پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5434 پاسخ برای این موضوع

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

@tecra

با نظراتی که من هم دارم دقیقا پستتون رو تایید می کنم. اکثرا در تحلیلای بعد بازیهایی که خوب نبودیم ، مستقیم یا غیر مستقیم اشاره کرده م که امیدوارم آلگری و حتی کل تیم مدیریتی ، برنامه و سیاستی پشت کارهاشون باشه و تیم رو به سمت و سوی درستی هدایت کنن .

نیم فصل اول همین که بتونیم در مسابقات مختلف در جایگاههای خوبی باشیم کافیه . اکثر بازیهای حساس نیم فصل دومه که امیدوارم بالاخره چند و چون کار دستش بیاد .

تیم خیلی تغییر کرده - تغییرات هم جوریه که بازیکنایی که اضافه شدن به نحوی هستن که ترکیب چینی ازشون با توجه به قابلیتهاشون ، با فصل  قبل فرق داره . اگه کلا بخوام نظر شخصی ترم رو بگم : از عملکرد آلگری نگرانم. ولی یه جورایی بعضی موقعا نشون داده که میشه روش حساب کرد.

این که بحث گسترده تر بشه و افت تیم (از هر لحاظ) در نظر گرفته بشه ، واقعا نمی شه گفت 100 درصد مشکل از آلگریه . هرچند میتونه به نسبت در روند کلی تیم و به سمت افت رفتنش سهیم باشه .

:53: به امید پیشرفت :53:

• alexdelpiero, tecra, Huceyn و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

میدونه چقدر سینوسی کارکرده و تحت فشاره برای همین ب همه رسانه ها و طرفدارا میگه که اروم باشن ولی این ارامش  امیدوارم ارامش قبل از طوفان یوونتوس باشه 

الگری چنتا مشکل داره وابسته ب بازیکناشه و نمیتونه اونجوری که امثال کلوپ کنته و سیمونه انرژی و جاه طلبی رو که توتیمشون ایجاد میکنن بکنه . 

سعی میکنه با ارامش تیمو جلو ببره اما ی جاهایی اشتباه میکنه و یه جاهایی مصدومیت کمر تیمو میشکونه ...ب نظرم باید ب الگری زمان داد تا اخر فصل ببیینیم این یووه چ تغیری میکنه و اگر نتیجه حاصل نشد واقعا باید فکری ب حال کادر مربی گری بکنن ....از همین الان جانشین باید مشخص بشه 

امیدوارم الگری بتونه ب تیم مثل سال اول و دوم کمک کنه 

وقتی 3 سال تو یک تیمی هستی باید نشون بدی چ چیزایی اضافه میکنی در سال اول تیم کنته ک همه میگفتیم تیم خوبیه رو ب کار گرفت و نتیجش شد نزدیکی ب 3 گانه  سال دوم مهره ها رفتند و الگری فقط با یک اشتباه مهلک جلوی بایرن و تعویض اشتباه پروندش رو لکه دار کرد اما امسال چیز جدیدی ب یوونتوس اضافه نشدی و نگرش همون نگرشه حتی کنته هم با یک نگرش 3 سال ادامه داد همه چیز باید تغییر کنه مخصوصا ایده ها در طول زمان 

• mory, alexdelpiero, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خیلی دوس دارم سال بعد کنته و الگری رو در روی هم تو لیگ قهرمانان بازی کنن

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

سال اولش که بعد 12 سال ما رو برد فینال لیگ قهرمانان 
سال دومش درسته اشتباه داشت ولی کمتر کسی هست که قبول نداشته باشه اگه داوری به ما ضربه نمیزد میتونستیم بایرن رو شکست بدیم 
سال سوم و در حال حاضر تیمش صدر جدول سری آ است . تو لیگ قهرمانان هم تا برسیم به مرحله حذفی نمیشه قضاوتی کرد 

این ها رو در نظر داشته باشید که هر فصل نصف تیمش رو زیر و رو کردند و خط هافبکی داریم که خیلی از شماها هم قبول دارید نسبت به خط هافبک 2014 بشدت تضغیف شده ، هرچقدر دوست دارید از مربی سابق تیم تعریف کنید ( کونته مربی چلسی رو عرض میکنم ) که تونسته تو لیگ بی درو پیکر انگلیس با یه ترکیب فوق العاده و در غیاب یه رقیب فوق العاده نتایج به نسبت خوبی رو بگیره و هر چقدر دوست دارید از مربی موفق حال حاضر یووه بد بگید ( صرفا یه عده خاص ) ... اما وقتی تیم الگری " یوونتوس " چند ماه دیگه تو مرحله حذفی لیگ قهرمانان پیشروی میکنه و حریف ها رو شکست میده نیایید بگید شانسی برد ، شانسی رفت فینال ، تیم کونته رو برد فینال ، بهترین مهاجم تاریخ رو داشت :1: ... مربی داریم که وقتی خط هافقبک تیمش رو ناقص کردند مثل مرد ایستاده و داره کارش رو انجام میده و جا نزده ،

من به این مربی احترام میذارم و بهش ایمان دارم :1:

:worship:   :worship:   :worship: 

IMG_20150514_WA0004.jpg

:65yytgts6rouhope1x2s: 

14053884414375684166.png

@Huceyn

یه شباهت عجیب هم با آقا لیپی داره. درست مثل لیپی تلاش نمی کنه افکار خودش رو به تیم زور کنه و زوری از بازیکناش بخواد طبق روش اون بازی کنن ( مثل پپ و خوزه ). درست مثل لیپی می ببینه چی توی تیمش داره و توانایی های بازیکناش رو میشناسه، بعد طبق همون یه ترکیب و سیستم فوق العاده رو پیاده می کنه. البته سیستم که نه .. تنها چیزی که الان این تیم چلسی نداره سیستم ثابتِ. تو این تیم چلسی سیستم فقط یه سری عدده که قبل از بازی به رسانه ها میدن .... بازی رو دیده باشید می فهمید چی میگم  :nish:

Don_Lippi.png

لیپی : هیچ کس رو مثل آلگری، شبیه به خودم ندیدم!

• mory, Delle Alpi, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
خواسته هایی که از الگری دارم و اون هیچوقت صدای منو نمیشنوه :

*ساختار دفاعی قابل اعتماد مثل فصل اول حضورش برطرف کردن نواقص توی ضربات سر و اشتباهات توی نیمه خودی
**پیدا کردن سیستم مورد نظرش با توجه با داشته هاش هرچه سریعتر
***دست برداشتن از لجبازی و کنار گذاشتن این عقیده که همیشه باید ۲ ۳ تا بازیکن خوب رو بذاره رو نیمکت [ بله این روش خوبی هست اما بشرطیکه خود اسکواد و لاین اپ اولیت کامل باشه بعد بازیکنات رو بذاری رو نیمکت ]
**** شور ترکیب چرخشی رو در نیاوردن :22:دیگه اینقد ترکیب چرخشی هست همین امروز نمیتونم بیشتر از ۸ تا بازیکن ترکیب اصلی رو حدس بزنم .. دیگه بیش از حد چرخشی شده
***** قاطع بازی کردن تیم ازین منظر که تیم بعد از گلزنی دچار افت مقطعی نباشه و رجوع نکنه به نیمه زمین خودش
****** در نظر گرفتن اینکه تیم ما نسبت به ۸ تیم مدعی اروپا بازیکن های سطح پایینتری داره به خصوص توی میانه زمین باید تکیه به حرکات تیمی بکنیم و ازین روش تیم رو زنده نگه داریم ما بارسلونا نیستیم که MSN هر لحظه گره از کار باز بکنند .. ما در بهترین حالت در خلق موقعیت یک لول از اتلتیک مادرید پایین تر هستیم ؛ خلاقیت نسبت به مدعی های دیگه اروپا ~ صفر .. حداقل توی حرکات ترکیبی تمرکز و تمرین بیشتری داشته باشیم ، پس توی این تمرین های زمین وینوو چیکار میکنیم ؟ همش خرس وسط بازی میکنیم ؟
******* کمی جوونگرایی و جسارت بیشتر ؛؛ کمی !
  • mory, tecra, Huceyn و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

@ Massimiliano Allegri

آقا اول اینکه سعی نکنید من رو مقابل علگری قرار بدید. صرفا چون عاشق کنته هستم دلیل نمیشه از علگری بدم بیاد و بخوام از تیمم بره. به هیچ عنوان اینطوری نیست. :1: علگری تا الان یه دوره فوق العاده رو تو یوونتوس داشته و من امیدوارم همینطوری هم ادامه بده :8:

تعریف هایی هم که از کنته می کنم به خاطر این نیست که دوست دارم بیاد جای علگری و با تعریف کردن ازش علگری رو بکوبم، ازش تعریف می کنم چون عاشقش هستم. حتی قبل از اینکه بیاد سرمربی تیممون بشه من عاشقش بودم. هنوز هم کنته رو 1 یوونتوسی می دونم. قشنگ DNA یوونتوس رو میشه توی کنته دید. بازیکنی که زیر پرچم یوونتوس شکل گرفته. کنته شاید برای شما مربی سابق باشه، اما برای من به شخصه یکی از محبوب ترین بازیکن های تاریخ یوونتوسه که همیشه بهش عشق ورزیدم.

حرف خودِ آقا لیپی هم حجته ولی چیزی که من دارم مبینیم، علگری تنها شباهتش به لیپی آروم بودنشه :1:  از نظر تاکتیکی واقعا با هم فرق دارن ( یکی خوب یکی بد نیست. هر دو خوبن ) لیپی هیچوقت تیمش رو مجبور نمی کرد سبکی که توش نمی تونن و جوابگو نیستن بازی کنه ( 2010 رو فاکتور بگیرید کلا ! ) و همیشه طبق توانایی های تیمش سیستم میچید نه روش ذهنی و اصرار خودش. یه فرق بزرگ دیگه، لیپی هیچوقت بازیچه ی دسته مدیران تیم نبود. اونم مدیری مثل موجی نه ماروتا :nish: :1:

من به این مربی احترام میذارم و بهش ایمان دارم

منم همینطور. عملکرد علگری تا اینجا بدون شک عالی و قابل احترام بوده. هیچ بحثی تو این قضیه نیست. درسته ضعف هایی داشته و داره اما نقاط قوتش تا اینجا بیشتر و مفید تر بوده :worship:

یه عادت بد کلا تو فروم باب شده که تا اسم کنته میاد ظارت می زارنش بغل علگری. آیا من به عنوان کسی که عاشق کنته بوده و هستم حق ندارم ازش تعریف کنم ؟ :1:  اگه نه خوب تاپیکش رو پاک کنید دیه :1:

که تونسته تو لیگ بی درو پیکر انگلیس با یه ترکیب فوق العاده و در غیاب یه رقیب فوق العاده

1 - لیگی که اکثریت مربی های فوق العاده ی  دنیا ( مگه اینکه بخوای زیدان و انریکه رو مربی های فوق العاده ای بدونی  :fp:  :1:  ) رو توی خودش جا داده هیچوقت بی در و پیکر نیست. گواردیلا، پوچتینو، کوئمان، کلوپ، مورینیو، ونگر و .. نمی تونن تو یه لیگ باشن و اون لیگ بی در و پیکر باشه. البته شاید از بی در و پیکر منظورت غیر قابل پیش بینی و هیجان انگیز بوده :1: حالا اصلا جزیره بی در و پیکر، سری آ خیلی در و پیکر داره ؟  :1: 

2 - این ترکیب فوق العاده همون ترکیبیه که پارسال تا مرز سقوط کردن رفته بود. ماتیچ و آزارد رو شما فقط مقایسه کن با فصل قبل.

3 - در این مورد واقعا حرفی ندارم چون فکر کنم خودت هم می دونی زیاده روی کردی و خواستی فقط یه جوری کنته رو با گفتن نداشتن یه رقیب فوق العاده بکوبی :1:

نیاییم واس اینکه یکی رو بالا ببریم، اونیکی رو بکوبیم ،،،، شبیه مدیرای عنطر میلان نباشیم :1:

• mory, alireza.de710, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

دعوای الکی کنته-الگری در فروم با پاسخ عالی Huceyn خوابید

مثل ایران که برای تغییر تمرکز فکر مردم از 8000 میلیارد اختلاس بحث سعید طوسی ایجاد کردند :pep:

تو فروم ما هم ماروتا داره موش میدووونه تا دعوا نعمتی-حیدری(الگری-کونته) ایجاد کنه تا فکرها از مدیریتش دور بشه. :nish:

• alexdelpiero, tecra, Huceyn و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

یووه داره بد کار میکنه. برای بار نمیدونم چند هزارم بخشیش تقصیر مدیریت. ولی آلگری هم مقصره. عملکرد فعلیش پر مشکل. آلگری مربی خوبیه و منم ازش خوشم میاد و کارنامش توی یووه خیلی خوب بوده ولی کشته مردش نیستم. مثل دوستان هم نشستم تا بد نتیجه بگیره بپرم سرش ولی وقتی داره بد کار میکنه نمیتونم چیزی نگم چون این تیمو بیشتر از هر بازیکن و مربی دوست دارم.

تیم رفته رفته بهتر و بهتر میشه مثل هر فصل آلگری. با این حال همونطور که قبلا گفتم ترجیح میدم بازی ها رو نبینم البته تا وقتی که شرایط بهتر بشه. به آلگری با تمام انتقاداتی که بهش دارم اعتماد دارم و میدونم وضعیت رو درست میکنه.

• mory, alexdelpiero, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

امسال تیم یک ضعف خیلی بد داره که علاوه بر مشکلات فصل پیش هست و اونم عدم ثبات در تک تک دقایق بازی است. به نظرم پارسال حتی تا قبل از بازی با تورینو نسبت به بازی های امسال بهتر ظاهر شدیم و « شانس» در نگرفتن نتیجه خیلی دخیل بود تا عدم بازی زیبا و هماهنگ. اما امسال اصلا نمیدونم چرا ثبات شخصیتی نداریم. هر تیمی ما رو پرس کنه فوری وا میدیم، هر تیمی حمله یا ضربه آزادی بیاره تو زمینمون احتمال گل خوردن بیش تر از گل نخوردنه  :1:. گل اول رو که می زنیم فوی توی لاک دفاعی میریم در حالی که میتونیم حداقل یکی دو تا دیگه بزنیم و شرایط رو مساعدتر کنیم برای چینش های دیگر و فرصت دادن به بازیکنای جوون تر.

پارسال هم هم تا رو فرم اومدنمون این طور بودیم اما خیلی کم تر ولی امسال به نظرم خیلی بدتر شده. این یعنی ترسوتر شدیم و بدترین خصوصیت یک تیم ترسو بودنه. خیلی ها اسمشو احتیاط میذارن اما به نظرم این نیک واژه است برای لفظ ترسو بودن  :1:

همیشه آدم صبوری بودم و همیشه به مکس به اعتماد داشتم و دارم. ولی واقعا دوست ندارم توی مراحلی (اونم مرحله ی یک هشتم) مقابل تیمی مانند بارسلونا، بایرن مونیخ و یا رئال قرار بگیریم اونم موقعی که هنوز تیم داره هماهنگ میشه. ترجیح میدم مراحل نهایی به این تیما بخوریم که هماهنگی بالاتری به دست اومده و باریکنان توی آمادگی بهتری نسبت به اول فصل دارند.

حرف دوست عزیزمون @tecra رو قبول دارم که در اوج بودن در انتهای فصل خیلی مهم تره تا ابتدای فصل. این فاکتور خیلی مهمیه که خیلی از تیم های تاپ بهش دقت نمی کنن. اما از این ور جور دوم شدن تو گروه و خوردن به یکی از تیم های اول گروه عذاب میده آدم رو. شایستگی ما خیلی بیش تر از حذف شدن توی مرحله ی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانانه. مثل پارسال.

اگر هماهنگ نیستیم حداقل ترسو و محافظه کار نباشیم و به قول سجاد جسور باشیم  :1:.

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

منم به عنوان یه بی طرف و کسی که نه از منتقد الگریه نه عاشق سینه چاکش کسیه که الگری رو به عنوان سرمربی یوو دوست دارم و حمایتشم میکنم

الانم مشکلی نمیبینم و نمیشه ازش ایراد انچنانی گرفت ولی بعضی از کاراش رو میشه درموردشون بحث کرد

اینکه واقعا یوو طراوت و روان بازی کردن سال های پیش رو نداره به طرف اینکه بعضی وقت ها ترسو هستیم و اصلا نشانی از اون یوو جنگندی دوسال پیش رو نداریم اینم البته تو برخی از بازی ها قابل رویت هست

به نظرم الگری بایت تو ژانویه یکی دوتا هافبک به درد بخور واسه تیمش بگیره وگرنه تو سی ال یکی به جایی نمیرسیم

الگری مثل یه استاد شطرنج میمونه گاهی وقت ها ممکنه با یک سرباز حریف رو کیش و مات کنه برا همین هیچوقت از الگری نا امید نمیشم

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
خواهشا عدم جوونگرايي رو بيخ ريشش نبنديد. تا جايي كه سن من قد ميده تو يووه جوونگرايي معني نداشته. ماركيزيو و كيليني و ... خيلي شاخ بودن كه بعد يكي دو فصل بازي قرضي تو تيماي ديگه اومدن يووه
ياد ندارم بازيكني رو از جوانان آورده باشن تو تركيب اصلي...
  • mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

الگری شانسی ک اورد تیم اماده و بازیکنای اماده رو داشت ولی بازیکنا پسرفت نکردن....زلاتان...پوگبا...بالوتلی...پیرلو...سیدورف کسایی بودن کدر اخرین دوره بازیشون با الگری هم کار کردن . گالیانی در اخر فصل 2014 گفت الگری مربی خیلی خوش شانسیه ک هم میلان رو داشته و هم یوونتوس رو ...

الگری با بازیکن هاش و طرز چینش تیم میتونه بازی حریف رو بخونه و تخریبش کنه اما خدایی اگه بازیکن نداشته باشه دانش این رو نداره ک بخواد فوتبالی رو ارائه بده ک طرفداران تیم خوششون بیاد ...با چند مصدومیت همیشه ب حاشیه میره و این اثبات شدست 

از طرفی باید خدارو شکر کنیم ک الگری بود و تیم اماده ما بدست اون ب موفقیت هایی رسید . کار کردن بیشتر با الگری درجا زدنه باید مربی دیگه ای

.

بیاد و چیزای بهتری ب تیم ارائه بده مگه اینکه الگری ی جورایی خیلی خوب کار کنه در این فصل 

الگری همیشه یک پلن بی داشت ..جلوی بایرن ما هجومی تر شده بودیم اما واقعا با رفتن بازیکنامون و عدم جایگزین مناسب برای الگری هم سخته اما مشکل من با الگری اینه ک حتی جلوی لیون هم پلن بی رو دفاعی میکنه و برمیگرده ب سیستم 3 دفاعه ؟؟؟؟

الگری نترس ک سیستم 4 دفاعه رو بنیان کرد تو یووه و ب فینال رفت  اینجا عوض شده ...شاید ب خاطر عدم هماهنگی فعلی بازیکن هاش

• Aminvo, tecra, Huceyn و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یک سوالی که واسه من پیش اومده اینه که واقعاً آلگری نمیفهمه که هر وقت کوادرادو و ساندرو همزمان از اول بازی کردن N موقعیت گلزنی تیم خلق کرده

پس چرا یه سری بازی های مهم اصلا بازی بهشون نمیده؟

• mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

خیلی ترسو شده :k4571_jn8rie9y7m4x: ولی بازم از اون کلاه گیس بهتره :311:

• mory, Delle Alpi, MaMpIeRo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Untitled.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
کلاه گیس منسوخ شده، الان کاشت مو اومده :1:
  • alexdelpiero, tecra, sia10 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

کارنامه آلگری تا الان:       

صدر جدول لیگ با 7 امتیاز اختلاف  :22:

صدر جدول لیگ قهرمانان و یه بازی آسون تا اول شدن..  :22:

-----------

تا الان عالی بوده..

از شروع فصل تا امشب از لحاظ کیفیت افت کردیم..تیم به طور مشخص یه روند نزولی داشته که شاید دلیل اصلیش برمیگرده به مصدومیت هایی که یکی یکی از راه رسیدن، که خود این مصدومیت ها هم شاااید برگرده به آلگری و تمریناتی که میده، و یا تیم بدنسازی.. ولی در هر صورت، از لحاظ نتیجه ازین بهتر نمیشد انتظار داشت..

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
عذر میخوام ولی دلخوش کردن به این نتیجه 3.1 جلو سویا فرو بردن سر به زیر برفه . قبل از اینکه سویا 10نفره بشه که تو گونی بودیم . بعد از اونم آش دهن سوزی نبودیم
  • mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اینکه بگیم همه چی گل و بلبل ـه گول زدن خودمون ـه. حتی بازیکن ها هم مصاحبه کردند و گفتند تیم خوب بازی نمیکنه.

• mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

- نمیشه خرده گرفت از کسی که عملکرد این فصل آلگری رو خوب نمی دونه و همینطور از کسی که خوب میدونه. چون باید دید عقیده و نگاه این دو طیف به فوتبال تیم آلگری چطوری ـه.

اینکه گفته میشه صدرنشینی در لیگ اروپا و ... پس عملکرد خوبی داشته خیلی ساده نگری ـه به نظرم.

صدرنشینی در شرایطی که 1 برد خفیف و میلیمتری مقابل لیون داشتیم، یک تساوی زشت در مقابل همین تیم و البته سویا. یک برد با نتیجه ای ناعادلانه مقابل سویا و البته بردی راحت مثل دینامو.

دیگه فوتبال ها رو دیدیم، آیا یووه تیم شایسته ای بوده ؟!

در سری آ هم در دو بازی مهم فصل مقابل تیم های میلانی مغلوب شدیم.

مهم تر از همه اینا، ما واقعا خوب بازی نمی کنیم، این دیگه مسئله ای نیست که سلیقه ای باشه، همه اذعان دارند به این مسئله.

وقتی که خود بوفون غیر مستقیم آلگری رو خطاب قرار میده به خوبی میشه اوضاع بغرنج تیم رو فهمید.

• mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
در اینکه این فصل بد بازی کردیم شکی نیست ، اما بشخصه از بازی دیشب [ صرفا از همین بازی ] راضی هستم ..
مقابل تیمی بازی کردیم که توی خونه فقط از بارسلونا ۲.۱ شکست خورده بود ، اینکه بگیم اگر اونها پنالتی نمیدادند و اگر اخراج نمیشدند اگر فلان اگر بیسار رو درست نمیدونم [با احترام به نظر دوستان] ، فوتبال همین اتفاقات ریز هست .. بله اگر اورا هم بجای پاس دادن به پوگبا زده بود زیر توپ شاید پارسال تا فینال میرفتیم دوباره .. اگر زاتزا پنالتیشو خراب نمیکرد تو یورو .. تمام این اگر ها فوتبال رو میسازه ! مقابل تیمی بازی کردیم که خیلی پر انرژی و فیزیکی بازی میکنه مسلما نمیتونم انتظار داشته باشم که تیمم کاری که ریال نکرده رو بکنه اونم وقتی قراره مدافع کناری تیمم وینگر تهاجمی سمت چپ باشه !!

امار بازی هم چیز بدی نمیگه هرچند همه چیز امار نیست
یوونتوس سویا
پاس : ۵۳۰ ۳۷۰
دقت پاس : ۸۵% ۷۵%
موقعیت گلزنی : ۱۱ ۵
شوت در چارچوب : ۴ ۱

نبودن بارزالی ، کیلینی ، بناتیا ، پیاتسا ، دیبالا ، هیگایین ..
کسی شک داره این افراد تفاوت هارو تو یوونتوس ایجاد میکنند ؟ ۶ نفر که حداقل ۴ نفرشون تمام بازی رو ثابت بازی میکردند و ۲ نفر اولین گزینه تعویض بودند ..
بازم میگم اصلا از نمایش یوونتوس راضی نیستم در مجموع این فصل [از لحاظ کیفیت بازی] اما اگر راجبه بازی دیشب بخوام نظرمو بدم ، در بدترین حالت و بدبینانه ترین دیدگاه ، معمولی بازی کردیم و شایسته برد بودیم حتما
سویا مگر چیکار کرد ؟؟ دقیقا سویا جیکار کرد که میگید شایسته برد نبودیم ؟
I cant deal with you guys
#مخالفت_کنید
:1:
  • mory, eⁿzº, Pinturicchio و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی