Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

امتیاز دهی

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
345 replies to this topic

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
امتيازات رو من تقسيم كردم تا جايي كه ممكنه سعي كردم دقت كنم ولي اين 93 امتياز خيلي واسه م آشناست يعني فكر مي كنم خيلي وقته 93 مونده الآن كپي هاي يك ماه پيش رو نگاه مي كنم درستش مي كنم ممنون از تذكرت

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
بهمن ماه تموم شد!همین.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
امتیازات داده شده.ایشالله نهایتا تا فردا شب تو فوروم میزنمشون.ببخشید که دیر شد;)

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 posts
بابا چرا به ما امتیاز نمیدید من که این همه تو فرومم . من که هی اخبار رو یخونم ....... الان مدتهاست امتیازم 20 مونده اگه یک نگاهی به فوتبال جهان (تاپیک لیگ قهرمانان )بیاندازید یک سری اطلاعات مفید به کاربرها دادم حدود 90 نامه فرستادم اما امتیاز نگرفتم یک نگاهی هم به ما بندازید ........ با تشکر......................................... ;)

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
سجاد جان.امتیازات به صورت ماهیانه وارد میشه و قبل از وارد شدن تو همین تاپیک میذارم تا اگر مشکلی هست همون موقع بگید.البته خیلی سعی میکنیم(البته این دفعه رو من حساب کردم.دفعات پیش رضا زحمت میکشید) به حق باشه. حالا ممکنه امتیاز ماه پیشت هم وارد نشده باشه.میتونی از آقا مانی (bianco vino71) بپرسی ;)

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
-مانی bianco vino71 6 برای حضور-5 برای فعالیت-7 برای فعالیت مفید-10 برای برخورد و رفتار=28 امتیاز -رضا 9 برای حضور-10 برای فعالیت-10 برای فعالیت مفید-10برای برخورد و رفتار=39 امتیاز -سجاد juve lover 2 برای حضور-3 برای فعالیت- 7برای فعالیت مفید-5 برای برخورد و رفتار به اندازه حضور=17 امتیاز -بابک pessoto 6 برای حضور-8 برای فعالیت-8 برای فعالیت مفید-10برای برخورد و رفتار=32 امتیاز -روزبه Zirh 4 برای حضور-3 برای فعالیت-2 برای فعالیت مفید-4 امتیاز به اندازه حضور=13امتیاز -مهرنوش gigi joon 2 برای حضور-2 برای فعالیت-2 برای فعالیت مفید-3 امتیاز اندازه ی حضور=9 امتیاز -احسان AD EY 6برای حضور-5 برای فعالیت-5 برای فعالیت مفید-10 برای برخورد و رفتار=26 امتیاز -بهمن BaHMaN 5 برای حضور-6 برای فعالیت-4 برای فعالیت مفید-10امتیاز  برخورد=25 امتیاز -فریبرز 6برای حضور-8 برای فعالیت-7 برای فعالیت مفید-7امتیاز برخورد به اندازه ی حضور=28 امتیاز -حمیرد 4 برای حضور-5برای فعالیت-3 برای فعالیت مفید-5 برای برخورد به اندازه حضور=17 امتیاز -یووه 4 برای حضور-5 برای فعالیت-5 برای فعالیت مفید-6 به اندازه حضور=20 امتیاز -سعید ندود 2 برای حضور-3 برای فعالیت-2 برای فعالیت مفید-3 امتیاز برخورد به اندازه ی حضور=10 امتیاز -محمد الکس 5 برای حضور-8 برای فعالیت-7 برای فعالیت مفید-7 امتیاز برخورد به اندازه حضور=27 امتیاز -عاطفه 2 برای حضور-2 برای فعالیت-2 برای فعالیت مفید-2 امتیاز برخورد به اندازه ی حضور=8 امتیاز -احسان الکس 6 برای حضور-5 برای فعالیت-4 برای فعالیت مفید-10 برای برخورد و رفتار=24 امتیاز -محسن 6  برای حضور-5 برای فعالیت-4  برای فعالیت مفید-6 امتیاز برخورد به اندازه ی حضور=21 امتیاز -علی  پینتوریکیو 3 برای حضور-7 برای فعالیت-4 برای فعالیت مفید-3 امتیاز برخورد به اندازه ی فعالیت=17 امتیاز -سیناک 6 برای حضور-4 برای فعالیت-3 امتیاز برای فعالیت مفید-6امتیاز برخورد به اندازه حضور=19 امتیاز -محمد mamalxi 5برای حضور-3 برای فعالیت-3برای فعالیت مفید-5 امتیاز برخورد به اندازه حضور=16 امتیاز -نفیسه  nafisfigo 2  برای حضور-2 ز برای فعالیت-1 برای فعلیات مفید-2 امتیاز برخورد به اندازه حضور=7 امتیاز -نیک 8  برای حضور-9برای فعالیت.10  برای فعالیت مفید.10 برای برخورد=37 امتیاز -فراز FaRaZ 6 برای حضور-5 برای فعالیت-6 برای فعالیت مفید-6 امتیاز برخورد به اندازه حضور=23 امتیاز -عرفان 8 برای حضور-8 برای فعالیت-6 برای فعالیت مفید-10 برای برخورد و رفتار=32 امتیاز -سجاد گنجی پور 4 برای حضور-3 برای فعالیت-4 برای فعالیت مفید-4 امتیاز برخورد به اندازه ی فعالیت=15 امتیاز -جیان فرزان 2 برا حضور-2برای فعالیت-2امتیاز به اندازه ی حضور =6 امتیاز -مجتبی 4 برای حضور-5برای فعالیت-6 برای فعالیت مفید-10 برای رفتار=25 امتیاز -alex_d_63 3برای حصور-2برای فعالیت-2برای فعالیت مفید-3 امتیاز به اندازه حضور=9 امتیاز -فرشاد 8برای حضور-8برای فعالیت-8برای فعالیت مفید-10 امتیاز رفتار=34 امتیاز -کمال 7برای حضور-3 برای فعالیت-3 برای فعالیت مفید-10 برای رفتار=23 امتیاز -Frayansaba 3 برای حضور-4برای فعالیت-3 برای فعالیت مفید-3 برای رفتار=13 امتیاز -sadaf 4 برای حضور-4 برای فعالیت-3 برای فعالیت مفید-3 برای رفتار به اندازه حضور=14 امتیاز -Digitalman 5 برای حضور-4 برای فعالیت-2 برای فعالیت مفید-5 برای رفتار به اندازه حضور=16 امتیاز -سرخپوست 4 برای حضور- 5برای فعالیت-2 برای فعالیت مفید-4 برای رفتار به اندازه حضور=15 امتیاز -yna 4 برای حضور-4 برای فعالیت-2 برای فعالیت مفید-4 برای رفتار به اندازه حضور=14 امتیاز -Forzaitalia 3 برای حضور-2 برای فعالیت-2برای فعالیت مفید-3 برای رفتار به اندازه حضور=10 امتیاز -Forza Milan 4 برای حضور-3 برای فعالیت-2 برای فعالیت مفید-3 برای رفتار به اندازه حضور=12 امتیاز -mashghe-sokot 5 برای حضور-5 برای فعالیت-5 برای فعالیت مفید-5 برای رفتار به اندازه حضور=20 امتیاز -Rey 4 برای حضور-4 برای فعالیت-4 برای فعالیت مفید-4 برای رفتار به اندازه حضور=16 امتیاز -javad_juve 3 برای حضور-2 برای فعالیت-1 برای فعالیت مفید-3 برای برخورد به اندازه حضور=9 امتیاز -amirtaker 3 برای حضور-2 برای فعالیت-2 برای فعالیت مفید-3 برای رفتار به اندازه حضور=10 امتیاز -احمد رضا 5 برای حضور-7 برای فعالیت-4 برای فعالیت مفید-5 برای رفتار به اندازه حضور=21 امتیاز

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
مرسی امین جان. دستت درد نکنه.واقعاً ماره سختیه حساب کردن امتیازات! به نظر من نبایستی در مورد امتیازات اعتراضی کرد ولی به نظر میاد تو خیلی سخت گیرانه امتیاز میدی! کسی مثله رضا (واسه مثال زدن رضا رو گیر اوردم) که اکثر مواقع تو فوروم حضور داره و نسبت به بقیه بیشتر آنلاینه باید نمره کامل رو بگیره و بعد پایین ترش بقیه افراد قرار بگیرن! نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه! منظرمو اینجوری هم میگم: میانگین حضور کاربرا توی فوروم چند دقیقه بوده!؟ رضا چند دقیقه توی فوروم حضور داشته!؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
خواستم رضا پررو نشه! ::) ;D من سعی کردم علاوه بر در نظر گرفتن چیزی که تو میگی کاربر ها رو با ماه قبلشون هم مقایسه کنم! حداقل در مورد رضا اینطور فکر کردم و امتیاز دادم.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
اون بنده خدا رو به عنوان مثال گفتم! ولی خب!اگه این سیستم جدید رو یعنی مقایسه رو گذاشتی میشه گفت حق با توئه! بازهم خسته نباشی! گویا باید زحمت وارد کردنشون رو هم بکشی! :D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
معمولا مانی زحمتشو میکشه.من برای ماه پیش هم بهش گفتم که میتونم کمکش کنم اما بازم خودش انجام داد.الان هم اگر کمک بخواد تا اونجایی که بتونم این کار رو میکنم ;)

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
من نبايد ايراد بگيرم ولي مثلا 3 براي حضور خيلي كمه.بعد اين سيستم اخلاق چجوريه كه من به اندازه‌ي حضورم 3 مي گيرم ولي رضا بيشتر از حضورش مي گيره.يعني 9 تا حضور و 10 تا اخلاق؟ا مثلا من توي اين مدت حداقل 4 تا پست تجليلي داشتم كه هركدوم توي مدل امتياز دهي قبلي 4 تا 10 امتياز و توي مدل اوايل اين شكل تازه حدودا امتيازات زيادي(دقيق نمي دونم) برام مي آورد اما حالا اون 4 تا به علاوه‌ي يه سري پست ديگه كه فكر كنم مفيد بوده فقط 4 تا؟

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
دست شما درد نکنه !!!! خوشم میاد یه جوری بهم امتیاز دادید که رند بشه 100 امتیاز !!! بازم تشکر!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts

من نبايد ايراد بگيرم ولي مثلا 3 براي حضور خيلي كمه.بعد اين سيستم اخلاق چجوريه كه من به اندازه‌ي حضورم 3 مي گيرم ولي رضا بيشتر از حضورش مي گيره.يعني 9 تا حضور و 10 تا اخلاق؟ا مثلا من توي اين مدت حداقل 4 تا پست تجليلي داشتم كه هركدوم توي مدل امتياز دهي قبلي 4 تا 10 امتياز و توي مدل اوايل اين شكل تازه حدودا امتيازات زيادي(دقيق نمي دونم) برام مي آورد اما حالا اون 4 تا به علاوه‌ي يه سري پست ديگه كه فكر كنم مفيد بوده فقط 4 تا؟

اولا که علی جان تو فکرکنم حداکثر 10 روز تو فوروم بودی و 3808 تا پست داری!! پس حضورت خیلی کمه.
برای اخلاق و رفتار هم.اگر کسی برای حضور زیر 5 امتیاز بگیره برای اخلاق هم حداکثر میتونه همون مقدار رو بگیره اما اگر بالا 5 امتیاز بگیره اخلاقش از 10 امتیاز محاسبه میشه.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,567 posts
سلام خوبین؟ اولاً که من نمیدونم این امتیاز ها برای چیه ولی خوب بابا انصاف هم خوب چیزیه!! من که تو این ماه فروم رو پاتوق کرده بودم چی؟ به همه بهخاطر حضور نمره دادین غیر از من :'(

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts

سلام خوبین؟
اولاً که من نمیدونم این امتیاز ها برای چیه ولی خوب بابا انصاف هم خوب چیزیه!!
من که تو این ماه فروم رو پاتوق کرده بودم چی؟ به همه بهخاطر حضور نمره دادین غیر از من :'(

اصلا از قلم کلا افتادی احمدرضا !!!

یه پیغام به یکی از مدیرا بزنی سریع بهت 15 20 امتیاز می دن.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,567 posts
بابا میگم اصلاً نمیدونم این امتیاز ها برای چی هست این 20تارم اوایل که اومده بودم یه سری اصلاعات و اخبار میزاشتم تو فروم به خاطر اون گرفتم... ;d

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts

بابا میگم اصلاً نمیدونم این امتیاز ها برای چی هست این 20تارم اوایل که اومده بودم یه سری اصلاعات و اخبار میزاشتم تو فروم به خاطر اون گرفتم... ;d

همه افراد فروم به خاطر پست و فعالیت ..... هر ماه امتیاز می گیرند !!!

و تو هم حتما با توجه به فعالیتت باید امتیاز می گرفتی !!

منتها امین حواسش نبوده جات انداخته !!!

الان امین و رضا آن شدند کارتو را می اندازند.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
ببخشید. جالب اینه که ماه های قبل از قلم افتاده بودی! به هر حال ببخشید.الان امتیازت رو وارد کردم ;)

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
یک سوال! اون زمانی که رضا مسئول امتیاز دادن بود اثری از خودش تو این لیست نبود! و حالا که امین این کار رو کرده اسم امین نیستش! اگه اشتباه نکنم مدیرا به مدیرای دیگه امتیاز میدن و کسی به خودش امتیاز نمیده! درسته!؟ ولی به نظره من حالا امین یا رضا هر کدومشون که امتیاز میدن اسم خودشون رو هم بذارن تا جدول امتیازات کامل بشه و بتونیم رتبه بندی کاربرا رو متوجه بشیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
من به خودم امتیاز نمی دم.بقیه مدیرا میدن. البته یه بار مانی یه طرح داد که امتیاز مدیرها رو حسین بده که مشکلی پیش نیاد.اونم فکر بدی نیست. احمدرضا دوماه دی و بهمن خیلی فعال بود.قبلش یه مدتی اصلا نبودش و اگر میومد فقط یکی دو پست میداد.برای همین توی لیست نبود.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users