پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فینال لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 1 - 3 بارسلونا اسپانیا --- ProudOfJu#

Champions League

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
706 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: فینال لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 1 - 3 بارسلونا اسپانیا --- ProudOfJu# (113 کاربر رای داده است)

به نظر شما، شانس قهرمانی یوونتوس در این جام چقدر است؟

1. 0 تا 30 % (14 رای [12.39%])

درصد آرا: 12.39%

2. 30 تا 50 % (55 رای [48.67%])

درصد آرا: 48.67%

3. 50 تا 70 % (24 رای [21.24%])

درصد آرا: 21.24%

4. 70 تا 100 % (20 رای [17.70%])

درصد آرا: 17.70%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
+ ASAMOAH: "Come on guys we bring home the cup"

+ زیدان : دوست دارم یووه ببره
من 5 سال تو تورین زندگی کردم
از توز موراتا و پیرلو و پوگبا خوشم میاد
موراتا انگیزه زیادی داره مخصوصا مقابل بارسا هرچی باشه ی روز مادریدی بوده

+ یورنته : خطاب به تماشاگرا
امشب بیشتر از همیشه به شما نیاز داریم
برای پاشیدن رنگ حقیقت به رویاها
تا آخر خواهیم جنگید

+ طرفدارای بارسا مطمئنا بیشتر هستن توی برلین اما یوونتوسی ها اطراف ورزشگاه و هتل رو قرق کردن و از نظر کمی و صد البته کیفی بیشتر مورد توجه هستن

http://net-storage.t...98ecf8427e.jpeg

+ گویا یک دیجی هم آوردن یوونتوسیا حسابی شهر بهم ریخته :nish:
  • MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

هواداران یوونتوس که در حال رفتن به ورزشگاه هستند، شعار می دهند برای ما مسی اهمیتی ندارد چون ما پادوئین را داریم! :nish:

• Bianconero Amore, icarian, MaMpIeRo و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
Z D F رو بگيرين داره برلين رو نشون ميده زنده خيلي جالبه
  • icarian, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

منم مثل خیلی از بچه ها اعتقاد دارم نباید اگرم میبازیم بد ببازیم.

دیشب مسابقه تیم والیبال ست (دست :fp: :fp: ) اول و دوم افتضاح بودیم. دست سوم خوب بودیم.
دست چهارم هم یه دست حسابی رفتیم رو اعصاب تماشاچی ها. از اونور برادران عزیز سانسورچی هم همصدا با تیم والیبال داشتن گند میزدن به اعصاب ملت. آرزو بدل موندیم سرویس ها رو ببینیم. همش میدیدم توپ وسط زمین حریفه یا وسط زمین ما.
حالا ست چهارم یدفعه تیم ایران به بازی برگشت و دیگه مردونه بازی کرد. ولی حیف که باخت.

حالا انتظار من به شخصه از یووه اینه که مردونه بازی کنن. بقول کنته کاری کنن بارسلون خون بالا بیاره. :nish: :nish:
شدیدا منتظر گل خوردن یووه هستم. یه روحیه ای هست تو تیم ما که عکس العمل بعد گلشون عالی هست. اصلا یه تیم دیگه میشیم.
ولی برعکس وقتی گل میزنیم وا میریم. بازیمون افتضاح میشه.

حالا به بارسلون میگم بیا و به این گرگ خشمگین یه زخمی بزن تا بفهمی یه من ماست چند من کره میده :nish: :nish: :1: :1:
یاد لکس لوگر افتادم تو کشتی کج. تا یه کتک ملسی نمیخورد راه نمیفتاد. :1: :1: :21: :21:

دوستان شاکی نشید.
من فقط نظرمو گفتم. حالا انشاالله آقامون با کلین شیت جامو بگیره. منم آرزومه. :worship: :worship:

• Bianconero Amore, icarian, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال

بچه ها راستی یه حساب کتاب سرانگشتی.
تا الان 23 صفحه رو تموم کرده این بحث + 5 تا پست تا الان. میشه 23*20=460 و +5 میشه 465.

واقعا رکورده.
تازه بعضی مطالب ارسالی در حد 2 صفحه مطلب تایپ شده بود. واقعا شور و شوق اینجا عجیبه.
دم همه بچه های فروم یوونتوس گرممممممممممممممممممممممم :8: :8: :8: :worship: :worship: :worship:

• Bianconero Amore, icarian, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

نمیدونم چی بگم کلا دستم به نوشتن نمیره

خاستم حداقل یکم به بازی مونده یه چیزی بگم اینجا شاید دیگه فرصت پست دادن تو همچین پستی اونم چن ساعت مونده به بزرگترین رویداد ورزشی باشگاهی در اروپا و جهانو بدست نیاریم...

منم مث همه شما از صب ک پاشدم مث دیوونه ها ی دفعه که چشامو وا کردم عه پسر امشب فیناله :22:  و این بود ک فاز جدیدی از استرس بوجود اومد توم

اصلا نمیدونم چی بگم تک تک پستا رو میخوندم گاه نا امید گاه امیدوار میشدم تا همین الان داشتم دیوونه میشدم پاشدم زدم بیرون برم داروخونه ای چیزی پیدا کنم یه ورق پروپرانولول بگیرم بندازم بالا تا ضربان قلبم زیادی بالا نرفته!...قبل بازی اینه نمیدونم سوت زده بشه چیکار خواهیم کرد...پنالتی که اصلا لفظشو نیا که غش میکنما :2:

نمیدونم هیچی ندارم بگم فقط اومدم بگم داشتم یه لحظه عمیق فک میکردم وقتی اخبار نشون داد کلیپ پیش بازی گفتم پسر این یوونتوسه که اسمش جلو یکی از فینالیستای این جام که همیشه آرزوشو اشتی یوونتوسو توش ببینی نوشته شده ها لذت ببر و افتخار کن از تیفوسی بودنت از به پا تیم موندنت و 11-12 سال صبرت برا دیدن تیمت عشقت همه زندگیت تو این مقطع از فستیوال فوتبال دنیا که همه دنیا منتظرن تا عشقبازی ستاره های تیمت رو در فینالش ببینن همون ستاره هایی که تو سالها پیش با بغض و گریه عشقبازی شونو تو سری ب میدیدی! الان همین تیم همین بازیکنا رفتن رو قله اروپا هر چی ک بشه باید از این لجظات ناب لذت ببری ...

درسته که این بازی میتونه تعیین کننده دلخوشی و حتی سرنوشت من تو زندگی باشه ( تاکید میکنم آره سرنوشت! ) و دوس ندارم اصلا این فرصتو دوباره از دست بدیم و تحمل گذشتن دوباره کاپیتان و آه و حسرت و ناراحتی رو از کنار این جام لعنتی رو برا گرفتن مدال نقره ای از مرگم برا خودم سختتر میدونم ولی از این لحظات حداقل سعی میکنم بیشتر درکشون کنم حالا لذت به کنار فقط دوس دارم تا سالها تو ذهنم بمونه بولد بشه تو ذهنم این لحظات که کجا بودیم و الان کجاییم و در انتظار چی...

خدایا سپردم به خودت یه چوری به هممون آرامش بده و ایشالا یوونتوسمونو سربلند بیرون بیار از این میدون بزا یه بارم خوشی رنگ سیاه سفید به خودش بگیره...فورتزا یووه ♥

• Bianconero Amore, icarian, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

آقا ! :22:
این حرف رو میخواستم تو زمان مناسب بزنم .. الان وقتشه !

+ خواهشا اگه باختیم ، نیایید دست آوردهای یکی از بهترین فصول تاریخ یووه رو به راحتی زیر سوال ببرید 
+ فرضا امثال بوفون ، مارکزیو ، بونوچی ، پیرلو اشتباه بدی کردند نیایید راست راست هرچی تو اوج عصبانیت خواستید بهشون بگید 
اونا بیشتر از من و شما حق گردن یووه دارند ...
+ نیایید بعد بازی بگید دوران فلان بازیکن تموم شده باید از یووه بره و ... 

:thank:  :thank:  :thank: 

خیلی عصبانی بودید به هر کی خواستید چیز بگیئ به الگری فحش بدید به بوفون چیز نگید لطفا  :53:  :53:  :53:
خواهش میکنم اگه باختیم یکم مراعات کنید ... (حالا خودم میام همه چی رو سر پوگبا خالی میکنم :24:  :2laugh: )

• Bianconero Amore, FarSH4D, icarian و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال

وقت اذانه

روح بارسلون تازه گذشته فاتحه مع الصلوات.............

• Bianconero Amore, icarian, amin-scorpion و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

هنوز لحظه ای که سقوطمون به بی قطعی شد رو یادمه، ریمینی و پسکارا رقبامون بودن و بعد اون تیره روزیا و تحقیرا جلوی سری آیی های بی نام و نشان و فولهام.. بازگشتمون خیلی گنگ و نامشخص بنظر میرسید.. انگار همین دیروز بود که بعد اون 4 تایی که پالرمو کرد تو پاچه مون، میخواستم با سر برم تو مونیتور. این میزان احترامی بود که تو نیمه نهایی واسمون قائل بودن...

q1kf_ce6fkniwiaexx8n_thumb.jpg

حتی تو لیست هم نیستیم...

الانم همینه، مدعی اصلی تیم دیگه ایه، ستارۀ دیگه ای.. ولی اگه تاریخ چیزی بهمون یاد داده باشه، اونم اینه که هر چیزی ممکنه.. حرف زیدان، جزو سنگین ترین اظهارنظرایی بود که این چند سال در مورد یووه خوندم : No team is ever favored against Juventus ! و بقول لیپی، ایمان میتونه اعجاز کنه...

حتی موراتی هم رفت، ولی ما هنوز هستیم! همونطور که فاکتی رفت و ما هنوز بودیم! میدونید یاد چی افتادم؟ یه مبارز روسی، آندری آمالریک! این با نئواستالینیستها مشکل داشت، یعنی حدوداً دوره بعد از خروشچف. با گروه برژنف، استروسلف، آندروپف اینا...این بچه تو 33 سالگی، تو دهه 60 میلادی وقتیکه حتی بزرگترین شوروی شناسا هم اعتقادی به سقوط شوروی نداشتن، یه کتاب نوشت؛ آیا شوروی تا 1984 میمونه؟ و دنیارو لرزوند. شائونسکی یکی از مبارزین هم دوره آندری میگفت بازجوها و مامورین کا.گ.ب میخندیدن! میدونید چی میگفتن؟ میگفتن وقتی آندری رفت، استخوناش پوسید، ما هستیم! و آندری رفت... یه کامیون زد بهش، درست 5 سال بعد از خروج از شوروی (اوایل 80)..

ولی جالبیش میدونید چیه؟ وقتی همه داشتن از آندری و کتابش مینوشتن، ناگهان دیوار برلین افتاد... و آندری برد! آندری زیر خاک صدای فرو ریختن دیوار رو شنید.آندری کرد، با یه کتاب! خیلیا اون دوره سری بی به ما میخندیدن. وقتی حرف از بازگشت میزدیم... میگفتن آخی، اینا دستشون از دنیا کوتاست، هذیون میگن. و امروز ببینید دست کی از دنیا کوتاهه...الکسی کرد، بوفون کرد، ندود کرد، ترز کرد... با یه تصمیم! پالاتزی و آبه ته و... هم بالاخره یروزی میرن و ما باز هم خواهیم موند!

یووه نماد "حاشیه" ست و بارسا نماد "متن" .. وقت تبدیل حاشیه به متنه رفقا.. حداقل بخاطر بوفون.. میشه حتی انتقام باخت تو پنالتی به میلان 2003 رو بگیریم، آخه آلگری رو نیمکتمونه..

میتونیم با آلگری 3 گانه کنیم.. همونکه میمیک کاریزماتیکی نداره، همونکه صداش نازکه، همونکه "هیچی نمیفهمه".. همون!

• Bianconero Amore, mory, icarian و 25 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال

دوست ندارم الکی شعار بدم یا کلیشه ای حرف بزنم. خیلی هامون فینال 2003 رو یادمونه و البته سالهای سختی که اتفاقا از بعد همین المپیااشتادیون برلین شروع شد تا اینکه دوباره به همینجا رسیدیم. دنبال خبر گشتن از بین سوراخ سمبه های سایت ها و اخبار ورزشی در مورد یووه توی سری بی رو تجربه کردیم، تحقیرها و توهین های ناجوانمردانه زیادی شنیدیم، رفتن غریبانه کاپیتان عزیزمون رو دیدیم و ... . خلاصه خیلی هزینه کردیم تا دوباره به قله فوتبال برگردیم. استرس و هیجان جزء جدانشدنی همچین مسابقه ایه و این طبیعیه ولی میخوام بگم زیاد خودتون رو اذیت نکنید. همه مون میدونیم تیممون چقدر با شایستگی و فداکاری و حتی خون دادن ! به این مرحله رسیده. دقیقا شدیم همون یوونتوس جنگنده و با تعصبی که میشناختیم. همین واسه ما ها بسه. 4-5 ساعت دیگه هر نتیجه ای روی تابلوی اسکوربورد ثبت شده باشه، مهم نیست. سرمون رو بالا میگیریم و افتخار میکنیم.

قبلا هم هر دو جورش رو دیدیم یا شنیدیم و افتخار کردیم ...

AleCL_98.jpg

AleCL_96.jpg

• Orphée, icarian, MaMpIeRo و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

26537251182347146642.jpg

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

- اصلا از اون شوق و هیجان شروع فینال نمیشه چیزی نوشت اینجا ... ولی فقط یه جمله میگم . از فرط استرس از الان دستشویی ام گرفته .  :22: گلاب به روتون .  :22: همین .  :22:

• icarian, alexdelpiero, amin-scorpion و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
دارم ميميرم از استرس! شام نتونستم بخورم :22: دوست دارم فقط چشامو ببندم و جفت دستمو رو قلبم بزارم نپره بيرون و فقط رويا پردازي كنم. ٤ ساعت ديگه تو صورت بوفون برق نقره اي افتاده باشه! يني ميشه! :happy crying:
  • alexdelpiero, amin-scorpion, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sir.ashkan

sir.ashkan

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال

دوستان خوبم لطفا نا امید نباشید من پستارو خوندم دیدم اکثرمون یک خیال راحتی نا خود آگاه داریم ولی منتقمون قبول نمیکنه من واقعا یک حسی بهم میگه یک پیروزی پر گل برای یوونتوس خواهد بود. ایشالله با سیو ها عالی بوفون جلو مسی توپ طلارو ازش بگیره چه سالی میشه امسال که هما چمپیونز لیگ رو و هم توپ طلارو تو دستای اسطورمون ببیینم بخدا که حقشه

• Bianconero Amore, alexdelpiero, amin-scorpion و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
خوشبختانه یا متاسفانه حداقل 10 سال از 23 سال و 8 روز عمری ک خدا بهم داده رو با دارو سر و کار داشتم و ب صورت حرفه ای 4 سال توی داروخانه کار کردم حالا اینا مهم نیست

اصل مطلب اینه ک انگار قضیه جدیه!!!
عرفان اسمی از پراپرانول آورد ی سری چیزا رو بگم شاید براتون خوب باشه و بدرد بخوره
پروپرانولول inderal (ایندرال هم بهش میگن) يک آنتاگونيست خالصه و فاقد قابليت فعال‌سازى رسپتورهاى بتا آدرنرژيکه

پس ...........
خوردن پراپرانول برای ی بار نمیتونه اصلا مضر باشه میتونم بگم شایدم امشب بکارتون بیاد

بازی با ریال بحدی از خراب کردن اون شوت لیخ عصبی شده بودم (همون ک تک ب تک شد و تو زاویه مخالف زد تو صورت تماشاگرا) و قلبم تند تند میزد ک با شدت با مشت چپم زدم به لیوانی ک کنارم بود و یادگاریش رو دستم مونده.. برای جلوگیری از استرس خیلی زیاد و تپش قلب این قرص های صورتی (معمولا) رنگ میتونه کمکتون کنه
3 تا دوز داره 10 20 40 البته 80 هم داره ک تو ایران نداریم و اصن حرفشو نزنید
ترجیحا از دوز 10 یا 20 استفاده کنید
اگر 20 رو نصف کنید هم همون 10 میشه و یا 40 رو نصف کنید 20 میشه
تو اکثر خونه ها پدرا یا مادرا مصرف میکنن و بعضا پدر بزرگا و مادر بزرگای کمی پیدا میشن ک این قرص رو نداشته باشن
اگر از خودتون شناخت دارید و میدونید استرسی میشید ی دونه بخورید چن دقیقه قبل بازی

هیچ عوارضی نداره، خداروشکر باردار و شیرده هم نیستید با این سیبیلاتون !!

بهرحال چیزی بود ک گفتنش بهتر از نگفتنش بود
میتونه کمکتون کنه
ایشون هستن آقای ایندرال

hp8x_inderal.jpg

+ آب خوردن هم باعث کاهش استرس میشه اما فک نمیکنم رو این بازی و این شدت اثر داشته باشه

اصلا پستم جنبه fun نداشت خیلی جدی بود
سهیلم غلط میکنه سر پوگبا خالی کنه خودشو :|
سرحال باشید بیانکونری ها
  • Bianconero Amore, icarian, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

اگه امشب خوب بازی کنیم جلو بارسا طوری که برد و باختمون هیچ فرقی نداشته باشه ، یعنی طوری بازی کنیم که دهن  تازه به دوران رسیده ها بسته بشه و دوباره اون فوتبال ایتالیایی ناب زمان بچگیم که یادمه رو ببینیم امشب ،
 طوری بازی کنیم که دل اسطوره های زنده مون که هستن توی تیم با هر پستی یا نیستن و همواره دلشون و زبونشون و کل وجودشون با تیمه و روح درگذشتگان یووه که در به اوج رسوندن این تیم از ابتدای تولدش نقش داشتن شاد بشه ،
، نذر کردم اگه این طوری بازی کنیم بشینم بازی فینال 2003 رو دوباره ببینم هرچی ام برام ناراحت کننده و دردناک باشه ، بشینم اون بازی رو دوباره ببینم و افتخار کنم که تیمم از عرش به فرش رفت و دوباره از جایی که پرهاشو آتیش زده بودن بلند شد و خودشو به دنیا نشون داد.

احساساتی شدم شدید  :1:  :nish:

• Bianconero Amore, Orphée, icarian و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

تا الان 

یم یوونتوس امشب در دیداری حساس در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف اسپانیا خواهد رفت . قهرمان ایتالیا و اسپانیا امشب در حالی با هم رقابت خواهند کرد که هرکدام به ترتیب 2 و 4 قهرمانی در این رقابت ها را تجربه کرده اند .

طبق اخباری که تا این لحظه منتشر شده است ترکیب یووه برابر بارسا اینگونه خواهد بود :

بوفون - لختشتاینر - بارتزالی - بونوچی - اورا - پوگبا - پیرلو - مارکیزیو - ویدال - توز - موراتا .

بازیکنان یووه امروز در هتل تمرین سبک و با نشاطی را پشت سر گذاشتند تا کاملا آماده دیدار فینال شوند .

تعداد زیادی از هواداران یوونتوس در اطراف هتل بازیکنان حضور دارند و به تشویق تیم و بازیکنان می پردازند . در این بین کاپیتان دوست داشتنی بیانکونری ، جانلوئیجی بوفون برای صحبت با هواداران دقایقی را به بیرون از هتل رفت و با تیفوسی ها دیدار کرد .

هواداران دو تیم یوونتوس و بارسلونا امشب می تواند بدون محدودیت میزبان و میهمانی وارد ورزشگاه المپیک برلین شوند و از تیم های خود حمایت کنند . بر طبق پیش بینی ها بیش از 30.000 تیفوسی یووه امشب در ورزشگاه حاضر خواهند شد ، اگرچه ممکن است این تعداد بیشتر هم باشد زیرا اعلام دقیق تعداد هواداران سخت بنظر می رسد .

آسمان شهر برلین در حال حاضر ابری است اما طبق اخبار هوای این شهر گرم است . احتمالا امشب و در حین بازی بارش باران در شهر برلین شروع خواهد شد .

الساندرو دل پیرو خود را به برلین رسانده و برای دیدن بازی یوونتوس در مقابل بارسا راهی ورزشگاه خواهد شد. همچنین همانطور که گفته شد آنیلی زمینه حضور پائولو دیبالا مهاجم جدید یوونتوس را در برلین فراهم کرده تا او نیز این فینال را از نزدیک تماشا کند .

دقایقی پیش آندره آ آنیلی از هتل یوونتوس خارج شد که با تشویق شدید هواداران یوونتوس همراه شد .

هواداران یوونتوس همچنان در حال ورود به شهر برلین هستند و همچنین احتمال داده می شود که حدود 80 تن از بازیکنان و مربیان سابق یووه امشب در ورزشگاه المپیک برلین حاضر شوند .

طبق پیش بینی ها تعداد هواداران یووه بیش از 30.000 نفر خواهند بود و تعداد زیادی از آن ها هنوز بدنبال تهییه بلیط برای حضور در ورزشگاه هستند .

گفته می شود که بلیط های بازی به قیمت 3.500 یورو در بازار سیاه در حال فروش است !

چیرو فرارا : "اگر به صورت ِ فردی نگاه کنید بارسلونا قوی تر از یووه است و مهاجمین آن ها کسانی نیستند که موقعیت های گل را از دست بدهند . یووه تیمی متحد و یکدست است .آن ها باید با تفکر ایتالیایی بازی کنند ، کاری که اینتر در سال 2009 در برابر بارسا کرد . من در یووه بازی کردم ، تیمی که تاریخ سازی کرد . نه فقط به خاطر فتح لیگ قهرمانان [1996] ، بلکه به خاطر اسکودتو و جام های دیگری که بردیم و این یووه است که باید در رقابت های اروپایی با تمرکز کامل عمل کند و به فکر یک پله بالاتر باشد ."

بونیک : بازی ِ قشنگی خواهد شد . بین دو تیم فوق العاده . آلگری گروه فوق العاده ای دارد . همین طور بازیکنان فوق العاده ای . من معتقدم بازی ِ خوب و پایاپایی خواهد بود . زیرا بارسا آنقدرها هم از یووه قوی تر نیست . خط دفاعی و دروازه بان یوونتوس در سطح بالایی هستند و در عوض خط حمله بارسا نیز قوی است .

بازیکنان و اعضای کادرفنی یووه پس از استراحت ، به زودی در جلسه فنی شرکت خواهند کرد و پس ساعتی آماده رفتن به ورزشگاه المپیک برلین خواهند شد .

تعدادی از هواداران یوونتوس که نتوانستند از قبل بلیط این دیدار را تهییه کنند ، در تورین مانده اند و قرار است در آن شهر بطور دسته جمعی بازی یوونتوس - بارسلونا را مشاهده کنند . گفته می شود که در میدان سن کارلو و چند منطقه دیگر شهر تورین نمایشگرهای بزرگی برای هواداران یوونتوس قرار داده شده است .

بازیکنان و کادرفنی یووه تا حدود 30 دقیقه دیگر به سمت ورزشگاه المپیک برلین ، محل برگزاری فینال لیگ قهرمانان حرکت خواهند کرد .

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
مرسي سجاد! :3:

نميگذره لامصصصب! قرص يه-كاري-كن-زودتر-بگذره-آمين نداريم؟ :62:

چشم همه ي دنيا به اين بازيه و چشم ما هم به پاهاي توز دستاي جيجي و اخم هاي بونوچي و عصبانيت ليخت و خونسردي پيرلو. #يني_ميشه؟ :happy crying:
  • Bianconero Amore, alexdelpiero, amin-scorpion و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

کاش جای پوگــبا , استورارو یا پریرا رو بــازی بده . اینا دوتاشون به نظرم واسه حمله یا دفــاع از پوگبا بهترن !

پریــرا واسه حمله خوبــه

استورارو واســه دفــاع خوبــه

--------------------------------------

از بی استرسی دارم میمیرم :22:  .چرا اونطور من استرس ندارم :fp:

• alexdelpiero, amin-scorpion, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

هنوز سال 2006 یادم نرفته. وقتی تازه فهمیده بودیم رفتیم سری بی و همه داشتن یکی ، یکی میرفتن. عجب روزهای سختی بود.

بازی کردن تو سری بی ، اونم مقابل تیم هایی که رویای بازیکنانشون امضا گرفتن از 5 سلحشور یوونتوس بود.

بازی مقابل تماشاگران حریفانی که برای بازی های خونگیشون به زور می رفتن ولی وقتی مقابل یوونتوس میخواستن بازی کنن ورزشگاه رو پر میکردن تا ببین ایا واقعا این یوونتوسه که داره تو سری بی بازی میکنه.

گذشت و گذشت و گذشت. حالا اون کسایی که تو ورزشگاه های سری بی یوونتوس رو از نزدیک نگاه می کردن میگن اون یوونتوس واقعی نبود  ، این یوونتوس واقعیه که داره برای قهرمانی لیگ قهرمانان میجنگه. ما باید این یوونتوس رو ببینیم. اون یوونتوس توهم یک سری منحرف بود که رویای نابودی بانوی پیر رو داشتن. امروز کل دنیا میبینن که یوونتوس نابود شدنی نیست. و عشقش از نسلی به نسل دیگه میره

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اقا من دارم میرم نماز ........دیگه جون نمونده واسم خدایا خودت میدونی چ حالیم......این استرس نیست این سکتست .

• Orphée, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی