پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5471 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6435 ارسال
  • LocationRasht

آلگری رو باید مثه یه پکیج دید. در 2014-15 در مقاطع بلندمدتی بارتزالی، پیرلو، بوغبا رو نداشت و ویدال هم تموم فصل داشت یه مصدومیت کهنه رو حمل میکرد. آلگری یه لیخی و اورا پا به سن گذاشته بعنوان یار اصلی داشت و نیمکتش شامل رومولو بود که کلاً 5 بازی کرد و استورارو که تو نیمه نهایی سی ال جلوی رئال فیکس بازی کرد. بدشانس بود که تیمای اسپانیایی تو اوج دوران تاریخشون بودن و شاید اگه مثه لیورپول، تاتنهام در فینال به تورش میخورد، 3 گانه هم میکرد و الان پیش اکثرمون یه اسطوره بود! تا اونجاییم که من میدونم بحث اصلیش با مدیرا سر نیاز تیم به یک دگرگونی عمیق بود و بنظر من انقلابی که همه این تابستون از وقوعش حرف میزنن، باید 2 سال پیش انجام میشد، حالا سر اینکه آیا أليغري شایستۀ همچین لطفی بود یا نه میشه بحث کرد... ولی خدایی این خیال راحتی که [حداقل 4 سال] موقع بازیهای داخلی باهاش داشتیم آرامش بخش بود! با همۀ اینا ایشالله پیرلو جواب میده و دیگه یه لحظه هم به گذشته فکر نمیکنیم... :6:

• saeed-nedved, mory, GG.B1 و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ماسيميليانو الگري امشب مهمان شوي تلويزيوني Ballerino per una notte (رقص با ستاره‌ها) در شبكه Rai 1 است.

پيش از اين الساندرو دل‌پيه‌رو و روبرتو مانچيني نيز مهمانان برنامه ميلي كارلوچي (مجري اين برنامه) بوده‌اند. ماكس الگري در برنامه امشب با روبرتو بكاريني (رقصنده) تانگو مي‌رقصد!

پي‌نوشت: فكر كنم حوالي ساعت 11 (چند دقيقه زودتر يا ديرتر) پخش مي‌شود و شبكه Rai 1 هم در جهت هاتبرد به صورت رايگان برنامه‌هايش را پخش مي‌كند.

go1d_massimiliano-allegri.jpg

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ماسيميليانو الگري امشب مهمان شوي تلويزيوني Ballerino per una notte (رقص با ستاره‌ها) در شبكه Rai 1 است.

پيش از اين الساندرو دل‌پيه‌رو و روبرتو مانچيني نيز مهمانان برنامه ميلي كارلوچي (مجري اين برنامه) بوده‌اند. ماكس الگري در برنامه امشب با روبرتو بكاريني (رقصنده) تانگو مي‌رقصد!

پي‌نوشت: فكر كنم حوالي ساعت 11 (چند دقيقه زودتر يا ديرتر) پخش مي‌شود و شبكه Rai 1 هم در جهت هاتبرد به صورت رايگان برنامه‌هايش را پخش مي‌كند.

go1d_massimiliano-allegri.jpg

ديدن مكس در آن موقعيت خطير و رشك‌برانگيز حقيقتاً جلوه‌ بصري بامزه‌اي داشت.

معذب بودن الگري و تلاشش براي ارائه تبحر و آرامش در خراميدن با آن فرشته مكرم ديدني بود.

نكته جالب در مورد الگري، مؤمن بودن به «شماره 4» است. (منظور نمره ماشيني است كه موهايش را پس از وداع با يووه تا به امروز اصلاح مي‌كند.)

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کلیپی چیزی باشه واقعا عالیه

• Orphée, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال

ديدن مكس در آن موقعيت خطير و رشك‌برانگيز حقيقتاً جلوه‌ بصري بامزه‌اي داشت.

معذب بودن الگري و تلاشش براي ارائه تبحر و آرامش در خراميدن با آن فرشته مكرم ديدني بود.

نكته جالب در مورد الگري، مؤمن بودن به «شماره 4» است. (منظور نمره ماشيني است كه موهايش را پس از وداع با يووه تا به امروز اصلاح مي‌كند.)

من میگفتم الگری سبک زندگیه مسخره میکردن :1:

حتی تو رقص دیشبش هم سبک خودشو حفظ کرد، فقط دست رو گرفته بود به اندام اون به قول حامدخان فرشته مکرم، تا فرشته خودش ایفای نقش کنه و تفاوتو رقم بزنه :1:
فکر کنم مثه بازیا که فقط ربع ساعت بابت هر کدومشون فکر میکرد بابت رقص دیشبشم ربع ساعت تمرین کرده بوده فقط ...
  • حامد, Orphée, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

تیم بهش ندادن مجبوره از این کارا بکنه  :1: 

شانس اوردیم آوازه خوان نشده

• Orphée, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

ambra-angiolinie-max-allegri-sposi-ecco-

بجای ولگردی بدون ماسک توی این شرایط کرونایی  :1: 

برگرد بیا سر تیمت 

من از کوچیکی عاشقت بودم :fp: 

بیا 5.4.1 ت رو اجرا کن مانزو هم برگرده 

خدیرا هم که هست

اصلا جهنم و ضرر بونوچی رو هم بفروش به کالیاری

• MaMpIeRo, Pinturicchio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
بد شانس بود جلو ایاکس دیبالل داگلاس مانجو مصدوم بودن ...کوادرادو نبود ...

برگرد یه روزی اما امیدوارم امسال بتونیم جامهارو بگیریم بعد برگردی ...دستیارتم پیرلو باشه ....یا الکس ...
  • Pinturicchio, El rey leon, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

https://www.juworld.net/default.asp

یه بخش از سوالش اینه که کی مقصره

و میگه تنها کسی که از این شرایط کیف میکنه الگریه  :1: 

نظر سنجیه  و میگه کی مقصره

• mory و tecra از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21226 ارسال
  • LocationDeutschland

- به جز یووه، چند تا تیم بزرگ دیگه هم یا تغییر سرمربی داشتند و یا دنبال مربی هستند/بودند توی این 2 سال.

انشالله که یک تیم "بزرگ" ایشون رو بخواد، ما که بخیل نیستیم ...

• mory, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
امان از عطش فوتبال زیبا و تک ضرب و تهاجمی و توتال فوتبال و ساری بال و باقی این چرت و پرتا :1:
  • Pinturicchio, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

- به جز یووه، چند تا تیم بزرگ دیگه هم یا تغییر سرمربی داشتند و یا دنبال مربی هستند/بودند توی این 2 سال.

انشالله که یک تیم "بزرگ" ایشون رو بخواد، ما که بخیل نیستیم ...

هر وقت اسمش تو بحثای بینِ هوادارای تیمی مطرح شده، هوادارای اون تیم از اسم آلگری هم گند زده‌ن به خودشون  :1: حاصل اینکه به ستایش مربیِ کنونی‌شون روی آورده و ناشکری رو کنارگذاشتن  :yes1: البته به جز هوادارای اینتر  :nish:

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

با تمام انتقادات به ترکیب و تاکتیک !!!های عجیب و غریب پیرلو ولی حتی اگه با پیرلو بریم سری ب هم دلم برای مد مکس تنگ نمیشه به هیچ وجه

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21226 ارسال
  • LocationDeutschland

با تمام انتقادات به ترکیب و تاکتیک !!!های عجیب و غریب پیرلو ولی حتی اگه با پیرلو بریم سری ب هم دلم برای مد مکس تنگ نمیشه به هیچ وجه

- در کمال تعجب این تفکر رو طرفداران دیگر تیمها هم دارند ! تیم هایی که آلگری سابقه سرمربیگری رو براشون نداشته.

حتی آرسنالی ها که سالهاست در فوتبال حرفی برای گفتن ندارند.

برای فهمیدن چرایی ـه این موضوع کافیه که عینک تعصب و لجاجت رو برداریم.

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

- در کمال تعجب این تفکر رو طرفداران دیگر تیمها هم دارند ! تیم هایی که آلگری سابقه سرمربیگری رو براشون نداشته.

حتی آرسنالی ها که سالهاست در فوتبال حرفی برای گفتن ندارند.

برای فهمیدن چرایی ـه این موضوع کافیه که عینک تعصب و لجاجت رو برداریم.

برای من میزان ترس و دفاعی چیدن تیم در برابر اژاکس و در نتیجش که باعث شد همچین  شکست تحقیر امیزی بخوریم باعث میشه هیچ وقت نخوام دوباره رو نیمکت ببینمش

• mory, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1391 ارسال
  • Locationقزوین

به نظر من آلگری مربی ایه که ترجیح می ده به جای استفاده از بازیکن های خلاق به بازیکنای ساده و بعضا جنگنده بازی بده

مانژو شاید قوق العاده ترین بازیکن برای آلگری بود. آلگری خدیرا و فن بومل رو به پیرلو ترجیح می داد همین طور که این کار رو در قبال، بنتانکورنسبت به مارکیزیو، دیشیلیو نسبت به آساموا، مانژو نسبت به دیبالا و خیلی های دیگه انجام داده بود.

و در کمال تعجب آلگری می تونست با همین مهره ها نتیجه هم بگیره و چون این مهره ها معمولا قیمت پایین تری هم نسبت به مهره های خلاق داشتند، برای مدیرای خصیصی مثل گالیانی و آنیلی مربی مناسبی تلقی می شد.

با همین سبک بازی و با قرعه های مناسب می تونست تا فینال اروپا هم بالا بیاد ولی خوب تیمی با ذهنیت یوونتوس، توی فینال اروپا برای گلزنی، نیاز به پشت پای مارکیزیو یا برگردون مانژو داره و مثلا بوناونتورا که ایشون خیلی دوست داشت به یووه بیاردش نمی تونه همچین کاری بکنه.

کم کم و به مرور زمان تیم از هر گونه خلاقیتی خالی می شد و کار رو به جای می رسوند که برای مثال توی فصل آخر، تمام بازیکنا تنها کار هجومی ای که می کردن سانتر کردن برای رونالدو و مانژو بود. احتمالا برای میلان هم شرایط مشابهی پیش اومده بود و سال ها طول کشید تا تبدیل به یه تیم خوب مثل امسالشون بشن.

همین می شه که مربی ای مثل ساری که عشق پاسهای کوتاهه به این نتیجه می رسه که تیم قابل تمرین دادن نیست. 
به هر حال من فکر می کنم آلگری برای کوتاه مدت مربی خوبی باشه ولی نمی شه ازش بخوایم که سبگ بنای یه تیم رو بچینه و شاید واسه همینه که آرسنال، بارسا و بایرن در حالی که دنبال مربی جدید بودن، دنبالش نرفتن.

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 726 ارسال
  • Locationzahedan

از یه چیز الگری خوشم میومد جلو ضعیفترین تیمها هم ترکیب برنده میزاشت و به هر بازیکنی بازی نمیداد یادمه حتی قهرمان شده بود تیم بازم ترکیب دوم بازی نمیداد ک گاها حرص میخوردیم ک چرا به جوونا میدون نمیده الان میفهممش تو یه بازی با تیم ضعیفی مساوی کردیم بعد بازی گفت اسکودتو از دل این بازیا بدست میاد 

• El rey leon, tecra, Senmorta و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

از یه چیز الگری خوشم میومد جلو ضعیفترین تیمها هم ترکیب برنده میزاشت و به هر بازیکنی بازی نمیداد یادمه حتی قهرمان شده بود تیم بازم ترکیب دوم بازی نمیداد ک گاها حرص میخوردیم ک چرا به جوونا میدون نمیده الان میفهممش تو یه بازی با تیم ضعیفی مساوی کردیم بعد بازی گفت اسکودتو از دل این بازیا بدست میاد 

ولی از نظر دوستان برد مهم نبود  :21:  :24:

80 ثانیه اول بازی لیدز و اورتون رو ببینین انگار تیم الگری حمله میکنه انتقال توپ ب حمله مهم ترین کار در فوتباله چنان با سرعت این کار رو لیدز انجام میده ک واقعا بی نظیره یاد روزای الگری افتادم

• El rey leon, tecra و drughi1990 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6435 ارسال
  • LocationRasht

hqm8_5518a939-7e8f-4766-9124-8b720a01936

از طرفداران مُخلص یووه و آلگری ... :nish:

• حامد, GG.B1, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i