پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلــودیــو رانیری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2012 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مورينيو غير از ستاره ها دست روي بعضي از بازيكناي كمتر شناخته شده هم گذاشت.وين بريج اصلا جزو بازيكناي خوب هم نبود اما حالا تو چلسي يه بازيكن ثابته.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
رانیری تو مصاحبه ای بعد بازی با نیوکاسل و در انتهای اون به خبرنگارها گفته در بازی مقابل هامبورگ ترکیب یووه رو کاملا عوض خواهد کرد. پس با این حرف میشه امید داشت بازیکن هایی مثل الکس و کامو و کیلینی رو از ابتدا تو زمین ببینیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با تعاریفی که از بازی دیروز شد یکم نا امید شدم ! ولی زیاد نیمیشه به بازی دوستانه اتکا کرد چون اینتر هم از والنسا و آرسنال باخت. اما ما انتظار یه یووه تهاجمی و با انگیزه داشتیم که حتی در بازی های دوستانه هم مقتدر باشه. امیدوارم رانیری بعد از اون همه کل کل و حرف توی سری آ موفق باشه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

با تعاریفی که از بازی دیروز شد یکم نا امید شدم !
ولی زیاد نیمیشه به بازی دوستانه اتکا کرد چون اینتر هم از والنسا و آرسنال باخت.

چرا نا اميد بشي.
بنظر من بازي دوستانه رو بايد باخت.بايد باخت تا فهميد كه مشكل تيم كجاست . چرا مي بازه و بعد اونو حل كرد.تازه بايد خدا رو هم شكر كرد مشكلمون رو مقابل نيوكاسل ديديم وگرنه اگه مقابل اينتر مي باختيم جو بدتر مي شد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حالا هم که گفته ترکیب تیم رو به صورت کلی برای بازی با هامبورگ عوض خواهد کرد البته بعید می دونم اکثر نفرات رو عوض کنه احتمال می دهم که خط دفاع رو سیستمش رو تغییر بده اما امیدوارم سیستم تیم رو فیکس کنه و هر روز نخواهد یک چیز امتحان کنه و اخر کار به بن بست بخوریم دیروز با سجاد که صحبت می کردم از رانیری خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی نا امید و ناراضی بود و می گفت مربی در حد یوونتوس نیست

just_juve

just_juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 ارسال
بچه اي در ميان غول ها!!!!! ولي ميگن هيچ وقت نبايد زود برداشت كرد! :-\ اميد وارم نااميد نشيم

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
چرا انقدر زود رو تیم قضاوت میکنید اولش که یووه بازیکن گرفت تا مرز قهرمانی یووه رو پیش بردید ولی باید قبول کنیم یووه خیلی زمان احتیاج داره حتی نباید توقع بردن تیمایی مثل اینتر و میلان رو داشته باشیم اولین بازی جدی یووه جلوی نیوکاسل بود که امسال خیلی اماده نشون داده من خودم از رانیری خوشم نمیاد ولی به نظر من کم تعویض کردنش رو میشه توجیه کرد به خاطر اینکه بازیکنای تیم احتیاج دارن مدت زمان بیشتری کنار هم بازی کنند و حداقل به یه ترکیب هماهنگ برسیم ما در اولین سال کاپلو هم همچین مسئله ای رو در اول فصل داشتیم که حتی به جایی کشیده شد که کاپلو و کل تیم هو شدند تو تورین پس زود قضاوت نکنیم و از خوشبینیمون نسبت به قهرمانی تو این فصل کم کنیم

just_juve

just_juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 ارسال
خوش بيني چيه؟ ما قهرمانيم!!;)

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
رانیری بعد از بازی گفته که من از بچه ها ناراضی نیستم چون اونها کارهایی که من میخواستم رو انجام دادند.در کل هم از بومسانگ و دل پیرو راضی بوده

just_juve

just_juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 ارسال
رانيري = قلعه نوعي >:(

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نه این حرها نیست خدایی این همه کلاس مربی عزیز یوونتوس رو پایین نیاورید

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
من هنوزم قضاوت نميكنم . چون توي هيچ كدوم از بازي ها با تمام بازيكنان اصلي بازي نكرده و فقط قصد امتحان كردن داشته . خدايي كار رانيري هم خيلي سخته ها . خيلي ها جديد هستند و تا بخواد با هم هماهنگ بشن كلي طول ميكشه . من حق رو به رانيري ميدم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حق و زمان رو با هم به رانیری می دهیم اما هر چیزی حدی داره

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولي مطمئنا ً اين بايد بالاتر از دو تا بازي دوستانه باشه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
تا سه یا چهر بازی اول فصل باید صبر کنیم هر گلی بخواد به سر یوو بزنه تا اون موقع میتونه انجام بده در غیر اینصورت ..... امیدوارم من اشتباه کنم و رانیری مربی بزرگی باشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اون بايد چند تا بازي بزرگ كنه تا تيمش رو بدست بياره.من اصلا نگران نيستم.اون مي تونه با 3-4 بازي ديگه تركيبشو بدست بياره.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
با رانيری فقط خدا بايد به دادمون برسه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
با حذفت مخالفم. ديدي كه خدا كمك كرد و رانيري با باز دادن به جووني مثل مولينارو نتيجه گرفت.پس نگو خدا به داد برسه.درسته كه همه كاره خداست ولي رانيري رو نبايد كم گرفت.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
رانیری در پایان بازی به شبکه رسمی یووه گفته که از بازی راضی بوده و بازیکنان وظایفی رو که ازشون خواسته شده بود رو به خوبی انجام دادن.در ادامه گفته ما با تیم هایی بازی کردیم که آماده سازی رو زودتر از ما شروع کرده بودن. در نیمه دوم الکس پشت دو مهاجم یعنی ترزگه و یاکوئینتا بازی کرد.در این مورد هم رانیری گفته ترکیب خوبی هست که ممکنه در لیگ هم مفید باشه. گل ییوه هم با همین سیستم به ثمر رسید و پاس گل رو هم الکس داد.انگار رانیری بدش نمیاد ازین ترکیب استفاده کنه که با این ترتیب یووه خیلی تیم هجومی میشه

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
مسلما با سه تا مهاجم بازی کردن خيلی لذت بخشه اما اگه يه نگاه به خط دفاع بندازيم ميبينم که با دو مهاجم بازی کردن منطقی تره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی