پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کینگزلی کومان

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
330 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

همون اولم گفتم واقعا با استعداده ....باید قدرشو بدونیم ...فقطم تو وینگر جواب میده اما الگری کجا میذاشتش  :22:  :fp:

با اومدنش کوستا ازاد تر شد ....کوستا رو هم بستیم اما 80 دقیقه و اون کارشو کرد .

• Principino, alexdelpiero, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

بازیکن نیست :1: اگه انجلوتی اومد و این نرفت رو نیمکت :22: حرکاتشو دید که تکراری بود :1:

اون گلش که واقعا" من تعجب کردم بوفون چطور نتونست بگیرتش :fp: 

• El rey leon, tecra, Gin و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

اگرم تونست کاری بکنه صرفا به خاطر خستگی مفرط اورا بود ، سانترش که منجر به گل دوم شد در شرایطی اتفاق افتاد که دفاع کناری ما حاضر نبود اصلا

گل چهارم هم که شرایطش کاملا مشخصه ، جز سرعت "هیچ چیز" نداره از نظرم

تقابل هاش با الکس ساندرو رو ببینید ، بدون استثنا اومد دریبل بزنه ، نتونست ، خطا کرد !

کل تز گواردیولا این بود که داگلاس کاستا یه تنه نمیتونه رد کنه مدافعا رو ، اینم اورد ، که اگر اون اشتباه نبود ، اونم هیچ "غلط"ی نمیتونست بکنه

• mory, Aminvo, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

یعنی هرچی هم بشه و به هر شکلی اصرار دارید ثابت کنید بازیکن خوبی نیست.

بیخیال دوستان، چیزی که دیده شد انقدر واضح بود که هیچ توجیحی هم خلافش رو ثابت نمیکنه

• eⁿzº, alexdelpiero, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

دوستان احساساتی نشید! در این که کومن یکی از با استعدادترین بازیکنای جوان دنیاس شکی نیس تو همین فصل واسه بایرن که تازه فیکس هم نبود بیشترین پاس گل داده و یکی از تاثیرگذارترین بازیکنای بونسلیگا بوده و به تیم ملی فرانسه هم دعوت شده یونتوس بازیکن گدایی نمیکنه و تیم بزرگیه این درست ولی تعصبات کورکورانه نباید باعث بشه واقعیت نپذیریم مطمعن باشید بایرن تیمی نیس که بیاد بازیکن بنجل بخره حداقلش در مورد کومن با اینکه بازیکن ثابت یووه نبود ولی اونقد بایرن حساب شده بازیکن میخره که دس کمی از بارسا و ریال نداره کومن یکی از بهترین خریدای بایرن بوده و تو روزای سخت به کمک بایرن امده نمونش دیشب دیدیم تا درس عبرتی بشه تا از استعدادهایی که داریم درس استفاده کنیم !!

• eⁿzº, alexdelpiero, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

یا خدا. کومن بازی فرانسه - کامرون چقدر خوب بازی کرد  :22: 

+ حیف  :fp: 

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

جالب این بود بچه ها میگفتن این هیچ استعدادی نداره و اینا ..

برادر من تو پست توز اینو به بازی میگرفتن جالب اینه که پست تخصصیش وینگره و جالب تر این که هر  وقت وینگر بود گل یا پاس گل میداد . و ب شدت استعداد داشت و خیلی هم اینده دار . مدیرای ما چی کار میکنن ؟؟؟ ب همون اندازه که عالی یه بازیکن رو از چنگ دیگران در میاررن بسیار راحت چنتا بازیکن عالی تر از دست میدن . 

الان یووه ثبات مالی داره واقعا عجیبه نباید تیمی رو که ساخته با بازیکنایی باشه که قرضی ان و یا اندشو معلوم نیست . تا کی هر تابستون حرص بخوریم ؟؟ منچستر میاد مورینیو رو میگیره وو ده تا بازیکن روش ما میایم یکی میخریم و سه تا رایگان میدیم

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

مشکل اینه که  وینگر برای سیستم -3-3-4 هست و وقتی تیم الگری این سیستم رو بازی نمیکنه یعنی وینگر لازم نداره حالا هر کی میخواد باشه. همین که کوادرادو هم این فصل تو یووه بازی کرد خیلیه. چون هر وقت بازی می کرد مجبور بود یه خط عقب تر بازی کنه

الگری یک هافبک هجومی میخواد نه وینگر مگر اینکه سیستم خودش رو ببوسه بذاره کنار و رو بیاره به سیستمهای دیگه

• mory, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

کواد سابقه بسیار خوبی تو بازی در دفاع راست و فول بک داشت و اصلا نمیشه گفت خرید اشتباهی بود . قرار بود دراکسلر - گوتزه بخرند برای پست هافبک تهاجمی که به هرنانز رسیدیم :1: الان هم احساس من اینه با توجه به مصاحبه های ماروتا اصراری برای خرید هافبک تهاجمی و پست شماره 10 وجود نداره . به نظر الگری بهترین گزینه برای مدیران یووه است تا با هر بازیکنی که خواستند بخرند تیم رو بچینه ... 

+ البته باید قدرش رو بدونیم ! چون مربی با این کیفیت که با هر بازیکنی بسازه نداریم دم دست ... به هر حال من فکر میکنم اگه بازیکنان مورد نظر مربی برای دومین سال پیاپی خریداری نشه سال اخرش تو یووه خواهد بود . چون با رفتن موراتا و کوآد و اومدن بازیکنایی مثل براردی بعیده نتیجه خوبی هم بتونه بگیره الگری .... مکس نشون داده از اون درست مربی هاست که با بازیکن های بزرگ و ستاره ها نتیجه میگیره 

این بازیکن جدیدی هم که قراره از PSG بگیریم وینگره و فکر کنم نهایتا اگه جواب بده به یه تیم دیگه فروخته بشه :1: 

• mory, eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

همه دارن به به و چه چه می کنند ولی متاسفانه اینجا ما سرمون رو مثل کبک کردیم زیر برف و هنوز بر این باوریم که کومان تو یووه جواب نمیده و همون بهتر که رفت !

باز هم تکرار می کنم روزی میاد که از اینکه کومان رو به این راحتی از دست دادیم حسرت میخوریم ! 

الان نسیبه @Bianconero Amore نیست که روی اسم کومان خط بکشه ولی هنوز نفراتی تو این فروم هستند که شامل این عبارت بالا میشن !

روز اولی که عکس کومان رو توی کافه تو آلمان گذاشتند من این روز ها رو می دیدم و گفتم حسرتشو خواهیم خورد! حالا من هی باز باید بیام اینجا و از حرفام نقل قول بگیرم و پشتش یه آه بکشم !  :1: 

• El rey leon, Donnie و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

بعد از تعویض دمیتری پایه با کومان فرانسه علناً 10 نفره بازی میکرد تمام توپ هارو یا لو میداد یا بطرز ساده لوحانه ای خراب میکرد یعنی رناتو سانچز هم 19 سالش بود چقدر بهتر بود

کومان یک بازیکن صرفا سرعتی بدون فکر و خلاقیت  :22: 

• mory, pezhman, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

قضاوت نمی خوام بکنم، خوب یا بد بودن کسی رو هم نمی خوام تایین کنم، ولی فک کنم یه بازیکن تو این سن اگه خیلی با استعداد باشه، باید از 1 سال بازی کردن کنار سوپر وینگرایی مثل ریبری و روبن و همچنین وینگر خوبی مثل داگلاس کاستا، یه چیزایی باید یاد بگیره !!!!! کومانی که من دیشب دیدم، همون کومان اوایل بازیش تو یوونتوس بود. شاید به مراتب بدتر و بدتر !!!!

پ.ن : تنها بازی هایی که من کومان رو موثر دیدم، یا جلو تیمای کند بوده، یا زمان هایی که به عنوان یار تعویضی اومده تو و حریف خسته بوده ،، الله و علم !!!

• mory, El rey leon, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

بابا طرف تازه 20 سالشه..فینال یورو داشت بازی میکرد..نمیشه انتظار داشت مثل زیدان بازی کنه..مگه پوگبا و دیگران چکار کردن تو زمین با این همه تجربه؟!

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
از یک نفر خوشمون نیاد کافیه فقط یک بازی خوب نباشه، سریع میریزیم تو تاپیک اش و کلا حکم ارتداد براش صادر میکنیم

یک نگاه به آمار فصل گذشته اش توی ل ق بندازید به نظرم قضاوت درست تری از ملاک قرار دادن بازی دیشب میتونید انجام بدید
  • eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

- البته من از كومن اصلا خوشم نمياد ولي توي همون دقايق، 2 موقعيت گل عالي براي هم تيمي هاش فراهم كرد و البته چند موقعيت رو هم ساده لوحانه از دست داد.

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
از فروشش بسی خرسندم ..
موجودی بی خاصیت است !
انجلوتی هم میاد میبینیم
موها# :1:
  • pezhman, El rey leon, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

در تمرینات بایرن مونیخ دچار درد شدیدی از ناحیه ی قوزک پا شده، به طوری که روی زمین دراز کشیده از درد به خودش پیچیده. پزشک تیم گفته این نشانه ی خوبی نیست و هنوز نفهمیدیم چرا این اتفاق براش افتاده  :1:.

فعلا  تا مدت نامشخص از تمرینات به دور هست تا وضعیت مصدومیتش مشخص بشه. پزشکان تیم هم تأیید کردن که قطعاً به چند بازی ابتدایی فصل بایرن نمی رسه. 

:1: 

• alexdelpiero, El rey leon, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

:1: 

:39:  :1:

• El rey leon, Signora Omicidi, اِل کاپیتانو و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

بذارید اول بایرن پولشو بده بعد به مصدومیتش بخندین :nish: 

یهو کل فصلو مصدوم میشه بایرنم بدون اینکه پولی بابتش بده برش میگردونه یووه  :fp:  :fp: 

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
^^^^^
متاسفانه بایرن همچین حماقتی نمی کنه .
  • eⁿzº, Signora Omicidi, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی