پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

thumb_c3e8c93f441d0ed3fce1e58b3f116bbc91  thumb_36f2421d141474537866f3bcf2f5ac5a47

رئال حق بازخریدمو داره؟! خیال هوادارا راحت باشه ، اینجا خوشحالم و تنها تیمی که تو فکر و ذهنمه ؛ یوونتوسه ...

وقتی بچه بودم ، عادت داشتم توزو تو تلویزیون ببینم ... بازی کردن بعنوان هم تیمی در کنارش ، مثه رویایی میمونه که به حقیقت پیوسته ...

قرعه کشی؟ همۀ تیما قوین ولی اگه اگه همیشه اینطوری بازی کنیم ، میتونیم خیلی بالاتر از اینا بریم ...

/////

thumb_c1dd46e71a13dd18c698f84d65cf2c18dc  thumb_e9a10837058f7c8415a80e6ae72c311c27  thumb_d6e459e5b0ea3fc0e30e9a5b1254da7b34

موراتا در توییتر : یوونتوس بزرگ ، آپاچی بزرگ ! حالا تو 1/4 نهایی هستیم ... بزن بریم !!

5b88ec7d5ec07762cf4df7ac70dfc358d7d8b8e8

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

مرسی آلوارو مرسی پسر به پیشرفتت ادامه بده تو عالی هستی از اولم بهت ایمان داشتم فقط فرصت میخاستی :8:

تو دو بازی رفت و برگشت دبل کردی و با بازی عالیت و رارها و ضد جمله هات هواب و خوراکو برا زمبورا حروم کردی از اینم بهتر میشی به امید درخشش در آینده بیانکونریت  :8: 

مطمئنم میمونه و هیچجا نمیره و همین مصاجبه هاش هس که اونو بیشتر و بیشتر تو دل هوادارا جا میکنه عاشقتم پسر تو اینده یووه ای همینطور ادامه بده :worship:

• Bianconero Amore, Orphée, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خیلیا میگفتن این پسر هیچی نمیشه تو همین فروم اقای  :pep:  رو به خاطر خریدش مسخره میکردن .....اما این پسر شایستگیش رو نشون داد ...تا همینجا عالی بوده . اما اگه تو یووه بمونه دوس دارم آینده تیم ما بشه

• Bianconero Amore, Orphée, Principino و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد
موراتا در مصاحبه با اسکای اسپورتس ایتالیا گفت:
" ما خیلی خوب بازی کردیم و بالاتر از همه چیز، به عنوان یک تیم عالی بودیم.
در هنگام دفاع، همه به خوبی دفاع کردیم و در حمله، عالی بودیم.
وقتی کوچکتر بودم، بازی های ته‌وز را از تلوزیون می‌دیدم، این که او حالا هم تیمی من است، تحقق یک رویاست.
تمام تیم‌ها قدرتمند هستند ولی اگر همینطور پیش برویم، مطمئنا می‌توانیم صعود کنیم. "

موراتا درباره بازگشت احتمالی به رئال گفت:
" هواداران می‌توانند ریلکس باشند. من اینجا خیلی خوشحالم و تنها تیمی که در ذهن من قرار دارد، یوونتوس است. "

• Bianconero Amore, Principino, alijuve و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

فقط دو تا تک به تک رو نزد . :1:

• juve's fan, Principino, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

^^^ 

یکی از فرصت هاشو باید بهتر می زد ولی دومی رو واقعا زیبا و حرفه ای زد که با نهایت بدشانسی اتفاقی خورد به پای وایدنفلر! دقیقا توی کنج دروازه هم میرفت....

به نظر من باید به اون صحنه ی اول بازی ازش خرده گرفت که توپ رو گرفت و خودش استارت زد. سرش رو به پایین بود و به سمت دروازه دورتموند می رفت در حالی که پوگبا آزادانه سمت چپش می تونست حتی با دروازه بان دورتموند تک به تک بشه توپ رو به توز پاس داد که اونم دیر شده بود و توز رو چند بازیکن محاصره کرده بودن! خیلی خوب شد چند دقیقه بعدش توز گل زد وگرنه حسرت این فرصت تو دلم می موند! فقط باید این مشکل سر به زیر بودن رو درست کنه!

در کل از بازیش کاملا راضیم :8:   :worship:! مدافعین دورتموند یه ترسی داشتن از موراتا و توز واسه ضد حمله، مخصوصا موراتا، واسه همین بین خطوط دفاعی دورتموند و هافبکاشون یه شکافی ایجاد شده بود که کاملا به سود ما شد....

• Bianconero Amore, Principino, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4169 ارسال

در یکی از تک به تک ها اگر توز زودتر پاس داده بود احتمال نتیجه بخشی بالا بود که متاسفانه دروازه بان خیلی جلو اومد و راه رو بر شوت موراتا بست..

• Bianconero Amore, Principino, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

آلوارو موراتا

" ما تیم قدرتمندی هستیم و این را ثابت کردیم. بسیار خوب کار می کنیم و برای رسیدن به مراحل بالاتر و کسب افتخارات مصمم هستیم . بازی فوق العاده ای را در زمین دورتموند انجام دادیم و کاری را انجام دادیم که کم تر تیمی در سال های گذشته موفق به انجامش شده بود "

" بازی با برنامه و منظمی انجام دادیم و می خواهیم همیشه اینگونه باشیم زیرا زمانی که خوب بازی کنیم همه چیز در نهایت زیبا خواهد بود "

دیدار با موناکو ؟

" می خواهیم همین روند را ادامه دهیم، یوونتوس در حال شکل گیری در اروپا و بدست آوردن اعتماد به نفسی زیاد است . می دانیم که آن ها هم با شایستگی به این مرحله رسیدند و حالا برای پیشروی بیشتر تلاش می کنند . تیم های قدرتمندی در این مرحله هستند اما اگر همیشه مانند بازی با دورتموند باشیم توانایی شکست همه تیم ها را داریم "

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

من خودم از کسایی بودم که به خاطر خرید موراتا ، خیلی زدم تو سر ماروتا ! اما نه به خاطر 20 میلیون ، 20 میلیون برای بازیکنی به این سن زیاد نیست ، اون بند باز خریدش خیلی منو میترسوند که با مصاحبه قبلی موراتا واقعا دلم بهش قرص شد ! به نظرم موراتا اگر این فصل با یوونتوس دوتا جام بگیره ، پابند یوونتوس میشه و موفقیت خودش رو تو موندن توی این مجموعه میبینه .

البته ، اگر اسپانیایی نبود بیشتر ازش خوشم میومد ! :1: ولی به هر حال ، داره خودشو تو دلم جا میکنه ... 

• juve's fan, Principino, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

تو میری ، آره میدونم

نمیگم که بمون پیشم !

ولی تا لحظه رفتن ، یه عالم عــاشقت میشـــم !

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4653 ارسال

موراتا قبل از انجام انتقال قراردادش رو با رئال تا 2016 تمدید کرد.این مورد تنها موردی بود که بطور رسمی اون روزها اعلام شد.حالا اینکه دلیل این تمدید قرارداد چی بوده رو نمیشه دقیق فهمید ولی من فکر میکنم امضای اون قرارداد یجور تضمین برای برگشتن به رئال بوده، وگرنه هیچ دلیلی نداشته قراردادی که تا 2015 با رئال داشت رو یک سال دیگه تمدید کنه.

مطمئنا پرز هم انقدر احمق نیست که بدون هیچ تضمینی استعدادی که خیلی روی نگه داشتنش اصرار داره رو همینجوری بده به یه تیم دیگه و حق خرید خودش رو واگذار کنه به علاقه ی شخصی بازیکن.

در کل قراردادش انقدر مخفی و عجیب غریبه که هیچ چیز دقیقی نمیشه ازش در آورد.ماروتا میدونه و پرز.

دوستان اگه کسی در مورد جزئیات قرارداد اطلاعات بیشتری داره بگه که ما هم یکم از این بی اطلاعی نجات پیدا کنیم.فراز کجایی؟ بیا روشنگری کن

• juve's fan, Principino, Mohammad-SS و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

محمد در مورد تمدیدای قبلیش با رئال نمیدونم ولی بهت اطمینان میدم که تو برگشتنش به رئال ، فقط خواست رئال ملاک نیست و این موراتاست که حرف آخرو میزنه (و بعبارتی یوونتوس)

از اینها گذشته ، 2 سال دیگه این حق بازخرید رئال هم منقضی میشه و خیـــلی بعیده که تا اون موقع سیکل پیشرفتش کامل بشه و مارو ترک کنه ...

خیالت راحت ، مدیرای رئال همیشه دنبال اون فوق ستارۀ هایپ شدۀ بعدی دنیای فوتبالن تا هواداراشو ارضا کنن و تو انتخابات بعدی رای بیارن ...

موراتا نه تو فولدر کهکشانیهای رئال میگنجه تا دو سال دیگه و نه اونقدر معمولیه مثه ناواس و هرناندز که با رو نیمکت رئال نشستن هم ارضا بشه ...

+ برا بازی با اوکراین و هلند به تیم ملی دعوت شد و در کنار کاستا ، تنها مهاجمای لیستن !!

دل بوسکه : موراتا؟ خیلی بهش امیدواریم و باور دارم که او آیندۀ تیم ملی اسپانیاست ...

ماروتا هم بعد بازی دورتموند گفته بود که : موراتا ، مظهر آینده و حال یوونتوسه ...

++ در توییترش برا hermano (برادر) خودش -پوگبا- هم آرزوی بهبودی روزافزون کرده :nish:

thumb_b9c1707dd499f7c5dd930fac274c7269d2

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4653 ارسال
فراز بالاخره یه خبر یا اعلان رسمی باید باشه که از چیزی که میگی اطمینان داشته باشیم دیگه.

من اون اوایل که شدیدا دوس داشتم نیاد خیلی جدی اخبارش رو پیگیری میکردم و خبر رسمی هم مبنی بر تمدید دو ساله ی قراردادش بود.دقیقا هم گفته بودن که این قرارداد دو ساله برای ایجاد حق خرید برای رئال بسته شده.یعنی چیزی که روی کاغذه و رسمیه اینه.

از طرف دیگه هم ماه قبل بهترین بازیکن یووه شد و عملکرد این مدتش هم شدیدا توجهات رو آورده به سمتش.اگر همینطور ادامه بده به استانداردهای رئال هم میرسه.کما اینکه من همین الان هم در حد استانداردهای رئال میدونمش.

از طرفی هم پرز شاید هنوز اون حماقت قدیمی رو توی خرید داشته باشه ولی این دو سال اخیر توی فروش هایی که داشته هم عملکردش منطقی بوده و امثال دیماریا و اوزیل و هیگواین و ... رو حتی بالاتر از قیمت واقعی فروخته.شک ندارم توی قرارداد موراتا هم محکم کاری لازم رو برای تصمیم گیری نهایی توسط خودش انجام داده.هر چند طرف مقابلش هم کاربلدی مثل ماروتا قرار گرفته.

نهایتا همه مون دوس داریم چیزایی که گفتی درست باشه و روی کاغذ حق انتخاب با خود موراتا باشه و مصاحبه هاش هم میل قلبی و واقعیش باشه، چون واقعا من نمیتونم تا وقتی تکلیفش کاملا مشخص بشه از دیدن بازیش لذت کامل رو ببرم.همش اون ذهنیت برگشتنش به رئال باعث میشه ضد حال بخورم.
  • juve's fan, Principino, Mohammad-SS و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

من قبلا تو این پستم گفته بودم از این مسئله (الزامی بودن موافقت موراتا) مطمئن نبودم ولی دیوید آمویال (نویسنده و مترجم مطالب دی ماتزیو به انگلیسی) تو توییترش دقیقا بعد بازی با دورتموند این مسئله رو گفت و تا الانی که من فوتبال رو دنبال میکنم ، ندیدم حتی یبارم اطلاعاتش غلط از آب در بیاد ...

استانداردهای رئال دو ویژگی بیشتر ندارن یا باید گلکتیکو باشی مثه بیل یا دم دستی مثه کیلور ناواس ... قبلا هم جز این نبود (زیدانها و پاوونها) و من بعید میدونم برای پست مهم و تو چشمی مثه مهاجم نوک ، رو موراتا دست بذارن ... خودتو بذار جای پرز ؛ کاوانی و کاستا و لواندوفسکی و... پرزرق و برق ترن یا موراتا ؟!

در کل اگه هم بفروشیمش کم سودی عایدمون نمیشه ؛ اگه رئال تو 2016 بخوادش و خود موراتا هم اوکی بده ، 30 میلیون باید بده که با بونوسها میرسه به 40 میلیون ... اگه تو 2017 بخواد باید 35 میلیون بده که با بونوسها میرسه به 45 میلیون ...اگه باشگاه ثالثی هم بخوادش باید 80 میلیون بده که بین یووه-رئال تقسیم میشه و با بونوسها مبلغ به 50 میلیون میرسه ... با 45-50 میلیون هم مطمئنا میتونیم یه نوک با کلاس بگیریم ...

++ یچیز دیگه ... بیشتر گلهاش تو سری آ با پای غیرتخصصیش بوده !! روی همون شگردش ؛ آوردن رو پای مخالف و در واقع کاشتن برای خودش و شلیک ! واقعا هم این ضربات رو بدون کوچکترین دورخیزی ، محکم و پرسرعت میزنه !

حتی داشتم فکر میکردم شاید تو بازی رفت هم وایدنفلر اشتباهی مرتکب نشد سر گل اول ... ضربۀ موراتا اونقدر محکم بود که مجبور بود دوضرب بگیردش ...

b58c827669bb84de3f9d64e16ce8f6837a21f0fe

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4653 ارسال
خوب شد اون پست قبلی رو گذاشتی.یه چیزایی یادم بود از اون پستت که دوباره خواستم خودت بیای توضیح بدی.

این اسمهایی که گفتی پر زرق و برق تر هستن ولی به همون اندازه هم دور از دسترس هستن.نمیدونم.در کل حس خوبی ندارم.دوس دارم برای مدت طولانی تری توی یووه ببینمش ولی نوع قراردادش به هر حال حس اطمینان از آینده رو از آدم میگیره.حتی اگه یه آدم معتبر مثل فراز با اطمینان ازش صحبت کنه

اون سود مالی هم واسه من اصلا مهم نیست.چیزی که مهمه اون وقت و حوصله ای هست که براش خرج کردیم.فرصت سوزی ای که در مورد امثال گابیا روی داد و حتی ممکنه روی گزینه های بعدی هم رخ بده.اینو بزار کنار حس تنفر شدیدی که از رئال داری واقعا به یه ضدحال عظمی میرسی.
  • Orphée, Principino, Mohammad-SS و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

حاج ممد مطلبش تو سایت دی مارتزیو رو هم یکساعت گشتم واست پیدا کردم :1:  :

More importantly, Morata would also have to agree to go back to Real Madrid

همونقدری که موراتا عاشق بانوی پیر شده ، تو هم عاشق موراتا شدی :دی

منم بخاطر گابیا ناراحتم اما مطلب لااستامپا (فیات) رو هم که همونموقع تو تاپیک گابیا گذاشتم ؛ نوشته بود یووه تصمیم گرفته رو کومان ، براردی و زاتزا سرمایه گذاری کنه ... اگه میخواستیم هر 4 تاشونو داشته باشیم ، حدود 50 میلیون خرج میداشت ...

اما در کل ، فصل به فصل داره اشتباهاتش کمتر میشه ... شاید این قربونی کردن گابیا هم بعدا معلوم بشه که تصمیم درستی بوده ...

9f1f6e5004757c10de9b055dd51ebfa867dc9ac8

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

i#Lovers

92b5fbd12d611195012cef47747d76c2764bd19e

i@AlvaroMorata is in love with the Old Lady & @mariapombo22 is in love with @AlvaroMorata

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

i#Déjàvui#GrandeAmore

7b2348a282ab631dc1862a6791bdfa5b9bdeef7d

281e582b812c80dba1bdb0adfa840273bc880a66

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

دیه گو کاستا به دلیل مصدومیت همسترینگ ، اردوی تیم ملی اسپانیا رو ترک کرد و حالا موراتا شانس بزرگی برای فیکس بازی کردن جلوی اوکراین و هلند داره ... این 2 ماه واسش افسانه ای بوده واقعا ! واموس آلوارو !! :1:

1c73c2e5aca7b68fd6912233bc26cf6bcdd4c99d

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

بجز توز از بقیه مهاجما بهتره ولی 2 تا تک به تک رو بازی با دورتموند بد خراب کرد که واقعا جالب نیست :fp:

• juve's fan, Mohammad-SS, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

ミ★ミ6Anahita6ミ★ミ

ミ★ミ6Anahita6ミ★ミ

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 90 ارسال

آلوارو موراتا:
آنچلوتی منو نیمکت نشین کرد و هیچ وقت دلیلشو نفهمیدم.

تو یوونتوس به چیزی که همیشه میخواستم رسیدم و خیلی خوشحال و الآن به رئال و هیچ تیم دیگه ای فکر نمیکنم.
من تو یوونتوس اوج گرفتم و باید جواب اعتماد باشگاه را بدم.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
سخترین بخش تمرینانت گلزنی به بوفون؛هیچ وقت موفق نشدم به بوفون گل بزنم.بزرگترین آرزوم اینه که جی جی نتونه تک به تک های منو مهار کنه.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
همیشه موقع شوت زدن یا ضربات ایستگاهی پشت پیرلو میرم تا بتونم استیل بدن خودمو مثه آندره آ کنم یا بهتر بگم از پیرلو تقلید کنم

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, AAG و 23 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

24555980294773471883.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی