پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

انگیزه و امید و شورو شوق تو مصاحبش زیاد بود

امیدوارم بهترین بازیاشو برا یوو انجام بده

عکس های دیبالا با دوست دخترش مدتی دیگه نیست کسی نیست ازشون بزاره :1:

• Orphée, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^^

:1:  :1:  :1: 

ScoU7_t.jpg

kxXag_t.jpg

vrvwG_t.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

Picciriddu

تو زبان ایتالیایی و منطقه سیسیلی به پسر بچه ها قبل از 10-11 سال میگن .

همون لقب اولش بهتره !

• Orphée, juve's fan, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

وارث پیراهن آندره آ پیرلو و زین الدین زیدان

پائولو دیبالا می گوید که توانایی لازم برای به ارث بردن پیراهن شماره 21 که پیش از این تن آندره آ پیرلو و زین الدین زیدان بوده است را دارد.

این مهاجم آرژانتینی امروز به طور رسمی در رسانه ها معرفی شد و با شبکه رسمی باشگاه مصاحبه کرد.

"بودن در اینجا و پوشیدن پیراهنی که مدت ها در انتظارش بودم احساس فوق العاده ای است."

"من شماره 21 را برگزیدم چون سن من است ، همچنین در گذشته شماره بازیکنان بزرگی مثل زین الدین زیدان و اخیرا آندره آ پیرلو بوده است."

"آنها بازیکنانی هستند که تاریخ را نوشته اند و من می خواهم جا پای آنها بگذارم."

بازیکن سابق پالرمو از جو پیرامون باشگاه نیز شگفت زده است.

"من واقعا در اولین روز حضورم در این جا شگفت زده شدم. روز بازی با یوونتوس ، روزی که یوونتوس اسکودتو را برنده شد ، روز عجیبی بود."

"رسیدن به روزی که هواداران اسم من را فریاد بزنند فوق العاده است . از حضور در این خانواده خوشجالم و امیدوارم گل های زیادی به ثمر برسانم."

• AAG, Orphée, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

21  :528: 

c1Awg_t.jpg

• Orphée, Juventus FC, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
راجبه ^ این قضیه خیلی هم بد نشد
درسته دیبالا 1/10 کلاس زیدان و پیرلو رو نداره الان
اما از خدیرا که بهتره
حداقلش میدونیم یخورده ظرافت داره ، یخورده تکنیک داره
دو سه تا فری کیک گل زده تو پالرمو
ممکنه دو سال دیگه سوپر ستاره بشه [ صرفا ممکنه :fp: ]
  • Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

عکسی از دوران نوجوانی دیبالا در تیم اینستیتوتو کوردوبای آرژانتین ( نام کامل تیم: اینستیتوتو اتلتیکو سنترال کوردوبا :1:)

46687776689054709736.png

35347879861838156967_thumb.jpg

[برای مشاهده ی تصویر در اندازه ی واقعی بر روی عکس کلیک کنید]

+ این لقب La Joya رو فکر کنم از همون موقع بهش دادن  :39:. همین رو به کار ببریم بهتره، خوشگل تره تا واژه پیکادیلو (Picciriddu :fp:  :1: 

++ آرش. از قصد گفتم  :1: پیکادیلو(پیکادیو) اسم یک غذای آمریکای لاتینه که شبیه دلمه ی خودمونه  :megusta: 

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
^^^^پيكاديلو نه، پيچي ريدو :1: هرموقع دروازه خالي زد ميتونيد اين لقب رو بگيد حرصتون خالي شه :2laugh:
  • Orphée, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
c8ur_img-20150722-0001_thumb.jpg

Legend vs future
  • Orphée, juve's fan, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

امروز ساعت 1 بعد از ظهر سوال و جواب زنده هوادارا از دیبالا هست ( Q & A) 

با استفاده از هشتگ #Askdybala و @Juventusfcen در تو-ییت-ر

تصویر

LA STORIA INFINITA

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

^^^^^

ستاره جدید یوونتوس امروز به سوالات هواداران بیانکونری پاسخ داد ! پائولو دیبالا که به تازگی به یووه پیوسته و اولین فصل حضورش را در این تیم تجربه می کند ، امروز به طور آنلاین پاسخ هوادارانش را در توئیتر داد .

بازی کدام بازیکن را دوست دارید ؟

" الساندرو دل پیرو، یک بازیکن بزرگ و فوق العاده "

خالکوبی های که بر روی بازوهایت دارید چیست و چه معنی می دهد ؟

" این خالکوبی ها را واقعا دوست دارم ، اما معنی آن ها را با عرض پوزش برای خودم مخفی نگه خواهم داشت ! "

چه خاطره ای از تیم اینستیتوتو کوردوبا داری ؟

" خیلی خاطره دارم، متاسفانه ما در آنجا مدیریتی برای توسعه تیم نداریم اما من همیشه طرفدارن آن خواهم بود "

چه نوع موسیقی را دوست داری ؟

" کوکبیا آرجنتینا را ترجیح می دهم "

بُت تو در کودکی ؟

" رونالدینهو برای من یک قهرمان و یک فرد رویایی بود ، همیشه حتی در زمین هم لبخند به لب داشت "

چه شد که مشتاق به بازی کردن فوتبال شدی ؟

" خانواده ام باعث شد، پدرم بسیار به علاقه مند به فوتبال بود و دو برادر بزرگترم که فوتبال بازی می کردند "

چه چیز ایتالیا را دوست داری ؟

" من غذاها و دستپخت ایتالیایی ها را دوست دارم و همچنین فوتبال بسیار رقابتی شما را ، سری آ یک رقابت بزرگ است "

اولین برداشت های تو از وینوو (کمپ تمرینی یوونتوس) ؟

" من بسیار تحت تاثیر آین مجموعه قرار گرفتم ، درست بخوبی زمانی که برای بازی در استادیوم هستم "

چه رویاهایی برای این فصل داری ؟

" کسب پنجمین قهرمانی پیاپی ، این می تواند یک اتفاق تاریخی باشد "

پشت مهاجم هدف و یا مهاجم دوم (وینگر) ؟

" من در هر دو پست بازی کردم ، ترجیح می دهم بین این دو باشم "

طلسم به همراه داری ؟

" نه ، من طلسم ندارم . فقط پیش از وارد شدن به زمین از پدرم می خواهم که کمکم کند "

در تیم بیشتر وقتت را با چه بازیکنانی هستی ؟

" بیشتر با بازیکنان آمریکای جنوبی بدلیل زبانشان ، اما همه خیلی به من کمک می کنند "

تصور از لیگ سری آ در کشور آرژانتین ؟

" در کشور من،  فوتبال ایتالیا بخصوص یووه را خیلی نگاه می کنند . گذشته از این یووه یکی از قدرتمندترین تیم ها در جهان است "

شادی پس از اولین گل چگونه خواهد بود ؟

" نمی دانم، آن لحظه خواهید دید که چگونه واکنش نشان می دهم . هیجان بزرگی خواهد بود "

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

^‌ ^ 

سهیل، اونی که گفته کومبیا آرجنتینا (cumbia argentina) هست که یه نوع رقص و موسیقی لاتینه. شروع این سبک از کلمبیا بوده و توی آرژانتین هم از قذیم موسیقی شناخته شده ای بوده. اما از دهه 90 میلادی رفته رفته معروف شد و مردم بیشتری در سطح کشور بهش توجه نشون دادند.

این ویدیو رو ببینید :

Spoiler

یه جورایی شبیه سالسا هست.

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

amir_adp

amir_adp

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 111 ارسال
من ازش سوال کردم ، راسته که میخوای واسه بازی تو نیوکمپ تا کاتالان شنا کنی؟!
فعلا اینطوری شده :|
شماهم همینو بپرسید، سوالی ک زیاد تکرار بشه رو جواب میده!
  • Bianconero Amore, Orphée, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

جیجی :

مارکیزیو، تنها بازیکنی با رنگ سیاه و سفید که من می شناسم!

Juventus_1.jpg

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

پائولو دیبالا ، اقرار کرد که از گل زدن در اولین بازی رسمی اش برای یوونتوس بسیار خوشحال است.

" امروز حس بسیار خوبی داشتم و گل زدن با پیراهن یوونتوس آن هم در چنین بازی ای برایم بسیار شگفت انگیز است.

"باشگاه سرمایه گذاری قابل توجهی روی من داشته است. سعی می کنم جواب اعتماد مربی و بازیکنان تیم را با تلاش زیاد ، به خوبی پس بدهم.

"هدف این باشگاه‌، همیشه بردن است. همه هم تیمی ها و اعضای دیگر باشگاه این موضوع را بارها به من گفته اند. امروز پیروز شدیم و از حالا می توانیم توجهمان را به چالش بعدی معطوف کنیم.

"من این پیروزی را به خانواده ام که از خانه بازی مرا تماشا کردند ، تقدیم می کنم."

+ به دوست دخترشم تقدیم کرده پیروزیش رو.  :1: 

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

41663208951206356185.jpg

بعد گل به اطرافیاش با دست اشاره کرد بیان دنبالش بعدم رفت توی بغل پوگبا که بهش پاس گل داده بود.با همه خوشحالیشو تقسیم کرد.خیلی حال کردم با این حرکتش.

1 (1) :8:

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

این بازیکن روابط عمومی خوبی داره

اما در مساله فنی به گفته یکی از دوستان تا حد دو متر نیز توپ نمیتونه حمل کنه وقتی چند بازیکن اطرافش قرار میگیرن

• alexdelpiero, amin_delpiero_juve, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

بدترین کاری که میکنه ، توپ رو میندازه جلو میدوه دنبالش و بهش نمیرسه ... کاری که کومان خیلی توش وارده  :1:  :fp: 
تو تاپیک کومان هم یه بار گفتم چقدر از این حرکت بدم میاد ، بازیکن باید با تکنیک دفاع رو جا بذاره نه صرفا سرعت .. امیدوارم دیگه از این کارا نکنه ، خیلی رو اعصاب منه این حرکن  :22:  :fp: 

شوت فوق العاده ای زد ...  :worship:  :worship:  :worship:

• Bianconero Amore, juve's fan, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

دیبالا ، یک خرید عالی

لوچیانو موجی مدیر سابق یوونتوس در صحبتهایی  به تمجید از خرید جدید یوونتوسی ها ، پائولو دیبالا پرداخت و تاکید کرد  که " او گلهای بسیاری در فصل پیش رو به ثمر خواهد رساند "

موجی بر این باور است که اکنون که بیانکونری توز را از دست داده این ستاره جوان میتواند به کمک آنها بیاید و یوونتوس را در این فصل نیز همچنان مدعی کسب عنوان اسکودتو معرفی کند.

وی در مصاحبه با توتو مرچاتو وب گفت:

" این یوونتوسی که من میبینم همیشه در بالاترین سطح قرار دارد و تقریبا دست نیافتنی به نظر میرسد ، آنها همواره مدعی اول قهرمانی در ایتالیا هستند "

" تیم به خوبی جوانگرایی  شده و ترک تیم توسط پیرلو نیز مسئله اجتناب ناپذیری بود که یوونتوس باید با آن روبرو میشد "

" به نظر میرسد که با جدایی کارلوس توز از تیم گلهای زده بیانکونری کاهش محسوسی پیدا کند زیرا که همه ما میدانیم شاید ماریو مانژوکیچ نتواند به تعداد گلهای توز در یک فصل برای یوونتوسی ها دست پیدا کند ولی من معتقدم دیبالا خرید بسیار خوب و هوشمندانه ای بود و میتواند در این زمینه کمک بسیاری کند "

" من معتقدم که دیبالا میتواند در فصل آینده با پیشی گرفتن از بقیه ، گلهای زیادی به ثمر برساند "

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

چه انتظاری از دیبالا داشته باشیم ؟!

uhs71kmnb3c2ja06obll.jpg

با دو گل پیاپی که بازیکنان تازه وارد یوونتوس ، پائولو دیبالا و ماریو ماندژوکیچ ، در دیدار سوپرکاپ به ثمر رساندند ، شروع یک عصر جدید در حیات بیانکونری را به بهترین نحو نوید دادند. بعد از گل با ضربه سر بازیکن کروات ، شوت دیدنی دیبالا جام را برای یوونتوس قطعی کرد.

شاید این تنها یک گل ساده به نظر آید ، ولی برای بازیکنی تازه وارد این گل اهمیت بسیاری در رابطه با هماهنگی و نزدیک شدن او به دیگر هم تیمی ها و هواداران دارد. مخصوصا اگر بدانیم که دیبالا از خریدهای گرانقیمت تاریخ یووه محسوب می شود ، خریدی با هزینه 32 میلیون یورو که با در نظر گرفتن بونس ها به 40 میلیون هم می رسد.

عملکرد دیبالا طی بازی ها پیش فصل همانند فوندانسیونی است که او می تواند فصل پیش رو را روی آن بنا کند . در حالیکه به بازی با اودینزه در روز یکشنبه آینده نزدیک می شویم ، به احتمال فراوان دیبالا زوج ماندژوکیچ در حط حمله خواهد بود ، جایی که مصدومیت آلوارو موراتا انتخاب را برای ماسیمیلیانو آلگری ساده تر کرده است. با توجه به مصدومیت آلواریتو ، دیبالا ماه ابتدایی فصل را فرصت خوبی برای وفق یافتن با تیم و درخشش می بیند.

مصاف های پیش فصل تا حدودی شرایط ضد و نقیض داشتند . طبیعتا دیبالای مستعد گوشه ای از توانایی های خود را به نمایش گذاشته است. این در حالی است که در مقاطعی هیجان بیش از حد عملکرد او را تحت الشعاع قرار داده است. مانند زیاده روی او در سوپرکاپ و عصبانیت آلگری ، چیزی که بعد ها سرمربی ، به عنوان یک شمشیر دو لبه در عملکرد یک بازیکن جوان از آن یاد کرد -هیجان و شور و شوق فراوان قدرت تصمیم گیری را تحت الشعاع قرار می دهد.-

اما همچنان راه طولانی پیش روی پائولوی جوان است و این می تواند دلیلی بر گرانقیمت ترین خرید تاریخ مدیریت آندره آ آنیلی باشد. یک فصل بسیار خوب با پالرمو، باشگاه های بزرگ اروپا را جذب دیبالا کرد. توانایی بسیار بالای او با پای چپ و قدرت گلزنی و گل سازی توامان ، جایی که وی فصل گذشته 13 گل به ثمر رساند و 10 پاس گل ارسال کرد. تمام این مسائل در کنار سن او ، 21 سال ، وی را به بازیکنی تبدیل کرد که باشگاه های مختلف به دنبال جذبش باشند.

بعد از دو فصل ابتدایی حضورش در ایتالیا ، زیر نظر بپه لاچیتی ، او درخشش را آغاز کرد. عملکرد خوب او یوونتوس را مجاب به پرداخت مبلغی قابل توجه برای جذبش کرد. با توجه به پتانسیل و سن دیبالا و مبالغی که در دیگر نقل و انتقالات رد و بدل می گردد ، این میزان هزینه در بلند مدت می تواند هزینه ای بسیار هوشمندانه تلقی گردد.

سرمربی سابق پالرمو ، گنارو گتوزو در ارتباط با "جواهر" گفت : "او بازیکنی است که همیشه دو قدم از دیگران جلوتر است. او بازیکنی با کلاس بالا است و شما با داشتن وی می توانید خود را برنده بدانید. پائولو یک بازیکن به تمام معناست."

مقایسه او با کارلوس توز اتفاقی اجتناب ناپذیر است. هر دوی آنها در یک پست به بازی گرفته می شوند، ولی تمایز بسیاری در بازی این دو وجود دارد. توز یک رابط قدرتمند بین خطوط بود و که در بازی بدون توپ نیز زهر بسیاری داشت و عملکردش در گلزنی نیز بسیار خوب بود، از سوی دیگر دیبالا پاس گل بیشتری ارسال کرد. مورد دیگری که وجود دارد این است که یک آرژانتینی با سابقه تمام این عملکرد را در یوونتوس ارائه داد و یک جوان آرژانتینی دیگر تمام این عملکرد را پیش از پیوستن به یوونتوس ارائه کرده است.

چیزی که نمی توان نادیده گرفت خلاقیت هردوی آن ها است. توز در یک سوم تهاجمی تیم مهره ای قابل اتکا بود در حالیکه پیرلو در عمق به خوبی عمل می کرد ، بازیکنانی که دیگر در وینوو حاضر نیستند. خروج این دو وظایف بازیسازی زیادی را بر عهده دیبالا می گذارد. او سال گذشته توانایی خود را به نمایش گذاشت و در سال پیش رو دی کنار ماندژوکیچ ، موراتا و سیمونه زاتزا می تواند آمار بهتری نیز از خود به جا گذارد.

حال یوونتوس می تواند چه انتظاراتی از پائولو داشته باشد ؟ وی پس از بازی سوپرکاپ گفت : "باشگاه سرمایه گذاری بزرگی روی من انجام داده است و من تمام تلاشم را خواهم کرد تا جواب این اعتماد سرمربی و باشگاه را بدهم." پیشرفت عملکرد وی نسبت به سال گذشته هدفی در دسترس است. در هفته های اولیه بروز این توانایی ها بسیار اهمیت دارد ، جاییکه موراتا به دلیل مصدومیت در دسترس نیست.

یوونتوس به دیبالا اعتماد کرده است. او هدف اصلی بانوی پیر در نقل و انتقالات تابستانی برای ساختن یک دوره جدید در تاریخ یوونتوس بوده است. پائولو توانایی خود را در سیسیلی نشان داده است و باید تلاش کند که مرحله ای فراتر را در فصل پیش رو از خود نشان دهد.

Luca Cetta - Football Italia

• Bianconero Amore, AAG, mory و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

یه مصاحبه زامپرینی کرده امروز که بهتر دیدم که اینجا بیام در موردش صحبت کنم :

"اگه کسی قراره تو یووه رشد کنه ، دیبالا نیست ، مربیه. آلگری مثل همه ی مربی های ایتالیاییه ، فکر می کنه می تونه بازی رو تحت تاثیر قرار بده ولی نمی فهمه که بازیکنای با استعداد باید آزاد گذاشته بشن.[1] , من روی دیبالا شرط میبندم ، چون توی پالرموم بازیکن به این خوبی ندیدم. در طی دو تا سه سال اون می تونه مسی جدید باشه ، یووه با اون تونست یه معامله ی فوق العاده داشته باشه ."

1. چرت محض ، اتفاقا آلگری معروفه که همیشه یه بازیکن تو خط حمله رو آزاد می گذاره که هر جور دوست داشت بازی کنه ، تو میلان زلاتان ، تو یووه هم توز.

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی