پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فینال لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 1 - 3 بارسلونا اسپانیا --- ProudOfJu#

Champions League

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
706 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: فینال لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 1 - 3 بارسلونا اسپانیا --- ProudOfJu# (113 کاربر رای داده است)

به نظر شما، شانس قهرمانی یوونتوس در این جام چقدر است؟

1. 0 تا 30 % (14 رای [12.39%])

درصد آرا: 12.39%

2. 30 تا 50 % (55 رای [48.67%])

درصد آرا: 48.67%

3. 50 تا 70 % (24 رای [21.24%])

درصد آرا: 21.24%

4. 70 تا 100 % (20 رای [17.70%])

درصد آرا: 17.70%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال

دقیقا 17 ساعت تا شروع فینال . دارم از استرس میمیرم ولی امیدوارم . گفتنی ها رو همه گفتید . حرفی نمونده . فورزا یوونتوس

• eⁿzº, amin-scorpion, L'Avvocato و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
دوست دارم جووه

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

http://0up.ir/do.php...ortex_64ccb.swf

یه حسی میگه یووه اینجوری تا فینال اومده همینجوری هم قهرمان میشه .....بیاین انرژی مثبت به تیم بدین 

وای خدا نمیدونم چی بگم 

بعد بازی قطعا استرس از بین میره تا 2 ماه باید منتظر استرس بعدی که نقل و انتقالاته باشیم چه موجوداتی هستیم خدا میدونه 

اقا یکی جلومو بگیره دارم چرت میگم ...تو شکمم انگار دعواست قلبم تند میزنه پاهام شل شده د لامصب 15 ساعت مونده ....

من برم وصیت نامه بنویسم :fp:

• Bianconero Amore, Orphée, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

باز این حرف زد  :PFFF:

اولا سنت رو بگو دوما ما اگه منطقی نبودیم 12 سال پیش تا الان شونصد تا تیم عوض کرده بودیم ....

منطق رو تو چی میدونی پروفسور؟؟؟ کسی اینجا به تیمت توهین کرد؟؟؟؟ 

سوارز رو با چه قیمتی خریدین؟؟ نیمار رو چی؟؟ راکیتیچ و متئو؟؟ انتظار داری تیمت به مراحل بالاتر صعود نکنه؟؟؟ 

تیم سال 2000 خودتو با لاتزیو مقایسه کن بعد عظمت عقاب ها رو میفهمی فقط به الان نگاه نکن .....تو لالیگا طی 30 سال گذشته چه تیم هایی قوی بودن همش 3 تیم . پس وقتی پارمای قعر جدولی میاد یووه رو میبره و مردم شهرش جشن میگیرن نشون دهنده سطح فرهنگی فوتبال دو کشوره ....

تو لیگ کشورت همیشه بارسا و رئال به 16 تیم ب راحتی بازی میکردند و 4 بازی مهم تر وجود داشت درسته الان وضع اسپانیا بهتر شده ولی ب قول خودت الان ضعیفترین لیگ تاریخ ایتالیا توی نیمه نهایی یوفا و فینال clنماینده داره و مربی تیم رده چارمی سری آ میاد مربی رئال میشه و مربی تیم هفتم سری آ میاد مربی تیم خودت میشه .

بیشترین نماینده رو توی جام جهانی 2014 لیگ ایتالیا داشته با این وضع ب قول خودت اسفناکش 

قبلن هم گفتم فرق طرفدارای تیم خودت و ما تو یه چیز خلاصه میشه :

پسر یا دختر 14 ساله ای که تلویزیون رو روشن کرده و دیده بارسا تی وی مسی رو نشون داده و طرفدارش میشه و سال بعد خدا میدونی این گلوری هانتر طرفدار کجا شه 

و دختری که از دوستان منه و بعد 18 سال به ارزوش که دیدن الکس دل پیرو بوده رسیده و الان روزنامه نگار طرفدار یووه توی ایتالیاست .

ما چیزی رو نداریم که بهت ثابت کنیم قبلا خودمونو ثابت کردیم  .....اون زمانی که همه تیم ها قوی بودن طرفدار یووه شدیم نه زمانی که 2006 به بعد که فوتبال دنیا تو همه کشورها داشت پوست مینداخت و ضعیفترین سطح خودش رو تا سال 2010 گذروند .....تقصیر شما نیست سنت قد نمیده در ضمن مرجعت که شبکه 3 هست مشکل اصلی 

بدرود ....دیگه هم پیدات نشه 

• Orphée, MaMpIeRo, alexdelpiero و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

اومدم اینجا دیدم همه دیشب بی خوابی کشیدن ، گفتم از خوابی که دیشب دیدم براتون بگم. :1:

خواب دیدم تو حیاط خونه مون داریم سه به سه فوتبال بازی میکنیم ما یوونتوسیم ، :nish:  روبه رومون بارساست . بازیکنای یووه من هستم و آقا بوفون :worship:  :worship: و یکی دیگه رو متاسفانه یادم نیست کی بود.  :fp:

بارسا هم مسی هست و جوردی آلبا و ترشتگن.

خلاصه بازی کردیم و هی موقعیت از دست دادیم تا اینکه نمیدونم ترشتگن چی شد از تو دروازه اومد بیرون منم توپ دستم بود زدم تو گل خالی  :nish:  :1:

بعدشم همین اتفاق اینور افتاد مسی زد تو گل خالی ما.  :2:  بازی با نتیجه 1-1 تموم شد و آخر بازی رفتم به آلبا گفتم بابا بازی فیناله چرا تموم شد ، وقت اضافه ای پنالتیی چیزی بزنیم نتیجه بازی معلوم بشه! :2laugh:  ولی متاسفانه با استرس مضاعف از خواب پریدم !  :happy crying:

• Bianconero Amore, Orphée, alexdelpiero و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال

آغا لطفا از ما بکش بیرون ما نه شعور فوتبالی داریم نه فهم درست حسابی که شما میخواید مارو قانع کنید ما اگه شعور فوتبالی داشتیم طرفدار بارسا بودیم اینجا فروم یووست. ... برو فروم خودتون

ویرایش شده توسط juve's fan 06 June 2015 - 10:11 AM.
استفاده از الفاظ نامناسب

• Bianconero Amore, juve's fan, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

خدایـــــا ،
خــط و نــشــان دوزخــت را بــرای مـن نکـــش ،

جهنــــم تــــــر از دنیــــــایــت نـــدیدم..

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال

حقیقتا چیزی به اسم هوادار منطقی وجود نداره.بحث هواداری که پیش میاد منطق همه رنگ میبازه و با دلایل و توجیحات واهی و به دور از حقیقت صرفا سعی در پر رنگ نشون دادن عملکرد تیم خودمون و بی اهمیت نشون دادن اونچه که سایرین انجام دادن داریم.

از بحثهایی که اینچا صورت گرفت این رو متوجه شدم که شکست دادن لاتزیو که آخرین حضورش در لیگ قهرمانان مربوط میشه به عصر مزوزوئیک سخت تر و دشوار تر از چهار بار شکست دادن نائب قهرمان فصل قبل این مسابقاته و این موضوع به هیچ وجه نشان از شایستگی بارسلونا نداره؛و البته که ناتوانی یوونتوس در شکست دادن همین اتلتیکو هم صرفا تنها علتش این بوده که یووه نمیخواسته و نیاز نداشته این تیم رو شکست بده ! اما مثلا بارسایی که در بازی برگشت کوپا دلری در ویسنته کالدرون اتلتیکو رو برده_با وجود بردن این تیم در کمپ نو_چون نیاز مبرم به پیروزی داشته لذا این تیم رو دبل کرده ! یکسره کردن کار تیمهای سی تی و پی اس جی و بایرن در همون دیدار رفت هم تنها علتش مصدومیت تعدادی از بازیکنهای این تیمها بوده و از اونطرف بردن دورتموند بحران زده و موناکوی فلک زده نشون از ماورایی بودن یوونتوس داره.

همچنین این رو فهمیدم که قدرت خط دفاع این فصل بارسلونا هم علتش ضعف تیمهای لالیگایی هستش و بارسا صرفا به دلیل پایین بودن سطح تیمهای لالیگایی آمار این فصلش در دفاع عالی بوده.
و البته که برای ضعیف دونستن تیمهای لالیگا باید به راحتی از عملکرد فوق العاده شون در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا چشم پوشی کنیم و سری آ رو بالاتر از این لیگ بدونیم.لیگی که تیمهای خوب سابقش نظیر میلان و اینتر برای بقا میجنگن ! مسلما خوردن فقط نوزده گل در مقابل تیمهایی لالیگایی که اساسا چیزی به اسم دفاع کردن بلد نیستن و در طول بازی مدام حمله میکنند هم دلیلش هرچی که باشه شایستگی تیم بارسلونا نیست.

گفته شد که بارسلونا هیچ خراشی به یووه ننداخته و یووه ای ها هیچ دلیلی برای داشتن کینه از بارسا ندارن.تحقیر سال 2012 تو فینال یورو رو گویا فراموش کردید.
البته نمیشه گفت فراموش کردید.مسلما اون اتفاق رو به یاد دارید که مدام و به عناوین مختلف سعی در کمرنگ جلوه دادن و حتی بی ارزش جلوه دادن بزرگی بارسا دارید.

از توهین های ریز و درشتی که اینجا شد میگذرم.به هر حال تا حدودی میشه درک کرد کسانی رو که عملا هیچ موفقیت اروپایی از تیم محبوبشون ندیدن.
تا به حال دوست داشتم فقط ببریم این بازی رو.اما الان فقط دوست دارم تحقیر کنیم یووه رو تا همونطور که طرفدارهای مغرور بایرن رو نشوندیم سر جاش به یووه ای ها هم ثابت کنیم کی شایسته ی قهرمانیه.

این آخرین پستم پیش از بازی بود.

من کاملا با شما موافقم
بارسا تیمیه که چندین لول از یووه بالاتره و شایسته قهرمانیه و ما هم کاملا به صورت اتفاقی تا اینجا اومدیم و از بس جام ندیدیم شگفت زده شدیم و رویا پردازی داریم میکنیم.
ولی شما رو چه به بحث با این طرفدارای فلک زده؟ بزار واسه خودمون رویاپردازی کنیم و شما هم با تاریخ غنی باشگاهت و جام های بی تعدادی که بردید و میبرید لذت ببر.
شما نباید وقتتو تلف بحث با ما کنی.شما باید گلهای مسی رو بشماری که از رونالدو کمتر نباشه یوقت.جامهایی که مسی برده رو بشمری

هر کسی یه فلسفه ای داره از فوتبال و نگاهش متفاوته.ما ها یووه رو واسه جام انتخاب نکردیم.اون موقع که تیم ما سر از سری ب ایتالیا دراورد هم پشتش موندیم و بیشتر هم عاشقش شدیم .منظورم سال ۲۰۰۶ هستش.همون زمانی که قدیمی ترین طرفداران شما در ایران متوجه وزش باد به سمت بارسا شدن و این تیمو انتخاب کردن
پس شما با ما کاملا متفاوتی
واسه همینه همدیگرو درک نمیکنیم
سعی کن از صحبت با دوستان بارساییت لذت ببری
اینجا نگرش ها فرق میکنه
اینجا فوتبال یه معنی دیگه میده
اینجا فوتبال ورای جامه
  • Bianconero Amore, juve's fan, El rey leon و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

با این جوابهاتون، دارید همون چیزی که این دوستمون میخواد رو بهش میدید... دایورتش کنید بره.. اگه سخته برید تنظیمات شما > تنظیمات نادیده گرفته شده ها > افزودن کاربر جدید به لیست شما > و...

اهل تعمیم جز به کل هم نیستم.. فرضا اگه من برا "بارسا" احترامی قبل این قائل نبودم، بعد این حرکتشون، فولدر جدیدی تو ذهنم باز شد :

afjf_33.jpg

بهترین دوستامون تو ایتالیا هم جرات همچین کاریو ندارن! بگذریم..

+ آمار انریکه [بعنوان مربی] جلو یووه : 1 تساوی و 2 باخت، 1 گل زده و 8 گل خورده.. مقابل آلگری : 2 بازی و 2 باخت...

++ توتو : عملکرد امسال یووه در CL ، ارزش بازیکناشو 98 م افزایش داده => از 263 به 358 م یورو...

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

این لینک تمام شبکه های پخش کننده رایگان + فرکانس 

http://www.137.blogs...پا-بارسا-یووه-#

• Orphée, juve's fan, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
قبل از کینگ لءو شما سلطان هم میخواست یووه رو تحقیر کنه
اما من دوست ندارم یوونتوس 4-0 5-0 و ده تا ده تا یه سبک تیمای پپ گواردیولا و لالیگا حریف رو پرپر کنه
من نهایت سوزش میخوام
قبلا هم گفتم ..1-0 نتیجه ایده آل منه
کینه از یووه مث ی دونه ماسه کوچولو میمونه م از نوک یک قله پرتش میکنی پایین
این ماسه میفته رو برفا و قل میخوره قل میخوره اندازه یک مشت میشه زمان ک میگذره سرعت و اندازش بیشتر میشه دیگه اینقد بزرگ میشه نمیتونی جلوشو بگیری
من اینقد خوشحالم ازین اتفاق میمون ک نمیتونم وصفش کنم

از دوستام هم میخوام بی احترامی نکنن به این لا ما سیا.. آقا بیخیال شین ازین بنده خدا بکشید بیرون بذارید خوش باشه
بالاخره فروم بارسای پرطرفدار کسی ساعت 5 6 7 صبح بیدار نیست واسه تیمش جلز و ولز کنه و متن های دو سه صفحه ای تایپ کنه
این اقا هم حوصلش سر میره خب اومده اینجا مهمونی

الکس وار رفتار کنید ..

+++
امیر حوصله ندارم برم تاپیک مدیریت همینجا مطرح میکنم
میشه این شکلکه چشم قلبی رو با کد :sajad: اضافه کنید :1:
Am i glamorous?
:nish:
  • Bianconero Amore, aidin_2010, alexdelpiero و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

انریکه :

- پیش یبنی می کنم که در این دیدار ما درصد مالکیت توپ بیشتری داشته باشیم . اما این ممکن است باعث ایجاد مشکل برای ما بشود .

- سبک بازی یوونتوس نیز شبیه ماست . آن ها مدافعان قدرتمندی دارند و همانند ما به دنبال کسب سه گانه هستند .

- هرچند که تا به اینجا هم آلگری با دبل کردن در ایتالیا موفق بوده است .

- امیدوارم دیدار جذابی باشد و البته که ما می خواهیم پیروز میدان بشویم .

- این دیدار یک نمایش خواهش بود ، نمایشی بین قهرمان اسپانیا و قهرمان ایتالیا . ما دو جام را فتح کرده ایم و می خواهیم سومی را نیز فتح کنیم .

پیکه :

- من فکر می کنم که ما توپ را بیشتر در اختیار داشته باشیم و همین باعث ضد حمله زدن یوونتوس می شود .

- آن ها بازیکنانی دارند که می توانند به سرعت از جایی به جایی دیگر بروند و منظور من فقط  کارلوس توز و موراتا نیست .

- ما کنترل توپ خوبی داریم هرچند که یووه نیز می تواند این کار را انجام دهد .  چیزی که در برنابئو آن را دیدیم .

- تمام سال تلاش کردیم و اکنون می دانیم چه می خواهیم . می خواهیم پیروز بشویم .

• AAG, juve's fan, MaMpIeRo و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

یکی این رو پرت کنه بیرون 
به شخص من توهین میشد چیزی نمیگفتم ولی نمی تونم تحمل کنم به 
جمع بچه ها اینقدر راحت توهین میشه 
قطعا اگه فروم بارسا یا هر جای دیگه بود بعد همون پست دومش بن شده بود ... 

• aidin_2010, El rey leon, amin-scorpion و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

از سنش پرسیدین ! اینم با این پست آخرش بیوگرافیشو براتون گفت ! 

در شان خودش بود !

--------------

قبلا هم گفتم تا قبل از سوت داور هیچ استرسی ندارم !

البته بازم قبلا گفتم بارسا از نظر تیمی و تاکتیکی زیاد فاصله ای با ما نداره شاید اصلا فاصله نداشته باشه اما مسی !

با نبود کیلینی ؛ مسی فضای بیشتری داره !

کیلینی به مراتب تو بلوک کردن حرکات انفجاری امثال مسی بهتر عمل می کنه تا بارزالی ! حتی مارک کردن ، تخریب روحیه حریف ، سر زنی تو همه این شرایط بهتر از بارزالی !

من برعکس گفته های حمید و اشارش به اشتباه گواردیولا از اینکه آلگری بیاد حداقل مسی رو مارک کنه استقبال می کنم ! 

کلا هم 3-5-2 یه تاکتیک منتفیه برای بازی امشب با وضعیت الان !

بوفون

اورا - بونوچی - بارزالی - لیخ

پیرلو

پوگبا - مارکیزیو - ویدال

موراتا - توز

• Orphée, juve's fan, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

شما حرف مفت نزنی نمیگن لالی. بزرگی از مدیران این فروم بوده که توی ابله رو تا الان بن نکردن و گزاشتن هر چرت و پرتی که خواستی بگی و هر چقدر هم خواستی عقده گشایی کنی.

این رو بنش کنید خواهشا داره به کل هوادارا و تیم توهین میکنه

و این هم دلیل این که چرا ما از بارسا و رئال بدمون میاد. کاش اون دوست بارسایی که قبلا نظر داده بود الان اینجا بود و پست های این رو میدید

شعور و شخصیت اصل و نسبیه، به دست آوردنی نیست

• El rey leon, amin-scorpion, Georgia و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

aidin_2010

aidin_2010

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 31 ارسال

سلام

ما همیشه طرفار یووه ایم چه با جام چه بدون جام چه تو لیگ محلی ایتالیا.

من خودم شانس یووه رو کمتر از 30 % می بینم ، اما آلگری با میلانی ضعیفتر از یووه با بارسای قوی تر از امسال بازی کرد و اونو برد ، مطمعنا انگیزه اش از بازی نیمه نهیی بیشتره ،چون با صعود از او مرحله جامی نگرفتیم بلکه تو این بازی جام می گیریم.

ما تو اکثر بازی های امثال دوندگیمون بیشتر بوده و این می تونه به کمکمون بیاد.

امیدوارم تنها جای خالی تو ویترین بوفون پر بشه.

• Orphée, juve's fan, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

یکی از دلایلی که از بارسا متنفرم همینه . تازه به دوران رسیده تر از این آدما نداریم یعنی خدا نیافریده . شعور سرشون نمیشه . مرتیکه ...  اومده تو فروم یوونتوس داره پست میده ، انتظار داره حلوا حلواشم بکنند .

خداوکیلی با این که رئال هم از این طرفدارا داره ولی باز قابل تحمل ترند .

هوادار بایرن داریم تو این فروم  هنوز بعد اون بازی یووه بایرن داره فعالیت میکنه اینجا، طرفدار رم داریم ، حتی طرفدار اینتر هم داشتیم که من زدم داغونش کردم :1: .

ولی یکی از شماها یه طرفدار رئال ببینه عین وحشی ها میفتید به جونش .

اونایی که میگن انسان ها همه شبیه همند بیاند تحویل بگیرند .

ویرایش شده توسط juve's fan 06 June 2015 - 10:36 AM.
نوید جان...:1:

• Orphée, aidin_2010, amin-scorpion و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

میترسم از این که بازی شروع بشه و بعد از چند دقیقه بارزالی بشینه رو زمین و با دستش علامت تعویض را نشون بده 

• aidin_2010, El rey leon, amin-scorpion و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
الان محمد میفرستت لاماسیا عزیزم ..
بای بای کن با عموها
  • Orphée, El rey leon, amin-scorpion و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
مدير نداره اينجا؟ :22:
  • El rey leon, amin-scorpion, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amir111

amir111

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال

بعد از این که مصدومیت کیلینی قطعی شد استرسم شروع شد تا این که  الان دارم از استرس میمیرم! شایدم هم  مردم خودم نمیدونم :22: :22: هر قدر میخوام خودمو قانع کنم که بارزالی هم به اندازه کیلینی خوبه که شاید از استرسم کم شه هیچ فایدهِ ای نداره واقعا کیلینی خیلی از لحاظ روحی رو من تاثیر داشت، حالا ببینید رو بازیکنای کم تجربه تیم چه تاثیری میتونه داشته باشه! :22: :22: !این اصلا انصاف نیست :45: :45:

.

.

ولی هنوز هم میشه :39: :39:  یعنی باید بشه :22: :22: فکر کنم اگه چندتا نکته رو رعایت کنیم میتونیم تیم برتر زمین باشیم:

1- بارون بیاد!! :fp: :fp: خیلی به نفع ما میشه چون که ما حملاتمون با پاس های کمتری شکل میگیره و خیلی راحت میتونیم میزان بازی هوایی تیم رو افزایش بدیم ؛ ولی اصلا نباید یورنته رو فیکس بزاریم ، اولش منم به فکرم رسید که اگه یورنته رو تو این هوا فیکس بزاریم چی میشه ولی بعدش که یکم فکر کردم دیدم اصلا حرکت درستی نیست چون اگه یورنته فیکس باشه باید جای موراتا رو بگیره و با توجه به مکان بازی یورنته که توی باکس بازی میکنه دو حالت داره یا ماسچرانو مقابلشه که هم خودش هم موراتا میتونن رو سرش راحت سر بزنن یا اون پیکه ی دیلاق ( تازه فهمیدم قدش 192 سانتر) که اون موقع حتی یورنته هم خیلی سخت میتونه رو نبرد هوایی موفق بشه واگر هم بشه بعیده که بتونه ضربه ی محکمی به توپ بزنه و این یعنی فلج کردن تیم خودمون رو ضد حمله و خیلی چیزای دیگه فقط به خاطر کمی قدرت سر زنی بیشتر، تازه اگه متیو یار پیکه بشه که دیگه افتضاح میشه؛ البته میشه یورنته رو جای کسی دیگه اورد که بازم اصلا کار خوبی نیست

2-بعد از مصدومیت کیلینی خیلی ها گفتن که باید مثل اتلتیکو بازی کنیم یا مثلا با تمام قلبمون تو زمین وارد بشیم و تا سر حد مرگ دوندگی داشته باشیم، من کاملا با این کار مخالفم :68: :68:  این دقیقا همون چیزیه که بارسا میخواد اگه مقداری از بازی خودمون جدا شیم و نظم خودمون رو از دست بدیم درست مثل این میمونه که باخت خودمون رو امضا کرده باشیم، حتی دویدن توی بازی هم مهمه دوندگی بیش از حد اصلا خوب نیست

درضمن اگر هم  بخواییم مثل اتلتیکو بازی کنیم باید این نکته رو یاد اور بشم که این فصل اتلتیکو 4 تا بازی جلوی بارسا داشت و نه تنها هر 4تا رو باخت بلکه خیلی هم نا امید کننده ضاهر شد

3-چیزی که منو نگران کرده اینه که اکثر تحلیل گرها و طرفدار های  دو تیم میگن که بارسا از اول بازی قراره حمله کنه و تمرکزش رو از دفاع برداره و این یعنی فرصت ضدحمله برای یووه یا از این جور حرفها   ولی اگه پلن A ما ضدحمله باشه و بیشتر تیم تو منطقه یک سوم میانی خودمون دفاع کنن و بارسا با نفرات زیاد درست مثل زمان گواردیولا حمله نکرد چی و با  توجه به بازی همین بارسا جلوی اتلتیکو یا بایرن و خیلی تیم های دیگه مخصوصا تو دور حذفی من میترسم که بارسا با نفرات کمتر حمله کنه  و سعی کنه بازی رو اروم کنه طوری که یا رو حمله های بدون ریسکش گل بزنه(با توجه به این که تیم ما برای دفاع جمع شده  ونفرات ما برای ضد حمله کافی نیست ) یا این که بازی به پنالتی کشیده بشه که خیلی هم برای بارسایی ها بد نیست تازه تیم ما تو این حالت خیلی از تیم بارسا خسته تر میشه و هر قدر از زمان بازی بگذره شرایط به نفع بارسا میشه

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

من نمیخواستم مثل فروم های دیگر تیم ها با یه کاربر مخالف برخورد بکنم و دوست داشتیم ایشون هم حرف هاشون رو بزنن البته از نوع حرف حساب...

فروم ما بارها بازدید کنندگانی از طرفداران تیم های دیگه داشته و همیشه جو خوبی بر فروم حاکم بوده و حتی الامکان اجازه دادیم که اون کاربر یا کاربران

احتمالی حرفشون رو بزنن کما این که ما اینجا کاربران فعال رمی هم داشتیم...اما در مورد این دوستمون...ایشون پست هاشون پاک شد و خودشون هم

بن شدن...شما هم زیاد خون خودتونو کثیف نکنید و فشار خونو بالا نبرید...واسه فینال جا بذارید... :1:

• Bianconero Amore, Orphée, aidin_2010 و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی