پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5429 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

کلاً هرچی تحلیل درست کردی با خط آخر همه رو نابود کردی، مارکیزیوها؟!!! مارکیزیو نماد هافبک بی خاصیت برای تمام هواداری یووست

بهتره نظرت رو به بقیه هوادارا نسبت ندی 

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

1- نقد کیلینی  یا  بونوچی  یا  روگانی یا هر مدافع دیگه ای بصورت شخصی و انفرادی کاملا کار بیهوده ای هستش 

دیگه اون زمان گذشته که بتونیم با بوفونها و کیلینیها به ثبات برسیم

ممکنه تک بازی برنده بشیم و یا ممکنه بصورت اینتری قهرمان اروپا بشیم ولی ثبات نع ممکن نیست 

برای رسیدن به ثبات نیازه فوتبال بازی کنی و شو اجرا کنی 

تیم رو عادت بده به فوتبال بازی کرده مطمئنا جام هم سراغت می یاد و اگر جام نگرفتی لااقل هوادارهات خوشحالن از نحوه بازیت 

.............................................................................................................................................

2- بصورت خاص به بازی اتلتیکو نمیپردازم چون اصلا مهم نیست و این شکست قابل حدس بود

پس 

""" سرمربی برزیلی معتقد است که به خاطر تعویض رونالدو نازاریو در یک دیدار که رئال مادرید 1-0 جلو بود و یک بازیکن کمتر داشت، این اتفاق برای او رخ داد.

او گفت:" هواداران حاضر در برنابئو از این تعویض خوششان نیامد زیرا رونالدو یک اسطوره بود و فلورنتینو پرز هم از این اقدام خوشش نیامد. پس از بازی او با من تماس گرفت و از من درباره دلایل تعویض رونالدو سوال کرد. من گفتم که کار رونالدو تمام شده بود و بازی رو به پایان بود و ما هم یک بازیکن کمتر از حریف داشتیم. به او گفتم که تصمیم فنی بوده و این تصمیمات باید توسط مربی گرفته شوند، حتی اگر هواداران خوششان نیاید.

او با من هم عقیده نبود و گفت

«اینجا نمی‌توانی از این کارها انجام دهی! تو باید یک نمایش اجرا کنی، هواداران نمایش دوست دارند».

در طول سال‌ها متوجه شدم که اگر این صحبت را با پرز نمی‌داشتم، شاید سال‌ها در رئال مادرید می‌ماندم و اعتراف می‌کنم که صحبت غیرضروری بود زیرا می‌توانستیم زمان دیگری با هم حرف بزنیم و نه پس از بازی که هنوز تنش وجود داشت."""

قبل از اینکه این مصاحبه  انجام بشه بارها نوشتیم که تیم باید دنبال اهداف مورینیویی و موقت نباشه 

علت مخالفتمون با الگری هم همینه 

به هزار دلیل الگری نمیتونه و توانایی استفاده از از بازیکنا رو نداره 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

چه با اطمینان از بازی برگشت حرف میزنه ، مردک.

we’ll be ready on March 12

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
آقای هدکوچ واکنش گرا زمان آن رسیده که خودت ابتکار عمل رو در دست بگیری برای بازی برگشت .. باید کاری که بهش عادت نداری رو انجام بدی
فی الواقع دنیا خیلی کوچیکه کاری که از پرداختن بهش عاجز بودی رو باید خیلی زود انجام بدی
اصلا نمیخوام تو این مرحله حذف شیم اینجوری

____
دفاع اتلتیکو این فصل مثل قبل نیست و میتونه خیلی راحت تر از چیزی که فکر میکنیم وا بده تحت فشار نکته منفی اینه که خط هافبک ما اندازه چغندر شیرین اسفراین هم کارایی نداره تا توپ رو منتقل کنیم یا بتونیم پشت محوطه فشار بیاریم پس تنها راهی که میبینم بازی دادن توامان به کانسلو و اسپینازولاست ..
خدا لعنتت کنه واقعا تراژدی هایی که تو شانزده سال طرفداری تجربه کردم تو این ۵ سال اخیر خیلی بیشتر از مجموع ۱۱ سال اولیه بود

______ Never chase a bitch _______

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

حضرت آلگری: بردهای پیاپی یوونتوس، روند خسته کننده ای ایجاد می کند

ما خوشبختیم که 20 روز آتی رو تجربه خواهیم کرد. زندگی همین هست، اگر ما همیشه برنده باشیم، خسته کننده و یکنواخت می شود!

اگر بنا بود همین چهارشنبه به مصاف اتلتیکو برویم، قطعا حذف می شدیم. ما نیاز به زمان داریم تا بتوانیم مشکلات و نواقص را برطرف کنیم.

من چنین شرایطی را بیشتر از یک تساوی 0-0 دوست دارم. حالا می توانیم عملکرد خودمان را در حد توان ارائه کنیم و ببینیم که چه می شود.

تنها چیزی که از آن اطمینان دارم، آمادگی 100 درصدمان در دیدار برگشت است. من فکر میکنم که می توانیم به مرحله بعد برویم. نتیجه بازی رفت

این فرصت را به ما می دهد تا اتفاقی فوق العاده را رقم بزنیم!

من طی دوران حضورم در یوونتوس اوقات خوشی داشته ام. 8 جام از 9 جام داخلی ممکن را به دست آوردیم و به محض اینکه حس کنم این خوشی به

سر رسیده، متوقف خواهم شد.

زندگی همین است. باید فراز و نشیب داشته باشد تا جذاب شود! اسکودتو تقدیم ما نمی شود و ما باید هفته به هفته برای دستیابی به آن تلاش کنیم.

فردا پرین بازی خواهد کرد. کانسلو بازی خواهد کرد، اما نمی دانم در چه پستی. شاید رونالدو استراحت کند، اما شاید رونالدو، دیبالا، مانژوکیچ و برناردسکی

را همزمان به بازی بگیرم.

+ فکر میکنم فرضیه دوستان کاملا واقعیت داره که حضرت آقا دوست دارن چالش درست کنن برای خودشون و "خوش بگذرونن".

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

چه با اطمینان از بازی برگشت حرف میزنه ، مردک.

we’ll be ready on March 12

ناموسا به این گیر ندید دیگه همین حرفو مارکیسیو پارسال زد سر بازی ریال همه به به چه چه کردن گفتن چه با روحیه کلاودیو ی سردار واقعیه و ازین حرفا حالا کار ندارم شاید بگید نیت ۲ نفر متفاوته ولی در ظاهر حرکت مناسبیه واسه تهییج !!
اگر میگفت شرایط برامون سخته و شاید حذف شیم میگفتیم این چاقال ترسو رو ببین .. هرچند ذاتا بازنده است ولی این پستش و این حرفش درست و بجا بود
من ازونا نیستم که بگم ۲ تا خوردیم ۲ تا دیگه هم بخوریم برگشت فقط الگری بره اخراج حتی اگر بدونم الگری اخراجم میشه ۳۰ ثانیه بعد حذف بازم دلم راضی نمیشه به این معامله که حذف شیم تا الگری بره !!!
امیدوار باشید من فازم برگشته اگر بازیکن فیکس یوونتوس بودم بازی با اتلتیکو ۱۴ کیلومتر میدوییدم با همین پای علیل و ریه مستهلک :1:
ما علاوه به هوش به ادرنالین و قند خون تو ماهیچه ها نیاز داریم به دوپامین نیاز داریم به خشم و قطره های ریز و درشت عرق نیاز داریم گور بابای الگری من تیمم رو دوس دارم بازی برگشت هم اتلتیک و اون مربیشونو رو جر میدیم

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال

^

با 3 تا خوردن از بولونیا و اخراج آلگری -همین فردا- چطورید؟ :1:  :fp:

+ فکر کنم به تستوسترون و پروستات‌های درشت‌تر نیاز بیشتری داشته باشیم :fp:

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
فرمودند که : "اکنون لحظه ای است که به مجموعه تیم شوک وارد شده و از این شوک باید استفاده مثبت کنیم"
چه قدر شوک آخه؟
دیگه گنجایش این همه شوک رو نداریم
مگه وصلمون کردی به برق فشار قوی!
اون از باخت به آتالانتا!
اون از هفتاد دقیقه تو قوطی بودن جلوی لاتزیو.
اون از همه جوره گل خوردن از پارما
حقیقتش اینه پارسال هم باید جلوی تیم خوب تاتنهام حذف میشدی و هم اسکودتو رو به ناپولی واگذار میکردی که بعد از اون اخراج! کار به این جاها نرسه و یک فصل دور باطل رو شروع نکنی.
بعد از تمامی این افتضاحات و به جای توضیح در رابطه با اینکه چه بلایی بر سر تیمی اوردی که پنج سال زیر نظرته (بعید میدونم تو تاریخ باشگاه به یک مربی 5 سال زمان داده باشن) مرتب از شوک استفاده میکنی، یک نوع فرار رو به جلو.

آقای مربی فکر نمیکنی به چیزی بیشتر از شوک نیاز داریم؟
یه چیزی مانند سپردن زمام کار به یک فرد دیگه (باور کنید هر فردی که گزینه ی باشگاه ست از زیدان و گواردیولا تا کنته و دشان رو بدن به یه بچه ی 5 ساله به صورت رندوم یکی از بینشون انتخاب کنه قطعا سرنوشت باشگاه خیلی بهتر از این میشه)

قبول کن مستر این حرفه و کار برای برنده شدن شوک نمیخواد، بلکه ت*م میخواد که متاسفانه نداری.
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21155 ارسال

- لطفا صحبت مارکیزیو رو با آلگری یکی نکنید.

پیدا کردن آرشیو کار خیلی راحتی ـه، بعد از باخت 3-0 مقابل رئال آلگری چی گفت و چطوری حرف زد ؟!

ایشون به عنوان سرمربی یوونتوس رسما شکست رو پذیرفته بود ! و این مارکیزیو بود که با این صحبتش خواست یه جورایی دهن کجی کنه (به نظر من البته)

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

متاسفانه تهییج هم بلد نیست بکنه  :21: آخه با توئیت کی تهییج میشه  :1: طرفدار هم تهییج نمیشه چه برسه بازیکن بر فرض هم جلوی خود بازیکنا همین حرفا رو تکرار کنه تاثیری نداره چون اون جذبه مربیگری رو نداره.

......

صرفا می خوام بگم اگه الان کنته مربی بود چکار می کرد:

می رفت عکس سیمئونه رو تو بازی رفت که توهین آموز بود بر می داشت می چسبوند به دیوار رختکن تا هر روز عکسش رو ببینند بعد هم یه سخنرانی جانانه می کرد.  :2: 

الان به نظرم باید همینکارو بکنه جناب مربی بلکه بازیکنا بهشون بربخوره و از جون مایه بزارن 

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

- لطفا صحبت مارکیزیو رو با آلگری یکی نکنید.

پیدا کردن آرشیو کار خیلی راحتی ـه، بعد از باخت 3-0 مقابل رئال آلگری چی گفت و چطوری حرف زد ؟!

ایشون به عنوان سرمربی یوونتوس رسما شکست رو پذیرفته بود ! و این مارکیزیو بود که با این صحبتش خواست یه جورایی دهن کجی کنه (به نظر من البته)

من هنوز جمله ش رو یادمه که گفت  " اگر دو هیچ بود برای بازی برگشت امید داشتیم اما با نتیجه سه هیچ رفتن به سنتیاگو، نشدنی هست."

• GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ن تنها آلگری برای سرمربی بعد از خودش میراثی ب جا نذاشته بلکه ی تیم ترسو رو تحویل خواهد داد ک ب اینطور بازی کردن "عادت" کرده!

یعنی سرمربی بعدی قبل از هر چیز باید بشینه ذهنیت بازیکنارو عوض کنه! امثال دیبالا، ساندرو و... ک زیر دست آلگری پست هاشون با تغییراتی مواجه شده دوباره باید برگردن ب قبلشون ک کار سختیه!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21155 ارسال

^^^

- دقیقا داشتم به همین فکر میکردم، مربی بعدی در درجه اول باید ذهنیت بازیکن ها رو عوض کنه که این کار هر مربی نیست البته.

این رو هم اضافه کنم که علاوه بر ذهنیت مریض تزریق شده به تیم، در صورت حذف در این مرحله یووه ضرر مالی زیادی هم متحمل خواهد شد و سرمربی بعدی باید با چالش فروش ستاره/عدم خرید بازیکن مورد نیاز مقابله کنه.

• Orphée, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
حقیقتا این چند روز خیلی درگیر بودم که فشار جبران باخت 2-0 سخت تره یا فشار حفظ برد 2-0 !
با الگری همه چی سخته ! به هیچی مطمئن نیستی !

همونطور که یبار با میلان جلوی بارسلونا 2-0 بردن و بازی برگشت 4-0 باختن.

این اتلتیکو اصلا تیمی نبود که اینجوری جلوش به بن بست بخوریم؛ بهشون اجازه دادیم دستشون رو بذارن رو گلومون و فشار بدن. دیگه همه میدونن نیمه دوم میشه حسابی یووه رو سلاخی کرد.

تیم سیمئونه خوب بلده یازده نفری دفاع کنه ولی خب اولین بارمون نخواهد بود که جلوی یه تیم با یازده مدافع بازی می کنیم. از اون طرف اگه نگم بهترین، حداقل یکی از سه دروازه بان برتر جهان رو دارن، ما هم بهترین بازیکن جهان رو داریم.

باید کبابشون کنیم !
تو یه نیمه به ما دو گل زدن و اگه نتونیم تو نود دقیقه بالای دو گل بهشون بزنیم واقعا بی عرضه ایم !

الگری از این بازیا زیاد دیده و معمولا هم در آخر بازنده شده؛ اما این یه جنگه آقای الگری ! بزدل نباش ! میتونیم با سه مدافع بازی کنیم ...
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
به طور کلی رفتار ۲ گانه راجبه یک چیز مشابه برام اعتراض برانگیزه
واسمم مهم نیست الگریه یا مارکیسیو ؛ الگری یک ترسو و بزدل بالفطره است و تو این شکی ندارم اطرافیام هم همیشه اینو ازم شنیدن بقول امیرخان دچار سندروم بی پروستاتی مزمن میدونمش ؛ ولی فی نفسه توییتش یا پستش مشکلی نداره حداقل نظر من اینه هرچند بی تاثیر یا کم تاثیره ولی چیز درستی گفته
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

حرفاش در مورد کامبک زدن و بردن اتلتیکو اونقدر زیاده که به نظرم بیشتر شبیه دست و پا زدن و التماس واسه اخراج نشدنه تا روحیه دادن به تیم 

270 دقیقه قبلی که با اتلتیکو بازی کرده اندازه انگشتای یک دست موقعیت گل نداشته تیمش . 

اتلتیکو نه تنها از یووه مدت هاست تو مراحل حذفی گل نخورده . اشتباه نکنم از 16 بازی گذشته فقط یک گل .

فقط باید منتظر معجزه آلگری باشیم 

• Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

به نظرم لقب الگری رو بذاریم

allegri the ball-less

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

ژورنالیستی که برای اولین بار خبر رونالدو به یووه رو فاش کرد : افراد داخل رختکن میگن تحت رهبری آلگری، اکثریت بازیکنا دارن درجا میزنن و مشکل انگیزشی پیدا کردن...

و اینکه اگه همه چی در متروپولیتانو خوب پیش میرفت، قرار بود قرارداد مکس تا 2022 با حقوق 9 میلیون تمدید بشه! الان 7.5 میگیره تا 2020؛ 1 میلیون بیشتر از نفر دوم آنچلوتی...

• حامد, mory, eⁿzº و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
به نظرم این اصلا چیز بعیدی نیست که بازی برگشت اتلتیکو رو حذف کنیم و بریم مرحله ی بعد(با توجه به نتایجی که سال های قبل گرفتیم!)
اما به نظرم اگه حذف بشیم کاملا نشون می ده که آلگری بعد از پنج سال دیگه حرفی برای گفتن توی یووه نداره...
اینکه بازی های لیگ رو بد بازی کنیم و بازی های سی ال رو خوب از سال سومش عادی شده بود و چیز بدی نبود ولی اگه بخواد بازی های سی ال هم خراب بشه دیگه نمیشه!
به هر حال به نظرم تا همین جا و همین فصل هم که آلگری مربی ما بوده خیلی خوب عملکرده...
واقعا پنج سال پیاپی مربی بودن توی تیمی مثل یووه آسون نیست و به نظرم به خاطر بازی های خاطره انگیز و شجاعانه ای که تیمش توی این چند سال نشون داده(منظورم این نیست که همیشه شجاعانه بازی کرده!:1:یه سری از بازی ها که اتفاقا بازی های مهمی هم بودن این اتفاق افتاده!تعدادشون هم به نظرم کم نیست!) و نتایج خوبی که توی مسابقات داخلی گرفته از بزرگترین مربیان تاریخ یووه لقب خواهد گرفت!
در صورتی که امسال بره خوشحال می شم چند سال دیگه یه دوره ی دیگه به یووه برگرده...

2_hn6s.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

tpz0_8d4308487efec9e9d0f17893aeeb9f33_th

این ننگ رو چطور میشه تحمل کرد ... نمیدونم 

دو ننگ در یک نما 

ما سری ا رو بدون الگری هم برده بودیم 

اینکه عقده سری ا داشته باشم و بخوام الگری رو بعنوان برترین مربیهای یووه بدونم محال ممکنه 

الگری هیچوقت برای من محبوب نبوده و نخواهد بود

الگری اشتباهی اینجاست

اینجاست چون توی ایتالیا قحط الرجاله 

الگری بخاطر این حقارتهایی که بهمون تحمیل کرد به هیچ عنوان قابل بخشش نیست 

یادم نمی یاد هیچوقت اینجوری بهمون اهانت شده باشه 

تیم اتلتیک رو به حال خودش رها کردیم و بهش ضربه نزدیم 

بهش فشار نیاوردیم تا بالاخره بوسیله تاکتیکهای الگری گونه بهمون ضربه زد 

قشنگ اتلتیک رو بحال خودش رها کردیم تا خودشو پیدا کرد و بهمون ضربه زد !!!

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

1 کاربر، 0 مهمان و 1 عضو مخفی

L'Avvocato