Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

داویــد تــرزگــه - Trezegol

* * * * * 2 votes

• Please log in to reply
2410 replies to this topic

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
توتو نوشته که داوید ترزگه بعد از 13 سال به موناکو فرانسه, دومین باشگاه حرفه ای که توش بازی کرده بر خواهد گشـت ..

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 posts
داوید مصاحبه کرده و گفته که دوست داره بعد از خداحافظیش سفیر یوونتوس بشه :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
  • Bianconero Amore likes this

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6,960 posts
طرفداران ریورپلاته 8000 امضا جمع آوری کردند برای حمایت از داویـد ترزگه و اینکه ترزگل تو این تیم بمونه ..

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts

" آرزو می کردم که فوتبالم رو در ریور به پایان برسونم اما این امکان پذیر نبود ؛ امیدوارم که روزی بعوان بازیکن یا در یک نقش دیگه به این تیم برگردم ؛ مربی و کادر فنی تصمیم گرفتن تا من رو در برنامه هاشون جای ندن و این خیلی برای من ناراحت کننده ست هرچند که من به تصمیم اون ها احترام میذارم ؛ از هواداران هم تشکر می کنم ، اون ها به من نزدیک بودن با وجود اینکه من در یک شرایط بسیار بدی به ریور پلیت اومده بودم اما تمام توانم رو بکار گرفتم ؛ آینده ؟ 35 سالم هست و باید به این شرایط واکنش نشون بدم ، دوست دارم بصورت پیوسته در میدان حضور داشته باشم و برای انتخاب تیم جدید باید هیجان ، مربی و تیم رو در نظر گرفت ، در حال حاضر به ماندن در آرژانتین فکر می کنم و بعد از خداحافظی با فوتبال دوست دارم بعنوان سفیر در یوونتوس مشغول بکار بشم ، این ایده رو می پسندم "

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6,960 posts
[B]رسمی ; داویـد ترزگه با قراردادی آزاد به باشگاه آرژانتینی نیوئل اولد بویز پیوست .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts
صحبت های ترزگه پس از قرارداد یک ساله با تیم نيولز اولد بويز Newell apostrophe s Old Boys

من به تيمي آمدم که در آرژانتين همه آن را تحسين مي کنند. اين تيم قهرمان آرژانتين است. من در آمادگي کامل هستم و مي خواهم در ليگ آتي و جام ليبرتادورس قهرمان شوم
امروز، روز خاصي براي من است. نيوولز يک ماه پيش زماني که ريور پلاته از من خواست بروم به من پيشنهاد داد و اين تنها پيشنهاد جدي من بود

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts

تصویر

[b][color=Teal]David Sergio Trezeguet - Best Of Trezegol | HD | 3:44 | 80.195 MB

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 posts
دیوید و تیری

[img width=320 height=450]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/971025_388791247910213_217428632_n.jpg[/img]

دیوید...

تصویر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA

امروز زادروز 36 سالگی ترزگه بزرگ هست

تصویر

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 posts
دلم خیلی براش تنگ شده ؛ نمیگم به اندازه ی کاپیتان ، اما جای خالیش خیـــــــــلی احساس میشه ...

تولدت مبارک ، ترزگل !

تصویر

تصویر

تو میری ، آره میدونم

نمیگم که بمون پیشم !

ولی تا لحظه رفتن ، یه عالم عــاشقت میشـــم !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,958 posts
به مناسبت تولد ترزگه دیوید ترزگه متولد 15 اکتبر سال 1977 در روین فرانسه است. مادرش به اتریس و پدرش ژورژ یکی از فوتبالیست های گذشته است. دیوید به دلیل شغل پدر که برای بازی کردن به آرژانتین رفته بود تا 17 سالگی در این کشور زندگی کرد و بزرگ شد. وی با دختری که هم نام مادرش بود به اتریس ازدواج کرد و یک پسر به نام ایرون دارد، پسری که مادرش با او اسپانیایی صحبت می کند و پدرش فرانسوی. فرزند دومش نیز نوران است که دیوید علاقه ای شدید به وی دارد و بیشتر زمان تعطیلات و فراغت خود را همراه او می گذراند. مهاجم بزرگ اسبق بیانکونری ها نیز مانند اکثر بازیکنان در زمان ازاد، دوستدار موسیقی است، به تماشای فیلم از طریق تلویزیون علاقه خاص دارد. از خواندن مطالب و نوشته نفرت ندارد. عاشق خرید و گشتن در مراکز خرید شهر تورینوست ، شهری که برای او ایده ال ترین شهر زندگیست. وی معتقد است تورینو به اندازه ای بزرگ ، مهم است. موسیقی لاتین را عاشقانه می پرستد، هنرمند مورد علاقه او جان تراولت است ، او از بسیاری از هنرمندان و هنرپیشه های هالی وود خوشش می اید ، بازیگرانی مانند رابرت ده نیرو، ال پاچینو و داستین هافمن . سون فیلمی است که او شدیدا به ان علاقه دارد. گوشت ، این غذایی است که ترزگل عاشقش است ، از زمانی که پسر بچه ای کوچک در ارژانتین بود به اشپزی علاقمند شد و غذای اصلی او گوشت است. مانند تمام فرانسوی ها از شراب خوشش می اید و استفاده می کند. موقع صرف غذا اغلب اوقات ذرت، برنج ، سیب زمینی ، حبوبات و سوسیس را مقابل دیوید خواهید دید ! البته اگر مهمان او نیز باشید به شما بسیار خوش خواهد گذشت ! غذاهای ایتالیایی او را شگفت زده و خوشحال می کند ، وی یکی از طرفداران غذاهای مدیترانه است ، به نظر او اشپزی این کشورها فوق العاده متفاوت و لذیذ است ، یک بشقاب پاستا، برنج و پیش غذاهای ایتالیایی برای او لذت بخش اند و این گونه غذاها را ترجیح می دهد. چهره دیوید خصوصیات وی را منعکس می کند، شخصی قانع، میانه رو، تابع و نه زیاده رو و افراطی. البسه وی ورزشی و شیک اند و در پوشیدن لباس نیز افراطی و مصرف گرا نیست. اما نکته ای برای او بسیار مهم و حیاتی است، او از وسایلی که مهم اند و از اعضای بدن محافظ می کند استفاده می کند، مانند عینک افتابی ، این وسیله ای است که از دیوید جدا نمی شود ! خیلی به مد روز توجه نمی کند اما به رنگ پوشاک اهمیت می دهد و مراقب رنگ های لباس هایی که می پوشد است تا با هم همخوانی داشته باشند. وی به طور حرفه ای هیچ ورزش دیگری را دنبال نمی کند. شاید تنیس را تنها ورزشی بدانیم که او از ان خوشش می اید و بزرگترین لذت وی بعد از فوتبال است. بازی و فیزیک بدنی راجر فدرر را می پسندد. دیوید 8 ساله بود که درتیم جوانان اتلتیکو پراتنس بازی خود را شروع کرد، این اغاز داستان فوتبالی او بود. اسطوره ارژانتین دیه گو ارماندو مارادونا ، فوتبالیست افسانه ای اوست. در فصل 1995 - 1996 به تیم موناکو پیوست و تا پایان سال 2000 در این تیم بازی کرد. بعد به یووه امد و تا سال 2010 با پیراهن تیم تورینی به میدان رفت. دیوید به عنوان یک انسان به اینده امیدوار است ، وی برای تمام دوستان و کسانی که دوست شان دارد ارزوی ارامش و خوشبختی فراوان دارد. دیوید به عنوان یک فوتبالیست نیز ارزو دارد همراه یووه به پیروزی های گذشته ادامه دهد.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6,960 posts
گویا 2 سال پیش آنیلی قول این رو داده بود که داوید ترزگه تو یه بازی یوونتوس درتورین حضور داشته باشه و حتی تو زمین هم بیاد و راه بره و یجورایی دور ِ افتخار بزنه .. قبل از بازی یوونتوس-جنوا هم تو استادیو دقایقی تصویر ترزگل پخش شده و هوادارا Trezeguet ... Trezeguet گفتن .. خود ِ داوید عزیز هم یه پیغامی داده و گفته که " شما را قبل از بازی یوونتوس-ساسولو در 14 دسامبر می بینم "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1,400 posts
  • Locationقزوین

گویا 2 سال پیش آنیلی قول این رو داده بود که داوید ترزگه تو یه بازی یوونتوس درتورین حضور داشته باشه و حتی تو زمین هم بیاد و راه بره و یجورایی دور ِ افتخار بزنه ..

قبل از بازی یوونتوس-جنوا هم تو استادیو دقایقی تصویر ترزگل پخش شده و هوادارا Trezeguet ... Trezeguet گفتن ..

خود ِ داوید عزیز هم یه پیغامی داده و گفته که " شما را قبل از بازی یوونتوس-ساسولو در 14 دسامبر می بینم "

دست گلش درد نکنه
آنیلی اون موقع که باهاش تمدید نکردن و جاش مارتینز و لانزافامه رو گرفتن کجا بود؟

adp.jpg

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,958 posts
فقط دلم می خواد دو تا گلی که ترزگل زده ( به خصوص گل اول ) رو ببینید که دیشب زده ! به خدا هیچ کدوم از مهاجمان تیم ما توانانیی زدن چنین ضربات اخری رو ندارند ! فقط افسوس دارم می خورم
  • Bianconero Amore and D E L P I E R O like this

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,653 posts
حسین لینک نداری ازش؟

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 posts
آخه چرا بیرونش کردن؟! چرا دوباره که بهش پیشنهاد دادن برنگشت؟ (البته هرکی بود دیگه نمیومد) بیچاره شانس هم نداره ، تو ریورپلاته عالی بود و با اینکه عامل اصلی صعود تیمش به لیگ یک آرژانتین بود ، یهو ریورپلاته گفت دیگه تو ترکیب اصلی جایی نداره و قرضی فرستادنش نیوولز الد بویز . فکر نکنم دیگه تو هیچ مقامی بخواد به یووه برگرده ، مخصوصا که ژانویه پیش نیومد پس دیگه نمیاد ، فقط کاش میشد قبل بازی با ساسولو رفت ورزشگاه از نزدیک باهاش خداحافظی کرد :20: :20:
  • Bianconero Amore and D E L P I E R O like this

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
ترزگه : " زوج توز و یورنته مرا یاد زوج من و دلپیرو می اندازد . یورنته مهاجمی فوق العاده است و مطمئنا در یووه پیشرفت خواهد کرد . " :8: :8: :8:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
- احتمالا برای دیدن دیدار یوونتوس - ساسولو به تورین بیاد . :3: :8:

این گل ـش رو هم با پیراهن شماره 17 که برای نیو اولد بویز می زنه ببینید . :1:

دانلــود

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
^ سید خود سایت یووه زده که اومدنش به دلیل تعهدش به باشگاه کنونیش (نیو اولد بویز) منتفی شده و احتمالا در سال جدید میلادی بازگشت خاطره انگیزی میتونه داشته باشه و در کنار هوادارا نظاره گر بازی یووه باشه .

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 posts

رویای ناممکن

دلم تنگه ، برای تو ، برای کاپیتان دلپیرو ، برای زوج دوست داشتنی ، نمیدونم چرا ولی خیلی بیشتر از 3تای دیگه دلم برای شما تنگه
شاید چون ، هنوز تو و کاپیتان داخل زمین هستید ، ولی نه برای ما
شاید چون ، اگه جفتتون حداقل روی نیمکتمون بودین ، دیدن شما دو نفر باعث میشد هیچوقت از تیم حریف نترسیم ، برای ادامه بازی امید داشته باشیم و هیچوقت برای باخت ناراحت نشیم
شاید چون ، واقعا درک نمیکنم که از چه نظر سطح پایین تری نسبت به بازیکنان فعلی تیم داشتین
شاید چون ، در حال حاضر هیچ جوره نمیتونم تو لباس یوونتوس ببینمتون ، چه تو تیم اصلی چه پیشکسوتان
شاید چون ، با دیدن بازی اسطوره های تیم های دیگه و رفتار باشگاهاشون در قبال اونها اشک توی چشمام حلقه میزنه که چرا...
شاید چون ، .....
به خدا خیلی دلم تنگه ، خیلی
میدونم هیچ تأثیری نداره ولی ....

خواهش میکنم برگرد ترزگل ، خواهش میکنم برگرد کاپیتان ، خواهش میکنم برگردین زوج تمام نشدنی ما

تصویر

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users