پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال

من كه ميگم هنوز وقت لازمه كه اين بازيكن خودش را با تيم مچ كنه 

هر چند من كلا از قيافه اش خوشم نمياد كلا از بازيكن هايي كه قياقه سوسولي دارن خوشم نمياد

ولي حس ميكنم ميتونه بهتر بشه 

يادمون باشه حتي امثال پلاتيني هم يه فصل نياز داشتن تا موتورشون روشن بشه 

• Principino, Georgia , Massimiliano Allegri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

دیشب خیلی براش دلم سوخت :141: مشخص بود خیلی ناراحته :141:

به نظرم یه کم غیرت چاشنی کارش کنه از این فاجعه ای که می بینیم بهتر میشه :1:

• Principino, El rey leon, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

من به شخصه اصلا بهش به عنوان یه بازیکن یوونتوس بهش نگاه نمیکنم و باید یه اتفاقی بیفته تا نظرم نسبت بهش عوض بشه . 

اینجا یوونتوسه . یه بازیکن فقط به خاطر استعدادش یا به خاطر پیشینش نمیتونه اینجا محبوب بشه ، باید از جون مایه بذاره . باید اون کاریزما رو بدست بیاره  چیزی که من از موراتا نمیبینم . وقتی بازیکنی از دقیقه 75 به بعد میاد تو زمین ، حتی یه ثانیه هم نباید راه بره ، باید تا جایی که میتونه پرس کنه یا بدوه.

تنها اتفاقی که این فصل یکم خوب بود تو کارنامه موراتا ، اون تکلش تو بازی رم بود که اگه یه دعوای درست حسابی راه مینداخت الان بازیکن محبوبم بود . :nish: :1:  فقط یه مشت یا کله  میزد الان جاش اینجا نبود. :1: :fp:

ویدال و توز اون محبوبیتو با جنگندگیشون بدست اورد .

یورنته با یه فصل بازی نکردن .

پوگبا ، با بازی خوبش واستعدادش ،

قدیمی ها هم به خاطر غیرتشون و موندن تو یووه محبوب شدند . ولی این بچه نه گل درست درمونی زده نه بازی اونچنانی کرده که بخواد از زیر فشار در بیاد .

+ به نظرم یه چند تا مصاحبه درباره ی یوونتوس میتونه واسش خیلی مفید باشه ، اما هم من میدونم هم خودش میدونه که دلش جای دیگست و کسی که دلش با یووه نباشه لیاقت این پیراهن رو نداره!!!! .

درکل زیاد بهش امید ندارم .

• mory, Principino, Mohammad-SS و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال

بچه‌ی دلی است. دوستش داریم، پتانسیل پیشرفت را هم دارد. 

هنوز در تصمیم گیری بهینه کمی مشکل داره ولی شک ندارم اگه بازی بهش برسه درست میشه. از نکات مثبتش (که شاید برای یه مهاجم منفی تلقی بشه) اینه که چندان خودخواه نیست، اون توپی که از داخل محوطه‌ی جریمه انداخت روی سر توز باید خودش میزد. درسته که خودش رو زیاد در موقعیت قرار نمیده ولی متأسفانه چند مرتبه هم که موقعیتهای خوبی داشت دوستان کم‌لطفی کردن و پاسهای کم تأثیری به سایر بازیکنان دادن یا خودشون شوت با ریسک بالا زدند.

روزِ تو هم میرسه آلوارو. صبور باش پسر.

• Bianconero Amore, AAG, Atomic Ant و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4149 ارسال

به نظرم توانایی هایی داره که گاها نشون داده شده اما تا حد زیادی باید پخته تر عمل کنه....

در بازی با ورونا از فاصله دور شوت  زد که تو چارچوب نبود ....ولی خیلی سنگین و ناگهانی

• Escanor, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

بعضی بازیکنا بخاطر توانایی های فردی سریع خودشونو نشون میدن. نمونه بارزش پوگبا ست، ولی سایر بازیکنا به مرور زمان و با جا افتادن در تیم خودشونو نشون میدن. موراتا یه بازیکن جوان ه که از یه کشور دیگه با فرهنگ و زبان متفاوت اومده به کشوری که سخت ترین لیگ برای مهاجم هاست.. 2-3 ماه هم در تابستون مصدوم شده بود بنابراین زمان زیادی برای جا افتادن در همچین لیگی لازم داره.

موراتا توانایی های زیادی "میتونه" داشته باشه.. سرعتش برای مهاجمی با این قد عالیه، قدرت سر زنی و تکنیکش خوبه، و کار تیمی قویی داره. البته تمام کنندگیش نیاز به تقویت داره. بیشتر این فاکتورها به نظرم با زمان قابل حل خواهد بود البته به شرطی ه در مسیر درست قدم برداره..

یه مطلب دیگه اینکه تو ایتالیا یخرده باید سفت و سخت تر بازی کرد و از "دست" مثل نیکبخت واحدی   :fp:  استفاده بیشتری بکنه، این قضیه وقتی که پشت به دروازه هست خیلی به کمکش میاد  :1:  :nish:

• Bianconero Amore, Principino, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

شخصاً به موراتا حس بدی ندارم، اتفاقاً خیلی هم دوست دارم پیشرفت کنه، ولی در عین حال اُمید چندانی هم بهش ندارم. تلاشش قابل تحسینه و اینکه از بازی خودش راضی نیست هم خیلی نکته ی مهم و قابل احترامیه منتهی من حس می کنم موراتا یکی از اون بازیکنایی هست که در طول 4-3 سال آینده با واقعیت فوتبالی خودش آشنا میشه و بدجوری هم توی ذوقش می خوره :دی متآسفانه مشکل اینجاست که موراتا از زمانی که توی رئال بود تا الان که با حدود 20 میلیون یورو به یووه اومده، کلاً خیلی بیشتر از اون چیزی که هست بولد شده. قیمت موراتا بیش از اینکه با توجه به عملکردش داخل زمین بالا رفته باشه، بخاطر سر و صدای دورش و "رئالی" بودنش بالا رفته، و الان توی سال اول فوتبالش داخل یوونتوس تازه داره می فهمه واقعیت فوتبالی خودش چیه و چه انتظاری باید از خودش داشته باشه. با این حال بازیکن دوست داشتنی ای هست. اُمیدوارم متوقف نشه و سعی کنه پیشرفت کنه. بازی دوم با ورونا واقعاً تاثیرگذار بازی کرد.

ولی مسئله ای که هست اینه که به نظر من زازا به نسبت استعدادش لیاقت بیشتری داره تا جای موراتا رو توی یووه بگیره. فرق موراتا و زازا اینه که زازا یه بازیکن فوق العاده با استعداده که خیلی خیلی "شلخته" بازی می کنه ( سبک بالوتلی، یا حتی سال اول زلاتان یوونتوس) ولی موراتا  بازیکنی هست که استعداد کمتری داره ولی سعی می کنه پالیش شده تر و منظم ترخودش رو توی ترکیب تاکتیکی تیم جا بده. همونطور که کاپلو تونست سال دوم زلاتان رو آدم کنه (از نظر من زلاتان فهم و شعور تاکتیکی بازیش رو تا ابد مدیون کاپلو خواهد بود)، اگر زازا هم با یه مربی با تجربه و با شعور کنه، قطعاً استعدادش بیشتر از این چیزی که الان هست نشون داده میشه و به نظر من می تونه فوروارد هدف آینده داری برای یووه باشه.

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

دو سال دیگه که چه عرض کنم 10 سال دیگه هم رئال برنمی گردوندش :fp:

موراتا به گوشه ها که میره خیلی بهتر بازی می کنه شاید تو سیستم 4-3-3 و استفاده به عنوان وینگر بهتر بشه ازش بازی گرفت اما در کل فاجعه است :22:

• juve's fan, El rey leon, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4149 ارسال

سنجیده و پخته نیست....

اما برخی اوقات در قسمتهای بیرون محوطه جریمه سرعتش فعال میشه.

• Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

میدونین چیه؟؟؟ همتون اشتباه میکنین....موراتا تنها بازیکنیه که یووه با داشتنش میتونه ضد حمله بزنه....

موراتا تازه 21 سالشه و به تیمی اومد که 3 سال با هم هماهنگن پس سخته خودشو وقف بده

موراتا خودش میدونه سطحش کمتره وداره تلاش میکنه تا بهتر بشه ÷س باید بهش امیدوار بود

موراتا توی 4-3-3 میتونه وینگر هم باشه مطمئن باشین در اینده ای نزدیک جواب خواهد داد 

موراتا در صورت اینکه رئال خواهانش بشه میتونیم 35 تا بفروشیمش ÷س معامله دوسر سود برای یووه هست

موراتا  :1:

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

موراتا:

من ایتالیا رو انتخاب نکردم. یوونتوس رو انتخاب کردم :speechless: و حتی یک ذره هم از انتخابم پشیمان نیستم.

من در مکانی هستم که تاریخ فوتبال شکل گرفته :worship: بنابراین به عنوان بازیکن اینجا بهتر از هر جای دیگه می تونم پیشرفت کنم. :fp:

کارلوس توز اغلب به من میگه که اینجا برای یک مهاجم مثل یک دانشگاست. :77:

من واقعا" عاشق یووه هستم و می خواهم مدت زیادی از زندگی حرفه ای خودم رو در یووه سپری کنم. :53:  من نمی تونم این حقیقتو که یووه اولین تیمی بود که به شکل جدی برای به خدمت گرفتن من تلاش کرد فراموش کنم.  :22:  من در مادرید خوشحال نبودم (آفرین به این صداقت :1:) اما یووه مثل یک بازیکن مهم با من رفتار کرد. :fp:

بعدش هم گفته اگه خوش شانس باشم و دچار مصدومیت نشم از الان به بعد شما موراتای واقعی رو خواهید دید.

امیدوارم اگر هم می خوای بایکن خوبی بشی دو سال بعد این اتفاق بیفته تا رئالیا آتیش بگیرن :fp: :22: که البته بعید می دونم :1:

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
فکر کنم قبل بازی اینزاگی بوسه های ضحاک مانندی بر دوش ابن جوان زده که دائما خودشو در آفساید قرار میداد :|

#ماردوش #آفساید #آلوارو

+ داره کاری میکنه ک یورنته همین فصل بره
هرچند هنوزم اعتماد من یکیو ک جلب نکرده ولی از یورنته امسال ک بهتره
  • Bianconero Amore, alexdelpiero, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4149 ارسال

مورتا در چمپیونز لیگ تنگی فضا و تراکم بازیکن کمتری جلوشه و باید خودشو جلو تیم المان نشون بده...امشب هم نمره 70 از صد بهش میدم.

• Bianconero Amore, Juventus FC, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

خبر اومده مادریدها کامل موراتا رو زیر نظر دارن و تصمیم دارن همین تابستان برای برگردوندن موراتا عمل کنند.

خوبه فقط یه بازی خوب عمل کرده :fp:

30 میلیون بگیریم بریم دیبالا رو بخریم :1:

• juve's fan, Juventus FC, Mohammad-SS و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال

مگه در قراردادش نيومده كه اگه خودش بخواد رئال ميتونه برش گردونه 

با اين مصاحبه اي كه كرده خب نشون مديه خودش دوست داره در يووه بمونه 

من مطمنم بازيكن خوبي ميشه 

:nish:

• tecra, L'Avvocato و Georgia از این پست تشکر کرده است

Caspian+Gauss

Caspian+Gauss

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 230 ارسال

خبر اومده مادریدها کامل موراتا رو زیر نظر دارن و تصمیم دارن همین تابستان برای برگردوندن موراتا عمل کنند.

خوبه فقط یه بازی خوب عمل کرده :fp:

30 میلیون بگیریم بریم دیبالا رو بخریم :1:

یه مصاحبه تو سایت فورزا فوتبال ایتالیا از آلفردو پدولا به چشمم خورد، عجیب و جالب بود

وی تو مصاحبه با توتومارکت وب گف  که: he buy-back is only allowed from the summer of 2016, not before,

ینی تا تابستان 2016 رئال اگه بخواد بخرتش باید وایسته!

“There is a clause that can reach up to €100m.

“Exactly €80 to €100m , the value depends on the period, the timing and other conditions that can change.”

بند فسخ قراردادش به 100 میلیون هم ممکنه برسه، بین 80 تا 100 میلیون! البته بعدش گفته که بستگی به شرایطم داره!

پدولا کارشناس مطرحی هس و فاصه 80 یا 100 ،تا اون 30 تا 35 میلیونی که گفته میشه رئال میتونه بخره زیاده! ایکاش مدیر برنامه موراتا بیاد دقیق بگه داستان چیه

(شاید گفته!!! من قرار داد موراتا رو دقیق یادم نیس فقط میدونم 20 میلیون دادیم)

• Juventus FC, Escanor, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
از مصاحبت آفتاب می آیم
کجاست سایه؟

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

این 80-100 میلیون احتمالا" برای بعد از 2016 هستش :39:

احتمالا" اینجوری باشه

سال اول 30

سال دوم 35

سال سوم به بعد 80-100 با توجه به عملکرد :fp:

خودشم نفهمیده چکار کرده :pep:

• Juventus FC, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

آلوارو موراتا 

برای دومین بازی پیاپی برای یووه گل زدی ..

" گل زدن همیشه اتفاق خوبی برای یک بازیکن است ولی وقتی شما گلزنی می کنید اما تیم برنده نمی شود در واقع این گل اهمییت خود را از دست می دهد. بازی برابر چزنا همانطور که می دانستیم سخت بود اما باید برابر این تیم برنده می شدیم "

" ما فاصله امتیازی خوبی با رُم داریم و دلیلی برای نگرانی و فکر کردن به این تیم نیست. یووه فقط باید برنده شود و این چیزی است که در نهایت موجب قهرمانی تیم ما خواهد شد . البته بازی های اینچنینی می تواند یک تلنگر باشد و ما را دوباره هوشیار کند "

" بازی در زمین چمن مصنوعی تیم چزنا یکی از مشکلات ما بود و همه تیم هایی که به اینجا می آیند همین دردسر را دارند ، البته آنها خیلی خوب بازی کردند و در واقع باید گفت بازی کردن در این زمین را می دانند "

" چزنا تلاش زیادی کرد و توانست ما را خوب تحت فشار قرار دهد . ما اکنون تنها به بازی با آتالانتا فکر می کنیم و بازی با چزنا برای ما تمام شده محسوب می شود و تنها نکاتی که از این دیدار لازم است را بخاطر خواهیم آورد "

• juve's fan, Juventus FC, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

موراتا 

" همه چیز در یوونتوس خوب است، من گل ِ اول بازی را در مقابل چزنا زدم اما بازی در چمن مصنوعی سخت بود . این باعث شرمندگی است زیرا یک تساوی بدست آوردیم در حالی که فرصت خوبی برای افزایش اختلاف امتیاز بود اما بسیاری از بازی ها هنوز مانده و راه طولانی در پیش است "

رئال مادرید ؟

" مطمئن هستم که تیم با بازگشت ِ دوباره به مسابقات لیگ قهرمانان بسیار با انگیزه و پرشور خواهد شد، من دیگو لوپز را در بازی مقابل میلان دیدم که خوب و راضی بود و از تغییر شرایطش خوشحال بود و من هم از داشتن پیراهن هم تیمی سابقم خوشحال شدم "

" اینجا در ایتالیا در ابتدا کمی سخت است، شما بر روی آمادگی فیزیکی بسیار کار می کنید و من در ابتدا برای هماهنگ شدن با تیم تلاش زیادی کردم اما هر روز احساس می کنم که قوی تر و سریع تر می شوم . همچنین من عضلانی تر شدم و به وزن ایده آل رسیدم "

انتقال پوگبا به رئال ؟

" او جوان است اما اکنون در بین بهترین های دنیا است، ولی در حال حاضر از بودن با ما در یوونتوس خوشحال است "

دورتموند ؟

" در لیگ قهرمانان اروپا هرگز بازی آسانی وجود ندارد و آن ها فراتر از وضعیت و شرایطشان در بوندس لیگا و برای مرگ و زندگی با ما بازی خواهند کرد "

فرناندو یورنته ؟

" بعضی اوقات توز و یورنته با هم بازی می کنند و گاهی هم من در ترکیب هستم. ما گزینه های زیادی (در خط حمله) داریم و تا الان همیشه از این لذت بردیم "

بند قرارداد ِ تو و 30 میلیون برای حق خرید تو ؟

" من بندها را نمی دانم و یوونتوس و رئال از آن باخبر هستند . من تنها می توانم بگویم که اینجا در تورین خوشحالم "

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Caspian+Gauss

Caspian+Gauss

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 230 ارسال

موراتا همیشه  بر خلاف سنش مثل پوگبا مصاحبه های خوبی انجام میده!

حتی قبل اینکه بیاد و گفت" من میخوام به یووه بپیوندم"!دوس داشتنی به نظر می رسید!

اولش واقعا بد شانس بود و توهمون روزهای اول ورودش، مصدومیت بدی براش پیش اومد! اما بعدش بهترین ذخیره اروپا! به جو عادت کرد و الان میشه گفت راه افتاده!

all I can say is that I’m happy in Turin

با همه اینها نمیتونم خیلی باور کنم این حرفشو! بازیکنی اسپانیاییه در هر حال! موفقیت زیادی تو رئال تجربه کرده وآرزوشه و دوست داره برگرده  به کشورش و باشگاه مادرید!اشتبا نکنم اینجا دستمزد 1 میلیون یورویی میگیره، رو نیمکت مادریدم بیشتر از اینها بهش میدن!

شایدم اشتبا کنم ، ولی بنظرم رو دیوار اسپانیایی ها نمیشه یادگاری نوشت!

• Bianconero Amore, Juventus FC, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
از مصاحبت آفتاب می آیم
کجاست سایه؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی