پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5518 پاسخ برای این موضوع

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

میلان و اینتر روی هم 10 بار سی ال بردن...
تیم ملی ایتالیا 4 بار قهرمان مهم ترین تورنمت فوتبال شده...
ناتینگهام فارست هم 9 بار فینال رفته؟(یعنی بیشتر از بارسلونا مثلا!)
قهرمانیاش دقیقا مال چه سالین؟
اون موقع اهمیت سی ال در چه حد بوده؟

شکست تو فینال افتخاره؟! بیایم از افتخارات صحبت کنیم (وگرنه باید سر این مسئله هم بریم که برای مثال پارسال هم  یوونتوس به رئال باخت و هم لیورپول... تفاوت تنها در اینه تنها در مراحل مختلف شکست خوردن.یکی زودتر به پست رئال خورد و یکی دیرتر. تو این بحث مهم جامه که به رئال رسید)

در مورد اینکه بخوایم سالها رو مقایسه کنیم... یکی از قهرمانی های یوونتوس هم مال اون سالها بوده (که از قضا با ضربه پنالتی ای قهرمان شدیم که اصلا نباید گرفته میشد). ضمن اینکه از دهه 70 مسابقات اعتبار خودشون رو به دست آوردن. اگر بخوایم زیاد وارد بحث اهمیت رسانه ای و.. بشیم که خوب باید بگیم ارزش قهرمانی 2012 چلسی یا 2004 پورتو از قهرمانی 96 یووه بیشتره!

یووه 2 بار قهمرمان اروپا شده. همین! واقعا به نظرم صورت خوشی نداره که بیایم به شکستامون تو فینال ها بنازیم.

پ.ن: باعث شدم از تاپیک پرت شیم  :fp:

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1239 ارسال

شکست تو فینال افتخاره؟! بیایم از افتخارات صحبت کنیم (وگرنه باید سر این مسئله هم بریم که برای مثال پارسال هم یوونتوس به رئال باخت و هم لیورپول... تفاوت تنها در اینه تنها در مراحل مختلف شکست خوردن.یکی زودتر به پست رئال خورد و یکی دیرتر. تو این بحث مهم جامه که به رئال رسید)
در مورد اینکه بخوایم سالها رو مقایسه کنیم... یکی از قهرمانی های یوونتوس هم مال اون سالها بوده (که از قضا با ضربه پنالتی ای قهرمان شدیم که اصلا نباید گرفته میشد). ضمن اینکه از دهه 70 مسابقات اعتبار خودشون رو به دست آوردن. اگر بخوایم زیاد وارد بحث اهمیت رسانه ای و.. بشیم که خوب باید بگیم ارزش قهرمانی 2012 چلسی یا 2004 پورتو از قهرمانی 96 یووه بیشتره!
یووه 2 بار قهمرمان اروپا شده. همین! واقعا به نظرم صورت خوشی نداره که بیایم به شکستامون تو فینال ها بنازیم.

پ.ن: باعث شدم از تاپیک پرت شیم :fp:

اصلا بحث راجع به افتخار نبود اینجا!
شما سبک بازی تیم رو عامل کم بودن تعداد قهرمانیامون دونستید و منم گفتم اگه این طوری بود ما 9 بار تا فینال نمی رفتیم!اینجا هیج بحثی راجع به افتخار نیست!
من دارم می گم بالاخره همین تا فینال رفتن هم نشون می ده که سبک بازی تیم مشکلی نداره و به نظر من صرفا بد شانس بودیم که تعداد قهرمانی هامون کمه!(فینال تک بازیه بالاخره!)
و همون طور که اشاره کردم مثال هست از تیم هایی که با روشی نزدیک به روش ما قهرمانی های زیادی به دست آوردن...
در مورد ارزش قهرمانی ها هم منظور من این بود که باید ببینیم از کی تیم ها این مسابقات رو جدی گرفتن!خب قبلا دوره ای بوده که تیم ها جام یوفا رو هم جدی می گرفتن ولی الان این طوری نیست!مسلما قهرمانی پارما توی دهه 90 با قهرمانی چند سال پیش چلسی قابل قیاس نیست
در مورد سی ال هم خب همینه دیگه!
من تا حالا فکر می کردم این مسابقات از تقریبا از شروع دهه 90 مهم شده
آخه اگه اشتباه نکنم تا قبل از اون فقط قهرمان لیگ ها شرکت می کردن و تعداد تیم ها کم بوده (یه چیزی تو مایه های جام باشگاه های جهانه الان!) و همین سری آ برای تیم های ایتالیایی جام مهم تری بوده...
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

فقط  یه مربی میتونست رونالدو رو تو زمین اینقدر سرد بی انگیزه و بی هدف کنه

الان خوشحال باشیم که تیم 2 جدول رو داریم دبل میکنیم؟

نه اقای الگری ما از اینکه تیممون با این همه ستاره مثل ورونا و کیه وو بازی میکنیم خیلیم ناراحتیم

• Orphée, Principino, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بی balls ترین مربی تاریخ

• Principino, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

خیلی سعی کرد تداوم ببخشه عملکردهای فاجعه آمیزش توی نیمه مربیان رو. ولی شانس و تیرک و شزنی نذاشتن

80 دقیقه تو نیمه خودی بودیم با 10 بازیکن. رونالدو اون وسط زمین التماس میکرد پرس کنید، بکشید جلو ولی انگار نه انگار. قشنگ این اتفاقا میفته آدم حس میکنه شایعه رفتنش به منچستر اونقدرا هم بی اساس نیست :fp:

• mory, Principino, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3867 ارسال
  • LocationAhWaS
دقیقا دیگه الان شکی ندارم موفقیت های اخیر الگری تو سری ا و حذفی هیچ دخلی به تاکتیک و علم ایشون نداره بلکه تو لیگ داغون ایتالیا نا تیم کهکشانی داشتیم ک هر ساله بازیکنا قهرمانیو به ارنغان اوردن
امشب هم بردیم ولی علگری هیچ نقشی تو برد نداشت تنها نقشش نابود کردن روحیه تیمی و مریض کردن تیم بوده
بهتون قول میدم الگری تو هیچ تیم معتبری بالا 6 ماه دوم نمیاره
بخدا ساده ترین اصول ابتدایی فوتبال رو نمیتونه پیاده کنه

خداشکر چهره زشت و پلیدش داره روز ب روز روشن تر میشه
  • Principino, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

تو بازیا این حرکت های رونالدو که با دست اشاره می کنه بکشین جلو لامصبا :1: گویای همه چیزه 

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

رونالدو اون وسط زمین التماس میکرد پرس کنید، بکشید جلو ولی انگار نه انگار. قشنگ این اتفاقا میفته آدم حس میکنه شایعه رفتنش به منچستر اونقدرا هم بی اساس نیست :fp:

این جمله طلاست 

مربیه ترسو بازیکنا رو هم به ترس میکشه

وقتی مربی ترسو شد دقیقا همین اتفاقا براش میفته 

توهم توطئه ذهنشو پر میکنه 

از دنیای مجازی میره

دیشیلیو رو می یاره داخل زمین و بقیه ماجرا

الگری مربی بدی نیست ولی دورانش برای یووه تموم شده 

...................................................................

ناپولی اگه 8 نفره هم میشد بازم ما عقب مینشستیم و دفاع میکردیم

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
https://www.instagra.../p/Buj9A1UhXxy/

انقدر افتضاحات استاد ادامه داره که اصلا نمیشه چیزی گفت...
واقعا لحظه شماری میکنم برای آخرین فرصت (بازی با اتلتیکو) که ببینم وعده ای که داده میتونه عملی کنه یا این هم فقط برای فرار از انتقادات مطرح کرده!
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

1397.12.13(با برد دیشب برابر ناپولی)

الگری 4 بازی با یووه  مقابل انجلوتی داشته که تا بحال نباخته 3 برد و یک مساوی 

................................................................................................

انجلوتی 28 بازی علیه یووه داشته که تنها 5 برد داشته (البته فینال 2003 رو هم برد که مساوی ثبت شده ) 

................................................................................................

اماری برامون خیلی خوبه اینکه 16 تا بالاتر از ناپولی هستیم 

و اینکه رکورد 25 بازی بدون شکست خودمون رو زدیم 

اینکه ناپولی رو توی ناپل بردیم 

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

5eq9_13971210421_2019-03-01-10.23.08.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

درسته بهش خیلی نقد داریم و نقدهامون هم بحقه

ولی اماری که دیشب رقم زد همیشه توی تاریخ موندگاره و بعدها بهش افتخار میکنیم

بگذریم که چقدر زجر کشیدیم از روش بازی ...

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3867 ارسال
  • LocationAhWaS
یه دروغ شاخوار کالچومرکاتو گفته هرچند کاش حقیقت داشت و کاش انیلی قبول میکرد
گفته شده انیلی قبل از دیدار با نامولی خواهان خروج اصطراری شده بود با توجه به حواشی رختکن و حواشی مجازی و درگیری های اخیر خواهان ترک فوری شده بود و ظاهرا قضیه اینقدر جدی بوده انیلی به خاطر راضی کردن الگری قرار اقتصادی ک داشته رو لغو کرده
اگه این دروغ راست بوده باشه باید با پس گردنی بزنی تو سر انیلی و بگی خول چرا قبول نکردی اخه
  • Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

اصلا بحث راجع به افتخار نبود اینجا!
شما سبک بازی تیم رو عامل کم بودن تعداد قهرمانیامون دونستید و منم گفتم اگه این طوری بود ما 9 بار تا فینال نمی رفتیم!اینجا هیج بحثی راجع به افتخار نیست!
من دارم می گم بالاخره همین تا فینال رفتن هم نشون می ده که سبک بازی تیم مشکلی نداره و به نظر من صرفا بد شانس بودیم که تعداد قهرمانی هامون کمه!(فینال تک بازیه بالاخره!)
و همون طور که اشاره کردم مثال هست از تیم هایی که با روشی نزدیک به روش ما قهرمانی های زیادی به دست آوردن...
در مورد ارزش قهرمانی ها هم منظور من این بود که باید ببینیم از کی تیم ها این مسابقات رو جدی گرفتن!خب قبلا دوره ای بوده که تیم ها جام یوفا رو هم جدی می گرفتن ولی الان این طوری نیست!مسلما قهرمانی پارما توی دهه 90 با قهرمانی چند سال پیش چلسی قابل قیاس نیست
در مورد سی ال هم خب همینه دیگه!
من تا حالا فکر می کردم این مسابقات از تقریبا از شروع دهه 90 مهم شده
آخه اگه اشتباه نکنم تا قبل از اون فقط قهرمان لیگ ها شرکت می کردن و تعداد تیم ها کم بوده (یه چیزی تو مایه های جام باشگاه های جهانه الان!) و همین سری آ برای تیم های ایتالیایی جام مهم تری بوده...

سبک بازی تیم رو نگفتم. نگرش باشگاه رو گفتم و به نظرم کاملا در این دخیل بوده که فقط دو بار قهرمان شدیم. اومدن گواردیولا هم (هر چند میدونیم که بعیده به این زودیا از سیتی جدا بشه) به نظرم نه تنها سبک بازی تیم رو تغییر میده  بلکه میتونه نگرش تازه ای هم به باشگاه بده. بحث من زیاد در مورد ناتینگهام فارست و پورتو نیست (شاید بهتر بود اسمشون رو نمیاوردم) . مقصودم اینه که اگر ذهنیت متفاوتی در باشگاه وجود داشت احتمالا الان تعداد قهرمانهامون خیلی بیشتر بود (میگم احتمالا چون واضحا نمیشه در مورد چیزی نظر قطعی داد)

ضمن اینکه ما فینال هایی که رفتیم رو شانسی نباختیم (اگر برنده با پرتاب سکه مشخص شده بود، آره). ما تو اغلب فینال ها نمایشی کم کیفیت تر از نمایش هامون تو مراحل قبل داشتیم و با دستای خودمون قهرمانی رو تقدیم حریفان کردیم که مشخصا بخش اصلیش برمیگرده به ذهنیت باشگاه. ما بیشتر یه باشگاه محتاط بوده ایم که ثبات در اولویتش بوده. من این تفکر رو با اینکه تو فینال ها در اندازه ی خودمون ظاهر نشده ایم رو مرتبط می‌دونم.

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6064 ارسال
  • LocationKhorram Abad
این خبر درخواست جدایی آلگری مطمئنا کذبه! اما اگه درست هم بود بازم آنیلی کار درستی کرده ک نذاشته بره! شما فک میکنین ی هفته مونده ب بازی اتلتیکو زیدان میاد سرمربی ما بشه؟ هردنبیل ک نیس زمان میبره... لااقل الان ی کورسوی امیدی هس با رفتن بدموقع آلگری همونم نبود... درسته عصبانی میشیم میگیم این تیم بدون سرمربی هم قهرمان میشه اما واقعا اگه ی سرمربی (ن سرمربی موقت) نباشه سنگ رو سنگ بند نمیشه! همین الانشم دیبالا و رونالدو و کاستا و ... پررو بازی در میارن وای ب حال روزی ک سرمربی کوچیکتر از آلگری بخواد موقتا این تیمو تا پایان فصل هدایت کنه! اونوقت پینسولیو هم دم در میاره‌‌‌..!
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

یک جا رونالدو داشت می کشید جلو که پرس کنه، آلگری بهش گفت برگرد، انگار رونالدو هم عصبانی شد و یک چیزایی گفت. دوباره یک جا برناردسکی رفت رو دفاع حریف پرس کنه بهش گفت برگرد و اونم دیگه ادامه نداد. خیلی تو ذوق زد این حرکاتش  و واقعاً اگه پیشم بود با دو تا دستام خفه اش می کردم.  :fp: 

انگار مدیران همین الان به فکر سبک سنگین کردن گزینه ها هستن، پپ، کنته و زیدان. زیدان انگار گزینه اصلی هست، ندود و پاراتیچی تمایلشون به کنته هست و خبرهایی هست که یک صحبت هایی با  نمایندگان پپ انجام شده.

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 731 ارسال
  • Locationzahedan

با گواردیولا اصلا موافق نیستم نه اینکه مربی بدی باشه ولی از جنس ما نیست من عاشق فوتبال جنگنده و زد حمله های زهردار یووه و ایتالیا شدم نمیتونم با پپ ارتباط برقرار کنم بین کنته زیدان و دشامپ هر کدوم بشه مشکلی ندارم اینا از جنس یوون و همون فلسفه ای رو دارن ک منو سمت یووه جذب کرد تو کودکی

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3867 ارسال
  • LocationAhWaS
این ادمین پیجمون خوب استوری گذاشت
پارسال ما هم تو برنابئو تو بازی ک راموس محروم بود مثل امشب اژاکس 3 هیچ جلو افتادیم
اژاکس حمله کرد گل چهارمو زد میتونست پنجم و ششم بزنه و دیگه گل نخورد و صعود کرد
اما ما 3 هیچ جلو افتادم و لعنت الله ما رو کشید تو دروازه و اتوبوس پارک کردیم تا اخر حذف شدیم
لعنت خدا نابودت کنه که 5 سال یوونتوس رو همه جوره تحقیر کردی تو اروپا
  • mory, Principino, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

قبول دارم سبک گواردیولا با یووه سازگار نیست اما اما گواردیولا پیشرفت های خیلی خوبی داشته و الان ب درد یووه میخوره انصافا مربی خوش فکریه . 

مارو با اسم کونته نخندونین خواهشا کنته ب درد تیم هایی میخوره ک میخواد ساخته بشن این یووه ساخته شدست فقط ظرافت تاکتیکی میخواد ریسکه با کنته ادامه دادن 

زیدان هم مغز فوتباله اتفاقی نیست 3 باز بری فینال اروپا الانم رونالدو رو داریم 

دشان گزینه خوبیه با جوونا عالی کار میکنه خیلیارئ میتونه سمت خودش بکشونه تو سری بی هم خودشو اثبات کرده تو جام جهانیم همینطور 

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6064 ارسال
  • LocationKhorram Abad
مثل اینکه با اینتریا ملاقات داشته :fp: اینم گندش در اومد :fp:
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است