگی خشک !؟ اول باید یوونتوسی وجود داشته باشه که بعد خشک یا خیس بشه؟ نباید یوونتوس باشه ؟! مشکل سقوط جو فروم منم ؟! من که دارم جاررررررررر میزنم بیاد با هم دوستانه در مورد سیستم امتیاز دهی حرف بزنیم.دارم داد میزنم بیاید خودتون تصمیم بگیرید اگر میخواید خارج فوتبال پاک کنیم ازش اگر نمی خواید هم نمی کنیم. تاحالا مدیرا تصمیمی گرفتند و اجرا کردند!؟؟ بابا من که تو خارج فوتبال امتیاز دادم به روزبه اصلا. نمی دونم چی بگم....بخدا دارم دیوونه میشم دیگه. ---------------------------------------- مانی اون یه پیشنهاد و نظر شخصی من بود.ولی با این شرایط فکر میکنم کم شدن امتیاز مشکل ساز خواهد بود.برای همین اجرا نشه بهتره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21089 ارسال
دوستان من من باید جمله میلاد رو تصدیق کنم . بله فرهنگ ما مشکل داره ! هر جا بخواد کاری اصلاح بشه 1001 مخالف پیدا میکنه چون همه دوست دارن راحت باشن دوست ندارن کار خوب داشته باشن . واقعا من نمیدونم مگه پست دادن توی تاپیکهای یوونتوسی چی از آدم کم میکنه که بعضی ها اینجوری صداشون در میاد . فقط هم میلاد نیست . باز خوبه میلاد اومده یه تاپیک توی اخبار یوونتوس درست کرده که کلی هم طرفدار داره . پستهای خارج فوتبال رو کم نکنید . پستهای یوونتوسی رو زیاد کنید . سخته ؟ بده ؟ خشک میشه فروم ؟ نه بخدا . اسم این فروم یوونتوسه یعنی اینکه درباره یوونتوس بحث میشه . در ضمن فکر کنم شما دارین بحث رو عوض میکنید . اینجا فقط درباره روش امتیاز دهی حرف زده شده . شما باید بگید موافقید یا مخالف . چیز بیشتری خواستیم ؟

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
قبول کردم!

من مخالفم

بهمن جان کیفیت فروم شمایی. ;D کسی جسارت نکرد

هر جا بخواد کاری اصلاح بشه 1001 مخالف پیدا میکنه چون همه دوست دارن راحت باشن دوست ندارن کار خوب داشته باشن .
واقعا من نمیدونم مگه پست دادن توی تاپیکهای یوونتوسی چی از آدم کم میکنه که بعضی ها اینجوری صداشون در میاد .

پستهای خارج فوتبال رو کم نکنید . پستهای یوونتوسی رو زیاد کنید . سخته ؟ بده ؟ خشک میشه فروم ؟ نه بخدا .

منم دوست دارم راحت باشم :D فک کن!

چیزی از آدم کم نمیکن ولی زوریم نیست.

من از اولشم گفته بودم . هنوزم میگم : اصلا پست شمرده شدنشم زیاده و نباید باشه چه برسه به امتیاز ;)

در هر صورت منکه مشکل ندارم اصلا منو سننه . برا خودتون میگم

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
خوبه ولی نیاز به بحث بیشتری داره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ميلاد جون تو بزرگتر ما تو فورومي و يه جورايي تو كانون و فوروم حق آب و گل داري.لوس بازي و بچه بازي در نيار.بذار فوروم مسير خودشو ادامه بده.لطف كن بحث در مورد مشكلت با رضا و بهمن(كه وجود خارجي نداره) رو هم توي چت و پي ام حل كن.ممنون.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
میلاد مشکلی نداره.همین الان دارم با میلاد حرف میزنم میگیم و می خندیم ! یکم ظهر اعصابش ناراحت بود.برای هر کسی هم پیش میاد. من که شخصا به خاطر این بحث معذرت خواهی میکنم هم از میلاد هم از بقیه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
پستم يكم بي مورده ولي: "ايول مديريت ناب و بكر..." ___________________ براي اينكه پست يكم ارزش داشته باشه يه سوال مي پرسم:اگه يه نفر سر نزنه و مشكل داشته باشه ازش امتياز كم مي كنين؟؟؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی