پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

داویــد تــرزگــه - Trezegol

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2410 پاسخ برای این موضوع

alijuve

alijuve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 35 ارسال

ترزگه الهام بخش ناب ترین شادی های فوتبالی من یوونتوسی بوده و هست

زمانی که هنوز انقدر بزرگ نشده بودم که احساسات نابم لکه دار بشه

زمانی که وقتی شب فینال چمپیونزلیگ 2003 از میلان شکست خوردیم تا صبح بهت زده خوابم نبرد

خوشحالیهای مرموزش که سرشار بود از طراوت و خوشی

db68fkgzyx1138yd3nk2.jpg

وقتی تو تیم کاپلو تو ورزشگاه سن سیرو تو اون آفتاب دلچسب روی سانتر برگردون الکس روی دستای دیدا ضربه سر نهایی رو زد و یه راست رفت توبغل آقام دلپیرو..

1xfhh1v2lpk70j5eqx8q.jpg

گل های عجیب غریبش تو مرحله های حذفی به کهکشانی های رئال که همیشه خوب حذفشون میکردیم.

0qahqlmd6m9ld22h78uj.jpeg

یا اون ضربه های سرضربش که نمیشد متوجه بشی چطور انقدر قدرت و دقت میتونن یجا تو ساقهای یه بازیکن با اون استیل خاص جمع بشه..

یا حتی ضربه سرای سهمگینش که از صدتا شوت بدتر بود..

همه و همه کنار شخصیت بینظیرش که به دل هر انسانی مینشست حتی از فرسنگ ها دورتر و از پشت تلویزیون های غالبا 14 اینچی کوچیک

اینکه تو مطمئن بودی این بازیکن عاشق یوونتوسه و با تمام وجود میتونی روش حساب کنی..

بلندترین پستم تقدیم به بازیکنی که همیشه جای خاصی تو قلبم داره

• Hossein Salehi, J U V E N T I N I, Bianconero Amore و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال

06127662134445872349.jpg

ترزگه : یووه هوادرانی داره که به قلب، روح و زندگی انسان رسوخ می کنند ...

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

چه حس خوبیه داشتن ندود و ترز در کنار تیم، فقط جای الکسی خالیه! فکرشو بکنید؛ الکسی و ترز و ندود مدیر و کامو سرمربی یووه :174:

کالیندو مدیربرنامه های سابق ترز گفته : ترز خیلی در مورد پست جدیدش تو یووه هیجان زده ست. عشقش به یووه بی حد و مرزه...

آنری هم گفته : ترزگه هیولا نبود، قدرتمندتر از یک هیولا بود! بعید میدونم ملت متوجه باشن که دیوید تا چه حد بازیکن شگفت انگیزی بود...

+ قبل بازی هم توییتر رسمی موناکو جواب زیبایی به توییت اکانت رسمی یووه داده بود [این مطلب رو هم تو سایتشون کار کرده بودن] :

sxffy15z31cybuocjzdo.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

دیروز تو دوازدهمین سالگرد برنامۀ فوتبال علیه فقر که برای جمع آوری کمک برای ابولا برگزار شده بود تو فرانسه، به میدون رفت و تو دقیقۀ 3 ، اولین گل بازی رو هم زد و یه پاس گلم به رونالدو داد... سیدورف هم یه چیپ خیلی ناز زد! [Highlights]

9-7 باختن  :nish:  ؛ بقیۀ گلها رو هم رونالدو (3) ، ژورکائف و جی جی اوکوچا زدن..

فوتبال علیه فقر که توسط یوفا و فیفا حمایت میشه، در مورد موضوعاتی که توسط سازمان ملل انتخاب میشه بازیای خیریه انجام میده به رهبری سفیران برنامۀ عمران ملل متحد یعنی زیدان و رونالدو...

thumb_3ee4f2da99629e606470261f20273f1489   thumb_93a667b2a23a45182dfefab4787ce938bc   thumb_12127549a8958a91d43cbb99ff56e883cf

Ronaldo-Zidane & Friends/UNDP: Fabien Barthez, Éric Abidal, Gianluca Zambrotta, F. De Boer, Christian Karembeu, Zidane, Poborsky, Clarence Seedorf, Youri Djorkaeff, Ronaldo, Trezéguet

Bench: Cafu, Edwin van der Sar, Jay-Jay Okocha, Nuno Gomes, Vladimír Šmicer

Coach: Frank De Boer (also playing)i

Didier Droga pulled out due to ankle injury

St Etienne All Stars: Jérémie Janot, Kurt Zouma, Efstathios Tavlaridis, Bjørn Tore Kvarme, Brison, Julien Sablé, Laurent Batlles, Lubomír Moravcik, Mollo, Stéphane Pédron, Alex

Bench: Brandao, Pascal Feindouno, Laurent Paganelli, Sébastien Perez, Lionel Potillon, Dominique Rocheteau, Max Gradel, Mevlüt Erdinç, Benjamin Corgnet

Coach: Christophe Galtier

پ . ن : ندود هم پارسال تو برنامه شون شرکت کرده بود...

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

اول میخواستم تو تاپیک موراتا بذارمش ولی گفتم اینجا بهتره، حداقل یکم تاپیکش میاد بالا... موراتا این عکسو توییت کرده و نوشته : کنار یه اسطورۀ واقعی فوتبال... بعد از ملاقات + رسیدن به یه سری گل (هدف) مشخص [ :1: ]

thumb_f384ad9c3fcdb8e495b0bbe46f354354c9

+ گلش تو بازیِ پست قبلی [برا تیم رونالدو و زیدان و دوستان :دی] رو هم میتونید از اینجا ببینید... لامصب هنوزم فرست تاچهاش نظیر نداره! اولین نفری که میره طرفش و بغلش میکنه رونالدوـه!

گزارشگر میگه مطمئنا خوزه مورینیو از دفاعی که کورت زوما تو این صحنه میکنه رضایت نخواهد داشت :دی ....

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

بازی دشواری در انتظار یووه است

مهاجم سابق بانوی پیر امیدوار است که کارلوس توز در پایان فصل یووه را ترک نکند و هچنان در تورین بماند.

چهارمین گلزن برتر تاریخ بیانکونری، داوید ترزگه، طی مصاحبه ای به صحبت درباره آینده کارلوس توز در یووه و بازی مهم این تیم برابر رئال مادرید پرداخته است. ترزگه دوست دارد توز را سال آینده باز هم در لباس یووه ببیند؛ اسطوره بیانکونری طی مصاحبه ای به اسکای گفت:

"او در اینجا خوشحال است و مهم تر از آن این که نقش خود را در تیم پیدا کرده و نمایش فوق العاده ای دارد. او بازیکنی با توانایی های تکنیکی و تاکتیکی خارق العاده است."

"درباره آینده توز، فکر می کنم باشگاه و خود او می توانند بهترین تصمیم را درباره ادامه همکاری شان بگیرند؛ اما من به عنوان یک هوادار دوست دارم او را باز هم در یووه ببینم چرا که کارلوس بازیکن بسیار مهمی برای تیم است."

ترزگه فرانسوی در ادامه درباره حضور یوونتوس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان صحبت کرد:

"به خوبی روند پیشرفت یوونتوس را دیده ام. باید بگوییم که کار مشترک آندره آ آنیلی، جوزپه ماروتا و همه کارکنان و بازیکنان دیگر بوده است که یووه اکنون در این جایگاه قرار دارد. این تیم راه و روش موفقیت را پیدا کرده است."

"در برابر رئال مادرید، بازی رفت فوق العاده بود اما ما می دانیم که بازی برگشت داستان متفاوتی خواهد داشت. من شاهد تمرکز و انگیزه های بایکنان برای بازی برگشت هستم و امیدوارم که موفق شوند."

"بازیکنان کار سختی در پیش دارند، هدف این است که به فینال برسیم و در حال حاضر مهم ترین چیز، رسیدن به آمادگی کامل تا روز بازی برگشت است."

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

داوید ترزگه مهاجم سابق یوونتوس که در مقابل رئال سابقه بازی و گلزنی دارد در آستانه دیدار حساس یووه - رئال در مرحله برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در مورد اهمیت این دیدار و شرایط بیانکونری برای صعود توضیح داد :

یوونتوس رئال در بازی برگشت ؟

" یووه در بازی رفت بسیار خوب بازی کرد و عملکرد فوق العاده ای داشت اما لازم است که بدانیم بازی برگشت برابر رئال در سانیاگو برنابئو شرایط سخت و متفاوتی دارد "

" یوونتوس تیم خوبی نشان داده و توانست قدرت خود را ثابت کند اما باید همین کار را در بازی برگشت هم انجام دهد، رئال هم قهرمان فصل گذشته است و برای تکرار آن دست به هرکاری خواهد زد "

یووه پیروز بازی رفت بوده ..

" این درست است که بازی رفت در تورین با نتیجه 1-2 برای یووه تمام شده اما حالا رئال برای گذشتن از این مرحله با تمام قدرت بای می کند "

" یوونتوس تا این مرحله آمده و کار بزرگی هم انجام داده است، آن ها شایستگی خود را نشان داده اند و مقابل تمامی تیم ها با انگیزه و پرتلاش بوده اند، حالا یووه بدنبال چیزی بیشتر است و می خواهد فینال را هم تجربه کند "

پیش بینی شما ؟

" پش بینی دشوار است، اما می دانم که بازی سراسر هیجان خواهد بود و دو تیم برای رسیدن به فینال تلاش می کنند . یوونتوس با داشتن انگیزه بازی رفت و تمرکز می تواند از سد رئال بگذرد اگرچه ان تیم پر ستار در خانه بسیار خطرناک است "

63378400631269933232.jpg

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
دیوید به عنوان سفیر یوونتوس با هماهنگی و همکاری یونسکو به مالی سفر کرده ، و قراره یک سری پروژه های خیریه انجام بده اونجا

fru8_img-20150614-0009_thumb.jpg
fqmv_img-20150614-0010_thumb.jpg

32302196388965889905.jpg

+ پوگبا یک رگ مالیایی داره (البته ربطی به قضیه نداره)
+ مالیایی هم نشدیم .. لباس اصل یووه بدن بهمون
  • Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

ترزه گـه: " مانژوکیچ بازیکن مهمی برای یوونتوس خواهد بود."

Mario-Mandzukic-e1435066230277.jpg?admin

دیوید ترزه گـه اسطوره ی باشگاه در مصاحبه با اسکای اسپرت ایتالیا از حضور ماریو مانژوکیچ بازیکن جدید بیانکونری استقبال می کند و اصرار دارد که او بازیکن مهمی برای تیم خواهد شد.

مهاجم 29 ساله تیم ملی کروواسی پس از گذراندن تنها یک فصل در اتلتیکو مادرید به بانوی پیر ملحق شد و وظیفه ی دشواری برای جایگزینی کارلوس توز پیش رو دارد.

مهاجم سابق تیم ملی فرانسه که اکنون به عنوان سفیر باشگاه فعالیت می کند در مورد مانژوکیچ گفت:

" ماریو یک بازیکن مهم برای تیم ما خواهد بود و فردی است که به او اعتقاد داریم."

"او با اشتیاق تمام می خواهد در اینجا موفق باشد و به یکی از بازیکنان اصلی تیم تبدیل شود."

ترزه گـه که از او به عنوان یکی از اسطوره های بانوی پیر یاد می شود در دوران حضورش در یووه، در سال های 2000 تا 2011 در 318 بازی به میدان رفت و 171 گل به ثمر رساند.

79496558032754003852.jpg

+ مرسی امیر :53: . درست شد :53:

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amir_adp

amir_adp

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 111 ارسال

ترزه گـه: " مانژوکیچ بازیکن مهمی برای یوونتوس خواهد بود."

Mario-Mandzukic-e1435066230277.jpg?admin

دیوید ترزه گـه اسطوره ی باشگاه در مصاحبه با اسکای اسپرت ایتالیا از حضور ماریو مانژوکیچ بازیکن جدید بیانکونری استقبال می کند و اصرار دارد که او بازیکن مهمی برای تیم خواهد شد.

مهاجم 31 ساله تیم ملی کروواسی پس از گذراندن تنها یک فصل در اتلتیکو مادرید به بانوی پیر ملحق شد و وظیفه ی دشواری برای جایگزینی کارلوس توز پیش رو دارد.

مهاجم سابق تیم ملی فرانسه که اکنون به عنوان سفیر باشگاه فعالیت می کند در مورد مانژوکیچ گفت:

" ماریو یک بازیکن مهم برای تیم ما خواهد بود و فردی است که به او اعتقاد داریم."

"او با اشتیاق تمام می خواهد در اینجا موفق باشد و به یکی از بازیکنان اصلی تیم تبدیل شود."

ترزه گـه که از او به عنوان یکی از اسطوره های بانوی پیر یاد می شود در دوران حضورش در یووه، در سال های 2000 تا 2011 در 318 بازی به میدان رفت و 171 گل به ثمر رساند.

79496558032754003852.jpg

دمش گرم  عشقه این بشر ... ماشین گلزنی سابق  :8:

داداش 29 ساله نه 31  :3:

• Bianconero Amore, Principino, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

جیجی :

مارکیزیو، تنها بازیکنی با رنگ سیاه و سفید که من می شناسم!

Juventus_1.jpg

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

این هوادار خوش شانس چینی این سعادت رو پیدا کرد که دوساعت با ترزگل در خیابان های شانگهای بچرخه و اطراف و مناطق دیدنی شهر رو بهش نشون بده. 

مثل اینکه برای هوادارای چینی یه برنامه ای به نام "دو ساعت با ترزگه" تدارک دیده شده بود که این خانم برنده شده و به گفته خودش رویاش برای دیدن ترزگه و نشون دادن شانگهای به این اسطوره محبوبش به حقیقت پیوسته. 

c6l7fr22jd11qx93691d_thumb.jpg

aumsb15idgnjji73ujcn_thumb.jpg

zw3vnw7sstnqv1fmof78_thumb.jpg

ins2qokvfqk3svqa67qt_thumb.jpg

+ من تور لیدری م خوبه :1:  :fp:  ، نمیشه بیاد شهرمون من ببرم این ور اونور رو نشونش بدم؟  :141:  :141:  :141:

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

96809184085553117088.jpg

داوید دوست داشتنی چقدر جای خالیش تو تیم احساس میشه. (ببخشید که این واژه رو بکار میگیرم ولی) بی پدر هر چی میدادن بهش میزد تو گل. همونطور که میدونین بازیکنایی با سبک داوید رو Fox in the box می نامن، ولی انصافا داوید Master Fox بود. با میانگین تقریبا 17 گل در هر فصل و آمار 0.69 گل در هر بازی برای یووه، واقعا برای من یکی از بزرگترین مهاجمان نوک توی تاریخ فوتبال هست که از هیچ، واسه یووه گل میساخت.

یادت بخیر Trezegol :thank: 

• Bianconero Amore, mory, Principino و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دیوید با لاستامپا مصاحبه کرد :8:  :

"نگرانی؟ معلومه که نه.بهترین زمان برای تغییر بود ، اما حالا ما نیاز به زمان داریم ، هر چند می دونیم تو یوونتوس همیشه زمان کمه ... تیم خیلی اعتماد به نفس داره. مجموعه ای با توان رقابتی داریم و به بازی با کیه وو می تونیم ریکاوری کنیم.
یه بازیکن مثل شما هنوز تو تیم هست ، درسته؟ بله ، مانزوکیچ ۱۷ـِ من رو م یپوشه ، میتونه کمک زیادی بکنه.تعطیلات بازی های ملی زمان خوبی فرارسید و یووه همیشه تونسته که با تلاش بیشتر ازاین ضربه ها ریکاوری کنه. بعد از ۴ سال که فقط برنده شدن ، ممکنه مقداری شکست رو متحمل بشن.حالا لیگ زیباتر و متعادل تره.رم و اینتر شروع خوبی داشتن ولی در نهایت دوباره یووه برنده خواهد شد. "

پ.ن : خیلی بیشتر از چیزی که نشون میده یووه رو دوست داره :happy crying:

• Hossein Salehi, AAG, juve's fan و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

ترزه گـه: " یوونتوس به مسیر پیروزی ها بازخواهد گشت."

79608868739042491164.jpg

دیوید ترزه گـه اسطوره ی باشگاه یوونتوس در بخش پرسش و پاسخ در توئیتر باشگاه به هواداران  اطمینان داد بانوی پیر دوباره به مسیر پیروزی باز خواهد گشت. همچنین در ادامه در مورد شادترین لحظه هایش با بیانکونری صحبت کرد.

وضعیت فعلی تیم...

" باشگاه در این تابستان با تغییرات زیادی مواجه شد، به خاطر این که بازیکنان مهمی تیم را ترک کردند و بازیکنان جدیدی از راه رسیدند. حتی با وجود این همه تغییرات من متقاعد شده ام که این تغییرات برای ادامه موفقیت ها در باشگاه بسیار مهم است."

" امیدوارم، در واقع مطمئنم که تیم به مسیر پیروزی های خود بازخواهد گشت، به خاطر اینکه شکست ها همواره به بالاتر رفتن انگیزه کمک می کنند و شما را مجبور می کنند برای رسیدن به موفقیت سخت تر تلاش کرده و رشد کنید."

ماریو لمینا...

" ماریو لمینا بازیکن بسیار خوبی است و یوونتوس خرید فوق العاده ای از این بابت داشته است. در فرانسه صحبت های زیادی در باره ی او وجود دارد و همگی بر این باورند که آینده ی بزرگی برای این بازیکن وجود دارد."

خاطره انگیزترین دیداری که به یاد داری...

" بهترین و خاطره انگیزترین بازی برای من هنگامی بود که در هفته ی پایانی اسکودتو را در خارج از خانه مقابل اودینزه کسب کردیم. با حریف بسیار سرسختی روبه رو بودیم و در سوی دیگر دیدار اینتر و لاتزیو یک بازی باورنکردنی بود. در نهایت ما آن دیدار را برنده شدیم و پس از سال ها موفق شدیم اسکودتو را به خانه بیاوریم."

" گلی که بیش ترین علاقه را به آن دارم، در پیروزی 5-2 مقابل آتالانتا در برگامو به ثمر رساندم، به خاطر اینکه با به ثمر رساندن آن گل توانستم عمر سیووری را پشت سر گذاشته و بهترین گلزن خارجی باشگاه شوم. این موضوع مهم ترین موفقیت من در طول دوران حرفه ایم بود."

" همچنین گلی که با حرکت برگردان در مقابل کهکشانی ها در لیگ قهرمانان به ثمر رساندم نیز یکی از بهترین گل هایم است که لحظات خاصی برای ما رقم زد، به خاطر اینکه با ثمر رساندن این گل موفق به صعود به مرحله ی بعد رقابت ها شدیم."

پینتوریکو...

" الساندرو دل پیه رو بزرگ ترین بازیکنی بوده است که همراه او در خط حمله یوونتوس بازی کرده ام."

ترزه گـه اکنون به عنوان سفیر یوونتوس فعالیت می کند، آیا در آینده ی امکان دارد سرمربیگری را انتخاب کند...

" در این لحظه نقش من به عنوان رییس اسطوره های یوونتوس تمام وقت من را می گیرد! باید بگویم امروز سرمربی گری هدف اصلی من نیست. نقشی که در حال حاضر دارم هیجان انگیز است، به خاطر اینکه می توانم بیش تر یاد بگیرم و تجربه کسب کنم و امیدوار باشم به عنوان یک مدیر مشغول به کار شوم."

" یووه یک عشق منحصربه فرد برای من است. هنگامی که یک بازیکن جوان بودم به اینجا ملحق شدم و پس از ده سال دوران حرفه ای سرشار از موفقیت های بی نظیر به عنوان بازیکن آن را ترک کردم. علاوه بر موفقیت های ورزشی که در این سال ها به آن رسیدم، یک پیوند انسانیت با این جا داشتم و بسیار قدردان هستم که دوباره به اینجا بازگشتم."

در صورتی که به گذشته برگردی...

" تنها جامی که همراه با یوونتوس موفق به کسب آن نشدم جام لیگ قهرمانان است، بنابراین اگر بتوانم به گذشته برگردم و دوباره برای یوونتوس به میدان بروم، فینال لیگ قهرمانان مقابل میلان در ورزشگاه اولترافورد خواهد بود."

79496558032754003852.jpg

Spoiler

• Bianconero Amore, AAG, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

در تکمیل پست ممد فلورین :1:

-سلام دیوید ، مهم ترین چیزهایی که در سفر اخیرت به آفریقا به ارمغان آوردی چیست؟ 

• روز سه شنبه ما برای تامین آینده ی بچه هایی که من ملاقاتشان کردم بازی خواهیم کرد.فکر می کنم وقتی به نمایندگی یوونتوس به آنجا رفتیم لبخندی به لب های این بچه ها نشاندیم ، آن ها خیلی به فوتبال وابسته اند ، به خصوص فوتبال ایتالیا.آنها سوالات زیادی در مورد بازیکنان ما می پرسیدند ، فکر می کنم مهم ترین چیز این باشد که به انجا رفته و انجام پروژه ها و شروع پروژه های بعدی را بازبینی و تایید کنم.برای همین فکر می کنم بازی روز سه شنبه بازی مهمی خواهد بود ، چون به ادامه ی این پروژه ها کمک می کند و فراتر از این ها این رویایی برای بچه هاییست که دچار مشکل هستند و انگیزه ی زیادی برای نجات یافتن و پیشرفت دارند.

-دوست داری زوج هجومی تو در بازی ۳ شنبه مقابل بوکا چه کسی باشد؟

• مهم این است که گل بزنیم و اینکه به پروژه ی یونسکو کمک کنیم.ما الان ۴ مهاجم داریم و امیدواریم بیشتر هم بشوند ، راش ، نیکولا آموروزو ، توتو اسکیلاچی و من .این ها بازیکنان بزرگی هستند که تاریخ یوونتوس را شکل داده اند و برای هیمن برای من افتخار بزرگی است که که با آنها بازی کنم.

- آیا قبل از هر بازی مراسم مذهبی خاصی داری که به اجرا بگذاری؟

• مراسم مذهبی؟ نه ، اما واقعا دوست دارم بزنم.من روز قبل از بازی در هتل تمرکز می کنم. من همیشه تشویق می شدم ، چه در ورزشگاه خانگی و چه بیرون از خانه ، زیرا هواداران یوونتوس همیشه از ما پشتیبانی می کنند.

- پروژه ی مشترک یوونتوس-یونسکو چه اثری برای تو داشت؟

• این بچه ها به ما نیاز دارند ، و همچنین با این کار یوونتوس میتوانیم کمک های زیادی به آنها کنیم. با تماشای این بازی می توانید به یونسکو و به بچه ها کمک کنید.من شخصا به آفریقای مرکزی و مالی سفر کردم ، که هم وضعیت را مشاهده کنم ، تکمیل پروژه را تایید کنم و شاهد زندگی سخت این بچه ها باشم.به همین خاطر اطمینان دارم و همچنین امیدوارم بازی سه شنبه شب ورزشگاه مملو از تماشاگر باشد.چون همه چیز برای این بچه هایی ست که به ما نیاز دارند.فکر می کنم یاری خیلی زیادی می توانیم برسانیم.به همین خاطر این تجربه بسیار قوی و منحصربه فرد بود. علاوه بر این من احساس کردم وقتی به  عنوان یوونتوس آنجا رسیدیم  این بچه ها به ما لبخند زدند ، به یوونتوس و به ورزش. به همین خاطر می توانیم کمک زیادی کنیم.

- ما همه خوشحالی های بعد از گل مادرت را به خاطر داریم ، آیا او هنوز طرفدار یوونتوس است؟

• به خاطر این سوال زیبا متشکرم.مادر من هنوز یوونتوسی ست. در واقعا وقتی کار من با فوتبال تمام شد ، هر دوی ما ناراحت شدیم. چون او یک طرفدار افراطی است و حالا به شکل دیگری بازی های یوونتوس را دنبال می کند.ولی او همچنان به یوونتوس به شدت وابسته است.به هر حال من ده سال در یوونتوس حضور داشتم و او به خاطر احترامی که در نزد یوونتوسی ها دارد به یوونتوس دلبستگی دارد.

79496558032754003852.jpg

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بوفون بهترین دروازبان تاریخ است

• من هیچ کسی را ندیده ام که ثبات بوفون در ۲۰ سال اخیر را داشته باشد. از زمانی که در پارما بود سطح بسیار بالایی را حفظ کرده است.
  • او همیشه مصمم است ،  شگقت انگیزاست.
  • پوگبا؟  او آینده ی منحصر به فردی پیش رو دارد. ما داشتیم در مورد بوفون صحبت می کردیم ، او می تواند بوفن هافبک ها باشد ، اگر بتواند سطح فعلی اش را حفظ کند.
  • فکر می کنم او در راه کسب توپ طلا قدم برداشته است ، او همه چیز دارد و هنوز جوان است.
  • نتایج ابتدای فصل یووه؟ یوونتوس امسال وقت زیادی ندارد.
  • بازیکنان کلیدی یووه ، پیرلو ، توز و ویدال  اند ، پس آنها برای ترمیم تیم نیاز به زمان دارند.
  • من مطمئنم شما در برابر کیه وو می توانید تیم بهتری را ببینید ، این تیم پر از بنده است کسانیکه که می خواهند نشان دهند که لیاقت پوشیدن این پیراهن را دارند.
  • دیبالا؟ او آینده ی تمام و کمال در پیش رو دارد ، او قبلا خود را در پالرمو اثبات کرده است و اینجا هم همین کار را خواهد کرد.
  • من او در یک نقش بازی نمی کنیم ، اما وقتی او را می بینم یاد خودم در ابتدای ورود به یووه افتادم ، من جوان بودم ، می خواستم خودم را به مربی و کسانیکه می توانستند به پیشرفتم کمک کنند ثابت کنم.دیبالا همه ی این چیزها را دارد ، او آینده ی یووه خواهد بود.

پ.ن : تو خودت نمره ی بیستی و مث هیچکسی نیستی :8: :6: :worship:

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

تو سال 2000 و در چنین روزی ، داوید ترزگه اولین بازی خودش رو برای یوونتوس انجام داد  :8:

02111812082394512869_thumb.jpg

45622247615515671963_thumb.jpg

06276483261008073408_thumb.jpg

29941554060286016789_thumb.jpg

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

امروز صبح در مونته کارلو جایزه ی گلدن فوت را از آن خود کرد ، این جایزه هر ساله به بهترین بازیکنان بالای ۳۰ سال اعطا می شود ، قبلا دلپیرو ، ندود و باجو آن را کسب کرده بودند.

y4x8xuol2lbxfynypxam_thumb.png

مصاحبه :

• تیم به تعادلی که به دنبالش بود رسیده است  ، مطمئنا این فقط یک شروع بود ، اما تاثیر آمدن بازیکنان جدید قابل پیشبینی بود.

• تیم حالا منسجم تر شده است ، برد مقابل منچستر سیتی بسیار تعیین کننده بود ، نه فقط به خاطر ۳ امتیاز ، بلکه به خاطر اعتماد به نفس بازیکنان.

• حالا تیم در مقابل منچستر و جنوا پیروز شده و هدف همواره یک چیز است ، پیروزی.

• بازیکنان جدید کم کم جا می افتند و تیم به لطف کار فوق العاده ی آلگری شروع به درک یکدیگر کرده اند و حالا قوی تر شده اند.

• توصیه برای پوگبا؟ پل بسیار آرام ، متین است ، فصل تازه شروع شده است. او خوب کار کرده و می داند برای ما و برای تیم بازیکن بسیار مهمی است.سعی می کنیم او را حفظ کنیم زیرا او برای ما تبدیل به مهم ترین بازیکن شده است ، او خود این را به خوبی می داند و برای این منظور به خوبی تلاش می کند.

پ.ن : :8: :6:

• eⁿzº, alexdelpiero, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

بین بازیکنایی که بالای 15 گل زدن تو سری آ، با رکورد 123 گل در 127.4 دقیقه، سومه در رده بندی کلی.. #قاتل #موجی #آنری

رونالدو ------------ 58 گل در 118.2 دقیقه

ویری -------------141 گل 126.9 دقیقه

ترزگه ------------ 123 گل در 127.4 دقیقه

ج.روسی --------- 25 گل در 128.5 دقیقه

توز -------------- 39 گل در 133.1 دقیقه

شوچنکو --------- 127 گل در 135.2 دقیقه

میلیتو ------------ 86 گل در 136.7دقیقه

مونتلا ----------- 141 گل در 140.1 دقیقه

ایگوآیین --------- 39 گل در 141.3 دقیقه

زلاتان ----------- 122 گل در 145.6 دقیقه

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

ترزگل و چیرو فرارا بازی دیشب برابر بروسیا مونشن گلادباخ در جی استادیوم :

65072265654932329617_thumb.jpg

کپشن فرارا برای این عکس :

il mio presidente. #jlegends #bomber

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند