پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5505 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21251 ارسال
  • LocationDeutschland

- من یک سوال دارم، اول این تیکه از مصاحبه ش رو بخونید : افرادی پشت کیبوردهایشان قائم شده اند و "انتظاراتشان از واقعیت به دور است"

طرفدار آمار و ارقام نیستم ولی تنها 11 باخت در لیگ قهرمانان اروپا داده ام.

اصلا بحث فنی و این چیزا رو بیخیال، ماها چه از الگری خوشمون بیاد چه نیاد مگه یوونتوسی نیستیم ؟

یعنی واقعا متوجه به منت گذاشتن های آلگری نمیشید ؟! به هیچ جاتون برنمیخوره ؟!

یا مثل همون مصاحبه ش که گفته بود طرفداران تا قبل از من نگران بازی با امثال مالمو بودند.

دیگه هر چیزی یه حدی داره !

• Principino, Aminvo, Signora Omicidi و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

استادمون شلغمش باره 

انتخاب انیلی زیدانه و انتخابه پارتیچی گواردیولا یا کونته

Allegri lascia? Agnelli ha scelto Zidane, Paratici pensava a Conte e Guardiola

Vuole sostanza Agnelli, non a caso il suo preferito già due anni fa era uno come Diego Simeone. Con Zidane avrà sostanza, mentalità vincente, juventinismo, feeling consolidato con Ronaldo. Avrà tutto

quello che vuole.

Pere Guardiola, grossi ostacoli prima di tutto economici hanno 

انیلی قبلا به دنبال سیمونه بوده و حالا با حضور رونالدو دنباله زیدانه

و مثل اینکه قبلا هم دنبال پپ بوده پاراتیچی، که گویا پیر گواردیولا مانع اقتصادی این قرارداد بوده 

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

^

بین این سه گزینه قطعا پپ رو ترجیح میدم.

در مورد زیدان به نظرم بیشتر از اینکه از نظر فنی مربی خبی باشه، یه آدم برنده ست. اینش خوبه ولی بازم پپ رو ترجیح میدم.

کونته رو هم با اینکه قبول دارم ولی به نظرم الان باشگاه بیشتر نیاز به شخصی مثل پپ داره.

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

اگه هدف سری آ است که همینو با امثال زمن هم می تونیم بیاریم نیازی دیگه به گواردیولا پر هزینه نیست  :1: جدا از شوخی تو تمام تیم هایی که بوده عملکردش رو تو اروپا برید ببینید به غیر از بارسا.

یه نگاه به ترکیبی که اون زمان زیر دست گواردیولا بود کنید اون ترکیب رو دست هر کی می دادی شاید به زیبایی تیم گواردیولا بازی نمی کرد اما قطعا شانس اول قهرمانی تو سی ال بود.

بعذ از بارسا رفت تایر مونیخ اونم چه بایرنی یکی از پرستاره ترین بایرن ها ی سال های اخیر: دستاوردش فقط جام داخلی بود که با زمن :1: هم می تونستن بیارن. تو اروپا هم که دید چه فضاحت هایی به بار آوورد.

حالا تو سیتی که اتفاقا این سیتی هم پرستاره ترین سیتی تاریخ و پر ستاره ترین تیم انگلیسی حال حاضره بازم هیچ دستاوردی تو اروپا نداشته.

تو بارسا مسیه که جام میاره همونطور که بعد از گواردیولا برای بارسا بازم جام آوورد. مسی بدون گواردیولا جام میاره اما بعید می دونم گواردیولا دیگه بدون مسی بتونه سی ال ببره.

بهتر از علگری هست اما بعید می دونم یووه باهاش به جایی برسه. این هم در نظر بگیرید که تو هر تیمی بوده هر بازیکنی خواسته براش گرفتن. حالا بیاد یووه آیا یووه توانایی اینو داره هر بازیکنی خواست بگیره ؟!  :fp: 

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6062 ارسال
  • LocationKhorram Abad
گواردیولا سرمربی خوبیه و البته جایی نمیخوابه ک آب زیرش بره! بهترین بازیکنارو میخواد و اگه روزی یووه بیاد هم مطمئنا قبلش شرط میکنه ک بازیکنای مورد نظرشو بگیرن و این خوبه البته! اما اصلا ب نظرم گواردیولا فعلا از سیتی جدا نمیشه و کلا باید از گزینه ها جداش کرد! من مصاحبه اخیرشو میخوندم داشت در مورد خریدهای فصل بعدش حرف میزد! پس بحث کردن در مورد سرمربی ک قرار نیس بیاد کار بیهوده ای هس!

آلگری باید بعد از فینال کاردیف خودش میرفت اما نرفت و از طرفی اخراج کردن سرمربی ک چند سال دوگانه گرفته و دو بار هم رفته فینال اروپا کار ساده ای نیس ، اینم در نظر داشته باشیم سرمربی خاصی هم در دسترس نبود ک بگیم مدیریت با خیال راحت آلگری رو اخراج کنه و سرمربی مورد نظر خودشو بیاره اما الان دیگه آلگری این بهونه رو دست مدیرا داده با حذف از جام حذفی و احتمالا لیگ قهرمانان اروپا! و البته در دسترس بودن گزینه جذابی مثل زیدان! کونته هم هست اما با تمام احترام و علاقه ای ک برای کونته قائلم اصلا الان موقع برگشتنش نیست! از صمیم قلب امیدوارم دوباره ببینم سرمربی یووه شده اما الان ن! بعدشم ی مسئله مهم دیگه این وسط هست یووه با خرید رونالدو و احتمالا مارسلو و شاید چند بازیکن دیگه عملا داره فضا رو برای اومدن زیدان آماده میکنه! حالا نیمکتو بدیم یکی دیگه؟ زیدان هم بیش از یک فصل برای یووه صبر نمیکنه! چلسی و منچستر و بایرن پاش وایسادن!

تعلل جایز نیست زیدان "بهترین گزینه ممکن" برای فصل بعده!
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

^

بله فعلا زیدان بهترینه 

دلایل شما هم دقیقا درسته 

گواردیولا فعلا داره طرحشو با سیتی ادامه میده و احتمالا یکسال دیگه با سیتی باشه مگر اینکه همین امسال بتونه 4 گانه یا سه گانه اروپایی داشته باشه 

- پس در حال حاضر گزینه در دسترس همون زیدانه 

و البته من شخصا دوست داشتم یه مربی خوب ایتالیایی بود و تیمو بهش میسپردیم 

ولی نمیشه ریسک کرد و تیم رو داد به امثال دی فرانچسکو

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
باور بفرمایید فوتبال فقط ارنج و ترکیب و سیستم نیست. اگه اینطوری بود مهندسا یه ابر نرم افزار میساختن که بهترین سیستم با بهترین بازه رو بر اساس اطلاعاتی که بهش وارد میکردی بهت میداد. دیگه نیازی به هزینه کردن سالی 10 میلیون یورو برای یک مربی نبود.
این ها رو گفتم که بگم الگری هرچه قدر از نظر فنی بالا باشه که نیست! چون خیلی وقت ها رو دست خورده. نمونه هاش هم مشخصه... ایشون از نظر جسارت و اون روحیه برتری طلبی زیر خط فقره! یعنی بخوای حساب کنیم شاید کمتر مربی به این بی بخاری پیدا شه تو دنیای فوتبال!
پس ما یه فردی رو میخوام که در درجه ی اول یه فرد برنده و قاطع با کاریزمای بالا باشه. البته این فرد بهتره که فضای فوتبالی ایتالیا رو هم بشناسه. واقعا فردی بهتر از جناب زیدان نمیشناسم. آقایونی که موافق حضور زیزو هستن قیام کنند.
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اگر دوران بعد کونته بود تیم رو ریسک میکردم و میدادم به کسایی چون دی فرانچسکو(من حس میکنم اینا اخرش تیمو بدن به این :nish:  ) یا مثلا مانچو 

ولی الان به هیچکس کمتر از زیدان قناعت نمیکنم

این ریسکو میپذیرم که زیدان فقط در زئال مربیگری کرده و بهش اعتماد میکنم

چون بازیکن بزرگی بوده و سه سال تجربه داره بهش اعتماد میکنم

لیپی برای ما دوران مهمی ساخت و قبلش اسم بزرگی نبود

تراپ هم همینطور 

انجلوتی هم همینطور 

تراپ و لیپی جواب دادند ولی انجلوتی نه 

ولی یوونتوس سر جاش بود و هست 

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
اگه بنا به قطع همکاری با الگری باشه؛ زیدان رو به عنوان سرمربی میپسندم. گواردیولا یچیزی در حد محاله. کلوپ هم همینطور.

از بین زیدان و کونته انتخاب من زیدان هست؛ این تیم با تفکرات کونته فاصله زیادی داره. زیدان بزرگترین مزیتی که نسبت به بقیه مربیا داره آشناییش با فوتبال ایتالیا هست و نسبت به بقیه مربیا " ایتالیایی " تره، دستیار کارلتو هم بوده.

اما توقع اینو نداشته باشید یووه با زیدان همه تیم ها رو چهار پنج تا بزنه و رونالدو هم فصلی شصت گل بزنه ...
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

- من یک سوال دارم، اول این تیکه از مصاحبه ش رو بخونید : افرادی پشت کیبوردهایشان قائم شده اند و "انتظاراتشان از واقعیت به دور است"
طرفدار آمار و ارقام نیستم ولی تنها 11 باخت در لیگ قهرمانان اروپا داده ام.
اصلا بحث فنی و این چیزا رو بیخیال، ماها چه از الگری خوشمون بیاد چه نیاد مگه یوونتوسی نیستیم ؟
یعنی واقعا متوجه به منت گذاشتن های آلگری نمیشید ؟! به هیچ جاتون برنمیخوره ؟!
یا مثل همون مصاحبه ش که گفته بود طرفداران تا قبل از من نگران بازی با امثال مالمو بودند.

دیگه هر چیزی یه حدی داره !

شخصا حرفای کونته رو که به مراتب از این نظر بدتر بود (دو فصل هفتمی و...!) به خاطر خاطرات خوبی که برام ساخت به دل نگرفتم...
دور از عدالته که این حرفا رو از آلگری به دل بگیرم!
  • mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

اگه بنا به قطع همکاری با الگری باشه؛ زیدان رو به عنوان سرمربی میپسندم. گواردیولا یچیزی در حد محاله. کلوپ هم همینطور.

از بین زیدان و کونته انتخاب من زیدان هست؛ این تیم با تفکرات کونته فاصله زیادی داره. زیدان بزرگترین مزیتی که نسبت به بقیه مربیا داره آشناییش با فوتبال ایتالیا هست و نسبت به بقیه مربیا " ایتالیایی " تره، دستیار کارلتو هم بوده.

اما توقع اینو نداشته باشید یووه با زیدان همه تیم ها رو چهار پنج تا بزنه و رونالدو هم فصلی شصت گل بزنه ...

ایتالیایی تر بودن مزیته مگه؟  :1:  :fp:  

+

به نظرم ما بیشتر به کسی نیاز داریم که تغییر نگرشی تو تیم ایجاد کنه. زیدان اون مربی نیست به نظرم. ولی به هر حال به سرمربی فعلیمون ترجیحش میدم.

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3863 ارسال
  • LocationAhWaS
واقعا مصاحبه های الگری روز ب روز بدتر میشن و روز ب روز راحت ب هواداران یوونتوس توهین می کنه
دقیقا نشون داده طرفیت انتقاد رو نداره الگری و پشت شخصیت خونسردش یه شخصیت نپخته و خراب هست
اگه قراره کسی انتقاد نکنه پس هوادار بودن یعنی کشک

از بین گزینه های مطرح شده زیدان معقولی تر و شدنی تر هست
انیلی از تورین معتقده که زیدان مناسب تیم تحت مالکیتشه اما استاد موهاه اعتقاد داره زیدان هیچی بارش نیست.
موها اینقدر درگیر مسئله علگری شده که به همه عالم بدبین شده
من شخصا عاشق کنته ام ولی دیگه توان دیدن سیستم 352 شو اصلا و ابدا ندارم
  • Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

از گواردیولا و سبک بازی احمقانش متنفر بودم !

ولی تو یکی دو سال گذشته خیلی عوض شده خیلی پخته تر شده و دیگه اون تیکی تاکای مزخرف رو کنار گذاشته

تیمش حمله میکنه و خوب هم حمله میکنه و به موقعش هم خوب دفاع میکنه اصلا" اون گواردیولای قدیم نیست

خوبیش اینه که با ستاره ها زیاد کار کرده و رفتار با ستاره ها رو بلده و این برای تیم پرستاره ی یووه خوبه(اگر الان دوستان طرفدار الگری نیان بگن تیم ما هیچ ستاره ای نداره و همه در حد پادوینن  :fp:  )

پارسال هم سیتی جلوی لیورپول با یه داوری افتضاح حذف شد!! کلا" پارسال داورا واسه لیورپول ترکوندن هم رم و هم سیتی رو عجیب با داوری حذف کرد

ولی یووه اومدنش خیلی سخته الان من سیتی همون تیمیه که گواردیولا میخواد! هرچی میخواد براش میخرن و داره برای خودش راحت میسازه این تیمو چرا باید سیتی رو ول کنه؟؟؟

گواردیولا هم نیومد نیومد من حاضرم علی اصغر مدیرروستا سرمربی یووه بشه فقط الگری بره  :fp:

به خدا علی اصغر مدیرروستا هم با این همه مهره ی هجومی خفن وسوسه میشه حمله کنه ولی الگری دوست داره همه رو بیاره عقب دفاع کنن( اونم نه دفاع سازماندهی شده ! همینجوری همه بیان عقب فقط)

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

كلوديو بنه‌فورتي (روزنامه‌نگارِ ايتاليايي) در گفتگو با RMC Sport Live Show

روزهايي كه در آن هستيم بي گمان مهم‌ترين روزهاي الگري در باشگاه يوونتوس است. ر

فتارهاي روزهاي اخير و مصاحبه پيش از ديدار بانوي‌پير در مقابل ناپولي نيز به خوبي اين واقعيت را آشكار ساخته كه خود او نيز به خوبي اهميت اين روزها را دريافته است.

از دست دادن ليگ قهرمانان يعني باز شدن درهاي خروجي باشگاه براي او.

در عين حال جبران دو گل خورده در بازي رفت و عوض كردن سرنوشت يوونتوس در اين رقابت‌ها مي‌تواند ماسيميليانو را يك شبه از سقوط تا بر فراز ابرها جا به جا كند.

g6ij_balor1-tshirt-mlng-g-prodddd.jpg

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال

ایتالیایی تر بودن مزیته مگه؟ :1: :fp:
+
به نظرم ما بیشتر به کسی نیاز داریم که تغییر نگرشی تو تیم ایجاد کنه. زیدان اون مربی نیست به نظرم. ولی به هر حال به سرمربی فعلیمون ترجیحش میدم.

بعد از یه مربی با تفکرات دفاعی اوردن یه مربی تهاجمی ریسک بزرگیه؛ خیلیا میگفتن چلسی با ساری راحت تونست از تفکرات نسبتا دفاعی کونته به تفکرات هجومی برسه ولی بهرحال، وضع الان چلسی رو همه میبینن.

جدا از این ها؛ یوونتوس و تغییر نگرش ؟
مگه ما موناکوییم ؟
پشت لباسای تیم مینویسن " بردن مهم نیست؛ بلکه تنها چیزیه که اهمیت داره. "
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

اینکه شما درون مجموعه تیمت رونالدو رو به عنوان فوق ستاره و دیبالا مانژو خدیرا کاستا پیانیچ کیه لینی بونوچی  که جزو ستاره ها هستن رو داشته باشی + پدیده ای مثل کانسلو و بازیکنای نزدیک به ستاره ای مثل کواد امره جان

بعد همه ی مجموعه ی تحت نظرت با هم دیگه تو دوران افت باشن ؟!مگه میشه همچین چیزی

شدنش که میشه و شده ولی خوب تنها مقصری که من میینم کادرفنیه

کسب  32-33 برد و نباختن تو سری آ که تیم سوم جدولش تخیلی ترین میلان تاریخ هست زیاد افتخار انچنانی نداره وقتی نیمکت یوونتوس از 98 درصد تیمای سری ا قوی تره

دوستان با زیدان مخالفن منم همینطور به نظرم اونقدر ها خوب نیست که سکاندار یووه بشه ولی در شرایط حساس کنونی ترجیح میدم تغییر اتفاق بیفته حالا زیدان دشام پپ یا خداداد عزیزی فرقی نمیکنه واقعا برام تحمل الگری رو نیمکت دیگه واقعا سخت شده

• Orphée, mory, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

الانم دوست دارم تیمم تاکتیکی بازی بکنه و حریفا روتاکتیکی شکست بده 

دوست دارم یوونتوسی بازی بکنه 

ولی 

یه روزایی کفشها کیفیت بدی داشت(نسبت به الان) ، زمینها گلی بود یا چمن کم کیفیت و کفشها و لباسها گلی میشدن و سنگین 

استوکها لباسها مثل الان نبود و تکنولوژی الان رو نداشت

تغذیه و پزشک مثل الان نبود و .... (پایان یافتن مصدومیتها )

قوانین فوتبالم باعث کندی سرعت بازی بود مثلا پاس رو به عقب به دروزاه بان یا کارتهای زرد و قرمز در خشونتها(و اتلاف وقتها)

نحوه بدنسازی و نحوه حمل و تیمها از شهری به شهر دیگه 

خلاصه سرعت بازی  در حال حاضر خیلی ترقی کرده 

سرعت بازیکنا زیادتر شده (رکورد دو و میدانی سرعت در اوایل دهه 80 یا 90 کجا و الان کجا )

پس با قدرت بدنی فعلی بازیکنها و سرعتشون ،، حمله بیشتری روی دروازه ها صورت میگیره و انتظار بردن 1.0 دیگه معقولانه نیست 

الان طرف 90 دقیقه وقتشو تلف نمیکنه که یه گل ببینه و بقیش هیچ در هیچ 

الان شاید یه گل راضی کننده باشه ولی تعداد حملات و حرکات انفجاری و... باید توی یه بازی زیاد باشه ... کسالت اور نباشه 

+

اون داستان شو که لوگزامبورگو اشاره کرده بود و مدتهاست داریم بهش اشاره میکنیم

رئال بازیکن خوشگل تکنیکی سریع تاپ میخره تا بشه بزرگترین باشگاه جهان 

.............................................................

بارسا هم درحساسترین بازیش به جوردی البا استراحت نمیده تا دستش رو نشه برای حریف !! :fp:

فوتبال شده بکوب وگرنه کوبیده میشی(بازی با اتلتیک نکوبیدیم چوبشم خوردیم)

............................................................

ما یه روز زودتر از اتلتیک در لیگ بازی کردیم ولی هیچگونه برتری بدنی در برابر اونا نداشتیم

• Principino, eⁿzº, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3863 ارسال
  • LocationAhWaS
دارم به عنوان تاپیک العگری بعد اخراج فکر می کنم
max bad یا max reep میشه تغییر داد
اقا مگه میشه یوونتوسیای کل دنیا که بر علیه علگری بلند شدن رو نادیده گرفت
مگه میشه یع مربی ازبس هواداران یوو تو سرتاسر دنیا اینقدر ازش انتقاد کنن و علگری پیجشو ببنده
حتما اوضاع وخیم شده
اگه امشب جلو ناپولی تهاجمی بازی نکردیم و نتوستیم خودمونو جمع جور کنیم تو بازی پس بدونید فاتحه ما تو سی ال خونده شده
  • Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

بعد از یه مربی با تفکرات دفاعی اوردن یه مربی تهاجمی ریسک بزرگیه؛ خیلیا میگفتن چلسی با ساری راحت تونست از تفکرات نسبتا دفاعی کونته به تفکرات هجومی برسه ولی بهرحال، وضع الان چلسی رو همه میبینن.

جدا از این ها؛ یوونتوس و تغییر نگرش ؟
مگه ما موناکوییم ؟
پشت لباسای تیم مینویسن " بردن مهم نیست؛ بلکه تنها چیزیه که اهمیت داره. "

ما یوونتیسیم. تیمی که 36 بار سری آ رو برده و فقط دو بار برنده ی لیگ قهرمنان شده... به اندازه ی ناتینگهام فارست.

به نظرم واقعا دلیلی نداره که تغییری نکنیم. و معتقدم حتما باید تغییر نگرشی تو باشگاه صورت بگیره.

• Orphée, mory, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

ما یوونتیسیم. تیمی که 36 بار سری آ رو برده و فقط دو بار برنده ی لیگ قهرمنان شده... به اندازه ی ناتینگهام فارست.
به نظرم واقعا دلیلی نداره که تغییری نکنیم. و معتقدم حتما باید تغییر نگرشی تو باشگاه صورت بگیره.

میلان و اینتر روی هم 10 بار سی ال بردن...
تیم ملی ایتالیا 4 بار قهرمان مهم ترین تورنمت فوتبال شده...
ناتینگهام فارست هم 9 بار فینال رفته؟(یعنی بیشتر از بارسلونا مثلا!)
قهرمانیاش دقیقا مال چه سالین؟
اون موقع اهمیت سی ال در چه حد بوده؟
  • Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی