پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلــودیــو رانیری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2012 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
رانيه‌ري سرمربي باتجربه بانوي پير : روح قهرماني در يوونتوس وجود دارد يوونتوس پس از يك فصل حضور در سري B بار ديگر به جمع بزرگان پيوسته است و قصد دارد در فصل جاري نتايج مطلوبي را كسب كند. بانوي پير در سري B تجربيات جديدي را به دست آورده است و با قهرماني در اين رقابت‌هاي طاقت‌فرسا ثابت كرد مي‌تواند براي فصلي پرتنش آماده باشد. ديديه دشام- سرمربي فرانسوي آنها- در فصل گذشته خيلي راحت از جمع بينكونري جدا شد و حالا كلوديو رانيه‌ري- سرمربي توانمند ايتاليايي‌ها- مي‌خواهد تيمي بزگ را روانه اين رقابت‌ها كند. رانيه‌ري در اواخل فصل گذشته هدايت پارماي در حال سقوط را به دست گرفت و در حالي كه كمتر كارشناسي به بقاي اين تيم رأي مي‌داد، او با درايت مثال‌زدني‌اش اميليايي‌ها را در سري A حفظ كرد. همين مسأله باعث شد تا تيم‌هاي بسياري به دنبال جذب وي باشند اما يووه موفق‌تر از رقبا بود و توانست مربي كار كشته پارما را صيد كند. رانيه‌ري كه پس از سال‌ها به وطن بازگشته بود كارنامه درخشاني را طي 13 ديدار در تارديني از خود برجاي گذاشت و حالا در دل آلپي تمامي نگاه‌ها به سوي او معطوف است. آيا او مي‌تواند يوونتوس را به جايگاه اصلي‌اش بازگرداند. وي در گفت‌وگويي درخصوص اهدافش در بانوي پير سخن گفت. يوونتوس در چه وضعيتي قرار دارد؟ همه چيز طبق برنامه‌ پيش مي‌رود. يك برنامه اصولي را براي آماده‌سازي تيم در نظر گرفتم و براساس آن كارها پيش مي‌رود. از تمرينات بدنسازي خارج شده‌ايم و ديدارهاي تداركاتي را در دستور كار داريم. شرايط بدني بازيكنان مطلوب است اما هنوز به فرمي كه در نظر دارم نرسيده‌اند. بايد به كارمان ادامه بدهيم تا همه به شرايط 90 درصدي كه در ذهن دارم برسند و پس از گذشت دو هفته از ليگ، يوونتوس آماده آماده است. از جذب بازيكنان راضي هستيد؟ بله، من ليست تعدادي از بازيكنان مورد نظر را به باشگاه اعلام كردم و خوشبختانه نفرات مورد نظر هم جذب شدند. البته بايد بگويم ما به دنبال ستاره‌هاي گران‌قيمت نبوديم چرا كه بودجه آنچناني نداريم كه بخواهيم به دنبال خريد ستاره‌هاي بزرگ باشيم. در وهله دوم بايد بگويم بازيكنان كليدي تيم همچنان در خدمت باشگاه هستند و نيازي نبود كه بدون برنامه اقدام به خريد بازيكنان بزرگ كنيم. پس پرونده جذب بازيكنان ديگر در يوونتوس به پايان رسيده است؟ خير، من براي تقويت خط مياني تيم به دنبال تياگوموتا هستم تا بتوانيم با او كمربند محكمي براي ميانه ميدان به وجود آوريم. از مدت‌ها پيش به دنبال وي هستم، سبك بازي او به درد تيم ما مي‌خورد. حضور تياگو در كنار پاول ندود باعث مي‌شود تا به خواسته‌هايم برسم. اميدوارم كه سران باشگاه بتوانند او را صيد كنند و ما به هدف خود برسيم. اگر بتوانيم تياگو را به خدمت بگيريم ديگر مشكلي نخواهيم داشت. مشكل يوونتوس خط دفاع آن است چه برنامه‌اي براي ترميم نقاط ضعف آن در نظر گرفته‌ايد؟ اگر با سيستم 2-4-4 بازي كنيم احساس مي‌كنم ديگر مشكل آنچناني نخواهيم داشت. ما آرايش‌هاي مختلفي را پياده مي‌كنيم اما ترجيح مي‌دهم با 4 مدافع و 4 هافبك بازي كنم. خط دفاع تيم جوان است. يوونتوس قبلا كاناوارو را در اختيار داشت. او مدافع تنومندي بود كه با تجربه بالايش كمك حال تيم بود اما حالا تعدادي جوان به جاي او بازي مي‌كنند. مطمئن باشيد آنها بهتر از اين خواهند شد. آيا قصد نداريد كاناوارو را جذب كنيد؟ داستان او با يوونتوس به اتمام رسيده است و نه تنها من، بلكه روساي باشگاه و حتي هواداران نيز تمايلي به حضور وي ندارند. او در مقطعي كه يووه دچار بحران شد، باشگاه را ترك كرد و به همين خاطر ديگر كسي دوست ندارد او را با پيراهن اين تيم ببيند. الكساندر دل‌پيه‌رو هم قصد دارد قراردادش را تمديد كند. بله، او اسطوره باشگاه است و در فصل گذشته زحمات بسياري براي بازگشت يووه به سري A كشيده است. از اينكه هدايت تيمي را برعهده دارم كه كاپيتان آن دل‌پيه‌رو است خوشحالم. او مي‌تواند همچنان مرد اول رقابت‌هاي فصل جاري باشد. دل‌پيه‌رو قصد دارد با پيراهن بينكونري از فوتبال خداحافظي كند و اميدوارم طي سال‌هاي باقي‌مانده عناوين زيادي را به دست آورد. درخصوص سري A صحبت كنيم، يوونتوس چه عنواني را كسب خواهد كرد؟ اين درست است كه يووه يك فصل در سري A حضور نداشت اما بايد قبول كنيم اگر اين تيم در اسكودتو باشد يكي از مدعيان قهرماني محسوب مي‌شود. از هر جهت آماده رقابت با ساير رقبا هستيم. از هم اكنون نمي‌توان درخصوص عنوان تيم صحبت كرد. 38 هفته سنگين را پيش رو داريم بنابراين پيش‌بيني در اين خصوص سخت است. اينتر، ميلان و رم تا بن‌دندان مسلح هستند براي رقابت با آنها آماده هستيد؟ ابتدا بايد بازيكنان متوجه شوند ديگر قرار نيست در سري B بازي كنند و به طور حتم رقبا بسيار آماده و قدرتمند هستند. آنها بايد از حال و هواي بازي در ليگ دو خارج شوند و براي سري A با تمركز بيشتري بازي كنند. به خوبي از قدرت سه تيم فوق آگاه هستم. اينتر مدافع عنوان قهرماني محسوب مي‌شود و خريدهاي خوبي انجام داده است. اسكلت اصلي ميلان حفظ شده است و آنها قهرمان اروپا محسوب مي‌شوند و رم نيز با اسپالتي حال و هواي ديگري دارد. آيا يوونتوس مي‌تواند در جنگ با رقبا فاتح اسكودتو شود؟ روح قهرماني در يووه وجود دارد و هميشه فصل را به نيت اول شدن آغاز مي‌كند. ما هم قصد داريم با تمام وجود به مصاف رقيبان برويم و در پايان فصل شادي را براي هواداران به ارمغان بياوريم ========================== منبع ایپنا

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در بازی دیروز تعویض زانتی با بریندلی عالی بود من هم تعجب کردم با یک تعویض تیم متحول شد تیم با سه دفاع خیلی بهتر از چهار دفاع بود و بازی کردن با دو هافبک دفاعی هم خوب جواب داد

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
البته حمیدزیچ و نوچرینو به تناوب جای بیریندلی تو دفاع راست ایستادن چون سیسنم 3 مدافع دیگه تو فوتبال منسوخ شده هستش . اما تعویض به جا و خوبی بود هر چند که معتقدم این تعویض جنبه تاکتیکی داشت نه ضعف بیریندلی ...

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
ولی حاضرم به آسکولی ببازیم ولی به میلان و اینتر نبازیم امیدوارم رانبری واسه بازی با تیمای مهم از همین حالا برنامه ریزی کنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من مطمئنم كه كرده.اون مقابل نيوكاسل و ساندرلند تا مقابل رم زمين تا آسمون فرق داشت.خيلي خوب بلده چجوري با حريف بازي كنه تا ببردش.عشق كردم وقتي از رم 2-0 عقب بوديم خيلي خوب تيم رو جمع و جور كرد تا بتونيم ببريم.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
يه نكته مثبت توي كوچ رانيري وجود داره كه توي بازي با رم مشخص شد رانيري به محض اينكه متوجه شد سيستم ايراد داره دست به تعويض و بازسازي زد كاري كه خيلي از مربي هاي بزرگ از انجام دادنش ترس دارن يكيشون همين كاپلو كه تازه 5 دقيقه آخر بازي يادش ميومد تعويض كنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فعلا تیمم رانیری یه جوری بازی کرده که واقعا نمیمشه گفت چه طوریاست ! نه نا امید کرد نه امیدوار !! همین اتفاق هم در مورد بازیکن ها افتاد ! گاهی خوب بودند گاهی بد ! یکی از عجیب ترین یوونتوس هایی که دیدم ! همیشه از قدرت یوونتوس به صورت نسبی آگاهی داشتیم.ولی الان خیل یعجیب غریب شده !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
به نظر من رانیری خیلی امیدوار کننده تر از قبل بوده . نتیجه های خوبی نگرفته با تیم در بازی های دوستانه ولی دلیلی بر ضعف کلی تیم نیست در تیم کاپ به 6 مدافع بازی داد : کریشیتو . آندراده . مولینارو . کیه لینی . گریگرا و زبینا . در خطا هافبک نیز به 6 بازیکن بازی داد : آلمیرون . حمیدزیچ . زانتی . نوچرینو . ندود . الیویرا . در خطا حمله نیز به الکس . پالادینو . یاکوئینتا و تره زگه بازی داد و فقط در دروازه بود که بوفون ثابت بود . نوع بازی یوونتوس نیز بسیار جالب شده . اگر امیدها به رانیری قبلا 40 % بود الان یقین بدونید که تا 70 % رو رفته .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
وقتی رانیری با ترکیب اصلی بازی میکنه تیم نظم خاصی داره مثل بازی با اینتر یا رم ولی وقتی بیش از حد به ترکیب اصلی دست بزنه خیلی انتظار بازی خوب نداشته باشید

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بعد از جام برلوسکونی گفته که ما در نیمه اول خوب بودیم اما گل اینزاگی کار مارو سخت کرد.ما هنوز در حال ساختن تیم هستیم و الان داریم تو یه ترکیب جا میفتیم و نکته مهم هم همینه.تمام بازیکن هایی که بازی کردن تمام تلاش خودشونو کردن و واقعا جنگیدن.این خیلی سخته که از سری ب بیاید و در مقابل قهرمان اروپا بازی کنید.Juventus.com

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
الان که دارم دقت میکنم به یاد یک سال پیش میوفتم البته کمی کمتر . دیگه دشام اعصابش خورد بود فقط کم مونده بود اشکش در بیاد میاد جلو همه میگه که به من اعتماد ندارن . هر کاری میکنم بازم اسم لیپی رو میارن ( مدیران نه ها هواداران رو میگه ) همین باعث شد که بره حتی حاضر نشه با یک پیشنهاد عالی و بسیار بالا از سوی مدیران یووه قرارداد خودش رو تمدید کنه و بمونه جو بی اعتمادی هر مربی رو میتونه از پا در بیاره . الان هم اینجوری شده همه میگن رانیری چیه ! کیه ! اون دشامی که همش میبرد رو اینجوری کردیم حالا رانیری که هنوز لیگ هم شروع نشده داریم اینجوری میکنیم . مگه قراره تا آخر عمر لیپی سرمربی یوونتوس باشه ؟؟؟؟ واقعا شرم آوره ... توی هیچ یک از بازی ها یوونتوس با ترکیب اصلی خودش بازی نکرده . چرا قبول نمیکنی ؟؟؟ بوفون . کیه لینی . بومسونگ ( احتمالا کریشیتو ) . آندراده . گریگرا . ندود . زانتی ( احتمالا تیاگو ) . آلمیرون . کامورانزی . الکس . تره زگه یکی به من بگه که یوونتوس با این ترکیب بازی کرده .... کرده ؟ بخدا با این ترکیب بازی نکرده . این بهترین ترکیب یوونتوس هست . میگن چرا اینقدر به یاکوئینتا و حمیدزیچ بازی میده . اینا بازیکن جدید هستند نیاز دارن که بازی کنند و هماهنگ شن . آخه مگه کاری داره که مارکیونی رو بازی بده و اون سمت یوونتوس کولاک کنه و تیم ها رو ببریم ؟؟؟ اما به چه قیمتی ؟ وقتی تو لیگ کامو و مارکو نیستند و باید حمیدزیچ بازی کنه و هیچ کس رو نمیشناسه آیا دیگه جای جبرانی هم میمونه ؟ الکس و تره زگه اینقدر مصدوم میشن . یاکوئینتا بیاد بازی کنه و با کسی هماهنگ نباشه میتونه کاری کنه ؟؟؟ بعضی بچه ها خیلی اعصاب منو خورد میکنند . دقیقا از روی احساس حرف میزنند و بی منظقی البته ببخشید که رک میگم ولی دیگه اعصابم رو خورد کردید . عزیزان من این یوونتوسه یوونتوس ! اگر ضعیفترین تیم رو هم داشته باشه همه ازش میترسن . تازه از سری ب اومدیم باید در جا تیم ها رو له کنیم بریم ؟ 10 تا بازیکن جدید و یک سرمربی جدید کمه ؟؟؟؟؟ متاسفم !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بنظر من اگه خبر اخير نسبت به رفتن رانيري تحقق پيدا كنه يه فصل بد رو پيش رو خواهيم داشت.تيم تازه داره شكل مي گيره و اونجوري شكل تيم خراب مي شه و اي داد بيداد...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
به نظر من برای این فصل رانیری بهترین گزینه هست . من که صد در صد بهش اعتقاد دارم و مطمئن هستم تیم رو به اروپا میبره همراه کلی ستاره

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
دیگه دیر شده .باید زودتر به فکر بودن.الان به ضرر تیمه.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
فقط باید دعا کنیم با تیم موفق باشه باید چند بازی اول سری آ را نگاه کنیم بهتر میشه در مورد تیم و رانیری صحبت کرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری گفته دلپیرو مانند پرچم یوونتوس میمونه و ما جتما با او قرادادی امضا یکنیم که راضی باشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
رانیری فصل رو رویایی شروع کرد تعویض های خوب و البته مهم تر از اون نمایش خوب و به اجرا گذاشتن یک بازی هجومی باید از رانیری ممنون باشیم و همین طور رانیری از هواداران ورزشگاه خیلی پر بود و رانیری هم خیلی خوب جواب محبت هواداران رو داد بازی کشیدن درست از الکس . یاکوئنیتا . حسن و ... نشون از علم و درک بالای رانیری داره مطمئنا رانیری برای بازی های بعدی مشکلات بیشتری داره ولی موفق خواهد بود رانیری اعتماد میخواد همین

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
برخورد كلود و الكس بعد از تعويض يه الگو براي همه دنيا بود.با همه اينكه الكس بزرگه و رانيري اونو تعويض كرده بود بعد از تعويض به خوش و بش پرزداختند و هم رو در آغوش كشيدن.

[img width=480 height=319]http://www.juventus.com/fe_images/fotogallery/070825-juvliv/zoom/20.jpg[/img]

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
رانیری هم گفته الکس رو بخاطر خستگی تعویض کرده چون میخواد در بازی های بعدی ازش بیشتر استفاده کنه این نشون میده که هیچ مشکلی با هم ندارن و مطمئنا روز های درخشان تری در انتظار یوونتوس خواهد بود

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
بازي بعدي يوونتوس در جام حذفي هستش كه من به شخصه دوست دارم دلپيرو رو تو اون بازي بازي نده و كلا اسمش رو تو ليست ذخيره ها هم نزاره چون نبايد به كاپيتان اينقدر فشار اورد كه خدايي نكرده مصدوم بشه و بازي بعدي يوونتوس تو سري ا رو از دست بده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی