پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5367 پاسخ برای این موضوع

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال
در مصاحبه با کوریره دلا سرا آلگری: 20 سال تقلید از گواردیولا اشتباه بود

مکس آلگری سرمربی سابق میلان و یوونتوس معتقد است که دنباله روی از سبک و فلسفه بازی تیم های پپ گواردیولا اشتباه است.

به گزارش "ورزش سه"، پپ گواردیولا از زمانی که مربیگری را در باشگاه بارسلونا آغاز کرد؛ با فلسفه مبتنی بر تملک توپ و پاسکاری فراوان موسوم به تیکی‌تا‌کا توانسته موفقیت‌‌های فراوانی کسب کند و به همین دلیل محبوبیت فراوانی هم به دست آورده است. با این حال در این سال‌‌ها برخی‌ها هم اعتقاد چندانی به این سبک از فوتبال نداشته‌اند و ترجیح داده‌اند که راه خود را ادامه دهند. یکی از آنها ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی سابق تیم فوتبال یوونتوس است.

آلگری در گفت‌و‌گو با نشریه کوریره‌دلاسرا گفت:« من شاهد بازگشتی فوق‌العاده در فوتبال به سمت بازی‌های مبتنی بر ضدحمله‌ هستم. به نظرم این 20 سال هم به اشتباه دنباله‌روی گواردیولا بودیم. سبک فوتبالی که گواردیولا ارائه می‌کند، به درد هر کسی نمی‌خورد. برای پیاده‌سازی چنین سبکی از فوتبال شما باید اینیستا، ژاوی و مسی را داشته باشید. با این حال ما شاهد آن بودیم که سبک بازی این تیم که فقط مربوط به خودشان است،‌ مانند یک واحد درسی به همه توصیه می‌شود

سرمربی سابق یوونتوس افزود:« وقتی می‌شنوم که یکی مانند آریگو ساکی درباره حفظ توپ و شیوه‌ بازی پر از تحرک و جابجایی صحبت می‌کند، منظورش را درک نمی‌کنم و این من را آزرده خاطر می‌کند. چرا ما نباید در طول بازی کنیم و به جای آن مدام توپ را در عرض جابجا کنیم. من فیلم بازی‌های تیم ساکی را 20 بار دیده ام.

ادم است که در یک بازی در سن‌سیرو، میلان به رئال مادرید 5 گل زد. آنها مستقیم بازی می‌کردند. میلان در طول بازی می‌کرد، مبتنی بر ضدحمله. بازی به این سبک کار آسانی نیست اما اگر بتوانید بازی کنید، فوق‌العاده می‌شود. این روزها وقتی به سراسر دنیا سفر می‌کنم و بازی پسرها و فوتبالیست‌‌های آماتور را می‌بینم و با مربیان آنها صحبت می‌کنم، چیزی‌هایی می‌شنوم که مرا می‌ترساند. انگار که از روی کتاب دارند روخوانی می‌کنند، مثل مجریان تلویزیون حرف می‌زنند. می‌گویند وقتی یک فلسفه بازی خوب است، چرا از آن استفاده نکنیم؟ مشکل اما نتیجه گرفتن است و آنجا است که واقعیت مشخص می‌شود

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
مارچلو بیلسا جمله ای داره که خیلی قابل تامله :

اگه فوتبال رو با روبات ها بازی میکردن، تیمای من همه بازیا رو میبردن.
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

- چرا ما نباید در طول بازی کنیم و به جای آن مدام توپ را در عرض جابجا کنیم.

بدبختی اینه که تو فقط در طول بازی میکردی و بازیکنات بلد نبودن در مواقع لازم 4 تا  پاس عرضی بدن و دفاع باز کنن

هر کدومتون از اون طرف پشت بوم افتادید

من شاهد بازگشتی فوق‌العاده در فوتبال به سمت بازی‌های مبتنی بر ضدحمله‌ هستم 

جناب الگری کاش میگفت فصل قبل با کدوم ضد حمله گل زد که ما ندیدیم

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

میگفتند این تیمو با این همه ستاره دست هر مربیی بدی قهرمانش میکنه ، حالا دادنش به سرمربی تیمی که دو سه بار تو سری آ پشت سر آلگری دوم شد . ببینیم میتونه قهرمانش کنه یا قراره برای اولین بار بعد هشت سال دوم شیم !!!!

• Orphée, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 365 ارسال
  • Locationتهران

@El rey leon

سلام :دی

دلیل اصلی انتقاد به آلگری این بود که قبل از اینکه دیر بشه و طاعون الگری غیر قابل جبران بشه ، بهتره مربی دیگه ای بیارند .

رقیب الگری ، نهایتا ساری بود که الکری رو به دردسر انداخته بود. الان رقیب کنته است .

این حرفای من به معنی دفاع از ساری نیست . تیم فعلی هم نتیجه تصمیمات غلط مدیریت هست .

مدیریتی که با آلگری پنج سال ادامه داد ، خواست با جذب مهره های جذاب یک شبه تیتر اصلی رسانه ها بشه .

من دوست داشتم یووه به خاطر کیفیت فوتبالی ( فارغ از سبک ) ارائه میده ، تیتر رسانه ها بشه .

نه فقط با حذب مهره ، یعنی کیفیت باید میبود ، جذب مهره تکمیل میکرد این قضیه رو ، نه اینکه فقط جذب مهره باشه.

نوع باری یووه همچنان بد و داغونه ، لاتزیو میتونه اینقد روون و خوب در حمله بازی کنه . چرا ما نمیتونیم !

ما همچنان در حمله ضعیف و نزدیک فاجعه هستیم .

ساری هم با اصرار به بازی دادن پاشنه آشیل تیم ( دلیخت) واقعا رو اعصابه .

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- یه سری صحبت ها هست که خوب نیست توی فروم بزنم چون جنبه 30یا30 دارند، ولی علی رغم اینکه معتقدم ر.ج کنونی آدم بی لیاقتی هست ولی ریشه همه مشکلات رو در گذشته و ر.ج سابق میدونم که پایه های اقتصاد کشور رو بهم ریخت.

یووه هم همین داستان ـه به نظرم، سرمربی قبلی ریشه های تیم رو داغون کرده و خدا رو شکر که نوشته هام هست و از قبل از اینکه ساری انتخاب بشه و یا هر کس دیگه ای، گفتم سرمربی بعدی واقعا کارش سخته چون یک تیم شلخته و داغون رو تحویل میگیره.

شکست یووه سخت ـه ولی هرگز دلم برای ایشون تنگ نمیشه، چون مقصر اصلی همین آقا هست.

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
اگه نتایج ضعیف تیم ساری به خاطر ویرانه به جا مونده از تیم الگریه پس لابد لوچانو اسپالتی کاخ مرمر تحویل آنتونیو کونته داده !
  • Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مسخرست بگیم الگری ویرانه تحویل داده ویرانه جلوی گالاتاسرای بود و الگری  دو بار ب فینال برد یووه رو و دیبالا زیر دست الگری 80 گل زد  این نا عادلانست ک بگیم ویرانه داد .....هنوز زوده قضاوت ولی یادم نمیره میگفتن پیروانی هم یووه رو قهرمان سری آ میکنه حالا میبینیم چی میشه اگر یووه قهرمان شد دم ساری گرم اگر نشد دم الگری گرم اما تو اروپا باید قهرمان شیم . ما باید ب پپ گواردیولا روی بیاریم ساری خوبه اما واقعا در برابر گواردیولا خیلی کار داره . 

الگری 37 ترکیب مختلف در 38 بازی میچید و تیم هماهنگ میشد الان کلا یه ترکیب داریم ما میدونیم متوییدی بده ولی باز بازی میکنه و اصلا نمیدونیم چرا مانجوکیچ  خارج از تیمه ؟  

مربی قبلی بد نبود جز سال اخر سال اخر .

از نظر دفاعی چنان تیم ما رو خوب کرده بود ک واقعا الان تیم با هر حمله ای میلرزه البته من ب تیم امسال واقعا امید دارم تغییرات همیشه هزیمه داره و نیم فصل ب بعد مشخص میشه

• Orphée, mory, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال

انچنان ویرانه ای که با 104 امتیاز قهرمان شد ...

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اگر تیم به دسته دو هم بره باز از اخراج الگری دفاع میکنم

اینکه ساری موفق نشه ،، دلیل نیست که الگری موفق بوده و اخراجش درست نبوده !!

حاضرم غرامت بدیم و ببازیم ولی امثال کونته و الگری توی یووه نباشن

الگری خودش اعتراف کرده که در طول بازی میکرده و دنبال ضد حمله بوده،، و مطمئنا بازیکنایی میخریده که در این روش بتونن بازی کنن

بازیکنی که در طول بازی کنه یعنی امره خدیرا متیودی یعنی عدم توانایی در حمل توپ عدم توانایی در یه پاس عمقی دادن

تکنیکم که نباشه توپ میره روی هوا و نیازه روی هوا مانزو باشه

با حرف آرمان عزیز هم موافقم ،، کاش فوتبالی مشهور میشدیم تا مهره ای

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

@DMC

سلام :1:

اگر تیم به دسته دو هم بره باز از اخراج الگری دفاع میکنم

اینکه ساری موفق نشه ،، دلیل نیست که الگری موفق بوده و اخراجش درست نبوده !!

حاضرم غرامت بدیم و ببازیم ولی امثال کونته و الگری توی یووه نباشن

الگری خودش اعتراف کرده که در طول بازی میکرده و دنبال ضد حمله بوده،، و مطمئنا بازیکنایی میخریده که در این روش بتونن بازی کنن

بازیکنی که در طول بازی کنه یعنی امره خدیرا متیودی یعنی عدم توانایی در حمل توپ عدم توانایی در یه پاس عمقی دادن

تکنیکم که نباشه توپ میره روی هوا و نیازه روی هوا مانزو باشه

با حرف آرمان عزیز هم موافقم ،، کاش فوتبالی مشهور میشدیم تا مهره ای

بعضی اوقات بهترین مربی ها هم مثل لیپی و انچلوتی و مورینیو و .... هم اخراج میشند و این دلیلی بر بد بودن اون مربی نیست .
ولی من بی مهری هایی که فصل پیش به آلگری شد گله دارم اکثرا میگفتند که آلگری هیچی از فوتبال نمیفهمه ، مربی خوبی نیست و .....  . کل عدم نتیجه فصل پیش رو گردن مربی و ترکیب چینی بدش مینداختند ولی خب الان داره معلوم میشه شاید یه بخشیش تقصیر مربی بوده !!
شاید قطع همکاری با آلگری در اون مقطع مناسب بود ولی این که بگیم مربی بدی بود و یا این که در یووه در دورانش عملکرد خوبی نداشت یکم بی انصافیه .
وقتی شمای نوعی میاید عملکرد پنج فصله یک نفر رو صرفا با یک فصل و نیم قضاوت می کنید عملا بخش مهمی از دستآورد های یک نفر رو زیر سوال میبرید .

منم با شما موافقم که عملکرد بد ساری موجه عملکرد آلگری نیست ولی خب شما هم قبول کنید که آلگری اون اژدهای شاخ دار کچلی که توی این فروم و فضای مجازی ازش ساختند نیست .

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

ما مخالفان الگری که اونو اخراج نکردیم که

مدیریت یووه عوضش کرد

یعنی مدیریت یووه هم با ما همفکر بوده

مدیریت یووه یکیشون ندوده که بهترینهای دنیا بوده

بالاخره 4 تا آدم فنی هم توی باشگاه بوده و اونا به این نتیجه رسیدن به هر دلیلی نباید الگری باشه 

اصلا کارمون غلطه که بخوایم دیگه حرفی از الگری بزنیم 

نقدش کنیم یا از اون تمجید کنیم

الگری به تاریخ پیوست و بنظر شخص من برای اهداف باشگاه کوچیک بود یا تاریخ مصرفش تموم شده بود

...........................................................................................

همون  مدیریت باشگاه ممکنه تصمیم بگیره دوباره الگری رو برگردونه

و منم بازم منتقد الگری خواهم بود اگر همونجوری بازی بکنه و دنبال نتیجه باشه

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

https://juworld.net/...ne-sondaggi.asp

این سایت نظر سنجی داره که

با شرایط فعلی میخواید الگری برگرده که هنوز با ما قرارداد داره یا اینکه با ساری ادامه میدید

فعلا 58 درصد گفتن با ساری ادامه میدیم

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
من همیشه میگفتم الگری مربی باهوش و تاکتیکیه فقط یه کم جسارت و شهامت نداشت. در واقع اگه الگری تو بازی ها ی مهم یه کم شجاعتش رو بیشتر میکرد و رابطه اش با بعضی بازیکنها بهتر بود،میتونست فرگوسن یوونتوس بشه و تو همین تیم بازنشسته بشه
  • Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

دلتنگ بردای یک هیچه زشتت ولی حتمیت و باخت توو فینالاتم مرد :8: :2: 

• Orphée, mory, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

اگه نتایج ضعیف تیم ساری به خاطر ویرانه به جا مونده از تیم الگریه پس لابد لوچانو اسپالتی کاخ مرمر تحویل آنتونیو کونته داده !

- البته کونته قبلا هم در همین یووه ثابت کرده میتونه از ویرانه یک تیم واقعی بسازه.

دیگه اوضاع اینتر بدتر از یووه تحویل داده شده به کونته نیست.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

- البته کونته قبلا هم در همین یووه ثابت کرده میتونه از ویرانه یک تیم واقعی بسازه.
دیگه اوضاع اینتر بدتر از یووه تحویل داده شده به کونته نیست.

پس ایراد این مربی رو نباید به گردن مربی پیشین انداخت !
  • Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- البته که ما داریم درباره کونته حرف میزنیم و نه ساری ! :3:

• mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 365 ارسال
  • Locationتهران

@juveh

فوتبال یک ورزش انفرادی نیست که با انگیزه دادن و تحریک کردن و یا فقط شجاع بودن بشه موفقیت بدست آورد .

من قبول دارم که یووه اگر قدری جسورتر بود ممکن بود UCL بگیره ولی همین موضوع نیاز به دانش داره .

برخی مربیان زمانیکه تیم حریف اصطلاحا اتوبوسی دفاع میکنه ، عملا آچمز میشن .

ترجیح میدن با روش هایی بازی کنند که کمتر به دفاع اتوبوسی بخورند

و با روش های ساده تری مثل سانتر و یا ضد حمله به گل برسند .

از نظر من اینا عیب و ایراد نیست ولی تک بعدی کردن تیم از نظر من از ترس و فقر دانش تاکتیکی میاد .

یوونتوس سالهاست رو زمین خیلی ضعیف شده ، ما نمیتونیم رو زمین روون و‌خوب کار کنیم .

سیاست مربی سابق و خرید بازیکنان فیزیکی ، غلظت این مورد و‌ زیاد کرده است .

عملا یووه در فصول قبل فقط سانتر میکرد .

بازی تیم رو‌زمین شکاف کیفیتی زیادی با بقیه مواردی که تیم ارائه میده داره .

یوونتوس آلگری زمانیکه که میخواست به تیم حریف فشار بیاره تا نتیجه بگیره .

۱ - برش و قدرت کافی در حمله رو نداشت .

۲ - کیفیت کلی تیم بشدت افت میکرد و تیم بشدت آسیب پذیر و متزلزل نشون میداد .

@GioVanni Agnelli

هیچ چیز مطلق نیست و داشتن دید صفر - یک به این موضوع درست نیست .

سوال ساده تر و بهتر اینه که :

دستاورد تاکتیکی و فوتبالی که آلکری پس از ترک میلان و یووه به جا گذاشت ، چه بود ؟

بهمن جان ، صدماتی که سبک بازی آلگری به فوتبال و به خصوص باشگاهی که Coach میکنه میزنه ،

بسیار بیشتر از منافع اون هست .

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
در ایتالیا تاکتیک ها همه مزخرف هستند !
  • mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است