پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5440 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

گفته بودم اگر نبریم دیگه پست نمیدو و حمایت نمیکنم اما گفتم اگر 3-1 ببریم پست میدم ک همین شد متاسفانه ......

همینو میگم ک اگر الگری مربی نبود رئالو تو زمینش بدون دیبالا اینجوری جر نمیدادیم پس لطفا انتقاد الکی نکنین اینم رد کارش عالیه

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
^
بدون دیبالاش که راحته، مشکل مکس با دیبالاست !
مشکل مکس اینه هیچوقت بالای شصت درصد از ظرفیت تیمش استفاده نمیکنه.
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

مشکل نفرات تیم هستند. من میگم اگه دیبالا بود بعید بود 3 تا گل بزنیم. مثل بازی برگشت با بایرن که نبود دیبالا توفیق اجباری شد. نمیگم دیبالا بازیکن بدیه میگم دیبالا هیگواین مانژوکیچ تو ترکیب همزمان جواب نمیده. متاسفانه هیگواین بازیکنی هست مشتری نداره. ولی ببینید ما باید یه بازیکن سرعتی به جا هیگواین بذاریم حتی اگه تمام کنندگیش کمتر باشه. اینجوری تو لیگ قهرمانان به نفعمون میشه. حالا شاید سری آ یکم به مشکل بخوریم. الگری اگه میخواد بمونه باید محکم درخواست کنه من این بازیکن رو می خوام و فلان بازیکن رو نمیخوام سریع ردش کنید بره. اینطور که ماروتا بازیکن میگیره برای خودش نمیشه. مانژوکیچ 3 تا گل به رئال زد تو 2 بازی. این بازیکن ژنش خاصه. یوونتوس از این بازیکنان میخواد. نه دیبالا و نه هیگواین این ژن رو ندارند. این ژن توی موراتا است. به نظر من یوونتوس باید موراتا رو بخره. یا هافبک میشه راکیتیچ رو گرفت.

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
بعضی کامنتها رو متوجه نمیشم
یووه تا دقیقه 70, 10 کیلومتر بیشتر از رئال دویده بود یعنی متوسط هر بازیکن یک کیلومتر بیشتر از تیم مقابل ، که طبیعتا خط هافبک و وینگرا بیشتر از میانگین تیمی دویدن.
یووه در شرایطی بازی رو شروع کرد که از اول بازی بدنبال پرس از جلو بود و انرژی بسیاری خرج کرد
بعد از گل سوم یووه بدنبال ذخیره انرژی تو بیست دیقه آخر بازی بود، من برخلاف شما حمله کردن برای گل چهارم با اون وضع انرژی تیم و دوندگی بسیار بسیار خطرناک میدونستم و بهترین کار همین عقب نشستن و بردن بازی به وقت اضافه بود.
با توجه به اینکه الگری 2 تعویضی دیگه (کوادرادو و مارکیزیو یا اساموا) رو داشت ، پس قطعا جریان بازی رو تو 120 دقیقه عوض میکرد
پس وقتی تیم داره ذخیره انرژی میکنه اونم جلوی رئال مادرید که اسنیسو و کواچیچو رو نیمکت داره باید برنامه ش خیلی خیلی دقیقتر باشه تا اینکه دقیقه 70 تمامی برگهاشو رو کنه !!
الگری پیشبینی این پنالتی مسخره دقیقه 93 رو نمیکرد
همه انتظار داشتیم بازی بره وقت اضافه و اونجا با تعویض ها جون تازه ای به تیم بده
بی هیچ شکی مطمئنم تو 120 دقیقه یک گل دیگه میزدیم و بازیو تموم میکردیم
ولی حیف صد حیف که هیچوقت شانس با ما یار نبوده
  • mory, Pinturicchio, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

• مهمان

الگری در مصاحبه اش از اینکه بازی نرفت به وقت اضافه خیلی ناراحت بود و کفت من کوادرادو رو نگه داشته بودم برای وقت اضافه که کار رئال رو تموم کنه. ولی نکته اینجاست باید سال دیگه تمام بازی ها رو با همین روحیه بازی کنیم. که نه داور و نه اتفاقات غیر قابل پیش بینی دست ما رو از جام کوتاه نکنه 

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

یوونتوس از نظر بازیکن واقعا با ریال برابر نبود(تعویضی ) ،،، ولی واقعا بازیکنا غیرت گذاشتن و الگری هم با نبوغ خودش تیم رو تا دقیقه ۹۳ و ۳۰ ثانیه تو سنتیاگو ۳ گل جلو نگه داشتن

پیش بینی خودم این بود که یوونتوس تو نیمه اول ۲ گل میزنه ، و نیمه دوم باید همراه با شانس و ترسو نبودن الگری باشه که نیمه دوم هیچکدوم کامل نبود .

به نظرم یوونتوس باید از دقیقه ای که گل سوم رو زد واسه گل چهارم تلاش میکرد با تعویض کوادرادو‌( البته این حرفا از اینجا راحته)

۴ گل زدن به این ریال کار سختی نبود ، ولی ۱ گل نخوردن محال بود 

این بازی یوونتوس و یوونتوسی ها چیزی کم نذاشتن ،، مشکل بازی رفت بود که حتی ۱ گل هم نتونستن بزنن

+ هیچ ریالی بابت این برد نمیتونه سرشو بالا بگیره ،، همین  شدیدا خوشحال کنندس .  

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

دقیقا همینه.
بابت تموم تلاش ها و زحماتش ازش ممنونم، ولی باید قبول کنه مرد میدان نیست.
هر چند تیم از نظر کنترل انرژی عالی بازی کرد و نگه داشتن تعویض بهترین کار بود. دیگه الگری نمیتونست پیشبینی پنالتی این شکلی رو بکنه !
تموم گله ای که ازش دارم بابت بازی رفته.
Grazie max
Grazie mad max

منم خیلی بابت بازی رفت ازشون شاکیم چرا باید کاری میکردن که اینجوری به زحمت و سختی بیوفتن و آخرش هم با یه پنالتی زحمتشون به باد بره

• Aminvo, tecra و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

الگری در مصاحبه اش از اینکه بازی نرفت به وقت اضافه خیلی ناراحت بود و کفت من کوادرادو رو نگه داشته بودم برای وقت اضافه که کار رئال رو تموم کنه. ولی نکته اینجاست باید سال دیگه تمام بازی ها رو با همین روحیه بازی کنیم. که نه داور و نه اتفاقات غیر قابل پیش بینی دست ما رو از جام کوتاه نکنه 

خدا کنه این روحیه ابدی بشه واسه یووه

• Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

به نظر منم زدن گل چهارم خیلی راحت نبود شاید گفتنش راحت باشه ولی بازیکنها اونجا بودن و زیر جو ورزشگاه برنابئو داشتن تحمل میکردن. واقعا اگه صعود میکردیم به نظر منم بزرگترین کامبک تاریخ فوتبال بود به سه دلیل اول اینکه تو خانه حریف بود(با توجه به اینکه تمامی کامبکهای این چنینی در ورزشگاه خودی بوده) و دوم اینکه رئال پادشاه تجربه در لیگ قهرمانان بود و سوم اینکه واقعا از لحاظ مهره،مهره های رئال خیلی سرتر از یوونتوس بودن. یوونتوس فوق ستاره ای مثل رونالدو نداشت که تو اون شرایط فوق حساس پنالتی رو به راحتی گل کرد. آخ که این بازی رفت چقدر دامن گیر یووه شد باور کنید اگه بازی رفت هم این جوری بازی میکردند نه حتی به سختی بلکه به راحتی صعود میکردیم یعنی حتی احتمال داشت با اختلاف دو گل چون رئال تیمی نبود که از سد ما بگذره بازیکنهای خودمون و تفکرات اشتباه الگری در بازی رفت راحت اجازه صعود بهش دادن

• Orphée, Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

راستش من زیاد دوست نداشتم ادامه بدیم با علگری اما بعد از بازی دیشب پشیمون شدم و به نظرم یه سال دیگه باید بهش فرصت داد + یه نقل و انتقالات خوب در تابستان

اما باید خودشو اصلاح کنه باید بی رحم تر باشه مثل هاینکس. نباید هر بار گل میزنیم بکشیم عقب

اگر خودشو اصلاح کنه سال اینده قهرمان سی ال هستیم

این حرفای من شاید مسخره بیاد اما تراوشات ذهنی خودمه  :1: 

علگری عامل موفقیتش اینه که فقط تو بازیای مهم دستشو رو می کنه مثال میزنم کنته و گواردیولا و خیلیای دیگه فصل که شروع میشه انواع و اقسام تاکتیکا رو با تیمشون کار می کنن و استفاده می کنن تو اکثر بازیاشون همین باعث میشه تیمای مقابل شناخت پیدا کنند به تیمشون و دستشونو بخونن اما اینو ما تو علگری نمی بینیم علگری دقیقا میاد تو اون تک بازیای مهم دستشو رو می کنه 

تو این چند سالی که مربیمونه فقط تو مراحل حساس تیم با برنامه کار کرده تو اکثر بازیا تیم جوری بازی می کنه انگار هیچ برنامه ای نداره و نداره :1: به نظرم این اتفاقی نیست. خودش می خواد اینجور بازی کنه. به نظر شما اتفاقیه ؟!

• mory, Pinturicchio, Heypnotism و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
بزرگترین مشکل الگری اینه که تا حد ممکن از تیمش کار نمیکشه !
از اون آرژانتینی خوش سیما خیلی بیشتر از اینا میشه کار کشید.
  • mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
تیم هنوزم مشکل تاکتیک داره و الگری برای سال بعد باید رفعش کنه. این خط حمله پتانسیل بیشتری داره. باید یووه جوون ترم بشه
  • Aminvo, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

منم خیلی با ادامه الگری موافق نیستم اما کی رو بیاریم که بهتر از الگری باشه ؟

الگری حداقل ثابت کرده با اینکه تیم ش رو تو فصل نقل و انتقالات شخم میزنن ، باز دوباره میتونه تیم رو بسازه.

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
^
کارلتو
  • mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

@Georgia  ورود شما را به جمع یکتاپرستان تبریک می گویم.امید است عباس اقا و بهمن خان نیز به صراط مستقیم هدایت یابند. علیرضا پستات نتیجه داد :1:  

• Orphée, mory, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

منم از دیشب تاحالا احساس دوگانه ای نسبت به آلگری پیدا کردم، اما خب بعید میدونم اگه فصل بعد هم بمونه، خودش رو اصلاح کنه و ترسو نباشه. دیشب فوق العاده بودیم اما حیف... . 

این یووه ی هجومی رو خیلی دوست داشتم.

دیشب علاوه بر ضربه روحی که هممون خوردیم، من یه ضربه مالی هم خوردم :1: . بعد از اخراج بوفون گوشیم رو پرت کردم داغون شد.

• Orphée, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
الگری با ما تجربه کسب کرده ، یووه رو با انواع اقسام سیستم ها امتحان کرده. نباید از دستش بدیم ، من باور دارم الگری میتونه این تیم رو به قله ی اروپا برسونه . تنها کافیه خط هافبک تیمشو تقویت کنن
  • MaMpIeRo, Pinturicchio, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
غریبه ک نیستی آقای الگری ی عده میگفتن سیمونه اینزاگی بیاد جات ولی کامبک ترین کامبک هارو خورد تا لاتزیو حذف بشه......

لیاقتتو نمیدونند... ب هیچ وجه
  • MaMpIeRo, Pinturicchio, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال

^

علیرضا جان! غریبه که نیستی :1: این شکل دفاع کردنِ رگباری از آلگری، اون هم در مقطعی که منتقد چندانی به چشم نمی‌خوره، از صد تا حمله کردن بدتره؛ اجازه بده حداقل بنده یه کم حمله کنم :1:

جوری می‌فرمایید انگار بر سر یوونتوس منّت گذاشته که اومده و مونده. ایشون اگه توی همون کالیاری می‌موند برای چی می‌جنگید؟ نُهمِ 2008/9 یا شانزدهمِ 2009/10 ؟ با اون ابزار شاید مربیان بهتری پیدا می‌شدند و کالیاری رو ششم می‌کردند ولی نتیجه‌ای بهتر از اون نیاز به معجزه داشت. ابزارش در میلان برای قهرمانی در اون مقطع کافی بود و یک‌بار هم بهش رسید، فکر نکنم در مقایسه با سایر تیم‌ها ابزار فعلیش رو برای بردن دوگانه‌‌ی داخلی ناکافی بدونید.

اگه ابزار مناسب باشه گاهی حتی لوییز انریکه هم سه گانه می‌گیره.

اروپا بحثش جداست و عوامل دیگه‌ای مثل داور و برف و بارون و قرعه و شانس و اسپانسر و یوفا هم توش دخیله که تو بعضیاش اقبال سمت آلگری بوده و تو بعضیای دیگه نه.

صرف‌نظر از این‌که با اینتزاگی موافق نیستم ولی این رو هم نمی‌تونم منکر بشم که لاتزیویی رو کرده موی دماغ ما که توی سالهای گذشته به راحتی هرچه‌تمام‌تر بردیمش. شما تضمین می‌دید اگه ابزار بهتری دستش باشه نتایج بهتری نگیره؟

نهایتاً این‌که ترجیح بنده یه مربی دیگه است. چرا؟ به قله رسوندن یووه رو در ظرفیت ذهنی ایشون نمی‌بینم و در این مورد از ایده‌ی تا سه نشه بازی نشه استقبال نمی‌کنم. جایگزین؟ هیچ ایده‌ی ندارم، صرفاً کارلتو نباشه :fp: کسی باشه که این حس رو به من بده که در اکثر بازی‌های بزرگ به عنوان آندرداگ به زمین نمی‌ریم و ما نیستیم که دنبال ترفندی برای بردنِ حریفِ ظاهراً قوی‌تر هستیم. کسی که تیمش بتونه در کنار شطرنج قدری هم فوتبال بازی کنه.

پی نوشت: کاش ما هم یه هاینکس داشتیم.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
فقط ایکاش همون دقیقه ی 65 تعویض میکرد و کواد رو می آورد، کلی بازیکن مخصوصا یکی مثل هیگواین تو زمین بودن که دیگه واقعا تاثیری روی بازی نداشتن

با بایرن بازی کردیم، تا دقایق اخر تیم صعود کننده بودیم، کواد و مراد رو کشید بیرون، بایرن آزاد شد، خیالش بابت ضد حملات یووه راحت شد و بی محابا حمله کرد و به چیزی که خواست رسید

با تمام انتقادهایی که همیشه بهش وارد دونستم اما منکر این نبودم که اکثر مواقع از اشتباهاتش درس میگیره اما اینجا که باید از اشتباهش درس میگرفت نگرفت و تیم رو بدون آپشن ضدحمله 25 دیقه تو دفاع نگه داشت.

زیدان رسما با بیرون کشیدن کاسمیرو راه رو باز کرد واسه صعود ما، بعد اون تعویض از صعودمون مطمئن شدم، رسما میانه ی زمین رو به ما واگذار کرد و نقطه ضعف ما توی خط هافبک رو پوشش داد ولی سر و صدای الگری برای نگه داشتن بازی و حفظ نتیجه ناامیدم کرد

از دیقه ی 65 مث سجاد تو خونه داد میزدم بیار اون کواد لامصبو و ...

به هر حال هر چی که گذشت باعث شد 65 دیقه به تیمم واقعا افتخار کنم و بابتش ازش ممنونم.
  • mory, Principino, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی