پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فینال لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 1 - 3 بارسلونا اسپانیا --- ProudOfJu#

Champions League

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
706 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: فینال لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 1 - 3 بارسلونا اسپانیا --- ProudOfJu# (113 کاربر رای داده است)

به نظر شما، شانس قهرمانی یوونتوس در این جام چقدر است؟

1. 0 تا 30 % (14 رای [12.39%])

درصد آرا: 12.39%

2. 30 تا 50 % (55 رای [48.67%])

درصد آرا: 48.67%

3. 50 تا 70 % (24 رای [21.24%])

درصد آرا: 21.24%

4. 70 تا 100 % (20 رای [17.70%])

درصد آرا: 17.70%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال

somerandomfacts.png

1 این پنجمین باریه که هم بارسا و هم یووه در فینال لیگ قهرمانان اروپا حاضر میشن. بایرن هم پنج بار توی فینال حاضر شده و فقط میلان با 6 فینال بالاتر از اونهاست. (در مجموع جام باشگاهها و لیگ قهرمانان هم هر دو تیم با احتساب بازی امشب، 8 بار در فینال حاضر بودن)

2 یووه هر سه فینال آخرش رو باخته بعد از اینکه فصل 95-96 آژاکس رو توی ضربات پنالتی شکست داد.

3 این هفتمین فینال جام باشگاههای اروپا/لیگ قهرمانان اروپاییه که بین یه تیم ایتالیایی و یه تیم اسپانیایی برگزار میشه. ایتالیایی ها فقط دو بار برنده بودن.

4 یوونتوس در دو بازی ای که مقابل بارسا در لیگ قهرمانان انجام داده نباخته. یه مساوی و یه برد.

5 یووونتوس 57 بار توی این فصل کرنر داده به حریفاش که از سایر تیمها بیشتره. هرچند بارسا هم این فصل با استفاده از کرنر گلی نزده!

6 آلوارو موراتا بهترین گلزن اسپانیایی این فصل لیگ قهرمانانه با 4 گل و این گلها رو هم توی 6 بازی اخیرش به ثمر رسونده.

7 جیجی بوفون، آندرا پیرلو و آندرا بارتزالی (هر چند بازی نکرد) قبلا یک فینال رو در استادیوم المپیا برلین بردن و اون هم فینال جام جهانی 2006 مقابل فرانسه بوده.

8 پاتریس اورا میتونه تبدیل به دومین بازیکنی باشه که با سه تیم متفاوت گام به فینال لیگ قهرمانان میزاره (موناکو، منچستریونایتد و یوونتوس. بازیکن قبلی: کلارنس سیدورف (میلان، آژاکس و رئال)

9 بوفون و مسی هرگز در یک بازی رسمی با هم رو در رو نشدن.

10 الگری پنجمین مربی ایتالیایی هست که به فینال لیگ قهرمانان میرسه. بعد از فابیو کاپلو، مارچلو لیپی، کارلو آنچلوتی و روبرتو دی متئو.

11 الگری قبلا 8 بار با بارسا در لیگ قهرمانان روبرو شده که فقط یک بارش رو برنده بوده. 3 تساوی و 4 شکست!

12 استفان لیختشتاینر در اولین بازی ملی تراشتگن برای آلمان به این دروازه بان گل زده. اون بازی رو آلمان 3-5 به سوییس باخت.

13 یورنته با اتلتیک بییلبائو 20 بار مقابل بارسا قرار گرفته که فقط 1 برد داشته و فقط 3 گل زده!

14 بارسلونا از 2006، این چهارمین فینال لیگ قهرمانان اروپاش خواهد بود که بیشتر از هر تیم دیگه ای توی این بازه زمانیه.

15 بارسا هر سه فینال آخرش رو در چمپیونز لیگ برنده بوده. آخرین باختشون به فصل 93-94 مقابل میلان برمیگرده.

16 تا الان بارسلونا 8 بار در مجموع در اروپا با یوونتوس بازی کرده که فقط 2 تاش رو برده. 2 مساوی و 4 شکست.

17 این فصل بارسلونا از فصل 2003/04 که آمار دقیق ثبت شده، پایین ترین میانگین تصاحب توپ خودش رو داشته : 60.95 %

18 بارسلونا به طور میانگین 18.7 دریبل موفق در هر بازی داشته که از سایر تیمها بهتر بوده در این زمینه. (8.2 بیشتر از یوونتوس)

19 لوییس انریکه به عنوان مربی تا بحال 3 بار با یوونتوس روبرو شده که در هیچ کدوم برنده نبوده: دو باخت و یک مساوی.

20 نیمار سومین بازیکن بارساست که تونسته در یک فصل لیگ قهرمانان 9 یا بیشتر گل بزنه. ریوالدو (99/2000) و مسی (4 فصل اخیر) فقط تونستن اینکار رو انجام بدن.

21 برای اولین بار در تاریخ لیگ قهرمانان یک تیم دو بازیکن داره که در یک فصل لیگ قهرمانان تونستن 9 گل یا بیشتر بزنن. (نیمار و مسی واسه بارسا)

22 ژاوی اگه بازی کنه با 151 بازی به تنهایی رکورد دار بازی در لیگ قهرمانان خواهد شد. الان با کاسیاس که 150 بازی کرده برابره.

23 مسی در 98 بازی لیگ قهرمانان، روی 99 گل تاثیر مستقیم داشته با 77 گل و 22 پاس گل.

24 مسی در حال حاضر با 77 گل به همراه کریس رونالدو بهترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان به شمار میاد.

25 مسی در هر دو فینال لیگ قهرمانانی که بازی کرده گل زده که هر دو در نیمه دوم بوده.

26 هیچ دروازه بان دیگه ای نتونسته به اندازه جیجی بوفون و تراشتگن کلین شیت کنه توی این فصل از لیگ قهرمانان (6 کلین شیت)

27 یوونتوس برای دومین فصل متوالی با اختلاف 17 امتیازی با رم قهرمان سری آ شد.

28 چهار تا از بازیکنای کنونی یوونتوس قبلا تجربه فتح لیگ قهرمانان رو داشتند: (آندرا پیرلو، پاتریس اورا، کارلوس توز و آلوارو موراتا)

29 میانگین سنی یووه 29.2 هست که مسن ترین تیم این فصل لیگ قهرمانان به شمار میاد.

30 بوفون و ژاوی تنها بازماندگان نیمه نهایی فصل 2002/2003 هستن.

----------------

پ.ن: راجع به 23 صفحه ای که جلو رفتیم این رو هم در نظر بگیرید که توی فروم قبلی هر صفحه 10 پست داشت ولی حالا 20 پست داره هر صفحه :nish:

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 27 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

26537251182347146642.jpg

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

همه چی آرومه.

منم مثل همه بچه ها خیلی آرومم. فقط دیشب ضربان قلبم الکی رفت بالا. :22: :22:
تو بازی والیبال یه لحظه زیرنویس کرد که یووه بارسلون شبکه 3. اصلا یه لحظه حس کردم تو خود بازی ام. ضربان قلبم رفت بالا. همینجوری الکی. فکر کردم الانه که قلبم وایسته. :fp: :fp:

خلاصه ردش کردیم. دعا کنیم امشب اینجا شهید ندیم. انشاالله بازی رو ببریم و همه هم سالم باشن.

• Bianconero Amore, Orphée, alexdelpiero و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

یواخیم لوو:

01025971.jpg

" همه معتقدند که بارسلونا شانس اول پیروزی است ولی کار سختی پیش رو دارند. یووه می‌داند مقابل بازیکنانی مثل مسی، سوارز و نیمار چگونه بازی کند. بارسلونا در فرم خوبی قرار دارد و مصدومی ندارد. آنها بازیکنان کلاس جهانی زیادی دارند. از لحاظ تاکتیکی، نبرد سطح بالایی خواهد بود. یک تیم ایتالیایی با ساختار دفاعی خوب و یک تیم اسپانیایی با ساختار هجومی با کیفیت. البته یووه تنها دفاع نمی‌کند و در حمله هم قدرتمند است."

• AAG, eⁿzº, amin-scorpion و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال

راستی بچه ها اگه به حاج عباس ایمان دارید اون تشکر خوشگله رو بزنید. :1: :1: :1: :1:

هنوزم میگم اگر تشکرها به 1000 برسه شاهد بالا بردن جام توسط آقا بوفون خواهید بود. (بخش لیگ قهرمانان کتاب مقدس حاج عباس، داستان یووه بارسلون، سال 2015) :worship: :worship: :worship:

حالا هی نزنید تا یووه ببازه. اونوقت بهتره با کله برید تو دیوار. :62: :62:
از اون طرفدار یووه یاد بگیرید که با پای پیاده پاشد رفت برلین. :worship: :worship:
حالا شما یه انگشتتونو برای تیمتون تکون نمیدید؟؟؟؟؟ :fp: :fp: :fp:

ویرایش: آهای اون چهارنفری که مهمان هستید. زود ایمان بیارید و به جمع تشکر کنندگان بپیوندید.
آهای اون کاربر مخفی که هیچکی نمیشناسدت :1: :1: :1:  بزن اون دکمه خوشگلرو

• aidin_2010, pezhman, icarian و 24 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
fxzd_f_c_barcelona_vs_juventus_final_ber

توی سری آخر کارتون فوتبالیستا ،
کاکرو یوگا بازیکن محبوب gbax_e106.png و قوی جثه مورد علاقه ام
میاد به یوونتوس و سوباسو اوزارو به بارسا میره..
دست تقدیر :22: جوری پیش میره ک توی کارتون اینا فینال چمپیونز لیگ بارسا و یوونتوس بهم میرسن پ ارونجا که این انیمیشن بر محوریت سوباسو بنا شده و همه جا ازش طرفداری میکنن همه برنده میشه..

بهرحال یکم آشناست این سناریو های حمایتی!

آقا خدایی این شکلک رو با کد :sajad: بذارید
حیف نیس؟؟؟ نیگا چ خوشگله
اصن مشخصه یوونتوسیه
  • Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

کنفرانس خبری قبل بازی

2 مگ

دانلود

حال و هوای برلین قبل فینال لیگ قهرمانان اروپا

6 مگ

دانلود

کلیپی جذاب از حواشی ورزشگاه برلین

19 مگ

دانلود

ترکیب احتمالی دو تیم:‏

یوونتوس: بوفون، لیششتاینر، بارزالی، بونوچی، اورا، پوگبا، پیرلو، مارکیزیو، ویدال، ته وز، موراتا

بارسا: تراشتگن، دنی آلوس، ماسکرانو، پیکه، یوردی آلبا، راکیتیچ، بوسکتس، اینیستا، مسی، سوارز، ‏نیمار

• Orphée, eⁿzº, amin-scorpion و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

اورا: با سوارز دست خواهم داد

01027693.jpg

" من به عذرخواهی او احتیاجی ندارم. برایم مهم نیست ولی وقتی امشب با او روبرو می‌شوم، با او دست خواهم داد. او هیچگاه دوست من نخواهد بود ولی مشکلی هم با او ندارم. گذشته متعلق به گذشته است. من به رنگ پوستم افتخار می‌کنم و با او دست خواهم داد، مثل دوران منچستر. بازی من مقابل بارسلونا است نه لوئیس سوارز ولی کاری می‌کنم که حضور من را در زمین حس کند. من به قاضی نگفتم که لوئیس سوارز انسان نژادپرستی است. تنها گفتم که در آن لحظه، توهین نژادپرستانه به من کرد. من به دادگاه نرفتم تا بگویم که باید او را مجازات کنید زیرا او نژادپرست است، این را نمی‌دانم زیرا شناخت مناسبی از او ندارم .در آن دیدار تنها خودم را کنترل کردم. یک صدایی دائما در ذهنم می‌آمد "کار احمقانه ای نکن، کار احمقانه ای نکن، کار احمقانه ای نکن، او را مجازات نکن و کار احمقانه ای نکن زیرا افراد زیادی بازی را می‌بینند."

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
نمیفهمم شما چرا استرس دارين . واسه من مثل روز روشنه که ميبريم . اولين باره که اصلا استرس ندارم
  • icarian, Atomic Ant, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال

بچه ها راستی یه نکته ای هم فراموش نکنیم.

ما تنها تیم بین غولهای اروپا هستیم که در راه اسلام شهید دادیم.
پس خیالتون راحت. خدا هم با ماست.
اگر این ادواردو رو شهیدش نمیکردند خیلی بالاتر از اینی بودیم که هستیم.

روح شهید صلوات ..............

b2d1awbn02oc3hkg6h8b.jpg

انصافا دیگه از بعد الهیات و مذهبم چرتکه میندازیم ما برنده ایم.
اگه خدا امشب قهرمانمون نکنه از ظلم کالچوپولی هم بدتره. :2: :2: :fp: :fp: :fp: :1: :1: :1: :1: :1:

• Bianconero Amore, icarian, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

1ef91ed2ac52e4c4a070a43b1a866e59-49297-c

هممون میدونیم استوراری چقد برای یوونتوسیا عزیزه !
مطمئن هم هستیم اگر هرجا و هر تیمی بجز یووه بود الان فیکس بود با همین سن و سالش
از امثال کاسیاس و هندانوییچ و نتو هم خیلی بهتره

خبرگزاری ک باهاش مصاحبه میکرده دائما بهش میگه "مارکوی عزیز لطفا بشین تا سوالا رو بپرسم "
ولی استواری میگه راحتم و امتناع میکنه از نشستن و اشاره میکنه که فقط یک سوال رو میتونم جواب بدم چون باید برم

+ خب بنظرت این رویای یووه و فینال کارش به کجا ختم میشه؟

- just wait
So thank u for gap

+ :22:
  • Bianconero Amore, AAG, Atomic Ant و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
عجیبه
پیش بینیم عین ابر بهار هی عوض میشه راجع به بازی
یه موقع یاد بازیای خوبمون میفتم و بازیای بد بارسا میگم میشه برد
یه لحظه دیگه یاد بازیای بدمون میفتم با بازیهای خوب بارسا میگم مگه میشه برد
خدا کنه روز خوب ما باشه و روز بد بارسا
فقط همین
هممون میدونیم منتظر یه فینال دیگه موندن ینی چی
  • alexdelpiero, amin-scorpion, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
آنتاگونیست ها

بازی هایی در طول فصل وجود داره که تمام تلاشت رو باید بذاری تا گل بزنی : مثل وقتی در تورین میزبان المپیاکوس بودیم و ...
بازی های در طول فصل وجود داره که تمام تلاشت رو باید بذاری تا گل نخوری : مثل بازی آخر گروهی با اتلتیکومادرید
... و اما بازی های در طول فصل وجود داره که هم مهمه که گل نخوری و هم مهمه که گل بزنی مثل فینال لیگ قهرمانان اروپا!

در مورد گزینه ی سوم وقتی میشینی فکر می کنی می بینی باید بین این 2 تا روی یکی بیشتر تمرکز کنی و در عین حال دیگری رو فراموش نکنی ... خیلی دوست دارم از نظر تاکتیکی کامل چیزایی رو که می خوایم توضیح بدم ولی مطمئنم حس و حال خوندنش نیست ...

خیلی کوتاه میگم : تمام تمرکز و برنامه ی تیم باید روی این باشه که گل اول رو نخوریم. این اول و آخر ماجراست. امیدوارم چیزی هم جز این رخ نده. بهتره با تمام وجود دفاع کنیم، با تمام وجود سعی کنیم جلوی برنامه های حریف رو بگیریم و مانه گل زدنشون بشیم ... هر چی از بازی بگذره بارسلونا تمرکزش رو روی حملات از دست میده و احساسی تر حمله می کنه. هر چی بازی فرسایشی تر بشه دفاع ما قابلیت این رو داره که فشرده تر و مستحکم تر بشه ... بارسا همیشه چیزی رو که می خواسته اکثرا در دقایق اول بازی به دست آورده و اگر ما تا اواخر بازی بتونیم همه چیز رو مساوی و کنترل نگه داریم اونا چیزی برای ارائه ی بیشتر ندارن و بازی برای اونا گره می خوره نه برای ما ...

میگم نمی خوام زیاد توضیح بدم ... دوست داشتم 3-5-2 بازی کنیم ولی قسمت نیست ... امیدوارم پیرلو امشب کاری که رو که بارها در این 1 ماه آخر تکرار کرده و توپ لو دادن های خطرناک بوده رو امشب تکرار نکنه ... تا همین جاش هم چون یه سری بیل و کلنگ تو خط حمله ی رئال و موناکو و لاتزیو بودن گندش در نیامده ... امیدوارم پیرلو شب خوبش باشه ...

پ.ن : المیپک بررلین طول و عرضش خیلی زیاده ... خیلی گشاد ساختن لامصب رو! پدر بازیکن های ما در میاد چون این تیم ماست که باید بیشتر بدوه و بیشتر بجنگه و بیشتر پرس کنه و برای هر توپ کلی انرژی از دست بده ... نتیجتا ما ممکنه از نظر بدنی زودتر از حریف تحلیل بریم ...

پ.ن : راستی چرا گفتم آنتاگونیست ها؟! چون واقعا این دو تا سبک بازی های تنها سبک های بازی ای هستن که می تونن جلوی همدیگه رو بگیرن ... هم کاتاناچیو و دفاع ایتالیایی رو دیدیم که چجوری تیکی تاکا و مکتب و فلسفه ی فوتبال بارسلونا رو مهار کرده و هم برعکسش رو ...

• Bianconero Amore, juve's fan, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

چیرو فرارا :

- اگر به صورت ِ فردی نگاه کنید بارسلونا قوی تر از یووه است و مهاجمین آن ها کسانی نیستند که موقعیت های گل را از دست بدهند .

- یووه تیمی متحد و یکدست است .آن ها باید با تفکر ایتالیایی بازی کنند ، کاری که اینتر در سال 2009 در برابر بارسا کرد .

- من در یووه بازی کردم ، تیمی که تاریخ سازی کرد . نه فقط به خاطر فتح لیگ قهرمانان [1996] ، بلکه به خاطر اسکودتو و جام های دیگری که بردیم .

- و این یووه است که باید در رقابت های اروپایی با تمرکز کامل عمل کند و به فکر یک پله بالاتر باشد .

بونیک :

- بازی ِ قشنگی خواهد شد . بین دو تیم فوق العاده .

- آلگری گروه فوق العاده ای دارد . همین طور بازیکنان فوق العاده ای .

- من معتقدم بازی ِ خوب و پایاپایی خواهد بود . زیرا بارسا آنقدرها هم از یووه قوی تر نیست .

- خط دفاعی و دروازه بان یوونتوس در سطح بالایی هستند و در عوض خط حمله بارسا نیز قوی است .

آنیلی (ها) وقتی آخرین باری که ل ق رو بردیم [1996] ...

• AAG, juve's fan, MaMpIeRo و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

seyyed amirreza

seyyed amirreza

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 210 ارسال
از برلین به سری بی،از سری بی به برلین....
5JxUH.jpg
  • juve's fan, icarian, MaMpIeRo و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
3qFjP.jpg

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
با اينكه خيلي استرس دارم ولي فكر ميكنم ٢-١ ميبريم. گل اول توز قبل از دقيقه ي ٢٠، تو همون نيمه مسي يه گل ميزنه ١-١ ميشه. دقيقه ٦٥ ٧٠ بونوچي پيش تاخته گل ميزنه طبق عادتش و جام رو تورين مياره. فوووووووورتزا! بوفون هم حدود دقايق ٤٣ اينا يه شوت خفن از مسي رو سيو ميكنه! :8:
  • eⁿzº, alexdelpiero, behnam_juve و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

من هم مثل بعضی از دوستان اصلا استرس ندارم، شاید بخاطر اینه که شانس خیلی کمی برای یوونتوس تو این فینال قائل هستم.از تیمم تا اینجای کار خیلی راضی هستم و فقط انتظار یه بازی خوب از یوونتوس دارم دیگه باقیش دست تقدیر و خداست.

فینال سال 2003اصلا فکر نمیکردم بازنده ما باشیم،از هر لحاظ فکر کنی ما باید برنده میشدیم بردن بارسا و رئال کار ساده ای نبود ولی تو فینال از پس میلان بر نیومدیم ، میلانی که 3تا تعویضش رو انجام داده بود و بازیکن برزیلیش" سرجینیو " مصدوم شده بود و تو زمین راه میرفت.

امشب مدافعین و * بوفون * شب سختی خواهند داشت و از همه بیشتر " پاتریس اورا " که تو این بازی زیاد با " مسی " روبرو خواهد شد.

چیزی که مشخص هست اینه که ما تا حالا 2 بار قهرمان شدیم و این دو قهرمانی به سختی بدست اومده و امشب هم باید با تمام توان بجنگیم برای رسیدن به افتخاری دیگر.

چرا کسی در مورد به پنالتی کشیدن بازی صحبتی نمیکنه؟

گل نخوردن ما تو این بازی هر چند کار خیلی سختی خواهد ولی شاید بتونه باعث قهرمانی ما بشه البته اگه اتفاق سال 2003 دوباره تکرار نشه.

پ ن: این بازی من رو یاد فیلم " فرار به سوی پیروزی " میندازه، ما " متفقین " هستیم ،  بارسلونا "آلمان نازی "

* بوفون * امشب باید " سیلوستر استالونه " باشه.

at2v_new_escapetovictory.jpg.jpg

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

45965586216741528917.jpg

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
يه دفه فروم خلوت شد فك كنم از شدت استرس تلفات داديم :fp:
ولي به هيچ وجه دوست ندارم فردا اخبار بشنوم "دست جانلوييجي بوفون يك بار ديگه از چمپيونز ليگ كوتاه ماند" خدااااياااا! :2:
  • Bianconero Amore, icarian, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

icarian

icarian

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
  • LocationShiraz

خب امروز با تموم استرس ها و فکرای روزمره همیشگی از خواب بلند شدم ولی یه چیزی تو دلم بود و اونم فکر بازی امشب. :8:

امروز روزی بود که به سختی ولی شیرین گذشت و همچنان امیدوارم که این روز پر امیدمو امشب با شادی تموم کنم.

کل سال های زندگی رو انتظار کشیدم تا امشبو ببینم. نمیخوام ثانیه ثانیه این لحظات از دست بدم...

حتی اگه نتیجه اونی نشه که انتظار دارم بازم خداروشکر میکنم که لااقل یبار دیگه همه دیده های فوتبال دوستا و دنیا به سوی برلین ــیه که یه سوی میدانش، سیاه و سفیدهای غرور انگیز شهر تورین ایستادن

هیچی نمیشه گفت غیر از دیدن دوباره یک یوونتوس بزرگ که میخواد امشب برای دقایقی اون غرور رو به قلبمون بیاره.

• Orphée, alexdelpiero, amin-scorpion و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
542910_302220883197181_100002278156370_6

The Only Easy Day Was Yesterday

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
se01_img-20150606-0008_thumb.jpg

دیوید 17 هم رسید ..
اندک اندک جمع مستان میرسند ..
تا حالا اینقد مغرور نشده بودم به تیمم

بقول دی استفانو فینال رو نباید بازی کرد فینال رو باید برد !
  • Bianconero Amore, icarian, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

atbinm

atbinm

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال

من ابتدا تبریک می گم بابت حضور در فینال مونیخ. انصافا یوونتوس فراتر از توان مالیش ظاهر شده و هر نتیجه ای در فینال رقم بخوره از ارزش کار شاگردان الگری چیزی کم نمیشه. در بازی مقابل بارسا باید فضا رو از مثلث تهاجمی این تیم گرفت و اون ها رو از کار انداخت. اگر یوونتوس خوب دفاع کنه میشه به ضربات شروع مجدد برای رسیدن به گل امیدوار بود. شاید هم بشه بازی رو به پنالتی کشوند. از همه این ها گذشته تقابل بهترین خط حمله و بهترین خط دفاع این فصل لیگ قهرمانان قطعا جالب و هیجان انگیز خواهد بود.  :nish:

• Bianconero Amore, Orphée, icarian و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی