پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5458 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

فرمودند که : "اکنون لحظه ای است که به مجموعه تیم شوک وارد شده و از این شوک باید استفاده مثبت کنیم"
چه قدر شوک آخه؟
دیگه گنجایش این همه شوک رو نداریم
مگه وصلمون کردی به برق فشار قوی!
اون از باخت به آتالانتا!
اون از هفتاد دقیقه تو قوطی بودن جلوی لاتزیو.
اون از همه جوره گل خوردن از پارما
حقیقتش اینه پارسال هم باید جلوی تیم خوب تاتنهام حذف میشدی و هم اسکودتو رو به ناپولی واگذار میکردی که بعد از اون اخراج! کار به این جاها نرسه و یک فصل دور باطل رو شروع نکنی.
بعد از تمامی این افتضاحات و به جای توضیح در رابطه با اینکه چه بلایی بر سر تیمی اوردی که پنج سال زیر نظرته (بعید میدونم تو تاریخ باشگاه به یک مربی 5 سال زمان داده باشن) مرتب از شوک استفاده میکنی، یک نوع فرار رو به جلو.

آقای مربی فکر نمیکنی به چیزی بیشتر از شوک نیاز داریم؟
یه چیزی مانند سپردن زمام کار به یک فرد دیگه (باور کنید هر فردی که گزینه ی باشگاه ست از زیدان و گواردیولا تا کنته و دشان رو بدن به یه بچه ی 5 ساله به صورت رندوم یکی از بینشون انتخاب کنه قطعا سرنوشت باشگاه خیلی بهتر از این میشه)

قبول کن مستر این حرفه و کار برای برنده شدن شوک نمیخواد، بلکه ت*م میخواد که متاسفانه نداری.

داداش با احترام فراوان فکر میکنم یه نفر با موجودیت خارجی (رییست، صاب خونت،...) رو جای الگری در نظر گرفتی به اون نمی تونی فحش بدی میای به الگری فحش میدی
۱۰/۱۰ پستات با ربط و بی ربط فحش به الگریه
فک کنم صفحه بازیکنای دهه ۳۰ و ۴۰ هم یکی پست بذاره تو توی جوابش میای به الگری فحش میدی!!!!
  • Aminvo, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
شما میتونی هر طور که دوست داری فکر کنی. برای بنده اصلا مهم نیست دوست عزیز
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

داداش با احترام فراوان فکر میکنم یه نفر با موجودیت خارجی (رییست، صاب خونت،...) رو جای الگری در نظر گرفتی به اون نمی تونی فحش بدی میای به الگری فحش میدی
۱۰/۱۰ پستات با ربط و بی ربط فحش به الگریه
فک کنم صفحه بازیکنای دهه ۳۰ و ۴۰ هم یکی پست بذاره تو توی جوابش میای به الگری فحش میدی!!!!

به نظرم بهتره سعی کنیم حدس و گمان های شخصیمون در مورد طرف مقابل رو تو ذهن خودمون نگه داریم و به خود مطلبی که نوشته شده بپردازیم.

اینکه تا حرف کسی به مذاقمون خوش نیومد چنین روندی رو در پیش بگیریم، جالب نیست.

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

به الگری هر چه قدر فحش بدید حقشه  :nish:

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

یک چیزی که این فصل خیلی اذیتم می کنه نحوه ی بازی بازیکنای تیم هست. همه منفعل هستن تو پست هاشون و منتظرن هم تیمیشون کاری انجام بده، فقط برنا و دیبالا رو می بینی که تلاش می کنن یکی دو تا حرکت تاکتیکی انجام بدن و فضا باز کنن. فقط میخوایم با سانتر کردن به گل برسیم که تو اونم از درصد زیادی ناموفق هستیم.

به نظرم یکی از دلایلی که باعث شده که آلگری  تیمش به مرور زمان بد بازی کنه و فقط به دنبال نتیجه گرفتن باشه سندرومیه که هر مربی دیگه ای هم بیاد یووه بهش دچار میشه. تو یووه جدید باید نتیجه گرفت و باشگاه و هوادار رو راضی نگه داشت.  اینقدر به بردن عادت داریم که با یک باخت دنیا رو سرمون خراب میشه. آلگری هم به شدت دچار این سندروم شده و بازی های فصول اول خودش رو فراموش کرده.

و اینکه آلگری نباید فکر کنه که با اسکودتو و کوپا و درصد بردهای بالاتر از هر مربی دیگه ای پیشینه ی خوبی از خودش به جا میذاره. یووه تو بردن اینا عادت داره و چیزهای خارق العاده ای نیستن. ولی چیزی که به عنوان میراث به جا میمونه اینه که آیا قهرمانی سی ال برامون آورد یا نه؟ 

به خودت بیا مکس...

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

دیگه دارم لحظه شماری میکنم فصل تموم شه و این دوست عزیزمون تشریفشون رو از تیم ببره

وحشتناکیم دیگه جلوی هر کس و ناکسی تحت فشار قرار میگیریم و برای چند دقیقه هم حتی دیگه تیم برتر زمین نیستیم

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS
با توجه به خبر های ک مخابره شده و انیلی به علگری هشدار داده بود ک سه گانه نگیره فصل بعد اخراج میشه و با توجه به اینکه علگری اینده ای دیکه نداره تو یوونتوس داره زیر درکی و غیر مستقیم یوونتوس رو به قهقرا میبره
بازی امروز فرصت خوبی بود الگری با تفکرات هجومی درست دو هفته قبل از بازی برگشت با اتلتیک ذهنیت هجومی و برنده شدن رو به تیم تزریق کنه و تفکرات هجومیش رو ب تیم تزریق کنه
چه دلیلی داره وقتی 16 امتیاز اختلاف فاحش داریم از تیم دومم و مقابل تیم ته جدولی بلونیا تدافعی و بی برنامه بازی کنیم
بخدا این بازی رو هیچ جوره نمیباختیم کاش علگری تو این بازی ها هجومی و پر گل بازی ها رو انجام میداد ک امیدمون برا حذف نشدن افزایش میداد
لعنت خدا بر علگری که با ابرو و شرف ملیون ها یوونتوسی بازی می کنه و داره یوونتوس رو تحقیر می کنه و به ریش ما یووه ایا میخنده
برو وهیچ وقت پشت سرتو نگاه نکن اقای علگری
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3766 ارسال

می خواستم به همین موضوعی که افشین گفت اشاره کنم ...

چه اشکالی داره که الگری برای این دو یا سه بازی باقی مونده تا بازی اتلتیکو بیاد و ترکیبها و تاکتیک های تهاجمی رو امتحان کنه واقعا با این فاصله ای که ایجاد شده مثلا با دو تا باخت هم هیچ اتفاق خاصی رخ نخواهد داد .

یووه اگر میخواد میزان شانس خودش رو در بازی برگشت بالا ببره باید دست از این ذهنیت مریض و منفعلانه که همه چیز رو در نتیجه یک مسابقه جستجو میکنه دست برداره .

حالا اصلا یووه دوم بشه در ایتالیا چه مشکلی بوجود میاد ...

• eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

یکی از انتقاداتی که ازش دارم اینه که از فصل قبل عادت خلق ترکیب جدید رو گذاشت کنار. سه فصل اول با ترکیب اینقدر بازی میکرد تا بهترین فرمول رو پیدا کنه، ولی از فصل پیش این عادتشو گذاشت کنار. دوتا بازی مونده و فکر کنم اگر این ترکیب رو امتحان کنه نتیجه خوبی میگیره:‌ ۴-۴-۲ خطی،‌ دی شیلیو و کانسلو راست، ساندرو/اسپیناتزولا و ساندرو/کاستا (بسته به اینکه کاستا آماده بازی باشه) چپ،‌ وسط رو هم با امره-پیا ببنده، برنا و رونالدو حمله. میدونم که برای الگری دفاع به حمله ارججیت داره،‌ ولی اصلا قبول ندارم بلد نیست هجومی بازی کنه. اکثر بازی های هجومی و زیبای یووه دوران آنیلی رو زیر دست الگری دیدم. ولی خب وسواس زیادی روی دفاع کردن داره و این اپیدمی مربیای ایتالیاییه (استثنا هم هست مثل ساری ولی قبول داریم که اکثر ایتالیایی ها اول دنبال گل نخوردن هستن). ویدال رو میذاشت پشت مهاجم و همزمان ازش انتظار دفاع داشت، تا به پیرلو بازی بده. حالام میتونه کاری که با ویدال کرد رو با برناردسکی امتحان کنه. وقت دفاع برنا به خط هافبک اضافه میشه و بار زیادی رو دوش پیانیچ نیست،‌ از طرفی هم کل عرض زمین پوشش داده میشه و فضایی برای گریزمن نمیمونه. امیدوارم بازی با ناپولی یک سیستم جدید ببینیم.

+ فعلا سکوت میکنم. :nish:  :1:

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

ژورنالیستی که برای اولین بار خبر رونالدو به یووه رو فاش کرد : افراد داخل رختکن میگن تحت رهبری آلگری، اکثریت بازیکنا دارن درجا میزنن و مشکل انگیزشی پیدا کردن...

و اینکه اگه همه چی در متروپولیتانو خوب پیش میرفت، قرار بود قرارداد مکس تا 2022 با حقوق 9 میلیون تمدید بشه! الان 7.5 میگیره تا 2020؛ 1 میلیون بیشتر از نفر دوم آنچلوتی...

همین حرف های جناب مومبلانو رو ما سه چهار سال پیش گفتیم و متهم شدیم به تعصب

کلا این فضای رسانه ای که آمار و ارقام تو فوتبال امروز بوجود میاره و هایپ کردن های الکی باعث میشه همیشه واقعیت ها پنهان بمونن

از ابتدای فصل تقریبا اکثر بازیها بد بودیم اما بردیم اما نحوه ی مواجهه با برد امشب متفاوت بود، گفته میشد این خیلی عالیه که توی روزهای بدمون هم میبریم، جمله ای که نه فقط امسال بلکه از فصل دوم به بعد به کرّات بکار برده شد اما الان ماجرا متفاوته، چون یکم اون جو تبلیغاتی خوابیده، هایپه رفته، آمارها متفاوت شده و پرده ها کمی کنار رفته، حالا صرفا نیمه ی خالی و البته حجیم لیوانه که داره خیلی واضح دیده میشه و ندیدنش هم نمیصرفه واقعا، شاید قبلا دیدنش نمیصرفید

ضمنا ابدا زیدان رو گزینه ی مناسبی برای نیمکتمون نمیدونم، اینجا نه پرزی داریم و نه یوفا و بنگاه های تبلیغاتی ای پشتمونن که سودشون توی قهرمانی ما و هایپ رونالدو باشه، به همون دلیلی که از روز اول با شروع و طی مسیر با آلگری مخالف بودم با زیدان هم مخالفم، لطفا نگید که اگر زیدان نه پس کی؟ چون گزینه ندارم قرار نیست با هرکسی هم موافق باشم :1:
  • حامد, Orphée, GG.B1 و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

همین حرف های جناب مومبلانو رو ما سه چهار سال پیش گفتیم و متهم شدیم به تعصب

کلا این فضای رسانه ای که آمار و ارقام تو فوتبال امروز بوجود میاره و هایپ کردن های الکی باعث میشه همیشه واقعیت ها پنهان بمونن

از ابتدای فصل تقریبا اکثر بازیها بد بودیم اما بردیم اما نحوه ی مواجهه با برد امشب متفاوت بود، گفته میشد این خیلی عالیه که توی روزهای بدمون هم میبریم، جمله ای که نه فقط امسال بلکه از فصل دوم به بعد به کرّات بکار برده شد اما الان ماجرا متفاوته، چون یکم اون جو تبلیغاتی خوابیده، هایپه رفته، آمارها متفاوت شده و پرده ها کمی کنار رفته، حالا صرفا نیمه ی خالی و البته حجیم لیوانه که داره خیلی واضح دیده میشه و ندیدنش هم نمیصرفه واقعا، شاید قبلا دیدنش نمیصرفید

ضمنا ابدا زیدان رو گزینه ی مناسبی برای نیمکتمون نمیدونم، اینجا نه پرزی داریم و نه یوفا و بنگاه های تبلیغاتی ای پشتمونن که سودشون توی قهرمانی ما و هایپ رونالدو باشه، به همون دلیلی که از روز اول با شروع و طی مسیر با آلگری مخالف بودم با زیدان هم مخالفم، لطفا نگید که اگر زیدان نه پس کی؟ چون گزینه ندارم قرار نیست با هرکسی هم موافق باشم :1:

:172:  

:hail:

:Smilebb (77):

• Aminvo, Signora Omicidi, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

الگری:

It was important to get back to winning right away. -16 days to the challenge.

---

قشنگ داره "نبود" میکشه تا روز بازی با اتلتیکو.. واقعن آدم جالبیه. 

---

دیگه طوری شده که بازی با ناپلی رو هم به شخمش حساب نمیکنه  :1:

• Orphée, mory, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21205 ارسال

الگری:

It was important to get back to winning right away. -16 days to the challenge.

---

قشنگ داره "نبود" میکشه تا روز بازی با اتلتیکو.. واقعن آدم جالبیه. 

---

دیگه طوری شده که بازی با ناپلی رو هم به شخمش حساب نمیکنه  :1:

- مشخصا خودش هم میدونه تنها چیزی که باعث میشه در همین پست ابقا بشه قهرمانی در CL هست ولاغیر.

پس کاملا طبیعی ـه که همه انرژی خودش رو برای بازی برگشت بزاره. (البته این دلیلی بر بد بازی کردن در مقابل بولونیا و یا احتمالا ناپولی "نباید" باشه)

حتی فرضیه هایی به وجود اومده که در صورت حذف در CL، یووه کمی زودتر از موعد اقدام به اخراج الگری و اوردن مربی جدید میکنه تا هم مربی جدید ریتم باشگاه و تیم دستش بیاد و هم اینکه برای خریدهای فصل آتی هماهنگی بیشتری با سرمربی باشگاه برقرار شده باشه.

این فرضیه در صورت که اجرا بشه یعنی گزینه های یووه کونته و زیدان هستند.

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6422 ارسال
  • LocationRasht

خیلیا پپ رو مسخره میکنن که پلن B نداره و میدونمم رسیدن به 2 فینال سی ال هردن بیر ممکن نمیشه ولی واقعاً ما [فعلاً] پلن A هم نداریم!

وقتی خوبیم که ستاره هامون خوب باشن و اکثر بازیها رو داریم به لطف یزدان و بچه ها میبریم... هنوزم معتقدم برای افزایش راندمانِ بخصوص کانسلو و رونالدو، 3-4-3 بهترینه برامون!

+ 4 روز دیگه هم مارسِ معروف آلگری شروع میشه... #امید؟ :76:

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
https://mobile.twitt...056064039489536
  • Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
امیدوارم حرکت "ظریف" رو سرلوحه ی کار خودت قرار بدی. با یک پست خداحافظی اینستاگرامی خوشحالمون کنی.
  • mory, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

پپ رو انتخاب کردم. انگار خیلی ها زیدان رو دوست دارن  :1:. با پاراگراف آخر محمد موافقم و به نظرم در مقایسه با پپ و کنته، زیدان گزینه ی خوبی برای یووه نیست.

حکایت یووه و پپ مثل حکایت "شما یک قدم بردارید، ما ده قدم به سمت شما نزدیک می‌شویم"ـه. مدیران یووه برن سمتش اونم کاملاً راغب هست که بیاد به یکی از تیم های مورد علاقه اش.

• حامد, mory, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
^
زیدان در تمامی نظرسنجی ها اوله!
البته ورود پپ مساوی ست با تغییرات بنیادی تیم. یکی از این تغییرات حتی میتونه خارج شدن کیلینی از ترکیب باشه. اصولا هر بازیکنی در هر پستی که نمیتونه به خوبی با توپ کار کنه، از ترکیب خارج میشه. قدرت بدنی و ... برای پپ معیارهای بعدی قرار میگیرن!
ولی زیزو میتونه با همین داشته ها کار کنه.
من که به زیدان رای دادم. به نظرم میتونه با کاریزمایی که داره تیم رو یه مرحله بالاتر ببره و دیگه انقدر تو اروپا و بازی های بزرگ با ترس بازی نکنه!

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz
بدون هیچ شکی رابطه بین الگری و یووه به انتهای خودش رسیده و اون وجه ی قبلی که بین طرفدارای یووه بود رو خود طرفداران الگری هم خدشه دار میبینن به هر دلیلی یووه خوب نیست مثل یک تیم بیمار و مستأصل در زمین پرسه میزنه در تمامی بازیهای این فصل به غیر از دو بازی با منچستر دیدن بازی یووه قابل تحمل نبوده.. من که جز طرفداران الگری هستم اعتراف میکنم که انتهای فصل پیش باید از یووه میرفت
تعجب من از دوستان فوتبال فهم و کسانی هست که به صورت جدی بازیهای اروپا رو دنبال میکنن که چطور اسم پپ رو انتخاب میکنن اگر دنبال فوتبال جذاب و به اصطلاح زیبا هستن راهای دیگه ای هم واسه ارضا شدن از منظر جذابیت فوتبال هست.ولی اگر ایشون رو مربی میدونن که یووه رو میتونه قهرمان چپمیونز لیگ کنه کافیه یه نگاه به کارنامه ی ایشون و باختهای فوق تاکتیکی و مبتدیانه ای که در مراحل مختلف سی ال داشتن بندازن.. بهترین تبم تاریخ یعنی بارسای پپ رو فاکتور بگیرین اون تیم وحشتناک خوب بود و با هیچ تیم دیگه ای قابل قیاس نیست به اقتضای همزمان شدن چندین و چند ستاره و البته نبوغ پپ در به کارگیری بازیسازی از ابتدای دروازه و سبک نوین بازی در اروپا که تا قبل از اون من ندیده بودم... کارنامه ی ایشون باختهای 100 درصدی و مقهور بی چون چرا روبروی 3 تیم بزرگ اسپانیا بوده و البته اگه ذهنتون یاری نمیکنه یکبار دیگه بازیهای اون بایرن روبرو بارسا و رئال و تصمیمات عجیب و غریب پپ در روبرو شدن با این تیمها رو ببینید. 4 تا از رئال 7 8 تا از بارسا و باخت به اتلتیکو در حالی که تیم برتر میدان بود. بایرن پر ستاره رو قهرمان کرد؟؟؟؟؟؟ در بهترین دوران بایرن و اوج ریبری و روبن و چندین ستاره ی دیگه.
و اما بازی تیم.پر ستاره ی سیتی در مقابل موناکو و حذف در مقابل اولین رقیب نسبتن جدی.. تیم پپ کمتر از یووه بازیکن داشت؟؟؟ در تمام طول بازی فوتبال موناکو چربش داشت به تیم سیتی و با شایستگی صعود کرد و همون تیم.موناکو یه بازنده ی کاملن سزاوار روبروی یووه ی الگری بود تیم پپ همیشه پر.مهره بوده همیشه هم لیگ داخلی رو درو کرده ولی اگر دنبال قهرمانیه سی ال هستین کارنامه ی ایشون پربارتر از الگری نیست... بارسای پپ رو فراموش کنید اون تیم تکرار شدنی نیست
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

یه کلنگ بیارن که بتونه 4 تا پاس درست و درمون توی عمق حریف بده 

نمیدونم پپ یا زیدان یا کلوپ یا مثلا کونته یا ونگر یا مثلا اوزه بیو دی فرانچسکو ... هر کس دیگه ای که بتونه شرف به باد رفتمون رو بهمون برگردونه 

تیم رو به مدعی اروپا تبدیل بکنه 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی