پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^
اصلا پست منو خوندی شما؟

دارم میگم تمام تصمیمات روز ثبت قرارداد گرفته شد.موراتا قراردادش رو با رئال قبل اومدن به یووه تمدید کرد، تمام شد و رفت، الان حتی اگر بخواد هم نمیتونه بمونه تو یووه، چون با رئال قرارداد داره و مجبوره برگرده.

حالا اینکه اینهمه مدت فحش نخورد و البته خیلی هم محبوب بود و الان داره براش ارزوی بدبخت شدن میشه نمیدونم به چه دلیلیه.الان که این تصمیم رو نگرفته، قبل از اینکه پاشو بزاره تو تورین این تعهد رو داده.تمایل شخصی خودش هم اون زمان قطعا به موندن توی رئال بوده چون اصلا شناختی نسبت به یووه نداشته و قدم توی تورین هم نزاشته بود.اصلا هم تمایل شخصیش اهمیت نداره چون به هر حال رئال برای برگشتنش تضمین میخواسته چه با تمایل و چه بی تمایل ناگزیر بوده به تمدید باهاشون وگرنه انتقالی انجام نمیشد.

الانم از بازیکنی که با رئال قرارداد داره نمیتونم انتظار موندن داشته باشم و اگر مثل شما باشم همین نظرات رو باید در مورد کوادرادو هم بدم.چون اونم با چلسی قرارداد داره و محکومه به برگشتن.

ناگفته نمونه که همین ایشونی که الان داره فحش میخوره مدتی پیش با ما هم قراردادش رو 4 ساله تمدید کرد، اگر اصرار به کام بک داشت میشه بگید چرا با ما تمدید کرد؟
  • mory, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

- شخصا اهميتي نميدم به اينكه خودش ميخواست برگرده و يا رئال مجبورش كرده، تنها چيزي كه براي من مهم و حياتي و قابل توجه هست اينه كه يووه بهترين مهاجم اروپايي خودش رو از دست داد.

جانشين پيدا كردن براي موراتايي كه مفت اورده بوديم حداقل 40 ميليون هزينه داره، هزينه اي كه يووه نخواهد پرداخت !

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
الان من متوجه نشدم واقعا .

۱ یعنی واقعا ماروتا نباید موراتا رو میخرید ؟

۲ - و اگه نمیخرید. کی رو میتونست در اون برهه. با ۲۰ میلیون بخره ؟

۳- پولی نداشتیم که بتونیم دائمی بخریمش اون موقع . رئال هم کوتاه نمیومد . چکار باید میکردیم ؟

۴- رئال با این شرط فقط حاضر بود. موراتا رو بده با این قیمت . چکار باید میکردیم ؟

کی رو میتونستیم بگیریم که انقدر برای ما کارایی داشته باشه ؟

دوستان همیشه منتقد جواب این چند سوال من رو بدن من دیگه حرفی ندارم.
  • El rey leon, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مشخصه زیدان پرز رو مجبور کرده که موراتا رو برگردونه .....طبق قرارداد برگشت ...

• alexdelpiero, El rey leon و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

الان من متوجه نشدم واقعا .

۱ یعنی واقعا ماروتا نباید موراتا رو میخرید ؟

۲ - و اگه نمیخرید. کی رو میتونست در اون برهه. با ۲۰ میلیون بخره ؟

۳- پولی نداشتیم که بتونیم دائمی بخریمش اون موقع . رئال هم کوتاه نمیومد . چکار باید میکردیم ؟

۴- رئال با این شرط فقط حاضر بود. موراتا رو بده با این قیمت . چکار باید میکردیم ؟

کی رو میتونستیم بگیریم که انقدر برای ما کارایی داشته باشه ؟

دوستان همیشه منتقد جواب این چند سوال من رو بدن من دیگه حرفی ندارم.

منم سوالاتم همیناست .
فقط یه مسئله ای رو اضافه کنم . آلترنیتیو های ما تو اون زمان گابیدیانی ، ایموبیله بودند !! کدومشون تو تیم خودشون موفق شدند ؟؟ کدومشون تو اروپا تونستند یه نمایش متوسط انجام بدند ( نمیگم خوب ، متوسط !!! ) 

+ محمد تمدید قرارداد موراتا کاملا به نفع یووه بود، بعد تمدید قرارداد فرمش خیلی بهتر شد و از شرایط افتضاحش فاصله گرفت
تمدید قرارداد بیشتر برای افزایش روحیه انجام شد.

++ ایشونم الان فقط به این خاطر داره فحش میخوره ،چون خودش میخواست برگرده ، رئال و یووه می تونستند سر یه قیمتی به توافق برسند  اگه خود بازیکن تمایل حضور در یوونتوسو داشت . درسته رئال نمیخواست موراتا رو از دست بده ولی نقش خود موراتا تو این انتقال بیشتر بود .
از مصاحبه های اواسط فصل که میگفت : میخوام تو انگلیس یا آلمان بازی کنم بگیر ، تا قربون صدقه های رئال رفتنش .
من نه رئالو مقصر میدونم نه یووه رو ، مقصر این اسپانیاییه بی غیرته فقط ( یه دونه یورنته توشون آدم بود فقط )

• pezhman, Aminvo, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

در مورد این نوع قرارداد بستن که بحثی نداره بد بوده چون عملا یووه شده محل پرورش بازیکن باشگاه رئال با سودی حدود 10 میلیون

شما تصور کنید این بازیکنی که 20 میلیون براش هزینه شد الان مال یووه بود اگر میخواست میتونست نگهش داره و اگر  به هر دلیلی  میخواست اونو بفروشه چه سودی نصیب باشگاه میشد تا اینکه پرورش بدیم برای رئال تا اونا بخوان بفروشنش با قیمتهایی که گفته میشه 50 به بالا هست

ولی در کل رفتنش باعث نگرانی نیست  چون مهاجم در سطح او تو بازار زیاده

• Senmorta, Caspian+Gauss , محمد جمالی و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Caspian+Gauss

Caspian+Gauss

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 230 ارسال

^
اصلا پست منو خوندی شما؟

دارم میگم تمام تصمیمات روز ثبت قرارداد گرفته شد.موراتا قراردادش رو با رئال قبل اومدن به یووه تمدید کرد، تمام شد و رفت، الان حتی اگر بخواد هم نمیتونه بمونه تو یووه، چون با رئال قرارداد داره و مجبوره برگرده.

حالا اینکه اینهمه مدت فحش نخورد و البته خیلی هم محبوب بود و الان داره براش ارزوی بدبخت شدن میشه نمیدونم به چه دلیلیه.الان که این تصمیم رو نگرفته، قبل از اینکه پاشو بزاره تو تورین این تعهد رو داده.تمایل شخصی خودش هم اون زمان قطعا به موندن توی رئال بوده چون اصلا شناختی نسبت به یووه نداشته و قدم توی تورین هم نزاشته بود.اصلا هم تمایل شخصیش اهمیت نداره چون به هر حال رئال برای برگشتنش تضمین میخواسته چه با تمایل و چه بی تمایل ناگزیر بوده به تمدید باهاشون وگرنه انتقالی انجام نمیشد.

الانم از بازیکنی که با رئال قرارداد داره نمیتونم انتظار موندن داشته باشم و اگر مثل شما باشم همین نظرات رو باید در مورد کوادرادو هم بدم.چون اونم با چلسی قرارداد داره و محکومه به برگشتن.

ناگفته نمونه که همین ایشونی که الان داره فحش میخوره مدتی پیش با ما هم قراردادش رو 4 ساله تمدید کرد، اگر اصرار به کام بک داشت میشه بگید چرا با ما تمدید کرد؟

پیانیچم با رم تمدید کرده بود تا 2018

کواچیچم تا 2019 تمدید کرده بود با اینتر و nتا مثال دیگه میشه اورد که بعد تمدید جدا شدن.این مواضع چندان ارتباطی باهم ندارن.

نمیدونم چه اصراریه اینجوری به قضیه نگاه بشه که مدیران یووه با بی ملاحظگیِ  تمام مثل یه کودک پای قرار داد سرشون کلاه گذاشته شده؛ و تمامی گزینهای روی میز و اختیارات تو دست پرز و رئال بود و خواست خود موراتا هیچ ترتیب اثری نداشته!

بحث فرسایشی و کاملا بی فایدس ولی این مصاحبه از ایجنت موراتا بعد انتقالش( که قطعا از ما بیشتر میدونه در مورد قرار دادش! )صحه ای هست بر اولویت خواست خود بازیکن برای موندن یا جدا شدن.

تو این مصاحبه ایجنت موراتا در مورد قرار دادش گفت

La realtà dice che alla fine è sempre l’atleta che decide

واقعیت این است که همیشه تصمیم نهایی با خود بازیکن است!

• mory, pezhman, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
از مصاحبت آفتاب می آیم
کجاست سایه؟

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

فقط یک چیزو درجواب ایت الله مولتی اکاننت اله پژمان بگم ک اون زمون بارسلونا برا درخواست یوو یرا سانچز 25 میلیون یورو طلب کرد ک نخریدن و رفت بعد جام جهانی قیمتش 2 برابر شد

پژمان سعی نکن گول بزنی افکار عمومی رو

• محمد جمالی و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

سانچز رو با هر قیمتی اگه راضیه باید به یووه اورد ...

موراتا و ویدال رو اینقدر مفت از دست دادیم که حسرت بخوریم و یکی مثل استورارو رو که عامل حذفمون جلو بایرن بود رو الکی بزرگ نکنیم . موراتا کاری که با دورتموند بایرن رئالل موناکو و من سیتی کرد هیچکدوم از مهاجما و بازیکنامون نکردن . من ازین اعصابم خورده که چرا وقتی میبینی یکی داره جواب میده قراردادشو دائمی نکنی ...

همین بلا سر کوادرادو بیاد خو تیم نمیشیم که .

شما بایرنو ببینین هر کیو ک مد نظرشه میخره به ویدال بیشتر از هر بازیکنی حقوق میده به روبن همیشه پیشنهاد تمدید قرارداد میده ولی ما به فکر سودیم . اینا حقیقته . ما یک فصل خوشحالیم که خریدای خوبی کردیم اما فصل بعد یه واگن بازیکن رو از دست میدیم . شک نکنین اگه این فصل پوگبا نرفت فصل بعد میره و حیفه که شاره الکس تن اینا الکی بچرخه 

• mory, El rey leon, Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
^
اولا من همین اکانتم رو هم اگه خارج شم پسوردش یادم نیست که دوباره وارد شم . حتما پسورد اکانت نوید رو هم دارم که با اکانت نوید وارد شم ها ؟

واقعا دیگه پستات از طنز هم گذشته . اسپم تمامه . ترافیک حروم میکنی فقط

دوما . تمسخر و شوخی نبود . کاملا جدی بود . تو قفل کرده مغزت . بازم دم دوستات گرم که حداقل چهار تا دلیلی. رفرنسی چیزی میدن میگن اونجا دلیل اوردیم. . تو که قفل قفلی . فقط یه سره میگی خاک بر سر ماروتا . شان یووه رو پایین اورد - خاک بر سر ماروتا شان یووه رو پایین اورد - خاک بر سر ماروتا شان یووه رو پایین اورد . قفل قفل . فقط ریپلی میکنی .

. سوما دیگه در مورد عملکرد ماروتا و الگری با تو و دوستات ب حثی ندارم . هر چند قبلا هم این تصمیم رو گرفتم ولی نشد. . اما اینبار دیگه بحثی ندارم . اب در هاون کوبیدنه . . اونایی که میبینن میفهمن . من لذت میبرم تو هم حرص بخور

@ Moha

کاش بجای اینهمه که بگی با من بحثی نداری . بعد از اون همه کشمکش یکبار میومدی میگفتی که حق با شما بود و در مورد عملکرد الگری من اشتباه کردم . و میپذیرفتی . ولی اسونترین راه رو انتخاب کردی

.
  • El rey leon, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

^^ بلخره کم اورد :nish: :24: :2laugh: :2laugh: :2laugh: :2laugh: :24:

• El rey leon, tecra, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

این افشین عالیه :1: :24: :2laugh: :2laugh:

• Signora Omicidi, tecra, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

ازش ممنونم واسه این دو سال . خیلی امید داشتم بمونه ولی نشد یا نخواست ... نمی دونم . خیلی حیف شد . مانژو نهایت دو سال دیگه بمونه حتی معلوم نیست فرم فصل آیندش چطوری باشه . میتونست آینده ی خط حملمون باشه با دیبالا . به هر حال ... الان که نگاه میکنم از اول هم معلوم بود این اتفاق میفته . من اشتباه کردم که بهش دل بستم . فقط امیدوارم مثل بعضی نمک نشناسا پشتمون دری وری نگه . امیدوارم موفق باشه 

• mory, pezhman, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

پیانیچم با رم تمدید کرده بود تا 2018
کواچیچم تا 2019 تمدید کرده بود با اینتر و nتا مثال دیگه میشه اورد که بعد تمدید جدا شدن.این مواضع چندان ارتباطی باهم ندارن.

نمیدونم چه اصراریه اینجوری به قضیه نگاه بشه که مدیران یووه با بی ملاحظگیِ تمام مثل یه کودک پای قرار داد سرشون کلاه گذاشته شده؛ و تمامی گزینهای روی میز و اختیارات تو دست پرز و رئال بود و خواست خود موراتا هیچ ترتیب اثری نداشته!

بحث فرسایشی و کاملا بی فایدس ولی این مصاحبه از ایجنت موراتا بعد انتقالش( که قطعا از ما بیشتر میدونه در مورد قرار دادش! )صحه ای هست بر اولویت خواست خود بازیکن برای موندن یا جدا شدن.

تو این مصاحبه ایجنت موراتا در مورد قرار دادش گفت
La realtà dice che alla fine è sempre l’atleta che decide
واقعیت این است که همیشه تصمیم نهایی با خود بازیکن است!

من دیگه نمیدونم واقعا چطور برای شما توضیح بدم.

اصلا انگار من اولین پستم رو دارم در مورد این قضیه میدم که تمدید موراتا با رئال رو با تمدید قراردادهای معمول بازیکنان دیگه با تیمهاشون مقایسه میکنی.

موراتا بعد از توافق با یووه و بعد از بسته شدن قرارداد انتقالش به یووه یه تمدید دو ساله با رئال دقیقا دو یا سه روز قبل از حضورش توی تست پزشکی یووه انجام داد.دلیل تمدید هم صرفا برای تضمین بند بازخرید بود.

دیگه واضح تر از این نمیتونم توضیح بدم.

پژمان الان حق با شما شد در مورد مواردی که گفتی؟ میگم که بیخیال بحث :1:
  • mory, El rey leon, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

محمد یه سوال دارم ازت .
با 20 میلیون میشد مهاجم بهتر از موراتا خرید ؟؟ گابیدیانی و ایموبیله در حد موراتا بودند .
ما میگیم اگه خود موراتا میخواست ، رئالو تحت فشار میذاشت که بمونه ، غیر اینه ؟؟
من کاری به قرارداد و بند هاش ندارم ولی بازیکنی رو که با همه خوب وبدش ساختیم ، پرورشش دادیم نباید اینجوری دستمون رو میذاشت تو پوست گردو :1:
البته تقصیر خودمونه که فکر میکنیم همه میشند مثل دلپیرو و بوفون و بونوچی کلینین و مارکیزیو و بقیه اسطوره های واقعیمون .

• mory, pezhman, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
@moha

در مورد الگری که عجالتا بعله . مگر اینکه بخوای بگی هنوز چیزی اضافه نکرده
  • Signora Omicidi, Caspian+Gauss , Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

محمد یه سوال دارم ازت .
با 20 میلیون میشد مهاجم بهتر از موراتا خرید ؟؟ گابیدیانی و ایموبیله در حد موراتا بودند .
ما میگیم اگه خود موراتا میخواست ، رئالو تحت فشار میذاشت که بمونه ، غیر اینه ؟؟
من کاری به قرارداد و بند هاش ندارم ولی بازیکنی رو که با همه خوب وبدش ساختیم ، پرورشش دادیم نباید اینجوری دستمون رو میذاشت تو پوست گردو :1:
البته تقصیر خودمونه که فکر میکنیم همه میشند مثل دلپیرو و بوفون و بونوچی کلینین و مارکیزیو و بقیه اسطوره های واقعیمون .

نوید اصولا من در جایگاهی نیستم برای تیم استعداد و بازیکن پیدا کنم.ولی قحطی فوتبالیست و استعداد نبوده قطعا.

پوست گردو هم با توجه به اتفاقاتی که افتاد متوجه نمیشم، به قول نسیبه(ایشون رو که دیگه از من بیشتر قبول دارید) موراتا امضا کرده که هر وقت رئال 30 تا رو داد برگرده، نه نمیتونه بیاره.

البته امشب که با نسیبه صحبت کردم قانع شدم هر چقدر هم بحث رو ادامه بدم نتیجه ای نداره.

فقط اینم بگم و اگر رخصت بدید بحث تمام، معتقدم تیم مدیریت توی تنظیم مفاد این قرارداد و پذیرفتن اون بند بازخرید قطعی اشتباه بزرگی مرتکب شده، حداقل اگر مبلغ بازخرید نزدیک به قیمت واقعی مراد بود میشد تا حدی باهاش کنار اومد اما به هر حال کاریه که شده.

قصدم از این بحث کوبیدن تیم مدیریت نبود، گفتم اشتباه کردن و گند زدن اما مقصود اصلی این بود که یک مقدار باورهاتون مبنی بر بی معرفتی و بی غیرتی مراد تغییر کنه و شاید هم ذره ای توی تغییر این فرهنگ نادرست که هر بازیکنی رو بعد از انتقال به باشگاه دیگه ای به فحش ببندیم تاثیر بزارم.
  • mory, pezhman, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

من یه بازیکن عاقل و بالغ که می تونم راجع به آینده ی خودم تصمیم بگیرم. اگه مجبور به امضای قرارداد با یک تیم شده باشم و نخوام که توی اون تیم بازی کنم حرفه ای گری باشگاه ایجاب می کنه منو به تیم دیگه ای بفروشه تا اینکه نگهم داره. فکر کنم این ساده ترین مطلب باشه اگر بازیکنی نخواد توی یه تیم بازی کنه باشگاه اجازه میده به تیم دیگه ای بره تا اینکه بخواد تا پایان قراردادش حقوقش رو بده و ضرر کنه. موراتا اگه خودش می خواست صد تا قراداد ثبتی هم جلوش میذاشتن بازم میموند.یعنی رئال مجبور میشد با یووه تا کنه !

هنوز یادم نرفته اون مصاحبش که می گفت احساسات فراتر از بندهای قراردادها هستند ! یعنی خودم بخوام بمونم میمونم. یعنی اون موقع از جزییات قراردادش خبر نداشت و این اواخر فهمید که همه چی دست رئال هست؟!

حالا هی بگید مجبور بوده...

• mory, pezhman, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

به نظرم تو عصر جدید دست بازیکنا برای جابه جایی خودشون خیلی بازه. نماد بارزش هم اتفاقی که برای مورینیو افتاد. الان عصر پادشاهی بازیکنه !

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

ایجنت َ ش :

" موراتا پیشنهاد هایی از لیگ جزیره دارد ، آینده اش ؟ خواهیم دید ! با زیدان صحبت خواهیم کرد . او هم اکنون بازیکن رئال مادرید است ... "

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی