پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1204 پاسخ برای این موضوع

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

ووچینیچ - توز -یوورنته -موراتا -جیووینکو -همه دوسال تو یووه موندن چرا؟؟؟

تا پول خرج نکرد نمیشه همیشه پایه ثابت فینال اروپا بود

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

تو این چند روز که اخبار رو دنبال میکردم تقریبا اکثر روزنامه ها خبری مبنی بر امکان بازگشت موراتا به یوونتوس رو کار کردند ! (اخبار تحلیلی) اگه پیشنهاد مورد نظر رئال از انگلیس نرسه و به هر نحوی موندن موراتا تو رئال منتفی بشه امکان اینکه یووه براش اقدام کنه هست ! مطمئنا یووه نمیخواد رقم درخواستی رئال رو بده پس احتمال این اتفاق زیاد نیست ولی به هر حال هنوز همه چیز منتفی نشده 100 درصد ! 

+ نامه خداحافظی هم گذاشت :1:

https://www.instagra...by=alvaromorata

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد
آلوارو در نامه ای خطاب به هواداران یووه از آنها خداحافظی کرد:

" سلام به همگی. نوشتن این نامه آسان نیست. در ابتدا می خواهم تشکر کنم از همه کسانی که من را باور داشتند و به من ایمان داشتند. من در یوونتوس و تورین بسیار خوشحال بودم.
با تشکر از رییس آنیلی، پاول ندود، جان الکان ، جوزپه ماروتا و بالاتر از همه فابیو پاراتیچی و خاویر ریبالتا. و همه کسانی که برای این باشگاه زحمات زیادی می کشند. کارکنان، پزشکان، فیزیوتراپ ها، آشپزها، تیم امنیت و به طور خلاصه تشکر از تمام مجموعه یوونتوس  و البته تشکر از هوادارن این تیم در سراسر دنیا برای عشق بی قید و شرطی که به من داشتند.
از مربی تیم تشکر می کنم که کمک کرد من بازیکن بهتری بشوم و کاپیتان تیم که مراقب من بود و تمام هم تیمی هایم که روزهایی فوق العاده را با آنها سپری کردم. برنده شدن با آنها تماشایی بود. من همچنان عضوی از این باشگاه و تاریخ آن هستم و هر جا که بروم با غرور خواهم گفت همیشه یک یوونتوسی هستم. یک بار دیگر تشکر می کنم که اجازه دادید عضوی از این خانواده باشم."

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

نیاز به آرزوی عدم موفقیت نیست، اتوماتیک خودش میره تو افت ، دیگه طرف حسابش ایتالیاییای با معرفت نیست که بعد گند زدنش بیان تمدید کنن باهاش! 

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من اگه بره رئال که هیچی . ولی اگه بخواد بره به تیم دیگه. علاقم رو بهش از دست میدم
  • MaMpIeRo, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

من که از اول هم خوشم نمیومد ازش و مشکلی با برگشتش به رئال نداشتم . 

اون موقع ها که تازه اومده بود تو فروم بحث سر این بود که چرا به جوونای ایتالیایی فرصت داده نشه تا همیشه برامون بمونه 

فکر کنم بعد این مدت موراتا به همه ما فهموند چرا به جوونای ایتالیایی میدون داده نشده . ی بازیکن داشتیم که دو تا جوون ایتالیایی با هم کارش رو انجام نمیدادن

ولی خوب هنوز اونقدر بزرگ نمیدونمش و شاید ی روزی بزرگ شه و به خاطر تمام بازیهای خوب و گل هاش ازش ممنونم ولی هیچوقت دوستش نداشتم 

البته تعداد بازیکنایی که تو تیم دوست ندارم ی کم زیاده و موراتا یکی از اوناست .

نمیتونم هم براش آرزوی موفقیت داشته باشم چون یه اسپانیاییه. ولی خب نیازی به آرزوی موفقیت منم نداره  :1:  اونقدرها خوب هست که موفق بشه حالا یا رئال یا هر تیم دیگه 

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

من اگه بره رئال که هیچی . ولی اگه بخواد بره به تیم دیگه. علاقم رو بهش از دست میدم

ناموسا این پژمان صحبتاش رو باید همشونو اسکرین گرفت :1:   یه جوری این بالا کامنت داده انگار مثلا موراتا دوس دختره پژمان بوده و از اینکه ترکش کرده رفتا با پسری بنان رئال زیاد ناراحت نیست اما اگه به اون دوست پسرش (رئال) هم خیانت کنه و بره با یه پسر دیگه پژمان رسما علاقشو از دوست دخترش (موارتا ) از دست میده :33: :22: :fp: :nish:

• El rey leon, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
^
هر کی فکر کنه میفهمه منظورم چیه .

البته تو هم مثل همیشه. فکر = error!!!
  • Signora Omicidi و Donnie از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
بهتر نیست این بحثای دونفره و مضحکتونو تو پ خ ادامه بدین ...
آدمای زیادی میان اینجا و می خونند و علاقه ای به بحث شما ندارند . مخصوصا با این لحن پست دادنتون .
========
موراتا هم هر جایی بره در جا می زنه شکی نیست .
  • mory, El rey leon, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

همش پیش بچه ها یووست و شوخی میکنه باهاشون :141: :141: .دلم موراتا میخواد  :141: 

• alexdelpiero, Escanor, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

امیدوارم شوخی شوخی رو بهش ندند .. جلو موراتا باید کثیف بازی کرد و گرنه زهرش رو میریزه ... موراتا رو باید رو اعصابش کار کرد .. امیدوارم بازیکنای غیر یوونتوسی اتزوری حسابی اذیتش کنند 

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

با خاطره خیلی قشنگ یووه رو ترک کرد آفرین پسر، حالا برو از خونه با پیرهن رئال بازی ها رو تماشا کن 

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

توتواسپورت  :1: یوونتوس ایده بازگرداندن موراتا را هنوز در سر دارد و منتظر است تا در زمان مناسب برای خرید وی اقدام کند  :22:  :fp: به خدا از خودم در نیاوردم توتواسپورت گفته  :24: چلسی که باتشتوبای رو گرفت ... psg هم هیگوآین رو بگیره ، آرسنال هم سانچز رو حفظ کنه منچستر زلاتان رو بگیره بیخیال مهاجم بشه :1: سپس اگه رئال نخوادش میتونیم اقدام کنیم ..  

# توتواسپورت 
# Never Say Never  :pep: 

----------------------------
به احتمال زیاد موراتا تو همون رئال میمونه با توجه به اینکه میخواند خسه رو هم قرض بدند 

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
مراسم معارفه :

" امروز شادترین روز زندگی من است
2سال زمان طولانی بود اما گاهی شما باید سختی بکشید به لطف یوونتوس بالغ شدم "

:nish:
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

یکیشون چهار سال توی تعطیلات بوده اون یکی هم دو سال سختی کشیده تا به عشقش متصل بشه  :2laugh:  :24: 

من هم 27 سال عمرمو دارم توی Utopia زندگی می کنم  :2laugh: 

+ الان محمد میاد میگه حرفه ای باشید و حرفه ای فکر کنید  :1:   :fp: 

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
فردا اقای X در معارفه تیم عابی عنآری :
من در این ۳ سال انگار خونه عمم بودم
حالا به خانه [بارسلون] بازگشتم تا در جدایی کاتالان از اسپانیا سهیم باشم از عمه ممنونم بخاطر این سه سال اما الان [I feel home]
من هرشب به مدت ۳ سال در تورین اسپایسی چیکن با رست بیف بدون نمک بدمزه میخوردم تا امروز اینجا باشم :2:
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3711 ارسال

لیاقت این بابا این بود که دو سال بره خیخونی ...زاراگوزایی ...اوساسونایی ...چیزی ...همون جا هم کلا از صحنه ی روزگار محو بشه  تا  بفهمه  دنیا دست کیه و تا عمر داره از ریال و پرز و خونه متنفر بشه ...

ای روزگار ...

• eⁿzº, Massimiliano Allegri, Gin و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

به هر حال شرایط ـش با امسال پوگبا فرق میکرد، موراتا یه اسپانیایی ـه و تو مادرید به دنیا اومده و از تیم دوم رئال به تیم اصلی رسیده بود.

مصاحبه بدی هم نکرده و از یووه تشکر کرده ، واضحه که اونجایی که گفته دو سال صبر کردم منظورش این نبوده 2 سال مثلا عذاب کشیدم و این حرفا..

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
عجیبه .
موراتا که چیز بدی نگفته . اتفاقا از یووه تشکر کرده که باعث پیشرفتش شده .
این مصاحبه رو با مصاحبه های ویدال و اون بوزینه مقایسه کنید . زمین تا آسمون تفاوته .
  • Orphée, tecra, Huceyn و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

رئالو دوس داره تو کشور خودشه اما نمیشه ....فقط یووه تونست بهش بازی بده و خوب جواب داد چون ترکیب سیستم یووه با بازی اون هم خونی داشت ...و فکر نکنم موندنش تو رئال ب چن سال بکشه 

• alexdelpiero, Massimiliano Allegri و Camel Blue از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی