پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال
Tournament Apps Mins Goals Assists Yel Red SpG PS% AerialsWon MotM Rating Serie A 2(8) 339 4 - - 1 1.5 76.5 0.7 - 6.59 UEFA Champions League 2(3) 178 - - 2 - 2.2 78.9 0.8 - 6.41 Total / Average 15 517 4 0 2 1 1.9 77.7 0.8 0 6.50

اینم با پریرایی که نیمکت نشینه مقایسه کنید: 

Tournament Apps Mins Goals Assists Yel Red SpG PS% AerialsWon MotM Rating Serie A 10(4) 874 - 2 - - 1.1 86.6 0.2 - 6.71 UEFA Champions League 1(4) 131 - - 1 - 0.6 92.9 - - 6.09 Total / Average 19 1005 0 2 1 0 0.8 89.7 0.2 0 6.65
SpG: Shots per game PS%: Pass success percentage MotM: Man of the match

• GioVanni Agnelli و Georgia از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال

هر بازی داره خراب می کنه با کمترین کار مفیدی ؛ مثلا داری منو مسخره می کنی ؟

میتونید به آماری که دوستمون چند پست بالاتر گذاشتن مراجعه کنید. همچین جسارتی نمیکنم دوست من :53: فقط خواستم یادآوری کنم که با لحن مؤدبانه تر هم نظر شما دیده میشه. 

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

ما استعداد فوق العاده ای مثل گابیادینی رو داریم بعد 20 میلیون میدیم موراتا میخریم. موضوع کیفیت موراتا نیست، بحث بی نیازی و صرفه جویی تو هزینه باشگاهه!
کسی که تو 11 بازی 8 تا گل میزنه اونم تو این سن واقعا ارزشمنده .

ماروتا مثلا می خواست ضعفه گل نزدنه یورنته رو بل 21 میلیون جبران کنه ولی نمی دونست که رو بد بازیکنی تکیه کرد ، حداقلش اینه که تجربه شده واسش

• Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

مورد عجیب پوگبا ما رو بد عادت کرده. انتظار داریم هر جوونی که میاریم همون روند پیشرفت رو داشته باشه و هر بازی با یه کار خارق العاده سرگرممون کنه. حتی امثال پلاتینی که آنیلی شخصا خواهان خریدش بود رو هم یادمون میره که تو زمستون اول فصلش در یووه با در خروجی باشگاه فاصله ای نداشت، همونی که بعدها 3 تا توپ زیبای طلایی به ویترین یووه اضافه کرد. 4 گل تو نیم فصل برای یه مهاجم 22 ساله که اولین فصلش تو ایتالیاست، آمار بدی نیس. آلگری هم بنظر من داره درست بازی میگیره ازش، نه اونقدری فیکس بهش بازی میده که فشارها رو عملکردش تاثیر بذارن و نه اونقدر چفتش میکنه به نیمکت که انگیزه ش رو از دست بده، تشنگیش رو حفظ میکنه (این حتی برای یورنته هم خوبه که تمرکز و تلاشش رو بالا ببره) تو میلان هم نشون داد که پرورش دهنده خوبیه، بعد از رفتنش حتی نتونستن یه پدیده درست و حسابی رو کنن و همون قبلیا (دی شیلیو و...) هم این فصل در جا زدن!

برداشت من از اینکه مدیریت موراتا رو به گابیادینی نوعی ترجیح میده و به محصولات ایتالیا دیدگاه درآمدی داره اینه که درست یا غلط فکر میکنه تو باشگاه های بزرگ به هر دلیلی اون موفقیت های قبلی رو نمیتونن تکرار کنن. موراتا علاوه بر آمار فوق العاده ش تو تیم ب رئال و تیم های پایه اسپانیا، در این سن تو یه باشگاه بزرگ و حتی بازیهای بزرگ هم خودشو نشون داده بود [بعنوان نمونه، کلیپ های اُسکُل کردن دنی آلوز در الکلاسیکو تو نت پُره میتونید ببینید، تو اون بازی موراتا وینگر بود!]

من خودم انتقاد زیاد دارم از این تیم مدیریتی، ولی این رو هم دارم میبینم که به لحاظ ورزشی 3 تا اسکودتو آوردن و به لحاظ اقتصادی هم با شروع قرارداد آدیداس از فصل بعد رکورد درآمدیمون رو میشکونن و حتی شاید برای اولین بار طی سالیان اخیر مارو به سوددهی برسونن و باز بعضی خریداشون اذیتمون میکنه! یمقدار باید صبر داشته باشیم، یه زمانی آمائوری و یاکوئینتا (جمعا 37 میلیون) ذخیره مون بودن الان موراتا و کومانن (جمعا 19 میلیون)، اونقدرام بد نیست... بعضی باشگاه ها مثه بایرن که 12-13 ساله سوددهی دارن و درآمد سالیانه شون 200 و خورده ای میلیون بیشتر از یووه ست و سری بی هم نرفتن، میرن پروانه آماده مصرف میخرن ولی بعضی ها فقط پیله ابریشم دارن و کرم توش باید تقلا کنه برای پیدا کردن راهی به بیرون، برای تبدیل شدن به اون پروانه زیبا... تقلا راهیه برای تقویت کرم ...

• J U V E N T I N I, GioVanni Agnelli, Bianconero Amore و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

وقتی برای یه بازیکن 22 میلیون پول می دی نباید تازه بهش یاد بدیم چجوری گل بزنه 22 میلیون دادیم که آیا شاید! 4-5 سال دیگه بتونه 10 تا گل تو فصل بزنه مانزوکیچ رو ول کردیم همون پولو دادیم به رئال برای بازیکنی که فقط یکسال از قراردادش با رئال مونده بود.

:141: بدرخش و برگرد پسر، مادرید به تو نیاز داره :141:

• juve's fan, eⁿzº, moha684 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

وقتی برای یه بازیکن 22 میلیون پول می دی نباید تازه بهش یاد بدیم چجوری گل بزنه 22 میلیون دادیم که آیا شاید! 4-5 سال دیگه بتونه 10 تا گل تو فصل بزنه مانزوکیچ رو ول کردیم همون پولو دادیم به رئال برای بازیکنی که فقط یکسال از قراردادش با رئال مونده بود.

دقیقا، مورد پوگبا مفتی بود تقریبا + از همون اولشم این پسر گل کاشت نه مثل این مفت خور :fp:

• Georgia و I love juve از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Buffon#1

Buffon#1

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 138 ارسال
لطفاً هر چه سریع تر برگرد پیش شورت فروشان مادرید ...

ندرخشیدی هم مهم نیس ...

از پیش پنالدو دایو کردن سوغاتی آورده برامون ...

بنجل ... از لیگ تبلیغاتی بازیکن خریدن همینه دیگه ...

دلم واسه اون بیس میلیونی که حرومت کردن نمی سوزه ...

دلم از این پُره که جای امثال زاتزا و براردی و گابیادینی رو پُر کردی ...

پ.ن: اعصابم از کل تیم خراب بود ... فقط نمیدونم چرا دلم خواست سر این خالی کنم ...

:-<
  • Soheil Bianconeri, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

f1e8c3756b8df1046e6d7647cfc4a03f_169_l.J

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

یکی از یوونتوسی ها داخل طرفداری حرف قشنگی زده:

"موراتا دایوم بلد نیست"

20 میلیون برای این بدی بعد 15 تا برای شقیری زورت بیاد :22:

• Soheil Bianconeri, sinazzz, Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

اما دایو نکرد بنظرم یا بقول تو خیلی بد دایو کرد. چون خود کامپانیارو تا صدای صوت رو شنید برگشت سمت داور و به بیرون محوطه اشاره کرد..پس حتما برخوردی بوده

• Orphée, eⁿzº, sia10 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

اصلا دایو نکرد میخواست بره جلو دقیقا همون موقع که رد شد زدش وهمون موقع هم افتاد(نه اینکه خودش بندازه) برای همین به نظر دایو رسید.البته معلوم نشد روی خط بود یا پشت خط داور احمق معلوم نیست چرا از حرکت مدافع اونا نفهمید وقتی مدافع پشت خط نشون میده یعنی دایو اینجا کرده نه اینجا! :22: .من یادم سه چهار سال پیش که نود می دیدم داور داغون ایرانی هم میگفت ما از حرکت بازیکن ها بعضی صحنه ها رو می فهمیم.مثلا تو 99 درصد مواقع تو فوتبال تیمی که اوت به نفعش شده خودش میره توپ برمیداره اون تیم حریف هم هیچی نمیگه بعدش تازه داور تیم پرتاب کننده انتخاب میکنه.(صحنه ای که خوب متوجه نشده).یا بازیکنی که بعد خطا برای اخراج نشدن التماس میکنه  خودش میدونه حداقل کارت زرد داره :1: و داور هم زرد یا شاید قرمز بده.دقیقا مثل صحنه کواچیچ که خودش یه جورایی با حرکتش داور مجاب به دادن کارت قرمز کرد.

• Bianconero Amore, AAG, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Untitled.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

از یه جنبه دیگه هم میتونید قضیه رو ببنید .

این عزیز دل ما از قصد این فصل خوب بازی نمیکنه که برنگرده به رئال :1: :fp: . فصل بعد قراره بترکونه . :nish:

منتظر فصل های بعد باشید چون این فصل قرار نیست بخاری از این بچه بلند شه .  :fp:  :2: 

• L'Avvocato, Georgia , Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

آقا این موراتا فامیل ماروتا ی خودمون نیست

شاید هم فامیل موراتیه و با توطئه اون اومده بازی یووه رو خراب کنه

واقعا من هیچ دلیلی برای حضورش تو یووه اونم با اون قیمت نجومی نمی بینم ( چون می دونید که 20 میلیون یووه معادل 60 میلیون رئال و من سیتی و پاریس و بایرن و بقیه خرمایه هاس )

• juve's fan, mory, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

نه این که یووه موراتا رو با 20 میلیون و اون قرارداد ترکمنچای آورده به موراتا ربط داره نه این که موراتا رو به چیرو یا گابی و امثالهم ترجیح میدن و نه این که آلگری نمی تونه ازش بازی بگیره (همون طور که نمی تونه از یورنته،ویدال و... اون طور که باید بازی بگیره).نمی دونم به این بدبخت چه ربطی داره که میکوبینش.بهتر به جای اینکه به این پسر گیر بدید برید به اون مدیرایی گیر بدید که این قرارداد رو قبول کردن،این مربی رو آوردن و همینطور با استعدادهاشون تجارت میکنن.

• Principino, eⁿzº, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

من نمیدونم دقیقا دارید به چی بازی دیشب موراتا انتقاد میکنید :22:  تیم کلا پاشیده بود. رو اون صحنه هم که همیش میگید ، دایو ، دایو کافیه عکس زیر رو ببینید که متوجه بشید اون بازیکن چند دقیقه بعدش باید اخراج میشده

v6jzbfnkcd1j5kg5xabh.jpg

من اصلا نمیخوام از دفاع کنم ولی در مورد بازی دیشب هم اصلا نمیتونم ازش انتقاد کنم.

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

به نظرم برای شکوفاسازی قابلیت موراتا که تا به حال شکوفا نشده ما نباید بار زیادی روی او بگذاریم..

موراتا در فضاهای باز حرکتهای خوبی دارد... شاید سریع ترین مهاجم یووه باشد.... اما انجام کارهای سنگین مثل زدن به سد چند دفاع در ایتالیا نباید انجام دهد و البته پختگی حرکات او نیز برخی اوقات خوب و برخی اوقات ضعیف است... به هر صورت او مهاجم است و در محوطه هیجده باید تغذیه شود.......شاید هم مشکل از کمبود موقعیت گل زنی است که او در حال نزول است.

• L'Avvocato, Georgia , ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دیشب خیلی خوب بود سنش رو ببینین بعد قضاوت کنین..من از عملکردش راضیم و هر بازی به بازی هم داره بهتر میشه

• L'Avvocato, Escanor, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

من نمیدونم دقیقا دارید به چی بازی دیشب موراتا انتقاد میکنید :22:  تیم کلا پاشیده بود. رو اون صحنه هم که همیش میگید ، دایو ، دایو کافیه عکس زیر رو ببینید که متوجه بشید اون بازیکن چند دقیقه بعدش باید اخراج میشده

v6jzbfnkcd1j5kg5xabh.jpg

من اصلا نمیخوام از دفاع کنم ولی در مورد بازی دیشب هم اصلا نمیتونم ازش انتقاد کنم.

دقیقا من هم خیلی متعجب شدم گفتم موراتا برای چی خودش اندخت ! اونکه خیلی راحت به توپ میرسید و خلق موقعیت میتونست بکنه ! خیلی واضحه که لوکا بانتی به جرگه داوران "گاو" کمیته داوران ایتالیا پیوسته !

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

اصن هیچ کاری با توپ نداشت وحشی بافقی! اینجا مشخص تره ..

وقتی داور به خاطر این تکل صحیحِ دشام رو گائوتیری، پنالتی به نفع رم میگیره، تعجبی نداره که موراتا رو به خاطر اینکه مهر استوکهای اون حیوان درنده روی مچش خورده، جریمه کنه

[تازه باید بابت اخراج نکردنش، خدا رو هم شاکر باشیم] ...

thumb_22988e0e0833fda9d6b87986a433bfd9c9

• juve's fan, El rey leon, moha684 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
همیشه قبل از بازی دندونی میذاره
وحشی انگار اومده بوکس !!!
همچین بازیکنی .. باید مورد تشویق عنتری ها هم باشه
فیزیکی بازی کردن با وحشی بودن فرق داره
موراتا هم خدایی بد خودشو انداخت رفته ۵ متر جلوتر داره چمنارو میکنه
باید از استادش تو ریال ماد رید بیشتر یاد میگرفت
من خودم ب شخصه تو بازی تشخیص ندادم و گفتم پاشو بابا خودتو ننداز اینجوری
حالا ک ازین زاویه میبینیم دارم میبینم پاهاشو زده
  • Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

عنصر مفقوده در تیم یووه سرعت است هم در قالب فردی هم تیمی...

دیشب این ضعف در گل سوم یووه به نحو بارزی از بین رفت.

موراتاا اگر چه حتی اخلاقی پرخاشگر دارد و در مقابل تصمیمات داور زیر لب یک چیزهایی می گوید اما یکی از گمشده های یووه را دارد و آن سرعت است.

البته این سرعت او در جبهه اروپایی بیشتر اکتیویت خواهد شد و در لیگ ایتالیا کمتر شاهد آن خواهیم بود.

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی