پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کینگزلی کومان

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
330 پاسخ برای این موضوع

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

Meanwhile, Nedved was adamant that Juventus did not make a mistake by allowing Kingsley Coman to leave the club for Bayern Munich, regardless of his fine run of form this campaign.

The Czech added: "That was not an error from us. We only want players who want to play for Juventus and Coman had expressed his desire to leave. We decided to grant him his wish, even if we knew he is a very strong young player.

"We only need players who are proud to wear the Juventus jersey."

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
پژمان یکم دیگه در مورد پارما توضیح بده مستفیض بشیم.

مرد مومن من دارم میگم با لجبازی فقط سعی میکنی کم نیاری تو بحث، یه مثال هم زدم، حالا هی توضیح بده در مورد آلگری و ترکیب و تعویض های اون بازی.بیخیال اقا، رسما داریم اسپم میدیم.

سیامک، مصاحبه ای که از ندود عزیز گذاشتی، به نظرت ندود به عنوان مدیر تیم چیزی جز دفاع از این ترانسفر میگه؟
  • Numero Uno, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
چه جالب . مگه نميگي ملاكت از بحث كردن من و قانع نشدن بازي با پارماست .؟؟؟؟

واضح تر از اين بگم يعني ؟؟

ببين قانع شدن تعريف داره . اصول داره . قاعده داره . يعني جوري بايد دليل بياري و قانعم كني كه طرف مقابلت ديگه حرفي واسه گفتن نداشته باشه

شمارشي كه نيست مثلا من بگم حالا چون دو بار قانع نشدم اينبار رو بشم ضايعه . يا مثلا هر چهار بار يه بار قانع شم . يا مثلا روزاي چهارشنبه قانع شم . شما دليل محكم بيار تا قانع شم

تا حالا هر چي دليل اوردي يا احساسي بوده يا با غرض شخصي و با قصد و نيت مشخص

مشكلي نيست چون هميشه همين بودي منم ديگه علاقه اي به بحث ندارم . فقط لطف كن اگر نظري در مورد كسي ميدي بگو اين نظر شخصي خودمه . به جمع تعميمش نده
  • El rey leon, Signora Omicidi, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

به دلیل مصدومیت از ناحیه ی ران پای راست، نیمه ی اول دیدار تیم های ملی زیر 21 ساله فرانسه و اسکاتلند تعویض شده. فدراسیون فوتبال فرانسه هم فعلاً در مورد مصدومیت کومن و حضور این بازیکن در دیدار روز سه شنبه با اوکراین هیچ صحبتی نکرده ! به نظر می رسه بعد بازی اردوی تیم ملی رو هم ترک کرده...

+ منابع معتبری وجود داره که ادعا می کنند :1: به هم تیمی اش گوتزه پیوسته و شش ماه باید دور از میادین بمونه! :nish:

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

:65yytgts6rouhope1x2s: مدیونید فکر کنید کیف کردیم  :1:

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

کیف نکنید از مصدومیت گوتزه کیف کردیم موراتا اونطور شد :fp:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

به دلیل مصدومیت از ناحیه ی ران پای راست، نیمه ی اول دیدار تیم های ملی زیر 21 ساله فرانسه و اسکاتلند تعویض شده. فدراسیون فوتبال فرانسه هم فعلاً در مورد مصدومیت کومن و حضور این بازیکن در دیدار روز سه شنبه با اوکراین هیچ صحبتی نکرده ! به نظر می رسه بعد بازی اردوی تیم ملی رو هم ترک کرده...

+ منابع معتبری وجود داره که ادعا می کنند :1: به هم تیمی اش گوتزه پیوسته و شش ماه باید دور از میادین بمونه! :nish:

می گن یک هفته ی دیگه بر می گرده ، جدی نبود ، اینم مث موراتا :nish:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

پژمان یکم دیگه در مورد پارما توضیح بده مستفیض بشیم.

مرد مومن من دارم میگم با لجبازی فقط سعی میکنی کم نیاری تو بحث، یه مثال هم زدم، حالا هی توضیح بده در مورد آلگری و ترکیب و تعویض های اون بازی.بیخیال اقا، رسما داریم اسپم میدیم.

سیامک، مصاحبه ای که از ندود عزیز گذاشتی، به نظرت ندود به عنوان مدیر تیم چیزی جز دفاع از این ترانسفر میگه؟

مصاحبه کاملا روشن و مشخصه

کومن خودش تمایل به ترک یووه داشه یونتوس هم اون بصورت قرضی داده بایرن تا منفعتی هم این بازیکن داشته باشه مطمعنن خیلی حرفا رو نمیشه یک مدیر بصورت علنی بگه ولی چون یوونتوس رو بازیکنای جوون سرمایه گذاری کرده و رویکردی متفاوت داشته وقتی یک بازیکن با استعداد مثل کومن  ساز جدایی کوک کنه یووه اون میفروشه حالا چرا بصورت قرضی با همچنین قراردادی دادنش احتمالا باشگاه تمام جوانب در نظر گرفته که من نمی تونم تحلیلش کنم!

هم ویدال و هم کومن با خواست خودشن رفتن و یونتوس به هیچ عنوان قصد فروش نداشته

• Bianconero Amore, pezhman, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

کومان :‌

• من به خوبی توسط هم تیمی های جدیم مورد استقبال قرار گرفتم ، من آلمانی بلد نیستم ، اما با ریبری و بن عطیه فرانسوی و با ویدال و گواردیولا ایتالیایی صحبت میکنم. :speechless: :76:
  • تیم ملی؟ اول باید در باشگاه خودم را ثابت کنم و بعد در مورد تیم ملی فکر می کنم.

• juve's fan, mory, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

یک پاس گل داده و نمایش عالی داشته جز 5 بازیکن برتر بایرن هست و تو پیروزی های این تیم کاملا نقش داشته

• alexdelpiero, Escanor, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

واقعا نمایشش خیره کننده اس نوش جون بایرن باشگاه فوق العاده ایه 

ما هم با امثال زازا و مانزوکیچ سال مضحکی رو سپری میکنیم

• Escanor, Georgia , D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

اگه پوگبا هم بره بارسا همینجوری میدرخشه اگه دیبالا هم بخاطر نارضایتی از نیمکت نشینی بره یه تیم دیگه عالی بازی می کنه مثل براردی فروخیمش الان دوباره می خوایم بخریمش ولی قبلا بجاش زازا خریدیم!

• Escanor, Georgia و Donnie از این پست تشکر کرده است

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

تفاوتش با دیبالایی که الان همه داغدار بازی نکردنش هستیم این بود که مجانی اومد.مثلا اگه بازیکن پالرمو بود با 40 میلیون زامپ میکردش تو پاچه مون و خیلی هم راضی بودیم که استعداد برتر اروپا رو خریدیم.

با تمام توان هم داره ما رو حرص میده این روزها

• juve's fan, Numero Uno, IL PRINCIPINO و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

پاس گل کلاسیکی داد تو بازی با ارسنال

• juve's fan, alexdelpiero, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تماشای بازی کومن هر 8 ساعت برای ماروتا...

تماشای سبک و استایل بازی بایرن هر 6 ساعت برای علگری!!...

• GioVanni Agnelli, mory, Heypnotism و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

کومن همون کومن یوونتوس هست و هیچ فرقی نکرده، فقط یک مقداری با تجربه تر شده. کومن در بایرن با یوونتوس تفاوتش این هست که 10 تا بازیکن در بهترین سطح در پست خودشون کنارش هستند که جورش را می کشند و اشتباهات و خطاهاش را پوشش می دند. چیزی که در یووه نداشت. توی بازی امشب مقابل آرسنال، چند تا استپ بد داشت، چند تا پاس اشتباه داشت، ولی مثل زمانی که در یوونتوس بود بازیکن مقابلش را بخوبی از رو به رو بر می داشت. پشت کومن آلابا بازی می کنه که سرعت خوب، دقت و قدرت شوت بالا و درک و فهم فوتبالی خوبی داره. در صورتی که یوونتوس اورا بازی می کنه که اگه سرعتش را قابل قبول بدونیم نه شوت زن هست و نه توانایی دریبل زدن یار مقابل را داره.

به نظر من کومن به غیر از بازی کردن زیاد تو بایرن و مقداری کسب تجربه فرق خاصی هنوز نکرده ولی فصل دیگه مطمئنن شاهد کومن دیگه این خواهیم بود، چون داره در کنار بهترین ها تمرین  و بازی می کنه. اگه تو یوونتوس می موند هیچ اتفاق خاصی براش نمی افتاد.

• Bianconero Amore, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

کومن همون کومن یوونتوس هست و هیچ فرقی نکرده، فقط یک مقداری با تجربه تر شده. کومن در بایرن با یوونتوس تفاوتش این هست که 10 تا بازیکن در بهترین سطح در پست خودشون کنارش هستند که جورش را می کشند و اشتباهات و خطاهاش را پوشش می دند. چیزی که در یووه نداشت. توی بازی امشب مقابل آرسنال، چند تا استپ بد داشت، چند تا پاس اشتباه داشت، ولی مثل زمانی که در یوونتوس بود بازیکن مقابلش را بخوبی از رو به رو بر می داشت. پشت کومن آلابا بازی می کنه که سرعت خوب، دقت و قدرت شوت بالا و درک و فهم فوتبالی خوبی داره. در صورتی که یوونتوس اورا بازی می کنه که اگه سرعتش را قابل قبول بدونیم نه شوت زن هست و نه توانایی دریبل زدن یار مقابل را داره.

به نظر من کومن به غیر از بازی کردن زیاد تو بایرن و مقداری کسب تجربه فرق خاصی هنوز نکرده ولی فصل دیگه مطمئنن شاهد کومن دیگه این خواهیم بود، چون داره در کنار بهترین ها تمرین  و بازی می کنه. اگه تو یوونتوس می موند هیچ اتفاق خاصی براش نمی افتاد.

چه عجب یکی حرف دل من رو زد ، همین الان استورارو رو بفرستین بایرن ، تمام این کارهایی که مست تو بایرن می کنه رو می تونه انجام بده ، دو تا بازی رفت ، جای مولر ، مانژوکیچ رو بذارین تو صحنه ی پاس کومان ببین چه اتفاقی می افته ، عدم توانایی در کنترل توپ و از دست رفتن فرصت.

بایرن اینقدر خوبه که روبن تک به تک رو به مضحک ترین شکل ممکن از دست میده اما تیمشون همچنان ۵-۱ بازی رو میبره.

• Principino, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

من مخالف این طرز فکرم. با این استدلال شما پس مسی هم بازیکن خوبی نیست چون درکنار بهترین ها (سوارز و نیمارواینیستا و دنی آلوزو قدیمترا رونالدینیو و اتوئو و ژاوی) بازی میکنه. کریستیانو رونالدو هم کاملا بازیکن متوسطیه چون چه زمانی که منچستر بود رونی و توز و اسکولز و گیگز رو داشت و چه وقتی اومده رئال مودریچ و بنزما و دیماریا همبازیش شدن. یا مثلن دل پیرو، آنری، رونالدو، ریوالدو و .... این لیست تا بینهایت میتونه بره. بازیکنی که استعداد داشته باشه و توانا باشه در هر تیمی و کنار هر بازیکنی درخشش داره. مگه همین کومن نبود که بازی اول فصل پیش چشمای همه رو خیره کرد و در حضور توز نبض خط حمله یووه رو تنظیم میکرد؟؟ مفت ازدستش دادیم. قاپ زنیش از پاریس شاهکار ماروتا بود ولی با این نوع ترانسفر و قرارداد، تمام اعتباری رو که سر این حرکت هوشمندانه بدست آورده بود از بین برد... با دستای خودش!!

+ البته پاس گلی که تو این بازی به حسابش نوشته شده، در واقع شوتی بود که به پاش جفت و جور نشد و توپ افتاد جلوی مولر :1:

• mory, Principino, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

کاری ندارم که خیلی خوبه یا خیلی بد ولی تو بازی امشب واقعا" کار خاصی نکرد !

چون توی بایرن داره بازی میکنه و بایرن سراسر هجومیه کاملا" طبیعیه که بازیش بیشتر به چشم بیاد

ولی بازم میگم من (حداقل امشب) چیز خاصی تو بازیش ندیدم

چیزی نیست که بخوام حسرت رفتنشو بخورم

ولی نحوه ی فروشش اصلا" جالب نبود...

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خیلی استعداد داره بابا 18 سالشه هر چند چاش کوادرادو رو اوردیم و حسرتی نداریم اما از دست دادن بازیکنایی با کیفیت ظلمه ....تا 3 سال دیگه کاملا مثل یه ادم بالغ فوتبال میکنه و تصمیم میگیره امیدوارم یه جوری تا چن سال دیگه برگرده .... دیشب کلی اشتباه داشت ولی بازم خوب بود ..

من تو کف داگلاس کوستام عجب چیزیه ...

• mory, Principino, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی