پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5440 پاسخ برای این موضوع

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

از نادانی یک مربی همین بس که بازیکنی مثل کاستا باید روی نیمکت بشینه، خدیرا و برناردسکی نود دقیقه تو  بازی باشن

و دیبالا جزو تعویضیهای همیشگی باشه 

دیبالا رو گذاشته تو خط هافبک بازی بکنه  

دیگه زشت تر ازین نمیشه فوتبال بازی کرد. 

• mory, Aminvo, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

1- من الگری رو به عنوان مربی تیمم و به اندازه تیمم دوست دارم 

2- وقتی تراپ(دور دوم حضورش در یووه) به این نتیجه رسید که باجو رو بعنوان پیستون میستون بازی بده کار یووه تموم شد

یعنی به بن بست رسیدم و زورم به بازیکنی میرسه که مظلومه و فکر میکنم (و شاید انتظار دارم )با تکنیکش میتونه تیمم رو نجات بده 

هم امارگلزنی باجو رو خراب کرد هم خودشو خراب کرد 

حالا بیچاره و مظلومه تیم شده دیبالا !!!

3- باخت برام اهمیتی نداره همونجور که بردن اینتر و میلان ناپولی برام بی اهمیت بود

فوتبال زیبا هم نمیخوام(فوتبال زیبای  این عصر )

فوتبال یوونتوسی میخوام که هم دفاع خوب داشت هم درگیری هم سانتر هم رفلکس دروازه بان هم خطا هم خشونت هم کندی خاص  هم سرعت مواقع لازم  هم دریبل هم ایستگاهی

فوتبال زیبای یوونتوس اگر اجرا بشه مطمئنا اروپا رو هم فتح میکنیم

..............................................................................

4 توی این وضعیت هم مدیرا هم الگری شدیدا مقصرن

و معتقدم این یه هشداره بزرگه و البته هنوز بازی تموم نشده 

باید ببینیم تیم و مدیرا و اگری چه واکنشی به این روش بازی انجام میدم

بعد میتونیم نتیجه گیری کنیم

...........................................................................

5- باید به روشی برسیم که از دیبالا  کاستا  رونالدو  پیانیچ برنارد  خوب استفاده کنیم 

خوب بموقع و در جای مناسب

اونوقت خواهیم دید اروپا هم در دسترسه 

ولی با این روش ما در لیگ هم به مشکل میخوریم

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

- یووه بعد از 3 سال، یک بازی داخلی رو با اختلاف 3 گل باخت، قبلی باخت 3-0 به اینتر در کوپا ایتالیای 2016... :fp:

- اینارم بعنوان فکتهای جالب میگم و نیتم حمایت یا عدم حمایت از مربی یا رو اعصاب رفتن نیست : آلگری در یووه، 10 جام از 17 جام ممکن رو برده + در دوران 5 سالۀ حضور آلگری روی نیمکت، یووه فقط 8 بازی از 258 بازی ممکن در یک فصل رو از دست داد و تموم این 8 بازی در لیگ قهرمانان بودن و برای اولین بار یوونتوسِ آلگری در تموم 44 بازیش در داخل ایتالیا حاضر نیست و 3 تا رو از دست داده...

- آلگری شایستۀ انتقاده ولی تو خیلی از شَرها میشه یه خیریم پیدا کرد؛ شایدم این باخت تحقیرآمیز باعث به خود اومدن تیم و ترجیحاً انقلاب بالاخص در مربی بشه، مثه باخت به ساسولو در 2015! البته اون موقع بوفون کاپیتان بود... :fp:

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال

من حاضرم یووه 5 سال پیاپی در ایتالیا دوم یا سوم بشه ولی یکی مثل کلوپ سرمربی این تیم باشه .

الگری باید بعد از فصل سومش برکنار می شد اما این اخلاقش که اسم از بازیکن خاصی برای ورود به تیم نمیاره بد جور مدیران یووه رو شیفته ی خودش کرده ...الگری برای یوونتوس زحمت کشیده و باید قدردان این زحمات بود ولی بعد از فصل سومش که برای دومین بار در فینال اروپا شکست خورد باید با نفر دیگه ای جایگزین میشد .

واقعا ترکیب نفرات یوونتوس یک ترکیب کامل و قابل قبول هست و مخصوصا در فاز تهاجمی کمبودی نداریم اما حتی 10 درصد آتلانتا فوتبال بازی نمی کنیم ...دیشب برنادسکی و دیبالا گاهی حرکتهای خوبی میکردند اما چون تنها بودند و تیم کاملا در فاز تهاجمی و تنوع در این زمینه عقیم هست به جایی نمی رسید .

نتیجه مهمه ولی وقتی همراه با کیفیت و کار تیمی منسجم و کارامد نباشه دلچسب نیست .

من عاشق اون مکس الگری در فصل اولش تو یووه بودم کسی که اومد و با تغییراتی که داد باعث شد فوتبال های بسیار زیبایی رو شاهد باشیم کسی که اهل ملاحظه و احتیاط نبود و ابایی از حذف شدن یا باختن در تیمش دیده نمی شد .

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

سیمونه، گواردیولا و زیدان مربیانی هستند که کمترین فحش رو از هوادارنشون خوردن، 

کلوپ خیلی مربی با اطمینانی نیست

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
شخصا استفانو پیولی رو به کلوپ و گواردیولا برای یووه ترجیح می دم!
به نظرم این دو نفر اصلا و ابدا به یووه نمی خورن جون هیچ سنخیتی با فوتبال ایتالیا و یووه ندارن!
  • Orphée, Pinturicchio, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

مربی بعدی یووه زیدان ـه ، سر چی دارید بحث میکنید  :1:

• Aminvo, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
خدا از زبونت بشنوه
زیدان به اندازه کله علگری چیز داره و شجاعت و درک از فوتبال و مدیریت عالی رختکن
الگری فکرش رو هم نمی کرد زمستان خیلی سریع براش از راه برسه
  • Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ابوخالد

ابوخالد

عضو جدید

• بن شده
  • 46 ارسال
ممکن با اومدن زیزو سبک بازیمون عوض شه ولی شک نکن زیزو یک سوم مکس دانش مربیگری نداره تنها چیزی که کارهای زیدان رو پیش میبره کاریزمای خاصشه!
  • Orphée, MaMpIeRo, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

علگری بره اصلا زدنیک زمن بیاد  :1: هیچی نداشته باشه حداقل آدم رغبت می کنه بازی یووه رو ببینه 

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
دوستی درتوئیتر نوشت : "وقتی تیمت نتیجه گرا بازی میکنه تنها وظیفش اینه که ببره، وقتی نمیبره تمام انتقادا بهش وارده".
بله جناب الگری ما یاد نداریم چه زمانی فوتبال زیبا به نمایش گذاشتی حتی جلوی تیم های ضعیفتر هم به مشکل برخوردی. این چه تاکتیک و خدای تاکتیکی هست که حتی جلوی اسپال هم استرس خوردن گل مساوی تا دقیقه 90 رو داریم؟ یووه میبره چون ترکیبش با فاصله از تمامی تیم های ایتالیا بهتره.
یه نکته دیگه که اینجا سریعا مطرح میشه و میکوبن سر منتقدای الگری اینه که فوتبال زیبا جام نمیاره!! براساس کدام داده و آمار این صحبت رو میکنید؟ لیورپول صدرنشین انگلیس و دورتموند صدرنشین بوندسلیگا هم زیبا میکنن هم نتیجه گرفتن! این استدلال سینه چاکان الگری همانند استدلال مذهبی ها در مساله ی "وجود خداست" که اخلاق رو مساوی با وجود خدا میدونن و اگر فرض بگیرن که خدایی نیست پس حتما اخلاق و انسانیت هم نیست؛ باید بگم نه "عدم وجود خدا" مساوی با بی اخلاقی ست و نه فوتبال زیبا مساوی با جام نیاوردن. صدها نمونه رو میتونم برای هرکدام از این موارد مثال بزنم.
  • GioVanni Agnelli, Aminvo, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

دست آورد گواردیولا و کلوپ در سال های اخیر چیر خاصی نبوده. درسته میشه فوتبال زیبا بازی کرد و نتیجه هم گرفت اما مربی موفقی در این زمینه نداشتیم در این سال ها. البته میشه آدم چشمش رو وی واقعیت ها ببنده و بگه رئال سه بار قهرمان لیگ قهرمانان شده و زیدان مربیه فوق العاه ایه . 

• Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
حالا همه نقدها ب کنار ولی انصافا تو تمرینات چیکار میکنن ک نمیتونن دو تا پاس سالم ب هم بدن؟! جدی اینا تمرین میکنن؟ من فک میکنم آلگری ی فلاسک چایی با خودش میبره اونجا دور هم میشینن میخورن این وسط دو تا لگد ب توپ هم میزنن حوصلشون سر نره! بعضی از این بازیکنا بیش از سه چهار ساله ک هم تیمی هستن ولی باز هماهنگی ندارن! یعنی سرمربی بعدی ک میاد یووه باید همه چی رو از نو شروع کنه! آلگری هیچ میراثی از خودش برای سرمربی بعدی ب جا نخواهد گذاشت!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

ممکن با اومدن زیزو سبک بازیمون عوض شه ولی شک نکن زیزو یک سوم مکس دانش مربیگری نداره تنها چیزی که کارهای زیدان رو پیش میبره کاریزمای خاصشه!

ابوخالد بامرام
میشه بگی دانش فنی الگری چیه
مربی که بازیکناش چارتا پاس نمی تونن بدن
مربی ک تعویاش قابل پیشبینیه
مربی ک تعویضاش کارایی نداره
مربی ک نمیتونه نتیجه دو صفر رو برگردونه
مربی ک پلن ای نداره اما همه از نراشتن پلن بی ش حرف میزنن
مربی ک هیچ گونه علائمی از فوتبال بازی کردن نداره
مربی ک تو اجازه میده تیمش تو حساس ترین نقطه فصل بازی رو ببازه
مربی که کاریزمای کنترل رختکن رو نداره
مربی ک فوق ستاره ها رو میسوزونه و کریرشونو نابود می کنه
مربی ک با سه تا 4 هافبک دفاعی بازی می کنه.
مربی ک بازیکنا رو سر جای اصلی بازی نمیده

و ....

خدای ابوخالد دست از علگری فن بودن وردار
  • Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

علگری بره اصلا زدنیک زمن بیاد  :1: هیچی نداشته باشه حداقل آدم رغبت می کنه بازی یووه رو ببینه 

فک میکنم فک میکنم دوره زاکرونی فرارا دل نری و این آدما طرفدار یووه نبودی شدید که این حرف رو میزنی.که ببینی بازی قشنگ معنیش میشد خار شدن جلوی اکثر تیما سری آ . سری آ گفتم چچون زورمون نمیرسید بریم اروپا حتی.

• Orphée, El rey leon, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال

زدنیک زمن هجومی ترین مربی سری آ تا حالا

و لکن گل خورترین مربی هم از آن سو محسوب میشه..

• MaMpIeRo, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مشکل یوونتوس کاملا مشخصه ....اومدن الگری سرعت تیمی رو اضافه کرد و تاجایی ک سال قبل و قبل ترش با سرعت خوبی توپو اتقال میدادیم و فوتبال کند 3-5-2 رو فراموش کردیم اما خود الگری امسال داره ب کند ترین روش ممکن بازی میکنه ...فقط امسالو میگم سال های گذشته هیچ نقدی نیس چون جام گرفته اما امسال اینقدر کند بازی میکنیم تیم حریف با پرس کاملا سوار بر بازی ما میشه ...این مشکل از الگریه اما چرا مربی ک ت واروپا تیمش با سرعبپت بازی میکرد الان اینقد کند شده این چند دلیل داره:

1- خط هافبک مسن تر شده و مخصوصا بازی هاسیی ک پیانیچ نیس خلاقیت نیس 

2 - خود الگری مرض داره و بسیار تغییر نگرش در بازی میده مربی میتونه همرو شخم بزنه ولی میخواد غیر قابل پیش بینی باشه اما امسال تیم های سری آ بهترن و دیدیم ک کوپا اتالانتا ب حقش رسید

3 -استفاده تو ام از 3 هافبک تخریبی و بردن دیبالا ب گوشه زمین در حالی ک اگر 9 کاذب باشه یاپست 10 بازی کنه فوق العاده نمایشش خوبه اما نمیدونم چرا اینو الگری با این که کاملا درک کرده اما نمیخواد هر جا استفاده کنه و این کاراگاه بازیا مسخره شده بنداز بازیتو کن .....

گفته تو اروپا نگرشمون متفاوته باید تا 1 اسفند منتظر بود الگری مربی باهوشیه اما ب شدت رو مخه تو همه بازی ها نمیخواد اون چیزی ک تیم پتانسیلشو داره اجرا کنه  

اما این سال اخر الگری رو باید دید چجوری تموم میکنه ...

نکته بعدی بودن کلوپ هست یورگن مربی خیلی خوبیه اما خوب سبک یووه کی دفاع رو شل کن و فقط حمله کن بوده؟ در ضمن میشه مربی یووه بشه اما همه هم فکر نیستن و هستن کسانی ک بازم بگن این چ وضعشه و اعتراض کنن

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

ابوخالد بامرام
میشه بگی دانش فنی الگری چیه
مربی که بازیکناش چارتا پاس نمی تونن بدن
مربی ک تعویاش قابل پیشبینیه
مربی ک تعویضاش کارایی نداره
مربی ک نمیتونه نتیجه دو صفر رو برگردونه
مربی ک پلن ای نداره اما همه از نراشتن پلن بی ش حرف میزنن
مربی ک هیچ گونه علائمی از فوتبال بازی کردن نداره
مربی ک تو اجازه میده تیمش تو حساس ترین نقطه فصل بازی رو ببازه
مربی که کاریزمای کنترل رختکن رو نداره
مربی ک فوق ستاره ها رو میسوزونه و کریرشونو نابود می کنه
مربی ک با سه تا 4 هافبک دفاعی بازی می کنه.
مربی ک بازیکنا رو سر جای اصلی بازی نمیده

و ....

خدای ابوخالد دست از علگری فن بودن وردار

- توجه شما رو جلب میکنم به گل دوم یووه در برابر کیه وو !

پ . ن : قرار نیست ی تیم 5 دوره پیاپی همه جامهای ممکن رو ببره و بیاد تو سی ال با داوری و ... حذف شه ، که همونم بیان بپرن به مربیش بگن فلانه و فلانه فلانه !!!

لیاقت امثال شماهایی که با ی باخت منتظرید بیاید حمله کنید به مربی تیم همون ارسن ونگر و اونای امری و مربیان چلسیه ! :3:

- هیچ تضمینی نیست زیدان بیاد یووه همونجوری مثل رئال سه تا سی ال ببریم ...

هیچ ادمی تو زندگیش همیشه قدر چیزائی که داره نمیدونه ! شما به رفتارتون ادامه بدید نیازی نیست به این پست من توجه کنید ...

• Orphée, MaMpIeRo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

- توجه شما رو جلب میکنم به گل دوم یووه در برابر کیه وو !

پ . ن : قرار نیست ی تیم 5 دوره پیاپی همه جامهای ممکن رو ببره و بیاد تو سی ال با داوری و ... حذف شه ، که همونم بیان بپرن به مربیش بگن فلانه و فلانه فلانه !!!
لیاقت امثال شماهایی که با ی باخت منتظرید بیاید حمله کنید به مربی تیم همون ارسن ونگر و اونای امری و مربیان چلسیه ! :3:

- هیچ تضمینی نیست زیدان بیاد یووه همونجوری مثل رئال سه تا سی ال ببریم ...
هیچ ادمی تو زندگیش همیشه قدر چیزائی که داره نمیدونه ! شما به رفتارتون ادامه بدید نیازی نیست به این پست من توجه کنید ...

اولا اینکه کسی منکر موفقیت ها و بزرگی الگری نیست
الگری همانند کنته برای یک دوره ای که بود مناسب بود و نتایج خوبی ام گرفت و دقیقا مثل کنته به بن بست تاکتیکی رسیده و سر این یه بازی نیست که میریزیم سر الگری به قول شما
اگه قراره کسی نقطه نظرش رو نگه و انتقاد نکنه پس بنابر این پست شما این معنیو میده که هرکی میاد برعلیه علگری حرف میزنه بهتره بره خفه شه

علگری ابتدای فصل تا اواخر نیم فصل نون فوق ستاره های مثل رونالدو کاستا دیبالا مانژو کانسلو ساندرو رو .. رو خورد تا اینکه اواخر متوسط ترین نربیان هم دست الگری رو خوندن و اگه چه بسا مانژو رو هم نداشتیم که اکثر گل های این فصلش سانتر مدتوم رو دروازه و ثربه سر های مانژو بازی ها بزرگ رو برامون در اورد
حرف ما اینه علگری ته کشیده و برای اثباط حرفامون هزار دلیل اوردیم
حالا شمایی که دست صورت نشسته بدون اینکه کل پست های این مدت رو نخوندی و نمیدونی چه خبره و میای فتوا صادر می کنی بدون هیچ کسی پدر کستگی با علگری نداره و علگری عملکردی تو میلان داشته که اواخر کریرش تو میلان هم ب بن بست رسیده بود
اگه قراره همه بسن فرگوسن و ونگر ک تعییر سرمربی خاصیت و واقعیتی نداره

علگری امسال سال اخرشه خود مدیرا هم بهمیدن و قطعا امثال زیدان که سرمربی های بروز و فنی تر و پیشرفته تر از هلگری هستن میان جای این اقا و خود انیلی هم فهمیده و این تغییرات گسترده نشانه هاش هستن

درمورد زیدان هم کمتر اغراق کنید زیدان کسیه ک سه سال پیاپی رئال رو قهرمان سی ال کرده و تو تاریخ جاودانه شده هی الکی ارزش های زیدان رو زیر پا نزارید

درادامه حرکت هماهنگی ک شما و دوستانتدن ک فقط علگری رو میبینید و براتون مهمه لازمه بهتون هسدار بدم کمی احترام منتقدین رو داشته باشید
  • Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

درمورد زیدان هم کمتر اغراق کنید زیدان کسیه ک سه سال پیاپی رئال رو قهرمان سی ال کرده و تو تاریخ جاودانه شده هی الکی ارزش های زیدان رو زیر پا نزارید

دی متئو هم شده. پس از کونته و الگری مربی بزرگتر بروزتر پیشرفته تر هوشمند تریه 
شیشه برقی هم داره 

• Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی