پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

داویــد تــرزگــه - Trezegol

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2410 پاسخ برای این موضوع

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

علاقه ترزگه به بازگشت به ایتالیا

تصویر

دیوید ترزگه ، مهاجم سابق تیم یوونتوس ، علاقه دارد که سال های پایانی فوتبال خود را در ایتالیا سپری کند.

آنتونیو کالیندو ، مدیر برنامه های مهاجم فرانسوی ، معتقد است او هنوز هم می تواند در سطح اول فوتبال جهان به کار خود ادامه دهد.

"من می دانم که رویای ترزگه ، خداحافظی از فوتبال در ایتالیاست.

او باور دارد که از لحاظ فیزیکی می تواند تا چند سال آینده در سطح اول فوتبال جهان بازی کند.

در ارتباط با اهداف او که جذب نظر مربیان و پیشرفت بیشتر زیر نظر آنهاست ، بازگشت ما به لیگ ایتالیا بسیار خوب خواهد بود.

برای او ، این دو رویای بزرگی برای دست یافتن است.

به نظر من سن اهمیتی ندارد هنگامی که نمونه های بزرگی وجود دارند که هنوز شور و شوق بازی را در خود احساس می کنند و از لحاظ فیزیکی نیز آماده هستند و در نتیجه می توانند فصل خوبی را هم برای خود رقم بزنند.

به عنوان مثال می توانیم از تونی یاد کنیم که در ورونا بسیار خوب عمل می کند."

او همچنین از ماروتا به عنوان یکی از باهوش ترین افراد حوزه کاری خود نام می برد :

"ماروتا و پاراتچی دو مدیر بسیار قابل اطمینان در حوزه نقل و انتقالات هستند. به نظر من سکوت خبری آنها منجر به پیشرفت کارشان می شود.

مطمئناً ، این دو از نوابغ حوزه خود هستند و می دانند که چگونه کار خود را کاملا حرفه ای به جلو برند."

http://www.uppic.com/do.php?img=107768

• Bianconero Amore, Juventus FC, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

x8vr6yivh9k5dd66810t.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

:8: تـــــولــــــــــــــد 37 ســــــــــالــــــــــگــــــــــــــــی تــــــــرزگـــــل  :8: 

11123437384102201549.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, The_God_of_Goalkeepers و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

یکی از بهترین مهاجمان تاریخ یوونتوس :worship:

zzzy2z2xlfji8et5hsd0.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

یووه ، یک زندگی زیبا

46628017850984125416.jpg

دیوید ترزگه ، اسطوره یوونتوس ، در مصاحبه با مدیاست درباره یوونتوس گفته است :

"من در 22 سالگی به یوونتوس آمدم و به خاطر دارم که قرارداد را درست قبل از بازی فینال یورو امضاء کردم ، اتفاقاً هم قبل از بازی با ایتالیا. من در حال انتقال زندگی ای تازه پس از پنج سال حضورم در موناکو بودم و این جهشی بود که همیشه رویایش را داشتم.

یووه بازکنان بزرگی مانند اینزاگی ، دل پیرو ، داویدز و مونترو داشت را در اختیار داشت ، همانطور که آنها شخصیت های ارزشمندی هم داشتند ، چیزی که به مرور زمان متوجه شدم.

و من خوش شانس بودم که از مشورت های قهرمان های فرانسوی حاضر در یووه و یا آنهایی که قبلاً در یووه وجود داشتند بهره مند شدم ، دشام ، زیدان و پلاتینی. این یک تجربه شگفت انگیز بود. از اولین حضور در چالیتون ، همیشه استادیوم پر از تماشاگر بود. با گذشت هر روز من هم رشد می کردم."

بزرگترین ناراحتی و شادی ات؟

"بدون شک لذت کسب اسکودتو 2001/2002 ، روز پنجم می ، باخت باورنکردنی اینتر در خانه لاتزیو و برد ما در اودینه و پیشی گرفتن از نراتزوری در آخرین روز. این اولین اسکودتوی من بود و یووه نیز چند سالی بود که موفق به کسب آن نشده بود ، خیلی زیبا بود.

هرچند بزرگترین درد هم شکست در فینال لیگ قهرمانان اروپا در منچستر در سال بعد آن بود. ما قوی بودیم ، اسکودتوی دیگری کسب کرده بودیم و میلان بالعکس نتایج خوبی در لیگ نگرفته بود. ما احساس غرور می کردیم اما اینگونه شد ، بازی زیبا نبود و ما در پنالتی باختیم.

سال ها گذشت اما این بزرگترین افسوس من در تمام طول زندگی ام است. در کل تجربه سیاه و سفیدم مرا یاد آنیلی بزرگ می اندازد. کسی که هیچوقت از تکرار اینکه می خواهد تا یوونتوس بهترین تیم جهان باشد خسته نمی شد.

البته ما در هیچ بازی ای جادو نشده ایم اما در هیچ تیمی به اندازه یوونتوس ، میل به پیروزی وجود نداشت."

• Bianconero Amore, juve's fan, The_God_of_Goalkeepers و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

96878209745498527630.png

79378777149640006864.png

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Juventus FC و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

آنتونیو کالیندو مدیر باشگاه مودنا شدیدا در پی انتقال داوید ترزگه به تیم خودشه. گفته که میخواد با این انتقال هدیه کریسمس خوبی به مربی و هوادارا بده. تیم مودنا الان تو دسته دو ایتالیا قرار داره اما ابراز علاقه ترزگه برای بازگشت به ایتالیا و رابطه خوبش

با کالیندو ,میتونه تاثیر مثبتی بر روند این انتقال داشته باشه

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

آقا مثل اینکه ترزگه با مودنا بست. 6 ماهه تا پایان فصل. تعجبی هم نداره چون مدیربرنامه هاش یکی از مدیرای مودناست.

فقط حیف که سری بی هستن نمی تونیم ببینیمش زیاد. :2:

• juve's fan, Juventus FC, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

ترزگل بازنشست شد

07120760505911817375.jpg

دیوید ترزگه ، اسطوره یوونتوس ، امروز به طور رسمی و در سن 37 سالگی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

ترزگل ، که در بین سال های 2000 تا 2010 سکان دار ماشین گلزنی باشگاه یوونتوس بود پس از گذراندن چند فصل متوالی در لیگ آرژانتین و یک فصل اخیر در لیگ تازه تأسیس هند ، با تأیید مدیر برنامه هایش ، آنتونیو کالیه ندو ، امروز کفش هایش را آویخت.

به گفته روزنامه آرژانتینی کلارین ، ترزگه از این پس به احتمال زیاد با قراردادی رسمی به کادر ورزشی یوونتوس اضافه خواهد شد.

• Hossein Salehi, Bianconero Amore, AAG و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

خداحافظ ...

• Bianconero Amore, mory, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

Addio amico :fp: :yo:

رفیق روزهای خوب ، رفیق خوب روزها ممنون به خاطر روزهای خوبی که برای همه ما تیفوسی ها رقم زدی :thank:

64540234256778306336.jpg

51693660961787371615.jpg

• Hossein Salehi, Bianconero Amore, Orphée و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

ترزگل هم رفت :2:

یکی از آخرین نمادهای غیرت ...

منو ببخش که یه بار از ناکامیت خوشحال شدم :fp: :2:  (پنالتی فینال جام جهانی 2006)

امیدوارم همیشه موفق باشی :thank: :thank: :worship:

• Hossein Salehi, Orphée, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال

وقتی از یووه رفت 32 سالش بود

با توجه به فیزیکش و سبک بازیش راحت می تونست تا 4 سال بعدش هم تو یووه بمونه. خیلی بدردمون می خورد اگه نگهش می داشتن دبگه نیازی به بوریللو و کوا و ... نداشتیم

فوق العاده بود این بشر فقط نزدیک دروازه توپ بهش میرسید توپو میکرد تو گل

یه زمانی کنار فن نیستلروی از بهترین تمام کننده ها و مهاجمان هدف دنیا بود

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1384 ارسال
  • Locationقزوین

خداحافظ استاد تمام کنندگی

خداحافظ مرد روزهای سخت

خداحافظ زوج طلایی دل پیرو

خداحافظ بهترین گلزن خارجی یووه

خداحافظ شماره 17 دوست داشتنی

خداحافظ ترزگــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل

c0debad479ca0dc5e02e12b67c3a62d840286229

• Bianconero Amore, AAG, Juventus FC و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال

scynb9.jpg

یاور همیشه مومن تو برو سفر سلامت ...

• Bianconero Amore, Juventus FC, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4151 ارسال

بای بای قناصه یووه

• Bianconero Amore, D E L P I E R O و Donnie از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

بای بای قناصه یووه

:|
شاید اسپم باشه ولی من حرفی ندارم
فقط :|
  • Bianconero Amore, Principino, Mohammad-SS و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Gaetano Scirea

Gaetano Scirea

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 114 ارسال

دیوید :

" بله خبر خداحافظی من صحت داره البته من قبل از رفتن به هندوستان هم به اون فکر می کردم ، چهارشنبه به تورین میرم تا با مدیران یوونتوس مذاکرات خودم رو از سر بگیرم ، می خوام تا سهمی در درخشش نام و اعتبار یوونتوس در جهان داشته باشم "

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

" مسعود ; بچه ی آبادان "

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

:|
شاید اسپم باشه ولی من حرفی ندارم
فقط :|

این دوستمون که چیز بدی نگفته :1:

قناصه یعنی " تک تیر انداز "

که اتفاقا استعاره خیلی خوبی برای ترزگل هست.

• Bianconero Amore, Principino, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

دیوید به خانه بازگشت....

jpgaf5dag198wlc95kuf_thumb.jpg

دیوید ترزه گِه اسطوره باشگاه یوونتوس به طور رسمی به عنوان رییس اسطوره های یوونتوس و به عنوان سفیر جهانی باشگاه انتخاب شد.

ترزه گِه 37 ساله که در بین سال های 2000 تا 2010 در یوونتوس بازی می کرد پس از جدایی اش از یوونتوس در تیم های هرکولس، بنی یاس، ریور پلاته، نیوز اولد بویز و اف سی پیون سیتی هند بازی کرد و پس از آن با دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

مهاجم فرانسوی در مصاحبه با کانال یوونتوس در مورد کار جدیدش به گفتگو پرداخت:

" حالا می توانم به صورت رسمی بگویم: پس از دوران حرفه ای بلند مدت کفش هایم را آویزان کردم."

"  دوران فوتبالی شگفت انگیزی بود، همچنین از لحاظ جنبه ی فردی. در کل یک داستان شگفت انگیز بود.  خوشحال هستم چرا که حالا می توانم یک ماجراجویی جدید با باشگاه داشته باشم، جایی که من به عنوان بازیکن و به عنوان یک مرد در آن رشد کردم."

" اکنون قادر خواهم بود تا در نقش جدید به عنوان رییس اسطوره های یوونتوس به رشد کردن ادامه دهم. هیجان زده ام، چرا که این پروژه یووه است."

" یک پروژه جذاب خواهد بود و من مطمئن هستم ما می توانیم به همراه دیگر بازیکنان سابق یووه آن را توسعه دهیم."

اسطوره های یوونتوس تیمی متشکل از ستاره های قدیمی یووه است که برای بازی های نمایشی که در تمام دنیا برگزار می شود مسافرت خواهد کرد.

ترزه گِه در ادامه گفت:

" تاریخ مهمی پیش رو داریم که بازی چهارم می در فوکوکای ژاپن خواهد بود."

" پس از آن بایستی توسعه های بخش اجتماعی و فرهنگی را پیگیری کنیم. من به تمام دنیا سفر خواهم کرد تا ارتباط نزدیکی بین تمام هوادارانمان و تاریخ خودمان برقرار کنم."

" رویدادهای بزرگی برنامه ریزی شده اند. ابتدا با این ماجراجویی ژاپنی شروع خواهیم کرد و پس از این رویداد، برای توسعه ی این ماجراجویی به سرتاسر دنیا نگاه خواهیم کرد."

" نمی توانم برای شروع صبر کنم و به خاطر بودن به عنوان بخشی از این پروژه بسیار هیجان زده شده ام. بسیار مشتق هستم که به یوونتوس برای گسترش این برنامه کمک کنم."

" بسیار مفتخرم که یوونتوس مرا می خواست که در این برنامه شروع به کار کنم. از جنبه ی شخصی، بازگشت به خانه آسان ترین انتخابی بود که بایستی انجام می دادم. مفتخرم که به خانه و به یووه ای که عاشقش هستم بازگشته ام."

:worship:  :worship:  :worship:  :happy crying:

+ موقع ارسال بخش دوم واژه ترزه ** به ستاره تبدیل میشه  :22:  :desk flip1: تصمیم گرفتم یه کسره بزارم سیستم رو دور بزنم  :22: 

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, AAG و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی