پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امتیاز دهی

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
345 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره دیشب من خسته بودم و بهمن با هماهنگی مانی فکر میکنم امتیاز دادند. امشب دوباره فکر میکنم به بقیه امتیاز بدیم.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
به نظر من امتیازات هفتگی زیاد خوب نیست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چرا !؟ ا داریم به فعالیت کاربر ها امتیاز میدم. اگر فکر میکنی غلطه دلیلش رو بگو شاید حق با تو باشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

این هفته به 10 نفر از دوستان امتیاز داده شد .
البته من تنهایی بودم و باید یک باز بینی بشه فکر کنم

منم به 7 نفر دیگه امتیاز دادم و در مجموع شد 17 نفر.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

به نظر من امتیازات هفتگی زیاد خوب نیست

اره یه راه حل بهتر بگو هر چند شما در کل سعی می کنی به همه چیز گیر بدهی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
ضمن یک معذرت خواهی از دوستان برای تاخیر در امتیازات هفتگی به 20 نفر از عزیزان امتیاز داده شد که چون دست تنها بودم دیگه از پیغام خصوصی خبری نیست ! حداقل 3 و حداکثر 10

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
سلام
اقا حامد بر اساس معیارها و مشخصاتی که برای امتیاز دهی در فوروم بود زحمت بررسی پست های 20 روز اخیر شما رو کشید و امتیازات را اعلام کرد با دلیل و منطق با تشکر از اقا حامد عزیز برای اینکه زحمت محاسبه امتیازات رو کشید

امتیازات کابران تالار گفتگوی هوادارن یوونتوس در ایران ( www.Juventus.iR )
از تاریخ 15 آگوست 2007 ( 24 مرداد 1386 ) لغایت 5 سپتامبر 2007 ( 14 شهریور 1386 )

توضیحات :

- در تعیین امتیازات کاربران نام برده ، پست های کلیه انجمن های مربوط به یوونتوس مورد بررسی
قرار گرفته اند .

- نظر به اهمیت ، احترام و همچنین ارج نهادن نسبت به فعالیت کاربران فروم در تاپیک های اصلی فروم
( یعنی تاپیک های یوونتوسی ) یک امتیاز به ازای هر پنج پستی که در انجمن های مربوط به یوونتوس
ارسال شده ( با هر کیفیت و کمیتی! ) ، به هر کاربر داده شده است .

- سایر کاربرانی که امتیازی به آنها تعلق نگرفته ، در فاصله ی زمانی ذکر شده در تاپیک هایی مربوط به
یوونتوس فعالیتی نداشته اند و یا تعداد پست های آنها حتی از 5 پست معمولی نیز کمتر بوده است .

- بدیهی است از ابتدای هفته و با شروع رسمی امتیازدهی ، فعالیت کمی و کیفی کاربران در کلیه تاپیک ها محاسبه خواهند شد .

- در راستای تشویق کاربران به فعالیت بیشتر ، افراد زیر نیز 1 امتیاز تشویقی دریافت می کنند !
faryansaba ( سه پست )
mj_juve ( چهار پست )
esfandyar_alex ( سه پست )

- به دلیل جلوگیری از هر گونه شائبه در امتیاز دهی دلایل امتیاز دهی به خود را هر هفته ذکر می کنم .

حامد
33 پست / 7 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی
67 امتیاز برای پست های مفید که عبارتند از :

تاپیک کریسکیتو 3 امتیاز
تاپیک ندود 2 امتیاز
تاپیک بوفون 1 امتیاز
تاپیک آلکس دل پیرو 1 امتیاز
تاپیک بومسانگ 1 امتیاز
تاپیک دانستنی های یووه 1 امتیاز
تاپیک اولیویرا 3 امتیاز
تاپیک ستارگان یوونتوس 3 امتیاز
تاپیک تیم یوونتوس 3 امتیاز
تاپیک لباس های یووه ( 3 پست ) 6 امتیاز
تاپیک اخبار یوونتوس ( 4 پست ) 8 امتیاز
تاپیک حواشی زندگی ستارگان یووه 9 امتیاز
تاپیک خاطراتی به رنگ سیاه و سفید ( 2 پست ) 10 امتیاز
تاپیک تقویم تاریخ یوونتوس ( 8 پست ) 16 امتیاز

مجموع امتیازات : 74

------------------------------------- ******* ------------------------------------

Admin
124 پست / 25 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی
19 امتیاز برای پست های مفید
مجموع امتیازات : 44

=======

B a H M a N
110 پست / 22 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی
7 امتیاز برای پست های مفید
مجموع امتیازات : 29

=======

senatoralx
109 پست / 22 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی
2 امتیاز برای پست های مفید
مجموع امتیازات : 24

=======

پینتوریکو
83 پست / 16 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی

=======

Pessotto
59 پست / 12 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی
9 امتیاز برای پست های مفید
مجموع امتیازات : 21

=======

Reza
52 پست / 10 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی
14 امتیاز برای پست های مفید
مجموع امتیازات : 24

=======

یووه
46 پست / 19 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی
13 امتیاز برای پست های مفید
مجموع امتیازات : 32

=======

ehsan-alex
35 پست / 7 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی

=======

AD EY
35 پست / 7 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی

=======

bianco vino71
33 پست / 7 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی

=======

dalton
31 پست / 6 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی

=======

saeed-nedved
29 پست / 6 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی

=======

Juventini
26 پست / 5 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی

=======

sinak
23 پست / 5 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی

=======

Fariborz
23 پست / 5 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی

=======

linkin_park
17 پست / 3 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی

=======

Fatman
13 پست / 3 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی

=======

Marco
12 پست / 2 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی

=======

یوونتوس1985

=======

F A R A Z

=======

محمد alex
10 پست / 2 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی

=======

مریم
6 پست / 1 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من يه سوال داشتم.نوشتن آناليز و آناليز كردن تيم و بازي ها و كليه‌ي كارهاي مربوط به اين موضوع قبلا امتياز داشتن و حتي استقبال بيشتري ازشون مي شد و مفيد منظور مي شدن اما در مدت اخير اين قبيل پست ها و كار ها كمتر مورد استقبال و مورد نظر قرار مي گيرند و (حتي اگه يوونتوسي هم باشند) ديگه مفيد محسوب نمي شن.مي خوام بدونم اگه واقعا ارزش و استقبالي نداره تايم زيادي براش نذارم و بيشتر كاراي ديگه بكنم تا بشينم و وقت زيادي براي اين كار ها بذارم.؟؟؟(من همين جا بابت اينكه بعضي وقتا مجبور مي شم بخاطر كمبود وقت اتصال به اينترنت پست ها مو پشت هم بدم معذرت مي خوام و اينو هم يكي از دلايل قرار مي دم كه اگه پستاي آناليزي ارزش براي شما نداره من تايم رو اينجوري تنظيم كنم كه نخوام پست پشت هم بدم)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این شیوه موقتیه که حامد انجام میده. اینکار به خاطر این صورت گرفت که مانی سر کارش شلوغ بود.من سفر بودم و بهمن هم مشکلات تعمیر خونه داشت و ما نمی رسیدیم به کار امتیاز دهی تصمیم گرفته شده اینکار موقتا به حامد سپرده بشه. این شیوه یه سری ایرادات داره.شیوه قبلی هم داره اصلاح میشه و مدیرها دارند بررسی میکنند.و از هفته ی آینده دوباره مدیر ها امتیاز دهی میکنند. و احتمالا امتیاز دهی ماهانه میشه به جای هتفگی. چون اینطوری تمرکز روی پستهای مفید هم بیشتر میشه. هفتگی اگر باشه وقتی ما مرتبط داریم به فعالیت امتیاز میدیم حواسم نا خود آگاه کمتر متوجه پست ها میشه. بهرحال سیستم امتیاز دهی به زودی نسخه دومش اجرا میشه ! در ضمن تاحالا امتیاز منفی نداشتیم.ولی الان می خواهیم به رفتار بد یا توجه نکردن به تذکرات مدیران امتیاز منفی بدهیم ! فقط به سرپیچی امتیاز منفی تعلق میگیره.نه به کم کاری و نه به حضور در خارج فوتبال و این حرفا. هنوز این سیستم جدید اجرا نشده.اگر نظری یا پیشنهادی دارید بگید.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
1. Pessotto 85 پست / 17 امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا 6 امتیاز برای پست های High Level در تاپیک های ایتالیا و آلکس دل پیرو مجموع امتیازات : 23 ======= 2. Admin 72 پست / 14 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا 6 امتیاز برای پست های High Level در تاپیک های ایتالیا ، آلکس دل پیرو و بازی های دوستانه مجموع امتیازات : 20 ======= 3. senatoralex 72 پست / 14 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا 3 امتیاز برای پست های High Level در تاپیک های ایتالیا ، آلکس دل پیرو و اخبار یونتووس مجموع امتیازات : 17 ======= 4. پینتوریکو 54 پست / 11 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا 15 امتیاز برای پست های High Level در تاپیک یوونتوس زیر ذره بین مجموع امتیازات : 26 ======= 5. B a H M a N 46 پست / 9 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا 2 امتیاز برای پست های High Level در تاپیک های ایتالیا و اخبار یونتووس مجموع امتیازات : 11 ======= 6. حامد 27 پست / 5 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا 24 امتیاز برای پست های High Level در تاپیک های ایتالیا ، اخبار یوونتوس ، تقویم تاریخ یوونتوس ، دانستنی های یوونتوس ، خاطراتی به رنگ سیاه و سفید ، لباس های یوونتوس ، حاشیه زندگی ستارگان یووه ، آلکس دل پیرو و جیان لوئیجی بوفون مجموع امتیازات : 29 ======= 7. Juventini 25 پست / 5 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا ======= 8. یووه 22 پست / 4 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا 5 امتیاز برای پست های High Level در تاپیک های ایتالیا ، اخبار یونتووس ، مسابقات یووه و چه بازیکنی مجموع امتیازات : 9 ======= 9. bianco vino71 21 پست / 4 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا ======= 10. ehsan-alex 21 پست / 4 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا 2 امتیاز برای پست های High Level در تاپیک های ایتالیا و اخبار یونتووس مجموع امتیازات : 6 ======= 11. سالومه 18 پست / 4 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا ======= 12. یوونتوس1985 17 پست / 3 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا ======= 13. Fariborz 16 پست / 3 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا ======= 14. Fatman 16 پست / 3 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا ======= 15. AD EY 16 پست / 3 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا ======= 16. dalton 15 پست / 3 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا ======= 17. linkin_park 12 پست / 2 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا ======= 18. Reza 10 پست / 2 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا ======= 19. saeed-nedved 7 پست / 1 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا ======= 20. محمد alex 6 پست / 1 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا ======= 21. mat_godot 4 پست / 1 امتیاز امتیاز برای استمرار فعالیت در تاپیک های یوونتوسی و ایتالیا 9 امتیاز برای پست های High Level در تاپیک لباس های یوونتوس در راستای تشویق کاربران به فعالیت بیشتر ، افراد زیر نیز 1 امتیاز تشویقی دریافت می کنند ! gigi joon با 4 پست alex_d_63 با 4 پست محمد alex با 3 پست مریم با 3 پست

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
حسین من کوشم :D :D :D . احتمالا زیر دست و پای بقیه باید باشم . بذار یه کمی بیشتر دقت کنم ;D .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم باید از حامد سوال کنی در این جا از حامد تشکر می کنم به خاطر زحماتی که طی این دو سری امتیازات کشید و از امروز امتیازات به صورت ماهانه به اعضا اضافه خواهد شد و توسط مدیران محترم فوروم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من اسمم تو دو جا امده هر دوش من هستم یا دو نفر جدا؟!؟!؟!؟!!؟ از همین جا هم برای کم شدن فعالیت های خودم از همه معذرت میخوام متاسفانه حال و روزم اصلا خوب نیست و نمیدونم اصلا چیزی برای گفتن تو بخش های مختلف ندارم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
31 شهریور امتیاز دهی این چند روز رو انجام می دهیم و از اول مهر تا 30 مهر هم یکدوره ی ماهانه حساب میکنیم و امتیاز دهی به صورت ماهانه انجام میشه.هر ماه بین 0 تا 50 امتیاز می دهیم. هر کاربر می تونه بین 0-40 بگیره و امتیاز 40 به بالا برای افرادی که از همه نظر خوب بوند. ازین به بعد برای رفتار بد امتیاز منفی داریم.برای پست غیر مفید و فعالیت کم امتیازی کسر نمی کنیم.فقط و فقط رفتار بد امتیاز منفی داره. ممکنه حتی 10 یا 15 امتیاز هم کم کنیم.بستگی به اتفاق افتاده این کار رو میکنیم.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من واقعا وقتی دید خوب همه مدیران رو نسبت به نوع امتیاز دهی میبینم شگفت زده میشم من همون یک امتیاز تشویقی که بهم دادن باعث شد اینجوری معتاد سایت بشم من 2سال همیشه سایت میام ولی هیچ وقت تو فروم نمیومدم اما الان واقعا از اینکه اینجا فعالیت دارم خوشحالم در مورد امتیازات منفی هم به نظر من بهترین تصمیم رو گرفتید

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
31 شهريور نوبت امتياز دهي؟؟؟ يادتون رفت؟

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
31 shahrivar????????????????????????????????? 18 mehr???????????????????????????

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در مورد امتیازات ماه مهر. امتیازات حساب شده اند.فقط مدیران دارند روی یکی دوتا و جزیاتشون مشورت میکنند.حداکثر تا فردا شب امتیازات ماه مهر رو میدیم. دیگه خیلی خیلی دیر بشه جمعه !!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
پس واسه شهریور چی میشه؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
داده شد.امتيازات شهيور رو دادن.حامد خان حساب كرد و داده شد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی