پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5443 پاسخ برای این موضوع

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

ترکیب اشتباه در این بازیها خود کشییه که این آقا انجامش داد . یعنی چی چضور دیشیلیو و بنتاکور در این بازی . آساموا هم همینطور . ساندرو رو برده جلو کاستا رو برده اونور . کل تیم رو بهم ریخته با این ارکیب چیدنش . رئال امسال کلی نتایج بد داده مکه میشه اینحور راحت ما رو تحقیر کنه هرسال . 2 بازی 7 گل خورده از ربال یعتی فاجعه .
الانم با این نصاحبه بعد بازیش نشون داده که دیگه وقتشه بره یه جای دیگه

آره بخدا منم از همین بیشتر میسوزم. رئال این فصل با عملکرد ضعیف و نتایج غیرقابل پیش بینیش اینجوری صدرنشین ایتالیا رو تو خونه خودش نابود کرد آخه یکی به من بگه این یعنی چی!!!!!! :459:  :459:  :459:  :459:

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

^
حرف شما درست، ولی ترکیب بهتری نمیشد ازین بازیکنا بیرون اورد.

داداش عزیزم شاید نشد ترکیب فوق العاده ای چید ولی باور کن بازی دادن به بنتانکور و دیشیلیو و آساموا یه اشتباه نابخشودنیه واسه مربی که چند ساله تجربه ناکامی تو cl رو داره

• Aminvo, tecra, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

فقط امیدوارم زيدان يه فرد جوون و باتجربه در لیگ قهرمانانو بگیریم تا انجلوتی پیر...

امام الگرب کارش خوب بود در یووه طوری ک در بازی برگشت میتونیم دوتا هم شده بزنیم واقعا توپامون نرفت تو گل اما اشتباه داشتی مکس بارزالی تن لش شده....

اختلافمون تو بازی این نبود واقعا بدشانسي عجیبی داریم

اما الگری اگر بره ب زيدان راضيم... نه هیچ مربی ديگه ای...

منم مدتهاست این رویا رو دارم علیرضا جان ولی فکر نمیکنم زیدان بیاد یوونتوس مربی گری کنه حداقل مادامی که این تفکر و ذهنیت منفی تو ذات و خون کل باشگاه باشه. زیدان آدمیه که شاید قهرمان شدن تو cl رو ترجیح بده به هر تورنومنت دیگه ای ولی ظاهرا مالکان و مدیران یوونتوس اینو نمیپذیرن. شاید اگه الکس بزرگ یا ندود جای انیلی بودن میشد

• tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

الگری مربی بدی نیست ولی مربی فوق العاده ای هم نیست. این بازیکنا رو باید بدن زیر دست گواردیولا تا ازشون بازی بگیره.امیدوارم آخرین فصلش باشه

گل گفتی این بازیکنها دست گواردیولا یا زیدان بیوفتن شاید یه فرجی بشه ولی محاله یوونتوس این مربیها رو بخره

• Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

بخدا من یا شما بهتر ترکیب میچینید  این مردیکه نمیتونه

• tecra, L'Avvocato, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

چه خوب میشید همونطور که زیدان اومد مربی رئال شد و اینجوری کولاک کرد دل پیه رو هم میومد مربی یوونتوس میشد. فقط شاید وقتی الکس مربی یوونتوس بشه و قهرمان سی ال بشن اونوقت ناراحتی فوق العاده شدید اینکه بوفون این جامو نبره یه کم از دلم پاک شه اونم فقط یه کم

• tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
همین حرفاش رو مخم رفته از دیشب تا حالا دیگه . کلا از دیشب فقط دارم به بازی برگشت فکر میکنم . اینکه مربی چقدر صحبتاش میتونه تو روحیه تیم واسه بازی برگشت موثر باشه . اما متاسفانه این جناب حتی مصاحبه بعد باخت رو هم بلد نیست
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

- البته که نظرات متفاوت هست ولی من حاصل کار آلگری رو در اروپا فقط آبرو ریزی می دونم.

باخت های مفتضحانه در 2 فینال، باخت مضحکانه در مقابل بایرن مونیخ و عدم راهیابی به فینال، باخت سنگین و تحقیر آمیز در مقابل بارسلونا و رئال ماردرید در فصل جاری.

امیدوارم سال دیگه این شخصیت رو روی نیمکت تیمم نبینم، چون هویت و شخصیت تیم رو از بین برده.

• Heypnotism, Aminvo, Prince Claudio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

- البته که نظرات متفاوت هست ولی من حاصل کار آلگری رو در اروپا فقط آبرو ریزی می دونم.

باخت های مفتضحانه در 2 فینال، باخت مضحکانه در مقابل بایرن مونیخ و عدم راهیابی به فینال، باخت سنگین و تحقیر آمیز در مقابل بارسلونا و رئال ماردرید در فصل جاری.

امیدوارم سال دیگه این شخصیت رو روی نیمکت تیمم نبینم، چون هویت و شخصیت تیم رو از بین برده.

امیدوارم یکی بیاد ک تیمو بهتر کنه ولی الگری دوبار تیمی که هی تو گروهی بدست گالا حذف میشد رو اورد فینال پس تیم پیشرفت کرده منم قبول دارم برای بهتر شدن وضعیت باید مربی بهتر بیاد  و البته نفروختن ستاره ها ......ستاره داشتن چیزیه که دی متئو رو قهرمان سی ال میکنه چ برسه الگری

• mory, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

متاسفم برات! مقصر اول و آخر این باخت تویی که بعد از له شدن تو فینال بازم نفهمیدی که نباید با دو هافبک مرکزی جلوی رئال بازی کرد...

• Aminvo, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

کونته رو بیاریم حداقل جلو بایرن رفت و برگشت دفاع کردیم 4 تا حوردیم نه تو یه بازی 3 تا . تازه سوپر گل هم نخوردیم . حذف تو گروهی بهتره بریم فینال حذف بشیم من ترجیح میدم توسط هواداران گالاتاسرای مسخره بشیم تا هواداران رئال و بارسا 

• Orphée, Pinturicchio, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
فرق الگری و پپ اينجاس ک با 400 میلیون خرج تو 30دقیقه 3 تا میخوره.... اما الگری تیمش هر چی زد نرفت تو... اونم ستاره هاشو میفروشن....

از کلوپی گل خورد ک الگری پنج تاییش کرده
  • MaMpIeRo, Pinturicchio, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
نتیجه اخلاقی :
یا لیگ یا چمپیونزلیگ
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
این روند به غایت حال بهم زن رو نمیخواید تموم کنید؟

تا از الگری انتقاد میشه اسم کونته رو میارید، گند زده چه ربطی به کونته داره؟

با تیکه انداختن به کونته نه چیزی بهش اضافه میکنید و نه چیزی از افتضاحاتش جلو بارسا و رئال تو سالهای اهیر کم میشه، فقط اعصاب دیگرانو میریزید بهم
  • tecra, Georgia , D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

از نظر من و بازیی که من دیدم تا قبل دقیقه 60 وسط زمین رو از دست نداده بودیم بازی تقریبا برابر بود ، رئال موقعیت داشت یووه هم موقعیت داشت ولی اونا ازموقعیت هاشون بهتر استفاده کردند .
نقطه ضعف ما سمت راستمون بود ، همون جایی که سلطون دیشیلیو داشت جولان میداد . رئال کل تمرکز رو گذاشته بود از اون سمت حمله کنه و موفق هم بود .

• mory, Delle Alpi, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

باخت های الگری تو اروپا

المپیاکوس 

اتلتیک 

بارسا

رئال

بارسا 

رئال

بازم هست؟

بایرنو تو 90 دیقه  نباختیم 

امشب دیدیم که مربیانی  هستند که 400 تایی ب خرج افتادن و  ....اما الگزی  در مقابل المپیاکوس 1-0 باخت بازی که یک گل سالم زدیم مردود اعلام شد و کلی حمله کردیم  که دروازبانشون واکی بایشی شده بود اما در برگشت بردیمشون

اتلتیک که میدان کشتی بود و یه گل زدن  و اون بازی کاملا برابر بود اما خوب  ب هر حال بردشون هوشمندانه بود 

مقابل بارسا در فینال که کیلینی مصدوم بود بارزالی مصدوم بود و همین چاکر عوضی وقتی بازی 1-1 بود پنالتی مارو نگرفت و یک ضربه ازاد چسبیده ب محوطه نگرفت 

ولی خوب همین بارسا رو فصل بعدش بردیم 

مقابل رئال هم در فینال بود که یک نیمه عالی و یک نیمه دعوا سبب باخت شد و پوگبا و ویدالمونو فروختن ضعف هافبک سبب باخت بود البته اشتباه مرگبار الگری  در اوردن بارزالی 

در مقابل بارسا همین فصل که اولین بازی ما بود 8 بازیکن مصدوم داشتیم و اصلا تیم هماهنگ نبود 

مقابل رئال همین فصل که هر چی زدیم نرفت تو و هر چی زدن رفت تو البته نبود پیانیچ و بن عطیه 

در کل ضعف الگری شاید 50 درصد کار بود خیلی جاها نیاز ب تیم کامل دارید همین لیورپول امشب وقتی صلاح رفت بیرون خلع سلاح شد مربی جسور میخوایم قبول اما نگی بد کار کرده الگری  بازی برگشتی هم هست 

وقتی باخت الگری در اروپا  در 4 سال حدود 35 بازی  6 باخته  شاید بیشتر باشه امار دقیق بدین  انتظار چی دارین اونم هر سال ستاره فروشی میکنیم  یادتون نیس پوگبا چطور بازی در میاورد  یا موراتا جلو بایرن چنتا توپ خراب کرد اگر گل میشد یا اون گل سالمممونو میگرفتن حذف میشدیم؟

الگری دیشب ترکیبش بد بود قبول اما نداشت برادر من بازیکن نداشت مارکیزی نمیتونست معجزه کنه تو خونه هم با عصا راه میره این بشر بارزالی هم همین بوفون م ک خودش گفته میخواد بره  پس تیم تیم کاملی نیس 

در اروپا سلاح نگه داشتن بازیکن مهم ترین نکته هست  الگری بره یا بمونه برا مندیگه فرقی نمیکنه اما خودشو ب من اثبات کرده تمام 

• mory, Delle Alpi, MaMpIeRo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

بدتر از باخت تحقیرانه به رئال اونم در خانه ، حمایت هواداران یوونتوس از آلگریه ، برخی که معتقدند دارند واقعیت میگند بدون اینکه از کسی جانبداری بکنند برخی هم که طرفدار آلگری هستند ! هر دو گروه هم معتقدند اونا رونالدو دارن ما دیبالا ، اونا مارسلو دارن ما آسامواه ، اونا کروس و دارن ما بنتاکور و ... ! خداوکیلی ما تیم کمی نیستیم خب لامصبا ما با همین تیم بارسا رو به خاک و خوش کشیدیم ما با همین تیم تاتنهام که رئال و تو سنتیگو له کرد بردیم ! چرا اینقدر زود یادتون میره ! با تاتنهام هم به لاین آپ همین آقا باخته بودیم تیم گل میخواد تیم و دفاعی میچینه باید گل بزنیم داریم دفاع میکنیم گل خوردیم بازم داریم دفاع میکنیم آخه تا کی ؟

والا به خدا دیگه اینو همه دنیا میدونند زوج کیلینی بارزالی همیشه خدا سوتی بوده چه در تیم ملی ایتالیا چه در یوونتوس ! به گل اول دقت کنید کیلینی بارزالی انگار یک نفر و گرفتن ! روگانی اوایل فصل زوج کیلینی بود فقط برید بازی با میلان ببینید که چه طور دروازه خالی رو میبنده ! من هیچ وقت از آلگری حمایت نکردم و نمیکنم نه آلگری از هیچ مربی یوونتوس حمایت نمیکنم ، آنتونیو کونته گاوی بود در نوع خودش بی نظیر هنوزم هست البته و آلگری یک لول بالاتر از کونته ولی در همون رده حیوانات قرار میگیره ! آلگری لجبازه داره خودزنی میکنه تیمم به فنا داده به این کاراش.

ما 2 فصل و نیم بازیکنی داشتیم به نام پاتریس اورا که ایشون بدترین دفاع چپی که من به عمرم دیدم ! ما ساندرو آماده داشتیم اورا هم داشتیم. آلگری هر بازی مخصوصا بازی های مهم بهش بازی میداد ما ضربه از بودن ایشون در دفاع چپ به شدت خوردیم گل زیاد خوردیم که مقصر اصلی اورا بود ولی آلگری میگفت اورا تجربه داره و برای تیم مفیده بهتر از بازیکنان بی تجربس مخصوصا برای بازیهای بزرگ از اونور به بنتاکور بازی به این مهمی فیکس 90 دقیقه بازی میده ، این یعنی چی ؟ حرف خودش و نقض میکنه و بازم از طرف دیگه بارزالی باید بازی کنه و روگانی روی نیمکت باید باشه.

دیشیلیو ، این آقا در حد جنوا و اسپال اینجور تیم هاست اصلا تاثیر گذار نیست و اصلا در خدمت تیم نیست 90 دقیقه بازی میکنه ولی لیختی که عامل اصلی برد ما در لندن بود باید نیمکت نشین باشه ! لاین آپ از بیخ اشتباه بود و هست ، روگانی ، لیخت ، مارکیزیو و ماندژوکیچ باید فیکس بازی میکردند 90 دقیقه ! ما گل دوم از رئال خوردیم مربی دست به ترکیب خودش نزد تا گل سوم و خوردیم و بعدش داگلاس کاستا تعویض میشه ، چرا !!!؟؟؟؟ ماتوئیدی بازی میده چرا ؟ برای حفظ نتیجه !؟

خداوکیلی حمایت از آلگری چه معنی داره ؟

• Aminvo, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

من یکی که به دوگانگی خوردم
از یه طرف الگری را بهترین مربی تاریخ یووه می دونم از اون طرف بعضی معدود کاراش برام قابل هضم نیست
مثلا کلا کسی که دیشلیو را میخاد و اونو به لیخت ترجیح میده به عقلش شک دارم بخصوص اثبات شدن اسکل بودن قطعیش قبل این بازی

• Juventus FC, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
پس چطور دیشیلیو حتی بهترین بازیکن زمین هم شده؟
  • Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

امیدوارم یکی بیاد ک تیمو بهتر کنه ولی الگری دوبار تیمی که هی تو گروهی بدست گالا حذف میشد رو اورد فینال پس تیم پیشرفت کرده منم قبول دارم برای بهتر شدن وضعیت باید مربی بهتر بیاد  و البته نفروختن ستاره ها ......ستاره داشتن چیزیه که دی متئو رو قهرمان سی ال میکنه چ برسه الگری

- تیمی که "هی" توی دور گروهی مقابل گالا حذف میشد ؟!

تمومش کنید واقعا، این وضعیت حال به هم زن شده توی فروم، فروختن ستاره ها هم بهونه خوبیه کلا،

ستاره فصل پیش فیورنتینا، بازیکنی که 40 میلیون خریدیم روی نیمکت تیم آلگری ـه، بازیکن نداریم ؟!

اینکه ما 2 بار تا فینا رفتیم افتخاره ؟! چیزی به تالار باشگاه اضافه شده ؟!

2 بار رفتیم فینال و 7 گل خوردیم ! حقارت تمام اینه ...

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی