پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5434 پاسخ برای این موضوع

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
دوستان حقیقت داره که ممکنه سال دیگه بره اینتر ؟
  • Aminvo, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

اگه مربی رو که حداقل 3 سال قرارداد می بنده رو بخوای عوض کنی به احتمال 90 درصد مجبوری اخراجش کنی و معمول قراردادها به این صورته که در صورت اخراج تا اتمام قرارداد باید حقوق طرف رو تا قرون آخر بدی. از قرارداد کنته حداقل 2 سال مونده، از طرفی هم یکی از گرون قیمت ترین مربیای دنیاست، دست اینتر برای این طور ریخت و پاشها هم بسته ست که سالی فقط 20 میلیون حقوق سرمربی بده. پس نتیجه میگیریم اصل خبر اشتباهه 

• saeed-nedved, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

البته علیرضا مثلاً آنچلوتی با اینکه از ناپولی اخراج شد ولی دو طرف سر فسخ قرارداد توافق کردن و کارلتو راحت تونست بره اورتون. تازه هنوز 2 سال دیگه هم قرارداد داشت. کنته هم لی رغم شکستهای اخیرش، بعیده مدت طولانی بدون تیم بمونه. با چلسی هم رابطه ش شکرآب بود که شکایت کرد ازشون. ماروتا تموم آزمون و خطاهاشو تو یووه انجام داده و دیگه بعیده قراردادهای منفذدار بنویسه. نمونه ش کسب تجربه از قرارادی که با موراتا و رئال بست و تفاوتش با مورد اشرف حکیمی (عدم وجود بند بازخرید برای رئال)... ولی خودمونیم، چینتر خوب از دست یووه تقلب میکنه ها! کنته تو تیم سازی خوبه و آلگری هم در استفاده از یه تیم ساخته شده بدک نیست... :39:

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

هرچقدر فکر می کنم بیشتر به این نتیجه می رسم که واقعا استایل تیمش رو می پسندیدم!

خیلی بهینه بازی می کرد تیمش!معمولا جلوی تیم هایی در حد آتالانتا و میلان الان به مشکل نمی خوردیم  و تیممون با یک حرفه ای گری با صرف انرژی نسبتا کم بازی رو در میاورد!

در کنار این، تیمش توی بازی با تیم های قوی، واقعا جنگنده و پرتلاش بود و فارغ از اینکه حریف کی هست، بهش زخم می زد!واقعا توی 5 سالی که آلگری مربیمون بود توی هر مرحله از چمپیونز لیگ، به هر تیمی که می خوردیم، امیدوار بودم، چون فکر می کردم ممکنه یه حقه هایی(مثل اون 3-0 با فیورنتینا یا حذف رئال که مشابهشون رو توی سال های بعدش هم زیاد دیدیم!) از توی آستینش دربیاره و باعث پیروزی تیممون بشه!

امیدوارم چند سال دیگه دوباره به یووه برگرده و یک دوره ی چندساله ی دیگه مربیمون بشه و این دفعه دیگه کار ناتمومش رو تموم کنه!

پ.ن:این رو هم اضافه کنم که بعید می دونم فصل آینده به اینتر بره چون بار ها گفته می خواد تیم بعدیش خارج از سری آ باشه!

نمی دونم حاضر باشه مربیگری اینتر رو قبول بکنه یا نه (وقتی که نزدیکه 9 سال مربی میلان و یوونتوس بوده قاعدتا قضیه فجیع تر میشه) ولی حس می کنم بیشتر از کونته، احترام و نزاکت سرش بشه و حاضر نباشه این چیزا رو به این راحتی در راه موفقیت فدا بکنه بنابراین حدس می زنم اگر هم حاضر به این کار باشه، حداقل یکی دو فصل دیگه اتفاق می افته.

کونته خیلی راحت، حاضر بود مربی بزرگ و با سابقه ای مثل کاپلو رو بشوره، بچلونه و پهن کنه!(هنوز باورم نمیشه!فکر کنم خود کاپلو هم باورش نشده بود چنین جوابی از کونته گرفته!توی جوابی که به کونته داد هم من شخصا بهت زدگی رو حس کردم!)

آلگری متین تره! :1:

پ.ن2:همچنان این مقایسه ی کونته-آلگری ادامه داره! :39:

• Orphée, mory, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

6 سال پیش در چنین روزی، أليغري بعنوان سرمربی یوونتوس انتخاب شد! او دارای بیشترین درصد پیروزی (75.5) بین مربیان یوونتوس در تاریخ سری آست؛ 142 پیروزی در 188 بازی + همچنین سومین مربی پرافتخار یووه (11 جام) بعد از تراپ (14 جام) و لیپی (13 جام) هست... اما مهمتر از اینا کامنتهایی هست که زیر پست اکانت یووه از انتصابش ملت زدن. از گ** گرفته تا "یووه برو خودت و آلگری رو ..." ... نه به اون شدت ولی تقریباً مشابه استقبالی که از ساری شد و داره میشه. هر چند جایگاه یووه در دوران انتصاب آلگری و ساری متفاوت بود و آلگری برخلاف کارنامه ش در میلان، نتایج بد ابتدای فصل جلوی تیمای ضعیف رو نگرفت و فصل اولش حتی بهترین فصلشم بود بنظر من... #مکث

• saeed-nedved, mory, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

6 سال پیش در چنین روزی، أليغري بعنوان سرمربی یوونتوس انتخاب شد! او دارای بیشترین درصد پیروزی (75.5) بین مربیان یوونتوس در تاریخ سری آست؛ 142 پیروزی در 188 بازی + همچنین سومین مربی پرافتخار یووه (11 جام) بعد از تراپ (14 جام) و لیپی (13 جام) هست... اما مهمتر از اینا کامنتهایی هست که زیر پست اکانت یووه از انتصابش ملت زدن. از گ** گرفته تا "یووه برو خودت و آلگری رو ..." ... نه به اون شدت ولی تقریباً مشابه استقبالی که از ساری شد و داره میشه. هر چند جایگاه یووه در دوران انتصاب آلگری و ساری متفاوت بود و آلگری برخلاف کارنامه ش در میلان، نتایج بد ابتدای فصل جلوی تیمای ضعیف رو نگرفت و فصل اولش حتی بهترین فصلشم بود بنظر من... #مکث

به نظر میرسه آلگری همه جوره بهتره از ساریه، یعنی بین بد و بدتر، آلگری بدست! 

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دوسال پیش بود که از دی زربی تمجید کرد و گفت مربی بزرگی میشه دی زربی مربی ساسولو خیلی شبیه الگری بازی میکنه 

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

فصل پیش هم افتضاح بازی میکردیم ولی أليغري اُستاد پیروزی های رنگ و رو رفتۀ 1-0 بود. اینطوری که من میدیم، تو کُل فصل 2018-19 فقط 9 امتیاز در موقعیتهایی که از حریف جلو بوده و بعد گُل خورده، از دست داد... در 2019-20 هجده امتیاز در این شرایط از دست دادیم و هنوز 3 بازی هم باقی مونده... بنظر میرسه این اسکودتو رو هیچکس دوس نداره ببره! :22:

• mory, GG.B1, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

در حد شایعه ست ولی میگن کنته اخراج میشه و آلگری جاشو میگیره! اینطوری اینتر فقط سالی 15.5 میلیون به کنته و اسپالتی باید بده علاوه بر حقوق أليغري... با اینکه بنظرم کنته بی تیم نمیمونه، بازم عقلانی نیست، بخصوص اینکه اینتر شانسی در اروپا نداره و تموم تخم مرغهاش رو تو سبد اسکودتو گذاشته؛ کنته هم با وجود دچلیه و په په و جاکرینی در ترکیب اصلی، اسکودتو رو بُرد درحالیکه تیم مقابل زلاتان، سیدورف، سیلوا و نستا رو داشت! از طرف دیگه آلگری هم فقط با اضافه کردن موراتا، اورا و پریرا، بهترین فصل تاریخ یووه رو رقم زد... هر دو مربیای بزرگی هستن ولی بنظر من کنته برای این اینتر مناسبتره، هر چند امیدوارم اسپالتی رو برگردونن که تو رتبۀ سوم جاشون خوشگلتره! :4:

• mory, Pinturicchio, GG.B1 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz
درسته دیگه جات تو یووه نبود واقعن از بس رفتی رو مخ ولی به این تیما دیگه باج نمیدادی که جلو‌ یووه بخوان شاخ بشن. دلم واسه فحش دادن بهتم تنگ شده هرچی بودی و نبودی قدرت انالیزت بینظیر بود. شاید تک تو اروپا هر سالی هم که حذف شدی جلو اماده ترین تیم اروپا حذف شدی و فینالو باختی نه جلو لیون
  • Pinturicchio, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

احساس میکنم فضای فروم مثل حذف های قبلی سنگین نیست . انسان وقتی احتمال موفقت میده از شکست ناراحت تر میشه .
تفاوت ساری با آلگری اینجا بود که همه از آلگری انتظار قهرمانی چمپونز لیگ رو داشتند و به خاطر حذف عصبانیتشون رو سر آلگری خالی میکردند .

این فصل از وقتی قرعه لیون در اومد اینجا احتمال حذفمون مطرح بود . تقریبا خیلیمان آماده بودیم برای حذف و زیاد ناراحت نیستیم .
این تفاوت کلاس دو مربیه .

• Orphée, mory, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

بله نوید، موافقم باهات. من واقعاً همین چند ماه پیش هم همین حذف مقابل لیون رو پیش بینی می کردم، واسه همین بعد این بازی یا توی جریان بازی ککم هم نگزید.  :1:

به این حذف به چشم اخراج مربی لوزرمون نگاه می کردم که جناب عاراتیچی انگار نمیخواد این کار رو بکنه.  :21:

• Orphée, mory, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

نوید به خاطر استرس و بالا رفتن ضربان قلبم نتونستم کامل بازی رو نگاه کنم و 10 دقیقه آخر قلبم داشت از جا کنده می شد ...

ولی متاسفانه برای من حداقل اثبات شده که صاحبان باشگاه ارزش و اهمیت چندانی برای سی ال قائل نیستند و به همین خاطر خیلی دیگه به آب و آتیش نمی زنم .

• Orphée, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

علاقه شخصی من به تفکرات آلگری به کنار،  امسال اصلا یک تیم فوتبال ندیدم.  بازیکنانی که بی هدف این طرف و اون طرف می رفتند و منتظر خلاقیت فردی بودند برای خلق موقعیت. 

انتظار مالکیت توپ داشتیم ------------> بازی هایی بودند که مالکیت تیم حریف 60 درصد بود و تیم حریف هم تیم بزرگی نبود

انتظار کارهای ترکیبی داشتیم ---------> اصلا شاهد همچین چیزی نبودیم. حتی توان خلق موقعیت نداشتیم.

انتظار های دیگه ای هم بود که هیچ کدوم برآورده نشد و تمام این انتظار ها دلایلی بود آلگری را برکنار کردن. در کنار این ها حتی کلاس بازی و تیمی را هم داریم از دست می دیم. خیلی ها یووه را به عنوان یک تیم سردرگم و تا حدودی شلخته دیدن که میشه از این تیم امتیاز گرفت و شکست داد.  

امیدوارم این روند تغییر کنه و حداقل از تغییر مربی سود کنیم. 

• saeed-nedved, mory, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ب ضعیف تزین تیم بخوری و حذف شی بعد بیان اونو با ماکس بزرگ مقایسه کنن .....هر وقت بگرده یووه ضرر نکرده 

• saeed-nedved, Pinturicchio, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
پارسال همین موقع ها همه داشتیم بال در میاوردیم از اخراج آلگری . هنوزم به نظرم تصمیم درستی بود .
منتها انتخاب ساری همه چی رو خراب کرد
حالا دوباره خیلی ها میگن آلگری برگرده که به نظرم اگه این اتفاق بیفته زیاد فرقی با همین تیم ساری نخواهیم کرد
همون طور که با ساری ucl رو نمیشه برد با آلگری هم نمیشه برد
امیدوارم بالاخره یه مربی درست و حسابی بیاد بالا سر تیم
هرچند بعیده از شر ساری بال خلاص بشیم !!
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

احساس میکنم فضای فروم مثل حذف های قبلی سنگین نیست . انسان وقتی احتمال موفقت میده از شکست ناراحت تر میشه .
تفاوت ساری با آلگری اینجا بود که همه از آلگری انتظار قهرمانی چمپونز لیگ رو داشتند و به خاطر حذف عصبانیتشون رو سر آلگری خالی میکردند .

این فصل از وقتی قرعه لیون در اومد اینجا احتمال حذفمون مطرح بود . تقریبا خیلیمان آماده بودیم برای حذف و زیاد ناراحت نیستیم .
این تفاوت کلاس دو مربیه 

نوید دیشب که داشت بازی شروع میشد خانمم که عادت داره به یوونتوسی بازیای من توی خونه، ظرف پاپ کورن رو آماده کرد و آماده شد که بازی رو کنار من ببینه. 

تو طول بازی حس عجیبی داشت. حس می کردم می خواد یه چیزی بگه. آخرای بازی وقتی دید مثل همیشه توی همچین بازی مهمی فخش نمیدم. بالا پایین نمی پرم، ناخن نمی جوم بالاخره پرسید امروز یه طوری نیستی؟ دارید حذف میشیدا!

اصلا نه عصبانی شدم و نه مثل گذشته ناراحت واقعا انتظاری از این تیم نداشتم.

الان هم خوشحالم که فصل تموم شد. حتی فصلایی که هفتم شدیم هم انقدر برایم مایوس کننده نبود!

این تیکه هم برای دل خودم! نیاز به گفتنش دارم هرچند خوشایند نیست! همیشه عشق به یوونتوس برام با برخی از نفرتا همراه بوده بزرگ ترین نفرتم اینتر یه زمانی نفرت از میرکو ووچینیچ، از مربی اینتر و قص علی هذا! نفرتی که از برناردسکی و بنتانکور توی سینه منه با هیچ نفرت دیگه ای قابل مقایسه نیست! نماد مزخرف!

• mory, El rey leon, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

منم همچین حسی رو داشتم دیشب اصلا برام مهم نبود که حذف شدیم 

ولی دلیلش رو ی چی دیگه میدونم . دیشب داشتیم حمله میکردیم نسبتا خوب بودیم امیدوار بودیم که گل سوم رو بزنیم 

ولی با آلگری جوری بازی میکردیم که نمیشد امیدی داشت به تیم . اعصابمون بهم میریخت . یا امیدوارمون میکرد و بعدش کامبک میخوردیم یا گل میخوردیم و حذف میشدیم . مثل حذف جلو بایرن و رئال و آژاکس 

وقتی جلو هستی و می بازی بیشتر اعصابت بهم میریزه 

فرض کنید دیشب 2-0 جلو بودیم تا دقیقه 80 و تیم صعود کننده ما بودیم بعدش گل میخوردیم 

تو لیگ اوضاع همین بود . باخت به میلان و اودینه و مساوی ساسولو بیشتر ناراحتمون کرد یا باخت به کالیاری 

خلاصه از آلگری دفاع نکنید وقتش که چه عرض کنم زیاد هم مونده بود 

• saeed-nedved, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
چیچی میگی ما کی با الگری کامبک خوردیم؟؟ از اودینزه گل میخوردیم یا شیش تا میزدیم؟؟؟ قطعا قابل قیاس نیستن این حرومی با الگری ک این همه افتخار برا باشگا اورد ما با لاتزیو ناپولی باختیم دو جام از دس داریم به لیون ضعیف ترین تیم هم باختیم هیچ تغییری هم حاصل نشد .....اینا مهم نیس مهم بودن هیگواین تو ترکیبه ک لش کامله
  • Orphée, Pinturicchio, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

من سبک طرفداریم از آلگری یکم با علیرضا فرق میکنه :1:
بحث من سر یه چیز دیگه است . طرفداری من از آلگری نه از سر علاقه به برگشتشه ، طرفداری من به خاطر اینه که هنوز که هنوزه عملکردش توی این فروم زیر سوال میره ، هنوز به دید یه مربی بازنده بهش نگاه میشه ، هنوز که هنوزه هستند عزیزانی که فکر میکنند یووه با هر مربیی قهرمان سری آ میشه و صدای آژیر خطری که بیخ گوش تمام یوونتوسی ها داره با ماکسیموم صدا پخش میشه رو متوجه نمیشند .

تفاوت این بازی با بازی تاتنهام، بازی با رئال ،بازی با اتلتیک و ..... چی بود . غیر از این بود که یه کامبک میخواستیم ؟؟
الله وکیلی منصف باشید !!! تا دقیقه پنجاه بازی با تاتنهام چند نفرتون از شدت عصبانیت میخواستید هر چی اطرافتونه رو بشکنید ؟؟ آخر بازی چه احساسی داشتید ؟؟ دلتون واسه اون حس آرامش بعد طوفان تنگ نشده ؟؟
یه بازی میشه بازی با رئال که سه تا گل تو خونه خودمون میخوریم و میریم سه تا گل تو سانتیاگو برنابئو میزنیم و آخر سر با یه پنالتی حذف میشیم . یه بازی دیگه هم میشه بازی با لیون که مجموعا دو تا گل میخوایم و آخر سر تو خونه خودمون با یه پنالتی حذف میشیم .

• Orphée, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی