پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5426 پاسخ برای این موضوع

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

@DMC

جناب؛ من قبلا هم خدمت شما عرض کردم. از کل‌کل فراری هستم. پاسخ‌های شما رو هم همون موقع دادم. همینطور همون موقع گفتم متاسفانه شما از دایره ادب خارج میشید. یک بار بحث فنی به‌دور از تجزیه و تحلیل شخصیت طرف مقابل ارائه دادید... بنده هم در حد سوادم با شما همراهی کردم و از مطالبتون استفاده کردم. منتهی اینجور بحث‌ها رو من ادامه نمیدم.

موفق باشید.

• Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
لشکر مصدومان :1:
این لشکر مصدومان یوو ایا مقصر مصدومیت های پی در پی بازیکنان احتمالا حسین صالحی هست یا دی مارتزیو ؟ شاید دلیل مصدومیت های بیش از حد تقصیر کوهای الپ هست ؟ البته جدیدا خیلیا میگن تاثیرات ورود ارون رمزی هست :1:

وقتی به مربی تو کریرش نشون داده بدنسازی اصولی و تو تمرینات اصول حرفه ای گری رو رعایت نکنه تو رمین مسابقه مثلا طرف میاد تنه میزنه به بنوچی و مصدوم میشه حالا بماند تاکتیک پاس های بی ثاثبرش تو بازی رو مخ بازیکنای حریفه اونا هم تو پرس کردن بلخره توپ رو میگیرن و خیلی مصدومیت های ما اینطور پیش اومده

اقای کسی که داری ضعف های شدید علگری رو به رمین و زمان ربط میدی شمایی که میدونی علگری تو میلان هم وضعیت بازیکناش همینطور بوده پس چرا تلاش بیهوده می کنه

در ضمن ما حرفامون نه خار داره نه پشت سر هست . از رو دلسوزی در کمال احترام و ادب داریم انتقاد می کنیم اما متاسفم که یه عده شیک و حساب شده از انتقاد های من دارن سو استفاده می کنن هم سابقه من و شخصیت منو خراب کنن چون اصلا تحمل انتقاد به علگریو ندارن
اخرش اینه همه ما دوستیم و برادر و هوادار یوو پس سراغ بحث های انراحفی نریم :1:
  • tecra, L'Avvocato, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

« کلاً مدیریت تیمی که ما داریم سخته، مصدومیت فقط یه بخششه، بخش دیگه راضی نگه داشتن ستاره هامونه! خیلیا میگن باید مثه ساری یه ترکیب رو همیشه بازی بده ولی مسئله اینجاست که کلی کیس بناتیا وار خواهیم داشت. یکی از دلایلی که عذر بناتیا رو خواستن، علنی کردن نارضایتیش بود » چون در حال حاضر آلگری قدرت زیادی در باشگاه داره و تمدید قرارداد خدیرا اونم با حقوق 6 میلینی (4 اُمین بازیکن پرحقوق سری آ) فقط یکی از نشونه هاش بود!

موجی گفته از منابع موثق شنیده که دلیل درخواست خروج دادن پریسیچ درگیری بود که با اسپالتی داشت سر مسائل تکنیکی و تاکتیکی! خدا رو شکر فعلاً ازینجور مشکلات نداریم البته اگه اون تیکه از مصاحبۀ آلگری در مورد کانسلو کار دستمون نده...

« بنظرم چالش فعلیمون اینه که یا خیلی دفاعی هستیم یا خیلی تهاجمی و بالانسمون رو از دست دادیم و درجۀ تمرکز خط میانی و خط دفاعمون پایینه حتی با حضور بازیکنای اصلی؛ یونایتد، یانگ بویز، لاتزیو، آتالانتا و پارما...

امیدوارم 3-4-3 رو هم امتحان کنه وقتی بونوچ و کیه لو برگشتن، قباشو برا تن بازیکنای ما و چه بسا گیرهای ذهنی آلگری دوختن. از دفاع کناریای تهاجمیمون برای عرض دادن به بازی استفاده کنیم و بذاریم هافبک وسطهامون رو دفاع و پخش توپ تمرکز کنن و به مهاجمینمون اجازه بدیم دائم جا عوض و برای خودشون بین خطوط فضا پیدا کنن! » ، بونوچی هم که بصورت دیفالت با پاسهاش گره بازی رو باز میکنه... blackeye2.gif

• mory, Signora Omicidi, Prince Claudio و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

لشکر مصدومان :1:
این لشکر مصدومان یوو ایا مقصر مصدومیت های پی در پی بازیکنان احتمالا حسین صالحی هست یا دی مارتزیو ؟ شاید دلیل مصدومیت های بیش از حد تقصیر کوهای الپ هست ؟ البته جدیدا خیلیا میگن تاثیرات ورود ارون رمزی هست :1:

وقتی به مربی تو کریرش نشون داده بدنسازی اصولی و تو تمرینات اصول حرفه ای گری رو رعایت نکنه تو رمین مسابقه مثلا طرف میاد تنه میزنه به بنوچی و مصدوم میشه حالا بماند تاکتیک پاس های بی ثاثبرش تو بازی رو مخ بازیکنای حریفه اونا هم تو پرس کردن بلخره توپ رو میگیرن و خیلی مصدومیت های ما اینطور پیش اومده

اقای کسی که داری ضعف های شدید علگری رو به رمین و زمان ربط میدی شمایی که میدونی علگری تو میلان هم وضعیت بازیکناش همینطور بوده پس چرا تلاش بیهوده می کنه

در ضمن ما حرفامون نه خار داره نه پشت سر هست . از رو دلسوزی در کمال احترام و ادب داریم انتقاد می کنیم اما متاسفم که یه عده شیک و حساب شده از انتقاد های من دارن سو استفاده می کنن هم سابقه من و شخصیت منو خراب کنن چون اصلا تحمل انتقاد به علگریو ندارن
اخرش اینه همه ما دوستیم و برادر و هوادار یوو پس سراغ بحث های انراحفی نریم :1:

آخه مصدوم داریم تا مصدوم.

بخشی از مصدومیت بازیکنها ناشی از تیم بدنسازی و نحوه تمریناته، قبول. اما بخشیش هم به‌خاطر قوای جسمانی و قدرت بدنی بازیکن‌هاست. یکی مثل مانژو بدن قوی داره و دیر به دیر مصدوم میشه، یه سری هم مدام تو جی‌مدیکال هستن. بازیکن حرفه‌ای خودش هم باید یه تلاش‌هایی بکنه. یادمه پوگبا که توی یووه بود یه مربی بدنساز اختصاصی استخدام کرده بود برای همین می‌نیمم کردن مصدومیت‌هاش؛ موفق هم بود. رونالدو و مسی هر دو بدنساز اختصاصی هم دارن.

برناردسکی دیشب بلند شد هد بزنه، بازیکن حریف از بغل خورد بهش؛ برنا هم پهلوشو گرفت افتاد زمین. چند دقیقه بعد هم تعویض شد. یا مثلا دو باری که به اردوی تیم ملی دعوت شد، اونجا مصدوم شد.

بونوچی جوری تکل زد که پاش موند زیرش و مصدوم شد.

امره جان تیروئیدش عود کرد رفت جراحی.

سرآمد همه اینا که پیاتسا بود. هربار اومد اوج بگیره تو یووه، رفت تو اردوی تیم ملی و اونجا مصدومیت بلندمدت گریبانش رو گرفت.

اینا رو دیگه نمیشه پای آلگری گذاشت.

بیا قبول کنیم که به‌جز آلگری 700 نفر دیگه هم تو این باشگاه دارن کار میکنن. هرچیز با/بی ربطی رو گردن آلگری نباید انداخت.

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
بدون هیچ شکی مصدومیتی که برای عضلات بازیکنا پیش میاد که یا گرفتگی و کشیدگی هست یا پاره شدن ارتباط مستقیمی داره با بدنسازی که جناب الگری اجرا میکنه. این رو هم در گذشته در میلان نشون داده بود، به نحوی بدنسازی تیم رو اجرا میکنه که آماده ی نبرد فیزیکی و درگیرانه باشن و به نوعی ضعف تاکتیکی خودش رو بپوشونه! حتی ما فانتزی بازهایی مانند پیانیچ و دیبالا و برناردسکی رو میبینم که چه قدر از اون سبک گذشته خودشون جدا شدن و بازی فیزیکی رو اجرا میکنن. خب تمامی این موارد علت داره که میرسه به نوع بدنسازی و تمریناتی که تیم اجرا میکنه.
چیزی که مشهوده ایشون علاقه ی وافری به بازیکنان دونده و جنگنده ای داره که بتونن نود دقیقه دوندگی داشته باشه (متوییدی، مانژو).
اگه مدیریت ترانسفر دستش بود دیبالا رو میفروخت چون نمیتونه نود دقیقه دوندگی داشته باشه و تکل بزنه.
این نوع بدنسازی و آمادگی برای ضدفوتبال و تیم های ضعیفتر ممکنه جواب بده که با تمام قوا بیان بجنگن و بیش از حد دوندگی داشته باشن و فضاها رو ببندن و توپ رو به حریف بدن و بازی حریف رو تخریب کنن (تعریف ساده ی ضدفوتبال) چیزی که کیروش با ایران در جام جهانی به نوعی انجام داده بود. یا اینتر مورینیو.
این سبک بازی نیازمند بدنسازی خاصی هست که بازیکنا حتی برای 120 دقیقه هم اماده ی دویدن باشن، طبیعتا ضریب مصدومیت های عضلانی هم بالاتر میره.
چیزی که در یووه هم شاهدش هستیم. باز هم میگم بدون هیچ شکی این همه مصدوم نشأت گرفته از تفکری هست که الگری میخواد در زمین اجرا کنه.
  • tecra, L'Avvocato, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

بتیس 1-0 اتلتیکو مادرید 

از این نتیجه میشه دو نتیجه گرفت

اگه الگری اتلتیکو ببره کار خاصی نکرده چون بتیس هم بردش

اگه الگری از اتلتیکو ببازه معلومه چ مربی ضعیفیه که حتی از اتلتیکو هم میبازع

در هر صورت چ مربی ترسویی داریم

اصلا مربی خوبی نیست

ای کاش کنته برگرده

• Orphée, tecra, Camel Blue و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

کنته که داغونه، ما عاشقان سینه به چاک آلگری میگیم که آلگری بدترین مربی جهان نیست، دیدگاه باشگاه یه جوریه که نمیشه بهش 100% اعتماد کرد، مثلا تو خریدای رایگان امثال امره جان و رمزی اینا دنبال اینن که مفتی ترین و بهترین گزینه رو بگیرن، این رونالدو هم اگه خودش نمیخواست بیاد یووه عمراً اینا میتونسن بیارنش، منظورم اینه که یه وقت دیدی آلگری رفت یه مربی داغون تر اومد،برای تایید حرفامم ارجاعتون میدم به سرنوشت سرمربی میلان بعد اخراج آلگری 

• tecra, ace of glass, cr7 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

@Prince Claudio من نوکرم :1:  لطف داری!

دو فصل پیش، بعد از اینکه صعود کردیم به فینال پستی گذاشتم (فک کنم همین فروم بود) درباره ترس شدیدم از رویارویی احتمالی با رئال. خدا خدا میکردم که به رئال نخوریم به دو دلیل: قدرت فوق العاده بالای رئال و دلیل مهم تر، محافظه کار شدن الگری. البته الگری در کل اون فصل نشونه هایی از محافظه کاری و ترس بروز نمیداد. پیش خودم استدلال میکردم که الگری بخاطر قدرت رئال ممکنه تیم رو با ترس بفرسته تو زمین. یعنی جلو بیفتیم و شروع کنه دفاع کردن، یا حتی مساوی بشیم و تلاشی برای زدن گل بعدی نکنه. بازی فینال تموم شد و من اثری از ترس در الگری ندیدم، ولی نتیجه به قدری سنگین بود که آرزو میکردم تیم بره تو فاز بازسازی، با مربی و بازیکنان جدید علی الخصوص در خط دفاع. قبل از فینال کاردیف یک مورد دیگه هم در ذهن داشتم: فارغ از نتیجه الگری باید از این تیم بره. نه بخاطر اینکه ضعیف بوده، بخاطر اینکه دیگه چیزی برای ارائه دادن نداره و موندنش بیشتر از همه کار خودشو سخت میکنه. ایتالیا رو که دیگه بیچاره کرده و چیزی بالاتر از دستاوردی که در ایتالیا داشته وجود نداره. اروپا هم دوبار رسیده به فینال، یک بار باخته، اگر باز هم ببازه که هیچی اگر ببره هم باز افتخاری بالاتر از قهرمانی CL وجود نداره و کارش در یووه تموم شده. گفتم موندنش کار خودش رو سخت میکنه، چرا؟ چون انتظارات وحشتناک بالا میره و طبیعتا همین انتظار بالا روی کارش تاثیر میذاره و محافظه کارش میکنه. انتظار بالای نتیجه گرفتن روی کار هر کس و هر تیمی اثر میذاره، اتفاقی که با حضور در رئال برای مورینیو افتاد و هنوز هم که هنوزه نتونسته حتی سایه ای از گذشته خودش باشه، یا بلایی که سر پپ و آنچلوتی در بایرن اومد.

خوشمون بیاد یا نیاد چهار سال پشت سر هم قهرمانی لیگ و حذفی کار به شدت دشواریه. در هر لیگی و با هر تیمی! از بایرن قوی تر در آلمان کسی رو داریم؟ چندبار تونسته همچین کاری بکنه؟ پاری سن ژرمن چطور؟ مثال از بارسای پپ و چلسی مورینیو و یونایتد فرگوسن نمیارم چون میدونید که، ایتالیا خیلی ضعیفه، حتی اگر یکی از نماینده هاش در دو دوره در روزپایانی (و حتی با امتیاز برابر) از گروهی لیگ قهرمانان حذف شه، یا تیم سومش فصل پیش برسه به نیمه نهایی CL، به لیگ اروپا و لاتزیو هم کاری نداریم! ولی الگری با موندنش بعد از 2017، کاری کرد که همه سختی کار تیمش رو فراموش کنیم. حتی شخص بنده که (سعی میکنم) همیشه انتظار منطقی از تیم داشتم، فصل پیش فقط یک معیار برای سنجش الگری داشتم: قهرمانی لیگ قهرمانان! آیا نباید از این تیم و تیم فصل قبل انتظار قهرمانی داشت/میداشتیم؟ چرا، صددرصد! ولی اگر الگری میرفت، حداقل برای من، قهرمانی لیگ قهرمانان تنها معیار ارزیابی عملکرد تیم و سرمربی نبود. از روز اول از الگری حمایت کردم ولی فصل پیش گفتم و نوشتم که موندنش فقط به یک شرط قابل قبوله: تغییر رویه در بازی تیم. نوشتم که باید شروع کنیم به سلاخی کردن سری آ، دیگه برای من قابل قبول نیست که عطش تیم برای بازی هجومی خشک بشه، چون اجزای اصلی حمله و بازیسازی بدون تغییر موندن و باید سری آ تمرینمون باشه برای بهتر بازی کردن و نهایتا قهرمانی در اروپا. ولی چیزی که در عمل اتفاق افتاد تکرار فصل قبل سری آ بود. بردهای 1-0، حمله فقط به اندازه ای که یک گل بیشتر از حریف زده باشیم. همیشه گفته که برای قهرمانی باید 1 امتیاز بیشتر از تیم دوم داشت (حرفش درسته اما... :1: )، حالا این تفکرش کاملا به بازی تیم هم سوار شده. دیگه کار به جایی رسید که حتی در اروپا هم به قدر نیاز گل میزدیم. 2-0 از تاتنهام جلوییم، تیم عقب میشینه. 2-1 جلو میفتیم تیم عقب میشینه. 3-0 از رئال جلو افتادیم، در سانتیاگو برنابئو!!، باز تیم عقب میشینه. این هم تو پرانتز بگم که اگر راموس هم بود باز هم 3-0 جلو میفتادیم! دقیقا سر همون بازی بود که برام مسجل شد موندنش به کارمون نمیاد. مکس الگری یی که چهار فصل قبل در بازی برگشت نیمه نهایی بعد از زدن گل تساوی باز هم برای گل دوم حمله میکرد، به جایی رسیده که بعد از 3-0 دست از حمله برمیداره!!

تنها به خاطر یک دلیل میخواستم کونته از یووه بره: پا گذاشتن رو اصول خودش. کونته ای که همیشه طرفدار جنگیدن تا آخرین نفس بود خیلی راحت گفت ما نمیتونیم قهرمان شیم! حالا به نظرم الگری هم رو اصل خودش پا گذاشته: ریسک پذیری خودش و یووه پایین اومده. باید همون دو فصل پیش راهمون از هم جدا میشد. کماکان الگری رو بهترین شانس یووه میدونم برای قهرمانی، ولی برای رسیدن به موفقیت، ریسک کردن باید مکمل شانس باشه. ریسک پذیری فاکتوریه که دیگه در الگری نمیبینم...

یک سری نکات حاشیه ای: کسی از طرفداران الگری اینجا مظلوم نمایی نکرده! کسی از طرفداران الگری هم ندیدم در این 5 سال به کسی توهینی کرده باشه. به کونته تیکه انداخته شده ولی هیچ وقت به شخصیت کاربری توهین نشده. از طرف منتقدان الگری هم حداقل تا پارسال همین وضع برقرار بود. این مشاهدات تا جاییه که میرسیدم فروم بیام و پست ها رو بخونم. به شخص الگری توهین میشد ولی به کاربر هوادارش نه. این چندوقته ولی این رویه تغییر کرده. حمله شخصی میکنید به کاربر که چی بشه؟ فقط شان خودتون میاد پایین :1: تو بیا به من یا هرکس دیگه ای بگو دوزاری و واسش هشتگ هم بذار، از من چیزی کم نمیشه! تو ولی شان و شخصیت خودتو میاری پایین. یا اینکه بگی هواداران الگری من رو یاد مردمی میندازن که تقدس گران و دوست دارن به یک چیزی معتقد باشن تا کمتر اذیت بشن و بعد هم بگی من توهین نکردم و فقط گفتم من رو یاد اون دسته آدما میندازن. خب عزیز من این حرفی که شما میزنی بهش میگن حمله شخصی و توهین. مثل اینکه من بگم الگری من رو یاد گاو میندازه و بعد ادعا کنم توهینی به الگری نکردم، فقط گفتم من رو یاد گاو میندازه! :1: این حرکات تاسف بار نیستن، اتفاق افتادنشون در این فروم ولی چرا! طرفدار بن کردن هیچ کسی هم نیستم، حتی کسی که بیاد مستقیم به من فحش ناموس بده (همچین اتفاقی نیفتاده، من باب مثال عرض کردم)، ولی خودتون یه ذره بیشتر رعایت کنید. حمله به کاربر کار راحتیه، کار سخت منطقی و مودبانه حرف زدنه! 

مدیر محترمی که انتظار گزارش از پست داری: اگر کاربری گزارش نکنه، شما برخوردی نمیکنی؟ اگر خودت ببینی در پستی به الگری توهین شده تا کسی گزارش نکنه پست ویرایش نمیشه؟ خب مشکل شد دوتا :1: شخص خودت اون پست رو خونده و مشکلی در اون پست ندیده، حالا کاربر بینوا گزارش کنه یا نکنه تغییری در نفس تشخیص شما حاصل میشه؟! از اون حرفها بود... :1:

• mory, Amir Delpiero, Prince Claudio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

- برای اولین بار تحت هدایت آلگری، یووه 3 گل در 2 بازی پیاپی خورده! این اتفاق آخرین بار در 2011 و دوران دل نری افتاد... آغاز یک پایان؟

- بین مربیانی با +11 بازی در یووه، آلگری دارای بیشترین درصد پیروزی هست؛ 72.4... البته در کل دارای سومین درصد برتر هست ولی جالب اینجاست که 2 مربی که عملکرد بهتری داشتن، یووه رو در 11 بازی (برتولینی) و 1 بازی (کُمبی) رهبری کردن!

- کمی دقیقتر و شایدم بدبینانه تر بخوایم نگاه کنیم، بازیای داخلی دیگه اون بُرش سابقو ندارن. میلان توسط تیم هشتم اسپانیا از لیگ اروپا حذف شد، آتالانتا حتی به پلی آف لیگ اروپا هم راه پیدا نکرد و ناپولی و اینتر هم از سی ال حذفیدن. تازه همۀ این تیما به نسبت سال قبل تقویت هم شدن...

• mory, eⁿzº, Prince Claudio و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
ناخودآگاه آدم رو به یاد رفتار و صحبت های اصلاح طلب ها می اندازید. که هر وقت انتقادی از سوی مردم میشه که مردم نون ندارن بخورن، اکثر جمعیت کشور زیر خط فقرن، فحشا و اعتیاد و ... بیداد میکنه. بلافاصله با قیافه حق به جانبی گارد دفاعی میگیرن و سریعا نسخه ای صادر میکنن مبنی بر اینکه اگر "این ها" بروند، ایران سوریه میشود، هرج و مرج میشود و فلان.
غافل از اینکه همین "این ها" باعث جنگ و فلاکت و ناامنی در منطقه و سوریه شدن. وگرنه خاورمیانه و منطقه داشتن زندگیشونو میکردن آقا!
خیال شما راحت بزرگوار. بعد از رفتن "این ها" و "این" نه ایران سوریه میشه. نه یووه میلان!
وجه مشترک بین "این ها" و "این" اینه که هر دو نمیتونن از تمامی پتانسیل موجود استفاده کنن. حال چه ایران یکی از غنی ترین کشورهای دنیا و در دوره های مختلف تاریخی کشور خودش غنی ترین دوره رو از نظر نیروی کار و منابع و ثروت داره سپری میکنه.
و چه ترکیب یووه که از غنی ترکیب های اروپا و بهترین ترکیب تاریخ یووه ست.
یووه انقدر عاشق داره که مربی که سه سال پشت هم اروپا رو برده یا کسی که با فرانسه قهرمان جهان شده و حق زیادی به گردنمون داره، در صورت فراخوانده شدن از سوی مدیریت تا خود تورین با پای پیاده بیان.
یووه میلان نمیشه به هزار و یک دلیل دیگر...
  • tecra, Georgia , ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 369 ارسال
  • Locationتهران
بعضی ها من و یاد اتفاقی که توی این ویدئو افتاد میندازند ، از اینجا دانلود کنید.
علاقه ای به ادامه این بحث ندارم ،

@ Mohamadjuve100

البته اگر قدرت مالی یووه نبود و نمیتونست چنین ترکیبی داشته باشه و میراث کونته رو دو دستی تقدیم ایشون کنه ، ممکن بود مقطعی یووه رو به شرایط مشابه میلان بندازه . هوادار آمار و میبینه ، بازی تیمش جلو لاتزیو و آتالانتا رو هم میبینه ، به همین دلیل اگر آلگری مثلا دهه هفتاد با یووه این نتایج و میگرفت و این آمار به جا میگذاشت ، این مسائل اینقد بولد نمیشد . و همه از ایشون تمجید و تعریف میکردن .
  • Prince Claudio, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

مربی بدنساز علگری خاطرتون باشه از یه هفته یا ده روز قبل از بازی یووه بارسا تو فینال دوباره از نو دوره بدنسازی گذاشته بود برای بازیکنا و نتیجه هم شاهد بودیم در فینال که بازیکنا یووه بدناشون قفل کرده بود و تو بازی خیلی سنگین حرکت می کردن  :1: این مصدومیت های متعددی هم که در تیم های تحت هدایت علگری اتفاق میفته بیشترش به همچین فردی برمی گرده که این یه نمونه از کاراش بوده  :1: :انتهای فصل و در مهمترین بازی فصل برای بازیکنا دوره بدنسازی گذاشته. 

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 369 ارسال
  • Locationتهران

یک سری نکات حاشیه ای: کسی از طرفداران الگری اینجا مظلوم نمایی نکرده! کسی از طرفداران الگری هم ندیدم در این 5 سال به کسی توهینی کرده باشه. به کونته تیکه انداخته شده ولی هیچ وقت به شخصیت کاربری توهین نشده. از طرف منتقدان الگری هم حداقل تا پارسال همین وضع برقرار بود. این مشاهدات تا جاییه که میرسیدم فروم بیام و پست ها رو بخونم. به شخص الگری توهین میشد ولی به کاربر هوادارش نه. این چندوقته ولی این رویه تغییر کرده. حمله شخصی میکنید به کاربر که چی بشه؟ فقط شان خودتون میاد پایین :1: تو بیا به من یا هرکس دیگه ای بگو دوزاری و واسش هشتگ هم بذار، از من چیزی کم نمیشه! تو ولی شان و شخصیت خودتو میاری پایین. یا اینکه بگی هواداران الگری من رو یاد مردمی میندازن که تقدس گران و دوست دارن به یک چیزی معتقد باشن تا کمتر اذیت بشن و بعد هم بگی من توهین نکردم و فقط گفتم من رو یاد اون دسته آدما میندازن. خب عزیز من این حرفی که شما میزنی بهش میگن حمله شخصی و توهین. مثل اینکه من بگم الگری من رو یاد گاو میندازه و بعد ادعا کنم توهینی به الگری نکردم، فقط گفتم من رو یاد گاو میندازه! :1: این حرکات تاسف بار نیستن، اتفاق افتادنشون در این فروم ولی چرا! طرفدار بن کردن هیچ کسی هم نیستم، حتی کسی که بیاد مستقیم به من فحش ناموس بده (همچین اتفاقی نیفتاده، من باب مثال عرض کردم)، ولی خودتون یه ذره بیشتر رعایت کنید. حمله به کاربر کار راحتیه، کار سخت منطقی و مودبانه حرف زدنه!

چه در دنیای مجازی ، چه بیرون از اینجا همیشه افرادی هستند که دوست دارند حرف در بیارند .
حالا شما با هر واژه حرف بزنی ، یا مثال بزنی یا واقعا قصد تخریب داشته باشی .
طرف گزینش خواهد کرد و پیرهن عثمان رو علم خواهد کرد .
حالا شما از اول چه شروع کننده بودی چه نبودی مهم نیستا ، هدف تخریب شخصیت و خراب کردن وجهه شماست .
اینکه من الان مجبورم در مورد این مسائل صحبت کنم به دیگران اثبات کنم که آدم بده نیستم .
از اول مورد اتهامی قرار گرفتم که واقعا فقط در ایران و ایتالیا پیدا میشه .
شما متهمی ، مگر اینکه خلافش ثابت بشه .
در مقام واکنش وقتی به کسی که میگه پست حماسی مینویسی ، بدور از واقعیته ، ارزش نداره .
پست شما فنی نیست ، کوچه بازاریه و سعی کن دفعه بعد پستت به واقعیت نزدیک باشه.
شما تیم میبره غیب میشی ، میبازه پیدات میشه ، حرف و بنداز زمین صاحبش برداره و ...
و وقتی واکنش نشون میدیم ، میشیم ادم بده .
وقتی میگیم تیم شرم اور بازی میکنه ، اینقد اینو تکرار میکنید و حس خوشمزگی بهتون دست میده .
و وقتی ری اکشن نشون میدیم ، وجهه ما خراب میشه و بقیه باید من و قضاوت کنند .
چه بازی کثیفی راه انداختین ، خجالت بکشید .
وقتی از روز اول گفتیم انتقاد ما به موفق بودن و نبودن الگری نیست ،
میگیم موفق بودن یک مبحث جدا از نحوه ی رسیدن به اون موفقیت هست.
از آمار و ارقام میگید و یک سری جمله رو تکرار میکنید .
در واقع اینکه بخواهید گزینش کنید و اونچه که دوست دارید برداشت کنید ،
کار ریادی از من ساخته نیست ، من نمیتونم هر روز بیام خودم و نوشته هام و توضیح بدم .
وقتی داریم فوتبالی بحث میکنیم و بازی مقابل آتالانتا و لاتزیو رو نقد میکنیم .
طرف چون جواب نداره یا از روی عمد ، میاد یک پست احساسی مینویسه
و به صورت تیتر وار چیزایی و نسبت میده که در واقع قصد من تخریب نبود .
وگرنه مثل هشتگ شما رک میگفتم ، نیاز نیست نقش بازی کنم .
با وجود تمام این کارها ، گفتیم فوتبالی بحث کنید از اول هم گفتیم فنی دفاع کنید که چرا از فراری یک گاری ساختن ایشون .
ولی از اینکه کار به اینجا کشیده و این اهرم فشار به مدیریت و انگ زدن و برداشت شخصی و ...
الان اهمیت نمیدم از این نوشته ها هم قراره جه گلچینی انجام بدین و بعد حجله بزنید و شیون کنید
که ای وای به ما ظلم شد ، دارن توهین میکنند ، مدیر کجایی ...
این کولی بازی ها برای اینه که الگری زیر تیغ انتقاد بود ؟ حقیقتا ارزش نداره ؛)
فرض کنیم منظور من از تمام نوشته هام همان بود که شما نشون دادید ، خب ؟
بد بودن و بی شخصیت و بد دهن بودن ما ، آلگری رو نجات نمیده .
همجنان حقیقت به قوت خودش باقیه و دست و پا زدن فایده نداره .
اینم شگردیه دیگه ولی همه از این روش ها استفاده نمیکنند .
متوسل شدن به هر چیزی برای خفه کردن منتقد ، حمله شخصی ، هندی بازی و مظلوم نمایی
خراب کردن وجهه طرف و اهرم فشار به مدیریت ...
همه از کمبود و شکست میاد ؛)
  • Orphée, Aminvo, Prince Claudio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

^

بارها گفتم مجاز به حمله شخصی نیستی،‌ نه تو نه من نه هیچ کس دیگه. موضوع خیلی ساده ایه،‌ دیگه نمیدونم چطوری توضیحش بدم! همین پستتو خودت دوباره بخون ببین چه لیستی ردیف کردی برای حمله شخصی به من! :1: فشار به مدیریت؟! گفتم که موافق بن کردن هیچ شخصی نیستم حتی اگر بهم فحش ناموس بده،‌ تو که یه دوزاری بیشتر نگفتی ;) دفاعی هم از الگری نشده، اگر پستی در انتقاد از الگری نیست به این معنی نیست که در حمایتشه! تو و چند نفر دیگه لیست میچینید در حمله به الگری،‌ من و چند نفر دیگه یک زاویه دید دیگه میدیم در مورد الگری. منافاتی نداره فعالیتمون باهم. تازه فکر میکنم بهتر هم باشه چون چشم دوطرف رو بیشتر باز میکنه. دیگه پست احساسی و کولی بازی از کجاش درومد؟

مجبور شدم برم پستامو بخونم :1: سوالی پرسیدم ازت چند وقت پیش، در جواب پستی که نوشتی الگری از بازیکن هجومی و فانتزی بلد نیست بازی بگیره. سوال این بود:‌ توز زیر دست الگری چندتا گل زد؟ در لیگ قهرمانان چندتا زد؟ جوابی که دادی رو بخون، و بعدش هم پست من که نوشته ت رو حماسی خوندم. نوشته کسی رو حماسی خوندن و دور از واقعیت دونستن حمله شخصیه؟‌ یک بار دیگه هم در جواب پستت مطلبی نوشتم و مستقیما اشاره کردم که چندجای پستت داری مظلوم نمایی میکنی، چرا؟ چون تمام هواداران الگری رو دریک دسته قرار داده بودی، حرف از سرکوب منتقد و خفه کردن صداش کرده بودی، و بعد صحبت از این کرده بودی که ایمان داشتن به چیزی که وجود نداره آرامش درونی میاره و فلان :1: خب جواب پستت رو هم گرفتی! 

"فرض کنیم منظور من از تمام نوشته هام همان بود که شما نشون دادید ، خب ؟اصلا و ابدا تمام نوشته هات همچین منظوری نداشتن، همونطور که معتقدم خودت هم عمدا همچین منظوری نداشتی (حمله شخصی کردن) وقت نوشتن عبارات مورد بحث. این کارا هم فقط تمرینه برای اینکه یاد بگیریم چطور بدون حمله به همدیگه نوشته های هم رو نقد کنیم! حاصل شد فبها المراد، نشد باز هم تلاش میکنیم که بشه! :)

از این به بعد هم هرچقدر دلت میخواد به این شیوه پست دادن ادامه بده! مختاری و آزاد! موفق باشی!

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
بعضیا تو این فروم بشدت منو یاد کلیپ کسکم میندازن. اول کلیپ میفرمان "بی ادبی نمی کنم" بعد در ادامه می افزایند "هر کی پشت سر لر و ... حرف بزنه مادرشو می...."
حالا این دوستان هم بی ادبی نمی کنن ولی....
  • Aminvo, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

خیلی سخت نگیرید فضای مجازی رو . میاییم اینجا در مورد علاقه مشترکمون حرف بزنیم که اسمش یوونتوسه . هیچی رو به خودتون نگیرید . حال متکلم از کلامش پیداست . اگه حرف من جوری برداشت میشه که دارم به یکی از کاربرا توهین میکنم شخصیت خودمو نشون میده و لاغیر. این مسائل رو هر چی هم بزنید اوضاع رو فقط بدتر میکنه 

---------

حالا واسه اسپم نشدن ی چی میگم انصافا همه رعایت کنن . واژه مربی به احترام بزرگترین مربی تاریخ بشریت به آلگری تغییر بدیم  :nish:

مثلا آلگری آرسنال کیه ؟ آلگری بولونیا اخراج شده میها شده آلگریشون . کاش والیبال ایران آلگری خارجیش رو عوض نمیکرد . آلگری شنا زنان سوئد رو دیدید خیلی شاه ... و مواردی از این چینین . 

اگه این واژه رو حداقل برای 148 بار استفاده کنید امیر قطر همه اون جایزه ها رو اگه به بازیکناشم نداده باشه به شما میده ولی وای به روزی که استفاده نکنید و پشت گوش بندازید . از زمین و آسمون براتون میباره . حالا خود دانید

اصلا هم حس بانمک بودن بهم دست نداده  :1:  فقط میخوام دینم رو به آلگری ادا کنم 

• GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

http://www.juworld.n...ne-sondaggi.asp

این سایت که معروفم هست توی ایتالیا

نظر سنجی گذاشته که 

ایا الگری باید فصل بعد تیمو تمرین بده یا نع ؟

بله در هر صورت

نه در هر صورت

فقط اگر اسکودتو و لیگ قهرمانان رو برنده بشه

اگر اسکودتو رو ببره

اگر لیگ قهرمانان رو ببره

.....................................................................

پس تنها ما نیستیم که درباره خوب یا بد بودن حرف میزنیم و گمانه زنی داریم 

stor_4678382_37250.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

وقتی کنته از تیم رفت، آنیلی با چه توجیهی مربی اخراجی میلان که تیم سطح دوم تو سری آ حساب میشه رو آورد؟

آلگری هیچوقت تجربه موفق خارج ایتالیا نداشت

• Orphée, Aminvo, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
اقا تا بازی با اتلوتیکو هیچ انتقادی به الگری نمی کنم و از بقیه دوستان منتقد هم میخایم اجازه بدن به قول خودشون تا بازی سی ال بزارین علگری ازمون خطا خودش رو انجام بده . ما که حذفی حذف شدیم لیگ هم که بدون سرمربی هم کلا قهرمانیم پس اجازه بدیم چه عملکردی داره
والا اتلوتیک رو مقتدرانه ببره و صعود کنیم اولین نفر خودم میام براش کف میزنم اما حذف بشیم از الان بدونید تمام تقصیرش از علگریه
  • Aminvo, tecra, Huceyn و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

اگه امسال آلگری یووه رو قهرمان سی ال کنه و از تیم بره به نظرتون اسطوره ی یووه حساب میشه؟

به نظر خودم شدیدا بستگی داره به نتایجی که فصول آینده قراره بگیریم!اگه قهرمانی ها همین طور ادامه پیدا بکنه در سری آ و توی چند سال آینده بازم سی ال ببریم به چشم اسطوره بهش نگاه نمی کنن ولی اگه این اتفاق نیوفته حتی اگه دلیلش نبود آلگری نباشه(بجاش مثلا قدرت گرفتن بقیه ی تیم ها باشه) آلگری به شدت ستایش خواهد شد و عده ی زیادی از کسانی که الان ازش خسته شدن و می خوان بره آلگری رو توی سر مربی جدید می زنن و به خوشی یادش رو خواهند کرد(مسلما کل هوادارای یووه رو می گم نه فقط کسانی که اینجا میان رو!)

خودم که از الان یه جورایی ناراحتم که قراره بره و اخیرا که به رفتنش فکر کردم تصمیم گرفتم بازی های امسال رو ببینم چون دیگه از سال دیگه آلگری نداریم!

بالاخره پنج سال کم نیست!آدم عادت می کنه!منم که نسبت به سلیقه و درکی که از فوتبال دارم تقریبا همیشه از بازی تیمش راضی بودم.توی این چند سال خاطره ی قشنگ کم برامون نذاشته انصافا!مخصوصا سال اولش که فوق العاده بود...

• Orphée, Pinturicchio, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی