پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

قبلا توی یه بحثی که با فراز داشتیم گفتم، مراد بعد از قطعی شدن انتقالش به یووه قراردادش رو به مدت دو سال با رئال تمدید کرد، این تمدید قرارداد یعنی اعلام رضایت برای برگشتن به رئال، هر زمانی که رئال قصد استفاده از حق خرید اش رو داشت میتونه بدون هیچگونه دردسری مراد رو برگردونه.

یعنی رضایت برای برگشتن همون موقع از طرف مراد داده شد، پس دلیلی نداره از بی معرفتی یا تهعد نداشتن مراد حرف بزنیم.

قراردادی بوده که جناب ماروتا تن بهش داده و اگر ناراحتی ای وجود داره باید از بابت قراردادی باشه که ایشون امضا کرده.

مسئله ی بعدی تاثیر موراتا روی عملکرد اروپایی تیم توی دو فصل اخیر بوده، لازم به تکرار دوباره ی من نیست، برید بررسی کنید تا متوجه بشید که چه ابزار مهمی رو توی اروپا داریم از دست میدیم.عمده ی قدرت ما تو اردپا روی ضدحملات بوده، ضدحمله هم سرعت و پا به توپ مراد و کواد و توز و... رو میخواد، حالا هم که هیچکددمشون قرار نیست ما رو فصل بعد همراهی کنن، بنابراین از نظر من افت بزرگی توی خط حمله مون بوجود میاد و مدیران باید به فکر پوشش این ضعف باشن
  • mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

خیلی عالی شد که وضعیتش مشخص شد  :1:. دیگه می دونیم چند چندیم  :1:

همون موقعی که موراتا به یوونتوس اومد می دونستم توی اروپا میتونیم روش حساب باز کنیم، چون فینال لیگ قهرمانان رو تجربه کرده بود. انصافاً کم برامون نذاشت و در مجموع عملکرد خیلی خوب به نمایش گذاشت. سعی کردم که بهش وابسته نشم و در این راه موفق بودم :1: . الان هم برام فرقی نمی کرد بره یا نره  :1:

به نظرم با این انتخاب به بخت خودش لگد زد  :1:. مطمئناً اگه بخواد رئال بازی کنه زمان هایی میرسه که توی برنابئو هو بشه، اونوقت باید دید حافظه اش به گذشته برمی گرده و احترام و رفتاری که باشگاه یووه و هوادارانش باهاش داشتن رو یادش میاد یا نه. بهترین انتخاب برای موراتا همین یووه بود. ولی خب خودش خواست دیگه  :1:.

اصولاً چون برای هیچ تیم باشگاهی به غیر از یووه موفقیتی آرزوی موفقیت نمی کنم (مگر در موارد معدود و با توجه به اقتضای شرایط)، دوست دارم هر جا که میره موفق نباشه و افتضاح برای تیمش به ارمغان بیاره :nish: 

+ باید زازا رو نگه داریم + یک مهاجم خیلی خوب بگیریم، میگن باتشوای از گزینه ها هست که گزینه ی معقولی هم هست.

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

کاش اسپانیا امشب ببازه بخوریم به اسپانیا کیلینی یه جوری ادبش کنه که خاطره خوبی تو ذهنش بمونه تا مدت ها 

• Pinturicchio, alexdelpiero, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

از همون ابتدا قرارداد بسیار بدی نوشتیم و کلاس تیم رو پایین آوردیم ...

معتقدم که اگر یووه به شکل جدی بدنبال حفظ موراتا بود باید در تابستان گذشته با دادن مبلغی بند بازخرید رئال رو ملغی می کرد ولی ما در پایان فصل پیش هم دست دست کردیم و فرصت سوزی کردیم .

گذشت اون دوره ای که عده ای میومدن به نام تعصب بخاطر باشگاه و هواداراش میرفتن دسته دو و تیم رو بالا میکشیدن بعد هم غریبانه مورد بی مهری واقع می شدن ...موراتا مهاجمیه که به دنبال فیکس بودنه و اگر به لیگ هایی مثل انگلیس یا آلمان منتقل بشه خیلی بیشتر خواهد درخشید .

مسلما موراتا نیمکت رئال رو هم به نیمکت نشینی در یووه ترجیح میده چون با حقوق بیشتر و بازی اوورت و باز تو اسپانیا گلهای بیشتری خواهد زد .

نمی دونم بعضی از دوستان چجوری انتظار دارند که موراتا یووه رو به رئال ترجیح بده ...شهرت ...پول ...همزبانان و همشهریها ...گلهای بیشتر و راحت تر و ...

اگر موراتا مقداری هم تردید داشت با اهمال و سستی مدیران در تابستان گذشته و این یک ماه اخیر عاقلانه شرایط بهتر و جذابتر رو انتخاب می کرد که اون هم خروج از تورین بود .

تمام حرف من این که ماروتا و مدیران یووه باید این تفکر رو که بازیکن بیاد باشگاهشو تحت فشار بزاره و ما هم با یک پیشنهاد آبکی یک تیری بندازیم شاید به هدف خورد رو از ذهنشون پاک کنند .

به نظر من یووه هیچوقت برای موراتا جدی خیز برنداشت و موراتا هم منطقی رفتن رو انتخاب کرد .

• alireza.de710, alexdelpiero, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Caspian+Gauss

Caspian+Gauss

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 230 ارسال

از پنجره ، برجِ ایفل را نگا میکرد ،استیکی سرخ شده، مانند رستوران هایِ خوبِ جنوب مادرید روی میز بود. عصرانه را در کنار راموس خورد...

لای کتاب تاریخ قدم بزن ، قهرمانها معشوقِ دارند اما هم خواب هر کسی نمی شوند.

ایا نگفتیم فرناندو را فاکتور گیرید، بر در و دیوار  اسپانیایی ها یادگاری نمی توان نوشت :fp:

از انجایی که بسی کینه ای هستیم ارزوی سقوط وی را در تمامی عرصه های فوقانی و تحتانیه زندگانی داریم :fp:

• GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
از مصاحبت آفتاب می آیم
کجاست سایه؟

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
دوستان عزیز، بعد از دادن انواع و اقسام نسبت ها به موراتا پست من رو هم یدور دیگه بخونید.

همه چیز روز انعقاد قرارداد قطعی شد، موراتا به یووه نمیومد جز با تمدید دو ساله ی قراردادش و اعلام رضایت برای بازگشت به مادرید بعد از سال اول یا دوم.

در حال حاضر موراتا هیچ اختیاری برای موندن یا رفتن نداره که از عشق و وفاداری و ... حرف میزنید و اسپانیاییها رو به فحش میکشید و آروزی بدبختی براش میکنید.

اگر هم توی مصاحبه ای دیدید که مطلبی غیر از این عنوان شد قطعا برای پوشاندن گندی هست که مدیران بزرگوارمون موقع عقد قرارداد زدن.
  • mory, alireza.de710, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
چه گندی ؟ دقیقا چه گندی ؟

ما اون موقع هنوز وضع اقتصادی خوبی نداشتیم . حتی انقدر که نداشتیم پول بیشتری بدیم و قرار داد دائمی ببندیم . و همچنین انچنان هم وجهه ای نداشتیم که یه بازیکن با کله بلند شه بیاد یووه

ضمن اینکه ماروتا انچنان بازیکن اسمی و بزرگی هم نبود که بگی باید هر جور بود پول جور میکردیم و میخریدیم
با این شرایط موراتا رو گرفتیم و باهاش دو قهرمانی در لیگ . دو قهرمانی در کاپ . یک نایب قهرمانی اروپا رو اوردیم . سود مالی خوبی کردیم . وجهه اجتماعی زیادی هم کسب کردیم . بعد هم با ده میلیون بیشتر پسش دادیم .

دقیقا از کدوم گند حرف میزنی ؟
  • MaMpIeRo, alireza.de710, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

واقعا یه چیز دیگه به دنسته های فوتبالیم اضافه شد

با مورتا تونستیم 2 لیگ و 2 جام حذفی بگیریم

خسته نباشی استاد پژمان

باید بزاریمت ور دست علفیر شاید جانشینش شدی

گند یعنی اینک اسم بزرگ و تاریخی یوو رو با قرارداد های مسخره پاین بیاری

یعنی درسته خریداش یکم موثر بودن اما شیوه قرارداد بستش فقط و فقط مایع ننگ و ابرو ریزی باشگاه بوده

حالا التماس کردنش ب جرمان ها یه طرف برا خرید ویدال و کومن

• Delle Alpi, D E L P I E R O و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
در مورد گند ماروتا قبلا توضیح دادم یه جای دیگه.بحثی هم نیست، نظرت محترمه پژمان
  • mory, Signora Omicidi و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

هنوزم میگم خرید کاملا منطقی بود .
خریدای اون چند فصل ما رو نگاه کنید میبینید بودجه تقریبا صفر بوده
اورا . کومن و موراتا خرید های اون فصل ، یورنته و توزم خریدای فصل قبلمون بودند .
یه مهاجم بیست میلیونی تو سطح موراتا رو نشون بدین که عملکردش تو دو فصل شبیه موراتا باشه ،بعد انتقاد کنید .
یادمون هم نره که فصل بعدم به خاطر حضور تو فینال اروپا و فروش ویدال یه مقدار دستمون باز تر شده !.

مثلا، فکر کنم پول قسط پریرا آخریش این فصل تموم شد
با دونستن این حقیقت ها فکر کنم خرده گرفتن به تیم مدیریت یه مقدار بی انصافیه

• pezhman, alireza.de710, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
@ موها

پستهای افشین که فقط لبخند رو میاره رو لب ادم . ترجیح میدم رد شم ( التماس برای ویدال . خخخخخخخخ) احساس میکنم مغزش مسدوده . بستست . در یک مربع یک در یک . هنوز داره میگه التماس واسه ویدال خخخخخ

البته تو هر چی بشنوی به دونسته هات اضافه میشه . چون صفره دیگه .

این هم که بچه ها گفتن اون موقع پول نداشتیم و رئال هم با این قیمت نمیدادش اینا و چاره ای نداشتیم و اینا هم خیلی خیلی واضحه . برای من عجیبه که تو یه نفر چرا نمیگیری

اما در مورد پست تو اگه منظورت میدان دادن به گابیادینی و اینا بجای موراتا بود باید بگم که اینا هیچ وقت تو اروپا کارایی نداشتن . اما الان فرق میکنه اوضاع . اگر هم موراتا بره یووه الان دیگه به راحتی میتونه یه جایگزین براش پیدا کنه . و در روزهای اینده خواهی دید که این کار رو میکنه
  • El rey leon, Signora Omicidi, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

معمولا وقتی کم میاری شروع میکنی به تمسخر کردن طرف مقابلت - خب من به این ایدولوژی احترام میزارم چون  خوب حربه ای که بتونی فشار ها رو جمع کنی از اطرافت

ماروتا بازم با این نمونه قرار داد موراتا رسما خراب کرده و تو داری بی منطقی محض ازش دفاع میکنی

عزیزم چرا خودتو گول میزنی مگه همین ماروتا نبود ک رفت مونیخ با مدیران بایرن واسه قطعی کردن فروش ویدال جلسه بزاره و مگه همینکارو نکرد؟ خوبه حتی تو صفحه اصلی حسین صالحی یه مقاله اختصاصی واسش نوشت.

یه فکری به حال خودت بکن

خوشم میاد با موبایل و تبلت و لب تابت سه اکانته تو فروم خودتو تغذیه میکنی

• El rey leon و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

قطعا اگر ماروتا میتونست همون زمان موراتا رو قطعی میکرد حتما مشکلی تو کار بوده 

در ضمن رفتن موراتا اصلا منو ناراحت نکرد ، خیلی لوس شده بود و دلش با اونجا بود بهتر بود که میرفت ، با ۳۰ تایی که ریال میده و ۲۰ تایی که قرار بود واسه قطعی کردنش میدادن راحت میتونن سانچز رو بیارن خیلی هم بهتره

موراتا دیگه بیشتر از اینی که هست پیشرفت نمیکرد و نمیکنه ، حاضرم شرط ببندم، شاید هم بازگشت زلاتان و یک خرید خوب واسه هافبک با ۵۰ میلیونی که از موراتا میاد رو ببینیم که بازم عالیه

• alexdelpiero, El rey leon, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

موراتا رفت !

v7nk_ss_thumb.jpg

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
خار شانس مارو ... هر سال بهترین رو میدیم و جاش ی شخمی میگیریم..... امشبو هیچ وقت فراموش نمیکنم.... داغوونم
  • mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

شوت زن - تکنیکی - سرعتی - پا به توپ - پاسور - فینیشر - سرزن - خوشکل - محبوب

یه همچین بازیکنی رو از دست دادیم . بازیکنی که خودمون قدرتمندش کردیم !

کامل ترین مهاجم این ۲.۳ سالمون رو به نظرم از دست دادیم !

یادمون نره با گل هاش تا فینال اروپایی رفتیم که فکرش رو هم نمی کردیم

هیچوقت گل هاش به اینتر یادم نمیره . مخصوصا این آخریا که توو حذفی بودن . خیلی وقت بود گل نزده بود . وقتی زد انگار دلپیرو برگشت و واسمون گل زد از بس خوشحال بودم .

دلمون واست تنگ میشه آلواریتو اما امیدوارم موفق نشی دیگه هیچوقت ... . :hang: :141: 

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

طبیعتا موفقم هم نمیشه واضحه، یووه خیلی باهاش تا کرد تا اینجا رسید  :62:

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

@ موها

البته تو هر چی بشنوی به دونسته هات اضافه میشه . چون صفره دیگه .

من از شما عذر میخوام که در حضور چون شمایی اساعه ی ادب کردم.نمیدونستم شما دایره المعارف هستید و بنده ی بی اطلاع که دانسته هام در حد صفره اصولا فقط باید به سخنان گرانبهای شما که به مثابه وحی منزل هست بی چون و چرا مهر تایید بزنم.

بحثی با شما نبوده و نیست، همچنان نظراتتون هم محترمه.

@نوید جان
بحث از بودجه کردی، حقیقت اینه که تو روند مذاکرات برای خرید موراتا، رئال به هیچ عنوان حاضر به واگذاری موراتا بدون حق خرید نبود، یعنی اصلا بحث پول وسط نبوده و اصرار رئال فقط برای این بود که اگر روزی مراد درخشید امکان بازگشت بدون دردسرش رو داشته باشه.

نمیدونم بحثی که بین من و فراز انجام شد توی کدوم صفحه ی این تاپیکه، بگردید شاید پیدا کردید، اونجا فراز کامل در موردش توضیح داده.

نکته ی بعدی، زمان مذاکرات فروم کلا خراب بود، شاید خیلی از دوستان به همین خاطر به جزئیات کامل ماجرا دسترسی نداشتن، اما من با چنتا از دوستان توی فروم فوتی کلاب بحث زیاد میکردیم در مورد این خرید، جزئیاتش رو هم از بحث های همونجا و یوونتوز که اون موقع مشتری پر و پا قرص اش بودم پیگیری میکردیم.

حقیقت چیزی بود که گفتم.بحث پول این وسط نبود، فقط اصرار بیش از حد از طرف ما برای انجام این اتقال بود که منجر به این نوع از قرارداد هم شد.
  • alireza.de710, El rey leon, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
^^

تا اون قسمت مربوط به پست افشین بود که گفته بود به دونسته های فوتبالیم اضافه شد

از اونجا که نوشتم و اما در مورد پست تو مربوط به شما هست

نه واقعا اپیدمی شده
  • El rey leon, Signora Omicidi و Caspian+Gauss از این پست تشکر کرده است

Caspian+Gauss

Caspian+Gauss

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 230 ارسال

دوستان عزیز، بعد از دادن انواع و اقسام نسبت ها به موراتا پست من رو هم یدور دیگه بخونید.

همه چیز روز انعقاد قرارداد قطعی شد، موراتا به یووه نمیومد جز با تمدید دو ساله ی قراردادش و اعلام رضایت برای بازگشت به مادرید بعد از سال اول یا دوم.

در حال حاضر موراتا هیچ اختیاری برای موندن یا رفتن نداره که از عشق و وفاداری و ... حرف میزنید و اسپانیاییها رو به فحش میکشید و آروزی بدبختی براش میکنید.

اگر هم توی مصاحبه ای دیدید که مطلبی غیر از این عنوان شد قطعا برای پوشاندن گندی هست که مدیران بزرگوارمون موقع عقد قرارداد زدن.

احتمالا همه دیدیم که ماروتا عرض کرده عموما بازیکن هایی با یووه نمی مونن که خودشون علاقه ای ب موندن نداشته باشن

اینو در کنار مصاحبه های عاشقانه موراتا من باب رئال بگذاریم

کمی هم از سلولهای خاکستری کار بکشیم میتونیم درک کنیم که این کام بک حد زیادی به خود بازیکن مربوط بود!!

• GioVanni Agnelli, mory, pezhman و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
از مصاحبت آفتاب می آیم
کجاست سایه؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی