پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5471 پاسخ برای این موضوع

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

تیم ما خط هافبکش داغون بود از اول ، الان دفاع و حمله مون هم با مصدومیت های زیاد شدن مثه خط هافبکون

ی گلر خوب داریم که اونم دیشب اولش ی چشمه اومد بعد دید کسی عین خیالش نیست اونم گفت به جهنم ... البته بازم اشتباه تاثیر گذاری نداشت اما دیگه فوق ستاره هم نشد

پس دیگه خودتون حساب کنید که مربی چند درصد میتونه نقش داشته باشه

تیم بدون برنامه بازی میکنه  تمرینا و بدنسازیا افتضاحه انعطاف پذیری تو چینش ترکیب ها در پایین ترین سطح خودش قرار داره قبول اما بخش زیادیش هم به خاطر مصدومیت هاست به الگری انتقاد های زیادی دارم و وارد هم هست اما مثل بعضی عزیزان دشمن خونیش نیستم که بگم با یکی دو تا باخت اخراج ... مطمئن هم هستم با همه ی این شرایط  تیم رو قهرمان لیگ میکنه و موندگار میشه ... چون مدیران تیم به همین قانعن و خودشون هم میدونن انقدر کم هزینه کردند که بیشتر ازین نخوان 

بعدم الگری برکنار شه این وسط فصل کی میخواد بیاد مربی شه ؟ نکنه کاپلو ؟

پ .ن : لبیک یا الگری :53:  

• mory, Delle Alpi, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

بعدم الگری برکنار شه این وسط فصل کی میخواد بیاد مربی شه ؟ نکنه کاپلو ؟

میلانی ها هم همین فکر رو میکردن که این سرطان رو زودتر ننداختن بیرون . میترسم روزی اخراج بشه که دیگه دیر شده باشه و سرطان همه وجود یووه رو گرفته باشه 

• Gin و juvenilia-xs از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

:31:  :31:  :31:

• Delle Alpi از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

لیپی : مشکل یوونتوس این است که زیاد در خط هافبک ش تغییر ایجاد میکند.

راست میگه. هر ترکیب 3 تایی که بگید از این 7 تا هافبک وسط هامون بازی گرفته.

• mory, alexdelpiero, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال
بررسی کنید چند هفته پیانیچ خدیرا ماکیزیو و هرنانز ( یه لحظه فکر کردم دیدم به غیر از هرنانز اسم کسی به ذهنم نرسید :22: ) مصدوم نبودند تا کنار هم بازی کنند ! - بیش تر از 2 هفته نمیشه - البته حرف لیپی درسته ولی مصدومیت ها خیلی تاثیر داشته ... در مورد بدنسازی هم مدیر تیم می تونه به مربی اخطار بده بدنسازت رو عوض کن . خیلی تیم ها حتی پزشکاشون رو اخراج کردند وسط فصل . وقتی مصدومیت بازیکنی مثل پیاستا رو نمی تونند تشخصی بدند تقصیر مربی دیگه نیست ...

مارکیزیو از مصدومیت سنگین بر میگرده خدیرا اصلا تو چند سال اخیر یا مصدوم بوده یا اگر بازی میکرده افت و خیز داشته عملکردش ... پیانیچ هم که یه بازیکن جدیده ، هرنانزم از نیمکت اینتر میاد .. با اینا میخوایید شاهکار کنه ؟
  • mory, Delle Alpi, MaMpIeRo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
مربی نباید عوض بشه ، مربی خودش باید عوض بشه ! :22:
  • mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

میگن چرا هر بازی تغییرات زیاد داریم بخصوص تو هافبک  و بعد تازه مشکل را از الگری میدونند

دو ساله داریم نصف تیم را تغییر میدیم هر فصل  به غیر یه خط دفاع که از 6 سال پیش همین بوده با دو سه تا تغییرکوچک  که سال به سالم  پیرتر میشن و مصدومیت ها بیشتر  همه تیم تغییر کرده

در حالی که اصلا فراموش کردیم یکی از ارکان موفقیت ثباته

این بنده خدا چیکارکنه خب مگه هدف بعد این همه قهرمانی لیگ نشده الان اروپا ؟

عمه من هم میدونه که با یه 352 و همین بازیکن ها و یه ترکیب روتین میشه لیگ را برد ولی چه فایده ؟

اومدیم دو سال کل هافبک تیم را ریختیم به هم بهترین هافبک هامون را دادیم رفته و نیمکت نشینامون را مثل لمینا اساموا استروارو هرنانز را که زمین تا اسمون با امثال ویدال پوگبا پیرلو فاصله دارن را دادیم به مربی گفتیم بیا با اینها برو ایندفعه هم لیگ را ببر و هم اروپا این وسط هم ناشکری نکن ماریکیزو مونده حالا صلیبی پاره کرده که کرده وسط فصل برمیگرده

این وسط هم مصدومیت ها قوز بالا قوز شده اصلا یارو مونده چیکار کنه حق بدید والا

هشتاد درصد هافبکو عوض کردیم کلی هافبک متوسط و ظعیف با یکی دوتا خوب دادیم دستش این وسط هم هی یکی یکی مصدوم میشن و گفتیم مدعی سه جام هم میخواهیم باشیم

این وسط الگری چکار کنه ؟ اره اگه لیگو بخاد و  قید اروپا را بزنه میتونه از همینا یه ترکیب تقریبا ثابت که البته همینشم سخته بسازه واسه لیگ 

ولی داره ریسک می کنه مجبورم هست  و چاره ای نیست باید با همین بازیکنا یه خط هافبک و یه سیستم خوب واسه کم نیاوردن تو اروپا پیدا کنه مجبوره هی این ترکیب های مختلف را امتحان کنه که شاید یه چیزی بشه از توش در اورد بشه تو اروپا جلو تیم های بزرگ نتیجه خوب گرفت

تازه این وسط بدشانسی بزرگ هم شده مصدومیت ، مگه همون که گفتم میتونه دست از پیدا کردن ترکیب و روش مناسب برداره و بچسبه به لیگ بره ولی داره ریسک میکنه که منطقی هم هست

حالا یکی میاد میگه وسط فصل جای این کارا ها نیست 

اخه کی ما بهش فرصت این کارو دادیم مارکیزیو هم که تازه اومده مصدومیتم قوز بالا قوز

تازه این بماند که خط حمله ای که اول فصل بحث سر این بود که احتمالا مانزو نیمکت نشین بشه و نیم فصل بره الان همه نیستن و مانزو چند بازیه شده بازیکن ثابت و تازه اصلا فرصت استراحت هم نداره

تو این اوضا هم که داره ترکیب خط هافبکو امتحان میکنه باید سیستمی هم بچینه فعلا که با یک مهاجم جواب بده تا برگردن مهاجم ها

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

می گم لیپی وقتی این حرفو زده علف (ویدز) نزده بوده  :39: چون واقعا" به علگری انتقادی وارد نیست  :1:

اصن تقصیر منه طرفداره که تیم بد بازی می کنه  :1: 

• mory, MaMpIeRo, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

4zh_screenshot_-_28_11_2016_,_06_41_46_%

بیا دوباره برمون گردون به اون روزها !!!

با اون تاکتیکه عجیبت که نمیدونستن از کجا بهمون حمله کنن که ضد حمله نخورن .

دوباره بچین تیم رو که گزارشگر بگه :

It`s a Party Night For The OLD LADY italian football ... .

• mory, Delle Alpi, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^^

به نکته خیلی خوبی اشاره کردی ! فصل اول الگری تو اروپا با ضد حمله همه رو بیچاره کرده بودیم ، حفظ توپ و هوش توز + سرعت موراتا ، توپ گیری های ویدال در خط هافبک ، پاس های هوشمندانه پیرلو ! خوب همه این بازیکن ها رفتند و جانشین هاشون اصلا بازیکن هایی با اون خصوصیات نیستند. اخه هر سال 10-11 تا تغییر توی تیم میدیم بعد میگید چرا الگری تیم خوبی نمی سازه 

• mory, Delle Alpi, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

اگر مربی (بخصوص مربی ای که چند ساله توی تیمه و هیچ بهانه ای برای خروجش نیست و حالاحالاها قراره بمونه) در نقل و انتقالات دخالتی نداره و نمی تونه خودش تعیین کنه که با چه ابزاری می خواد فصل جاری کار کنه ، که باید بگم :

فوتبال مضخرفاتی بیش نیست.

ولی اگر خودش هم حق داره راجع به اسکلت تیم نظر بده دیگه بهانه ای برای این مسئله باقی نمی مونه .

هر چند تا جایی که من می دونم آلگری از خریدهای یووه و اسکلت تیم تعریف کرد و شکایتی نکرد . اگر تعارف داره که نباید داشته باشه . اگر مغزش داغه و حالیش نبوده که خودش عیب و ایراده . اگر کلا آدم راضی و بدون توقعیه که بدرد ما نمی خوره .

پس فقط می مونه مصدومیت ، که اون هم گندیه که عزیزان دست به دست هم دادن و بارش آوردن. حدود نصف بازیکنامون بالای 30 سال سن دارن و درصد مصدوم شدنشون بالاتره و مدت زمان برگشتشون بیشتر. مگر این بازیکنا خودشون خودجوش اومدن توی تیم ؟ یا امثال ماروتا و آلگری و بقیه ی عزیزان رای دادن به آوردنشون ؟؟؟ . هر چند اگر یک مقدار منطقی باشیم ، بعضی بازیها ابزارش رو روی نیمکت داشته ولی یا کلا بازی نداده یا 5 دقیقه ی آخر تعویض کرده.

از یک طرف می فرماید تیم باید به ثبات برسه ، از طرف دیگر وقتی ابزارش هست ترکیبی میچینه که خودشم توش می مونه .

من الان هم میگم مربی خوبیه ، حتی باهوشه . ولی از اون طرف شرایط تیم هم افتضاحه . غیر از مربیان و مدیران و بازیکنان  چه کسی رو باید مقصر بدونیم ؟؟ 

اگر واقعا ابزارش ناکارآمد بود چرا اعتراض نکرد و چرا نخریدن ابزارش رو ؟ چرا یکی یکی هرچی سرمایه داریم رو به باد میدن ؟

بعضی وقتا فکر می کنم نکنه از طرف بعضیا اومدن و می خوان از داخل نابود کنن یوونتوس رو !!!!

یک نکته ی مهم : کلید و مرکز و هسته ی هر تیم ، مربی اون تیمه ، که از یک طرف مدیران تیم رو باید کنترل کنه ، از طرف دیگه هم بازیکنا رو . اگر قبول دارید که واقعا توی بحرانیم ، باید قبول کنید که اولین مسئولش شخص مربیه . کما اینکه عملکردش هم دیدیدم دیگه ، همین ترکیبی که مقابل جنوا بازی داد نمونه ی بارزش.

هرگز خواهان جداییش تا پایان فصل نیستم . در درجه ی اول امیدوارم بتونه جمع و جور کنه تیم رو . نتیجه هم نگرفتیم اشکال نداره ، ولی تیمی باشیم که فوتبال بازی کنیم و بهش افتخار کنیم. اگر تا پایان فصل درستش نکنه من یکی خواهان تعویضشم . (زمان لعنتی همه چی رو حل می کنه) فقط امیدوارم دیر نشه .

• mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

باخت برابر جنوا فقط و فقط یک اتفاق بود

مصدومیت ارکان اصلی از یک طرف و تخلیه انرژی شده بودن بازیکنان بدلیل برد تاریخی در مقابل سویا! 

و از طرف دیگه نگرفتن پنالتی رو مانژو و 25 خطای پی در پی جنواییا 

و عدم تمرکز بازیکنان یووه که نتیجه ایی بجز هدر دادن پیاپی موقعیت ها نبود 

سوتی دقیقه 3 مدافع آخرو موقعیت هدر دادن بازیکنان تیم  چه ربطی به آلگری داره ؟

فکر میکنید ترکیب مورد علاقه شما چیده میشد الان جنوا 6 تایی میشد؟ من که بعید میدونم

• Delle Alpi, pezhman, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

ترکیب چیدن  و  استفاده ی درست و به جا از بازیکنانی که در اختیارش بودن   و  عدم عمل به ادعای تشکیل ثبات در تیم   و    ریسک الکی  و ساده پنداری حریف  و کنترل اوضاع نابسامان  و  ... که ربط داره .

الان 19 بازی انجام دادیم تو این فصل ، کدومشون یوونتوس ، یوونتوس بوده ؟ حتی کار به جایی رسیده که  مثلا لمینا خودمختاری و افسار گسیختگی می کنه (البته اگر شایعه اش درست باشه که بعید نیست) پست دنی آلوز رو هنوز کسی نفهمید چی بود و وظیفه ش دقیقا چی بود !!؟؟ و .... و جنوا هم واقعا جسورانه از دقیقه ی اول بهمون حمله کردن و خوب بازی کردن ، جراتش رو داشتن .

ضمن اینکه حق مطلبی که عرض کردم اینه که آلگری هم در اسکلتی که بعضی از دوستان فرمودن ناقصه ، نقش داشته . که اگر هم نداشته باز هم عیب و ایراد دامن آلگری رو میگیره . اصلا تصورش درسته یک مربی تیمی رو هدایت کنه که بعد از چند سال نقشی در بستنش نداشته ؟؟

پس مقصره ، ولی بی انصاف هم نیستم ، همیشه عرض کرده م مصدومیت و اشتباهات دامن گیر تیم شده . که ریشه ش برمیگرده به همین مسئله ای که پاراگراف قبل و مفصل تر در پست قبلی  گفتم.

• Georgia , ace of glass, Massimiliano Allegri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1600 ارسال

کلا مربی توی یووه نقش هویج را در نقل و انتقالات ایفا می کنه.  هنوز یادم نرفته روز قبل از اعلام رسمی انتقال پوگبا آلگری مصاحبه کرد و گفت انتظار دارم فردا صبح توی تمرینات حاضر بشه.  

این ها به کنار، آلگری سه سال هست خودش را خفه کرده اسکار را می خوام، آقایون اصلا پیشنهاد هم ندادند درست و حسابی.

تیم بازیکن می خواد،   مدیران باید از فکر بازیکن رایگان و بوسمن و ...بیان بیرون

• mory, Delle Alpi, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

خب به همین دلیل اعتقاد دارم که پایان فصل آلگری هم جایگزین بشه .

همیشه حمایتش کرده م . همیشه پزش و به طرفدارای تیمهای دیگه دادم و ازش تعریف کردم . ولی با این شرایط باید تغییرات اساسی ایجاد بشه . بازیکن و مربی که جای خود دارد . حتی مدیران بلند پایه تر هم باید تغییر کنن . حالا یا بول کنن اشتباهاتی کردن و روششون رو تغییر بدن یا کلا وجودشون تعویض بشه.

برای آلگری هم امیدوارم بتونه در روشهاش تغییرات لازم رو بده و به سمت پیشرفت بریم باهاش.

• Aminvo, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

مثلا آلگری بره کی بیاد؟ میشه یه مربی بهتر از الگری مثال بزنید که در دسترس باشه و آنیلی بتونه بیارتش

• Aminvo, ace of glass, Massimiliano Allegri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

اولا غیر از اینه که داریم پسرفت می کنیم باهاش ؟ (تنها مقصر نیست ولی یکی از مهمهاشه)

دوما قحطی مربی که نیست . هر کدوم از مربیها سبک خودشون رو دارن . آلگری یک سری مواردش خوبه یا شاید حتی عالیه ، ولی اون گزینه هایی که باید داشته باشه تا تیم به سمت درست هدایت بشه رو (اگر هم داره) در عمل اجرا نمی کنه . مثلا مربی ای بیاد که فصل بعد اگر دیبالا رفت اظهار بی اطلاعی و بی تفاوتی نکنه . یکی که برای نگه داشتن ستاره هاش مبارزه کنه با مدیرا . یکی که جسورتر باشه .

گزینه زیاده : مثلا یکی از دوستان ساری رو پیشنهاد دادن ، من خودم گروسو رو هم اضافه می کنم . فکر نکنم یوونتوس تیمی باشه که بی مربی بمونه .

یک امتیاز منفی دیگه هم یادم اومد : ترزگه رو کردن دلقک تیم و سفیر تبلیغات و روابط عمومی شده . یا ندود شده معاونی که به نظرم کاری هم از دستش برنمیاد ، یکی از اینها رو دستیار همین آلگری می کردن تا یه تجاربی کسب کنه و یک روزی بدردمون بخوره. حالا اینها فقط مثال بودن .

کما اینکه باز هم یادآوری میکنم : دشمن آلگری نیستم و از ته دل آرزو می کنم بتونه کنترل کنه اوضاع رو ، چون تعویض مربی هم داستان خواهد داشت و دردسرهای تازه . ولی ناچار باشیم نمیشه کاریش کرد و باید با همه ی این مسائل روبرو شد .

• Aminvo, tecra, Huceyn و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
ندود که نایب رئیس یوونتوسه به صورت بالقوه هم جانشینی انیلی براش قابل تصوره

جانشینی الگری هم حرف در موردش خیلی زوده و کسی هم همچین حماقتی نمیکنه
البته توی مضحک بودن یه سری از تصمیماتش شکی نیست ولی مدیریت فعلی الگری یکی از معدود مربیانیه که میتونن هر شکلی که خواستن تیم رو باهاش اداره کنن
  • mory, alexdelpiero, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

گفتین لیپی گفته چرا الگری اینقدر تغییر میده ترکیبو ولی نگفتین که گفته (نمی دانم چرا یوونتوس برای کسب هر سه جام ممکن تلاش می کند)  

این یعنی چی ؟ یعنی اینکه با این کیفت خط هافبک و بازیکنا  نمیشه  ، اخر کم میاره تیم توی رقابت سنگین

البته اینم گفته :

تابستان بازیکن مهمی مثل پوگبا تیم را ترک کرد. دو فصل پیش ترکیب هافبک یووه پیرلو و ویدال و پوگبا بودند اما با کمال احترام، فصل گذشته لمینا و استورارو بازی می کردند

این یعنی چی؟ یعنی ماروتا وای بر تو :1: .

هنگامی که شما بازیکنان بزرگ می خرید، تضمینی وجود ندارد که به سرعت با محیط تیم جدید وفق پیدا کنند. این تغییراتی است که برای مربی، حل کردنش سخت است. پیانیچ و هیگواین؟ پیوستن بازیکنان بزرگ به تیم ضامن موفقیت نیست. آنها پیش از هر چیز باید با هم تیمی های جدیدشان هماهنگ شوند و با شرایط باشگاه جدید وفق پیدا کنند.

• mory, alexdelpiero, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

حماقت رو کردند داداش.

اگر دقت کنین حتی خیلی واضح حماقت کردن .

بهرحال امید چیز خوبیه . پیشرفتم آرزوست اگر شد با همین آلگری . :53:

• Aminvo و ace of glass از این پست تشکر کرده است

.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است