پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

nms7_co6fhjgwiae2u_7.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

با توجه به این که امشب از ابتدا در ترکیب قرار نگرفته، منتظره یه مصاحبۀ جدید از زامپارینی علیه آلگری باشید... :fp: :1:

• Bianconero Amore, Atomic Ant, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

به نظرم بهترین کار ممکن رو آلگری در مورد دیبالا کرد . فیکس بودن دیبالا واسه اولین بازی اروپاییش اونم تو منچستر اصلا خوب نبود .

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

به نظرم بهترین کار ممکن رو آلگری در مورد دیبالا کرد . فیکس بودن دیبالا واسه اولین بازی اروپاییش اونم تو منچستر اصلا خوب نبود .

ولی همین قدری هم که بود فوق العاده بازی کرد من مطمئنم تو آینده کاری می کنه آلگری مجاب شه که تو ترکیب اصلی قرار بگیره

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Senmorta و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
دقيقا دليل گذاشتن ديبالاي با انگيزه روي نيمكت اينه كه هر روز فوق العاده تر بشه تا يه توز ديگه تو خط حمله داشته باشيم و درواقع با فيكس كردن سيرش نميكنه. امروز هم با اينكه دير اومد و گل نزد اما عالي بود تو اون دقايق به عنوان مهاجم نوك و همكارياش با كوادرادو.
  • Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

حضورش کتملابه موقع بود و مدافع های سیتی رو مجبور به موندن تو زمین کرد و خیلی هم خوب بود به نظرم که وقتی اومد که فشاری برای تغییر نتیجه بهش وارد نشد و تو این بازی و بازی های بعدی کم کمک ترسش میریزه میتونه حتی تو لیگ قهرمانان هم فیکس بازی کنه :8:

یه صحنه بود که آگوعرو داشت گرم می کرد و اومد کنار بازیکنای یووه بارزا و پریرا و دیبی که داشتن گرم می کردن و واقعا ذوق مرگی دیبالا فوق العاده بود وقتی با آگوئرو دست داد :21:  به قول گزارشگر شبکه ی بین اسپورت : "هی هد ذ فیس آو ا بوی هو مییتس هیز آیدل !"

---> fmmwdcbmr80avuzik0zd_thumb.png

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

کلا چهره ش خیلی خوب ذوق زدگی رو انتقال میده ، تو شادی بعد از گل موراتا انگار از خود آلواریتو هم خوشحال تر بود.

juve16_976668b.jpg

+ شما هم بعد دیدن عکس پست نسیبه فکر کردید دیبالا از آگوئرو کوتاه تره ؟ :fp:  خیلی ریز به نظر میاد جلوش ، 4 سانت بلند تره ، امان از زاویه دوربین :fp:

++ چقدر این لباسمون خوشگله نامرد :435:

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 24 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

3 بار فیکس بوده : 2 گل و 1 پاس گل... #مرگبار

به مدیاست : خوشحالم که بازی کردم ولی هنوز باید بهتر بشم. این تیم باید به روال پیروزیای سابقش برگرده...

k2r8_cqlf-t3ucaabfnn.jpg

در اینستاگرام : این یووه واقعیه! تا آخرش. مرسی از همه بخاطر حمایتهاشون...

ngox_cqlfrz7uaaac5m6.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 25 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

جو استادیوم وحشستناک بود و کوریوگرافی سکوها هم فوق العاده...

09ul_cqlbfw4ueaan_a3_thumb.png  8fgg_cqlogl5usaarggq_thumb.jpg

فیلم کوتاهی که زیدش از این صحنه ها گرفته قبل از شروع بازی و در توئیتر گذاشته...

+ « باید سخت کار کنم چون تو یووه، همه به پیروزی عادت دارن... »

v4be_788.jpg

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 26 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

- واقعا بازيكن خلاق، باهوش و البته فداكاري ـه.

مشخصه كه براي موفقيت تيم حاضر به انجام هر كاري هست و زياد به خودش فكر نمي كنه. خودخواه نيست !

حركتش سر گل دوم مقابل سويا فوق العاده بود.

اميدوارم فيكس بودن ديبالا تداوم داشته باشه، چون استعداد بي نهايتي داره و بايد ازش تمام و كمال استفاده بشه.

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خیلی مونده تا کامل بشه .....تو جاگیریهاش مشکل داره و هماهنگی با مهاجم نوک خم همچنین اما با استعداده .

اما من زیاد راضی نیستم ضربه ازاد ها رو باید بده به هرنانس بزنه

واسه تیم همه کار میکنه و این مهمه

• Orphée, mory, Atomic Ant و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

یک خورده در جدال و ضربه زدن ها به توپ در محوطه جریمه از مدافعان حریف کم میاره و عقب تر است و یا این که توپ رو بد میزنه

• juve's fan, mory, Atomic Ant و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
دیبالا: " اسکودتو دست نیافتی نیست، تا پایان راه برای آن مبارزه خواهیم کرد."

52192409382419580767.jpg

پائولو دیبالا مهاجم جوان بانوی پیر معتقد است که اسکودتوی این فصل سری آ هنوز یک هدف قابل دسترس برای یوونتوس است.

بیانکونری تنها با کسب 5 امتیاز از شش بازی ابتدایی لیگ عملکرد ضعیفی از خود نشان داده است، اما مهاجم آرژانتینی معتقد است که اسکودتو برای یوونتوس تمام نشده است.

دیبالا در این باره در مصاحبه با خبرنگاران گفت:

" فکر نمی کنم تفاوتی بین عملکرد ما در اروپا و در سری آ وجود داشته باشد، با این حال، در اروپا تیم ها بازتر بازی می کنند و فضاهای خالی زیادی در اختیار حریفان قرار می دهند."
" اسکودتو ؟ هنوز برای ما یک هدف قابل دسترس است، به خاطر اینکه ما یوونتوس هستیم و همواره می خواهیم برای برنده شدن مبارزه کنیم. درست است شروع خوبی نداشته ایم، اما تا پایان راه خواهیم جنگید."

همچنین، دیبالا مصاحبه ی کوتاهی با اسکای اسپرت انجام داد و در مورد موراتا هم تیمی اسپانیایی اش صحبت کرد:

" من رابطه ی خوبی با آلوارو دارم، به خاطر اینکه قبل از پیوستنم به یوونتوس او به من  پیامی فرستاد و گفت که از حضور من در یوونتوس خوشحال است، حتی قبل از اینکه رایطه ی خوبی که در حال حاضر در اینجا داریم آغاز شود."
" همه ی ما در حال تلاش کردن هستیم، به خاطر اینکه تیم جوانی هستیم و هنوز باید رشد کنیم. اما آلوارو او بازیکنی است که برای رئال مادرید بازی کرده است و من فکر می کنم بتواند در اینجا به من کمک زیادی بکند."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• Bianconero Amore, Orphée, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

« ذهنیت یووه رو به سرعت یاد گرفتم، اینجا باید همیشه پیروز باشی. ما اسکودتو رو میخوایم... »

py8w_dddb.jpg

+ با متوسط سنی 22.5 سال، زوج موراتا-دیبالا، جوونترین خط حملۀ دور دوم CL بودن این هفته...

2k7p_md_thumb.png

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
دیبالا: " آلگری سرمربی فوق العاده ای است."

94928581231234943826.jpg

پائولو دیبالا مهاجم جوان یوونتوس از ماسیمیلیانو آلگری به عنوان یک سرمربی فوق العاده یاد کرد و در مورد دعوت شدنش به تیم ملی آرژانتین صحبت کرد.

مهاجم 21 ساله بیانکونری از زمان پیوستنش از پالرمو به یوونتوس در دیدارهای کمی به عنوان بازیکن اصلی به میدان رفته است، با این حال معتقد است برای رسیدن به ترکیب اصلی باید تلاش خود را بیش تر کند.

دیبالا در مصاحبه با اسکای گفت:

" او [ماسیمیلیانو آلگری] سرمربی تیم است و می داند که چگونه کارش را انجام دهد. او هر هفته با من صحبت می کند و به من خیلی کمک می کند. من فیلم های ویدیویی را که به پیشرفت و بهبود عملکردم در میدان کمک می کنند مشاهده می کنم، به خاطر اینکه من از پالرمو به اینجا آمده ام و شرایط در اینجا کاملاً متفاوت است."
" سرمربی تیم یک سرمربی فوق العاده است، او و همکارانش در تیم به من کمک می کنند تا رشد کنم و بر روی من کار می کنند تا عملکرد خود را بهبود بخشم."

با وجود غیبت لیونل مسی ستاره ی تیم بارسلونا، دیبالا به اردوی تیم ملی آرژانتین فراخوانده شده است، اما بازیکن جوان بانوی پیر از بازی کردن در کنار مسی استقبال می کند و امیدوار است روزی در تیم ملی آرژانتین در کنار او بازی کند:

" از این بابت تأسف می خورم که مسی نمی تواند در تیم حضور داشته باشد، به خاطر اینکه هنوز فرصت همبازی شدن با او را نداشته ام. حضور در کنار بهترین بازیکن جهان برای من بسیار خاص خواهد بود و در صورتی که این اتفاق بیفتد لحظه ی خیلی خوبی خواهد بود."
" قطعاً در دیدارهای آینده آرژانتین او را ملاقات خواهم کرد. من از دوستانم و هم تیمی هایم بابت دعوت شدن به تیم ملی تبریک های زیادی دریافت کردم."
" دعوت شدن به تیم ملی یک لحظه ی خاص در زندگی من خواهد بود، به خاطر اینکه با مهاجمین خوبی که داریم، می توانم تمام تلاشم را برای تیم ملی آرژانتین انجام دهم."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

« من اونچنان صاحب نظر نیستم ولی عجیبه که بهترین گلر تمام دوران توی لیست توپ طلا نیست... »

2tw_20150401_dybala3.jpg

:53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53: 

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

دعوتش به تیم ملی میتونه خیلی به پیشرفتش کمک کنه ، امیدوارم هر روز بهتر و بیشتر پیشرفت کنه تا خیلی زود ی سوپر استار آرژانتینی تو خط حملمون داشته باشیم . :8:  :8:  :8: 

واقعا پتانسیلش رو داره  :53:  :53:  :53: 

• Orphée, juve's fan, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

زامپرینی :

• امسال برای یوونتوس سال گذار است ، آسان نیست.بعد از بازی دومشان من برای بپه ماروتا یک پیام فرستادم و به او گفتم که آنها در خط حمله باید از زوج موراتا و دیبالا استفاده کنند.[دیباتا :8: :worship: ] حالا که اینکار را انجام داده اند می بینیم که بهتر بازی می کنند.

نایب رییس پالرمو ، Guglielmo Micciche  :

• من بابت فروش دیبالا متاسفم اما ما هرگز نمی توانستیم او را حفظ کنیم.اطرافیان پالرمو واقعیت ما را به درستی درک می کنند.
  • من روی او با جانم شرط می بندم! او یک پدیده است. داستان اون هیچ شباهتی به خوان مانوئل ایتوربه ندارد ، او بازیکنی عالیست اما عملکرد او نا امید کننده بودو رم تصمیم به فروش او داشت.

ایتوربه = نماد فلاپ :2laugh: :2laugh: :2laugh:

• juve's fan, Principino, Atomic Ant و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مارتینو مربی آرژانتین :‌

• ما شانس این را داشتیم که بازیکنی مثل دیبالا را دعوت کنیم
  • ما این کار را انجام دادیم تا او خود را با تیم آشنا کند و او بازیکنی با پتانسیل فوق العاده است.او در یکی از دشوارترین لیگ های جهان به یک ستاره تبدیل شده است.
  • او حالا باید خودش را در یوونتوس ثابت کند ، همانطور که اگر بازیکن ریورپلاته یا بوکاجونیورز بود باید اینکار را می کرد.
  • پائولو پسر خوبی است ، اگر ذهنیت خوبی داشته باشد ، ذبیعتا اتفاقات خوب هم به احتمال بیشتری روخ خواهد داد

• Principino, alexdelpiero, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

ما که از اول به این آلگری میگفتیم دیبالا رو بازی بده، واضح بود که بازیکن خوبی ازش در میاد، عمو ماروتا میدونه 40 تا به کی بده!

• alexdelpiero, Escanor, Alex2003 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی