پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

یه چیزی رو فراموش نکنید، موراتا اومده بود تو یوونتوس تا فیکس بشه مثل فصل اولش اما فصل دوم عملا نیمکت نشین بود !!! درست یا غلطش یا اینکه حقش بود یا نه رو کاری ندارم ولی خب اگه می خواست تو یوونتوس نیمکت نشین بشه، خب همون بهتر که رفت توی رئال مادرید که هم تو کشورش هست هم تیم شهر نوجوانیش نیمکت نشین بشه. اعتقاد دارم اگه موراتا فصل دوم هم مثل فصل اول تبدیل به یار ثابت یوونتوس می شد، به احتمال خیلی زیاد از تیم جدا نمی شد ،،،،

مصاحبش هم واقعا به نظر من ایرادی نداره. چرا چون موراتا در اصل بازیکن قرضی بوده و هیچوقت صاحبش نبودیم. موراتا 2 سال در اختیار ما بود و ما هم تا جایی که می شد ازش استفاده کردیم. مصاحبش واقعا به نسب مصاحبه های ویدال و پوگبا خیلی بهتر بود. اونم به عنوان یک بازیکن قرضی !!!

پ.ن : دیدن ویدال تو لباس بایرن اذیتم می کنه و موفقیتش اعصابم رو خورد می کنه. دیدن پوگبا تو لباس منچستر یونایتد و موفقیتش باعث تاسفم میشه، اما دیدن آلوارو موراتا تو لباس رئال مادرید لبخند رو میاره رو لبام و موفقیتش خیلی خیلی خوشحالم می کنه :6:  همونقدری که ته دلم دوست ندارم پوگبا و ویدال بدون یوونتوس موفق بشن، همون قدر هم دوست دارم و دعا می کنم موراتا توی رئال موفق باشه چون بعد از رفتنش هم همونقدری که توی یوونتوس بود دوسش دارم و ذره ای از علاقم بهش کم نشده. دمش گرم 2 سال فوق العاده رو برای ما رقم زد ( مخصوصا سال اول با اون گل های مهمش ) :53: :53: 

• alexdelpiero, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

هر بازیکن یا کادری که از یووه برن تا مادامی که میتونست باشه مثل موراتا باعث نفرت تیفوسی هاست

موراتا میتونست بمونه اگر پافشاری می کرد

در واقع خواست خودش بود که بره رئال 

حتی کنته باعث نفرت تیفوسی هاست

هر چند رفتنشو باعث برکت در یووه دیدم

ویدال پوگبا کنته موراتا هر چی که بود عشقه چیزه دیگه ایی که داشتن غلبه کرد بر عشق یووه

dme48gukzvs8_t.jpg

Ali real

Ali real

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
به عنوان يه رئالي به نظرم موراتا اشتباه كرد

تصميم عاقلانه اي نگرفت زيدان گفته ٤-٣-٣ بازي مي كنيم و BBC هميشه ثابت هستند مگه مصدوم بشن يا تعويضي

كريس و بيل كه اگه مصدوم نباشن هميشه ٩٠ دقيقه هستن و اما بنزما كه همه مي دونن پرز رئيس رئال اينقدر علاقه داره كه هميشه دوست داره مهاجمش باشه حتي بعد فروش هيگواين مهاجم نخريد

همين الان ٤ تا بازي كرده هيچي گل تو برنابئو رونالدو گل نزنه هو ميشه اصلا موفقيت موراتا تو رئال رو نمي تونم تصور كنم

اميدوارم پشيمون نشه بايد ميموند در يووه
  • alexdelpiero, El rey leon, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

به عنوان يه رئالي به نظرم موراتا اشتباه كرد

تصميم عاقلانه اي نگرفت زيدان گفته ٤-٣-٣ بازي مي كنيم و BBC هميشه ثابت هستند مگه مصدوم بشن يا تعويضي

كريس و بيل كه اگه مصدوم نباشن هميشه ٩٠ دقيقه هستن و اما بنزما كه همه مي دونن پرز رئيس رئال اينقدر علاقه داره كه هميشه دوست داره مهاجمش باشه حتي بعد فروش هيگواين مهاجم نخريد

همين الان ٤ تا بازي كرده هيچي گل تو برنابئو رونالدو گل نزنه هو ميشه اصلا موفقيت موراتا تو رئال رو نمي تونم تصور كنم

اميدوارم پشيمون نشه بايد ميموند در يووه

ولی بنظرم تصمیم بجایی گرفت..موراتا توانایی بازی در کناره ها برای جایگزینی بیل و کریس داره. پس ذخیره اول برای BBC هست. در طول فصل هم بحث استراحت، مصدومیت، محرومیت یا حتی تعویض باعث میشه بازی های زیادی بهش برسه..مخصوصن که بنزما نصف فصل مصدومه.. در یووه ولی بجای دو مهاجم میتونست به زمین بیاد. افت هم کرده بود و جایگاه خودشو از دست داده بود..در مجموع در رئال بازی های بیشتری نسبت به یووه بهش میرسه..

از نظر بحث مالی، در رئال بیشتر در میاره..شهر و کشور خودشه و با هم زبون ها و هم بازی هاش در تیم ملی بازی میکنه..

و یه نکته دیگه، رونالدو و بنزما بنظرم در نهایت دو فصل دیگه در رئال دوام میارن..روند نزولی هردوشون شروع شده و این برای موراتا فرصت خوبیه تا کم کم خودشو بعنوان جانشین اونا در ترکیب اصلی جا بندازه..  

• Orphée, mory, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

- ما تو ناخودآگاه ذهنمون همه ش بازیکنای این نسل رو با Old Guard خودمون مقایسه میکنیم که زیاد جالب نیس چون حتی نزدیک بهشون هم دیگه زاده نخواهد شد، چه برسه به اینکه مثلشون بیاد...

./ رفتار رئال با موراتا هم با رفتار منچستر با بوجبا قابل مقایسه نیس. بوجبا رو که رسماً با اُردنگی پرت کردن بیرون ولی رئال تو فینال دسیماش به موراتا بازی داد و تو قراردادش حق بازخرید گنجوند. 21 سال تو مادرید زندگی کرده، البته که اونجا خونه شه...

./ و صد البته موراتا این رو هم گفت : یووه و رئال در یک لول قرار دارن...

./ درست همون حرفی که آلوز هم در مورد بارسا-یووه زد. اینا سابقۀ بازی برای اون دو تیم رو دارن و سالها تو اون شهرها زندگی کردن => حس خوبی به آدم میده نظراشون...

- یه لطف بزرگی که موراتا کرد، این بود که برخلاف اون بوجبا، لوگوی باشگاه رو نبوسید! ظاهر و باطنش یکی بود. قبل از اومدن به یووه لوگوی رئال رو بوسیده بود و حالا تو مراسم معارفه ش هم اینکارو تکرار کرد...

./ نیومد با احساسات هوادارا بازی کنه. مثه بوجبا نگفت یووه مثه خونوادمه و یه ماه بعد بره یا مثه ویدال نگفت میخوام یه فینال UCL دیگه با یووه تجربه کنم و بعد یه ماه تشریف ببره! ازین لحاظ من براش احترام قائلم. هر ایرادی که داشته و داره، حداقل پشت و روش یکی ـه...

+ اینم ل.تونی یه هفته پیش گفته که جالب بود واسم : در 2008 در ختافه، یه پسر بچۀ توپ جمع کن ازم پیرن بایرنمو خواست. فقط همین دو سال پیش بود که فهمیدم موراتا بوده...

• mory, alireza.de710, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Ali real

Ali real

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال

ولی بنظرم تصمیم بجایی گرفت..موراتا توانایی بازی در کناره ها برای جایگزینی بیل و کریس داره. پس ذخیره اول برای BBC هست. در طول فصل هم بحث استراحت، مصدومیت، محرومیت یا حتی تعویض باعث میشه بازی های زیادی بهش برسه..مخصوصن که بنزما نصف فصل مصدومه.. در یووه ولی بجای دو مهاجم میتونست به زمین بیاد. افت هم کرده بود و جایگاه خودشو از دست داده بود..در مجموع در رئال بازی های بیشتری نسبت به یووه بهش میرسه..

از نظر بحث مالی، در رئال بیشتر در میاره..شهر و کشور خودشه و با هم زبون ها و هم بازی هاش در تیم ملی بازی میکنه..

و یه نکته دیگه، رونالدو و بنزما بنظرم در نهایت دو فصل دیگه در رئال دوام میارن..روند نزولی هردوشون شروع شده و این برای موراتا فرصت خوبیه تا کم کم خودشو بعنوان جانشین اونا در ترکیب اصلی جا بندازه..

سلام دوست عزيز مرسي از پاسخت با بخشي از حرفت موافقم
ولي به شخصه با شناختي كه از سال ٢٠٠٠ دارم ار رئال امكان نداره بعد از كريس موراتا جاشو بگيره قطعا رئال ميره سراغ امثال هازارد و بازيكنايي كه توي اون سطح باشن و يك وينگر خيلي خوب باشه موراتا گوش هم مي تونه ولي تكنيك زيادي نداره
البته بهش بازي مي رسه ولي فكر نمي كنم بتونه دوام داشته باشه بعد يكي ٢ سال ميره
رقابت توي رئال خيلي سخته مثل همين خامس كه عاليه ولي واقعا با اينكه فصل اول عالي بود با يه فصل افت الان در استانه جدايي قرار گرفته
اميدوارم تو رئال اتفاقي كه براي مورينتس بعد از برگشتن از موناكو افتاد براي موراتا نيفته ولي خيلي سخته چون بايد تو خيلي از صحنه ها به رونالدو و بيل هم پاس بده و اين موضوع مهمي در رئال محسوب ميشه
در كل هيچي معلوم نيست زمان مشخص ميكنه
  • alexdelpiero, tecra, Huceyn و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

- ما تو ناخودآگاه ذهنمون همه ش بازیکنای این نسل رو با Old Guard خودمون مقایسه میکنیم که زیاد جالب نیس چون حتی نزدیک بهشون هم دیگه زاده نخواهد شد، چه برسه به اینکه مثلشون بیاد...

..

اینجاست که به حرف سرهنگ میرسیم که امثال ویدال و پوگبا نمیتونن یک شخصیت خوبی داشته باشن 

• Orphée, alexdelpiero و Camel Blue از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال

- هيچ وقت بازيكن محبوبم نبوده ولي ازش متنفر هم نبودم.

براي 2 سالي كه زحمت كشيد ازش ممنونم، بي تجربگي داشت، گاهي باعث موفقيت تيم ميشد به تنهايي و گاهي برعكسش عمل ميكرد.

اميدوارم بازيكن بزرگي بشه چون لياقتش رو داره.

• mory, alireza.de710, alexdelpiero و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

امیدوارم به گه خوردن وغلط کردن بیوفته 

یووه در حقش خوبی کرد و به کمال رسوندش 

حالا که بارشو بست فیلش یاد هندوستان می کنه

dme48gukzvs8_t.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS

گور پدر هر بازیکنی که بهش نیاز داشتیم اما بنا ب هر دلیلی از یوو رفت

دیگه برام مهم نیستن و برا شما هم مهم نباشه

دیگی که برای من نجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه

• Massimiliano Allegri, 30aMak و back to juve از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

احساسی کامنت ندید ،موراتا با همه فراز و نشیب هاش تمام تلاش رو برای یووه کرد، "عامل اصلی" ما برای رسیدن به فینال سی ال بود،از همون روزی که با اون قرارداد اومد یووه معلوم بود قرار نیست برای همیشه تو یووه بمونه.

حالا دیگه فحش دادنش چیه؟ :22:

• alexdelpiero, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

بچه ها توقع دارن هر کی اومد باشگاه عاشق یووه باشه براش بمیره ولی اگه اینطوری بود امثال الکس و بوفون و غیره انگشت شمار نبودن. 

• alexdelpiero, ace of glass, Camel Blue و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS

کسی احساسی فحش نمیده بلکه با صمیم قلب و منطقی میگم گور پدر هر بازیکنی که تو زمانی که یوو بهش نیاز داشته یوو رو به خاطر پول شهرت یا هرچیز دیگه ای ول کرده رفته

موراتا اگه تو اولین سالش باعث شد بریم سی ال عوضش پولشو گرفت همچنین باعث شد اسمش بیفته رو زبونا تازه باید مدیون باشگاه ه باشه

درضمن اقای موراتا با گل نزدن جلو سویا یا دقیقه 70 جلو بایرن تک ب تک روو گل میکرد شاید امسالم فینال میرفتیم

الانم میگم فقط به کسایی که تو یووه هستن عشق میورزنم  و امثال اینا دیگه برام ارزشی ندارن دیگه حاشیه هاشونو دنبال کنم

• ace of glass, Massimiliano Allegri, back to juve و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
افشینز جان من هر چی هم برای شما توضیح بدم که ایشون قبل اومدن به یووه با رئال تمدید کرد و تعهد به بازگشت بدون چون و چرا به این باشگاه داد تو کت شماها نمیره.

به تنفرتون ادامه بدید و وقتی اسمش میاد بازی با سویا رو یادتون بیاد، اما این رو هم در نظر داشته باشید که هنوز یه تعدادی از کاربرا مثل خودم هستن که ایشون رو با گل هایی که ما رو به اون فینال برد به یاد داریم و به همراه یورنته همیشه دوستش داریم.پس حداقل تو الفاظی که در موردش بکار میبرید یکم هم مراعات ما رو بکنید

لازم به ذکره از جمله افرادی بودم که به شدت ازش بدم میومد و این شخصیت فوق العاده اش بود که نظرم رو کاملا در موردش تغییر داد.
  • El rey leon, Signora Omicidi, Huceyn و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

الوارو میتونس سال قبل بره ولی موند امسال هم یووه میتونس براش خرج کنه و بمونه اما نکرد و اون هم رفت هم یووه رو دوس داش و هم رئالو طبییه

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Huceyn و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS

اقا کسی جلوتون رو نگرفته همینجور که شب تا روز تو پیج اینستا ویدال موراتا و پوگبا پلاسین و هر روز منتظر دیدن مارک شورتشون هستین و بهشون عشق میورزین حالا هم به کارتون ادامه بدین

مواه من به هیچ وج دیگه برام مهم نیستن که حتی الفاظ براشون به کار ببرم

• Massimiliano Allegri از این پست تشکر کرده است

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
جلو خانوادت سر میز شام هم مهم نیست چه الفاظی رو بکار میبری ؟ اونجا خانوادست .. اینجا هم یک خانواده خیلی کم اهمیت تر ، اما بهرحال ی سری حرمت ها داره ، جامعه هم یک خانوادست .. هرچی از دهنمون در اومد که نباس تو خانواده بگیم ؟ هوم ؟ حال نکردی برو تو کوه صداتو کسی نشنوه ، محکم داد بزن به هرکی دلت میخواد فحش بده ، even me ..
انسان های عصبی فقط خودشونو اذیت میکنن ، خودشونو میخورن تو دنیای کوچیکشون ، مث دیوار های متحرک هر ثانیه عرصه زندگی رو به خودشون تنگ میکنن ، هی داد و فغان و فریاد .. خب رفت که رفت ، چیکار کنم ..
مارک شورت چیه اخه چی میگی ، کجا میری برادر :fp:
  • pezhman, Signora Omicidi, Massimiliano Allegri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS

سجاد ازت انتظار میره به عنوان یه مدیر یه خیلی چیزا رو تو جمع نگی میتونستی پیام بدی

اره من تو خونوادم هم با همین الفاظ صحبت میکنم با همین لفظی که پدرمو شیمیایی کردن روزی هزار بار به خیلیا فحش و ناسزا میگم چه سر سفره سه جلو همه- الانم تو خهیابون و تو کوچه به خیبلیا ناسزا میگم

اما قرار نیست معلم اخلاق داشته باشم

• ace of glass, Caspian+Gauss , Sassan و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
من حرف بدی نزدم که بخوام تو جمع مطرح کنم یا تو خصوصی فقط یک واقعیت رو یاداوری کردم که اینجا هم یک خانواده کوچیک و شاید بی اهمیته ، اما بهرحال یک سری اعضا داره بجز من و شما .. که شاید دقایقی از روزمرگیشونو اینجا میگذرونن ، اونها هم حقی دارن ..
Anyway من خودم بشخصه مشکلی ندارم میتونی از هر لفظی هرجا دلت میخواد استفاده کنی .. من معلم اخلاقت نیستم ، من هیچی نیستم در کل :1:
الانم اگر چیزی گفتم بخاطر این بود که کسی پیام داد گفت تذکر بده ، تذکر بدی ی داستانه ، ندی ی داستان دیگه .. وگرنه من خسته تر از اونی هستم که بخوام واسه هدایت کسی چیزی تایپ کنم یا حرفی بزنم :1:

پ.ن : من نه از پنل مدیریتم تاحالا استفاده کردم ، نه خواهم کرد پس هر یک کلمه ای که میگم لفظ به عنوان مدیر ازت انتظار میره رو تهش نچسبونید .. الان فک کردید من حقوق میگیرم اینجا یا چی ؟ توروخدا یکی بیاد این رنگ یوزر منو مشکی کنه تا من راحت شم حرفایی که میزنم رو زیر نقد و تیغ مدیریت نبرن ملت .. خودتون هرچی میخواید میگید حالا ما میگیم سلام میگن از تو بعنوان مدیر انتظار میره بجای واژه عربی سلام از درود استفاده کنی ، شمارا به خدا راه شما سوا ، راه من سوا .. من نه با کسی کار دارم نه با کسی حرف میزنم نه به کسی تذکر میدم نه هیچی .. گزارشم نزنید نیاید تو خصوصی بگید این گزارش رو پیگیری کن .. چون دیگه اینکارو نمیکنم ! از امروزم در صدد پلیتیکی هستم که از شر این یوزر قرمز مدیریت خلاص شم ، این نوید هم که روانی کردید با این تز و با همین فرمون ..
  • pezhman, El rey leon, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS

حالا چرا اینقدر جنایش میکنی

یه بحث کوچیکی راه افتاد و رفت و تموم شد منم فقط گفتم گور پدر هرکی از یوو رفت اینقدرم کلمه خاصی نیست من خودم میدونم یه عده میخان جوو خراب کنن اینجوری

خستگی و مسئولیت تو رو هم درک میکنم و ذره ای هم ازت ناراحت نیستم و همین که دوستی مثل تو دارم از تمام فضای مجازی برام با ارزش تره عزیزم

اینم اخرین پستی که تو این تاپیک میدم چون دیگه موراتا برام ارزشی نداره که درموردش بحث کنم

در کل فضای مجازی جای هست برای اشتراک نظرات و از قبل نوشته نشده همه نظراتشون و عقایدشون یکی باشه

اگه من حرفی زدم که هرکسیو ناراحت کرده همینجا عذر میخوام

• El rey leon, tecra, Huceyn و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی