پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5412 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

حرفاش در جواب ب انتقاد ها بود یادمون رفت مالمو رو ب زور میبردیم ولی خوب برا یک بار عیب نداره اما اگر مثل فصل اخر کنته فقط بخواد ازین مصاحبه ها کنه قطعا بیرون میره چون حرف زیاد نشونه عدم تاکتیکه .....اما خوب ما امیدواریم یووه با الگری امسال دو جام مهم روبگیره

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

حرفاش در جواب ب انتقاد ها بود یادمون رفت مالمو رو ب زور میبردیم ولی خوب برا یک بار عیب نداره اما اگر مثل فصل اخر کنته فقط بخواد ازین مصاحبه ها کنه قطعا بیرون میره چون حرف زیاد نشونه عدم تاکتیکه .....اما خوب ما امیدواریم یووه با الگری امسال دو جام مهم روبگیره

چرا گل به خودی می زنید؟ :22:   :1:

مالمو رو که با آلگری به زور بردیم :1:

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

چرا گل به خودی می زنید؟ :22:   :1:

مالمو رو که با آلگری به زور بردیم :1:

خوب تیم اولیه خودشو مثال زده از مربی دیگه ک مایه نذاشته گفته ازروز اول تا الان

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4141 ارسال

از بین مهاجمان فقط مانزوکیچ است که از نظر دفاعی شل و ول نیست..

باقی بازیکنان هجومی یووه احامال لو دادن توپشون زیاده و سوتی های بدی میدن..

• Aminvo, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

شاید هم الگری هم داره به سمت و سوی کونته میره در فصل آخر ... بازی با اتلتیک همه چیر رو مشخص میکنه به نظرم 

• Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال

- واقعا متاسفم که مربی تیمم میاد اینجوری مصاحبه میکنه و سر "یوونتوس" منت میزاره !

فقط حرمت فروم و قوانینش رو نگه میدارم و هیچی نمیگم ولی آندره آ خون آنیلی ها توی رگش نیست اگه آلگری رو باز هم برای فصل بعد نگه داره.

واقعا شرم آوره ...

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
دقیقا عین طرفداراش در این فروم، فرار رو به جلو رو ترجیح داده، به جای توضیح درباره ی افتضاحی که به بار اورده. چیزی که #کیروش و #مورینیو استاد اون بودن. وقتی یه مربی به این درجه برسه که به جای توضیح مشکلات و ارائه راه حل بیاد از این دست مسائل رو مطرح کنه یعنی به بن بست تاکتیکی خورده. چیزی که در منچستر و ایران هم دیدیم.
یووه قبل از الگری 2 تا اروپا داشت. الان هم 2 تا عنوان داره. اینکه میاد میگه شما مالمو رو نمیبرید و از این دست مسائل ربطی به الگری نداره. حقوق میگیره، حقوق کمی هم نمیگیره وظیفه اش هست که کارشو درست انجام بده، با دستمزد ایشون خیلی مربی های بهتری میتونست بیاد یووه، که قرعه به نام خوش شانس ایشون افتاد و بعد از افتضاحی که با میلان به بار اورد اومد و سرمربی دو جین ستاره شد.
باید به سینه چاکان الگری که اینجا هر انتقادی رو با جمله ی : "شما دوران دلنری و زاکرونی رو یادت نمیاد تو کالچو فلان بودیم" باید به این دوستان بگم که : نه دلنری و نه زاکرونی، بازیکنی که 5 توپ طلا رو برده نداشتن، بازیکنی که 5 سال گذشته 4 بار اروپا رو فتح کرده. اونا هرسال بیشترین خرید رو تو اروپا نداشتن، اونا انچنان بلایی به سر هیگوایین 90 میلیونی نیاوردن که حتی به صورت قرضی هم هیچ تیمی نمیخواستش، حتما باید استعداد دفاعمون (کالدارا) رو وارد معامله میکردیم که از شر کیفیت بد و حقوقش خلاص شیم. به حدی رسیده که دو بازیکن (90 میلیونی) داگلاس و برناردسکی رو میذاره رو نیمکت.
از وضعیت دیبالا استعداد برتر کالچو هم که نگم امسال 2 گل زده. با اختلاف این تیم بهترین تیم تاریخ یووه ست از لحاظ مهره، چیزی که دلنری و زاکرونی نگون بخت حتی تو خواب هم نمیدیدن.
حال این گوی و این میدان آقای الگری. قبل از تو با ماتری و ووچینیچ مالمو رو نمیبردیم. لطف کن با رونالدو و داگلاس و برناردسکی و دیبالا و سه جین ستاره دیگه ما رو قهرمان اروپا کن
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

الانم یانگ بویز رو  :1:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران
بعد بازی با کیه وو میخواستم بیام مفصل بنویسم ولی تنبلی کردم :1:
کیه وو میخواست حمله کنه و به یووه فشار بیاره ولی نمیتونست ، زورش نمیرسید .
به لحاظ نفرات حریف یووه نمیشد ، ضمنا هر تیمی ممکنه یووه رو بشدت تحت فشار قرار بده ولی "شکستن" یووه یکم سخته .
به احاظ آماری ما با بازی با لاتزیو و آتالانتا توپ و زیاد در اختیار داشتیم ولی عملا داشتیم "وقت کشی" میکردیم .
یووه میخواست بازی رو از جریان بندازه ، و شور و شوق تیم حمله کننده رو کم کنه .
بازی با آتالانتا یووه با بستن فضاها و گاهی رها سازی بازیکن تخریبی برای پرس منطقه ای که توپ هست .
احتمال قطع توپ و بدست گرفتن توپ رو بالا میبرد و از طرفی چون بازیکن تخریبی موقعیت و پست خودش و رها میکرد .
این موضوع باعث میشد بازیکن های دیگه ، مثلا مهاجمین جای اون و پر کنند ، عملا جای مهاجم و هافبک تخریبی جا ب جا میشد
این باعث میشد اگر موفق به توپ گیری میشدیم ، توپ و با پاس رو به عقب به بازیکن یا بازیکنان باقدرت حفظ توپ بالا میدادیم.
به همین خاطر دیبالا مدام در زمین خودی مشغول دریبل زنی بود .
این باعث میشه احتمال حفظ توپ بدست اومده بالا بره و اگر هم خطا کنند ، بازی از جریان بیفته .
چیزی که دقیقا آلگری میخواست . ایشون با این بازی من و یاد تیم های حوزه خلیج فارس میندازه .
اگر فوتبال به جای ۹۰ دقیقه ، ۴۵ دقیقه میشد ، بسیار محبوب آلکری میشد .
صادقانه عرض کنم ، اینکه یووه با این ترکیب با ترس و لرز و وقت کشی و از جریان انداختن بازی جلوی آتالانتا بازی میکنه .
جز بازی شرم آور چه چیزی میشه براش گفت ؟
مورینیو :

We didn’t want the ball because when Barcelona press and win the ball back, we lose our position – I never want to lose position on the pitch so I didn’t want us to have the ball, we gave it away, I told my players that we could let the ball help us win and that we had to be compact, closing spaces.

یووه هم یکجورایی توپ رو نمیخواد و علاقه ای هم بهش نداره ، و خیلی روی بستن فضا تمرکز داره . ولی آخه بارسلون و آتالانتا باهم قابل مقایسه نیستند ، یووه باید جلوی لاتزیو تنبیه میشد ولی خب مهاجم تیم حریف سنگ تموم گذاشت برای آلگری ، البته اگر یووه مدافعین اصلیش و در اختیار داشت این نتیجه سنگین برابر آتالانتا رقم نمیخورد ولی راهی که یووه با آلگری میره ، مورد قبول نیست .
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
من از جایگاه فعلی یووه راضیم، دلیلی هم نمیبینم ناراضی باشم.
هیچ علاقه ای هم به فتح هر ساله جام حذفی ندارم همونطور که بیست سال فتحش نکرده بودیم و کسی بخاطر فتح جام حذفی نرفت بهترین بازیکن دنیا رو بخره.
سه گانه یچیز رویاییه و هر تیمی شایسته اش نیست؛ اگه این یووه رو شایسته سه گانه میدونید و معتقدید آقای الگری اگه امسال سه گانه نگیره گند زده، پس فکر میکنم زیدان با اون رئال مادرید تر زده که سه گانه نگرفته !

این تازه اولین باخت داخلیمون بود !
یجوری دارین حرف میزنین انگار ده بازیه پشت سر هم باختیم !
حذف از جام حذفی واسه همه ناراحت کننده است ولی خب مگه هر سال باید قهرمان جام حذفی بشیم ؟

هی میخوام چیزی نگم ولی وقتی میبینم هی به ما که یکم طرف الگری رو میگیریم چه تیکه های زشتی میندازین ترجیح میدم بگم؛

اگه فوتبال زیبا دوست دارین،
اگه توتال فوتبال میخواین،
اگه میخواین بازیکنای تیمتون همه بالای چهل گل زده باشن،
اگه میخواین تیم جوونی داشته باشین،
اگه میخواین تک تک تیمای داغون لیگ رو پنج هیچ ببرین،
اگه این سبک الگری رو دوست ندارین،
اگه معتقدین این تیم به جایی نمیرسه،
اگه فکر میکنید جام مهم نیست و مهم لذت فوتبال هست،
اگه مربی فلان تیم رو میخوان،
اگه وضع تیم انقدر بد و غیر قابل تحمله که اینجوری داره اعصاب و روانتون رو بهم میریزه،

شما مازوخیسم دارین که طرفدار یوونتوس هستین و انقدر واسش حرص میخورین !
  • Orphée, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

مصاحبه ش جالب نبود، بخصوص تیکۀ کانسلوش درحالیکه ما تیممون کانسلو محوره و ممکنه در حساسترین برهۀ فصل رابطۀ این دو خراب بشه! ولی بچه ها بعضی از حرفاش اشتباه ترجمه شده؛ مثلاً گفت اگه اتلتیکو که در سالای اخیر به اندازۀ یووه فینال سی ال رو تجربه کرده ما رو ببره، اونوقت تو لول ما هستن ولی اینطوری ترجمه ش کردن : اتلتیکو در لول ماست...

+ این رو هم ببینید! دقت کنید که رونالدو چند بار به هم تیمیاش میگه که حمله و از نگه داشتن چند بارۀ توپ در دفاع خودداری کنن... a86.png

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
بله فراز جان متاسفانه اندیشه های فوق تدافعی اونم جلو ضعیف ترین تبم های سری ا باعث میشه داد رونالدو هم در بیاد
اقای انیلی اگه شما میخای با سرعت 80 کلیومتر درساعت حرکت کنی چرا رفته پراید رو فروختی و پورشه (رونالدو) رو خریدی
وقتی بهترین بازیکن دنیا رو خریدی و داری ازش او کار های ترافعی بیشتر استفاده می کنی چه نیازی ب خریدش بود ؟؟
واقعا الگری سواد استفاده از امثال رونالدو کاستا و دیبالا رو ندازه
تنها ابزار الگری تو حمله نانژو هست چون کلاسیک و قدیمی و پر استفادست و کافی توپ رو براش ارسال کنی بلخره زهرشو میریزه
پس الگری به جا رونالدو و دیبالا و کاستا بره پیتر کرواچ یورنته رو بخره بزاره با مانژو بازی کنن.البته بی احترامی ب مانژو نشه چون بهارین یووست
  • Orphée, mory, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

هی میخوام چیزی نگم ولی وقتی میبینم هی به ما که یکم طرف الگری رو میگیریم چه تیکه های زشتی میندازین ترجیح میدم بگم؛

در کمال تاسف، بارها شاهد این موضوع بودم.

احترام به عقاید مخالف، به رسمیت شناختن منتقد، پرهیز از قضاوت درباره شخصیت فرد منتقد و توهین نکردن رو متاسفانه بهمون یاد ندادن. صرف اینکه هوادار هستیم، برای خودمون مجوز توهین هم صادر میکنیم.

* یه دوستی میاد خطاب به ما میگه اینا گرفتار آفت تقدس‌گرایی هستن و نیاز درونیشون این هست که از یکی بت بسازن!

* یه عزیز دیگه‌ای میگه اینا مثل بقیه جهان‌سومی‌ها، نیاز به یه رهبر معصوم دارن که اون رو مبرا از خطا بدونن و تقصیرات رو متوجه بقیه ارکان مجموعه کنن.

* یکی به ما میگه سینه‌چاکان آلگری

* یکی میگه خادم آلگری

* یکی میگه برای اینکه گستاخ نشی، جوابتو میدم.

* یکی میگه طرفدارای آلگری مثل طرفدارای گورباچف، دیکتاتورن!!!

* ... موارد زیاد بوده متاسفانه

* توهین به خود آلگری هم که ماشالا آزاده. یکبار هم خاطرم هست که قوانین فروم رو یادآور شدم برای مدیران محترم.

دوستانی که آلگری رو قبول ندارن یا به هر دلیلی منتقدش هستن یه لطفی کنن، تحلیل روان‌شناسانه طرفداران آلگری رو بیخیال بشن. اینجور تجزیه و تحلیل‌هاتون باشه برای بیمارانی که بهتون مراجعه میکنن. اینجا فرومه... مطب نیست که شما اجازه داشته باشی کسی رو که از آلگری دفاع میکنه، شخصیت‌خوانی کنی. راجع به خود آلگری هرچی دلتون میخواد بگید. تنها چیزی که شما رو محدود میکنه مقررات فرومه.

جالبه؛ من یادم نمیاد کسی منتقدان آلگری رو به لحاظ شخصیتی مورد سرزنش قرار بده. چه اصراریه که این دوستان ما رو هم در کنار آلگری مورد عنایت قرار میدن، نمیدونم!!! قضاوت در مورد شخصیت ما به شما مربوط نیست. تاپیک آلگریه... از ایشون صحبت کنید لطفا.

بنده هم از آلگری دفاع کردم هم انتقاد. هم بعد از بردهای تیم در فروم حضور داشتم، هم بعد از باخت‌ها. هم بعد از باخت، نکات مثبت رو ذکر کردم و هم بعد از بردها، نکات منفی تیم رو گفتم. انقدر مردونگی داشتم که هم نیمه پر لیوان رو ببینم و هم شجاعت بیان نیمه خالی لیوان رو داشتم.

مولتی‌اکانت هم نیستم. با بقیه طرفداران آلگری هم دست به یکی نکردیم که جریانی به نفعش راه بندازیم. سینه‌چاک و غلام حلقه به گوش کسی هم نیستیم. با اینجور حرفا فقط فضا رو برای بیان نظرات فنی مسموم میکنید. اگر آلگری خوب نباشه، اولین کسی که ازش انتقاد کنه خود من خواهم بود.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

از اون دوستانی هم که با رعایت جانب انصاف، از زوایای مختلف آلگری رو نقد میکنن تشکر میکنم. شخصا از مطالبشون استفاده میکنم و کلی نکته یاد میگیرم  :53:

• حامد, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال

- من حقیقا متوجه این مظلوم نمایی ها نمیشم ولی درباره توهین ها به آلگری بارها گفتم که هر جایی توهین دیدید برای من پیغام خصوصی کنید.

حالا این کار رو انجام نمیدید قصور از مدیریت فروم نیست.

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

بله فراز جان متاسفانه اندیشه های فوق تدافعی اونم جلو ضعیف ترین تبم های سری ا باعث میشه داد رونالدو هم در بیاد
اقای انیلی اگه شما میخای با سرعت 80 کلیومتر درساعت حرکت کنی چرا رفته پراید رو فروختی و پورشه (رونالدو) رو خریدی
وقتی بهترین بازیکن دنیا رو خریدی و داری ازش او کار های ترافعی بیشتر استفاده می کنی چه نیازی ب خریدش بود ؟؟
واقعا الگری سواد استفاده از امثال رونالدو کاستا و دیبالا رو ندازه
تنها ابزار الگری تو حمله نانژو هست چون کلاسیک و قدیمی و پر استفادست و کافی توپ رو براش ارسال کنی بلخره زهرشو میریزه
پس الگری به جا رونالدو و دیبالا و کاستا بره پیتر کرواچ یورنته رو بخره بزاره با مانژو بازی کنن.البته بی احترامی ب مانژو نشه چون بهارین یووست

بنظرم الگری فی الذاته تیم دفاعی نداره ولی یه سری افکار تاکتیکی داره که شاید سبک بازیو اینطور جلوه میده. یه سبک رایجی که زیاد در سری آ استفاده میکنه اینه:

از ابتدا بازیکنای کارگر، دونده و جنگجو مثل خدیرا، متویدی و دی شیلیه رو بجای بازیکنای فانتزی بازی میده تا در نیمه دوم که تیم حریف خسته شد با ورود امثال کانسلو، کاستا، و برناردسکی زهرشو به حریف وارد کنه.. وقتی بازیکنای کارگر داری طبیعتن دوست داری و ترجیح میدی بازی به یه نبرد فرسایشی تبدیل بشه تا حریف در نیمه دوم وا بده. هدف گل نخوردنه، اگه گل هم زدیم که چه بهتر. حالا این قضیه بارها در تفکرات الگری دیده شده و بیشتر وقتا جواب داده و بعضی وقتا مثل بازی جلوی آتالانتا در چند دقیقه تیم وا داد و نتونست دیگه به بازی برگرده..  

از طرف دیگه، در تفکرات الگری، بازیکن ایده آل کسیه که در حمله و دفاع به یه اندازه خوب باشه و بتونه در هردو موقعیت مفید باشه.. چرا؟ چون تاکتیک های الگری طوریه که در یه بازی هم دفاع سنگین میکنه هم حمله سنگین. مثل تفکرات گواردیولا یه بعدی و دنبال مالکیت نیست، مثل مورینیو دفاع-ضدحمله نیست و ...با این تفاصیل الان دو بازیکن یه بعدی در 11 تای اصلی داریم که الگری بخاطر کیفیت بالای حمله نمیتونه ازشون گذشت کنه: رونالدو و دیبالا، که هردو کمتر در دفاع مشارکت دارن (هرچند جدیدن دیبالا بهتر شده). وقتی 2 بازیکن در دفاع شرکت نمیکنن تنها راه برای محکم کردن خط دفاع حضور با نفرات بیشتر در خط هافبک هست.. یعنی بجای اینکه 4-2-3-1 بازی کنیم و کاستا/برناردسکی به ترکیب اضافه بشن، یه هافبک باکس میاریم وسط زمین که دفاع آسیب پذیر نباشه.

کاستا اگرچه در حمله خطرناکه اما در دفاع تعطیله؛ برناردسکی مشارکت بالایی در دفاع داره ولی آنچنان درحمله مثل باقی نفرات موثر نیست.. این دو بازیکن بخاطر تک بعدی بودنشون نتونستن الگری رو به تغییر تاکتیک قانع کنن.. باز کوادرادو ممکن بود بتونه شرایطو تغییر بده

• Orphée, Aminvo, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

- من حقیقا متوجه این مظلوم نمایی ها نمیشم ولی درباره توهین ها به آلگری بارها گفتم که هر جایی توهین دیدید برای من پیغام خصوصی کنید.

حالا این کار رو انجام نمیدید قصور از مدیریت فروم نیست.

خصوصی که چه عرض کنم، یک بار علنا موارد تناقض با مقررات فروم رو گفتم. نه شما و نه بقیه مدیران ترتیب اثری ندادند.

توی چت باکس میگید مشکلی هست صحبت کنید. یه انتقاد ساده که مطرح میکنیم، میفرمایید مظلوم‌نمایی! به نظرم سکوت کنم بهتر باشه. منتهی به تعریف جدیدی از مظلوم‌نمایی رسیدم.

• Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

افشین + فرزاد جان من یادم رفت از لطفتون بهم تشکر کنم! فکر نکنم شایستۀ تعریفاتتون باشم ولی بازم ممنون! :53: :6: نظر یک یوونتوسی در مورد اشتراک عجیب اشتباهات سالهای اخیر آلگری، امیدوارم دوست دارانش رو ناراحت نکنم  :53: :

« آلگری تو آخرین پستش در شبکه های اجتماعی از عباراتی غیر آلگری وار استفاده کرد، گفت این شبی است که نباید از یاد برد برای جلوگیری از تکرارش در آینده... ولی آیا واقعاً از گذشته ش درس میگیره؟

- فوریه 2015؛ میلان آلگری آرسنالو با نتیجۀ عالی 4-0 در سن سیرو برد. در بازی برگشت اگه میلان 1 گل میزد، آرسنال باید 6 تا میزد ولی سعی کرد اتوبوس پارک کنه و آرسنال تو یه نیمه (اول) 3 تا زد و در آستانۀ 4-4 کردن قرار گرفت... تنها کاری که میلان باید میکرد، زدن یک گل بود تا امیدهای آرسنال بر باد بره ولی آلگری دفاع و کردن ریسکی بی مورد رو انتخاب کرد!

- یک سال بعد میلان با بارسا روبرو شد، بازی رفت [در سن سیرو] رو آلگری 2-0 برد، باز هم نتیجه ای عالی. در بازی برگشت اگه میلان 1 گل میزد، بازی عملاً برای بارسا تموم بود ولی بازم اتوبوس پارک شد و سعی کرد فاصلۀ دو گله رو مقابل دوران اوج مسی حفظ کنه. میلان 4 گل خورد و 40 گل نخورد...

- یووه با بایرنی بی دفاع روبرو شد؛ بسیار از مدافعینشون مصدوم بودن و کیمیش دفاع وسط وایستاده بود. یووه بازی رو قدرتمندانه شروع و 2-0 جلو افتاد، میتونست چندین تای دیگه هم بزنه و باید یه پنالتی هم به نفعش اعلام میشد. میتونست یکی از بهترین بازیهای یووه باشه ولی بجای کشتن بازی، اتوبوس وارد عمل شد و آلگری کوآد و موراتا رو کشید بیرون. بدون سرعت اونا، بایرن لازم نبود دیگه نگران ضدحملات یووه باشه و شد آنچه شد...

- در 2017 یووه تا دقیقه 10، 2-0 از تاتنهام جلو افتاد و توپ تو زمین تیم انگلیسی بود، موقعیتی عالی برای یووه برای کشتن بازی قبل از پایان نیمۀ اول. ولی باز هم آلگری رفت تو لاک دفاعی و بازی که باید یک پیروزی راحت خونگی میبود، 2-2 تموم شد...

- یووه 3-0 از رئال در برنابئو جلو افتاد. راموس غائب بود و رئال رفته بود تو شوک. یووه کار محیرالعقولی انجام داده و اختلاف 3 گله رو جبران کرده بود. چیکار کرد؟ هیچ تعویضی انجام نداد و تیم رو وادار به گرفتن گارد دفاعی کرد و شد آنچه شد...

- این الگو در بازیهای داخلی هم بارها تکرار شده، نمونه ش اینتر-یووه فصل پیش. یووه باید برای زنده نگه داشتن امید اسکودتوش، بازی رو میبرد. دوگلاس کوستا در دقیقۀ 13 گل زده بود و وسینو هم 5 دقیقه بعد اخراج شده بود. هر مربی عاقلی بعد از 10 نفره شدن حریف به حمله کردن ادامه میداد ولی آلگری بار تیمو برد تو حالت اتوبوسی مثه همیشه. اینتر بازی رو 2-1 کرد تا دقیقۀ 65... خوشبختانه اسپالتی نتونست از فرصت استفاده کنه و کیفیت برتر بازیکنای یووه (برنا و دیبالا) تفاوتها رو رقم زد... »

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران
در کمال تاسف ، شاهد تحریف و مظلوم نمایی هستیم .

احترام به عقاید مخالف، به رسمیت شناختن منتقد، پرهیز از قضاوت درباره شخصیت فرد منتقد و توهین نکردن رو متاسفانه بهمون یاد ندادن. صرف اینکه هوادار هستیم، برای خودمون مجوز توهین هم صادر میکنیم.

ما در گروه مخالف هستیم ، پس به صرف متفاوت بودن افکارمون ، فقط شامل شما نمیشه .
شعار ندید ، گاهی این جملات خوب و سرمشق قرار بدید .

یه دوستی میاد خطاب به ما میگه اینا گرفتار آفت تقدس‌گرایی هستن و نیاز درونیشون این هست که از یکی بت بسازن!

عین نوشته ام و اینجا قرار میدم ، نشون بدید که کجا از "آفت" و "نیاز درونی" کسی حرف زدیم :

"این قضیه دیگه خیلی خسته کننده شده ، چون ما با تفکر تقدس رویرو هستیم و وقتی چنین تفکری به هر موضوعی داشته باشیم فقط میخواهیم از اون موضوع دفاع کنیم ، حالا اگر شد از معجزات حساب میشه اگر نشد حتما حکمتی بوده و صبر کنید حل میشه . بیش از حد پر و بال دادن به هر شخصی و بت ساختن ازش چنین منطقی هم پیش میاره . اگر یووه ببره از نبوغ مربی هست اگر نبرد از ضعف تیم و نبود مهره و بی عرضگی مدیریت هست که تیم خوبی دست و پا نکردند . هر شخصی حق داره چیزی رو دوست داشته باشه و حتی خیلی دوست داشته باشه ولی در بحث منطقی شما باید با دلیل و منطق صحبت کنید نه احساس و علاقه شخصی . آلگری و دوست دارید و فکر میکنید اگر مهره های بهتری داشت میتونست قهرمان اروپا باشه ؟ اوکی ، منم فکر میکنم دلنری این تیم و داشت مثل آلگری نتیجه میگرفت ! خب این کل منطق شماست که میشه به هر مربی دیگه تعمیم داد ولی کارنامه دلنری با مهره هایی که داشت حساب میشه ولی کارنامه ایشون با یکی از بهترین و گرونترین squad های تاریخ یووه !"

معنای نوشته من کجا و برداشت شما کجا ، حقیقتا مایه تاسفه چنین کارهایی ...

یه عزیز دیگه‌ای میگه اینا مثل بقیه جهان‌سومی‌ها، نیاز به یه رهبر معصوم دارن که اون رو مبرا از خطا بدونن و تقصیرات رو متوجه بقیه ارکان مجموعه کنن.

اصل نوشته :

"دقیقا همینطور که فرمودید "تفکر تقدس گرایی" این تفکر در بین طرفدارای الگری به شدت تقویت شده و موج میزنه.
به گونه ای مقام تاکتیکی و بزرگی این مربی رو بالا بردن که ما رو یاد طرفداران فلان رهبر در فلان کشور جهان سومی میندازن که با اینکه مردمش در فقر و بدبختی دست و پا میزنن، اما رهبرشونو یک شکل قدیس گونه میبینند که معصوم و فاقد هرگونه ایرادی هست و اگر کشور و اموراتش مشکلی داره از بقیه ست نه از ایشون! چون ذات ایشون از هرگونه خطایی مبراست، غافل از اینکه کشور زیر دست همین فرده..."

عمدا تحریف فرمودید ؟
از این نوشته ها زمان زیادی نمیگذره ، اصل مطالب و پست ها هم موجود است .
خوبه شما دستی در تاریخ نداشتید وگرنه در نوشتن مطالب جهت دار ، حتما از حاکم وقت پاداش خوبی میگرفتید .
علاقه دارید انسان ها رو نسبت به هم بدبین کنید و روبروی هم قرار بدید ؟

یکی میگه برای اینکه گستاخ نشی، جوابتو میدم.

خاطرتان هست گفتیم حد و حدود خودتون رو بدونید و خط قرمز ها رو رد نکنید ؟
گفتیم شما از خطوط قرمز رد میشید و ما در مقام واکنش به شما جواب میدهیم .
بعد اینا رو جمع میکنید و پیرهن عثمان میسازید ؟

توهین به خود آلگری هم که ماشالا آزاده. یکبار هم خاطرم هست که قوانین فروم رو یادآور شدم برای مدیران محترم.

مدیران یک هفته من و بن کنند ، خوبه ؟
حالتون خوب میشه ؟

دوستانی که آلگری رو قبول ندارن یا به هر دلیلی منتقدش هستن یه لطفی کنن، تحلیل روان‌شناسانه طرفداران آلگری رو بیخیال بشن. اینجور تجزیه و تحلیل‌هاتون باشه برای بیمارانی که بهتون مراجعه میکنن. اینجا فرومه... مطب نیست که شما اجازه داشته باشی کسی رو که از آلگری دفاع میکنه، شخصیت‌خوانی کنی. راجع به خود آلگری هرچی دلتون میخواد بگید. تنها چیزی که شما رو محدود میکنه مقررات فرومه.

من روانشناس نیستم ، نسبت به اطلاعات کمی که داشتم
توی پارازیت مطالبی و نوشتم گفتم حتی اگر یک روزی فقط به درد "یک نفر" بخوره ، برای من کافیه .
این خوشمزگی که اینجا مطب نیست و ... به خاطر این پست ها ، واقعا مایه تاسفه .
پس من هر چی بگم شما باز حرف در میارید .
بذر نفرت و کینه نکارید ، به اندازه کافی توی این جامعه سهم میدن بهمون .
مظلوم نمایی کنید و یارکشی کنید و دیگران رو به خاطر عدم تفاهم و تفاوت نظر ، روبروی هم قرار بدین .
اینجا دعوا راه بندازین ، یک عده رو هم بن کنید .
چه چیزی در شما ارضا میشه ؟

از نوشته هام هر چیزی که دوست دارید ، به لیست قبلی اضافه کنید و حجله بزنید و شیون راه بیاندازید .
حقیقتا با این طرز رفتارتون ، اولین و نزدیک ترین فرد به لیست سیاه بنده هستید .
  • Orphée, Aminvo, Prince Claudio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
اقا برو
ترو قران برو نمیخوایمت به جه زبونی باید گفت
هیچ پویایی تو خط هافبک نیست بخدا اگثر بازی هافبکا سر جای خودشون پاسکاری میکردن
هی ایراد به خط دفاع نگیرید این هط هافبک نه میتونه خوب به دفاع کمک کنه و نمیتونه به خط حمله
تمام تقصیرات تیم سر علگریه که دیگه ته کشیده
نیمه اول هرجقدر فوت فن داشت رو کرد و درخشش بهترین بازیکن دنیا نبود این بازی باید 3 بر یک بازنده میشدیم
واقعا با این رویه امکان از دست دادن سری ا رو هم داریم.اقا بسه ترو خدا بسه انیلی حیا کن و به جا تذکر دادن به علگری عمل کن و بیا تیمی که زیر دست علگری بیمار شده رو نجات بده
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

افشین + فرزاد جان من یادم رفت از لطفتون بهم تشکر کنم! فکر نکنم شایستۀ تعریفاتتون باشم ولی بازم ممنون! :53: :6: نظر یک یوونتوسی در مورد اشتراک عجیب اشتباهات سالهای اخیر آلگری، امیدوارم دوست دارانش رو ناراحت نکنم  :53: :

« آلگری تو آخرین پستش در شبکه های اجتماعی از عباراتی غیر آلگری وار استفاده کرد، گفت این شبی است که نباید از یاد برد برای جلوگیری از تکرارش در آینده... ولی آیا واقعاً از گذشته ش درس میگیره؟

- فوریه 2015؛ میلان آلگری آرسنالو با نتیجۀ عالی 4-0 در سن سیرو برد. در بازی برگشت اگه میلان 1 گل میزد، آرسنال باید 6 تا میزد ولی سعی کرد اتوبوس پارک کنه و آرسنال تو یه نیمه (اول) 3 تا زد و در آستانۀ 4-4 کردن قرار گرفت... تنها کاری که میلان باید میکرد، زدن یک گل بود تا امیدهای آرسنال بر باد بره ولی آلگری دفاع و کردن ریسکی بی مورد رو انتخاب کرد!

- یک سال بعد میلان با بارسا روبرو شد، بازی رفت [در سن سیرو] رو آلگری 2-0 برد، باز هم نتیجه ای عالی. در بازی برگشت اگه میلان 1 گل میزد، بازی عملاً برای بارسا تموم بود ولی بازم اتوبوس پارک شد و سعی کرد فاصلۀ دو گله رو مقابل دوران اوج مسی حفظ کنه. میلان 4 گل خورد و 40 گل نخورد...

- یووه با بایرنی بی دفاع روبرو شد؛ بسیار از مدافعینشون مصدوم بودن و کیمیش دفاع وسط وایستاده بود. یووه بازی رو قدرتمندانه شروع و 2-0 جلو افتاد، میتونست چندین تای دیگه هم بزنه و باید یه پنالتی هم به نفعش اعلام میشد. میتونست یکی از بهترین بازیهای یووه باشه ولی بجای کشتن بازی، اتوبوس وارد عمل شد و آلگری کوآد و موراتا رو کشید بیرون. بدون سرعت اونا، بایرن لازم نبود دیگه نگران ضدحملات یووه باشه و شد آنچه شد...

- در 2017 یووه تا دقیقه 10، 2-0 از تاتنهام جلو افتاد و توپ تو زمین تیم انگلیسی بود، موقعیتی عالی برای یووه برای کشتن بازی قبل از پایان نیمۀ اول. ولی باز هم آلگری رفت تو لاک دفاعی و بازی که باید یک پیروزی راحت خونگی میبود، 2-2 تموم شد...

- یووه 3-0 از رئال در برنابئو جلو افتاد. راموس غائب بود و رئال رفته بود تو شوک. یووه کار محیرالعقولی انجام داده و اختلاف 3 گله رو جبران کرده بود. چیکار کرد؟ هیچ تعویضی انجام نداد و تیم رو وادار به گرفتن گارد دفاعی کرد و شد آنچه شد...

- این الگو در بازیهای داخلی هم بارها تکرار شده، نمونه ش اینتر-یووه فصل پیش. یووه باید برای زنده نگه داشتن امید اسکودتوش، بازی رو میبرد. دوگلاس کوستا در دقیقۀ 13 گل زده بود و وسینو هم 5 دقیقه بعد اخراج شده بود. هر مربی عاقلی بعد از 10 نفره شدن حریف به حمله کردن ادامه میداد ولی آلگری بار تیمو برد تو حالت اتوبوسی مثه همیشه. اینتر بازی رو 2-1 کرد تا دقیقۀ 65... خوشبختانه اسپالتی نتونست از فرصت استفاده کنه و کیفیت برتر بازیکنای یووه (برنا و دیبالا) تفاوتها رو رقم زد... »

ممنون  :thank:

یووه-اینتر جام حذفی هم همین شد. بازی رفت رو 3-0 بردیم. بازی برگشت شانس آوردیم حذف نشدیم!

بله این انتقاد به آلگری وارده. منم قبول دارم

چیزی به بازی اتلتیکو نمونده و یک لشگر مصدوم داریم. امیدوارم فکری بکنه به حال و روز تیم.

• Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی