پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلــودیــو رانیری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2012 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کلودیو رانیری سرمربی جدید یوونتوس در نظر دارد بیانکونری ها را برای فصل اینده بسیار مقتدر و کوبنده تر از گذشته اماده کند.یوونتوس به تازگی خریدهای خوبی را انجام داده است و موجبات خوشحالی رانیری را فراهم اورده است.این مربی کهنه کار در مورد تیاگو و المیرون گفت:این دو ستاره ترکیبی از دفاع و حمله هستند و قابلیت های تاکتیکی بسیار بالایی دارند انها دو بازیکن واقعی برای من هستند و خط هافبک بسیار با ارزش شده است.یوونتوس در خط هافبک زانتی-تیاگو و المیرون را دارد و ندود نیز می تواند به همراه دو تن از اینها قرار بگیرد.در دفاع و در سمت چپ می توانیم از مولینارو که در فصل گذشنه بازی های خوبی برای سیه نا انجام داده است استفاده کنیم ضمن اینکه چیلینی و کریشتیو را نیز در اختیار داریم و در سمت راست زمین از بریندلی و زبینا می توان استفاده کرد.چرا نمی توانیم از یاکوئینتا و دل پیرو ترزگه در کنار هم استفاده کنیم؟من انها را قبل از شروع فصل امتحان می کنم و تصمیم نهایی را می گیرم.ما 6 سال یاکوئینتا را در اختیار داریم و مطمئن هستم او یک بازیکن فوق العاده است و با توپ خوب کار می کند. در واقع او الان قهرمان جهان است و من خیلی سبک بازی او را دوست دارم زیرا او از تلاش برای بدست اوردن هیچ توپی کوتاهی نمی کند. او به یوونتوس سرعت می دهد و ما به چنین بازیکنی نیاز داریم. یوونتوس در حال حاضر به ندود اولتیماتوم داده که تا هفته اینده وضعیت خود را مشخص کند.رانیری در مورد ندود گقت: من امیدوارم که او بماند. او که سری ب را تحمل کرد پس چرا باید حالا به سری ا بی علاقه باشد؟ من فکر می کنم که او می ماند ولی فعلا باتری او تمام شده و باید منتظر شارژ دوباره انها باشیم.رانیری در مورد بازگشت دوباره کانا به یووه گفت: کار ما هنوز به پایان نرسیده و ما هنوز در دفاع نیازهایی داریم.در قلب خط دفاع ما به یک لیدر نیاز داریم کسی که محوطه ما را پوشش دهد و این یک امتیاز تاکتیکی برای ما به حساب می اید زیرا با این وجود سایر مدافعین ما فرصت هجوم بیشتری پیدا می کنند

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فعلا كه كلود با خريدن دو تا از بازيكنايي كه عاشقشونه(تياگو و الميرون) خط ميااني رو قوي كرده.احتمالا با خريد لوئيزائو و مدافعايي كه دوستشون داره دفاع رو هم خوب مي كنه.ديديد بهتون گفتيم گر صبر كني ز غوره حلوا سازد.ساخت.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
ولی رانیری به درد نمیخوره والنسیایی که تازه بعد از یه مدت اوج گرفت و قهرمان شد رو نابود کرد درسته چلسی رو به نیمه نهایی رسوند ولی همونجا به موناکوی دشام باخت

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
نه من باحاش موافقم چون الکسو بازی میده

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ولی به نظر من دیگه تو فوتبال دنیا نتیجه مهمه نه فوتبال قشنگ . همین لالیگای امسال ... بارسا یک فصل قشنگ بازی کرد و تماشاگرپسند ولی رئال با فوتبال ماشینی و تدافعی و با حداقل گل پیروز شد و قهرمان شد و همه رئال رو قهرمان میدونن و به تاریخ پیوست . یووه و رانیری در درجه اول باید به فکر امتیاز باشن و بعد بازی هجومی و زیبا . ولی در کل من خیلی به رانیری امیدوارم و خیلی قبولش دارم ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من هم رانیری رو قبول دارم با اینکه می دونم فوتبال نتیجه گرا رو ترجیح می ده البته مطمئن هستم مثل زمان کاپلو خشک و بی روح هم نیست ولی در شرایط فعلی باید بهش امیدوار بود از لحاظ بازیکن هم که مشکلی نداره و تقریبا توی تمام خطوط دستش باز هست

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال

نه من باحاش موافقم چون الکسو بازی میده

از کجا میدونی
با وجود یاکونتا و ترزگه فکر نمیکنم بازی کنه ثابت باشه الکس

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری زیاد حرف میزنه !!! یه جورایی برای من نا خوشاینده که یه مربی اینقدر کل کل کنه و شعار بده.البته امیدوام تو عمل هم همه ی اینا رو انجام بده. البته شاید این سیاست باشگاه تا به هوادار ها دلخوشی بدند. بهرحال رانیری از تیم فعلی که بسته خیلی راضیه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اين كل كل ها براي اينه كه يووه به رسانه ها و جنگ رسانه اي برگرده و توي اذهان بازگشت شو جا بندازه.اگه دقت كني توي ايران هم كريم باقري براي جا انداختن اينكه پيروزي افت نكرده خيلي مصاحبه و حتي كا مالياتي مي كنه.بعضي وقتا الكس(با دادن سي دي هاي خودش) . خيلي هاي ديگه اين كار رو براي پيروزي در جنگ رسانه اي مي كنن.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری بعد از مشکل بوجود اومده برای کیه نلی گفت : من مشکل اون رو درک میکنم.ولی ما یک خوانواده این و اتحاد مه مقدسه.ولی کاری که کیه نلی داره میکنه بهم ریختن این جوه و من از این کار او ناراحتم. رانیری گفته کیه نلی باید به شرایط و تصمیمات تیم احترام بزاره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال
من رانيري رو بد جور قبول دارم ! ازش خوشم مياد و به موفقيتش با يوونتوس ايمان دارم . ولي هنوز زوده ! بايد ليگ شروع بشه !

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آره . نباید بهش بد بین بود . مطمئنا مربی با تجربه و گرم و سرد چشیده ای هستش . منم بهش اعتقاد دارم و مطمئنم با یووه قهرمانی رو بدست میاره .

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
در اينكه رانيري بزرگ و باكلاسيه شكي نيست. او با تيمهايي مثل فيورنتينا، والنسيا و چلسي خوب كار كرد ولي به قهرماني ليگ نرسيد. اما يووه با اون تيمها فرق ميكنه. رانيري به راحتي ميتونه تيم را به جام باشگاهها ببره و در مورد قهرماني بستگي به عملكرد تيمهاي ديگه مثل اينتر داره.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
اینتر !!! چه ربطی به این تیم در پیت داره که برن خدا رو شکر کنن که یووه نبود و میلان - لازیو - رم و فیورنتینا تیم نبودن امسال وگرنه داغ قهرمانی باز به دلشون مونده بود . لعنت به اینتر ... مرگ بر اینتر ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
واقعا ً تيم هايي كه رانيري تا به حال باهاشون كار كرده تيم هايي بودن كه شايد خيلي روي قهرماني حسابي باز نمي كردن حتي چلسي كه اون وقتا هنوز در اختيار آبراموويچ و برنامه هاش نبود ولي امسال همه چيز فرق مي كنه البته شايد امسال يوونتوس زياد روي قهرماني حساب باز نكنه ولي مطمئنا ً بيشترين انگيزه رو در اختيار داره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اتفاقا رانيري اولين شخص دوران ابراموويچ بود.ولي بهرحال اينكه يه قبرستون از ستاره توسط ابرا درست بشه هيچ فايده اي نداره.حتي كاپلو هم اون چلسي رو بجايي نمي رسوند چه برسه به رانيري.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3427 ارسال
نميدونم چرا رانيری ميترسيد تو بازی امروز تعويض کنه مثلا از صالح حميدزيج فقط 10 دقيقه پايانی رو بازی گرفت

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال
اميدوارم اين جوري كه من ميگم نشه . تا يووه باخت در جا همه انتقاد ها رو شروع ميكنند . البته اميدوارم اينجوري نشه . نيوكاسل تيم كمي نيست كه . فكر كنم ديد كه تركيبش رو . بازيكن بزرگ و خوبي داره . تازه اولين بازي جدي يوونتوس هم بود . نبايد از روي همين بازي نظر داد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
باید به رانیری فرصت داد.هنوز که نمیدونیم می خواد چی کار کنه.به قول معروف هنوز با اندیشه های مربیگری اون آشنا نیستیم و به زودی اون هم مشخص میشه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

اتفاقا رانيري اولين شخص دوران ابراموويچ بود.

اتفاقا ً رانيري مربي مورد نظر و منتخب آبراموويچ نبود
چون هنوز قرارداد داشت نمي دونست چطوري جوابش كنه
اتفاقا ً همون سال هم رانيري خوب نتيجه گرفت ولي چون آبراموويچ دنبال
اريكسون بود با گير دادن به سيستم چرخشي ردش كرد
اگه دقت كني منم نوشتم توي برنامه هاي آبراموويچ نبود

ولي بهرحال اينكه يه قبرستون از ستاره توسط ابرا درست بشه هيچ فايده اي نداره.حتي كاپلو هم
اون چلسي رو بجايي نمي رسوند چه برسه به رانيري.

ولي ديديم كه مورينيو رسوندشون
اونم دو فصل قهرماني متوالي بعد از 50 سال

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی