Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 votes

• Please log in to reply
1207 replies to this topic

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,460 posts
  • LocationRasht

همونطور که پیش بینی میشد بهترین بازیکن زمین شد از طرف یوفا... هی گفتیم اول اومد بازی نکرده مصدوم شد و با اینحال آمار گلزنیش (اونموقع) آمار بدی نیست ولی خب فکر میکنم خیلیا بهش میگفتن آشغال و بنجل و...

ضربۀ آخرش در گل دوم نشون دهندۀ کلاس بازیش هست. حتما میدونید که وایدنفلر پاهای بلندی داره و این یکی از معدود راه های بود که میشد ازون فاصله نزدیک بهش گل زد

شیک و حساب شده و با اعتماد به نفس برکمپی! داشتم با خودم فکر میکنم چند درصد مهاجما میتونستن اینطوری بزنن؟ آیا تا توپ جلو پاشون افتاد، نمیکوبیدن تا سریعتر گل بشه؟!

فکر میکنم اونایی که میگفتن باید بجای سرمایه گذاری روی موراتا، ایموبیله رو حفظ کنیم هم قانع شده باشن اگه هنوز با عملکرد ایموبیله تو دورتموند قانع نشده بودن...

+ دقیقۀ 89 که اومد وسط زمین و از پشت توپ دورتموندیه رو قاپید بهمراه اون قطع توپ برگردون وار بونوچی، دو تا از لحظات فراموش نشدنی امشب بودن برای من... #ظهور

• Bianconero Amore, Juventus FC, Principino and 21 others like this

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

چرا هیچکی ازش تشکر نمیکنه ؟؟

24310560982835882493.jpg

• Bianconero Amore, Orphée, Principino and 16 others like this

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,517 posts

از معدود بازیکنایی بود که جو بازی روش اثر نداشت و کامل بازی خودش رو کرد. تجربه همبازی بودن در کنار بازیکنای رئال و بازی کردن تو فینال بهش کمک زیادی کرده. 

فقط مقایسه کنید با ایموبیله ی فاجعه که تمام طرفدارای دورتموند از بازی دادن کلوب بهش تو این بازی متعجب و ناراحت بودن..اول فصل همه میگفتن که چرا ماروتا ایموبیله رو: 1- فروخت، 2- چرا اینقدر ارزون فروخت (فقط 20 تا) و چرا 3- موراتای نیمکت نشین در رئال رو خرید و 4- چرا اینقدر گرون خرید.. فکر کنم الان همه جواب این سوالات رو پیدا کرده باشن..

این پسر هفته به هفته داره بهتر میشه و همراه با پریرا فصل بعد از بهترین بازیکنای یووه میشه..

• Bianconero Amore, Orphée, Principino and 11 others like this

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 posts

واقعا از بازيكن هايي بود كه از اول همه باهاش بد بودن  :22:

خيلي بهش بد و بيراه گفته شد ولي خوشالم كه داره خودشو ثابت ميكنه ((اميدوارم كه بمونه ))

من از اول حس خوبي روش داشتم (صفحه قبل را ببينيد)) البته اين نظر خوب را روي ايسلا هم داشتم  :fp:  :nish:

ولي خوشالم كه اين دفعه نظرم درست از اب دراومد  :1:

با وجود ماروتاي اماده و بيشتر بازي دادن به كومان :8: (و اماده شدنش) واقعا نيازي به خريد در پست حمله هم خيلي احساس نميشه 

• Orphée, Principino, tecra and 8 others like this

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 posts
  • LocationFar far away

واقعا از بازيكن هايي بود كه از اول همه باهاش بد بودن  :22:

خيلي بهش بد و بيراه گفته شد ولي خوشالم كه داره خودشو ثابت ميكنه ((اميدوارم كه بمونه ))

من از اول حس خوبي روش داشتم (صفحه قبل را ببينيد)) البته اين نظر خوب را روي ايسلا هم داشتم  :fp:  :nish:

ولي خوشالم كه اين دفعه نظرم درست از اب دراومد  :1:

با وجود ماروتاي اماده و بيشتر بازي دادن به كومان :8: (و اماده شدنش) واقعا نيازي به خريد در پست حمله هم خيلي احساس نميشه 

اون قسمتی که قرمز کردم :fp: :1:

از اولین نفراتی بودم که به خریدش انتقاد کردم هنوزم انتقاد دارم :nish:

دلیل انتقادم هم همون بند بازخریده، احساس میکنم با این بند به یوونتوس توهین شده

وگرنه هیچ انتقادی به بازیش نداشتم و ندارم و کاملا" ازش راضیم

• Orphée, Escanor, Georgia and 6 others like this

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,460 posts
  • LocationRasht

راستش مسئله اینجاست که رئال بدون این بند به یووه نمیفروختش، موراتا هم ایجنتش اون موقعا گفت و هم بعدها خودش گفت که از باشگاه های بزرگ هم پیشنهاد داشته یا مثلا از ولفسبورگ با این قدرت خرید و پرداخت حقوقش!

ایجنتش میگفت این "تنها" راهی بود که رئال و یووه میتونستن به توافق برسن. و یچیز مهم دیگه که هنوز خودم بهش اطمینان نداشتم ولی الان با دی مارتزیو ازش مطمئن شدم، اینه که خود موراتا هم باید موافقت کنه که برگرده رئال...

درواقع رئال ترجیح داد با قیمت کمتر بدتش به یووه که یکی مثه پوگبا رو از فرش به عرش رسونده ولی در عوض اون آپشنها رو هم در اختیار داشته باشه. در کل روابط خیلی خوبی با رئال داریم و بخصوص پرز و کجا هم والا

تو این بازار وانفسا با 20 میلیون مهاجم جوونی به آدم میدن که تو مهمترین بازی فصل تیمش تا حالا MOM بشه...

• Bianconero Amore, Juventus FC, Principino and 12 others like this

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,517 posts

خیالتون راحت.. تا وقتی زیدان مربی/ کمک مربی رئال باشه مطمئنن بنزما هم رئال می مونه و ماروتا هم تو این شرایط به رئال برنمیگرده..

• Georgia , ace of glass, I love juve and 2 others like this

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts

خیالتون راحت.. تا وقتی زیدان مربی/ کمک مربی رئال باشه مطمئنن بنزما هم رئال می مونه و ماروتا هم تو این شرایط به رئال برنمیگرده..

زیدان مربی/ کمک مربی رئال نیست. پستی که قبلا داشت رو الان هیرو داره. الان زیدان سرمربی جوانان رئال هست

-------------------------

واقعا به این بشر امیدوار شدم. بازیش بدطور چشمم رو گرفته. امیدوارم همینطوری ادامه بده

• Escanor, Georgia , ace of glass and 6 others like this

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

دوستان احساساتی نشین خواهشا... :1: ...بازی با دورتموند عالی بازی کرد درست... البته چند تا توپ خوب هم لو داد...من به شخصه علیرغم سرعت بالا و استارت هاش

فوتبالش رو نمیپسندم و معتقدم از اون تیپ مهاجم هاست که بعیده سوپر استاری چیزی ازش دربیاد...2 بازی عالی، 3 بازی ضعیف...از این مهاجمین هم تو فوتبال این چند

ساله اروپا زیاد ظهور کردن...اگه تونست 10 تا بازی پشت سر هم، عالی هم نخواستیم، فقط خوب باشه من هم تو همن تاپیک به فوق العاده بودنش و اشتباهم اعتراف میکنم... :1:

• amirabas1369, Georgia , Massimiliano Allegri and 6 others like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,460 posts
  • LocationRasht

محمد موراتا تو 2015 با 5 گل و 4 پاس گل، موثرترین بازیکن یووه بوده. 3 ماهی حداقل هست که داره میدرخشه...

گاتزتا : از ایسکو، کارواخال و ایارامندی بخاطر عملکردش مقابل دورتموند پیامک تبریک دریافت کرد.

صحبتای جدید آنچلوتی در موردش : موراتا باید بازی میکرد.. جوونه و ابراز تمایل کرد که بره جاییکه استمرار و فرصت بیشتری پیدا کنه. پیشنهادات زیادی دریافت کرد اما انتخابش یووه بود. درسته که پارسال زیرنظر من کم بازی کرد ولی وقتی کرد خوب بود. یه مهاجم مدرنه، متوازن و پرحرارت. از فروشش به یووه پشیمون نیستیم. روش بخوبی فکر شده بود چون جوونای به همون اندازه جالبی اینجا داریم. مثلا خسه، که تازه از یه مصدومیت جدی برگشته. در قرارداد موراتا، رئال حق فعال کردن یه بند بازخریدو داره اما فکر میکنم در یووه خواهد موند.

خب حالا هم کارلتو و هم موراتا تو مصاحبه هاشون تایید کردن که تو یووه میمونه.. بد نیست که موراتا تو جواب اس اش به ایسکو بگه که بدفرم نسخ AM هستیم و کسیو سراغ نداره؟! :دی

• Bianconero Amore, juve's fan, Escanor and 8 others like this

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

فراز جان من که از خدامه این درخششش ادامه دار باشه و مشکل گلزنی و خلاقیت خط حمله مون رو در کنار توز حل بکنه ولی معتقدم دو تا مشکل اساسی داره :

1 - باهوش و با فکر فوتبال بازی نمیکنه...

2 - سرپایین فوتبال بازی میکنه و هنوز هم این نقیصه ش از زمان رئال، برطرف نشده...

پ . ن : البته شاید هم بشه این دو مورد رو یه مورد دونست و جفتشون یه مساله باشن...

• Orphée, tecra, Georgia and 4 others like this

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,169 posts

هر گل در اروپا معادل سه گل در سری 

آ ارزش  داره....

اون چیزی که یووه نداشت همین فاکتور سرعت است به علاوه قابلیت شوت زنی که این دو فتکتور در لیگ قهرمانان خیلی مهم هستند....

• Georgia , ace of glass, Massimiliano Allegri and 2 others like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,653 posts
دقیقا این دو مشکلی که محمد گفت توی بازیش وجود داره اما به هر حال نمیشه از یه بازیکن انتظار داشت تمام فاکتورها رو با هم داشته باشه و ضعف نداشته باشه.

فاکتور مهمی که موراتا به تیم اضافه میکنه افزایش توان ضد حمله زدن هست.سرعتش واقعا عالیه و مهم تر از اون اینکه با همین سرعت هم میتونه توپ رو حمل کنه، فقط اگر یک مقدار با فکر تر و سربالاتر بازی کنه واقعا توی ضد حملات بلای جان حریفان میشه.

نکته ی بعدی اینکه بخاطر یک بازی خوب اسطوره سازی نکنیم و با یه بازی ضعیف یا یه اشتباه بازیکن رو به توپ نبندیم.

در نهایت حتی با وجود مصاحبه هایی که انجام میشه بازم از بازگشتش به رئال مطمئنم.

اگر بر فرض محال موندنی باشه و فرم رو به بهبودش رو ادامه بده که هیچی ولی اگر بره بدجوری حسرت گابیادینی روی دلمون میمونه.حسرتی که همین الان هم واقعا داره اذیت میکنه منو.
  • juve's fan, Georgia , Pouya and 2 others like this

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 posts

فك كنم با بيشتر بازي كردن و پيدا كردن اعتماد به نفس بهتر 

اين اشكالات را تا حدي رفع كنه 

به هر حال يادمون نره كه سن زيادي نداره ميتونه در بازيش پيشرفت كنه (اميدوارم )

• Escanor, Georgia , Pouya and 2 others like this

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 posts
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

دوستان احساساتی نشین خواهشا... بازی با دورتموند عالی بازی کرد درست... البته چند تا توپ خوب هم لو داد...من به شخصه علیرغم سرعت بالا و استارت هاش

فوتبالش رو نمیپسندم و معتقدم از اون تیپ مهاجم هاست که بعیده سوپر استاری چیزی ازش دربیاد...2 بازی عالی، 3 بازی ضعیف...از این مهاجمین هم تو فوتبال این چند

ساله اروپا زیاد ظهور کردن...اگه تونست 10 تا بازی پشت سر هم، عالی هم نخواستیم، فقط خوب باشه من هم تو همن تاپیک به فوق العاده بودنش و اشتباهم اعتراف میکنم...

کاملا موافقم ...

ولی میشه گفت امسال خیلی بهتر از یورنته بودش
و از آخرین مصاحبه کارلو آنچلوتی میشه فهمید که همچین علاقه ایی به برگشت موراتا به رئال نداره...

• juve's fan, Georgia , Pouya and 2 others like this

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts

اقا این رئال داره حال میده :1:  الان خسه هم گویا زیاد تمایل به موندن در رئال نداره

نمیشه با همون قراردادی که موراتا رو گرفتیم ، خسه رو هم بگیریم :1: 

خسه قطعا اگر همینطور به پیشرفت ادامه بده تا چند سال دیگه واسه خودش ستاره ی بزرگی میشه :8:

• juve's fan, Soheil Bianconeri, Escanor and 3 others like this

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts

کارلو آنچلوتی / گاتزتا  :

" موراتا در یوونتوس خوب کار کرده و جواب داده است ، نیاز او با بازی کردن در یووه برطرف شده و توانسته شایستگی های خود را ثابت کند . او نیاز داشت که از فرصت هایش استفاده کند و با وجود پیشنهادهای مختلف خواست که به یوونتوس برود "

" مورتا مهاجم بسیار خوبی است . او سرعتی ، و با قدرت است و سبک خوبی در بازی دارد . او در خط حمله بسیار پرتلاش است و این چیزی است که هم برای او و یووه خوب بوده "

بازگشت او به رئال ؟

" در قرارداد او برای بازگشت بندی وجود دارد اما با شرایطی که او در یووه داشته فکر نمی کنم که چنین تصمیمی برای بازگشت داشته باشد و در تورین فوتبال خود را ادامه خواهد داد "

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC and 6 others like this

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,169 posts

حرفهای اقای انچلوتی را جدی نگیرید.

• juve's fan, eⁿzº, Escanor and 3 others like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
توی ترکیب منتخب دور رفت بازی ها قرار گرفت در کنار رونالدو و سوارز با یک گل و یک پاس گل برای تیم

این چیزا فقط باعث خودباوری و انگیزش میشه و ارزش دیگه ای نداره
  • juve's fan, Juventus FC, eⁿzº and 5 others like this

______ Never chase a bitch _______

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,837 posts

توپچی ها آماده ارائه پیشنهاد برای موراتا

بر اساس گزارش Metro آرسنال آماده است تا پیشنهاد خود را برای به خدمت گرفتن آلوارو موراتا ستاره ی اسپانیایی یوونتوس ارائه دهد، بازیکنی که مورد توجه لیورپول نیز قرار گرفته است.

قبل از پیوستن موراتا به یوونتوس، دو تیم آرسنال و لیورپول نیز مشتریان این بازیکن بودند.

عملکرد خیره کننده موراتا در بازی های اخیر یوونتوس حتی منجر به نیمکت نشین شدن هموطنش فرناندو یورنته شده است.

بر اساس این گزارش، از آنجایی که آلگری خواهان حضور پائولو دیبالا ستاره ی آرژانتینی در یوونتوس است، پیوستن دیبالا به بیانکونری می تواند درها را برای خروج موراتا از ورزشگاه یوونتوس باز کند :22:.

در حال حاضر رئال مادرید می تواند با استفاده از بند ذکر شده در قرارداد موراتا، او را به مادرید برگرداند، با این حال آرسنال با یک پیشنهاد بسیار بالا در ازای این بازیکن 22 ساله می تواند یووه را برای این انتقال وسوسه کند.

موراتا تا به اینجای کار برای یوونتوس 29 بازی انجام داده است و 9 گل و 5 پاس گل ثمره ی حضور او در ترکیب یووه بوده است.

• juve's fan, Juventus FC, eⁿzº and 6 others like this

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users