پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلــودیــو رانیری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2012 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم گل هاي خورده يوونتوس رو تقصير رانيري نمي دونم به نظر من نقش خودش رو خوب بازي كرده ايشالا با آماده شدن گريگرا از شر اين زبينا هم راحت ميشيم واقعا ً اگه ديروز زبينا نبود مي تونستيم خيلي بهتر از اين باشيم رانيري از تيمي با يك سري بازيكناي ناآماده داره خوب بازي مي گيره وقتي بازيكنايي مثل ندود ، آلميرون و الكس به اوج آمادگي برسن وضع خيلي بهتر از اين ميشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21246 ارسال
  • LocationDeutschland
منم با بعضی از نظرهای شما دوستان موافقم . تعویض های رانیری بی نظیرن ! هنوز تیم یوونتوس ناقصیه . کامو . مارکو . گریگرا . تیاگو . الکس . ندود و ... آماده نیستند و اگر اینا آماده بشن یووه یک تیم دست نیافتی میشه فقط ستاره مهم نیست . مهم اینه که چطوری بازی بگیری و رانیری نشون داره که خیلی خوب بلده این کارو . الان روحیه تیم هم خوب هست و این بزرگترین کمک به رانیری هست هر چند خودش در این افزایش روحیه نقش داشته !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نظر سنجی که زدم صرفا یه مقایسه بین رانیری مربی حاضر و دشان مربی پیشین یوونتوسه. نظرسنجی کلی نیست که گزینه های دیگه ای بزنم. چون می دونم همه دلمون می خواد لیپی برگرده. بهرحال بین این دو گزینه شما کدوم یکی رو ترجیح میدید !؟ شاید بهتره تا بازی رم صبر کنید بعد رای بدید ! من که اینکارو میکنم ! خود رانیری گفته تا بازی با تورینو میشه یه شناخت کلی نسبت به یووه به دست آورد و فهمید می تونه برای قهرمانی بجنگه یا نه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21246 ارسال
  • LocationDeutschland
بازی با تورینو در هفته ششم هست . به نظر من اگر رانیری با همه داشته هاش بود میشد نظر درستی داد . ولی میبینید که عملا خط راست یوونتوس خالیه . من که رانیری رو ترجیه میدم با این حال چون تجربه بیشتری داره نسبت به دشام و البته خوب هم بازی میکنه و نتیجه میگیره . هر چند من چند بار گفتم و این بار هم میگم از دشام ممنونم و مطمئنا امیدوارم روزی با تجربه بیشتری به یوونتوس برگرده .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ولی حتما یه فکری برای این دفاع باید بکنه خیلی بیش از حد متزلزل هستیم بدون کامو هم کارش سخته با مصدوم شدن کامو دیدیم سمت راست یوو فلج شد و نوچیرانو کاری نتونست بکنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21246 ارسال
  • LocationDeutschland
یوونتوس در زمان دشام هم مشکل دفاع داشت . خب طبیعی هست وقتی 3 تا از 4 تا مدافع اصلی میرن تیم دچار تنزل میشه . کانا . تورام و زامبروتا . اما قرار هم نیست که تا ابد این مشکل رو داشته باشیم . به مرور زمان رفع میشه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
مربی هم که بد جور داره از الکس دفاع می کنه توی چند وقت اخیر فقط و فقط از الکس حمایت کرده این دو حالت داره 1- می خواهد خودش رو نزد هواداران محبوب کنه 2- به الکس روحیه بده این هم اخرین صحبت های مربی تیممون : برای من و تیم یووه بودن دل پیرو یک اصل است و ما دوست داریم او درکنار تیم باشد . همین طور که در دیدار گذشته مشخص بود کاپیتان یووه یکی از بهترین های زمین بود و برابر اودینزه او به تنهایی یووه را در اوج نگاه داشت

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
بایدم این کارو بکنه از کاپیتانش دفاع نکنه از کی دفاع کنه ایول رانیری مربیه صبوریه اینو میشه از سبک بازیش فهمید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
ولی رانیری قول داده یوونتوس از این هفته به بعد سرعت رو به بازیش اضافه کنه و این می تونه خیلی مفید باشه

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
تا جایی که یادم هست یووه خیلی کم به بازیه سرعتی رو اورده وبیشتر صبورانه بازی کرده ونتیجه هم گرفته اگه سرعت اضافه بشه میتونه سبک بازیه یووه رو تغییر بده واین میتونه یووه رو تیمی رو غیر قابل پیش بینی تبدیل کنه

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال

یوونتوس در زمان دشام هم مشکل دفاع داشت .
خب طبیعی هست وقتی 3 تا از 4 تا مدافع اصلی میرن تیم دچار تنزل میشه . کانا . تورام و زامبروتا .
اما قرار هم نیست که تا ابد این مشکل رو داشته باشیم . به مرور زمان رفع میشه .

این میتواند دو علت داشته باشد:
1-عدم هماهنگی
2-عدم داشتن مهره های قابل اتکا
ترکیب خط دفاعی یووه در دو فصل حضورکاپلو
زامبرتا تورام کاناوارو زبینا-پسوتو-بالزارتی-کیلینی(متغیر بود)
دشام:
بالزارتی بومسونگ زبینا(کواچ) بریندلی-کیلینی(متغیر)
رانیری:
گریگرا(بریندلی-زبینا) آندراد کریشتو کیلینی

علت استحکام خط دفاع یووه در زمان کاپلو هماهنگی مهره هایی مثل پسوتو ، زامبرتا،تورام بود که مدتها در یووه با هم بازی میکردند و حضور مهره
ی با تجربه ای به نام کاناوارو که علاوه بر استعداد بی نظیر از قبل به علت بازی در تیم ملی در کنار پسوتو ، زامبرتا و بازی در کنار تورام در پارما هماهنگی لازم را داشت از نظر مهره هر 3 مهره ثابت این خط عضو تیم منتخب جام جهانی 2006 و نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن جام بودند
یادآوری این نکته که در راس این تیم یک مربی نتیجه گرا بود که بدون شک برترین مربی نتیجه گرای جهان محسوب میشود

اما خط دوم از نظر مهره بسیار ضعیف است و حتی نمیتوان آن را با خط اول مفایسه کرد در ضمن بازیکنان این خط بسیار کم در کنار هم در بازیهای رسمی بازی کرده بودند.

خط دفاعی سوم از نظر مهره نسبت به خط دفاعی دوم برتری دارد هر چند هنوز بسیار با خط دفاع اول فاصله دارد اما از مشکل عدم هماهنگی
به شدت رنج میبرد و باید ببینیم رانیری میتواند این خط را هماهنگ و سازماندهی کند.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
فقط نتيجه حالا يووه مي خواد سرعتي بازي كنه يا كند ولي من سبك بازي دفاعي و نتيجه گرا رو بيشتر مي پسندم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
رانیری امروز تو مصاحبه ای گفته که ما فقط برای کسب سه امتیاز به زمین رم میریم.اونا در شرایط خوبی به سر می برند اما ما فقط سه امتیاز رو می خواهیم

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
سلام مدينه گفتي و كردي كبابم واقعا"بحث قشنگيه.من معتقدم اين قسمت از تيم بشدت ضعيف و غير كارشناسي بسته شده و اين مستقيما" متوجه رانيريه . اون و اقعا"نميدونه كه چي ميخواد دفاع 4 نفره خطي فلت كه بازيكنانش به راحتي در نبردهاي تن به تن شكست ميخورن (مثل دفاع استقلال تهران)و اين نشان از عدم آگاهي مربي در انتخاب مهره و سيستم داره .اسفاده از يك مهره بسيار جوان و حساب مستقيم روي اون باز كردن نشان از رويايي فكر كردن يك مربي داره !!آخه كريشتو بسيار جوونه و هرچند هم كه عالي بازي كنه هنوز نياز به كسب تجربه داره تا بتونه در مقابل مهاجمان گرگ مسلك سري آ مقاومت كنه و بدتر اينكه در كنارش يك مدافعي انجام وظيفه ميكنه سابق براين دفاع راست بوده (آندراده در تيم ملي پرتغال در سمت راست زمين بود و دفاع مياني اونها كوتو و اون بازيكن پوروتو كه الان اسمش يادم نيست ولي ميدونم بهش تانك ميگفتند بود)و جالبتر اينكه يك نوع شتابزدگي در حركات آندراده وجود داره كه اگر از كريشتو ميديديم طبيعي تر بنظر ميرسيد اندراده و زبينا بارها با نفوذهايي كه بي حساب انجام ميدهند نظم اين دفاع 4 نفره رو بهم ميزنند البته من مقصر اصلي در اشتباهات دفاع رو در خط هافبك ميبينم جائيكه ما يك هافبك توپگير و جنگنده و به اصطلاح تدافعي نداريم آلميرون واقعا" با آن تبليغاتي كه صورت ميگرفت فاصله هزاران كيلو متري داره

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من بارها بازي آلميرون رو آناليز كردم اون ظرفيت بازي در تيم بزرگي مثل يوونتوس رو نداشته و ندارد و سقف بازيش هموني بود كه هست و اميد به پيشرفت اون بيهوده است شما توجه كنيد همه فكر ميكنند در فصل قبل تيم رئال با جذب كانا دفاعش رو متحول كرد اما هيچ كس متوجه حضور دو هافبك جنگنده به نامهاي امرسون و ديارا نبود واقعا" اين دو نعمتي براي رئال بودند و يا در تيم ميلان گاتوسو و چلسي هم اسين و ماكلله را دارد بايرن دي ميكليس و اينتر هم ويه را و كامبياسو البته رم ده روسي و پروتا اما يوو اميدش به آلميرون است بازيكني كه من هنوز تكل زدن او را نديده ام و هيچگاه يك خطاي سفت وسخت كه بازيكن حريف را بوحشت بيندازد به نمايش نگذاشته(كساني كه فوتبال بازي كرده اند و يا از نزديك لمس كرده اند ميدانند كه انجام اينگونه حركات چه تاثيري در روند حركت بازيكنان حريف دارد و اين قسمتي از فوتبال حرفه ايي است)من بارها اورا ديده ام كه در شعاع 3 متري بازيكن حريف بوده و فقط نمايشي همچون يك گاوباز ارائه داده و پس از تغيير مسير حريف او را رها ميكند و فاجعه آميزتر اينكه گاها" با يك حركت بدن فريب خورده و يك نيم دور دور خودش ميچرخد واقعا" يوو خوب يارگيري نكرده است

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
درسته.من قبلا هم گفتم.دفاع یووه اون دفاع آهنین نیست.من بازی میلان رو توی جام قهرمانان که نگاه کردم یووه چطوری می خواد جلوی این پاسکاری های منظم و تقریبا بی نقص مقاوت کنه ؟! بازی های ترکیبی و تاکتیکی میلان. از طرفی دفاع یووه هم خیلی بد نیست.درسته مثل سابق نیست ولی اونقدر ها هم ضعیف نیست. اما پوشش دفاعی خط هافبک اصلا وجود نداره !! بازی هایی که من از یووه دیدم حریفان با هر حمله ای به خط دفاع یووه می رسیدند و من میمردم از ترس ! یعنی هیچ لایه ی دفاعی روبروی مدافعان نیست.تمام فشار روی مدافعان میومد.و خوب مگر یه خط دفاع هرچثدر خوب باشه چثدر می تونه مقاومت کنه ؟! و ما باز میگیم خط دفاع ضعیفه یا بوفون اشتباه کرد.وقتی هافبک حریف با یه چیپ ساده کل خط دفاع رو جا میزاره و وقتی دروازه بان میبینه خودش میونده با دو مهاجم حریف ! چقدر احتمال مقاوت هست ؟!؟! ازون طرف هم میبینیم توپی به مهاجم ها نمیرسه و تنهای تنها هستند. من هرچقدر سعی میکنم تفکرات رانیری رو در مورد خط هافبک درک کنم نمی فهمم. یادم میاد بازی که رم 7-1 از منچستر خورد توی یه سایتی می خوندم که فرگوسن با هوش بالاش فهمید مقابل تیم سرعتی مثل رم باید جوری بازی کرد که نتونه از بازیکن های خودش استفاده کنه.یووه نباید دل به موقعیت های دو مهاجم خودش خوش کنه.رانیری باید بدونه بازی کند و محتاطانه مقابل رم یعنی شکست. یوونتوسی ها باید 90 دقیقه بدوند و رم رو تحت فشار قرار بدند.ا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
حالا دارم به حرف سجاد می رسم که می گفت رانیری مربی در حد یوونتوس نیست البته هنوز مطمئن نیستم ولی خوب سبک بازی یوونتو فعلی داره این رو ثابت می کنه به نظر من 2-3 هفته دیگه این شرایط ادامه پیدا کنه دست امید یوونتوس می ره به سمت مورینیو

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اگر شرایط یووه اینقدر سخت نمی شد بعید نبود لیپی بیاد که استراحتش هم تموم شده ولی فک رنمیکنم توی این شرایط لیپی ریسک کنه و بیاد یووه رو بگیره(اگر قرار باشه رانیری از یووه بره )

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
به قول محسن یوو باید به سبک سنتی خودش یعنی بازی دفاعی و گلزنی روی حداقل موقعیت ها رو بیاره تا بشه تیم نتیجه بگیره درسته برای این سبک بازی مهره خوبی نداریم ولی فکر میکنم از این شکل که با هر حمله ای یه موقعیت گل برای حریف پیش میاد بهتر باشه بخصوص که رم خیلی تیم تهاجمی هست و اگر بخواد رانیری به سبک گذشتش بازی کنه خوردن سه گل در این بازی رو بمن از الان میبینم

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
دقيقا" الان مورينيو گزينه مناسبي هست هرچند هنوز براي تصميم گيري خيلي زوده و البته از روي نتايج نبايد يك مربي رو خوب يا بد خوند و ما بايد منتظر چند بازي بعدي باشيم اما نكته اينجاست كه يوو زيبا هم بازي نميكند تا لا اقل به آن دلخوش باشيم بهر حال بازي با رم ميتواند يك نقطه عطف براي رانيري باشد او ميتواند با ارائه يك بازي هوشمندانه و زيبا و البته در صورت امكان كسب نتيجه مناسب خودش را به ما و تمامي يوونتوسي ها اثبات كند و در غير اينصورت بهتر است بازيهاي يوو را در خانه و از تلويزيون تماشا كند و لذتش را ببرد!!!!!!

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی