پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5434 پاسخ برای این موضوع

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

در بدترین شرایط سویا در مجموع میتونست بگه بازی باید مساوی میشده تیم نبود این سویا 

ولی در کل یووه در مقابل تیمایی که خشن و فیزیکی بازی میکنن کم میاره یه خورده

یعنی بازیکنا یه لول میان پایین

• ace of glass و Alex2003 از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
یوونتوس از سال 2004 که در یک نیمه از لچه سه گل دریافت کرد تا به امروز دیگر مقابل هیچ حریفی نیمه اول را 3-0 بازنده به رختکن نرفته بود. رکورد زدیم
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Buffon#1

Buffon#1

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 138 ارسال
بعد از مدت ها اومدم که بگم گند زدی
هم تو هم جناب ماروتا
  • alexdelpiero, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

f1e8c3756b8df1046e6d7647cfc4a03f_169_l.J

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
مقصر اول باخت و بی برنامگی امشب ..
  • mory, Signora Omicidi, sia10 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

#Maxout

• mory, alexdelpiero, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Untitled.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

شاید وقت تغییر فرا رسیده. شاید.

• mory, alexdelpiero, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
"" در بین نیمه به داور گفتم کار خوبی کردی برای ما اعلام پنالتی نکردی ، چونکه این کار ممکن بود مارا به بازی برگرداند و ما استحقاق آن را نداشتیم ""

واقعا این کارو کرده ؟

" هنوز با تیم دوم ۴ امتیاز اختلاف داریم :1: "

مطمئن بودم اینو میگه .. احمقانست !
  • mory, eⁿzº, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

من عاشق مصاحبه هاشم  :1: همیشه اوضاع رو آروم نشون می ده در میاد می ** بالاخره تو هر فصل لغزش هایی هست

بازم خوبه مثل مصاحبه های قبلیش نیومد بگه مهم نیست بد بازی کردیم یا باختیم مهم اینه ماه مارس صدر باشیم 

یه زمانی تفکر تیم پیروزی تو هر بازی بود نه اینکه 2 تا بازیم باختیم به درک

• mory, Aminvo, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

مقصر افتضاح بازی کردن های تیم. بیش از این موندنش به ضرر همه است. امیدوارم نتیجه های نسبتا خوب گوال زننده مانع دیده شدن اصل مطلب از سوی مدیران نشه.

• mory, Aminvo, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

با اینکه مقصر اصلی باخت امشب بود ولی من از آلگری حمایت می کنم.

من فکر می کنم آلگری به دنبال امتحان کردن یک تغییراتی بود که بتونه همیشه یک سورپرازی توی تیمش داشته باشه و این حالت را هم امتحان کرده باشه. چون در دیدارهای آینده با آتلانتا که بسیار تیم خوبی هستند و با رم بازی داریم و درواقع می خواست بعضی چیزها را امتحان کنه که از شانس بدش بونوچ یک سوتی قشنگ داد و گل خوردیم و بعد از اون اشتباهات مکرر بازیکنان به دلیل عادت نداشتن به پست هاشون شروع شد که طبیعی هست.

سه مهاجم مصدوم داریم، در خط هافبک مارکیزیو را نمی تونست امروز در موردش ریسک کنه . در خط دفاع پر مصدوم هستیم ضمن اینکه اصلا در خط هافبک هم جانشینان مناسب نداریم(ضمن اینکه خود بازیکنان اصلی هم انتظارات را برآورده نمی کنند.)

تابستان هم بازیکنان درگیررقابت های ملی بودند که می تونه دلیلی بر این مصدومیت ها باشه.

به هر حال اگه فکر کردیم مربی دیگه ای بیاد بالای سر این تیم می تونه نتایج خیلی بهتری بگیره به نظر من سخت در اشتباه هستیم. آنجلوتی با اون همه مهره توی بایرن مشکل داره، زیدان تیمش انتظارات را برآورده نکرده. سیمنوئه به مشکل خورده، بارسلونا به مشکل خورده، گواردیولا به مشکل خورده، مورینیو با این همه هزینه به مشکل خورده 

اینتر این همه هزینه کرده و مشکل داره، ناپولی کم بازیکن نداره (حالا در خط حمله و دفاع در حد یووه نیستند) ولی خیلی خوب نتیجه نگرفته.  

تیم یووه هم توی  این چند سال اخیر تغییرات زیادی داشته و نه تنها ستاره هاش را از دست داده بلکه بازیکن جایگزین مناسب نگرفته (نمی خوام انگشت اشاره به سمت گروهی ببرم و بگم فلان شخص مقصر هست) ولی با مجموعه حال حاضر فکر نمی کنم مربی بتونه نتایج بهتری یا خیلی بهتری بگیره اگر به جرات نگیم 99/98 درصد مربیان حال حاضر نتایج بدتری می گرفتن.  

اگر هم بحث کونته باشه که به نظر من خودش را هم اثبات کرده متاسفانه فعلا به دلیل رفتار مدیران یووه  و نخریدن بازیکنان مورد نظر مربی در تیم دیگه ای مشغول به افتخار آفرینی هست و دست یووه تا چند سال دیگه کوتاه هست.

پس فعلا بهتر هست به همین ریسمان آلگری چنگ زده و به صعود به قله های رویا ادامه بدیم تا ببینیم این ریسمان دوام میاره یا پاره میشه. ریسمان دیگه ای هم وجود نداره و بقیه نخ جوراب دوزی هم نیستند

• mory, Delle Alpi, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

به خدا بهتر از الگری پیدا نمیکنیم...مشکل یه جای دیگس

مربی درجه یک با4 میلیون یورو مگه هست؟؟

• mory, Delle Alpi, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

الگری مقصر بد بازی کردن یووه هست نه ضعیف شدن یووه ....

الگری میتونه زیبا بازی کنه اما ببازه ولی داره گند میزنه ب ترکیب الگری با اختلاف امتیازی ک داشت میخواست تغییرات عجیبی تو ترکیب بده ک نشد جواب بگیره . 

کنته 3 سال بود الگری هم 3 سال دستاورد های مثبت هر دو هم ب نفع یووه بود اما این جناب مدیر بود ک یووه رو قوی تر نکرد بلکه یکی ب نعل زد یکی ب میخ تا گندشو بخوابونه ...

اما خوب باخت همیشه هست بایرن با اون بازیکنا بازم میبازه 

الگری روم تا اخر فصل باید دید ...اخر امسال معلوم نیس چ اتفاقایی می افته 

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

الگری غصه نخور من باهاتم  :65yytgts6rouhope1x2s:  :yes1:

• mory, Delle Alpi, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

الگری غصه نخور من باهاتم  :65yytgts6rouhope1x2s:  :yes1:

منم به لیستت اضافه کن.هیچ مربی برای یووه بهتر از آلگری نیست.این رو فصل قبل که شرایط به مراتب بدتری داشتیم هم گفتم.تمام مربی ها از نظر من آلگری فن در برابر این بشر محصولات حاج عبدالله به حساب میان. :nish: :1:

و اما یه مورد که هیج کجا ترجمه نشده از مصاحبه آلگری این بود که تمام 3 بازی که باختیم بعد بازی چمپیونز بوده.

بازی های سایر مدعی ها هم که دیدم همین شرایط ما رو داشتن.یا توی لیگ وا دادن یا ucl.

تنها رئال از این قضیه مستثنی بود که اونم تیم حریف پنالتی دقایق آخر رو گل نکرد.

همشون خستگی توی بازیهاشون نمود پیدا کرده.تازه اونا این همه مصدوم هم ندارن.

البته مقصر تمام این مصدومیت ها خود آلگری بوده.

• mory, Delle Alpi, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

می دونم منطقی نیست ، ولی اگر در پست امشبم گفتم که تعویض مربی کنیم ، هر مربی نمی خوام ، برای چند دقیقه به ذهنم اومد که آلکس بیاد مربی بشه :1: اما خب باید اول کسب تجربه کنه ، هرچند آلکسی که من می شناسم کارش درسته :53:

جدای از شوخی و خیال پردازی فکر کردم اگر گروسو بیاد شاید بهتر بشیم (فقط یک تفکر آنی بود خرده نگیرید). ولی از یه طرف آلگری واقعا داره زحمت میکشه . جسارت نسبیش در بعضی مسائل رو دوست دارم . ولی نه طوری که غیرمنطقی باشه. مث بادکنکی که بیش از حد بادش کنی می ترکه . قبول دارم بازیکنای زیادی مصدوم هستن و اسکلت اصلی تیم فلج شده. ولی یوونتوس تیم بازیکن مداری نیست چون سبک فوتبالش کار تیمی و پیاده سازی تاکتیکه ، با این مصدوما باید جلو تیمهای شاخ کم بیاریم ، نه اینکه یک نیمه از جنوا 3 تا بخوریم .

خوبه که اعتراف کنم جنوا واقعا تیم جسوری نشون داد و سریع می رفتن تو قالب هجوم . بازی دیگه ای ازشون ندیده بودم ولی فوتبال قشنگ و روونی در نیمه ی اول بازی کردن. نیمه ی دوم عقب نشستن تا یه حدی.

مخلص عرایضم اینکه اگر زمان ریسک کردن و نکردن ، جسارت به خرج دادن و ندادن رو تنظیم کنه من ازش راضی ام ، اگر خودش از خودش راضی باشه :1:

آلگری خوب باش :22:

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

تنها ایرادی که دو فصله دارم به آلگری میگیرم و هنوز هم این ایرادارو داره .
1- نداشتن قاطعیت کافی در قبال بازیکنان .
2- کادر بدنسازی و تمرین دهی آشغال .

ولی از لحاظ بازیخوانی و چینش تاکتیک نگیم بهترین مربی جهانه جزو 5 تای اوله .

هنوز هم امید دارم تیم توی نیم فصل بعد خیلی بهتر بشه .

• mory, Delle Alpi, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

بعد از مدت ها این بازی کمی مقصر بود ولی خب پیش میاد وقتی اینجور هر فصل ترکیب تیم کلی تغییر کنه و تازه این فصل همه یکی یکی مصدوم میشن تمرکز می ریزه به هم 

ولی در کل نسبت به داشته ها خیلی خوب نتیجه گرفته تا اینجا  

ولی واقعا حیف حیف بهترین مربی تاریخ یووه که داره تاوان حماقت و اشتباهات مدیران را میده

گران ترین خرید تاریخ سری آ را انجام بدی ولی تیمت را  ضعیف تر از فصل قبل بکنی تازه بازیکنی که وقتی بیاد تو هیچ امیدی بهش واسه تغییر جریان بازی نداشته باشی  

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1000 ارسال
  • LocationKurdistan
مشکل اصلی یووه خط هافبک ضعیفشه..مقصر اصلی این تضعیف هم شخص ماروتاست که نه تنها جایگزین مناسب واسه mvpپیدا نکرد
با فروش پوگبا و ویدال و تعلل (واسه خرید ویتسل) وگدابازی (دراکسلر) و...به تیم ضربه زد

شخصا الگری روبهترین مربی حال حاضر اروپا میدونم..به امثال گواردیولا و کارلتو هم ترجیحش میدم
  • mory, Delle Alpi, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

ماروتا نه، عنیلی و اون علکان و دارودسته اش بگیم بهتره

مقصر افت صد در صد اینا هستن اما دیگه اینقدر که بزرگ می کنین هم نیست همین تیم جزو حداقل تاپ 10 اروپاست از نظر بازیکن و پر ستاره ترین تیم 7 یا 8 سال اخیر سری آ بعد ما جلو تیم های ضعیف سری آ هم نمی تونیم مقتدرانه عمل کنیم بعضا تو یه نیمه تحقیر هم میشیم جلو جنوا

اگه جلو بارسا رئال اتلتیکو من سیتی می باختیم مقصر عنیلی و دارودسته اشن اما وقتی جلو جنوا تو یه نیمه تحقیر می شیم وقتی جلوی تمام تیم های ضعیف سری آ مقتدرانه عمل نمی کینم مقصر اول علگریهما این تیما رو با امثال ماتری و پادوین با فوتبال دلچسب می بردیم  :pokerface: حالا با هیگواین و پیانیچ و کوادرادو و ... 

• mory, eⁿzº, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

سه هفته متوالی بازی های سختی داریم . آتالانتا که هفته هاس خیلی خوب نتیجه میگیره . تورینو که امسال واقعا تیم خوبی داره و بازی بعدی رم 

اگه این سه بازی رو نتیجه نگیره امیدوارم یا استعفا بده یا آلگری و ماروتا با هم اخراج بشن

• mory, Aminvo, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

3 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 3 مهمان و 0 عضو مخفی