پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5434 پاسخ برای این موضوع

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

کسی که از رئال و پی اس جی پیشنهاد داشته/ میتونه داشته باشه چرا باید بره نیوکاسل؟

البته صحبت هایی هست که بن سلمان میخواد نیوکاسل رو بخره و یک من سیتی  جدید درست کنه

دقیقا به همین علته

مثل اینکه بنا دارن 650 میلیون یورو به این تیم تزریق کنن و کلی بازیکن بگیرن

حقیقتا دوست داشتم یک بار کونته رو توی چنین تیمی ببینم!

کونته حتی وقتی توی چلسی هم بود،هرچند که بازیکنای خوب زیاد داشت ولی براش اون طور که می خواست خرج نکردن 

کونته کسی هست که بازیکنای خودش رو می خواد.ممکنه بازیکنی زیر دستش باشه که مهارت های زیادی داشته باشه ولی کونته ازش استفاده نکنه بنابراین پول میخواد تا اون طور که می خواد مهره های مورد نیازش رو زیر دستش جمع کنه اما آلگری کمتر این مدلیه و منعطف تره،یعنی اگه یک سری بازیکن با کیفیت داشته باشه می تونه نتیجه بگیره و فرقی نداره خصوصیت اون بازیکن ها چی هست.

از طرف دیگه نمی دونم آلگری توی جمع کردن بازیکن ها چه طور عمل می کنه!معمولا سیستم تیم هایی که رفته اینجوری بوده که مدیر می رفته هر بازیکنی که خودش تشخیص می داده می خریده و می آورده می گفته بیا برو با اینا کار کن!تیم های انگلیسی توی انتخاب بازیکن دست مربی رو هم خیلی بازتر می ذارن و نمی دونم آلگری دستش توی این کار باز باشه می تونه ازش استفاده ای بکنه یا نه

بنا براین فکر می کنم اگه به تیمی مثل همون منچستر یونایتد یا رئال مادرید بره براش خیلی مناسب تره چون یک ترکیب خوب از بازیکنای کار آمد رو در اختیار داره

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
تقریبا یک سال از رفتن الگری میگذره؛ کم در مورد الگری بحث نکردیم و کم دلخوری پیش نیومده و تو صفحات پیشین همین تاپیک تمام و کمال موجودن :1:

من که شخصا قول دادم که به ساری گیر ندم و وضعیتی که الان هم با ساری داریم کپی برابر اصل همون وضعیت تیم الگریه با این تفاوت که کرونا باعث شده مدت طولانی تری در انتظار کامبک چمپیونزلیگی باشیم، بهرحال بازیا برگزار میشه و هر چقدم سخت باشه لیونو میبریم.

دوستان عزیزی که الگری رو خوره ای میدونستن که آهسته به جون تیم افتاده و امکان هر گونه پیشرفت و ترقی رو میخوره و می تراشه! این یکسال بدون این بیماری مهلک (الگری) رو چگونه دیدن ؟ و اینکه خودم قبول میکنم که ساری هنوزم واسه جا انداختن ایده هاش به تیم فرصت میخواد؛ آیا نشونه ای دیدید که تیم ساری در مسیر راهی بجز راهی که قبلا با الگری رفتیم قرار داره ؟
اصن چیزی عوض شده ؟

نظر شخصی خودم اینه که تفاوت یوونتوس الگری با یوونتوس غیرالگری تفاوت بین کوکاکولا و پپسی هست!
ایتالیا مربی ای انقلابی تر از ساری نداشت ولی یچیزایی هست که به یوونتوس اجازه تغییر نمیده ...
احتمالا یه روز یکی انقلابی تر از ساری هم میاد یووه و تیم اونم میبینیم.
  • mory, Prince Claudio, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران

تقریبا یک سال از رفتن الگری میگذره؛ کم در مورد الگری بحث نکردیم و کم دلخوری پیش نیومده و تو صفحات پیشین همین تاپیک تمام و کمال موجودن :1:

من که شخصا قول دادم که به ساری گیر ندم و وضعیتی که الان هم با ساری داریم کپی برابر اصل همون وضعیت تیم الگریه با این تفاوت که کرونا باعث شده مدت طولانی تری در انتظار کامبک چمپیونزلیگی باشیم، بهرحال بازیا برگزار میشه و هر چقدم سخت باشه لیونو میبریم.

دوستان عزیزی که الگری رو خوره ای میدونستن که آهسته به جون تیم افتاده و امکان هر گونه پیشرفت و ترقی رو میخوره و می تراشه! این یکسال بدون این بیماری مهلک (الگری) رو چگونه دیدن ؟ و اینکه خودم قبول میکنم که ساری هنوزم واسه جا انداختن ایده هاش به تیم فرصت میخواد؛ آیا نشونه ای دیدید که تیم ساری در مسیر راهی بجز راهی که قبلا با الگری رفتیم قرار داره ؟
اصن چیزی عوض شده ؟

نظر شخصی خودم اینه که تفاوت یوونتوس الگری با یوونتوس غیرالگری تفاوت بین کوکاکولا و پپسی هست!
ایتالیا مربی ای انقلابی تر از ساری نداشت ولی یچیزایی هست که به یوونتوس اجازه تغییر نمیده ...
احتمالا یه روز یکی انقلابی تر از ساری هم میاد یووه و تیم اونم میبینیم.

بله ، نامه اعمال همه ما موجود است  :1:

از اینکه چنین قولی دادید ، دلخورم  :nish:

اتفاقا شنیدن نظرات حامیان آلگری الان شنیدنی است .

به فراز هم گفتم یووه الان تفریبا مشابه زمان آلگری هست 

چرا اون موقع ساکت بودید ولی الان توپتون پر هست ؟  :1:

اشکالی نداره ، ما به وضعیت اعتراض داشتیم و موضوع خصومت شخصی نبود .

شما بودید که به خاطر عشق و علاقه ، استدلال های عجیب و غریب تحویل ما میدادید.

یکی از اون دوستان عزیز من بودم :1:

البته همین که ما تومور رو از بدن بیمار (یووه) خارج کردیم ، پیشرفت محسوب میشه  :1:

اگر یک مشکلی وجود داره و شما نیز در این مورد با من هم نظر هستی

باید اون مشکل حل بشه ، یووه زمانیکه توپ رو داره مشکل داره 

یووه در حمله برش و کیفیت خوبی نداره . 

خط هافبک یووه کند ، زمخت هست و از عدم خلاقیت رنج میبره .

حالا با تغییر سیستم ، خرید بازیکن ، تغییر مربی و ... باید این مشکل حل بشه ،

حالا اگر ساری هم نتونست نباید ناامید شد یا از مربی قبلی دفاع کرد ، یووه باید این مشکل و حل کنه .

بعد دلنری ، کونته تاثیر خودش و نشون داد ، ساری هم باید نشون میداد

تاثیر بسیار کم و حتی نامحسوسی روی کیفیت تیم گذاشته است که از نظر من کافی نیست .

البته یووه در بحران و مشکل بزرگی نیست و جای نگرانی نیست.  :53:

• mory, eⁿzº, Prince Claudio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
با درود به شما و تشکر از اینکه تو بحث شرکت کردید. من این مربی فعلی رو علی رغم تمام شایستگی هاش، فاقد قدرت سرمربیگری در یوونتوس میبینم :1: مشکلم هم باهاش همینه و بس. البته همین و بس نیست ولی مشکلات دیگه ای که دارم بیشتر ایدئولوژیک هستن و تشخیص نمیدم مطرح کنم.

الگری یه مربی نبود، میخوام بگم الگری یه فلسفه است ولی فلسفه هم نیست؛ الگری اصن یه سبک زندگیه :1:
کاش میشد هممون با هم الگری رو یه طور میدیدیم ولی خب چنین چیزی ممکن نیست و منم به همه نظرات احترام میذارم، اما دلیل نمیشه قدمی از مواضع خودم کوتاه بیام :1:

تعبیری که واسه الگری بکار بردید، گوردون رمزی، همون مناسب ترین وصف الگری (حداقل تا اینجا که من دیدم) هست. ساری نمیتونه تا ابد دستورات پیشین الگری رو اجرا کنه.

تو نمیتونی لئوناردو دیکاپریو رو بیاری بهش بگی قراره مثه مارلون براندو بازی کنی :1:
نظر شخصی من اینه، ساری فاقد اون ویژگی هایی از الگری هست که باعث دو بار رسیدن یووه به فینال شد. البته واسه چمپیونزلیگ مربیای استراتژیست شانس بالاتری نسبت به تاکتیسین ها دارن؛ ولی خب من اثری از استراتژیست بودن ساری، حداقل اونی که تو ناپولی نشون میداد، در یووه ندیدم و به دلایل شرایط خاص یووه، فکر نمیکنم ببینم.

از ادامه بحث استقبال میکنم :53:
  • mory, Pinturicchio, Prince Claudio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران

با درود به شما و تشکر از اینکه تو بحث شرکت کردید. من این مربی فعلی رو علی رغم تمام شایستگی هاش، فاقد قدرت سرمربیگری در یوونتوس میبینم :1: مشکلم هم باهاش همینه و بس. البته همین و بس نیست ولی مشکلات دیگه ای که دارم بیشتر ایدئولوژیک هستن و تشخیص نمیدم مطرح کنم.

الگری یه مربی نبود، میخوام بگم الگری یه فلسفه است ولی فلسفه هم نیست؛ الگری اصن یه سبک زندگیه :1:
کاش میشد هممون با هم الگری رو یه طور میدیدیم ولی خب چنین چیزی ممکن نیست و منم به همه نظرات احترام میذارم، اما دلیل نمیشه قدمی از مواضع خودم کوتاه بیام :1:

تعبیری که واسه الگری بکار بردید، گوردون رمزی، همون مناسب ترین وصف الگری (حداقل تا اینجا که من دیدم) هست. ساری نمیتونه تا ابد دستورات پیشین الگری رو اجرا کنه.

تو نمیتونی لئوناردو دیکاپریو رو بیاری بهش بگی قراره مثه مارلون براندو بازی کنی :1:
نظر شخصی من اینه، ساری فاقد اون ویژگی هایی از الگری هست که باعث دو بار رسیدن یووه به فینال شد. البته واسه چمپیونزلیگ مربیای استراتژیست شانس بالاتری نسبت به تاکتیسین ها دارن؛ ولی خب من اثری از استراتژیست بودن ساری، حداقل اونی که تو ناپولی نشون میداد، در یووه ندیدم و به دلایل شرایط خاص یووه، فکر نمیکنم ببینم.

از ادامه بحث استقبال میکنم :53:

سلام ، از اینکه ساری رو فاقد قدرت سرمربیگری در یووه میدونی بحثی ندارم

و از نظر من زمان بهتر میتونه در این مورد قضاوت کنه . ببینیم چه میشود .

امیر حسین عزیز ، عشقت به آلگری و آرمان های آن راحل مستدام باد  :1:

در طریقت معرفت و عرفان هم اینطور آدم و در بن بست قرار نمی دهند

عبادتی ، ریاضتی ، راهکاری نشان میدهند .

صادقانه بگم ، وقتی فردی ادعا میکند بازیکن یا مربی خاص و منحصر بفرد است

و کسی نمیتواند این موارد را ببیند ، علاقه بیش از حد باعث شده است 

حتی کارهای معمولی فرد مورد نظر ، بسیار خاص و دلربا جلوه کند .

یا اینکه فرد دارد زیر پوستی به شعور دیگران اهانت میکند و چیزی را ادعا میکند

که دیگران فقط با چشمان مجنون ( خود مدعی ) به این فرد نکاه کنند تا آنرا دریابند .

جان سخن اینکه دوست من ، ما فرنود ( دلیل ) و استدلال را خواهانیم و ارج می نهیم  :1:

تعبیر گوردون رمزی و آلکری هم نقل قولی از یک آنالیزور بود ، که در دفاع از تغییر زیاد

سیستم بازی یوونتوس توسط آلگری مطرح شده بود که جای بحث دارد و من فکر میکنم

دستورات الگری دو سال بود در یووه به بن بست خورده بود ، ساری باید قدری دست بجنباند

وگرنه یووه باز درجا خواهد زد .

یکی از اون فینال ها با خط هافبکی فوق العاده میسر شد ، بعیده یووه به این زودی بتونه

چنین خط هافبکی داشته باشه . با توجه به مشکلات یووه در نفرات و همچینین تفکرات 

از نظر من ساری اشتباه میکند جسارت به خرج نمیدهد شاید ترس از دست رفتن اسکودتو با توجه

به فشار اینتر و لاتزیو بر این احتیاط افزوده است ولی یووه باید با تفکر در موضع ضعف بودن

و پناه بردن به دفاع فشرده قدری فاصله بگیرد و بین دفاع و حمله تعادل ایجاد کند .

مدیران دنبال دی کاپریو رفتن ، برخی هواداران منتظر مارلون براندو بودند  :1:  :53:

• mory, Prince Claudio, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

فکر کنم اکثرا قبول داشته باشیم که یوونتوس امسال با یوونتوس پارسال تغییر عمده ای نداشته و همون مشکلات قبلی رو داریم 

این نشون دهنده چیه ؟ نشون از این داره که مربی به اسم ساری بدون هیچ کارنامه دهن پر کنی تونسته به اندازه آلگری تاثیر گذار باشه حالا یکم بالاتر یا پایین ترش مهم نیست 

حالا باز پایان فصل بهتر مشخص میشه اوضاع

فقط به نظرم همین که ساری تونسته ویرانه های آلگری رو سرپا نگه داره یعنی بهتر عمل کرده چون احتمالش زیاد بود این فصل آلگری همین اندازه هم امتیاز نداشته باشه با توجه به روند نزولی که طی میکرد

• Orphée, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال

سلام ، از اینکه ساری رو فاقد قدرت سرمربیگری در یووه میدونی بحثی ندارم
و از نظر من زمان بهتر میتونه در این مورد قضاوت کنه . ببینیم چه میشود .
امیر حسین عزیز ، عشقت به آلگری و آرمان های آن راحل مستدام باد :1:
در طریقت معرفت و عرفان هم اینطور آدم و در بن بست قرار نمی دهند
عبادتی ، ریاضتی ، راهکاری نشان میدهند .
صادقانه بگم ، وقتی فردی ادعا میکند بازیکن یا مربی خاص و منحصر بفرد است
و کسی نمیتواند این موارد را ببیند ، علاقه بیش از حد باعث شده است
حتی کارهای معمولی فرد مورد نظر ، بسیار خاص و دلربا جلوه کند .
یا اینکه فرد دارد زیر پوستی به شعور دیگران اهانت میکند و چیزی را ادعا میکند
که دیگران فقط با چشمان مجنون ( خود مدعی ) به این فرد نکاه کنند تا آنرا دریابند .
جان سخن اینکه دوست من ، ما فرنود ( دلیل ) و استدلال را خواهانیم و ارج می نهیم :1:

تعبیر گوردون رمزی و آلکری هم نقل قولی از یک آنالیزور بود ، که در دفاع از تغییر زیاد
سیستم بازی یوونتوس توسط آلگری مطرح شده بود که جای بحث دارد و من فکر میکنم
دستورات الگری دو سال بود در یووه به بن بست خورده بود ، ساری باید قدری دست بجنباند
وگرنه یووه باز درجا خواهد زد .

یکی از اون فینال ها با خط هافبکی فوق العاده میسر شد ، بعیده یووه به این زودی بتونه
چنین خط هافبکی داشته باشه . با توجه به مشکلات یووه در نفرات و همچینین تفکرات
از نظر من ساری اشتباه میکند جسارت به خرج نمیدهد شاید ترس از دست رفتن اسکودتو با توجه
به فشار اینتر و لاتزیو بر این احتیاط افزوده است ولی یووه باید با تفکر در موضع ضعف بودن
و پناه بردن به دفاع فشرده قدری فاصله بگیرد و بین دفاع و حمله تعادل ایجاد کند .

مدیران دنبال دی کاپریو رفتن ، برخی هواداران منتظر مارلون براندو بودند :1: :53:

آخه بعضی چیزا رو نمیشه با استدلال حل کرد؛ با کدوم استدلالی میشه گفت که چه نوع فوتبالی زیبا هست یا چه نوع فوتبالی حوصله سر بر ؟ مثلا همیشه از تیم ملی اسپانیا با دل بوسکه به عنوان فوتبال تک ضرب و زیبا و مالکانه یاد میشه اما اگه به من بگن 1000 تا بازی رو انتخاب کن که ببینی حتی یه بازی هم از این تیم انتخاب نمیکنم چون واقعا حوصلمو سر میبره.

اینکه الگری و یووه، هر دو باهم، به بن بست رسیده بودن من هم کاملا قبول دارم ولی خب یادمون نره روند یووه با الگری هیچوقت یه خط صاف و ثابت نبود؛ تو فصلی که تیمو برد به فینال یه جاهایی از فصل حتی زمزمه های اخراجش به گوش میرسید و باخت های بدی هم جلوی اینتر و فیورنتینا اورد. البته که هر چی که میگذشت از اون شعبده بازی هاش کم میشد ولی خب حتی تو همون فصل آخری که به نوعی بدترین فصلش بود، کاری کرد که قهرمان فعلی چمپیونزلیگ تو جهنم آنفیلدش هم موفق به انجامش نشد؛ البته نمیخوام مو به مو مقایسه کنم و قصدم فقط نشون دادن بزرگی اون کاری هست که الگری حتی تو بدترین فصلش هم میتونست انجام بده.

دو اتفاق جدیدا رخ داده که واقعا منو از اصول یوونتوسیم دور میکنه؛ یکی اومدن رونالدو بود و یکی دیگه اومدن ساری. گرچه نشون نمیدم و دلیلیم نداره که کاری به این دوتا داشته باشم وقتی دارن کارشونو درست انجام میدن، اما از صمیم قلب منتظرم که هر چه سریعتر این دو تا تیمو ترک کنن :1: اگه هم قراره یکیشون تیمو ترک کنه امیدوارم رونالدو زودتر از ساری بره که چیزیم به پایان قراردادش نمونده. این موضوع کاملا حس شخصیم هست، ولی من زمانی با اینترنت گوشی و با کیفیت های پایین و تصویری که هر پنج دقیقه یبار قطع میشد همون بازیای اعصاب خورد کن تیم الگری میدیدم و لذت میبردم اما با حضور رونالدو و ساری که الان بازیای یووه از تموم شبکه ها پخش میشن فکر کنم فقط پنج شش تا بازی یووه رو کامل و بصورت زنده دیدم و همونا رو هم نمیتونستم تحمل کنم.
نمیدونم شما هم دوران الگری انقدر مشکل داشتید یا نه، ولی خب این دوران که پیش اومد سعی کردم یکم بیشتر احوال اون زمان شما رو درک کنم :1:
  • mory, eⁿzº, Prince Claudio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

@Jack Sparrow ممنون که موضوع خوبی رو مطرح کردید .

معتقدم ورود رونالدو از نظر مالی و توجهات بین المللی تاثیر بسیار مثبتی برای برند یوونتوس به همراه داشت ولی از نظر فوتبالی یووه اون زیر ساخت لازم برای استفاده از توانمندی های رونالدو در زمین فوتبال رو هنوز فراهم نکرده ...

رونالدو در رئال یک تمام کننده و گلزن قهار بود ...ما متاسفانه نتونستیم تیمی بسازیم که موقعیت های گل فراوانی میسازه و در اختیار مهاجمینش قرار میده .

ی بخشی از این ناتوانی در ایجاد موقعیت های گل برمیگرده به ذهنیت تاریخی یووه که فوتبالی بر مبنای دفاع و ضدحمله بازی می کرده ...که خودم شخصا دوست دارم از اون قالب سنتی دور بشه و بره به سمت فوتبال رو به جلو و مالکانه ...آوردن ساری هم با همین هدف بود ...ولی حقیقتا ساری نتونسته اون تاثیر شگرف و تغییرات چشم گیر رو ایجاد کنه ...اما چرا ؟

یکی از دلایل رو من محافظه کاری ساری و اهمیت به دست آوردن حداکثری نتایج در یووه میدونم ...دلیل بعدی نداشتن مهره های قابل اتکا و ارزشمند برای بازی مالکانه هست ...خدیرا - دیشیلیو - رمزی و رابیو - برنادسکی - کاستا - هیگواین یا مصدومند و یا در زمین بازی مفید بازی نمی کنند ...

حضور دلیخت و سوتی هاش باعث شد گل های بسیاری بخوریم و همین موضوع در محافظه کاری ساری بی تاثیر نبود ...

ساری یک مربی مسن هست که کمتر ریسک میکنه ...

تیمهای ساری همیشه دو تا وینگر بسیار خوب داشتند ولی یووه ی فعلی غیر کاستا که اون هم کلا مصدومه وینگر متخصص و کاربلدی نداشته ...

معتقدم ساری اون انعطاف لازم برای شبیه الگری بودن رو نداره که هر جور بازیکنی رو در اختیارش قرار بدن بتونه باهاش نتیجه بگیره .

کیه لینی در کتابش گفته ساری از ما میخواست 90 دقیقه در زمین حریف توپ رو در اختیار داشته باشیم ...

این آدم فقط اون ایده ی خودش رو خوب پیاده کنه اون هم با ابزاری که لازم داره ...

نمیشه ی تیم بی کیفیت از نظر بازی مالکانه رو دست ساری بدیم و بعد بهش بگیم کجاست اون فلسفه ی بازیت ...

زمان الگری ( مخصوصا در دو فصل آخر ) تکلیف بازیکنان و مربی و تیم مشخص بود ...میریم 10 دقیقه حمله میکنیم و بقیه رو دفاع می کنیم ...

اما تیم ساری نه میتونه فلسفه ی مربیش رو اجرایی کنه و نه چیدمانی داره که به درد دفاع کردن بخوره ...اغلب اوقات سردرگم ...

مدیران باشگاه متاسفانه مهره های مناسبی رو برای عبور از بازی ضدحمله به مالکانه در اختیار ساری نگذاشتند .

هیچ اعتقادی به شانس در قهرمانی اروپا یا ایتالیا ندارم ...به نظرم توی سالهای اخیر همیشه بهترین تیم در اروپا و ایتالیا قهرمان شدند .

• eⁿzº, Prince Claudio, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

@Jack Sparrow ممنون که موضوع خوبی رو مطرح کردید .

معتقدم ورود رونالدو از نظر مالی و توجهات بین المللی تاثیر بسیار مثبتی برای برند یوونتوس به همراه داشت ولی از نظر فوتبالی یووه اون زیر ساخت لازم برای استفاده از توانمندی های رونالدو در زمین فوتبال رو هنوز فراهم نکرده ...

چرا عیب رو روی تیم می گذارید؟ :1:

فکر می کنید اگه اون زیر ساخت فوتبالی که در موردش توضیح دادید رو اگر برای هیگواین فراهم می کردیم خیلی تفاوت معنا داری با رونالدو داشت؟

یا حتی فرضا اگه در سال هایی که رونالدو توی رئال مادرید هر فصل 50-60تا گل می زد،اگه بجاش هیگواین بود،آمارش تفاوت زیادی با آماری که رونالدو به جا گذاشت،داشت؟

• mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

چرا عیب رو روی تیم می گذارید؟ :1:

فکر می کنید اگه اون زیر ساخت فوتبالی که در موردش توضیح دادید رو اگر برای هیگواین فراهم می کردیم خیلی تفاوت معنا داری با رونالدو داشت؟

یا حتی فرضا اگه در سال هایی که رونالدو توی رئال مادرید هر فصل 50-60تا گل می زد،اگه بجاش هیگواین بود،آمارش تفاوت زیادی با آماری که رونالدو به جا گذاشت،داشت؟

پویا جان من هم طرفدار رونالدو و مایل به حضورش در یووه نبوده و نیستم ...

ولی حقیقتا نمی تونم منکر قدرت گلزنیش و جاه طلبی فوتبالی و بالاخص توان بالای درآمد زایی برای خودش و تیمش بشم .

خدا خیرت بده ...دقیقا به نکته ی خوبی اشاره کردی ...

چرا اون هیگواین گلزن و اعجاب آور ناپولی نتونست در یووه اون گلزنی ها و آمار فوق العاده رو تکرار کنه ؟ چرا به مرور کمرنگ شد ؟

ناپولی اون زمینه ی لازم برای استفاده از هیگواین رو در زمان ساری با سبک بازی و نفراتش فراهم کرد ...اما متاسفانه در یووه به هیچ عنوان ایده ها و تاکتیک های تیم بر وفق توانایی ها و ویژگی های بازیکنی مثل هیگواین نبود ...

به نظرم امسال ساری واقعا روی هیگواین حساب کرده بود و دیدیم که اکثر بازیهای اوایل فصل رو هیگواین در ترکیب اصلی بود ولی بعد از یک شروع خوب دوباره کم رنگ شد و به شدت از فرم خوبش دور شد .

البته سردرگمی تیم و کمبود موقعیت های گل هم بی تاثیر نبود و در پست قبلی اشاره کردم که ساری نتونست ایده های فوتبالیش رو در تیم پیاده کنه ولی همین وضعیت برای رونالدو هم وجود داشته و به نظرم رونالدو به خاطر انرژی مثبت ذهنی و بدنی بالاتر روند بسیار بهتری نسبت به هیگواین داشت .

• eⁿzº, Prince Claudio, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

^

به نظر من مسلما رونالدو نسبت به هیگواین مهاجم نوک با کیفیت تریه ولی فکر نمی کنم کیفیتی که رونالدو توی پست خودش داره نسبت به کیفیت بقیه ی بازیکنان تیممون در پست خودشون،اگر هم فرضا بالاتر باشه،اونقدی بالاتر باشه که بخوایم سبک و اصالت تیممون رو عوض کنیم و حول این آقا بچینیم.

و در مورد پولساز بودن و محبوب بودن رونالدو و اینکه شدیدا برای یووه هوادار جذب می کنه هم شکی نیست ولی خب این قضیه از بعد فوتبالی بحث کاملا جداست و خب توی دنیای امروزی که دیده شدن و تو چشم بودن و تعداد فالوئرای اینستاگرام و این جور چیزا مهمه،رونالدو و یک عده آدم دیگه مثل رونالدو دارن پادشاهی می کنن.که این قضیه برای من شخصا ذره ای اهمیت نداره!

• mory, eⁿzº, Prince Claudio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

جالب میشه اگه بره به تیمای در لول تاتنهام و آرسنال و به سوی جام هدایتشون کنه...

EZxPXzuXgAw_ygk1.jpg

اینکه بایرن تازه با جامِ فصلِ جاری هشتمین بوندسلیگای متوالیشو میبره و یووه نهمی، بنظرم کاملاً ارزش کار کنته و ألیغری رو نشون میده... ^_^

• GG.B1, Prince Claudio, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

میگن با پی اس جی به توافق رسیده و به نظرم بهترین جا براش همون جاست که افتخارات پوشالیش رو زیاد کنه . لیگ و حذفی رو به راحتی با توجه به اختلاف سطح بازیکنای تیمای رقیب بگیره و تو اروپا هم جلوی بزرگا حذف شه و نشه اخراجش کرد 

• GioVanni Agnelli, mory, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
بی نقص نبود ، رو مخ بود اونم نه یذره بلکه خیلی !
ولی ۵ سال ایتالیا رو به خاک توبره کشید ، تیمی نمیتونست نفس بکشه
لااقل تیمش انسجام داشت ، الان چی ؟ ۴ تا بازیکن ول تو تیم میچرخن
یارو گرگ درنده بوده تو ریال اومده زیر دست ساری سگ پشمالو سیرک شده ی حلقه اتشین درست کنی از توش میپره ، این بنده خدا از ریال و بارسا و بایرن میباخت الان به اتلانتا و لاتزیو و ناپولی میبازیم ..
اگر بهانه بازیکن هست که صد البته در بی کفایتی امثال دنیلو و متئوئیدی و .. شکی نیست ولی تیم حریفم منتخب جهان نبود ..
الان چی باید بگم کام بک هوم لطفا ؟
  • mory, El rey leon, Prince Claudio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

جان هفت جدتون الگری هر چی بد بود سال اخر بد بود با این مقایسه نشه  .......این تو فینالا گل هم نمیتونه بزنه ...دلتون میاد اون انسجام و جنگ بر سر توپ الگری رو با این مقایسه میکنین ...چی بگم شاید امسال نگیریم هیچ جامی ب درک اما رونالدو بد نیس دلم براش  میسوزه امیدوارم  فقط مربیمون عوض شه پپ چ چیزیه فقط بیاد یووه جامم نگیریم حد اقل گل میزنیم باش

• tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
باز خوبه آلگری 4 تا کوپا گرفت عقده اینم مثل سی ال تو دلمون نمونه!

با این حال علاقه ای ب بازگشت ب عقب ندارم آلگری تمام چیزایی ک میتونست ب ما بده رو داد! اینکه ساری بد بوده دلیل نمیشه برگردیم ب آلگری! باید یکی رو بیاریم از جفتشون بهتر باشه!

راستی فکر کنم قرارداد آلگری با یووه منقضی شده باشه این یعنی از پرداخت حقوقش راحت میشیم و در مورد ساری بهتر میشه تصمیم گرفت!
  • saeed-nedved, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
ما به شدت به مربی ای نیاز داریم که در تقابل با شیوه صرفا نتیجه گرای الگری و با گسستن از سبک الگری - و یا کلی تر سبک یوونتوس - که دیگه از یه جایی به بعد هیچ راهی واسه پیشرفت نداشت، به تداوم و تمدید راهی بپردازه که با کونته شروع کردیم، با الگری بهش شیب بیشتری دادیم و الان در انتظار رسیدن به قله هستیم.

من فکر میکنم با ساری یا به اون قله میرسیم یا این سنگرهایی که تو این چندسال فتح کردیم رو واگذار میکنیم.
کوپا ایتالیا رو سال آخر الگری و سوپرکاپ رو هم سال یکی مونده به آخری واگذار کرده بودیم؛ اون چیزی که ترسناکه سری آ و چمپیونزلیگه ...
چیزی که واضحه باید به ساری یه فصل دیگه فرصت داد، اما میتونه کاری کنه ؟ یا مربی دیگه ای هست که نتایجی بهتر از اینی که ساری گرفته بگیره ؟
دومی خیلی پیچیده است و باید ساعت ها روش بحث کرد و به چندین عامل جدا از هم بستگی داره، اما جواب اولی ساده است؛ ساری یا با این ترکیبی که الان دستشه و دیگه هم قرار نیست تا آخر دورانش تو یووه تقویت چندانی بشه، همین سری آی امسال رو میگیره و چمپیونزلیگ رو هم تا مرحله بعد میرسونه ( همون جایی که با الگری تموم کردیم )
یا مشخص میشه که مرد این میدان نیست و سپردن تیم واسه یه فصل دیگه بهش پیشاپیش محکوم به شکسته ...

خیلی ساده است؛ اگه سری آ رو از دست بده و جلوی لیون حذف شه و بازم فصل بعد مربی تیم باشه یعنی قراره ب*ری*نیم به همه اون چیزایی که تا الان بهشون رسیدیم.
  • mory, eⁿzº, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

خب ما که تابستون داشتیم دیبالا رو میفروختیم اونم به هر بهانه ای، کانسلو رو هم که رد کردیم و پیانیچم رفت .
همینایی نبود که آلگری میخواست ؟؟

نمیگم نباید میرفت . اتفاقا شاید وقتش بود . ولی اون جامه دریدنای پاراتیچی و ندودو درک نمیکنم .

• Orphée, mory, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

شاید ما رو تا لب چشمۀ جام گوش دراز لعنتی بُرد و تشنه برگردوند ولی انصافاً این فرمانرواییش بر فوتبال ایتالیا آرامش بخش بود. بخصوص اون فینال 4-0 برابر A.C. History Channel... اون روزا میگفتم میترسم یروز بگیم با آلگری حداقل کوپامون تضمین بود!

از وقتیکه سیمونه اینزاگی در 15 فروردین 1395 به بیانکوچلستی پیوسته، لاتزیو بیشترین گُل رو در سری آ زیر نظر یک مربی به ثمر رسونده (300)! #رهبر

2) آتالانتا ، گسپرینی = 281

3) یوونتوس ، آلگری = 252

4) ناپولی ، ساری = 188

5) سمپدوریا ، جامپائولو = 165

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

خب ما که تابستون داشتیم دیبالا رو میفروختیم اونم به هر بهانه ای، کانسلو رو هم که رد کردیم و پیانیچم رفت .
همینایی نبود که آلگری میخواست ؟؟

حقیقتش الان به این شک کردم که این ها رو واقعا آلگری می خواست؟

و یک سوال دیگه!اصولا آلگری چیزی می خواست؟

حس می کنم مدیریت تیمو می بسته و تحویلش می داده و این هم چندان اظهار نظری نمی کرده!این هم می تونسته از این جهت باشه که بقاش توی یووه حتی در صورت ناکامی تصمین بشه و هم می تونسته از این جهت باشه که مدیریت ترجیح می ده خودش در مورد ترنسفر تیم تصمیم بگیره!

• saeed-nedved, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی