پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5440 پاسخ برای این موضوع

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
Jack Sparrow یه وقت فکر نکنید با این حرف شما رو مسخره کردم. نه به جون خودم من دارم باشگاه رو مسخره میکنم منظورم اینه که حرف شما درسته ولی کو جوابگو
  • Aminvo, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
^
نه داداش خودم متوجه هستم. حرف نداری ...
  • Aminvo, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

چاکرتیم

• Aminvo, tecra و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

عذر می خوام  :2:  :135555: 

باید بمونه 

حریف داور ح... فقط نشد 

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

یادمه ایتالیا آلمان که مساوی بودن (نیمه نهایی ۲۰۰۶)، کلینزمن شروع کرد به آماده کردن لیست پنالتی زنا ولی لیپی همچنان داشت کنار زمین داد میزد! فکرشو بکن لیپی کنار زمین جنب و جوش داشت! فرق مربی بزرگ و مربی یی که برد ۳-۱ در برنابئو رو افتخار بدونه تو همین نکات به ظاهر جزئیه. وقتی میتونی تعویض کنی و گل چهارمو بزنی، وقتی میبینی که تیمت میتونه حمله کنه و رئال تاب دفاع رو نداره (کاسمیرو تعویض شده)، با این حال از دقیقه ۸۰ استراتژی میچینی برای وقت اضافه، محکومی به شکست! متاسفم برات آقای ترسو!

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

نمیتونم ازش شاکی باشم ، چون شاهکاری خلق کرد ، تو خونه رئال 3 تا زدن کار هیچ تیمی نیست .
ولی باید میرفت واسه چهارمی البته باز چون کار ناممکن کرده بود بهش حق میدم که بخواد از گلش حفاظت کنه

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

شاهکار کرد امشب.. منتخب جهان نمیتونه رئالو تو زمین خودش 3-0 بزنه...

افتخار میکنم بهش

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

بنظرم بازی امشب تو برنابئو، بهترین بازی آلگری بعنوان مربی یوونتوس بود و عطش و میل بازیکنا برای پیروزی و بازگشت مثال زدنی.. کامبک رم هم بی تاثیر نبود ولی مسئله اینجاست که ما جلوی بهترین تیم تاریخ تورنمنت داشتیم برمیگشتیم!

تنها ایراد به تیم اینه که [احتمالاً بلحاظ روانی] بعدِ 3-0 ارضا شد... تو 5 سال اخیر (3 سال بایرن + 2 سال سیتی) گوآردیولا 740 میلیون خرج بازیکن کرد، متوسط 148 م در هر فصل و این نتایجش در UCL هستن :

2013-14 = نیمه نهایی

2014-15 = نیمه نهایی

2015-16 = نیمه نهایی

2016-17 = یک هشتم نهایی

2017-18 = یک چهارم نهایی

این نتیجه ایه که یه مربی تاپ با بازیکنای تاپ و خرجکردِ ترانسفریِ تاپ کسب کرده. هیچ فُرمولی برای تضمین موفقیت در ل.ق وجود نداره. خیلی فاکتورا دخیلن، من جمله شانس و داوری و...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran
هرطور حساب کنم نمیتونم راضی باشم ازت
رئال بدون راموس فوق العاده از هم گسیخته بود! سه گل زدن به این تیم واقعا کار شاخی نبود
حضور دیشیل یه تعویضو سوزوند، متوجه شد اشتباه کرده... شاید اگر اون اشتباه واضح رو مرتکب نمیشد با دست بازتری از تعویضش استفاده میکرد

بیاید با خودمون روراست باشیم، تیم بهترین شرایط روحی رو داشت، اما بازهم بزدلانه رفت توی دفاع... من به شخصه حق رئال میدونم صعود رو!

و باز هم حرف تکراری؛ تیم نیاز به خون جدید داره، جسارت بیشتر! که وقتی تیمت تحت فشاره جرات کنی مهره هجومی اضافه کنی... شانس همیشه روی خوش به شجاع تر ها نشون میده و ما دو مرتبه طی سه سال به همین خاطر از رقابت ها کنار رفتیم. این یه تراژدیه...
  • Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یکم منصف باشیم . خط هافبک رئال رو از بازی خارج کرد ، جلوی پرس های رئال تیمش توپو از دست نداد ، نقات ضعف و قوت  رئال رو رصد کرده بود و از همونجا ها به گل رسیدیم .
ولی خب یکم ترسوئه ، کاریش نمیشه کرد .

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

واقعا استراتژیکش خوب بود. بینید رعال داشت با  بازیکنایی مثل وازکر، رونالدو و آسنسیو اون جلو بازی میکرد و اینارو کسایی مثل مودریچ، ایسکو، کروس و کواچیچ و مارسلو داشتن تغذیه میکردن. کافی بود بی مهابا حمله کنیم و 1 توپ برگشت بخوره تا همین چند نفر با 2 تا پاس و 2 تا فرار عالی دروازمون رو باز کنن. مهار کردن و نا امید کردنشون بهترین تصمیم بود که علگری گرفت به نظر من. اینم یادتون نره رئال داشت جلو هوادار های خودش بازی میکرد نه مثل بارسا تو جو هوادار های حریف. واقعا رئال حتی بعد از گل سوم هم به نظر من از هم نپاشید و زیدان تیمش رو سر پا نگه داشت. 

اینم یادتون نره که ما 3 تا گل روی سانتر زدیم. یعنی از یورش به دروازشون به گل نرسیدیم که برای گل چهارم یورش میردیم. نمی شد حمله کنیم واقعا نمی شد. قبول دارم شجاعت لازمه ولی حمله کردن بی مهابا به رئالی که تو زمین خودش 3-0 عقبه و آتیشی هم شده، بیشتر حماقت بود 

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran
صادقانه میگم، مشکلی که من به شخصه دارم اینه که تو کتم نمیره که تیم از نظر مهره ضعف داره و عمیقا اعتقاد دارم که ترکیبی رقابتی در حد دو سه تیم اول رو داریم

امشب براورد عملکردش مثبت بود، ولی اشتباهاتش بازی رفت، دو هافبکه چیدن، بازی دادن به دیشیل و ازین دست موارد باعث میشه در مجموع مربی مورد علاقه م نباشه... حتی با عملکرد امشبش...
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
ولی اشتباهاتش بازی رفت

آی گفتی آی گفتی !! بعد از بازی امشب 5 برابر از بازی رفتمون بیشتر عصبی شدم. اگه اون اشتباهات رو بازی رفت نمی کرد، الان شاید از خوشحالی خوابمون نمی برد !!! 

بنده خدا ولی بد شانس هم هست. هم جلو رعال هم جلو بایرن تونست اشتباهات بازی رفتش رو جبران کنه ولی تو ثانیه های آخر همه چی یهو خراب شد  :fp:  در حقیقت ما هم بدشانسیم  :fp: 

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz
حتی اگه الگری قصدش بردن بازی به وقت اضافه و استفاده از 2تا بازیکن تازه نفس بود باید زودتر تعویض میکرد فرقی نداره بازیکن 30 دقیقه بازی کنه یا 40 یه بحثی که واقعن ادم رو میسوزونه توپه اخری که اوت شد اگه الگری همون موقع هم 2تا تعویض میکرد وقت تمام بود و داور محال بود سوت رو نزنه. خیلیها حتی واسه کنترل سرعت بازی فقط صرفن دقیقه 90 به بعد تعویض میکنن چه برسه به ما که میدونستیم هم کواد هست هم میتونیم 30 دقیقه دیگه بازی کنیم واقعن چرا تعویض نکرد؟؟ مانژو دیگه توان راه رفتن هم نداشت
  • Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
نتایج الگری در اروپا.. دو فینال دو حذف با اشتباه داوری

اون سال گل سالممون ب بایرن رو نگرفتن آقا گل مارونگرفتن چی بگم....

امسال هم همه کارشناسا ميگن پنالتی نبوده چیلاورت ميگه مافیای فوتبال جلوي یووه رو گرفت بعد علی ميگه پنالتی صحیح بود برادر من من گوشی و کنترلمو زدم شکوندم وقتی داور از دیقه یک ب بازیکنامون کارت ميده تا سر نطفه خفه کنه تیمو وقتی این همه تمارض رونالدو رو نمیبینه

الگری کارش خوبه اشتباهات همیشه هست اما هيچوقت الگری رفت و برگشت از هیچ تیکی در اروپا نباخته حتی سری آ و کوپا.....

بسیار با برنامه اومديم...

در مورد تعویض واقعا اومديم تا وقت اضافه تعویض کنیم مانجو رو میفرستادیم بیرون کسی ک دوتا گلو زد؟؟

تو اون استرس تو اون وضعیتت بازیکنا میتونستن کنترل بیشتری کرده باشن تا تیم گل نخوره... استرس کل تیک بالا بود تعویض امککان داشت این بازی بی نقص مارو خراب میکرد..... ب هر حال اگه هیگواین ثقت میکرد بیشتر میزدیم....
  • mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
از الگری ممنونم بنا به دلایل مشخصی

دیشب داشتم خودمو پاره میکردم از دقیقه هفتاد و اندی داد میزدم کوادرادو رو بیار تو !! صدای من به اسپانیا هم رسید همه شنیدن
وقتی تیمت دقیقه ۶۵ جلوئه ، تیم حریف هم مث بید داره از ترس میلرزه چرا اقتصادی بازی میکنی ؟ واس چی دنبال ذخیره انرژی هستی واس وقت اضافی ؟
یعنی شما باور میکنید یوونتوس الگری تیمی هست که نتونه گل بزنه ؟؟ مت که باور نمیکنم به هیچ وجه .. یوونتوس الگری هر موقع اراده کرده گل زده حداقل در نود درصد مواقع اینطوری بوده تو این چهار سال که مربی تیم هست اکثر بازی های مراحل حذفی دقایق ابتدایی گل زدیم
دورتموند ریال بارسا بایرن ریال تاتنهام و .. خیلی بازیهای دیگه که ذهنم یاری نمیکنه الان ، پس این نشون میده یووه تواناییشو داره اما رو راست باشیم عرضه دیکته کردن خودش به حریف رو نداره ، خب الان چی شد ؟ باشه مردونه جنگیدیم و باختیم فردا همه یادشون میره
هیشکی یادش نیست یورو 16 با پنالتی زاتزا و پله حرومی اونجوری به المان باختیم ، فقط میدونن پرتغال قهرمان شد !! چطوری و چجوریش مهم نیست تو تاریخ ؛اقای الگری به پیر به پیغمبر هیچ جای تاریخ نمینویسن با سوتی اورا حذف شدی از بایرن .. اما تو خودت جریان بازی رو با تعویض هات عوض کردی
حاضرم تو دادگاه جلو قاضی صلواتی قسم بخورم اگر بازی رفت 4 تا گل میخوردیم دیشبم 4 تا میزدیم اگر 2 تا میخوردیم بازم 2 تا میزدیم ، چرا داری جواب گل های ریال رو میدی ؟ چرا بازی خودتو نمیکنی ؟ چرا منفعلانه عمل میکنی ؟ سقف گلزنی یوونتوس به گلهای خورده اش تو بازی رفت بستگی داره اینو با چشم خودم دیدم هرسال ..
بزدل نباش مشتی ، شاید این ۴ سال با همین سبک مربیگری تو بارسا یا ریال بودی هرسال تیمت قهرمان میشد ولی اینجا شانس نمیاری اتفاقات بر ضد توئه داوری .. زمین هوا کوه و دشت و بیابون هیچکدوم رفیق یوونتوس نیستن ؛ پس حالا که اینجایی جوری تیمتو بازی بده که اگر همه اینها هم ضد تو شدن حریفت نشن ، بخدا الگری میتونه برام مث روز روشنه که الگری میتونه ولی باید عرضه عملی کردنشو داشته باشه
دیشبم اگر تو بهترین شرایط روحی دقیقه ۶۵ به بعد گل چهارم رو میزدیم ریال و زیدان و راموس بی ناموس و داور و مسی و هفت جد ابادش باهم نمیتونستن دوتا گل به یووه بزنن تو ده دقیقه اخر بازی ..
اقای الگری بازم مارو بردی جلو چشمه تشنه برگردوندی ، بخت باهات یار نبود داوری باهات یار نبود ولی جسارتشو خرج میکردی هیچی جلودار خودتو تیمت نیست

مشتی این همه راهو نیومدیم تا اینجا تا مردونه ببازیم
I didn't come this far , to only come this far
  • mory, Principino, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

یه چیز خوبی که دیدم ازش بیرون کشیدن دیشیلیو بود ! قشنگ جسارت به خرج داد ! وقتی یه اشتباه میکنی باید سریع جبرانش کنی نه اینکه 90 دقیقه لجبازی کنی ! کارش خوب بود واقعا .

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

- مرسی، برو حالا دیگه !

• mory, Principino, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال

- مرسی، برو حالا دیگه !

دقیقا همینه.
بابت تموم تلاش ها و زحماتش ازش ممنونم، ولی باید قبول کنه مرد میدان نیست.
هر چند تیم از نظر کنترل انرژی عالی بازی کرد و نگه داشتن تعویض بهترین کار بود. دیگه الگری نمیتونست پیشبینی پنالتی این شکلی رو بکنه !
تموم گله ای که ازش دارم بابت بازی رفته.
Grazie max
Grazie mad max
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

همون طور که لیپی گفت الگری فرگوسن یوونتوسه. سال دیگه رو که احتمال 90 درصد هست اگه سری آ رو بیاره

• Aminvo, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی