پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5440 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

یا ابوالفضل! یا تمام خدایگان یونان باستان! یا تمام ائمه اطهار!موها نظراتش فنی ه و ازون بالاتر نداریم؟!!!
من برم یه دو سه پاکت سیگار بکشم!

دو سه پاکت کمه برات

سه نفر برتر فنی نویس فعلی فروم رو معرفی میکنی ؟ 

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کسی مگه برتری داره نسبت ب دیگری؟؟؟؟؟ 

الگری داره چپ و راست میبره همه میخوان بره ....4-3-1-2 بازی میکرد دوستان میگفتن مرکز گراست با همون مرکز گرا رفتیم فینال بدون هیچ وینگری .

چ باشه الگری چ بره هیچ فرقی ب حال ما نداره یووه هست ک باید قوی باشه 

• Aminvo, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

دو سه پاکت کمه برات

سه نفر برتر فنی نویس فعلی فروم رو معرفی میکنی ؟ 

به نظرم برید ببینید پیش بینی ها در مورد الگری در فصل اول حضورش چی بوده از سوی کاربران و نتایج چی شده. اون موقع ادعا کنید دوستتان خیلی حالیشه و بقیه چیزی سرشون نمیشه 

• mory, pezhman, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

به نظرم برید ببینید پیش بینی ها در مورد الگری در فصل اول حضورش چی بوده از سوی کاربران و نتایج چی شده. اون موقع ادعا کنید دوستتان خیلی حالیشه و بقیه چیزی سرشون نمیشه

مشکل همینه شما همه چی رو با آلگری میسنجید. جمله ای که بولد کردم و بهتره از طرف من حرف نزنی برای مثال کاربر alex 4ever  به نظرم از فنی نویس های فرومه خیلیم قبولش دارم و موافق آلگریه و نمیتونم منکر تواناییش تو بحث فنی بشم .فوق العاده خوبه 

فنی نویس بودن موحا فقط حرف من نیست که میگی دوستت .بهتره یک نگاهی به دو سه سال قبل بندازید تو بخش برترین کاربران فروم و فنی نویس هاش . زمانی که موحا فعالیت بیشتری داشت تو فروم . رتبه اول و دوم داره 

پیش بینی موحا رو تو فصل اول حضور آلگری میتونی بهم بگی ؟ که نتیجش با پیش بینی موحا فرق داره ؟ 

در آخر هم روی صحبتم با افشین بود که گفت با موحا رفیقه و پستش رو لایک کردم و قضیه تموم شد 

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران
@farzad-t

البته به نظر من ما اونجوری دفاع نمی‌کنیم؛ چون دو تا فوروارد ما اونقدر فعالانه یارگیری نمی‌کنن خصوصا رونالدو.
عرض بنده هم همینه که کیفیت بازیکن‌های هافبک ما در حد همتای خودشون در بارسای گواردیولا نیست. همون ژاوی و اینیستا که میل به هجوم داشتن، به محض از دست رفتن توپ پرس شدید می‌کردن

بازی دیشب :

uz9l_a0c8c7bb-594a-45d5-875a-4cbdd073f90

بازی چند هفته قبل با آتالانتا ، البته در این تصویر مدافع راست یووه در کادر نیست ولی سیستم همان 2-4-4 خطی هست :

lsn1_d7b9e705-c4c1-48cb-b7b0-fdc454c4615

آخرین بازی با میلان :

6mkv_7e2b836c-84e9-4716-adba-46eb40572ae

دو بازی هم از فصول قبل :

j3ox_b2323b9c-d5da-4f70-a2a4-67296737368

wvzs_f918cdb3-77bc-412d-abdb-f899156315a

البته تاکید من حتما به سیستم نبود ، بلکه عمق و فشردگی تیمی یووه در زمان دفاع مد نظرم بود که در عکس ها هم کاملا مشخص هست .
یکی از بهترین و سازگارترین سیستم های برای compact بازی کردن در دفاع همین 2-4-4 خطی هست که یووه در اغلب بازی هایی که ازش دیدم بخصوص در این چند فصل اخیر زمانی که توپ را از دست میدهد به این سیستم سوئیچ میکند . فشردگی این سیستم و کم بودن فاصله خطوط دفاع ، هافبک و حمله باعث میشود جلو آمدن هم برای تیم مقابل سخت شود چون واقعا فضای کمی در اختیار تیم مهاجم است . ولی همانطور هم قبلا عرض کردم علاقه آلگری به بازیکنان جنگنده و تخریبی قدرت یووه رو هم در بازیسازی و حملات زهردار تضعیف کرده است . صحبت های قبلی رو هم تکرار نمیکنم .
  • GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

مشکل همینه شما همه چی رو با آلگری میسنجید. جمله ای که بولد کردم و بهتره از طرف من حرف نزنی برای مثال کاربر alex 4ever  به نظرم از فنی نویس های فرومه خیلیم قبولش دارم و موافق آلگریه و نمیتونم منکر تواناییش تو بحث فنی بشم .فوق العاده خوبه 

فنی نویس بودن موحا فقط حرف من نیست که میگی دوستت .بهتره یک نگاهی به دو سه سال قبل بندازید تو بخش برترین کاربران فروم و فنی نویس هاش . زمانی که موحا فعالیت بیشتری داشت تو فروم . رتبه اول و دوم داره 

پیش بینی موحا رو تو فصل اول حضور آلگری میتونی بهم بگی ؟ که نتیجش با پیش بینی موحا فرق داره ؟ 

در آخر هم روی صحبتم با افشین بود که گفت با موحا رفیقه و پستش رو لایک کردم و قضیه تموم شد 

عباس عزیز ممنون واقعا از لطف ات

من هیچ ادعایی ندارم بخدا، اون موحا که وقت میزاشت پست طولانی سر هم میکرد و مینوشت تمام شد، من اصلا فوتبال نگاه نمیکنم دیگه به اون صورت که بخوام فنی یا غیر فنی بنویسم

در این مورد هم بحث نکنیم تاپیک آقا :77:  از مسیر خودش منحرف نشه، دوستان هم نیکوتین بدنشون از حد مجاز خارج نمیشه

هیچی هم حالیمون نیست :fp:

• Aminvo, Prince Claudio, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
روز شمار تحقیر تو اروپا جلو اتلتیک مادرید به صدا در اومد
ضمن برد مسخره و الکی الکی یوو جلو لاتزیو که چسبید
اما بخدا ما اگه انتقاد می کنیم دلسوزیم میدونیم و داریم زجر اینو می کشیم که اخرش تو سی ال کاری از دستمون بر نمیاد
بخدا الگری داره رو به افول میره
اصلا تاکتیک و پلن برا بازی کردن نداشتیم

ما که امسالم از اروپا حدف میشیم با این سبک مزخرف علگری اما دارم با یه عده از مولتی فن های علگری
هرچند اینقدر پوست کلفت هست
خدایا تو یوونتوس رو قهرمان سی ال کن امسال عوضش زبون من از ریشه قطع کن
  • Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

اما بخدا ما اگه انتقاد می کنیم دلسوزیم میدونیم و داریم زجر اینو می کشیم که اخرش تو سی ال کاری از دستمون بر نمیاد
بخدا الگری داره رو به انزال میره

ما که امسالم از اروپا حدف میشیم با این سبک مزخرف علگری اما دارم با یه عده از مولتی فن های علگری

انزال ؟؟ :1: :1: :1: :1:

• Aminvo, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بخدا الگری داره رو به انزال میره

classic afshinz

• Signora Omicidi, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

قبل از انتقاد اینو بگم که 3 شوت داخل چهارچوب و 2 گل به لاتزیو، خیلی چیزا رو نشون میده، من جمله امضای آلگری...

« هافبک 3 نفره بخصوص در غیبت پیانیچ + دیبالا اون جلو، کار نمیکنه که نمیکنه... امره-بنتانکور-ماتوییدی بنظرم ایستاترین و قابل پیش بینی ترین خط هافبکیه که از دوران لرد پولسن اینا داشتیم... آقای آلگری، لطفاً بازیکنای دیگه ای رو هم امتحان کن!

حداقل جلوی تیمهای کوچیک، شاید یه ترکیبت جواب داد. برنا یا شاید کانسلو و حتی پیانیچ رو هافبک باکس بازی بده...

عملاً حتی یه نفر که تو هافبک بشه آپشن پاس هامون بجز دیبالا که همیشه 10 نفر بازیکن حریف ریختن روش وجود نداره... همۀ توپها میره به کناره ها و تیمای مقابل هم اینو میدونن...

حتی اگه اتصال با خط میانی برقرار بشه و توپ به ماتوییدی، بنتانکور و امره برسه، ازشون برگشتن و بازی رو به جلو و حمله کردن برنمیاد! توپ دوباره برمیگرده به دفاع و حریف هم دوباره پرسشون شروع میکنه و روز از نو، روزی از نو... »

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

- با در نظر داشتن تمام مسائل، احساس میکنم آلگری برای اتلتیکو برنامه خاصی رو تدارک دیده.

حال اینکه جواب بده یا نه خودش یک مسئله جداست، ولی میتونم حس کنم یووه تا بازی با اتلتیکو یه برنامه هدفمندی رو دنبال میکنه.

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

دوستان توصیه می‌کنم کامنت‌های زیر این مطلب رو بخونید. سعی کنید تمام کامنت‌ها و ریپلای ها رو بخونید.

دقیقا اِشِل وسیع‌تر فروم خودمون و خصوصا همین تاپیکه. دو گروه با دو تفکر کاملا متفاوت.

گروهی معتقدن که آلگری ترسو، بی برنامه و باری به هرجهت بازی میکنه. صرفا داره نونِ ستاره‌هاشو میخوره. با این ترکیب، داره حیف و میل میکنه. سبک بازی تیم حال‌به‌هم‌زنه! باعث افت رونالدو هم شده. مقابل اسپال و بنونتو هم باید استرس بکشیم و ...

گروه مقابل مشغول تمجید و ستایش آلگری هستن که در بدترین بازی فصلش هم، حریف سرسختی رو که بهترین بازی فصلشو ارائه داده میبره. استاد مسلم تاکتیکه. مچ مربی حریف رو با دو تعویض و صرف انرژی در تنها 20 دقیقه خوابوند. ایکاش دو سه سال دیگه هم بمونه توی تیم و ...

حالا این وسط عده‌ای هم هستن که فحاشی میکنن یا افراد مقابل رو تحقیر میکنن که توی فروم خودمون هم داریم از این مسائل متاسفانه.

میخوام بگم دوستان، طرفداران هیچ کدوم از دو تفکر بالا،‌ مطلقا درست یا مطلقا غلط نمیگن. هرکسی از زاویه دید خودش آلگری رو بررسی میکنه. برای عده‌ای کفه محاسنِ آلگری سنگین‌تره، برای عده‌ای هم کفه نقاط ضعفش بولد تره.

• Aminvo, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

به گزارش "ورزش سه"، . اما آلگری، سرمربی یووه، بعد از بازی تصمیمات خودش را عامل نمایش ضعیف یووه در این بازی دانست.

آلگری در مصاحبه مطبوعاتی بعد از بازی گفت:" ما در یک ساعت اول خوب بازی نکردیم ولی در نیم ساعت آخر بهتر بودیم. من بین دو نیمه به بچه‌ها گفتم که بهتر و سالمتر پاسکاری کنند و اینقدر اشتباهات بد مرتکب نشوند".

آلگری در ادامه گفت:" ورود فدریکو برناردسکی و کانسلو باعث شد تیم ما سازمان‌یافته‌تر شود. بازی سختی بود ولی من 5 سال است هدایت یووه را به عهده دارم و باید بگویم تا حالا حتی یک بار هم در استادیوم المپیکو، در مقابل لاتزیو کار راحتی در پیش نداشته‌ایم. بله، این بار هم سختی بازی برای من غافلگیرکننده نبود".

آلگری در ادامه صحبت‌هایش گفت:" مسئولیت بازی بد تیم با من است. من سعی کردم از امره جان در جلوی خط دفاعی استفاده کنم و این اشتباه بود. امره جان هنوز به مرحله‌ای نرسیده که برای بازی در این پست آماده باشد و بازی در این پست برایش خیلی دشوار بود. وقتی به جای امره جان، بنتانکور را در آن پست مورد استفاده قرار دادم وضعیت تیم بهتر شد".

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

ممنون از دوست عزیز ک لینک خبر ساکی رو گداشت و به نکته مهمی اشاره کرد
من هفته ها پیش از ساکی این ضعف های مشهود الگری پی بردم

توجه کنید حرف من حرف ساکیه دقیقا به طور یقین گفته این یوو شانس انچنانی تو سی ال نداره با این سبک مگر نقاظ ضعف پوشش داشته باشن
ساکی و کارشناسای بزرگ دنیا دارن از ضعف های الگری میگن اونوقت سجات از شیراز در زیر پتو فتوا صادر میکنه و نظر مخالف ساکی رو داره

خیلی دوست دارم محمد موها بیاد نطرش رو درباره حرف های ساکی بگه خیلی جالب میشه

من هيچوقت متوجه اين موضوع نشدم كه همونطور كه نرفتي جاي ماروتا بشيني   با ابن همه تيزبيني و فن مديريت  

الان چرا نميري جاي الگري رو بگيري واقعا ؟

مايش يه ايميله ها .    يه ايمل بزن دفتر باشگاه   تهش همين پستت و نظر ساكي رو هم ضميمه كن  حله ديگه

بگو اقا من  همه ايرادات الگري رو قبل از ساكي فهميدم   و با يك دهم دستمزد الگري ميام  و تيم رو قهرمان ميكنم   .  ديگه مگه مديريت يك باشگاه چي ميخاد؟  

ما رو هم خوشحال ميكني .   پول بليطت هم با من

• Aminvo, Signora Omicidi, AliReZaZa و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

من هنوز يادم هست .  ميتونم بگم

• Signora Omicidi, Prince Claudio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

من هيچوقت متوجه اين موضوع نشدم كه همونطور كه نرفتي جاي ماروتا بشيني   با ابن همه تيزبيني و فن مديريت  

الان چرا نميري جاي الگري رو بگيري واقعا ؟

مايش يه ايميله ها .    يه ايمل بزن دفتر باشگاه   تهش همين پستت و نظر ساكي رو هم ضميمه كن  حله ديگه

بگو اقا من  همه ايرادات الگري رو قبل از ساكي فهميدم   و با يك دهم دستمزد الگري ميام  و تيم رو قهرمان ميكنم   .  ديگه مگه مديريت يك باشگاه چي ميخاد؟  

ما رو هم خوشحال ميكني .   پول بليطت هم با من

اندك اندك جمع مستان مي‌رســــد ... اي كاش هرازگاهي يووه انتقاد برانگيز بازي كند تا چشمانِ خسته ما به جمال يارانِ ماضي باز شود.

درود بر پژمانِ عزيــــز :53:

• mory, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

اندك اندك جمع مستان مي‌رســــد ... اي كاش هرازگاهي يووه انتقاد برانگيز بازي كند تا چشمانِ خسته ما به جمال يارانِ ماضي باز شود.

درود بر پژمانِ عزيــــز :53:

دقیقا... منم قبل از عضویت در فروم، مشتاق مطالب ایشون بودم. امیدوارم بیشتر بنویسن  :53:

• حامد, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
ای خدا یعنی اینقدر خار شدیم پژمانم میاد مسخره ما رو می کنه
اولا اقای گادفادر اینقدر دفاع کورکورانه از ماروتا کردی که اخرش انیلی با تیپ پا شوتش کرد بیرون و همون ماروتای ک اینقدر سنگشو به سینه میزدی رفت تو رستل دزدهای سری ا عنترمیلان . همون ماروتا شما از یک سال و نیم قبلش از زمان ورود سانینگ به اینتر با این گروه در ارتباط بوده و کاملا از قبل خودشو تو اینتر میدیده چون میدونست همون چند تا خرید خوب یوونتوس رو پارتیچی انجام میده و اخرم عاقبت شوم به سرش اومد
تو این بحث که سال ها تو فروم پوزتو به خاک مالیدم

تو بحث علگری هم در مورد قضیه ساکی بله برو پیت های قبلش رو بخون و تاریخش رو چک کن قبل ساکی اون مصاحبه رو بکنه من راجبش حرف زده بودم اما اینکه اومدم گفتم قبل ساکی من گفتم برا مزاح و شوخی بوده
من هیچ وقت خودم رو در مقام هیچ کس متصور نمیشم اما خوشحال میشم تو هم بری به اقات ماروتا برسی
تنها با یه ایمیل با رسیدن به ماروتا فاصله داری
کافیه بری تو سایت هواداران اینتر ثبت نام کنی
من خودم برات ایمیل میسازم و خوشحالمون می کنی :1:
  • Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

طرفدارای بارسا هم مثل ما به خون والورده تشنه ن.کیفیت بازیکنا پایین اومده، حتی آمار گلزنی مسی هم پایین اومده. خب مرد حسابی تو که میخوای انقده دفاعی بازی کنی چرا با سرنوشت کوتینیو و مالکوم بازی کردی؟ خیلی بازیها رو دیدم که 2 مهاجمه چیده!!

ولی کلا کاریش هم نمیشه کرد. دوره، دوره مربیای ترسو ولی نتیجه گراست. مدیرای فعلی دنیای فوتبال هم همین مربیا رو ترجیح میدن. اینهمه پول خرج شه ولی قهرمان نشی؟ با فشار روزنامه ها و طرفدارا چکار کنی؟ پس ترجیح میدن غرغرا رو تحمل کنن اما با قهرمانی تو آخر فصل تبدیل به قهرمان ملی بشن! همه هم ته فصل با شیرینی قهرمانی یادشون میره که چقدر استعداد دیبالا حروم شده، برنا رو نیمکت خاک خورده، مالکوم سکوهای نوکمپ رو دستمال میکشه و ....

خودتون خدایی حاضرید مربی تیم یکی مثل کلوپ باشه که از بازیای تیمش لذت ببریم اما ته فصل قهرمان هیچ جامی نشیم؟؟

• Orphée, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
از چیزی که تو فروم به شدت متنفرم قیاس اونم قیاس معلفارغ هست
چه ربطی داره کلوپ تیم بی کیفیت و درب داغون برند راجرز رو گرفت سال دوم ک اومد اروپا تیم رو تا فینال سی ال اورده و الان سال سومش با اختلاف صدر نشینه و احتمال زیاد قهرمانه
بعدشم کلوپ تو دورتمند کم جام اورد
طی این 6 هفت سال کلوپ هم مثل الگری دوبار تیماشو اورده فینال
البته کلوپ دستش به شدت از علگری خالی تره مخصوصا زمانی ک دورتمند بود
بعدشم دی ان ای یوو یعنی فتح اسکودتو تو میای تیم یوونتوس ک کلا تاریخش با بردن اسکودتو بنا شده با تیم لیورپول این زمانه حساب می کنی
بهد علیرصا خان خداوکیلی چند دقیقه فکر میکنی پست میزاری ؟؟ کلوپ تو لیگ جزیره تو تیم های وحشتناک خفن سیتی ارسنال تاتنتهام چلسی منچستر یونایتد و حتی در سطوح بعدی اورتون و وستهام داره بازی می کنه و مثل علگری چالشش این نیست با دفاع مطلق از سد بنونتو بگزره
کیفیت اینتر و ناپولی الان در حد وستهام انگلیسه
ببین درسته اونای ک خیلی زیبا بازی می کنن کمتر جام میگیرن اما اینطور نیست اصلا جام نبرن
بایرین هاینکس
بارسلون رایکارد
بارسلون گواردیولا
بایرن هاینکس
بایرن گواردیولا
سیتی گواردیولا
دورتمند کلوپ
رئال زیدان
بارسا انریکه
کلی مثال دیگه هست که سرمربیان هجومی سخت ترین و معتر ترین حام ها رو درو کردن
تنها دفاع علگری فنا اینه ترس میزارن زیر پای ما ک اگه علگری بره نمیتونیم جام ببریم
  • GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی