پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
زیاد هم بهش فشار بیاد خیلی راحت میره یه تیم دیگه

این دیبالا مثل ایتوربه نیست زمین تا آسمون فرق داره فقط باید بهش فرصت داد این باید زیر دست ونگر باشه میترکونه

تا حالا دیدین مسی از کسی تعریف کنه بگه بازیکن خوبی هست تعریف نه تمجید

حالا شاید نیمکت نشینیش دلیلی غیر از فنی بودن هست
  • Bianconero Amore, juve's fan, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دقیقا مانچینی با کواچیچ همچین کاری کرد ، اول خواست پستش رو تغییر بده ، بعد با اینکه هر وقت تو بازی بود خوب بازی می کرد ، بازم نیمکت نشینش می کرد ، و در نهایتش هم از سر بی پولی فروختش. اونجا هم که رفت از تمرین ها و تاکیتیک های اینتر و اینکه رابطه اش با مانچو خوب نبوده انتقاد کرد. تاسف باره.

امیدوارم این اتفاق واسه دیبالا نیفته.

• juve's fan, MaMpIeRo, El rey leon و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 611 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

تا اونجایی که من حس کردم آلگری با سبک بازی دیبالا حال نکرده. میگن این جانشین توز هست. ولی تا این جا که من دیدم ازش خیلی با توز فرق داره دیبالا 1 لول از توز راحت تکنیکش قدرت دیریبل زدنش بالا تره اما نصف توز جنگندگی نداره. تمام کنندگی هم با تجربه به دست میآید بنظرم که تجربه هم نداره. به عبارت دیگه دیبالا سبک بازیش مثل مسی هست. یه جوارایی مثل مسی اما کاش نصف مسی بشه :1:. درکل این تیم یا جای الگری یا دیبالا.

• Bianconero Amore, alexdelpiero, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

با این روند، آلگری گورشو داره با دستای خودش میکنه

• Pouya, Alex2003 و Donnie از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

مشکل از الگریه

چون خودش هم نمیدونه چی میخواد. ماروتا مصاحبه کرده میگه الگری هیچ وقت بازیساز ازش نخواسته. بماند که داره با این حرفها الگری رو مقصر میدونه.و اگر هم دروغ نگه والگری ازش هم میخواست کاری نمیکرد

از طرفی هم میگه هرنانس هدف ما نبوده ودرکسلر بوده. پس چرا اگر هدفت نبود خریدیش؟

این چه مربی ای هست که برنامش مشخص نیست؟ خواسته هاش رو نمیگه. 

سیستمش مشخص نیست؟

ترکیبش مشخص نیست؟

تو هر بازی زوج خط حملش تغییر میکنه. تنها نقاط ثابت زمین دروازه بان وخط دفاعی هست. خط هافبک هم تازه داره به ثبات میرسه

تیم مربی ای داره که نه مدیریت بلده نه میدونه چی میخواد. بیخیال بیخیال هر چی شد شد. بازیکنها هم تو این فضا برای خودشون بازی میکنن. بیخیال بیخیال. داریم عادت میکنیم به گل نزدن وامتیاز از دست دادن

فقط زورش به دیبالا رسیده چون سنش کمتر از بقیه هست. میدونه با مانزوکیچ وموراتا و زازا نمیتونه کل کل کنه رفته سراغ دیبالا. 

• juve's fan, alexdelpiero, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1491 ارسال

فکر کنم با این عکس آرزوهاش رو به نمایش گذاشته.(عکس از طرفداری)

dy.jpg

• Bianconero Amore, Principino, Rahavard و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

باور کنید اگر همیشه دیبالا فیکس باشه حداقل 3 تا 4 گل آمار گلزنی تیم افزایش پیدا می کرد

• alexdelpiero, Escanor, Pouya و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

ضربه ایستگاهی قشنگ

دریبل ریز که منجبر به پنالتی شد

فرا از تله افساید و تک به تک شدنش

شوت زیبا که منجر به گل شد

و ....

واقعا بازی با آتالانتا نشون داد بازی ندادنش بهش یک بی انصافیه.

• mory, Principino, alireza.de710 و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

گل، پاس گل و پنالتی گرفتنش در یک بازی باعث مضحک نشون دادن توجیه های آلگری در بازی ندادنش تو مسابقات  قبلی شد

• alexdelpiero, Escanor, Pouya و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

در حضور دیبالا در ترکیب یووه، یوونتوس موفق شده 9 بار گلزنی کنه در حالی که زمانی که دیبالا در بازی حضور نداشته تنها 2 بار موفق به گلزنی شده

بیشترین شوت در چارچوب رو دیبالا در بین بازیکنای یووه داشته 10 تا

فقط پریرا (20) بیشتر از دیبالا (19) موقعیت گل برای یووه ایجاد کرده

فقط پوگبا (26) بیشتر از دیبالا (23) شوت به دروازه داشته

تنها بازیکن یووه که بیشتر از یک گل و یک پاس گل داشته

:pep: هیز کیپ اسکورینگ هیترز

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

r1lq43.jpg

• Bianconero Amore, mory, Principino و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال
dybala.jpg

La storia di Allegri, Dybala e Juventus

بحث داغ این روزهای یووه در مورد دیبالا و اینکه چرا با وجود تاثیر گذاری، الگری چرا کمتر بهش میدون میده این روزها داغ شده. میخوام مصاحبه الگری قبل از بازی آتالانتا، بعد از بازی آتالانتا، صحبتهای خود دیبالا ، باز مصاحبه مربی همین چند ساعت قبل و نهایتا تحلیل خودم رو اینجا بذارم. کل مصاحبه رو میذارم تا منظور رو کامل برسونه و قسمت های مرتبط با بحث رو هایلایت میکنم. شاید بشه اینطوری راحت تر در این مورد قضاوت کرد. قبل از اون لازمه بگم در این هفته ها و خصوصا بعد از بازی مقابل مونشن گلادباخ خیلیها از الگری بابت بازی ندادن به دیبالا از ابتدا انتقاد کردند خصوصا وقتی که در اواخر بازی به زمین اومد و در همین مدت کم در چند حرکت موثر یووه در کل بازی نقش داشت. اما الگری جواب این انتقادات رو نداد تا اینکه ...

مصاحبه سرمربی قبل از بازی با آتالانتا و همزمان با اوج گرفتن انتقادات (24 اکتبر):

سرتیتر:
مکس آلگری یوونتوس را برای تقابل با آتالانتا آماده می کند و پاسخ "دادگاه رسانه ای ایجاد شده" در مورد پائولو دیبالا را می دهد.

Spoiler

مصاحبه سرمربی بعد از برد 2-0 آتالانتا و با درخشش پائولو دیبالا (25 اکتبر):

سرتیتر: مکس الگری از برد 2-0 مقابل اتالانتا خوشحال است اما اعتقاد دارد "پائولو دیبالا باید از نظر فیزیکی بهتر شود، او همچنان قادر به درک اختلافات [ یووه و پالرمو ] نیست."

Spoiler

مصاحبه دیبالا بعد از بازی با آتالانتا (25 اکتبر):

سرتیتر: پائولو دیبالا با وجود گلزنی در پیروزی تیمش مقابل آتالانتا از خود انتقاد میکند: "این تنها راه پیشرفت من است."

Spoiler

دیبالا، فردای بازی آتالانتا (26 اکتبر):

سرتیتر:
پائولو دیبالا با انتقال از پالرمو به یوونتوس اذعان میکند "مسلما من تغییرات را حس می کنم."

Spoiler

مصاحبه سرمربی قبل از بازی با ساسولو (27 اکتبر):

سرتیتر: ماسیمیلیانو الگری مربی یوونتوس تاکید میکند "نباید به [ جایگاه ] سایر تیمها نگاه کنیم. ما باید به بردن بازیهای خودمان فکر کنیم."

Spoiler

نظر من:

خب با این مصاحبه ها و صحبت ها راحت تر میشه قضاوت کرد و به نتیجه رسید. اینکه من به شخص و شخصیت الگری علاقه دارم و جزء مربیای مورد علاقه م می دونمش کاملا مسئله ای جداست. بارها شده سر مسائل مختلف از الگری انتقاد کردم. اما در مورد دیبالا تمام و کمال حق رو به مربی میدم.

اول از همه فکر میکنم با کاری که فصل گذشته انجام داد بدون شک لایق احترام هست و اینکه این فصل با اعتماد به نفس بیشتری صحبت میکنه هم مسئله ای بعید و دور از انتظار نیست. البته در مواردی که در بازیهای قبلی به طرز زیرکانه ای سعی در توجیه شکست داشته و گاها خیلی سفت و سخت (برخلاف فصل قبل) روی مواضع اشتباهش وایساده بهش نقد دارم. در واقع این اعتماد به نفس گاهی به مرز غرور رسیده که خب باید درست بشه. اما در مجموع فکر نمیکنم سیره الگری در صحبت کردن و حتی در بعد فنی تفاوت چشمگیری با فصل گذشته کرده باشه که بخوایم شمشیر رو از رو براش ببندیم. البته با اونهایی که دائما و حتی از فصل پیش هم چشم بستند و از "بی برنامگی محض" حرف زدن و به تک تک اتفاقات تیم با عینک بدبینی و پیش قضاوت نگاه کردند، کاری ندارم. اون هم با وجود نتایج و البته در حداقل نصفی از اوقات، نمایشها و بازیهای تاکتیکی که به نسبت مهره های در اختیار داشتیم و البته به نسبت فصل قبل ترش. انتقاد به جا کاملا قابل درک هست و همونطور که گفتم خود من بارها انتقاد کردم اما "انتقاد کاریکاتوری" نه. از بحث دور نشیم، در مورد این اتفاق اما به نظرم بعضی دوستان دچار سوء تفاهم شدن.

1: اینکه با دیبالا بیشتر گل زدیم و بدون دیبالا (خیلی) کمتر رو تا حدی قبول میکنم. تا حدی چون صرف حضور دیبالا همه چیز نیست. اما خب مسائل و دلایلی که خود الگری توی مصاحبه ش میگه، به نظرم این مسئله رو تحت الشعاع قرار میده.

2: با وجود همه این صحبتها، بازهم دیبالا بیشتر از سایر مهاجمها بازی کرده و در مجموع تیمی هم هفتمه. بعد از بوفون و مدافعان و پوگبا! در واقع خیلی از این انتقادات به بازی با مونشن گلادباخ برمیگرده.

3: بازی با مونشن من با ذخیره بودن دیبالا مشکلی ندارم. در واقع دلایل رو برای فیکس نبودنش کافی میبینم. اما اینکه دیر به بازی اومد رو قبول دارم. باید زودتر (ایده آل: 10 دقیقه بعد از شروع نیمه دوم) به بازی میومد. این دیر تعویض کردن مشکل همیشگی مکس بوده و از اول هم بهش در این مورد انتقاد داشتم. یوونتوس الگری همیشه نیمه دومها بهتر بوده. شاید این تفکر تو سر مربی رفته که نباید با تعویض پیشرفت مداوم تیم تا پایان بازی رو مختل کنه که تفکر کاملا درستی نیست به نظرم.

4: این نکات رو کنار هم و بعد کنار صحبتهای الگری و خود دیبالا قرار بدید:

- دیبالا بازیهای مهم و بزرگ اغلب روی نیمکت بوده و در بازیهای کوچکتر (به لحاظ اسمی و حواشی اطراف اون) بازی کرده.
- بازی با سیتی نبود و بردیم و کسی انتقادی رو متوجه کادر فنی ندونست.
- در صحبتهای الگری بود که از بعد از بازی سیتی تصمیمش رو در مورد دیبالا گرفته؛ یعنی شاید در اون 9 دقیقه حضور در زمین، یا قبل و یا بعد اون چیزی توی روحیه بازیکن دیده که اون رو آماده اینطور بازیها نمیدونه هنوز.
- از دیبالا به عنوان جانشین توز یاد میشه. توز از تاثیرگذارترین مهره های یووه ی دو فصل اخیر یووه بوده.
- دیبالا 21 سال سن داره.
- برای انتقال دیبالای 21 ساله 40 میلیون یورو پرداخت شده.
- دیبالا از پالرمو اومده و در اون تیم همه کاره بوده. حالا شاید با این ذهنیت به یووه میاد که اینجا هم همون مسئولیت رو خواهد داشت.
- از طرفی اعتماد به نفس حاصل شده توی پالرمو و از طرفی استرس برچسب 40 میلیونی و جانشینی توز کاملا پتانسیل خراب کردن کار یک بازیکن 21 ساله رو داره.
- و جالب اینکه مثال جووینکو از گذشته و پوگبا از حال هم جلو چشم هستند و ثابت میکنن فشار، مسئولیت بیش از حد دادن و انتظار بیش از حد داشتن از یک بازیکن جوون یا کسی که در تیمِ کوچکتر ِ قبلیش ستاره بوده با بازیکن میتونه چیکار کنه و البته مثال برعکس که الگری با این سبک بازی گرفتن از موراتا، چقدر در پیشرفت روز به روزش موثر بود در فصل گذشته.
- اینکه یک نفر بخواد وارد این توهم بشه که ستاره تیمه و بدون اون تیم به مشکل میخوره یه بازی باخت - باخت رو پیش میاره؛ هم خودش و هم تیم ضربه میخورن. کاری که داشت در مورد کوادرادو انجام میشد مثلا و الگری بهش اشاره کرده.
- و تمام این مسائل رو خود دیبالا مستقیما و تلویحا تایید میکنه.
- اینکه الگری قبل از بازی آتالانتا و درخشش دیبالا از تصمیمش دفاع کرده، نشون میده از اصولش عدول نکرده. در حالی که فکر میکردم فقط بعد از بازی این حرفها رو زده که خب در اونصورت جای نقد داشت 4.gif و البته بازی فردا دیبالا باید فیکس باشه در غیر اینصورت لجبازی هم وارد رفتار صحیحِ تا به اینجاش در قبال دیبالا میشه که این خوب نیست. ضمن اینکه باز هم دلایل بالا رو زیر سوال نمیبره. به نظرم نباید نگاه تک بعدی به اینجور مسائل داشته باشیم.
- کاملا عقیده دارم این طرز بازی گرفتن از دیبالا توی پیشرفت و درخششش تاثیرگذار بوده و اون حس بدی که پویا از صحبتهای اخیر مربی گرفته رو نگرفتم. در تمام مدت از عباراتی مثل "انتقادات رو قبول میکنم" استفاده میکنه و خیلی متمدنانه برای تصمیماتش ادله میاره. اتفاقا مربی ای که بتونه از تصمیماتش دفاع کنه شخصیت بهتری از خودش نشون داده. و نهایتا فکر میکنم الگری برای دیبالا میتونه ترنس فلچر برای نیمن باشه. با این تفاوت که الگری سیاست کارآمد تر و منعطف تری پیش گرفته 4.gif
- تبصره کلی: زمان میتونه مسائل رو ثابت کنه، تغییر بده و یا کاملا زیر و رو کنه.

پ.ن: وجداناً قرار نبود انقدر بشه facepalm.gif

• Hossein Salehi, Bianconero Amore, juve's fan و 24 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

26537251182347146642.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6446 ارسال
  • LocationRasht

اینطوری که گاتزتا نوشته، دیبالا تموم بازیای فصل قبل توز رو دیده و آلگری میخواد به همون شکل ازش استفاده کنه، هر چند پتانسیلشو بالاتر از اینا میدونم ولی از طرفی دلم خیلی واسه گلای زودهنگام توزوار تنگ شده که خیلی بازیارو واسمون درآورد... نمودار هم نشون میده که بیشتر ازش تو کناره ها کار کشیده شده و پشت محوطه حوزه استحفاظی توز بود. چیزی که دیبالا تو بازی با آتالانتا بهش نزدیک شده...

358iwuiu71wzl0l7vhsi_thumb.png

• Bianconero Amore, Juventus FC, mory و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اگر آلگری کرم نریزه و بازی دادنش رو مداومت بده قطعاً جای توز رو میگیره و حتی بهتر از اون میشه

• MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4165 ارسال

نمی دانم قطر ران پای این بازیکن چقدر است؟

ولی چقدر دیشب روی زمین میفتاد و خیلی ضعیف است از نظر بدنی...

باید به داروخانه باشگاه بره و خودشو تقویت کنه.............

• Bianconero Amore, Atomic Ant, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

نمی دانم قطر ران پای این بازیکن چقدر است؟

ولی چقدر دیشب روی زمین میفتاد و خیلی ضعیف است از نظر بدنی...

باید به داروخانه باشگاه بره و خودشو تقویت کنه.............

نمیدونم جواب بده یا نه ولی یک دوره بارگیری سوماتروپین نیاز است هرچند ممکن است افاقه نکند.پس همی لازم به میان آید که بیش،زمانی را به تن سازی به ویژه نیمه تحتانی بدن وام دارد شاید مشکل از میان شانه خالی کند که اگر چنین نگشتندی پس باید طاقت نمود تا علاجی دیگر بکار آید.

• Bianconero Amore, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

"هیچکس کیفیت او را زیر سوال نمیبرد. اینکه او بازی کرده چیزی را عوض نمیکند، اما بعد از بازی مقابل منچستر سیتی من تصمیمم را گرفتم."

نمی دونم چرا فک کرده که همه ی بازی ها مث بازی با منچستر سیتی هست ، اونجا ما تیمی بودیم که تحت فشار بودیم ، و خب مانژو و مراد بیشتر به کار می اومدن ، حالا چون اون بازی رو بدون دیبالا بردیم دلیلی نداره عنتر و مونشن رو رو هم ببریم.

• Atomic Ant, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دیبی بعد از بازی با امپولی :

• ما می خواستیم ببریم و به همین خاطر خوشحالیم.
  • بعد از دریافت گل زودهنگام ، ما واکنش خوبی داشتیم و لایق پیروزی بودیم.بازیکنان بسیار خوبی هستند که عملکردشان خوب است ، بنابراین حتی ذره ای از نیمکت نشین بودن در این بازی ناراحت نیستم.
  • من بسیار خوشحالم وقتی که فرصت کمک به تیم را به دست می آورم همیشه تمرکزم را حفظ می کنم.متاسفانه در این ورزش فقط ۱۱ نفر از ابتدا می توانند به میدان بروند.
  • ما معتقدیم که بهترین تیم ایتالیا هستیم و می خواهیم این را ثابت کنیم. بازی بعدی برابر میلان یک مسابقه ی عالی برای ادامه ی این روند خوب است.

=-=-=

فکر می کنم آلگری دوست داره یه یار تعیین کننده و به اصطلاح گیم چنجر رو نیمکت داشته باشه. تو همون تابستون هم گفته بود که ترکیب نیمکت مهمتر از لایناپه و الان هم مشخصه ، امروزم گفته که لزوما اگه یکی روی نیمکته و یکی فیکسه به این معنی نیست که فیکسه بهتره از نیمکت نشینه باشه :دی گفته تغییراتی تو بازی باید باشن که تعیین کننده باشن ، تعویض دیبالا هم از اون جمله بود.

• juve's fan, mory, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دیبی قبل از بازی امشبشون با برزیل :‌

• قبل از اینکه کمپ یوونتوس را به مقصد آمریکای جنوبی ترک کنم ، هم تیمی هایم در یووه به من گفتند که که نترسم و اجازه ندهم که مرعوب شوم.
  • حتی برزیلی های تیم مثل هرنانس ، ساندرو و روبینیو و نتو به من گفتندکه نترسم.
  • من محکوم به پیروزی ام ، و گرنه باید تاوان پس بدهم ، چون در رختکن چیزهای زیادی در گرو است [فکر می کنم منظورش جایگاه ثابتش در تیم باشه.]
  • در پالرمو ، من چنین فشاری را احساس نمی کردم که الان در یوونتوس احساس می کنم. همین فشار را هم در بازی های ملی باید تحمل کنم.
  • یووه به رشد من کمک کرد ، زیرا باشگاهی است که تنها به پیروزی فکر می کند ، این چیزی است که من همواره در زمین باید رویش متمرکز باشم ، پیروزی!

• juve's fan, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

63095049231889776526.jpg

کسی نگفت امروز تولد این سوئیتیه  :hang: 

تولدت مبارک پائولو  :53:  :53:  :53: تا همین الانش فوق العاده بودی، با همین فرمون جلو برو  :1:  :53: 

• Bianconero Amore, mory, Delle Alpi و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی