پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

- دیبالا حالا 4 گل تو 10 بازی اولش برا یووه زده؛ 3 تا در سری آ و یکی در سوپرکاپ، دقیقا مثه توز.. [یکی از پیراهنهایی که بعد از بازی تعویض کرده] :

hj52_4.jpg

- دیبالا : لحظۀ مهمی در دوران بازیگریمه [دعوت به تیم ملی] چون بودن در تیم ملی آسون نیس

در حال حاضر، همه چی خوبه و باید از یووه تشکر کنم. عضوی از تیم ملی بودن همیشه یکی از آرزوهام بوده

اینجام برای یادگرفتن، اگرم بازم کنم خوشحالم. من که آماده م...

بازیکنی که بطور ویژه براش احترام قائل بودم بعد از اومدنم به ایتالیا، پیرلو بود..

تو لیگ ایتالیا با بازیکنای بزرگ زیادی روبرو شدم ولی پیرلو، خاص بود... #چرا #21

- سرمربی آرژانتین : دیبالا بازیکنی با پتانسیل شگرفه...

- استعدادیاب سابق پالرمو : دیبالا رو چطوری پیدا کردم؟ اتفاقی! وقتی رفته بودم کوردوبا برای بستن قرارداد وازکز در 2011...

- گتوزو : خوش شانس بودم که پائولو رو تمرین دادم. بازیکنیه که فرسنگها جلوتر از بقیه ست...

6kiz_2.jpg

- بارسی : دیبالا بازیکنی بسیار جوون با آینده ای روشنه. بازیکنی با کیفیتی فوق العاده...

vx6e_3.jpg

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Principino و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
گتوزو: " دیبالا می تواند در یوونتوس موفق شود."

36696198731600992958.jpg

جنارو گتوزو هافبک سابق میلان و تیم ملی ایتالیا معتقد است پائولو دیبالا در باشگاه یوونتوس می تواند به یکی از بازیکنان برتر دنیا تبدیل شود.

گتوزوی 37 ساله که پس از بازنشستگی  به حرفه ی سرمربیگری روی آورده است، در حال حاضر هدایت باشگاه پیسا را بر عهده دارد.

بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا در این باره به کانال تلویزیونی 2AngryMen :nish:  گفت:

" دو سال پیش به عنوان سرمربی پائولو، آینده ی خوبی برای او پیش بینی می کردم."
" من همیشه به این موضوع تاکید کرده ام که پائولو بازیکنی است که چندین گام از بقیه بازیکنان جلوتر است."
" پیشرفتی که او که او فصل گذشته همراه با پالرمو به نمایش گذاشت باید در یوونتوس ادامه داشته باشد و در صورتی که این اتفاق رخ دهد او می تواند به موفقیت های دوران فوتبالی خود برسد."

دیبالای جوان در نقل و انتقالات تابستانی امسال با مبلغ 32 میلیون یورو از روسانرو به بیانکونری ملحق شد و تاکنون در نه دیداری که برای بانوی پیر به میدان رفته است، چهار گل به رسانده است.

مهاجم جوان تیم ملی آرژانتین فصل گذشته 35 بازی برای پالرمو انجام داد و 13 گل به ثمر رساند. همچنین 10 پاس گل برای هم تیمی هایش فراهم کرد.

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

Spoiler

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مسی :‌

"به من اعتماد کنید ، پائولو کیفیت فوق العاده ای دارد ، آینده از آن اوست ...

او بازیکن فوق العاده ایست و آینده ی بسیار خوبی دارد ، ما مطمئنا در سال های آینده بیشتر از او خواهیم شنید."

ممکنه در مقابل پاراگوئه بازی کنه :fp:

• juve's fan, Principino, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

تو بازی دیشب آرژانتین حدود ۱۵ دقیقه بازی کرد ( به جای توز اومد تو ) و ۱-۲ تا موقعیت گلزنی رو هدر داد که خب شب خوبی نبود براش.

خدا رو شکر مصدوم نشد ، جای شکرش باقیه ، ما را به تیم ملی آرژانتین و موفقیتش چکار :nish:

• juve's fan, Principino, MaMpIeRo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

ویالی :‌من جرقه ای در چشمانش دیدم که فقط قهرمان ها دارند. در کنار کیفیت فنی ، او درک کار تیمی دارد و این او را متفاوت می کند.

اینو قبول دارم که واقعا روحیه اش و اون تشنگی و در خدمت تیم بودنش نشون از ژن یووه ای داره ، اما به نظرم چشم آبی بودنش تو این جرقه ای که ویالی دیده بی تاثیر نیست :1:

اکثر چشم آبی های یوونتوس ستاره های این تیم شدن : بوفون ، ندود ، مارکیزیو ، کاناوارو ---> پرابلم سالود ، آقا به جای استعدادیابی بزنیم تو کار بازیکن چشم آبی :nish:

واسه اینکه اسپم نشه ، امیدوارم زوج فرداش اگه قراره مانزو باشه ، نشون بدن که نسبت به بازی با رم هماهنگ تر شدن ، واقعا اون بازی که :fp:

• Principino, MaMpIeRo, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

فکر می کنم دیبالا باید به یک ترکوارتیستا و یا مهاجم سایه  تبدیل شود و البته تا همین جا هم اینکار را کرده . به این ترتیب می تواند در برابر تیم هایی که بازی را می بندند بازی کند.او دارد به این حال می رسد ، اما باید بیشتر تلاش کند و در مقابل دروازه به نسبت گذشته دقیق تر باشد.

نظرتون چیه؟

اولی که دیبالا رو خریدن ماروت گفت که دیبی می تونه پشت مهاجم بازی کنه اما الگری مخالفت کرد ، اما به نظر میاد که با توجه به ضعف هایی که دیبالا تو محوطه ی جریمه و گل کردن تک به تک ها داشته دیگه ناامید شده و سعی داره با دور کردنش از دروازه بهش کمک کنه که بیشتر تو موقعیت سازی نقش داشته باشه ، همون کاری که مولر داره می کنه تو بایرن.

من البته با تغییر پست بازیکن های جوون و بی تجربه مخالفم.

ناموسا تو بحث شرکت کنید :nish:

• Principino, MaMpIeRo, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

نظرتون چیه؟
اولی که دیبالا رو خریدن ماروت گفت که دیبی می تونه پشت مهاجم بازی کنه اما الگری مخالفت کرد ، اما به نظر میاد که با توجه به ضعف هایی که دیبالا تو محوطه ی جریمه و گل کردن تک به تک ها داشته دیگه ناامید شده و سعی داره با دور کردنش از دروازه بهش کمک کنه که بیشتر تو موقعیت سازی نقش داشته باشه ، همون کاری که مولر داره می کنه تو بایرن.

به نظرم نه مهاجم نوک و نه ترکوارتیستا براش مناسب نیستن، بهترین پست برا دیبالا به نظرم پشت مهاجم تو ۴۳۲۱ هست با توجه به تواناییش تو نفوذ و شوت های پای راستش، فرض کنید سمت چپ دیبی سمت راست کواد وسط موراتا، غیر قابل مهار میشیم.

دیشب هم به نظرم خیلی دیر اومد باید طرفای ۶۰ میومد. به قول پویا اگه بازیای بعدی فیکس نباشه یا الگری مرض داره یا پدرکشتگی :1:
  • Principino, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

اخه پای راستش خیلی از پای چپش عقبه ارش ، اصلا در حد هم نیستن . خیلی هم زود زمین می خوره و داورها هم خطا اعلام نمی کنن تو این صحنه ها . کلا وضعیت چند تا از جوونای تیم خیلی نگران کننده است ...

از لحاظ پاس کلیدی و دریبل و اینا عالیه ، اما اونم زیاد توپ از دست میده.

• Principino, alexdelpiero, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

اخه پای راستش خیلی از پای چپش عقبه ارش ، اصلا در حد هم نیستن . خیلی هم زود زمین می خوره و داورها هم خطا اعلام نمی کنن تو این صحنه ها . کلا وضعیت چند تا از جوونای تیم خیلی نگران کننده است ...

از لحاظ پاس کلیدی و دریبل و اینا عالیه ، اما اونم زیاد توپ از دست میده.

این سعی و تلاشت رو برای موجه جلوه دادن نیمکت نشینی دیبالا میستایم ...

• Principino, alexdelpiero, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

الان من نیمکت نشینیش رو توجیه کردم؟ :22:

دارم خصوصیات بازیش رو می گم ، از لحاظ کلاس بازی که زاتزا تو رویاهاش هم به دیبالا نمی رسه اما مسئله اینه که باید سعی کنه لااقل اگه توپ رو رد نمی کنه خطا رو بگیره و اینا رو من از امار هواسکورد می گم ، از لحاظ از دست دادن توپ فرق زیادی با زاتزا نداشته به طور متوسط اما خب توانایی هاش ، هوشش اینا کیلومترها از زاتزا جلوتره.

• Principino, alexdelpiero, VA}{ID و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

دیبالا کاملا توانایی بازی در پشت سر دو مهاجم رو داره. منتهی سوالی که ایجاد میشه اینه که در این صورت ترکیب تیم چی میشه؟ کوادرادو که نمیشه بازی نکنه. هافبک ها هم با همین 3 هافبک وسط لنگ هستیم، بشن 2 تا؟:1:

کلا الگری در این مورد مرض داره به نظرم.:1:

• Bianconero Amore, Principino, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

نظرتون چیه؟

از مربی که پادووین رو رجیستا بازی میده توقع دیگه ای ندارم :1: فکر میکنم دیبالا بازیکنی نیست که توی فضاهای بسته کارایی داشته باشه و مثل جووینکو یه فضا نیاز داره ولی خب حقیقتش نمیدونم دقیقا.ممکنه اشتباه کنم.به هرحال اونقدرا ازش بازی ندیدیم.باید صبر کنیم ببینیم چی میشه.

• alexdelpiero, El rey leon, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

چه هجومی آوردن سر الگری همه دارن بهش گیر میدن چرا این پسر رو بازی نمیدی .

اول از همه فیاض بهش گیر داد بعد از اون زامپارینی به تائید حرفای فیاض به الگری گیر داد بعد از اون هم سلطان ابالحسن الکساندر دلپیرو بهش گیر داده دیگه چه خبره ...

خود بارتزالی هم مویرگی یه جورایی به الگری کلید کرده این وضع بازیه 

مثل اینکه یا دیبالا رو باید بفروشن یا سر الگری رو زیر آب کنن . بالاخره باید سر یکیشون یه بلایی بیاد یا اینکه صلح کنن البته هنوز دعواشون نشده ..

• Bianconero Amore, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

زامپ :‌

• آلگری دارد دیبالا را نابود می کند.
  • پائولو آینده ی فوتبال است و در حالیکه این مربی توسکانی نیست! او باید آزاد بازی کند و خود را ارائه دهد. مانند استعدادهای بزرگ دیگری مثل مسی.
  • فکر می کنم یوونتوس سردرگم است ، من به این پسر گفتم که اول با پیشکسوتان داخل رختکن دوست شود ، اما من فکر می کنم بقیه به او حسادت می کنند.همانطور که در گذشته این اتفاق برای بقیه می افتاد.
  • اگر این روند ادامه داشته باشد ، من به دیبالا توصیه می کنم که یوونتوس را ترک کند. آرسنال و بارسلونا و همچنین اینتر و میلان با آغوش باز از مهاجمی چون اون استتقبال می کنند.

پ.ن : :22: :22: :22:

• alexdelpiero, El rey leon, VA}{ID و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

زامپ :‌

• آلگری دارد دیبالا را نابود می کند.
  • پائولو آینده ی فوتبال است و در حالیکه این مربی توسکانی نیست! او باید آزاد بازی کند و خود را ارائه دهد. مانند استعدادهای بزرگ دیگری مثل مسی.
  • فکر می کنم یوونتوس سردرگم است ، من به این پسر گفتم که اول با پیشکسوتان داخل رختکن دوست شود ، اما من فکر می کنم بقیه به او حسادت می کنند.همانطور که در گذشته این اتفاق برای بقیه می افتاد.
  • اگر این روند ادامه داشته باشد ، من به دیبالا توصیه می کنم که یوونتوس را ترک کند. آرسنال و بارسلونا و همچنین اینتر و میلان با آغوش باز از مهاجمی چون اون استتقبال می کنند.

پ.ن : :22: :22: :22:

کاملا داره درست میگه . 18 سالش نیست که بخواد رو نیمکت بشینه . الان تو بازه ای از دوران فوتبالشه که باید بازی کنه .
حالا مربی اعتقاد نداره به بازیش یا ترکیب تیم به هم میخوره در صورت بازیش ، دلیل نمیشه که آینده خودشو نابود کنه ، اونم به خاطر تیمی که وضعیت خودشم مشخص نیست .

در مورد بازی نکردنشم نظراتم به پوسا بسیار نزدیک است

• Bianconero Amore, Escanor, Georgia و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

قسمت اعظم بودجه ما تو تابستون صرف خرید این بازیکن شده هر وقت هم که بهش بازی رسیده انصافا بازی خوبی رو ارائه داده این که کومان نیست داره بهش اینجوری بازی میده نه به صورت ازاد به یووه اومده نه 18 سالشه دیبالا فقط به بازی مستمر برای رشدش نیاز داره و تنها بازیکنی تو تیم ما هست که میتونه تو بازی تفاوت ایجاد کنه و الگری اگه هر چی زودتر به نتیجه برسه که اصولا دیبالا برای چی خریده شده و باید باهاش چیکار کرد هم به نفع خودش هست هم به نفع یوونتوس 

+ نمیدونم حتما دیبالا هم ایتالیایی بلد نیست  :1:

• Bianconero Amore, alexdelpiero, El rey leon و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

اگه مصاحبه های الگری رو از اول در مورد دیبالا دقت کرده باشید به نکته ی جالبی میرسید ... اول میگفت دیبالا مهاجمه بدرد پشت مهاجم نمی خوره ... بعد الان اومده بر عکسش رو میگه  :22:  :fp:  خیلی به نظر من عجیبه قضیه ... 

• Bianconero Amore, mory, alex 4ever و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

بنظر من الان مشکل الگری در بازی دادن به دیبالا یه جورایی مربوط میشه به کوادرادو الان تنها سیستمی که میشه در اون این دو تا بازیکن با هم فیکس باشن سیستم 2-5-3 هست که خب  سیستم کارامدی در اورپا نیست و نه الگری توانایی اجرای درست اون رو داره ولی اگه بخواییم 2-1-3-4 بازی کنیم اونوقت کوادرادو که باید بشینه رو نیمکت تو 3-3-4 هم دقیقا این قضیه برای دیبالا اتفاق میافته شاید برای  همین الگری انقدر پیچیده و ضد و نقیض داره مصاحبه میکنه یا انقدر سیستم و لاین اپهای تیم رو تغییر میده ولی باید هر چی زودتر با خودش کنار بیاد وگرنه یووه میلان دیگری خواهد بود

+دوست دارم دیبالا به عنوان وینگر چپ تو سیستم 3-3-4 ببینم فکر میکنم تنها راه هست که میشه این دو نفر به صورت هم زمان بازی کنن 

• El rey leon, Escanor, Georgia و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

وازکز هم گفته که دیبالا باید منظم بازی کنه و چون مهم گل زدنه و من گاهی اوقات از اینکه پاس گل بدم بیشتر از گلزنی خودم خوشحال میشم.

• El rey leon, Escanor, Georgia و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

کلا آلگری کسی نیست که زیر فشار حرف دیگران بخواد کاری را انجام بده، البته به اندازه کنته لجباز نیست ولی کار خودش را هم می کنه. یکی از اخلاق های خوب آلگری این هست که بازیکنانی را که سال اول هست که در تیم هستند به راحتی بهشون بازی نمیده مگر در شرایط خاص و ویژه. یکی مثل کوادرادو که واقعا گره گشای آلگری شده و هیچ جایگزینی براش نداره.

در مورد دیبالا هم به نظر من یک مورد خیلی خاص هست. دیبالا خوراک سیستم فصل قبل یووه هست و کارایی بسیار بالایی توی اون سیستم داره. اگه بازیکنی توی تیم بود که باید دیبالا را بجای اون بازی می داد به نظرم صبور بودن آلگری در این زمین درست بود ولی بازی دادن به زاتزا و بازی ندادن به دیبالا عجیب ترین کاری هست که مربی داره انجام میده. دی ان ای قهرمانان تو وجودش هست و نگاهاش سرشار از عزت نفس و برتری طلبیش هست. نباید اجازه داد روی نیمکت نابود بشه.

به نظرم همینطوری کار داره به لجازی میرسه اگه فشار رسانه ها و اطرافیان بیشتر بشه شاهد نابود شدن استعدادش روی نیمکت خواهیم بود.

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی