پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5479 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

الگری جونم تمدید ک نکرده گفته تا تیمو قهرمان نکنم نمیرم ولی سال بعد اخرین  سالشه  اصلا هم مشخص نیست شاید اخر فصل بره 

پوگبا هم گفته میشد موندنیه مربی برای ادامه کار نیاز ب حمایت داره  چون بازی با رئالو در پیش داریم باید مدیریت حمایت کنه  

قطعا سال بعد سال اخر الگریه و اگه تمدید شه ب نظرم اشتباهه یووه نیاز ب خون تازه داره الگری عالی بوده بیشتر از حد انتظار روزی ک اومد خواستیم رکورد قهرمانی لیگمو ن حفظ شه اما پر رو شدیم چون دوتا فینال داره تو کارنامش و توزو پیرلو ویدالو موراتا و پوگبا رو ازش گرفتن 

روز بخیر .....روز بازی با رئال همتون رو سورپرایز خواهد کرد

• Pinturicchio, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

اگه این سورپرایزی که میگی صعودمون باشه،من ناپلئونی رو میدم بهتون :1: (البته انشالله وقتی رودررو دیدمتون)

• Aminvo, tecra و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

من میخوام الگری اخر فصل بره. الگری دستاورد بیشتری بدست نمیاره. یووه اصلا خوب بازی نمی کنه

• Aminvo, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

من میخوام الگری اخر فصل بره. الگری دستاورد بیشتری بدست نمیاره. یووه اصلا خوب بازی نمی کنه

دستاورد بیشتر یعنی CL؟ بنظرم با این بازیکنا با هیچ مربی نمیشه CL گرفت.. بیایم نظرسنجی بزاریم ببینیم با کدوم مربی بنظرتون میشه CL گرفت..

حتی بنظرم شاید یکی دو مربی باشن که سال بتونن پشت سر هم دبل داخلی کنن

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

ما بازیکنای خوبی داریم نگید با این بازیکنا. ما با این بازیکنا و توسط الگری نتایج فاجعه باری گرفتیم وبدتر اینکه اصلا بازی خوبی هم انجام نمیدیم. 

• Principino, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

ما بازیکنای خوبی داریم نگید با این بازیکنا. ما با این بازیکنا و توسط الگری نتایج فاجعه باری گرفتیم وبدتر اینکه اصلا بازی خوبی هم انجام نمیدیم. 

خوب که هستن ولی برای قهرمانی در CL نا کافی هستن.. یه مقایسه مختصر با 5 تا تیم تاپ از نظر 11 تای اصلی (یووه بترتیب با رئال/بارسا/بایرن/پی اس جی):

بوفون/ ناواس/تر اشتگن/نویر/آرئولا

ساندرو/مارسلو/آلبا/آلابا/یوری                     کیه لینی/واران/اومتیتی/بواتنگ/مارکینیوش                   بن عطیه/راموس/پیکه/هوملس/تیاگو سیلوا                      دی شیلیه/کارواخال/سمدو/کیمیچ/آلوز

پیانیچ/کاسمیرو/بوسکتس/تیاگو/وراتی                                      خدیرا/کروس/اینیستا/ویدال/رابیوت

کاستا/رونالدو/کوتینیو/کومن/نیمار                              دیبالا/مودریچ/مسی/مولر/دی ماریا                          کوادرادو/ایسکو(بیل)/دمبله/روبن/ام باپه

هیگوایین/بنزما/سوارز/کاوانی/لواندوفسکی

رنگ قرمز: بهتر از بازیکن ما

رنگ آبی: قابل بحث هست که بهتر یا پایین تر از بازیکن ماست

ترکیبی چیده شد که بهترین بازیکنای یووه باشن. و بهترین بازیکنای تیم های دیگه فارغ از پست قرار گرفتن.

همونطور که می بینید فقط و فقط کیه لینی تو پست خودش بهتر از سایر نفراته اونم نه با اختلاف زیاد. بواتنگ دفاع فوق العاده ایه، واران و اومتیتی هم عالین.  

در مقایسه با رئال: فقط کیه لینی.. بوفون و تا حدی هیگوایین در حد تیم اصلی رئال هستن.

در مقایسه با بارسا: بازم فقط کیه لینی.. کوادرادو هم با تخفیف

در مقایسه با بایرن: اینجا وضعیت بهتره. میشه گفت کیه لینی، کاستا و کوادرادو بهتر از نفرات بایرن هستن.

در مقایسه با پی اس جی: ساندرو، کیه لینی، شاید پیانیچ و شاید هیگوایین. 

واضحه که این تیم ها از نظر مهره یه سر و گردن از یووه بالاترن. و فقط این نیست. نفرات بارسا، بایرن و رئال نسبت به یووه کمتر دستخوش تغییر شدن.. یعنی ثبات و هماهنگی بالاتری نسبت به یووه دارن..

من سیتی هم میتونست مقایسه بشه.

• Orphée, mory, Delle Alpi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

مگه بدتر از این نتیجه هم میشد گرفت؟ 3-0 خوردن تو زمین خودی! هر چقدر آلگری خوب باشه، این بازی که یکی از مهم ترین بازی های فصل یووه بود، رید و گند زد به شخصیت تیم

آلوزو از دست دادیم اومدیم دشیلیو رو گرفتیم، جک سال

• mory, Delle Alpi, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

مصاحبه اشو خوندید ؟؟!! 

نباید هر سال توقع قهرمانی یوونتوس در اروپا را داشت

:2laugh:  :2laugh:

یجوری می گه انگار 20 ساله داره قهرمانمون می کنه  :21: 

• GioVanni Agnelli, Orphée, Delle Alpi و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خوش دارم مربی بعدی ببینم میتونه مارو ب فینال بیاره چون ما صبر نداریم و سال اولی ک اومدمربی جدید باید مارو ب فینال لیگ قهرمانان بیاره 

نشد سال بعدش نشد اخراج

مربی بعد از اون باید سال اول مارو قهرمان  سی ال کنه نشد اخراج 

• Delle Alpi, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

حرفش درسته....معنی حرفش هم می دونیم چیه...حیف سیاست  اینه که کله پاش باید بکنیم و گرنه 5 ساله قدرت مطلق اسپانیاس و بقیه تیم ها فاصله با اونها دارن

• Orphée, mory, Delle Alpi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

خوب که هستن ولی برای قهرمانی در CL نا کافی هستن.. یه مقایسه مختصر با 5 تا تیم تاپ از نظر 11 تای اصلی (یووه بترتیب با رئال/بارسا/بایرن/پی اس جی):

بوفون/ ناواس/تر اشتگن/نویر/آرئولا

ساندرو/مارسلو/آلبا/آلابا/یوری                     کیه لینی/واران/اومتیتی/بواتنگ/مارکینیوش                   بن عطیه/راموس/پیکه/هوملس/تیاگو سیلوا                      دی شیلیه/کارواخال/سمدو/کیمیچ/آلوز

پیانیچ/کاسمیرو/بوسکتس/تیاگو/وراتی                                      خدیرا/کروس/اینیستا/ویدال/رابیوت

کاستا/رونالدو/کوتینیو/کومن/نیمار                              دیبالا/مودریچ/مسی/مولر/دی ماریا                          کوادرادو/ایسکو(بیل)/دمبله/روبن/ام باپه

هیگوایین/بنزما/سوارز/کاوانی/لواندوفسکی

رنگ قرمز: بهتر از بازیکن ما

رنگ آبی: قابل بحث هست که بهتر یا پایین تر از بازیکن ماست

ترکیبی چیده شد که بهترین بازیکنای یووه باشن. و بهترین بازیکنای تیم های دیگه فارغ از پست قرار گرفتن.

همونطور که می بینید فقط و فقط کیه لینی تو پست خودش بهتر از سایر نفراته اونم نه با اختلاف زیاد. بواتنگ دفاع فوق العاده ایه، واران و اومتیتی هم عالین.  

در مقایسه با رئال: فقط کیه لینی.. بوفون و تا حدی هیگوایین در حد تیم اصلی رئال هستن.

در مقایسه با بارسا: بازم فقط کیه لینی.. کوادرادو هم با تخفیف

در مقایسه با بایرن: اینجا وضعیت بهتره. میشه گفت کیه لینی، کاستا و کوادرادو بهتر از نفرات بایرن هستن.

در مقایسه با پی اس جی: ساندرو، کیه لینی، شاید پیانیچ و شاید هیگوایین. 

واضحه که این تیم ها از نظر مهره یه سر و گردن از یووه بالاترن. و فقط این نیست. نفرات بارسا، بایرن و رئال نسبت به یووه کمتر دستخوش تغییر شدن.. یعنی ثبات و هماهنگی بالاتری نسبت به یووه دارن..

من سیتی هم میتونست مقایسه بشه.

بله ما همین هم که تونستیم تو این وضع متفاوت درآمد بین بزرگان خودی نشون بدیم نتیجه آزاد خریدن بعضی بازیکن ها و مفت خرید هایی هست که مدیران میکنند
که البته این کار مشکلات خودشو داره که داریم می بینیم
رئال و بقیه برای رفع نیازشون و پوشاندن نقطه ضعف ها و داشتن بهترین ها  خرید می کنند و اون هم به هر قیمتی 
ولی ما دنبال این هستیم که چی مفت گیر میاد و چی تو بازار هست نه نیازمون چی هست  که البته چاره ای نیست با این تفاوت سطح درآمد
همین جزئیات هست که تو بازی های بزرگ خودشو نشون میده

تفاوت تیم ما با بزرگان و رئال همین بس که بهترین مهاجم فعلی و گران ترین خرید تاریخ باشگاهمون و بیشترین حقوق بگیر تیممون مهاجم دپورتی همین رئال هست
قبلش هم که موراتای نیمکت نشین رئال فیکس ما بود و الانم اگه بود فیکس بود از بهترین هافبکمون خدیرا که بگذریم
ولی در کل الگری عملکردش واسه بازی رفت جای هیچ دفاعی نداره

• mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

من یه سئوالی تو ذهنمه. یعنی یووه الان 6 فصل پشت سر هم قهرمان سری آ میشه و سه چهار بار هم قهرمان کوپا شده و دو بار هم نایب قهرمان اروپا، اینا همش الکی بوده و هیچ پولی دست باشگاه رو نگرفته؟ میدونم رئال و بارسلون و سیتی و اینا اسپانسرها و مالکان ثروتمند دارن ولی هیچکدوم از اونا تو این پنج شش سال اندازه یووه قهرمان لیگ داخلی و جام حذفی نشدن و مثل یووه نایب قهرمان اروپا نشدن(نایب قهرمان اروپا هم فکر کنم 10 میلیون یورو پاداش میگیره) پس چطور باشگاه هر سال از بی پولی میناله و سر خریدها کلی چک و چونه میزنن؟ :1:

• Aminvo, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21232 ارسال
  • LocationDeutschland

- "تیمی رو تحویل گرفتم که ذهنیت صعود از دور گروهی رو نداشت" !!!

یعنی چی این حرف ؟!

اگه اون حرف کونته زشته که درباره هفتمی ـه یووه در لیگ می زد، پس این چیه ؟! این قطعا از فحش کمتر نیست !

یووه فقط یک بار از گروهش صعود نکرد اونم بخاطر شرایط بد و حالا هر چی که هست، ولی این حرف آلگری کاملا توهین آمیز به نظرم.

"نباید توقع قهرمانی در هر فصل رو داشت (اروپا)"

مگه چند بار ایشون یووه رو قهرمان CL کردند ؟! چون تا جایی که من یادم میاد ایشون 2 بار تیم رو بردند فینال و 7 گل خوردند !

واقعا خجالت آوره که چنین کسی سرمربی تیمه.

ناخودآگاه یاد مصاحبه هاش درباره گل مونتاری افتادم ...

• mory, Principino, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

^^

یووه از فصل 2010-2009 تا 2015-2014 که الگری سرمربیش شد، سه بار در لیگ قهرمانان حضور داشت و فقط یک بار موفق به صعود از دور گروهی شد. پربیراه هم نمیگه دیگه، همون فصل اول الگری داشتیم جلو المپیاکو وا میدادیم و اگر تعویض یورنته نبود هیچ بعید نبود که اون سال هم گروهی حذف بشیم. یه نگاه به پستای خودمون تو همین فروم هم بندازیم، به صعود جلو دورتموند هم امید نداشتیم. اون سال هیچ کدوممون فکر نمیکردیم برسیم فینال، دیگه با خودمون تعارف نداریم که! قسمت دوم حرفش هم همه مون میدونیم منظورش چیه، و حرف بدی هم نزده که هیچ اصلا حرفش نزدیکای لِوِل گل مونتاری هم نیست!!

راجع به اون "7 گل": در افتضاح فینال پارسال که هیچ شکی نیست. من و شماهم هی بیایم بگیم پارسال افتضاح بودیم در فینال چیزی به گندی که تیم و درراسشون الگری زدن اضافه نمیکنه! اما خداییش نتیجه 3-1 جلو بارسای تا بن دندان مسلح تحقیر بود؟ سوال اصلیم: وجدانی اون نتیجه (3-1)، بیانگر تفاوت واقعی سطح بازی دو تیم در فینال بود؟ گل سوم رو یادتون نیست کی خوردیم؟ گل دوم رو یادتون نیست در چه شرایطی زده شد؟ ما پایاپای با بارسا بازی نمیکردیم؟ یک بار دیگه اون بازی رو ببینیم تا یادمون بیاد تیممون چطور بازی کرد! سراسر حمله نبودیم و گل دوم رو روی یه ضدحمله نخوردیم؟ پنالتیمون که همین آقای داور بازی اخیر نگرفت یادتون رفته؟ در اینکه الگری این فصل و فینال پارسال پایین تر از حد انتظار نتیجه گرفته هیچ شکی نیست، ولی من یکی نمیتونم موفقیتایی که برای تیمم به دست آورد رو ندیده بگیرم، همون طور که در مورد کونته هم نتونستم...

• mory, Delle Alpi, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

از دقیقه ای که سوت بازی با رعال زده شد، می خوام بیام اینجا و ازش انتقاد کنم ولی نمی تونم ! نمی تونم چشممو رو موفقیت هاش با این تیم های ناقصی که دادن دستش ببندم. می خوام بیام ازش جلوی انتقادات دفاع کنم باز هم نمی تونم ! چون  نمی تونم  نتایج بدی که تو این چند سال به خاطر ارنج ها و تصمیم های عجیب خودش رقم خورده رو نبینم ! واقعا نمی دونم چی باید بگم. برای شخص من علگری یه پارادوکسِ به تمام معنی هستش. پارادوکسی عین بازی برگشت با بایرن مونیخ. جایی که یه نیمه با تاکتیت و بازی خونی های بی نظیرش منو برده بود توی بهشت و تو یه نیمه با تصمیم های اشتباهش منو برد تو اعماق جهنم و ناراحتی ! مثل پارسال که جلوی بارسا و موناکو شاهکار رقم زد اما جلوی رعال افتضاح به بار اوورد. یا امسال که جلوی تاتنهام کاری کرد پیش رفقا سر بلند بشم و خودش، با دستای خودش کاری کرد که جلوی همون رفیقام سرمو بگیرم پایین ! الانم بازی رفت رو 3-0 باختیم ولی خب وجدانا میگم اگه بیاییم و 4-0 بازی رو ببریم اصلا و ابدا تعجب نمی کنم !! و اگه بعد از برد 4-0 بیاییم و تو مرحله بعد به سویا بخوریم و ببازیم باز هم تعجب نمی کنم !!!

ایکاش ایکاش و ایکاش یکم تو شرایط حساس ثبات داشت. ایکاش یهو ایده های عجیب غریب به سرش نمی زد. ایکاش یهو موراتا رو نمی کشید بیرون. ایکاش یهو آلوز رو تو فینال نمی کرد وینگر تیم و بارزالی کند رو دفاع راست تیم ! ایکاش کوادرادو رو نیمکت نشین نمی کرد. و ایکاش ایکاش ایکاش تو بازی رفت با رعال، این ثباتی که ازش حرف می زنم رو نداشت و عین سیستم فینال کاردیف با 2 تا هافبک وسط نمی رفت توی زمین. ایکاش اون شب شبیه لجبازی مثل کونته می شد و 2-5-3 می رفت توی زمین ! ایکاش تو لیگ بازی دفاعی تمرین نمی کرد  و تو بازی های بزرگ لیگ قهرمانان به تیمش دستور حمله نمی داد ! ایکاش بنتاکور رو جلوی کالیاری، پسکارا و ساسولو نیمکت نشین نمی کرد و یهو جلوی رعال مادرید فیکس. ( کاری که با استورارو کرد و جواب داد !! ) تو این 3 سال علگری هزاران ایکاش تو کله ی من ایجاد کرده و هزاران دمش گرم !!

نه ازش متنفرم، نه عاشقشم. نه به خاطرش حرف و اعتبارم رو می زارم وسط نه می تونم تحمل کنم کسی خیلی راحت زیر سوال ببرتش. با قدرت بزرگترین پارادوکسِ زندگی من کسی نیست جزء " علگری ". می ترسم بعد از رفتنش از یوونتوس هم ولم نکنه ! درست قبل از اومدنش به یوونتوس که سرمربی رقیب شماره یکمون یعنی میلان بود !

• mory, Delle Alpi, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

سوال روز تنها بازی که تمام بازیکنان الگری در اختیارش بودند و او باخت کدام بازی بود؟؟؟

• Delle Alpi, Pinturicchio, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

سوال روز تنها بازی که تمام بازیکنان الگری در اختیارش بودند و او باخت کدام بازی بود؟؟

تنها که یادم نیست
ولی فینال پارسال همه بودند

• mory, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال

تنها که یادم نیست
ولی فینال پارسال همه بودند

پیاتسا
  • Orphée, Pinturicchio, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
چه نکته ای در بازی دادن به آلوز و ساندرو بعنوان وینگر جلوی رئال نهفته است که هیچوقت مشخص نشد ؟
چرا هر دوبار این بازیکنا ضعیف ترین عملکرد های خودشون رو ارائه دادن ؟
چرا بعد از شکست تاکتیکی ایده "آلوز بعنوان وینگر جلوی رئال" دوباره از ایده مشابه جلوی رئال استفاده شد ؟
  • tecra, D E L P I E R O, Gin و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

خب معلومه داداش این سئوال ها باید بدون پاسخ بمونن  جزو اسرار محرمانه هستن :2laugh:

• tecra, D E L P I E R O و Gin از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

1 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی

eⁿzº