پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5464 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

آلگری کلاً به DNA باشگاه و فاکتور ریشه دار "نتیجه گرایی" بیشتر میخورد و ساری هم اون کاریزمای لازم رو برای تغییرات ساختاری نداشت. بنظرم میشه تغییر ژنتیک داد و تو سی ال متقاعدکننده تر بازی کرد ولی کار هر کسی نیست و در ضمن مدیریت باید ازش حمایت کامل بکنه...

=-=-=-=-=-=-=-=-=

سهیل آلگری : « دلم میخواد الگری برگرده قیافه هاتون رو ببینم! :21:  :8:  »

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
تمام احترام دنیا رو براش قائلم وقتی پوگبا و ویدال رفتن تیم رو قهرمان کرد و جلوی بایرن غول پپ دو تا بازی ۲۲ داشت و حذف شد ک دیبالا تو اون بازی نبود فصل بعدشم فینال فصل بعدش به ریال سه تا زد تو خونه ریال و داور اون کثافت بازیو دراورد ...بعدشم ب ایاکسی خورد کخیلی خوب بود اما نبودن ۸بازیکن اصلی تیم واقعا کمر تیمو شکوند ....

دوس دارم سریعا ب تیم برگرده اگر پیرلو موفق نبود ک امیدوارم موفق باشه
  • Orphée, Pinturicchio, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^^^^^^^^

مربی ما وقتی تموم کارشون دیگه برگشتشون توجیه نداره به نظرم.

آلگری مربی بزرگیه. خیلی بزرگ تر از کونته ! حداقل برای یووه خیلی بزرگ تر از این حرفاست

و فکر می کنم تو تیم بعدیش خودش نشون می ده

دیگه از این فصل معلومه با چه مربی سر کار داشتیم. 

بحث ضد فوتبالی که ارائه می داد به کنار

همین سبکی که بروز می ده، مبتنی بر واکنش دادن به کنش تیم حریف می تونه گسترش بده

• saeed-nedved, Pinturicchio, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

تمام احترام دنیا رو براش قائلم وقتی پوگبا و ویدال رفتن تیم رو قهرمان کرد و جلوی بایرن غول پپ دو تا بازی ۲۲ داشت و حذف شد ک دیبالا تو اون بازی نبود فصل بعدشم فینال فصل بعدش به ریال سه تا زد تو خونه ریال و داور اون کثافت بازیو دراورد ...بعدشم ب ایاکسی خورد کخیلی خوب بود اما نبودن ۸بازیکن اصلی تیم واقعا کمر تیمو شکوند ....

دوس دارم سریعا ب تیم برگرده اگر پیرلو موفق نبود ک امیدوارم موفق باشه

:8:  :8:

• saeed-nedved, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3450 ارسال
با احترام به نظرات دوستان یوونتوسی عزیزم یکی از دلایلی که الان به این وضع افتادیم همین ایشونه !!
همین آدم یکی از دلایل اصلی پیر شدن فعلی تیمه !!!!

علاقه اش به امثال خدیرا و دیشیلیو هم توجیه خاصی نداشت هیچ وقت !!
  • mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

^^^^^

به نظر شما اگر بازیکنانی با خصوصیات مورد نظر الگری و با سن کمتر جذب می شدند باز هم همین مشکل را داشتیم. متاسفانه این مشکل به زمان آلگری ختم نمیشه وحتی همین امسال هم به غیر از فروش مهره هایی که مربی نیاز نداشت، نتونستیم مهره هایی که مورد نظر مربی بود را جذب کنیم. چندین سال هست در خط هافبک هیچ هزینه ای نداشتیم فقط به جذب بازیکنان رایگان و یا ارزن قیمت اقدام کردیم. آلگری مربی نیست که بازیکنی که فقط پتانسیل داره را اینقدر بهش بازی بده تا پرورش پیدا کنه ولی مربی بود که اگر بازیکنی ویژگی هایی که اون می خواست را داشت خیلی به سن نگاه نمی کرد. ساندرو سن زیادی نداشت و جذب شد و به عنوان دفاع چپ مدت ها بازی کرد. اگر در خط هافبک هم بازیکنان جوان دارای ویژگی های لازم بودند مطمئنا بازی می کردند. 

------------------------------------------------------------------------------

سازماندهی باشگاه به صورتی هست که هیچ وقت یک نفر نمی تونه مسئول تمام فاجعه باشه و یک مجموعه ای  از تصمیمات بوده که تیم را به وضعیت فعلی رسونده که به نظرم بیشتر کادر مدیریت مسئول شرایط کنونی هست تا مربیان فعلی و قبلی تیم.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3770 ارسال

به نظر من و با توجه به تجربه هواداری و دنبال کردن یووه در این سالها ...هیچ وقت مربیان نظر نهایی رو ندادند .

چه در مورد خروجی ها و چه در مورد ورودی ها ...

میتونم قبول کنم که لیستی مثلا تهیه بشه از چند بازیکن با مشورت مربی برای نقل و انتقالات ...

.....................................................................................................................................................................................

خدمت الگری به یووه و مدیران این بود که حتی در دوفصل آخر حضورش هم با همون ترکیب مشکل دار سر کرد و به هر ضرب و زوری بود در ایتالیا نتیجه گرفت ...

خیانت الگری به یووه و مدیران و هواداران این بود که در دو فصل آخر حضورش هیچ وقت نخواست که تلاشش رو برای ساختن ترکیبی بهتر با تحت فشار قرار دادن مدیران حتی در صورت اخراج یا جداییش از باشگاه انجام بده .

• saeed-nedved, eⁿzº, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3450 ارسال
در مورد مدیریت که من خودمم حرف شما رو قبول دارم . قطعا کادر مدیریت بیشترین تاثیر رو داشته که تیم الان اینقدر میانگین سنی ش بالا رفته

اما خب همین تیم مدیریت بهترین بازیکنان موجود رو نسبت به سایر تیم ها واسه الگری مهیا کرد

تیمی که ما داشتیم در بازی فینال مقابل بارسا واقعه معرکه بود . چه بازیکنایی . چه خط هافبکی . تیم فوق العاده ای بودیم اون سال اما حیف که با مربیانی مثل آلگری محاله بشه لیگ قهرمانان رو برد

افتضاح کاردیف رو هم من مقصر صد در صدش رو آلگری میدونم .رئال عددی نبود که بخواد 4 تا به ما بزنه

در هر صورت تا زمانی که تیم جوان بود الگری نتایج خوبی در لیگ ایتالیا کرفت اما با تیم پیر و مسن فعلی قطعا الگری هم به نشکل میخورد . ضمن اینکه الان اینتر هم داره به کورس بر میگزده و قطعا الگری مثل قبل راحت نمیتونه لیگ رو ببره

همه ایتا رو گفتم اینم بگم که آلگری صد برابر از ساری بهتره . با تمام ضعف هایی که معتقدم الگری داره اگه قرار بود یکی مثل ساری بیاد همون بهتر که خود الگری میموند
  • Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21223 ارسال

- آلگری بهترین مربی دنیا،

چرا از تیم های بزرگ پیشنهاد نداره ؟!

جدا برام خیلی سوال ـه ...

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ویلاش بواش  فن خال  ژاردیم سامی الردایس پوچتینو هم بیش از یکساله بیکارن

• Orphée, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال

در صومعه نگنجد، رند شرابخانه

عنقا چگونه گنجد در کنج آشیانه؟ :1:
  • Orphée, El rey leon, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران

یووه و میلان باید برای تمام تیم های بزرگ درس عبرت باشند .

آلگری برای هر دو یک ویرانه به جا گذاشت و رفت ، نه سبک فوتبالی

براشون به جا گذاشت نه چند بازیکن خوب و آینده دار رشد داد .

عملا یک خرابه و ویرانه که کار باز سازیش به دوش بقیه افتاده است.

شانس بیاریم پیرلو ، یک منجی باشد هم نسل و عوض کنه هم به لحاظ

تاکتیکی در سطح خوبی باشد .

این روزها قابل پیش بینی بود و بارها در همین انجمن بهش اشاره شده است

اما یووه چند سالی است که روی زانو افتاده است و پیش بینی این روزها اصلا

سخت نبود و بچه ها بارها در فصول  گذشته + خودت به این موضوع اشاره کرده بودید.
تیم های بزرگ مگه مغز خر خورده اند تیم و بدن دست آلگری که خلاقیت را عقیم کند و

بازیکنان خلاق رو نیمکت یا سکو دست به خایه بمونند و یک مشت کلنگ ثابت بازی کنند

که نهایت اینهمه هزینه و داغون کردن بازی تیم و عقیم کردن تیم نائب قهرمانی اروپا باشد ؟

مثلا رئال مادرید مربی دارد که هم در دوران بازیش هم مربی گریش کیفیت خودش و نشون داده

چرا باید با انتخاب آلگری باشگاه را به خاک سیاه بنشاند ؟ طبیعت روی خوشی به این تفکرات نداده

و نمیده ، مربی که به باریکن باج میده و منفعل هست نهایتا در طول کریرش بتونه چند جام بگیره و نقطه

مقابل چنین مربیانی ، افرادی هستند که کلی به فوتبال خدمت کردند و ایده ها و سبک های جالب و بازیکنان

خیلی خوبی به فوتبال معرفی کردند .  :53:

در صومعه نگنجد، رند شرابخانه

عنقا چگونه گنجد در کنج آشیانه؟ :1:

بالاخره آلگری سبک زندگی هست یا مرغ عنقا ؟  :1:

تمام اینا علاقه و نظر شخصی است و جایی در بحث منطقی ندارد .

جان سخن اینکه ما فرنود ( دلیل و برهان ) را خواهانیم . 

• saeed-nedved, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
آرمان جان عزیز
مسیری که الگری ادامه داد احتمالا هیچکدوم از مربیای دیگه که در آستانه هدایت یووه بودن نمیتونستن ادامه بدن و سوابق و کارنامه همشون مشخصه. الگری تیم رو به مرحله ای رسوند که توان جذب رونالدو رو داشته باشه؛ بله رونالدو جواب نداد و مورد بعدیم که میخوام اشاره کنم خیلی باب میل ما نبود ولی احتمالا اون تیمی که الگری تحویل گرفت توان‌ جذب بازیکنی مثل دلیخت رو نداشت. من دوران الگری رو هزینه کردن و داغون کردن و عقیم کردن نمیبینم و این تعبیر شما رو نظر شخصی به حساب میارم. در ضمن الکس فرگوسن‌ هم از خودش ویرانه به جا گذاشت.

اصن من فکر نمیکنم وظیفه یه مربی به جا گذاشتن سبک فوتبالی و بازیکن خوب و آینده داره، بله اگه گذاشت که دمش گرم اما این موضوع اصلا تو اولویت قرار نداره؛ در بلند مدت ما همگان مرده ایم ...

الگری برای من علاوه بر علاقه شخصی و آرمان زندگی(:1:) همچنان آخرین و نمیدونم شایدم تنها مربی یووه هست که دو مرتبه هیچکدوم از بازیای فصل رو از دست نداد و تا آستانه کسب سه گانه پیش رفت و تو قدم آخر ناکام موند.

وقتی یه باشگاه بزرگ تیمشو داد دست مائوریتزیو ساری خیلیم اطمینان ندارم که باشگاهای بزرگ مغز خر نخورده باشن :1:
  • Orphée, Pinturicchio, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

آرمان جان عزیز
مسیری که الگری ادامه داد احتمالا هیچکدوم از مربیای دیگه که در آستانه هدایت یووه بودن نمیتونستن ادامه بدن و سوابق و کارنامه همشون مشخصه. الگری تیم رو به مرحله ای رسوند که توان جذب رونالدو رو داشته باشه؛ بله رونالدو جواب نداد و مورد بعدیم که میخوام اشاره کنم خیلی باب میل ما نبود ولی احتمالا اون تیمی که الگری تحویل گرفت توان‌ جذب بازیکنی مثل دلیخت رو نداشت. من دوران الگری رو هزینه کردن و داغون کردن و عقیم کردن نمیبینم و این تعبیر شما رو نظر شخصی به حساب میارم. در ضمن الکس فرگوسن‌ هم از خودش ویرانه به جا گذاشت.

اصن من فکر نمیکنم وظیفه یه مربی به جا گذاشتن سبک فوتبالی و بازیکن خوب و آینده داره، بله اگه گذاشت که دمش گرم اما این موضوع اصلا تو اولویت قرار نداره؛ در بلند مدت ما همگان مرده ایم ...

دقیقاً این حرف خیلی درستیه که آلگری یوونتوس رو به جایی رسوند که رونالدو گفت تیمی که تو 3 سال دوبار باشه فینال حتماً من برم میتونم دوباره اروپا رو فتح کنم، وگرنه با این مربی هایی چلغوزی مثل کنته و ساری که 10 سال خواب فینال جام باشگاه های اروپارو نمیدیدم، و اصلاً اگر یووه فینال نبود خیلی از این بازیکنای درجه 1 که الان به راحتی به یووه جواب مثبت دادن نمیومدن، حالا بماند سود مالی که یووه از این موفقیت ها کرد

آلگری خییییلی بیشتر از اینی که فکر میکنید به یوونتوس حال داد

• Pinturicchio, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21223 ارسال

- آدم این نظرات تعصبی و به دور از منطق رو که میبینه کلا از صحبت در فروم زده میشه ...

• mory, eⁿzº, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال

- آدم این نظرات تعصبی و به دور از منطق رو که میبینه کلا از صحبت در فروم زده میشه ...

بهمن خان من شوخی کردم شما به دل نگیر ...
قطعا اینکه به الگری اقبال نمیشه دلایلی داره و بنظرم از دلایلشم نسل جدید مربی های جوون هست که بعضی تیمای بزرگ ترجیح میدن اونا رو امتحان کنن. ناگلزمن مربی بعدی ای هست که چنتا تیم بزرگ سر به خدمت گرفتنش دست به یقه میشن. از جوونای پخته تر توماس توخل هم تا یه بار دور زدن به عنوان لولو خرخره سر همه مربیای تیمای بزرگ یه اختلاف جزئی با ناصر خلاف فاصله داره.

اون پستم خیلی یه طرفه در مورد نقش الگری بر یوونتوس شد؛ ولی از نقش یووه بر الگری هم نمیشه غافل شد، الگری احتمالا دیگه هیچوقت تیمی مثل یووه پیدا نمیکنه ...
  • Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال
واقعا نسبت به آلگری کم لطفی میکنید. کلا تمام دستاوردهاش رو زیر سوال میبرید.
با آلگری بود که ما دوباره شخصیت اروپایی گرفتیم. آلگری نه تنها باعث رشد شخصیت یووه شد بلکه باعث رشد سری آ هم شد. تا قبل از یووه ی آلگری، طرفدارای سایر لیگها، سری آ را لیگی میدونستند که قهرمان بلامنازعش، تو مرحله گروهی چمپیونز و توسط تیمهای درجه دو و سه حذف میشد.
از 5 فصلی که آلگری روی نیمکت یوونتوس نشست فقط فصل آخرش ضعیف کار کرد و همین باعث شده کل کرییر آلگری رو در یووه زیر سوال ببرید.

3 فصل از 5 فصلی که آلگری باهامون بود در اروپا به تیمی باختیم که در آخر قهرمان این رقابتها شد، یک حذف جلوی بایرن مونیخ (البته با کمک داور) و یک حذف هم جلوی آژاکس (که خب فصل آخرش بود و بالا هم گفتم که فصل آخر حضورش ضعیف بود) نتایج آلگری در اروپا بود. یه نگاهی بندازید که چه تیمهای درجه یکی را با آلگری حذف کردیم و چه تیمهای گردن کلفتی را زجر دادیم

پدری رو فرض کنید که بعد از مرگش، یه ارث کلان برای پسرش میذاره ولی پسرش، تمام ارث را یک شبه به باد میده. در اینصورت آیا میتونیم بگیم پدرِ این پسر، هیچ ارثی برای پسرش باقی نگذاشت؟؟
قطعا بی کفایتیِ پسر، بوده که تمام ارث را از دست داده.
اینجا هم همینه. میراث آلگری، دفاع منسجم و گل خورده کم بود که هر فصل به طور میانگین در سری آ 23-24 تا گل میخوردیم. ولی ساری با اینکه دلیخت و دمیرال را براش خریدن و ظاهرا دفاع را تقویت کردند با این حال در سری آ 43 تا گل خورده داشت. جلوی هر تیمی که بازی میکردیم میدونستیم گل میخوریم. با هر حمله حریف تن و بدنمون میلرزید.
ساری، میراث آلگری که دفاع منسجم و خوب بود را از دست داد. پس نمیشه گفت آلگری هیچ میراثی نداشته.
نمیخوام دفاع بیجا از آلگری بکنم قطعا ضعفهای بزرگی هم داشت ولی دلیل نمیشه کلا ببریمش زیر سوال.

• Orphée, mory, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

پنجاه بارم پاک بشه میگم ...

الگری میراث جسارت در اروپا شخصیت اروپایی رو اورد و میدونستیم کسایی ک دارن تو تیم بازی میکنن با تمام توان بازی میکنن شما استورارو رو ببینین جلو رئال بازی دادیم 

الگری مربی تاپی نبود اما بهترین مربی ما بوده و با تراپو لیپی مقایسه میشه لیپ هم میگه الگری شبیه ترین فرد ب منه حالا شما حرفای ساکی رو بنداز دور ک میگه ساری تیمش خوب بوده مشخصه واقعا دیدیم افتضاحشونو 

با الگری از جذب استیگاریبیا رسیدیم ب رونالدو  با ساری دیبالام داره میره 

• Orphée, Pinturicchio, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21223 ارسال

^^^^

- پست شما بخاطر حمایت از آلگری پاک نشد بلکه بخاطر توهین زشت به ساری پاک شد.

با توجه به سابقه ای که دارید و اخطارهایی که دریافت کردید در صورت تکرار قطعا با بن مدت دار روبه رو خواهی شد.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

الگری مربی دوس داشتنی هست من شوخ بودنشو دوس دارم در عین حال چهره ای داره که کسی فکر نمیکنه شوخ باشه . و واقعا هم رسیدن به فینال اروپا کار ساده ای نیست و واقعا باید الگری جزو بزرگان مربیگری محسوب کرد . اما نتونست کامل کنه دستاورداشو .

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی